به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
مشاوران حرفه‌ای و با تجربه
بازگشت وجه در صورت نارضایتی
مشاوره حضوری،آنلاین و تلفنی
انتخاب بهترین مشاور برای شما

مشاوره تلفنی و آنلاین روانشناسی با بهترین متخصصین

مشاور دلایل بهره‌گیری از مشاوره تلفنی مشاور ازدواج طریقه دریافت مشاوره تلفنی مرکز مشاوره آشنایی با مرکز مشاوره ما سرویس ها سوالات رایج در مورد مشاوره تلفنی

چرا مشاوره تلفنی و آنلاین خوب است؟

مشکلات و تنش های امروزی افراد زیادی را درگیر خود می کند و روان و سلامت روحی انسان های زیادی را تحت الشعاع قرار میگیرد. اهمیت دارد که در زمان درست و به موقع این مشکلات را  با مشاوره روانشناسی تلفنی درمان کنیم، چرا که محدودیت های حضور در یک کلینیک معتبر می تواند ما را از یک مشاوره خوب و موثر باز دارد. در این زمان است که یک _مشاوره تلفنی روانشناسی می تواند به سهولت همه چیز را حل کند. چرا که دیگر نیاز دغدغه زمان و مکان و … را داشته باشد و با یک تماس ساده می توانید جلسات مشاوره به کیفیت مشاوره حضوری داشته باشید. 

ما در این مطلب سعی داریم تا به طور کامل شما را با مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین آشنا کنیم پس این مطلب را به هیچ عنوان از دست ندهید.


مرکز مشاوره تلفنی روان آرام شامل بسیاری از مواردی که در امروزه بخش زیادی از افراد جامعه را در بر می گیرید. با بهره‌گیری از مشاوره غیر حضوری تلفنی می توان بر بسیاری از این موارد غلبه کرد. معمولا دیده شده که بسیاری از افراد در بازگو کردن این مسایل بطور رو در رو کمی معذور هستند اما با بهره‌گیری از خدمات مشاوره ی تلفنی می توانند به راحتی مسایل خود را با بهترین مشاوران روان آرام در میان بگذارند. مشاوران روان آرام در تمامی حیطه ها از جمله مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره جنسی، مشاوره تحصیلی و زوج درمانی می توانند به افراد کمک کنند.

مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین

مشاوره تلفنی برای چه کسانی مناسب است؟

هرچند که مشاوره غیر حضوری تلفنی یا همان مشاوره روانشناسی تلفنی برای هر کسی فواید زیادی دارد اما برخی از افراد به طور ویژه از این جلسات استفاده زیادی می برند.

1.افرادی که از اضطراب اجتماعی رنج می برند.

اضطراب اجتماعی ، ترس از حرف زدن در محیطی خارج از خانه یا احساس معذب بودن زیاد همه و همه می توان افت جلسات مشاوره باشند و حل کردن مشکلات را تا حد زیادی غیر ممکن و سخت کنند. در این صورت است که مشاوره تلفنی می تواند هم فضای راحت و بدون مشکل را برای فرد ایجاد کند هم امکان صحبت کردن بدون مشکل را برای وی فراهم کند.

2.افرادی که نمی توانند ارتباط حضوری برقرار کند.

بسیاری از افراد در ارتباط برقرار کردن با افراد تازه مشکل دارند و نمی توانند به خوبی آنچه در ذهن است را بیان کنند. مشاوره تلفنی می تواند به خوبی این مشکل را حل کند چرا که در این جلسه شما نیاز نیست با کسی چشم در چشم شوید یا برای ارتباط حضوری تلاش کنید و بدون شک در این صورت حل مشکلات تا حدودی برایتان آسان تر می شود. در نتیجه بهتر است با یک مرکز مشاوره تلفنی معتبر در ارتباط باشید.

مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین

3.افرادی که محدودیت های زمانی یا مکانی دارند.

حتی اگر از نظر شخصیتی کاملا برای جلسات حضوری آماده باشید اما محدودیت های زمانی مکانی همیشه دست و پا گیر خواهند بود و مانع از برگذاری جلسات منظم می شود. اما جلسات مشاوره تلفنی این محدودیت ها را از میان بر می داد و به شما انتخاب های گسترده تری جهت ارتباط با مشاور می دهد.

4.افرادی که نیاز با ارتباط مداوم و پیوسته با مشاور خود را دارند.

گاهی برای تاثیر پذیری بیشتر نیاز به ارتباط بیشتر با مشاور خود دارد اما رفت و آمد مکرر برای شما یک دغدغه ایجاد می کند. در مشاوره تلفنی می توانید بدون اینکه از خانه خارج شوید، در شرایط اضطراری یا غیر اضطراری و… می توانید ارتباط بیشتری با مشاور خود بر قرار کنید و بدون شک تاثیرات بهتری ببینید.

5.افراد که از به خطر افتادن حریم شخصی می ترسند.

هرچند که نباید چنین باشد اما افراد زیادی از رفتن به جلسات مشاوره به علت ابرو ، حریم شخصی و … واهمه دارند و از این کار امتناع می کنند. این در حالی است که در مشاوره تلفنی می توانید به طرز مطلوب این حریم را حفظ کنید و در عین حال به جلسات مشاوره خود نیز ادامه دهید.

با وجود تمامی این ویژگی هاست که این جلسات به یک انتخاب ایده آل برای شما تبدیل می شود ! ما اینجا در روان ارام با بهره گیری از بهترین خدمات مشاوره تلفنی و بهترین کادر مشاوره و روانشناسی به شما در حل هرچه بهتر مشکلاتتان کمک خواهیم کرد. همین حالا با ما تماس بگیرید یا درخواست مشاوره خود را از طریق این سایت ثبت کنید.

اگر ذهنتان درگیر مسئله ای شده است یا در زندگی خانوادگی و یا شخصی با بحرانی رو به رو شده اید و یا اگر بر سر دوراهی و چند راهی گیر افتاده اید، با مشاورین متخصص مرکز روان آرام تماس بگیرید.

6- افرادی که از مشکلات رنج می برند.

بسیاری از افراد از اختلالات روانی رنج می برند، ولی نمی توانند به مشاور مراجعه کنند و مشکلات خود را بازگو کنند. چرا که برخی از آن ها ترس از آبرو دارند و یا از قضاوت اطرافیان خود می ترسند. در تجاربی که داشتیم حتی دیده ایم که برخی افراد از شدید ترین بیماری های روانی و یا خطرناک ترین بیماری های روحی روانی رنج می برند و به خاطر قضاوت اطرافیان حق حال خوب را از خود می گیرند و برای کمک به مشاور مراجعه نمی کنند.

مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین

خوشبختانه مشاوره تلفنی و یا مشاوره آنلاین باعث شده افراد از مشکلات کوچک تا بزر. بتوانند با مشاوران ارتباط برقرار کنند و به آرامش دست پیدا کنند. افراد می تواندد برای هر موردی از جمله درمان اختلال نعوظ روانی، اختلال جنسی، درمان اختلالات خواب، درمان اختلال شخصیت اسکیزوئید، درمان اختلال شخصیت نمایشی، درمان اختلال پارانوئید، درمان اختلال خود بیمارانگاری، اختلال دو قطبی، اختلال هویت جنسی، اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) و… با روانشناس در ارتباط باشند.

مرکز مشاوره تلفنی روان آرام با توجه به شرایط خانواده، میزان شناسایی زن و مرد از یکدیگر و شخصیت های آنان، پس از ریشه یابی و بررسی مشکلات، مناسب ترین راهکار را ارائه می دهند. تلفنی بودن جلسات مشاوره باعث نمی شود که از کیفیت این جلسات کاسته شود چرا که ما تمام سعی خود را کرده ایم تا کادر مشاوره خود را با بهترین مشاوران تهران تکمیل کنیم 

این نکته را هم نباید فراموش کنیم که مشکلات آنقدر که فکر می کنید بزرگ نیستند ولی اگر نتوان آنها را با شیوه های مناسب روانشناسی حل نمائید، تبدیل به یک معضل جدی شده و در بسیاری از موارد حتی سبب فرو پاشیدن خانواده از هم می شود. متخصصان مرکز مشاوره در زمینه های گوناگون به هموطنان در سراسر کشور مشاوره تلفنی می دهند. همچنین شما قادر خواهید بود مشاور خانم یا آقا را به دلخواه خودتان انتخاب نمایید.

مزایای مشاوره تلفنی و یا آنلاین با متخصص روانشناس

مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین با یک متخصص روانشناس دارای مزایای بسیاری است که می‌ تواند به شما کمک کند در مواجهه با چالش‌ ها و مشکلات روانی خود بهترین راه حل‌ ها را پیدا کنید. برخی از مزایای مشاوره تلفنی و آنلاین عبارت اند از:

مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین

در همه‌ موارد، مهم است که با یک متخصص روانشناس معتبر و مجرب همکاری کنید تا از مشاوره مؤثر و بهینه بهره‌مند شوید.

سؤالات و مشکلات متداول که می توان در مشاوره تلفنی مطرح کنید:

به طور کل زمانی که افراد به هر دلیلی نتوانند از جلسات مشاوره حضوری بهره مند گردند می توانند از جلسات مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین بهره مند گردند چرا که در این جلسات می توانند به خوبی مدیریت زمان داشته و وقت خود را صرفه جویی نمایند چرا که به راحتی در محل مورد نظر خود می توانند با روانشناس متخصص صحبت کنند.
مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین
اما اگر افراد دوست ندارند به صورت مجازی با دکتر روانشناس خود در ارتباط باشند تنها می توان به صورت تلفنی با مراجعین صحبت نمود. بدین جهت کافیست با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمود تا بتوان از جلسات مشاوره روانشناسی چه به صورت حضوری چه آنلاین بهره مند گردند.

هزینه ویزیت مشاوره تلفنی و آنلاین

به طور کل هزینه مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین معمولاً از مشاوره حضوری ارزان‌ تر است. هزینه مشاوره تلفنی در مرکز مشاوره تلفنی روان آرام با متخصص روانشناس ممکن است متفاوت باشد و به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ویژگی های مشاوره خوب چیست؟

ویژگی‌ های یک مشاور روانشناس خوب در مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین بسیار مهم و تأثیرگذار بر کیفیت مشاوره‌ ای هستند که ارائه می‌ دهد. در ادامه به برخی از اصولی‌ ترین ویژگی‌ های یک مشاور روانشناس خوب اشاره می‌ کنیم:

مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین

در نهایت، انتخاب مشاور روانشناس مناسب در مشاوره تلفنی و یا مشاوره آنلاین یک فرآیند شخصی است و بستگی به ترجیح و نیازهای شما دارد. اگر احساس می‌ کنید با مشاور روانشناسی خاصی ارتباط خوبی دارید و احساس می‌ کنید بهترین مشاوره را از او دریافت می‌ کنید، ادامه همکاری با او می‌ تواند مفید باشد.

بزرگترین مزیت مشاوره تلفنی چیست؟

بزرگ‌ترین مزیت یک مشاوره ی تلفنی این است می توانید در هر لحظه و هر زمانی که بخواهید به یک مشاوره آگاه دسترسی داشته باشید و نیاز به گرفتن وقت ملاقات نیست.

مشاوره خانواده چه مزایایی دارد؟

مشاوران مرکز مشاوره ی روان آرام با توجه به شرایط خانواده، میزان شناسایی زن و مرد از یکدیگر و شخصیت های آنان، پس از ریشه یابی و بررسی مشکلات، مناسب ترین راهکار را ارائه می دهند. این نکته را هم نباید فراموش کنیم که مشکلات آنقدر که فکر می کنید بزرگ نیستند ولی اگر نتوان آنها را با شیوه های مناسب روانشناسی حل نمائید، تبدیل به یک معضل جدی شده و در بسیاری از موارد حتی سبب فرو پاشیدن خانواده از هم می شود.

مشاوره ازدواج در چه مواردی کاربرد دارد؟

لزوم مشاوره درباره مسائل جنسی قبل از ازدواج 
تاثیر شخصیت و ظاهر افراد در تصمیم‌گیری و انتخاب همسر آینده

4.7/5 - (364 امتیاز)

طریقه دریافت مشاوره آنلاین از مشاوران روانشناسی

شما می توانید برای ریشه یابی مشکلات خود و مشورت با مشاوران متخصص و با تجربه و دریافت ارائه راهکارهای علمی و عملی مناسب هم اکنون به کارشناسان متصل گردید ، برای اینکار بایستی از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید در کانال تلگرامی مرکز روان آرام عضو شده و از مطالب آن بهره‌مند گردید. بی شک می توان گفت دریافت مشاوره آنلاین یک روش جدید برای حل سریع مشکلات خانوادگی و روان شناسی می باشد.

مزایای مشاوره تلفنی چیست؟

چه بسا مهم است که جهت بهره مندی از جلسات مشاوره تلفنی با مشاورینی صحبت نمایید که دارای مهارت و تخصص بالایی در زمینه مورد نظر شما فرضا مشاوره ازدواج می باشد.

اگر افراد از مشاوره درمانگرانی مجرب بهره مند شوند می توانند به خوبی با مشکلات و دغدغه های خود مواجه شده، آن ها را بپذیرند و با کمک درمانگر به درمان و کاهش این مشکلات و ترس ها و..بپردازند.

شما می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی با مشاورین و متخصصان مجرب کلینیک روان آرام در تماس باشید و از جلسات مشاوره تلفنی و یا حتی حضوری کلینیک بهره مند گردید.

مرکز مشاوره و روانشناسی روان آرام، دارای مجوز رسمی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره بوده و توسط سرکار خانم دکتر آزیتا امین الرعایا تاسیس گردیده است. کادر کلینیک روان آرام را مشاورانی خبره، اساتید دانشگاهی و روان درمانگران به نام تشکیل داده اند. حوزه فعالیت این کلینیک روانشناسی را می‌توان حوزه فعالیتی وسیعی دانست چرا که خدمات ارائه شده در این مرکز مشاوره مشکلات روان شناختی، روان پزشکی، کودک و نوجوان، بزرگسالان، فردی، زوج درمانی، خانواده و حتی مشاوره های گروهی را نیز پوشش می‌دهد

مشاوره تلفنی

در چه موضوعاتی می توان به مشاوره تلفنی پرداخت ؟

به طور کلی شما در تمامی موضوعاتی که به شکلی زندگی شما را تحت الشعاع قرار داده است می توانید اقدام به مشاوره غیر حضوری تلفنی نمایید. با این وجود رایج ترین موضوعات به اسن شرح می باشد.

دلایل بهره‌گیری از مشاوره فردی تلفنی

از مهم ترین مسایلی که نیازمند بهره‌گیری از مشاوره فردی می باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

مشاوره  غیر حضوری تلفنی در این حالت به افراد کمک خواهد که بدون احساس خجالت یا ترس از حضور در یک مکان یا مواجه با مشاور بتوانند تمامی مشکلات خود را بازگو نمایند.در مشاوره فردی مسائلی مانند افسردگی، وسواس، کمبود اعتماد به نفس، نداشتن انگیزه، بدبینی و شک، ترس، استرس، اضطراب، پرخاشگری و … بررسی می‌شود؛ بنابراین مشاور به افراد کمک می‌کند که به هماهنگی روانی و جسمی برسند.

این نیز حائز اهمیت است که بدانیم قرار نیست همیشه به سبب وجود مشکل یا دغدغه خاصی از مشاوره تلفنی بهره مند گردید چنانچه اگر افراد به هر دلیلی درباره موضوعی خاص نتوانند به خوبی تصمیم گیری کنند یا حتی نیاز به مشورت با فردی متخصص دارند و..می توانند از جلسات مشاوره روانشناسی چه به صورت حضوری چه تلفنی و آنلاین بهره مند گردند..

چه بسا توجه به روح و روان بسیار مهم بوده و نیاز است جهت حفظ سلامت روان خود جهت کاهش میزان استرس ها، فشارهای کاری و..با روانشناسی مجرب و متخصص چه به صورت رو در رو چه تلفنی صحبت نمود.

مشاوره تلفنی انلاین

دلایل بهره‌گیری از مشاوره خیانت تلفنی

از مواردی که نیازمند بهره‌گیری از مشاوره خیانت می باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

از مزایای مشاوره تلفنی خیانت می توان به احساس امنیت بیشتر در محیط خانه اشاره کرد. در حقیقت افراد می توانند تمامی جزییات زندگی خود را به راحتی بگشایند بدون اینکه احساس ناخوشایندی داشته باشند و در نهایت مسئله را راحت تر حل کنند.

خیانت اثر تخریبی بر احساسات و اعتماد زوج‌ ها می‌گذارد. زوجی که مورد بی وفایی قرار گرفته دچار احساس خشم، افسردگی، ترس و تنهایی می‌شود. این افراد در بعضی از موارد قادر به بیان احساساتشان در قالب کلمات نیستند. مشاوره خیانت تلفنی در این شرایط خاص تسکین دهنده و ارائه دهنده راه حل به آنان است.

دلایل بهره‌گیری از مشاوره جنسی تلفنی

از مهم ترین مسایلی که نیازمند بهره‌گیری از مشاوره جنسی می باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

مشاوره جنسی ممکن است برای هر زوجی استرس آور یا خجالت آور باشد و به همین علت افراد را از آن منصرف کند. اما مشاوره تلفنی به شما این امکان را می دهد که در محیطی کاملا شخصی در کنار همسر خود یا به تنهایی به مشاوره تلفنی بپردازید. مشکلات جنسی در برخی موارد از سوی زوج‌ ها جدی گرفته نمی‌شود. اغلب از بیان مشکلات زناشویی طفره می‌روند. مشاوره تلفنی جنسی می‌تواند بسیار اثربخش باشد تا کیفیت زندگی زناشویی خود را بهبود ببخشید.

دلایل بهره‌گیری از مشاوره ازدواج غیر حضوری

از مواردی که افراد نیازمند بهره‌گیری از مشاوره ازدواج می باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

امروزه با بالا رفتن توقعات خانواده‌ها، محدودیت امکانات رفاهی، مادی و سایر مشکلات اجتماعی محدودیت ها در زمینه ازدواج بیشتر شده و سختگیری‌ افراد درباره انتخاب بیشتر می‌شود بنابراین صحبت کردن با مشاور ازدواج و ارزیابی شدن برای شروع شناخت بسیار مهم است حتی در شرایطی که امکان مراجعه حضوری نیست مشاوره ازدواج به صورت مشاوره تلفنی به شما کمک می‌کند گامی به جلو بردارید.

مشاوره تلفنی

دلایل بهره‌گیری از مشاوره خانواده تلفنی :

گاها دیده شده که در زندگی شخصی هر فرد بسیاری از مشکلات در هم تندیده شده و به یک معضلی بسیار بزرگ و جدی تبدیل شود.بعضا ممکن است این مشکلات از یک و چند مساله ی کوچک آغاز شده و تا جایی پیش برود که تمام اعضای خانواده را درگیر کند.این درگیری ها زندگی را از روال عادی خود خارج کرده و به یک چالش جدی می کشاند. اینجاست که شما بر سر یک دو راهی انتخاب قرار دارید.

هرچند که مشاوره می تواند این مشکل را حل کند اما به علت مشغله های روزمره و درگیری های زندگی هماهنگ کردن تک تک اعضا خانواده برای مراجعه به جلسات مشاوره حضوری گاهی غیر ممکن می شود یا با بی نظمی زیادی همراه می شود که از تاثیر آن می کاهد. به همین علت است که مشاوره تلفنی می تواند به خوبی به این مشکل پاسخ دهد امکان حل تمامی مشکلات خانوادگی را فراهم می کند.

اولین راه می تواند مراجعه ی شما به یک مشاور یا روانشناس با تجربه و با دانش و کسب مشاوره برای رفع مشکلات باشد که به ریشه یابی و شناسایی این مشکلات و ارایه ی بهترین راهکار ها برای حل آنها می انجامد.راه دوم این است که شما بدون مراجعه به مشاور و به سلیقه ی خودتان رفتار می کنید که در این صورت مسئولیت اتفاقات و عواقب آن بر عهده ی خودتان خواهد بود. مشاوران مرکز، با بررسی تمامی ابعاد، راهکارهای مناسب و تکنیک های روانشناسی مناسب را ارائه می دهند.

چه بسا می توان جهت بهره مندی از جلسات مشاوره آنلاین و تلفنی با شماره درج شده تماس حاصل نمود.

بپیوندید
اطلاع از

8 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
سپیده
6 ماه قبل

سلام
من نوبت مشاوره تلفنی میخوام

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
6 ماه قبل
پاسخ به  سپیده

سلام دوست عزیز؛ با شماره های 02188216100 و 09905758590 تماس بگیرید.

Leyla
6 ماه قبل

سلام من شوهرم مدتیه که از من دوری میکنه و هر چه قدر باهاش صحبت می کنم چیزی نمیگه اخیرا هم هروقت باهاش میخوام صحبت کنم دعوامون میشه. تو رابطمون هم خیلی سردشده به طور کل خیلی مدتیه بهم اهمیت قبل رو نمیده ولی خب من هیچ اشتباهی مرتکب نشدم. میخوام مشاوره بگیرم ولی چون نمیخوام بفهمه میخوام مشاوره تلفنی یا مشاوره آنلاین شرکت کنم یه موضوع دیگم هست اینکه باید حتما شوهرم تو جلسات مشاوره حضور داشته باشه؟

Last edited 6 ماه قبل by Leyla
فاطمه بای محمدی
6 ماه قبل
پاسخ به  Leyla

سلام
حتما با مشاوران ما در ارتباط باشید. اگر مشاوره حضوری براتون سخت هست، به صورت مشاوره تلفنی یا مشاوره آنلاین در ارتباط باشید. در جلسات زوج درمانی بهتر هست که هر دو فرد حضور داشته باشند، اما در صورتی که امکان حضور همسرتون نیست ابتدا خودتون مشاوره بگیرید در ین راستا کمکتون می کنند.

Rahimi
6 ماه قبل

سلام و وقت بخیر برای گرفتن مشاوره تلفنی یا آنلاین نمیشه از تو سایت اقدام کنم؟ جایی نداره؟

فاطمه بای محمدی
6 ماه قبل
پاسخ به  Rahimi

سلام می تونید به راحتی با شماره هایی که درج شده تماس بگیرید

Mahsa
6 ماه قبل

سلام متشکرم از زحمت هایی که می کشین
یکی از دوستانم مشکلی براش پیش اومده که خودش اصلا مایل به مشاوره نیست چه حضوری چه مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین من از مشکلش خبر دارم. میتونم خودم برای دوستم مشاوره بگیرم؟ یا حتما باید خودش مشاوره بگیره؟

Last edited 6 ماه قبل by Mahsa
فاطمه بای محمدی
6 ماه قبل
پاسخ به  Mahsa

سلام بهتر هست که خودشون در مشاوره حضور داشته باشند، اما اگر به هیچ عنوان به مشاوره حضوری و یا مشاوره تلفنی تمایل ندارند، برای کمک بهشون مشکلشون رو مطرح کنید و ارجاع بدید.

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره