به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
مشاوران حرفه‌ای و با تجربه
بازگشت وجه در صورت نارضایتی
مشاوره حضوری،آنلاین و تلفنی
انتخاب بهترین مشاور برای شما

مشاوره تلفنی

مشاور دلایل بهره‌گیری از مشاوره تلفنی مشاور ازدواج طریقه دریافت مشاوره تلفنی مرکز مشاوره آشنایی با مرکز مشاوره ما سرویس ها سوالات رایج در مورد مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی

مشکلات و تنش های امروزی افراد زیادی را درگیر خود می کند و روان و سلامت روحی انسان های زیادی را تحت الشعاع قرار میگیرد. اهمیت دارد که در زمان درست و به موقع این مشکلات را درمان کنیم اما محدودیت های حضور در یک کلینیک معتبر می تواند ما را از انجام این کار باز دارد. در این زمان است که یک مشاوره تلفنی می تواند به سهولت همه چیز را حل کند. چرا که دیگر نیاز دغدغه زمان و مکان و … را داشته باشد و با یک تماس ساده می توانید جلسات مشاوره به کیفیت مشاوره حضوری داشته باشید. 

ما در این مطلب سعی داریم تا به طور کامل شما را با مشاوره تلفنی آشنا کنیم پس این مطلب را به هیچ عنوان از دست ندهید.


مشاوره تلفنی مرکز مشاوره روان آرام شامل بسیاری از مواردی که در امروزه بخش زیادی از افراد جامعه را در برمی گیرید.با بهره‌گیری از مشاوره غیر حضوری تلفنی می توان بر بسیاری از این موارد غلبه کرد. معمولا دیده شده که بسیاری از افراد در بازگو کردن این مسایل بطور رو در رو کمی معذور هستند اما با بهره‌گیری از خدمات مشاوره ی تلفنی می توانند براحتی مسایل خود را با بهترین مشاوران روان آرام در میان بگذارند.

مشاوره تلفنی برای چه کسانی مناسب است.

هرچند که مشاوره غیر حضوری تلفنی برای هر کسی فواید زیادی دارد اما برخی از افراد به طور ویژه از این جلسات استفاده زیادی می برند.

افرادی که از اضطراب اجتماعی رنج می برند.

اضطراب اجتماعی ، ترس از حرف زدن در محیطی خارج از خانه یا احساس معذب بودن زیاد همه و همه می توان افت جلسات مشاوره باشند و حل کردن مشکلات را تا حد زیادی غیر ممکن و سخت کنند. در این صورت است که مشاوره تلفنی می تواند هم فضای راحت و بدون مشکل را برای فرد ایجاد کند هم امکان صحبت کردن بدون مشکل را برای وی فراهم کند.

افرادی که نمی توانند ارتباط حضوری برقرار کند.

بسیاری از افراد در ارتباط برقرار کردن با افراد تازه مشکل دارند و نمی توانند به خوبی آنچه در ذهن است را بیان کنند. مشاوره تلفنی می تواند به خوبی این مشکل را حل کند چرا که در این جلسه شما نیاز نیست با کسی چشم در چشم شوید یا برای ارتباط حضوری تلاش کنید و بدون شک در این صورت حل مشکلات تا حدودی برایتان اسان تر می شود.

افرادی که محدودیت های زمانی یا مکانی دارند.

حتی اگر از نظر شخصیتی کاملا برای جلسات حضوری اماده باشید اما محدودیت های زمانی مکانی همیشه دست و پا گیر خواهند بود و مانع از برگذاری جلسات منظم می شود. اما جلسات مشاوره تلفنی این محدودیت ها را از میان بر می داد و به شما انتخاب های گسترده تری جهت ارتباط با مشاور می دهد.

افرادی که نیاز با ارتباط مداوم و پیوسته با مشاور خود را دارند.

گاهی برای تاثیر پذیری بیشتر نیاز به ارتباط بیشتر با مشاور خود دارد اما رفت و آمد مکرر برای شما یک دغدغه ایجاد می کند. در مشاوره تلفنی می توانید بدون اینکه از خانه خارج شوید ، در شرایط اضطراری یا غیر اضطراری و… می توانید ارتباط بیشتری با مشاور خود بر قرار کنید و بدون شک تاثیرات بهتری ببینید.

افراد که از به خطر افتادن حریم شخصی می ترسند.

هرچند که نباید چنین باشد اما افراد زیادی از رفتن به جلسات مشاوره به علت ابرو ، حریم شخصی و … واهمه دارند و از این کار امتناع می کنند. این در حالی است که در مشاوره تلفنی می توانید به طرز مطلوب این حریم را حفظ کنید و در عین حال به جلسات مشاوره خود نیز ادامه دهید.

این مقاله هم بخوانید  دلایل نارضایتی از زندگی مشترک

با وجود تمامی این ویژگی هاست که این جلسات به یک انتخاب ایده آل برای شما تبدیل می شود ! ما اینجا در روان ارام با بهره گیری از بهترین خدمات مشاوره تلفنی و بهترین کادر مشاوره و روانشناسی به شما در حل هرچه بهتر مشکلاتتان کمک خواهیم کرد. همین حالا با ما تماس بگیرید یا درخواست مشاوره خود را از طریق این سایت ثبت کنید.

 

اگر ذهنتان درگیر مسئله ای شده است یا در زندگی خانوادگی و یا شخصی با بحرانی روبرو شده اید و یا اگر بر سر دوراهی و چند راهی گیر افتاده اید، با مشاورین متخصص مرکز روان آرام تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی

مشاوران مرکز مشاوره ی روان آرام با توجه به شرایط خانواده، میزان شناسایی زن و مرد از یکدیگر و شخصیت های آنان، پس از ریشه یابی و بررسی مشکلات، مناسب ترین راهکار را ارائه می دهند. تلفنی بودن جلسات مشاوره باعث نمی شود که از کیفیت این جلسات کاسته شود چرا که ما تمام سعی خود را کرده ایم تا کادر مشاوره خود را با بهترین مشاوران تهران تکمیل کنیم 

ین نکته را هم نباید فراموش کنیم که مشکلات آنقدر که فکر می کنید بزرگ نیستند ولی اگر نتوان آنها را با شیوه های مناسب روانشناسی حل نمائید، تبدیل به یک معضل جدی شده و در بسیاری از موارد حتی سبب فرو پاشیدن خانواده از هم می شود. متخصصان مرکز مشاوره در زمینه های گوناگون به هموطنان در سراسر کشور مشاوره تلفنی می دهند.همچنین شما قادر خواهید بود مشاور خانم یا آقا را به دلخواه خودتان انتخاب نمایید.

 

سؤالات و مشکلات متداول که می توان در مشاوره تلفنی مطرح کنید:

بزرگترین مزیت مشاوره تلفنی چیست؟

بزرگ‌ترین مزیت یک مشاوره ی تلفنی این است می توانید در هر لحظه و هر زمانی که بخواهید به یک مشاوره آگاه دسترسی داشته باشید و نیاز به گرفتن وقت ملاقات نیست.

مشاوره خانواده چه مزایایی دارد؟

مشاوران مرکز مشاوره ی روان آرام با توجه به شرایط خانواده، میزان شناسایی زن و مرد از یکدیگر و شخصیت های آنان، پس از ریشه یابی و بررسی مشکلات، مناسب ترین راهکار را ارائه می دهند. این نکته را هم نباید فراموش کنیم که مشکلات آنقدر که فکر می کنید بزرگ نیستند ولی اگر نتوان آنها را با شیوه های مناسب روانشناسی حل نمائید، تبدیل به یک معضل جدی شده و در بسیاری از موارد حتی سبب فرو پاشیدن خانواده از هم می شود.

مشاوره ازدواج در چه مواردی کاربرد دارد؟

لزوم مشاوره درباره مسائل جنسی قبل از ازدواج 
تاثیر شخصیت و ظاهر افراد در تصمیم‌گیری و انتخاب همسر آینده

4.7/5 - (349 امتیاز)

طریقه دریافت مشاوره آنلاین از مشاوران روانشناسی

شما می توانید برای ریشه یابی مشکلات خود و مشورت با مشاوران متخصص و با تجربه و دریافت ارائه راهکارهای علمی و عملی مناسب هم اکنون به کارشناسان متصل گردید ، برای اینکار بایستی از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید در کانال تلگرامی مرکز روان آرام عضو شده و از مطالب آن بهره‌مند گردید. بی شک می توان گفت دریافت مشاوره آنلاین یک روش جدید برای حل سریع مشکلات خانوادگی و روان شناسی می باشد.

مزایای مشاوره تلفنی

 

شما می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی با مشاورین و متخصصان مجرب کلینیک روان آرام در تماس باشید.

مرکز مشاوره و روانشناسی روان آرام، دارای مجوز رسمی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره بوده و توسط سرکار خانم دکتر آزیتا امین الرعایا تاسیس گردیده است. کادر کلینیک روان آرام را مشاورانی خبره، اساتید دانشگاهی و روان درمانگران به نام تشکیل داده اند. حوزه فعالیت این کلینیک روانشناسی را می‌توان حوزه فعالیتی وسیعی دانست چرا که خدمات ارائه شده در این مرکز مشاوره مشکلات روان شناختی، روان پزشکی، کودک و نوجوان، بزرگسالان، فردی، زوج درمانی، خانواده و حتی مشاوره های گروهی را نیز پوشش می‌دهد

مشاوره تلفنی

در چه موضوعاتی می توان به مشاوره تلفنی پرداخت ؟

به طور کلی شما در تمامی موضوعاتی که به شکلی زندگی شما را تحت الشعاع قرار داده است می توانید اقدام به مشاوره غیر حضوری تلفنی نمایید. با این وجود رایج ترین موضوعات به اسن شرح می باشد.

دلایل بهره‌گیری از مشاوره فردی تلفنی

از مهم ترین مسایلی که نیازمند بهره‌گیری از مشاوره فردی می باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

مشاوره  غیر حضوری تلفنی در این حالت به افراد کمک خواهد که بدون احساس خجالت یا ترس از حضور در یک مکان یا مواجه با مشاور بتوانند تمامی مشکلات خود را بازگو نمایند.در مشاوره فردی مسائلی مانند افسردگی، وسواس، کمبود اعتماد به نفس، نداشتن انگیزه، بدبینی و شک، ترس، استرس، اضطراب، پرخاشگری و … بررسی می‌شود؛ بنابراین مشاور به افراد کمک می‌کند که به هماهنگی روانی و جسمی برسند.

مشاوره تلفنی انلاین

دلایل بهره‌گیری از مشاوره خیانت تلفنی

از مواردی که نیازمند بهره‌گیری از مشاوره خیانت می باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

از مزایا مشاوره تلفنی خیانت می توان به احساس امنیت بیشتر در محیط خانه اشاره کرد. در حقیقت افراد می توانند تمامی جزییات زندگی خود را به راحتی بگشایند بدون اینکه احساس ناخوشایندی داشته باشند و در نهایت مسئله را راحت تر حل کنند.

خیانت اثر تخریبی بر احساسات و اعتماد زوج‌ ها می‌گذارد. زوجی که مورد بی وفایی قرار گرفته دچار احساس خشم، افسردگی، ترس و تنهایی می‌شود. این افراد در بعضی از موارد قادر به بیان احساساتشان در قالب کلمات نیستند. مشاوره خیانت تلفنی در این شرایط خاص تسکین دهنده و ارائه دهنده راه حل به آنان است.

دلایل بهره‌گیری از مشاوره جنسی تلفنی

از مهم ترین مسایلی که نیازمند بهره‌گیری از مشاوره جنسی می باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

مشاوره جنسی ممکن است برای هر زوجی استرس آور یا خجالت آور باشد و به همین علت افراد را از آن منصرف کند. اما مشاوره تلفنی به شما این امکان را می دهد که در محیطی کاملا شخصی در کنار همسر خود یا به تنهایی به مشاوره تلفنی بپردازید. مشکلات جنسی در برخی موارد از سوی زوج‌ ها جدی گرفته نمی‌شود. اغلب از بیان مشکلات زناشویی طفره می‌روند. مشاوره تلفنی جنسی می‌تواند بسیار اثربخش باشد تا کیفیت زندگی زناشویی خود را بهبود ببخشید.

 

دلایل بهره‌گیری از مشاوره ازدواج غیر حضوری

از مواردی که افراد نیازمند بهره‌گیری از مشاوره ازدواج می باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

امروزه با بالا رفتن توقعات خانواده‌ها، محدودیت امکانات رفاهی، مادی و سایر مشکلات اجتماعی محدودیت ها در زمینه ازدواج بیشتر شده و سختگیری‌ افراد درباره انتخاب بیشتر می‌شود بنابراین صحبت کردن با مشاور ازدواج و ارزیابی شدن برای شروع شناخت بسیار مهم است حتی در شرایطی که امکان مراجعه حضوری نیست مشاوره ازدواج به صورت مشاوره تلفنی به شما کمک می‌کند گامی به جلو بردارید.

مشاوره تلفنی

دلایل بهره‌گیری از مشاوره خانواده تلفنی :

گاها دیده شده که در زندگی شخصی هر فرد بسیاری از مشکلات در هم تندیده شده و به یک معضلی بسیار بزرگ و جدی تبدیل شود.بعضا ممکن است این مشکلات از یک و چند مساله ی کوچک آغاز شده و تا جایی پیش برود که تمام اعضای خانواده را درگیر کند.این درگیری ها زندگی را از روال عادی خود خارج کرده و به یک چالش جدی می کشاند. اینجاست که شما بر سر یک دو راهی انتخاب قرار دارید.

هرچند که مشاوره می تواند این مشکل را حل کند اما به علت مشغله های روزمره و درگیری های زندگی هماهنگ کردن تک تک اعضا خانواده برای مراجعه به جلسات مشاوره حضوری گاهی غیر ممکن می شود یا با بی نظمی زیادی همراه می شود که از تاثیر آن می کاهد. به همین علت است که مشاوره تلفنی می تواند به خوبی به این مشکل پاسخ دهد امکان حل تمامی مشکلات خانوادگی را فراهم می کند.

اولین راه می تواند مراجعه ی شما به یک مشاور یا روانشناس با تجربه و با دانش و کسب مشاوره برای رفع مشکلات باشد که به ریشه یابی و شناسایی این مشکلات و ارایه ی بهترین راهکار ها برای حل آنها می انجامد.راه دوم این است که شما بدون مراجعه به مشاور و به سلیقه ی خودتان رفتار می کنید که در این صورت مسئولیت اتفاقات و عواقب آن بر عهده ی خودتان خواهد بود. مشاوران مرکز، با بررسی تمامی ابعاد، راهکارهای مناسب و تکنیک های روانشناسی مناسب را ارائه می دهند.

0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره