به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی (مشاوره رایگان فقط به صورت پرسش و پاسخ انجام میشود)

برای دریافت مشاوره آنلاین رایگان یکی از موضوعات زیر را انتخاب کنید سپس پرسش خود را بیان کنید


 

شما می توانید برای مشاوره رایگان سوالات روانشناسی خود را در بخش کامنت ها از متخصصان ما بپرسید و اطمینان داشته باشید که تنها هدف ما یاری رساندن به شما برای داشتن زندگی بهتر است. کمک گرفتن از رواشناس آنلاین مزایای بی‌شماری دارد. 

مشاوره آنلاین روانشناسی روانشناس آنلاین

مشکلات و مسائل روحی یا بیماری های روانی مانانند بیماری های جسمانی ساده مثل سرما خوردگی ممکن است زندگی هر کسی را درگیر خود بکند. این بیماری ها می توانند به خطرناکی بیماری های جسمانی باشند و تاثیرات بسیار مخربی بر روی زندگی هر کسی بگذارند. به همین علت است که پیگیری و درمان مشکلات و بیماری های روحی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اما درمان بیماری های روحی و روانی ممکن است برای هرکسی با توجه به شلوغی های زندگی امروزی و مسائل مربوط به آن ممکن نباشد. به همین علت است که ما قصد داریم تا در این مقاله به شما مشاوره آنلاین و روانشناس آنلاین را پیشنهاد کنیم .

مشاوره آنلاین روانشناسی نوع جدید و نوینی از مشاوره است که بر اساس نیاز مراجعین آماده شده است. تنگی وقت، مسائل مالی ، خجالت از مراجعه حضوری و … باعث شده است تا بسیاری از آدم ها با وجود اطلاع از مشکلات خود به مشاوره مراجعه نکنند. این شیوه از مراجعه به روانشناس آنلاین ابداع شد تا دغدغه ی مردم برای مراجعه حضوری از بین برود و هر کسی در هر جایی که باشد به راحتی بتواند به مشاور مراجعه کند .این امکان در سایت روان آرام نیز میسر شده است و کافی است با ما تماس بگیرید یا برای مشاوره رایگان سوال های خود در بخش کامنت ها مطرح کنید.

مشاوره آنلاین روانشناسی

 

مزایا مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی مزیت های زیادی که دارد که با توجه به شرایط شخص مراجع قابل بررسی است. در ادامه اشاره ای به انواع مزیت های این نوع مشاوره می کنیم.

حل مشکل عدم علاقه به جلسات حضوری :

برخی از مشکلات به گونه ای هستند که امکان بیان آن ها به صورت رو در رو و حضوری عملا غیر ممکن است. همچنین برخی افراد نیز به دلیل شخصیت خود و تمایل به حضور در منزل از انجام مراجعه حضوری خودداری می کنند. همین مورد باعث می شود که به حل اساسی و قطعی مشکلات نپردازند. اما با مشاوره آنلاین و مراجعه به روانشناس آنلاین این امکان برای این افراد فراهم شده است که هر مشکلی را در هر زمینه یا یک متخصص مطرح کنند و از ایجاد بحران جلوگیری کنند.

عدم مشکلات حمل و نقل :

ممکن است مرکز مشاوره مد نظر شما از نظر مسیر از شما دور باشد. همچنین با توجه به مسائل ترافیکی و ازدحام شهد مراجعه حضوری عملا به یک معضل تبدیل می شود. اما با خدمات مشاوره آنلاین روانشناسی ، دغدغه مسایر به کلی از بین می رود و شما در هر کجا که باشید می توانید به راحتی در جلسات روانشناس آنلاین خود شرکت کنید.

عدم اتلاف وقت:

امروزه هر فردی به یک نوعی مسئله و درگیری دارد و وقت او به صورت پاره وقت یا تمام وقت مشغول است. در حقیقت با وجود مشکلات روحی و مسائل روانی وقت کافی برای مراجعه به مراکز مشاوره پیدا نمی شود. مراجعه حضوری نیز در نوع خود یکی از وقت گیر ترین نوع مشاوره است که افراد به همین علت از انجام آن خودداری می کنند. اما با خدمات مشاوره آنلاین شما می توانید بدون اتلاف وقت و بدون نیاز به وقت زیاد با روانشناس آنلاین خود ارتباط بر قرار کنید و به طور جدی به حل مشکلات خود بپردازید.

هزینه کمتر :

هزینه رفت و آمد ، هزینه جلسات حضوری و … همه این ها ممکن است برای فرد دغدغه مالی ایجاد کند. جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی به نسبت سایر شیوه های مشاوره از هزینه کمتری برخودار است و دغدغه مالی شما را نیز بر طرف می کند. کافی است مشکلات خود را جدی بگیرید و همین آلان با یک روانشناس آنلاین تماس بگیرید.

 دریافت مشاوره فوری:

برخی بحران ها به صورت ناگهانی و غیر منتظره در زندگی پیش می آید و ارتباط سریع و فوری را با یک متخصص می طلبد. اما مشاوره حضوری چنین نیازی را مرتفع  نمی کند. معمولا وقت های مشاوره حضوری برای دکتران خوب به صورت طولانی مدت تعیین می شود و از این نظر فرد را با مشکل رو به رو می کند. اما با مشاوره آنلاین روانشناسی امکان مشاوره فوری نیز فراهم می شود و در سریع ترین زمان ممکن می توانید با روانشناس آنلاین خود صحبت کنید.

امکان مشاوره روانشناسی از راه دور: 

ممکن است در شهر متفاوتی باشد یا در مکانی باشید که مرکز مشاوره مطمن نمی شناسید یا امکان دسترسی به رواشناس خوب برای شما میسر نیست. در این زمان است که روانشناس آنلاین می تواند به خوبی مشکل شما را حل کنید. در مشاوره آنلاین امکان مشاوره از راه دور امکان پذیر است و شما در هر کجای کشور و یا در  هر کجا دنیا که باشید به راحتی می توانید در جلسات شرکت کنید.

عدم قطع ارتباط :

 در مشاوره حضوری شما پس از پایان جلسه تا زمان بعدی و جلسات بعدی هیچ ارتباطی با مشاور خود ندارید یا ارتباط بسیار محدودی دارید. اما در مشاوره انلاین فواصل میان جلسات بسیار کوتاه است به طور مداوم صورت میگیرد. همچنین در صورت بروز مسائل ناگهانی می توانید فورا آن را با روانشناس آنلاین خود مطرح کنید و از او راهکار دریافت کنید.

افزایش صداقت : 

یکی از مهم ترین نکاتی که در جلسات مشاوره از اهمیت بسیاری برخوردار است داشتن صداقت است. صداقت کلید حل مشکلات می باشد و فردی از در صحبت های خود پنهان کاری می کند یا دروغ می گوید نمی تواند راهکار های درستی دریافت کند. ممکن است در مراجعه حضوری به علت خجالت یا شرم و یا مواردی از این قبیل فرد از گفتن حقیقت خود داری کند. این در حالی است که در مشاوره آنلاین این اتفاق کمتر می افتاد و فرد تمامی حقیقت را به روانشناس آنلاین خود می گوید. این مورد باعث می شود که بهترین راهکار ها جهت درمان مشکل ارائه شود.

اگر به دنبال یک مرکز مناسب برای انجام مشاوره آنلاین روانشناسی و پیدا کردن روانشناس آنلاین می گردید مرکز روانشاسی روان آرام با ارائه بهترین خدمات مشاوره در سطح کشور آماده خدمت رسانی به شما است.

مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی برای چه کسانی مناسب است ؟

هرچند که این جلسات می تواند برای هر کسی مناسب باشد و به حل مشکلات آن کمک کند اما برخی از افراد وجود دارند که مشاوره آنلاین روانشناسی به طور اختصاصی برای آن ها مفید است. این افراد به شرح می باشند :

کسانی که نمی توانند ارتباط کلامی برقرار کنند.

اگر می خواهیم که جلسات حضوری به نحو مطلوبی برگذار شود و از آن تاثیر خوبی ببینید اهمیت ارتباط کلامی موثر حس می شود. اما بسیاری از افراد در این امر ناتوانند و نمی توانند به خوبی در مورد احساسات خود با روانشناس صحبت کنند. همین مشکل باعث می شود که جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی به مراتب کارامد تر و مفید تر باشد تا جلسات حضوری !

کسانی که از اضطراب اجتماعی رنج میبرند.

اضطراب اجتماعی یکی از مهم ترین عوامل کاهش کیفیت جلسات حضوری می باشد چرا که مراجعه کننده از حضور در اجتماع دچار اضطراب و استرس می شود و مشاور نمی تواند به نحو مطلوب با این شخص ارتباط برقرار کند. بدیهی است که در چنین حالتی نمی توانیم به نحو مطلوب به حل مشکلات بپردازید پس شاید بهتر باشد که آغاز مشاوره را از طریق جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی در پی بگیریم و با یک روانشناس آنلاین صحبت کنیم.

کسانی محدودیت زمانی و مکانی زیادی دارند.

همیشه این مشکلات رفتاری نیست که مانع از برگزاری جلسات منظم می شود بلکه محدودیت های زمانی و مکانی زندگی است که عملا امکان داشتن جلسات منظم را از ما میگیرد. از آنجا که تاثیر پذیری بیشتر بسته به حضور مرتب در جلسات است به جای اینکه مدام جلسات مشاوره خود را کنسل کنید و یا به آینده موکول کنید به مشاوره آنلاین روانشناسی بپردازید به راحتی این مشکل را حل نمایید.

افرادی که در خارج از کشور به سر می برند.

بدون شک یکی از مزایا جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی برای افرادی است که در خارج از کشور به سر می برند. این افراد هم ممکن است بسته به شرایط خود به مشکلات روحی دچار شوند اما در کشور دیگر امکان مراجعه به مراکز مشاوره را نداشته باشند . در این صورت است که شرکت در جلسات مشاوره آنلاین مرکز روان ارام می تواند به خوبی این مشکل را حل نماید.

افرادی که در شهر دیگر سکونت دارند.

بسیاری از افرادی که در شهر هایی جز تهران زندگی می کنند ممکن است به مشکلات زیادی در زندگی خود دچار شوند اما نتوانند یک مرکز مشاوره خوب و حرفه ای در محل زندگی خود پیدا کنند و به علت محدودیت مکانی از مراجعه به مشاوره منصرف شوند . این درحالی است که مشاوره آنلاین روانشناسی این قابلیت را برای هر کسی ایجاد می کند که در هر کجا که هست به خوبی با بهترین روانشناسان کشور به طور آنلاین به مشاوره بپردازند و مشکلات زندگی خود را حل نمایند.

اشخاصی که به علت حفظ حریم شخصی یا ترس از آبرو نمی توانند مراجعه حضوری داشته باشند.

و در نهایت افرادی که نمی خواهند وجود مشکل در زندگی خود را برای عموم یا اعضا خانواده خود فاش کنند یا به طور علنی در جلسات مشاوره شرکت کنند. هرچند که این طرز فکر اشتباه می باشد اما با این وجود یک افت برای جلسات مشاوره محسوب می شود و در این زمان است که مشاوره آنلاین روانشناسی امکان صحبت با یک روانشناس و مشاور حرفه ای را بدون نیاز به مراجعه حضوری فراهم می کند.

تمامی این ویژگی هاست که این جلسات را برای هر کسی مناسب می کند. مرکز مشاوره روان آرام با چندین سال سابقه درخشان در زمینه برگذاری جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی و حضوری آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

روانشناس آنلاین کیست ؟

متخصصی که به صورت آنلاین به شما مشاوره می دهد ، فردی است که در زمینه مشکلات شما به طور تخصصی تحصیل کرده است و موارد بسیار زیاد مشابه را تجربه کرده است. چنین مشاوره توانایی برقراری ارتباط موثر را به طور آنلاین دارد و به خوبی می تواند جلسات مشاوره آنلاین با کیفیت بسیار بالا برای مراجعین خود برگزار کند. یک روانشناس آنلاین ، در حقیقت فرد متخصصی است که علاوه بر برگزاری جلسات حضوری ، به حل مشکلات به طور آنلاین می پردازد و سطح بسیار گسترده تری از مشکلات جامعه و مردم را حل می کند.

این مقاله هم بخوانید  نشانه های زن وفادار

چرا به مشاوره آنلاین روانشناسی نیاز دارید ؟

 • عدم امکان مراجعه حضوری : اگر به هر دلیلی امکان مراجعه حضوری را ندارید از درمان و حل مشکلات خود مایوس نشوید و حتما آن را پیگیری کنید . روانشناس آنلاین برای شماست تا به خوبی بتوانید در هر کجا که هستید به حل مشکلات خود بپردازید.
 • ترس از واکنش های اجتماعی : متاسفانه هنوز افرادی در جامعه وجود دارند که دیدگاه خوبی نسبت به مشاوره های روانشناسی ندارند و به مراجعین آن برچسب های منفی می زنند. همین مسائل باعث می شود افراد از مراجعه حضوری خودداری کنند تا مورد خطاب این دسته از افراد قرار نگیرند. اما مشاوره آنلاین این امکان را فراهم کرده است که بدون حضور در اجتماع به حل مشکلات بپردازید.
 • داشتن مشکلات شخصی : ممکن است برخی از مشکلات بسیار شخصی باشد و یا در جامعه پذیرفته نشده باشد. مراجعه حضوری باعث می شود که این مشکلات اشکار شود و فرد را با معضلاتی رو به رو کند. اما مشاوره آنلاین به شما امکان را می دهد که با روانشناس آنلاین خود به طور بسیار شخصی ارتباط برقرار کنید.
 • داشتن مشکلات ارتباطی : برخی افراد نمی توانند به طور مستقیم و رو در رو مسائل خود را بیان کنند. در حقیقت این افراد به طور حضوری ارتباط موثری برقرار نمی کنند و به خوبی نمی توانند مسائل روحی خود را مورد درمان قرار بدهند. اما در مشاوره آنلاین مشکل نیز به خوبی حل می شود و مشکلات ارتباطی مانع از حل مسائل شما نمی شود.
 • ساده انگاری : برخی افراد هستند که مشکلات خود را در هر زمینه ای که هست ساده تلقی می کنند و اقدامی برای درمان آن نمی کنند. این در حالی است که این مشکلات به شدت جدی بوده و اسیب های خطرناکی برای فرد در پی دارد. شما با مشاوره آنلاین روانشناسی می توانید به طور فوری با یک روانشناس آنلاین صحبت کنید و به جدیت مشکل خود پی ببرید. در این صورت ممکن است مشکل در مرحله ابتدایی حل شود و به بحران غیر قابل حل زندگی شما تبدیل نشود.

اگر به دنبال یک مرکز مطمن و ممتاز برای انجام مشاوره و جلسات روانشناسی هستید کافی است به روان آرام مراجعه کنید. روان آرام با بهترین کادر مشاوره و روانشناسی آماده خدمت به شماست.

آیا مشاوره با روانشناس آنلاین به کیفیت مشاوره حضوری است ؟

این نکته تا حد زیادی به مشاوری است که انتخاب می کنید. اگر شما به یک روانشناس آنلاین خوب مراجعه کنید کیفیت مشاوره آنلاین روانشناسی به مراتب از مشاوره حضوری بهتر خواهد بود. از آنجا که در این نوع از مشاوره صداقت افزایش پیدا می کند ، افراد به طور موثر تری می توانند مشکلات خود را بیان کنند و از راهکار های بهتری برخوردار شوند. کافی است برای انجام این نوع از مشاوره به سایت روان آرام مراجعه کنید و از بهترین خدمات روانشناسی در سطح کشور برخوردار شوید.

روانشناس آنلاین از چه طریقی به مشاوره می پردازد؟

گسترش فضای مجازی باعث شده است که افراد از نظر مراجعه غیر حضوری با مشکلی رو به رو نشوند. در حقیقت راه های زیادی است که از طریق آن می توان به مشاوره پرداخت و روانشناس آنلاین در این زمینه مطابق تمایل شما رفتار می کند. اگر به مشاوره آنلاین روانشناسی رسانه های اجتماعی تمایل دارید از آنجا با شما ارتباط برقرار می شود. همچنین اگر به تماس تصویری تمایل دارید ، از این طریق می توانید در جلسات شرکت کنید.

حتی اگر ترجیح شما است که با چت کردن یا تماس تلفنی مشکل خود را بیان کنید ، مشاور شما مطابق خواست شخص شما عمل می کند. پس نگران شیوه برقراری ارتباط نباشید و همین حالا برای از بین بردن مسائل خود قدمی بردارید.

 

مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی چگونه مشکلات شما را حل خواهد کرد ؟

این ویژگی های مشاوره آنلاین است که موجب می شود مشکلات شما راحت تر حل گردد. مهم ترین ویژگی های این جلسات که بدون شک تاثیر زیادی در مشکلات شما می گذارد به این شرح می باشد :

 • برگزاری جلسات منظم : برقراری جلسات منظم از مهم ترین نکات بهبودی مشکلات به نحو احسن است. اگر فواصل میان جلسات به طول بیانجامد تمامی موارد آموخته شده از ذهن فرد پاک می شود و بهبودی بسیار کند می شود. برگزاری جلسات مشاوره آنلاین باعث می شود که فرد به طور مدارم آموخته های موثر را دریافت کند و در زندگی خویش به کار گیرد.
 • دسترسی راحت : روانشناس آنلاین ارتباط با خود را آسان و راحت می کند که در صورت ایجاد مسائل غیر قابل پیش بینی بتواند آن را کنترل کند. مسائل و مشکلات غیر قابل انتظار می تواند روند بهبودی را با اختلال رو به رو کند . ارتباط مداوم باعث می شود که بتوان به موقع و در زمان درست این موارد را کنترل کرد.این که فرد همیشه حضور مشاور خود را در کنار خود احساس کند باعث میشود که احساس تنهایی از بین برود و فرد اسیب دیده همیشه شخص درستی را در حمایت از خود ببنید.
 • تمرینات فردی : به غیر از برگزاری جلسات مشاوره آنلاین ، تمرینات فردی نیز به مراجعه کننده داده می شود. این تمرینات برای این است که فرد در مواجهه با مشکل بتواند به طور مستقل و موفق عمل کند و وابسته و متکی به روانشناس آنلاین خود نباشد. تمرینات فردی در بهبود و حل مشکلات بسیار موثر هستند و باید به طور جدی مورد پیگیری قرار بگیرند.
 • تمرینات هدفمند : در طول این جلسات تمریناتی به شما داده می شوند که هدفمند است و قدم به قدم پیش می رود. این تمرینات باعث می شود تا تمامی شنیده های خود را در طول جلسات به طور عملی در زندگی خود به کار بگیرید و آن را به قسمتی از زندگی و عادات روزانه خود تبدیل می نماید.
 • تمرینات گروهی : اگر مشاوره آنلاین برای گروهی از افراد باشد مانند مشاوره خانواده یا مشاوره زناشویی ، تمرینات گروهی نیز داده می شود که بهبود مشکلات گروهی نیز به بهترین نحو انجام شود. در این شیوه از مشاوره افراد شیوه درست برقراری ارتباط را با یکدیگر یاد می گیرند. در حقیقت در مشکلات گروهی افراد باید آموزش ببیند و آموزش های خود را از طریق تمرینات گروهی تثبیت کنند و به طور مستقل به بهبودی مسائل خود کمک کنند.
 • ارتباط با اطرافیان : اگر روانشناس آنلاین شما تشخیص دهد که اطرافیان در روند بهبودی شما اخلال ایجاد می کنند یا عامل ایجاد بسیاری از مشکلات شما هستند به طور مستقیم وارد عمل می شود و به گفتگو با آن ها می پردازد. گاهی اطرافیان شما به طور ناخوداگاه به وضعیت شما اسیب های جدی وارد می کنند. در چنین شرایطی مشاور شما با صحبت های منطقی و درست این افراد را به عنوان مانع از مسیر بهبودی شما حذف می کنند و حل مسائل و مشکلات شما را تا حد بسیار خوبی تسریع می کنند.

اگر با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنید ،هرچند که مشکل را کوچک و نا چیز میبیند آن را نادیده نگیرید. حل مشکلات نیز زمان طلایی خود را دارد و گذشت زمان ممکن است موارد بسیار ساده را به یک بحران تبدیل کند. پس از از حل مشکلات خود غافل نمانید و آن هارا مورد پیگیری و درمان قرار دهید.

اگر به دنبال روانشناس و مشاور آنلاین برای خود می گردید کافی است به سایت روان آرام مراجعه کنید. شما همچنین می توانید با پرسیدن سوال های خود در بخش کامنت ها از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. روان آرام ، کلینیک تخصصی مشاوره و روانشناسی در حل مشکلات و درمان بیماری های روحی به شما کمک خواهد کرد.

مشاوره آنلاین از طریق چه اپلیکیشن هایی و به چه صورتی انجام می شود؟

مشاوره آنلاین به طور معمول با استفاده از تلگرام و واتس اپ انجام می شود.

مشاورین آنلاین و حضوری با هم متفاوتند؟

روانشناسانی که اقدام به ارائه مشاوره آنلاین می کنند، همکاران کلینیک روان آرام هستند که به صورت حضوری نیز به مراجعین مشاوره می دهند.

در چه مواردی می توان از مشاوره آنلاین استفاده کرد؟

در تمامی مسائلی که شما دچار مشکل شده اید می توانید از مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی استفاده کنید. برخی از مسائل در صورتی که اهمیت بیشتری داشته باشند و نیاز به جلسات حضوری داشته باشند به شما اعلام می شود.

4.6/5 - (425 امتیاز)
3.7K نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
افسانه
2 سال قبل

سلام من دیگه واقعا از شوهرم خسته شدم همش ایراد میگیره همش بحث میکنه سره هفتاد تومن پول که برا بچه ها درنبودش خرج کردم دعوا راه انداخت و امثال اینا زیاده منو تهدید میکنه خیلی بددهنه من چیکا کنم

ناصر
2 سال قبل
پاسخ به  افسانه

طلاق بگیر بدرد نمیخوره

سوسن
1 سال قبل
پاسخ به  ناصر

واقعا چقدر راحت به دیگران طلاق توصیه میکنی از تبعات اش خبر داری؟

مبینا
1 سال قبل
پاسخ به  سوسن

هرچی باشه بدتر از زندگی با همچین آدمی نیست مطمئن باش

مهلقا رضا نژاد
1 سال قبل
پاسخ به  ناصر

سلام خسته نباشید
پسری هیجده ساله دارم
شبها دوست داره بیرون بره وتا دیر وقت بیرونه هر چه باهاش صحبت میکنی بیفایده است بفرمایید چکار باید بکنیم.

تیم محتوا روان آرام
1 سال قبل

سلام دوست عزیز بهتره چهارچوب هایی تعیین کنید که برد برد باشه.

الاغ دانا
2 سال قبل
پاسخ به  افسانه

سیع کن کاری کنی که شوهرت درست شه طلاق اخرین گزینست

اکبری
2 سال قبل
پاسخ به  افسانه

خدا لعنت کنه ایجور آدم هایی رو

امیرعلی اسدزاده
1 سال قبل
پاسخ به  افسانه

خودتو ناراحت نکن پدر منم همینه به درد نمیخوره تمام مرد ها اینجورین با شاماره تلفن ۱۲۱ تماس بگیر اگه زدت اما اگه بهشون بگی میبرنش

احسان
1 سال قبل

چرا میگی تمام مردها اینجورین؟!
مگه خودتم مرد نیستی؟!
هر کی بد شد بقیه هم بدن؟!
اگر این جوریه پس خودتم همن طوری هستی، حقته با همون شماره ای که گفتی زنگ زد تا بیان ببرنت.
برو خودتو اصلاح کن.

مهدیه
1 سال قبل
پاسخ به  احسان

خخخ

بهار
1 سال قبل
پاسخ به  احسان

خداااعععع🤣🤣

دختر بد شهر خوبان
1 سال قبل
پاسخ به  احسان

😂😂😂😂

miad
1 سال قبل

به همون دلیلی که الان توی این صفحه نظر دادی و اومدی تا مشکلتو بگی . منم به همون دلیل اینجام و یه قلب مشکی واست میذارم که کسی نیست درکت کنه ….

هیچ کس
1 سال قبل
پاسخ به  miad

دقیقن کسی حال کسی رو درک نمیکنن فقط کارشون شد قضاوت

ناشناس
3 ماه قبل
پاسخ به  هیچ کس

وضع من بد تر از ایناست خیلی توکارام دخالت میکردن افسرده شدم تا جایی که نه اعتما د به نفس دارم نه اعصاب راحتی 15 سالمه

نمیدونم چرا ایران اینجوریه. حرف حرفه مرداس. ب حقوق
1 سال قبل
پاسخ به  افسانه

نمیدونم چرا ایران اینجوریه. حرف حرفه مرداس. ب حقوق زن اصلا احترام نمیزارن.شوهر منم همینطوریه. چیزی باب میل اش نباش شروع میکنه ب فحش و بدو بیراه گفتن.من خیلی بهش محبت میکنم ولی اون اصلا.خیلی ب خانوادش احترام میزارم.ولی اون اصلا. پاشنه درمون و شکست تا بزاریم بیاد خواستگاری.ولی الان بعد ۱۲ سال. اخلاقش و نشون میده.همیش خانوادم احترامش کردن.ولی اون نه. همیش بی احترامی دیدم و باز احترام گزاشتم.چرا تو ایران با زنا این چنین رفتارمیکنند. بخدا افسرده شدم.نه محبت میبینم.و…..

بهار
1 سال قبل

برو پیش دعا نویس ی دعا بکن تو آب بده بش بخوره خوب میشه😐من یبار نتیجشو دیدم😆

سارا
8 ماه قبل
پاسخ به  بهار

دعا نویس حلال مشکلات نیست بعدم خیلی ها کلاه برداری میکنند دوست عزیز

ناشناس
3 ماه قبل
پاسخ به  سارا

درسته

ناشناس
3 ماه قبل
پاسخ به  سارا

درسته

شاد
1 سال قبل

خدا ازشون نگذره

کیان
1 سال قبل

سلام بنده دنبال ی خانمی هستم واقعا صبور متین و باخانواده باشه و درعین حال ازدست شوهرقبلیش زجرکشیده باشه و قدرشوهرخوبو بدونه و عاشقانه شوهردوست باشه بقیه اش بامن کاری میکنم که آب تودلش تکون نخوره و خوشبختی رو باتمام وجود احساس کنه خانم خوب و بادرک نعمت بزرگ و گوهرگرانبهائیست که خدانصیب هرمرد بی لیاقتی نمیکنه بعضی مواقعم از روی انتخاب اشتباه دختریا خانم نصیبش میشه که قدرشو نمیدونه

پریوش
1 سال قبل
پاسخ به  کیان

واقعا که .این چه ملاکیه که خانم از شوهر قبلیش اذیت شده باشه . مگه خانم ها شخصیت نداره که بخواد زجر بکشه

امیر
8 ماه قبل
پاسخ به  کیان

بی ناموس اومدی اینجا زن مردمو از راه به در کنی
خانم محترم تا میتونی به شوهرت پایبند باش بدون که یه روزی نتیجشو میبینی شاید شوهرت یه مشکلی داره که نمیتونه بگه یا در گذشته یه اتفاقی براش افتاده که اینطوری عصبی میشه شما بازم بهش احترام بزار خدا اونایی که صبر و تحمل دارن بدون اجر نمیزاره حرف این کثافتم گوش نکن این فقط میخواد احتیاج جنسیشو برطرف کنه

🌿Ziba.naz🌿
6 ماه قبل
پاسخ به  امیر

آفرین احسنت به درک وشعورت ایشاالله خدا یه دختر خوب سر راهت قرار بده چون معلومه خیلی بافهم وشعوری👍🏻

مریم
1 ماه قبل
پاسخ به  کیان

هه منم زجر کشیده بودم شوهرمنم میخواست نزار ه آب تو دل من تکون بخوره با تمام محبت هایی ک بهش میکنم بازم قدرمو نمیدونه همش ناراحتم می‌کنه

sohrab yousefi
1 سال قبل

😓😓😓😓😓

....
1 سال قبل

تو باید غرور تو رابطه داشته باشی که نداری غرور خیلی مهمه

فائزه
11 ماه قبل

عزیزم این مشکلات تو کشور های اروپایی شدتش بیشتره ، بخدا ایران اینقد کشور بدی نیست ، شوهرت آدم بدیه چه ربطی به ایران داره اینقدر کشور مون رو زیر سوال نبرین که اینقدر آدم وطن فروش پیدا نشه

......
6 ماه قبل
پاسخ به  فائزه

عزیزم واقعیت رو گفت اونا هرچی وضعشونم بد باشه باز بهتره بعدم ما وطن رو نفروختیم ما از قوانین و مسولاش خسته شدیم

پریسا
1 سال قبل
پاسخ به  افسانه

شاید کسه دیگه ای تو زندگیش هست به خاطر اون باهات بد رفتاری میکنه بهتره طلاق بگیری ولی بعداً خیلی پشیمون میشه که تو رو از دست داده

Sogand
1 سال قبل
پاسخ به  پریسا

دقیقا

ده هزار تومان
1 سال قبل
پاسخ به  Sogand

الناز ارباب

زهرا
1 سال قبل
پاسخ به  پریسا

چراراحت نظرمیدین وقضاوت میکنین درصورتی که میشه مشکل حل بشه

علی
1 سال قبل
پاسخ به  افسانه

آدمه ؟!

ده هزار تومان
1 سال قبل
پاسخ به  علی

من خیلی عصبی هستم

امیر
1 سال قبل
پاسخ به  افسانه

شاید مشکلات کاری یا زندگی بهش فشار میاره و اونو عصبی میکنه {من همینطورم} و تنها کسی ک میتونه کمکش کنه تویی..

علی
1 سال قبل
پاسخ به  امیر

سلام خواهر ،اگر شوهر و بچه ها و دوست داری و همچنین در صورت تغییر مثبت شوهرت ،واقعا زندگی برات زیبا میشه،تغییر شوهر ت کار سختی نیست فقط لازمه علائق و طرز فکر و خواسته ها و ارزش هاشو بلد باشی و مطابق خواسته هاش رفتار کنی اگر مشروع باشن.خواهرم ،مثل یه روانشناس بقول معروف مخ شوهرت را بزن ،نه با حقه شیطانی بلکه با کلک و حقه خدا پسندانه .تلاش حقه زدنت به نیت بهبود رفتار اون باشه به هر قیمتی .

هستی
1 سال قبل
پاسخ به  افسانه

ببرش مشاوره شاید مشکلاتی تو زندگیش پیش اومده عصبی شده

پریوش
1 سال قبل
پاسخ به  افسانه

ویتامین ب بدنش کم شده . افراد زود پرخاش دچار کمبود ویتامین هستن اونم که گروه ب
یا اینکه انرژی منفی زیاد داره .انگشتر فیروزه بندازه یا که سنگ نمک خونه بگذارید دفع انرژی های منفی .یا گیاه کاکتوس تو خونه بذارید
یا هر روز یک بار آیت الکرسی بخونید .
منم نامزدم را با اینکه شخصیت اصلا جالبی نبود میشد اصلاحش کرد .جدا شدم گرچه برد کردم و اون باخت .اما به هر حال جدایی هم خصوصا تو این شرایط تبعات روحی و عاطفی زیاد داره

شکیبا
7 روز قبل
پاسخ به  پریوش

سلام من بعضی اوقات ناراحت می شود و نمی دانم باید چه کار کنم
تا بر ناراحتی خودم تسلط کامل داشته باشد
اگر لطف بفرمایید مرا راهنمایی نمایید
ممنون می شوم
خسته نباشید
باتشکر خدا حافظ

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
6 روز قبل
پاسخ به  شکیبا

سلام دوست عزیز؛ خیلی کلی سوال کردید و بایستی در مورد موقعیت های مختلف خودتون رو مانیتورینگ کنید که چه چیز و در چه موقعیتی باعث ناراحتی شما میشه و اون موقعیت چه احساساتی رو در شما برمی انگیزه و در اون لحظه چه واکنشی از خودتون نشون میدید و پیامد واکنش شما به چه مشکلاتی منجر میشه. حتی میتونید روی کاغذ جدولی با آیتم هایی که گفتم، تنظیم کنید و به رصد موقعیت های ناراحت کننده خودتون بپردازید. این کار به شما پیش آگهی هایی میده که در زمان ناراحتی تسلط بیشتری روی خودتون داشته باشید و بتونید احساسات و واکنش ها و پیامدهای رفتاری تون رو بهتر مدیریت کنید. توصیه می کنم در زمینه ی مهارت های زندگی(مدیریت خشم و حل مساله و تنظیم هیجانی و…) بیشتر مطالعه کنید و آموزش ببینید.

سبا
11 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

میخوای فرار کنی

شکیبا
7 روز قبل
پاسخ به  سبا

خیر فقط می خواهم ناراحتی من کاهش پیدا کند

فائزه
11 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

به نظر من باهاش صحبت کن و حد و مرز هارو مشخص کنین و علایق و نیازهاتون رو بیان کنید و درک متقابل داشته باشین

ایران
4 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

بنظر من خودت باید به نتیجه برسی با نظرات دیگران نمیشه برای بزرگترین مسئله زندگیت تصمیم بگیری

زهرا
1 روز قبل

سلام من حالم خیلی بده اصلا آرامش ندارم دارم دیونه میشم ی قرص آرام بخش میشه تجویز کنید برام دلم میخواد همش بخوابم اگ بخوابم دیگ الکی با فکرو خیال خودمو اذیت نمیکنم

شهرام
10 روز قبل

سلام مشکل من کلا فرق داره، من خودم مجردم عروسی خواهرمو پنج شش ماه پیش گرفتیم و فرستادیم خونه خودش ناگفته نماند قبل اینکه عروسی بگیرن تو دوران نامزدی حدود ی سال این شوهر خواهر من التماس و تمنا میکردن ک به خاطر خیانت و ..‌. خواهرم ببخشتش و ی فرصت دیگه بهش بدیم تا اینکه با ی سری تعهدات بالخره این اتفاق افتاد و عروسی گرفتن.
الان دقیقا همین بیست و دوم اسفند ۱۴۰۱ متوجه ی چیزی شدم. این اقا خیانت میکنه اونم نه با ادمی که واقعا از خواهر من سر باشه بلکه با ی فاحشه ای ک با همه کس میخابه و کلا با فاحشه ها میره خیلی اعصابم ب هم ریخته چون واقعا خواهر من ی دسته گله که ب این بیشرف دادیم. واقعیتش ی جوری شد ک من خودم با این فاحشه بودم و شوهر خواهرم فرستادش و میگفت دوست یکی از رفیقامه و من باهاش نبودم ی کاری شد ک خودش با دست خودش خودشو رسوا کرد و منم عمدا گفتم بیاد ک ببینم کیه و آتو بگیرم میگم شاید کار خدا بود ک اینجوری شد و ایشون فک میکردن ک من دوست شوهر خواهرمم و ازش سوال کردم و از زبون خودش شنیدم که پنج شش ماهه با شوهر خواهر من اشناس و رابطه هم دارن و همون شب ک پیش من بود گفت بعدظهرش با شوهر خوهرم بوده و منم صداشو ضبط دارم. ینی ی جورایی از همون اول عروسیشون این اقا هنوز ادم نشده واقعا شرمم میاد که با اون فاحشه ب خواهر من خیانت کنه حالم بهم میخوره.
الانم موندم که قضیه رو بگم ب خواهرم یا نه چون این اقا اصلا برام مهم نیس و فقط میدونم خواهرم خیلی اسیب میبینه اگه بفهمه و خودم تلاقشو این دفه میگیرم چون از دفه پیش تعهد گرفتیم و قبالشم دستمونه.

ب نظر شما چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید
ب خودش بگم که این بند و بساطشو جمع کنه وگرنه خودم تلاق خواهرمو میگیرم.
ولی ب ادم شدنش اطمینانی ندارم چون ی سری بهش فرصت دادیم و بازم همون کارای قبلی رفتم براش دعا گرفتم ک مگه ادم شه چون نمیخام دوباره خواهرم ضربه ببینه و تلاقشو بگیرم.
میگم شاید ادم شه ولی این همه وقت بازم ادم نشد. خودم مردم میدونم مردای زیادی خیانت میکنن ولی حداقل یکی بهتر از زنت یا در حد و اندازه زنت نه ی فاحشه
از دیشب فکرم درگیره اعصابم داغونه نمیتونم اجازه بدم این قضیه رو بدونم و هیچ کاری نکنم.
لطفا راهنمایی کنید ک من چیکار کنم

Ashkan
16 روز قبل

سلام جناب بنده زیادی درون گرام تویه مجلسی که میرم با دیوار هیچ فرقی ندارم مردم یه جوری نگام میکنن حس میکنم با خودشون میگن من اسکلم واقعا وضعم وحشتناک خرابه وقتی یه جا میری از ساکتی مردم دستت بندازن یعنی چی فک میکنن نمیفهمم ولی خیلی بیشتر از اینا می فهمم واس همین ترجیح میدم همیشه تنها باشم واس اینک نمی تونم همچین وضعیتی رو تحمل کنم همش میریزم تو خودم هی حرس میخورم بعضی وقتا که یاد همچین روزایی میوفتم میشینم گریه میکنم ولی وقتی تنهام ذهنم آرومه دیگ کسی نیس با کنایه هاش یا نگاهش دقم بده نجاتم بدید لطفا😭😭

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
6 روز قبل
پاسخ به  Ashkan

سلام دوست عزیز؛ شما میتونید با مطالعه و یا به کمک یک مشاور، مهارتهای روابط فردی و اجتماعی و اعتماد به نفستون رو رو تقویت کنید و اضطراب تو جمع بودنتون رو کاهش بدین و از حضور در بین دوستان و اشنایانتون (حتی حضور کم و کوتاه مدت) لذت ببرید.

هدیه
1 ماه قبل

من دوست پسرم به طرز لباس پوشیدنم گیر میده و من اصلا خوشم نمیاد چیکار کنم؟

زهرا محمدی
1 ماه قبل

سلام من ۲۰ سالمه و دانشجو هستم نمیدونم چرا من روابط عمومیم خوب نیست و پرخاشگر شدم و با هیچکسی نمیتونم ارتباط بگیرم و تنهام و همه ازم فرارین و بیشتر پسرها منو مسخره میکنن توروخدا کمکم کنید چیکار کنم من هیچکسیو ندارم دورم😔😔

سعید
1 ماه قبل

سلام من خیلی دوست دارم تمرکزم برای کار بیشتر بشه ولی نمیدونم چطوری

ستاره
1 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر
من ۱۴ سالمه و چند سالی هست که اعتماد به نفس پایینی دارم و همین موضوع من رو خیلی اذیت می‌کنه
من به شدت کمالگرا هستم و واقعا کنترل این موضوع که نمیشه همیشه بهترین بود سخته برام و به همین دلیل از شکست میترسم و همش فکر میکنم ناقصم،‌ضعیفم و…
و به همین دلیل اکثر مواقع کاری رو شروع نمی کنم و از سوی خانواده و دوستانم اذیت میشم .
با کوچک ترین انتقادی بهم میریزم و از تنها شدن دوری میکنم
ارتباط با دیگران هم برام سخت شده و به خاطر اعتماد به نفس کمم همیشه از اینکه کسی منو دوست نداشته باشه، و پس زده بشم میترسم و به دنبال جلب رضایت دیگران هستم, در ارتباط با دیگران بیشتر مواقع احساس آویزون بودن می کنم و فکر می کنم کسی علاقه ای با ارتباط با من ندارم .
و انتخاب کردن بین چند موضوع و وابسته نبودن به دیگران برام تقریبا غیر ممکنه .
و افسرده و تنها شدم
اگر میشه در مورد راههای افزایش اعتماد به نفس و مشکلاتم راهنمایی کنید 🙏🙏

Last edited 1 ماه قبل by ستاره
منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
1 ماه قبل
پاسخ به  ستاره

سلام دوست عزیز؛ تا حدودی این مسایل برای بیشتر همسالان شما پیش میاد و اغلب گذرا هست. ولی اقدامات مناسبی که شما میتونید انجام بدید اینه که یک فعالیت مستمر و روازنه ورزشی داشته باشید یا عضو یک باشگاهی بشین. برای توسعه فردی خودتون برنامه ریزی کنید. با توجه به اهداف آینده تون برای رشد توانمندی ها و مهارتهاتون اقدام کنید. با افرادی که هم هدف و هم مسیر شما هستند بیشتر وقت بگذرونید و از هم انرژی و انگیزه بگیرید. هرچقدر شما بتونید برای یادگیری و توسعه خودتون وقت بگذارید، این توجه معطوف به خود، باعث تقویت عزت نفس شما میشه. هرشب تلاش کنید لیستی از فعالیتهای مثبت اون روزتون تهیه کنید.بزرگی و کوچیکی اون فعالیت رو درنظر نگیرید فقط لیست کنید. حتی انجام کارهای روزانه یا اتمام کار ناتمام دیروز مثل تماس با دوست یا مطالعه درس و….چیزی از قلم نیندازید. در پایان هر روز، از فعالیتهای مورد نظر فرداتون رو که واقع بینانه باشه و توانایی انجامش رو دارید، چک لیستی تهیه کنید و هر زمان که انجام دادید تیک بزنید. مجموع اقدامات این چنینی تمرکز شما رو از مقایسه ها و قضاوتهای منفی برمیداره و بیشتر به توانایی ها و امکانات خودتون می پردازید و اعتماد به نفس و عزت نفس تون تقویت میشه.

بختیاری
1 ماه قبل

سلام دو راهی بدی جلو روم دارم میخواستم اگه میشه کمکم کنین

Sara
2 ماه قبل

سلام و وقت بخیر
ببخشید من دوست پسر دارم و نزدیک ۶سالع با همیم ت این ۵سال خیلی با هم خوب بودیم تا اینکه دوست پسرم رفت دانشگاه و اخلاق رفتارش عوض شده بود تماس نمیگرف صحبت کنیم پیام نمیداد اصلا خیلی باهام سرد بود جوری رفتار میکرد ک انگار وجود ندارم دیگ منم خیلی ناراحت داغون بودم ب دوست پسرم میگفتم بریم بیرون قبول نمیکرد یا میگفتم من بیام پیشت دانشگاه باهم بریم بیرون قبول نمیکرد فقط میگف ت خونه همو ببینیم زودی هم میرف بعد من واقعا با این کاراش داغون شده بودم رفتم و باهاش صحبت کردم حرفای دلمو بهش زدم بعد ی مدت درست شد الان نسبت ب قبل بهتره ولی خب اصلا قبول نمیکنه بریم بیرون یا من برم پیشش دانشگاه یا نمیزاره ب گوشیش دست بزنم درسته خوب نیس اما خودش کاری میکنه من شک کنم همچین کاری انجام بدم نمیدونم شما کمکم کنید من چیکار کنم دارع بهم خیانت میکنه ؟؟

Hadis
2 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر راستش من یه مدت استرس دارم بعضی وقتا حالم خوبه بعضی وقتا نه سرکارمیرم بعد همش استرس دارم که نکنه اشتباه انجام دادم چون دو سه باری اشتباه کردم به همبن دلیل دیگ به خودم اعتماد ندارم تو خونه همش به کار مردم فکر میکنم ک نکنه اشتباهه بعد فکرم به حدی میرسه ک لرزش پیدام میکنم وتپش قلب میگیرم و اشتهام از دست دادم وگریه هم میکنم چی کار کنم استرسم کم شه زندگیم کلا به اختلال کشیده شده ممنون میشم راهنماییم کنید

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
2 ماه قبل
پاسخ به  Hadis

سلام دوست عزیز؛ به روانشناس فردی مراجعه کنید، به کمک ایشون میتونید به شرایطتون کاملا مسلط بشید.

ناشناس
3 ماه قبل

سلام اگر شوهرت بهت خیانت میکنه هر سری گفته عوض شدم بازم همون طوریه ادامه می‌داده به خیانت هاش بهترین راه و حل واست اینکه ازش طلاق بگیری من کاری به فوشت داده ندارم چون بین شما نبودم بدونم کی اول مقصر بوده کی اول کرم ریخته شاید تو بی احترامی چیزی بهش کردی یا صدات کرده جواب دیر دادی یا هر چی دعواتون شده ناراحت شده فوشت داده اگر بی احترامی کردی دیر جواب دادی یا جواب ندادی فوش حقت بوده دیگه ام گنده تر از دهنت حرف نزن هر کسی بی احترامی کنه به یکی بهش احترام مدام میزاره فوش لعنت فوش کل خانوادش سزاوارشه آدما باید انسانیت داشته باشن ولی اگر موضوع خیانت مطرح هس درباره خیانت بهت میکنه درباره خیانت حق با توعه فقط میتونی اگر بهت خیانت میکنه ازش جدا بشی زندگی که خیانت توش باشه پا کس دیگه ای وسط باشه اون زندگی ارزش احترامی برا تو نداره تمام بشه بهتره

ناشناس
3 ماه قبل

سلام علیک وقت بخیر به همتون دخترا توصیه میکنم وقت خودتونو برا هیچ پسری بیهوده الکی هدر ندید جز آسیب روحی روانی جسمی هیچ خیری براتون ندارع مشهدی ها خوب نیستن بعضی هاتون اگر خواستید ازدواج کنید با پسرا مشهدی ازدواج نکنید مشهدی ها ظالم دروغگو شراب خور سیگاری اند هم ذات بدی دارن من با یکی آشنا شدم گفته بود من مشهدیم من هر وقت پیام داد جوابشو دادم بی احترامی نکردم اون جواب پیام ها منو ا بار نداد بی احترامی کرد منم فوش مادرش جد آبادش دادم بلاکش کردم از آدما که خوبی احترام جلو چششون نیس بی احترامی بد جنسی رفتار میکنن اصلا خوشم نمی اومده خوشم نمیاد هیچ وقتم با پسری که جواب پیام هامو دیر بده یا چند بار بده بقیش نده با هم چین پسری صدسال ازدواج نمیکنم خوشم از این جور آدما نمیاد این جور آدما پاک نیستن آدما نادرست بدجنس خود خواهین دوس دارن بی احترامی کنن به یکی لذت ببرن آدم خوب پسر خوب ی دختر هر سری جواب پیام هاشو داده باشه اونم جواب میده نه چند بار جواب بده بقیش نده جواب یا همش دیر به دیر جواب میداد دیر به دیر پیام ها منو میخوند منم آلاف این شخص نیستم همش منتظر باشم کی پیام ها منو بخونه کی جواب بده خدا میدونه شایدم ی آدم شیطان نادرستی بود دوس دختر داشت با بقیه دخترا داشت چت می‌کرد وقت نمی‌کرد زودتر پیام ها منو بخونه زود تر جواب پیام ها منو بده شایدم با دوستاش خانوادش چت میکرده آدم با خانوادش دوست چت کنه نباید وقت یکی دیگه هدر بده آلاف یکی دیگه کنه وقت اون شخصی از خانواده دوستم مهتر واجب تره بهش گفتم هدفت چیه قصده دوستی داری جواب نمی‌داد حتی نمی‌گفت هدفم چیه استکیر فرستادم اومده بود تو گوشی من بدبختی اینجاس من از مشهدی ها بدم میومده بدم میاد فوش مادرش بعدا دادم دیدم بی احترامی میکنه همش دیر بع دیر پیام ها منو میخونه دیر جواب میده من بدم از این جور آدما که دیر جواب پیام میدن یا جواب پیام نمیدن متنفرم بشدت حالم از این جور آدما بهم میخوره من اولش میخاستم بفهمم چجور آدمیه فک کرده بودم شاید آدم خوبی باشه ولی این بی احترامی هاشو دیدم دیگع گفتم حساب کار اومد دستم از اون مشهدی ها لجباز نامرد نادرستی هس منم بلاکش کردم براش هم نوشته بود لیاقت احترام نداری حالا این حرفا به کنار بماند شما دخترا عزیز خواهرا گلم همه ما بچه ها حضرت آدم حضرت حوا هستیم شما مثل خواهرا خودم می مونید فقط تورو قرآن قسم همتون میدم با هر پسری ازدواج کردین بکنید ولی با مشهدی ها پسرا مشهدی صدسال ازدواج نکنید هم ظالمن هم خیانت کارن هم دروغگو شراب خور سیگار میکشن یکیشون داداش من گرقت بچشو خونشو ازش گرفت داداشمو بدبخت کرد مشهدی ها خوب نیستن همین

سهیل
3 ماه قبل

سلام آدم هستم 32 سال دارم
من اشتباهاتی در زندگی کردم که با مرور زمان در این اشتباهات زندانی شدم
آدمهایی منو به زنجیر کشیدن که نزدیکترین کسانم هستن
نه راه پیش دارم! نه راه پس!
هیچ چیزی بجز پول(حلال مشکلات) کمک نمیکنه
تنها راه پیش روی من فقط فرار از این خونه و زندگی ای که براش زحمت بسیار زیادی کشیدم
تنها مانع من از این فرار همسرم هست اگر من برم نامردی کردم و این عذاب منو میکشه
ای کاش میشد حافظه آدمهارو پاک کرد
الان که فکر میکنم هیچکس جز خود آدم نمیتونه خودشو درک و کمک کنه
من تقلا کردم دست و پا زدم ولی کسی منو ندید حتی خدا
من آدم بدی نیستم ولی آدم ترسویی هستم که هنوز زنده ام
میدونم الان همه میگن مشکلی نیست که حل نشه
ولی بعضی از مشکلا مثل قتل عمد میمونه جز قصاص چاره ای نداره الان منم تقاص سادگیمو باید پس بدم

ناشناس
3 ماه قبل

سلام افسرده شدم یکی کمکم کنه زندگیم تباه شده با مامانم دعوا دارم خدا لعنت کنه زنداداشم رو از بس تو کارام دخالت کرد از بس غصه خوردم دیگه اون ادم قبل نیستم

پ. ب
3 ماه قبل

سلام دخترم دو ساله که طلاق گرفته باسه تابچه دوتا پسر ویکی دختر سرکار بای مردی آشنا شد که قبلاً باز زنئ که یک بچه داشته بعداز شش ماه طلاق میگیره خیلی با دخترم صمیمی شده اما حالا پسرش از دخترم می خواد که یک فرصت به پدرش بدهدبه نظرتان چکار کنیم

مهدی
3 ماه قبل

سلام من خجالتی هستم و نمیتوانم از خانه بیرون بروم
کمک کنید؟ ممنون

امین
3 ماه قبل

سلام. من یه پسر حدودا 30 ساله مجردم. مشکلی که دارم اینه که هنوز هر وقت می خوام از خونه برم بیرون باید به پدر یا مادرم بگم کجا می رم (ازم می پرسن). آیا این زیر پا گذاشتن استقلال نیست؟ من که دیگه بچه نیستم. آیا درستش این نیست که بگم می رم بیرون سه ساعت دیگه میام بدون اینکه جا رو بگم؟ دیگه از همه جاهایی که می رم که نباید با خبر بشن. چکار کنم تا نپرسن کجا می ری و با یه جمله می رم بیرون میام، قانع بشن؟ بالاخره هر کسی تو زندگیش ممکنه جایی بره که دوست نداشته باشه کسی بفهمه. اهل دروغ گفتنم نیستم.

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
3 ماه قبل
پاسخ به  امین

سلام دوست عزیز؛ آیا تونستین دریک شرایط مناسب با لحنی ارام و بدون تنش همین خواسته و سوالاتتون رو از والدینتون بپرسید؟ تلاش کنید در گفتگوی سازنده خواسته خودتون رو محترمانه بیان کنید و دلایل و نگرانی هاشون رو بشنوید و سعی کنید نگرانی های منطقی شون رو برطرف کنید.

امین
3 ماه قبل

سلام مجدد. بله تا به حال صحبت کردم و بهم گفتن به خاطر کنجکاویمونه. مسئله اینه که چطور باید کاری کرد تا کنجکاوی در این خصوص و هر کنجکاوی دیگه ای که ممکنه به استقلال فردی لطمه بزنه رو کنار بذارن.

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
3 ماه قبل
پاسخ به  امین

سلام دوست عزیز؛ شما به انتخاب خودتون میتونید یه بخشی از اطلاعات رو بصورت کلی در اختیارشون بگذارید که در جهت کم کردن نگرانی و اطمینان خاطرشون باشه یا در برخی موارد، برای گرفتن مشورت و تقویت حس اعتماد پیش برید. همون طور که شما مجبور نیستید لزوما پاسخ همه ی کنجکاوی های اطرافیانتون رو برآورده کنید، شما هم نمیتونید کسی رو مجبور کنید رفتارشون رو اصلاح کنند.

ایران دادبد
3 ماه قبل

سلام واحترام پسری ۲۶ ساله دارم که اصلا به حرف بزرگتر گوش نمیده مدرسه تیزهوشان بود درس رها کرددوسه موقعیت کاری خوب براش پیدا کردم فقط حرف خودش میزنه اصلا از خونه بیرون نمیره لطفا کمکم کنید چگونه رفتار کنم

فائزه
4 ماه قبل

سلام من فرد خجالتی هستم و نمیتونم به خودم کمک کنم لطفا راهنمایی کنید

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
4 ماه قبل
پاسخ به  فائزه

سلام دوست عزیز؛ با شماره های 02188216100 و 09905758590 تماس بگیرید و از روانشناس کمک بگیرید.

فاطمه
4 ماه قبل

سلام خسته نباشید مشکل بزرگی که دارم اینه که به دیگران حسادت میکنم و همش پیگیر این هستم که دیگران چیکار می‌کنند تپش قلب بالا میگیرم و اصلا نمیتونم کارهای خونمو انجام بدم حالت تهوع میگیرم

علی
4 ماه قبل

با سلام
من 25سالمه مو موهام خیلی کم پشت شده و الانم ریزش دارم
بشدددت حالم بده نمی‌تونم تو‌آینه به خودم نگاه کنم نمیتونم عکس از خودم بگیرم
برا کاشت هم میگه باید کامل ریزش قطع بشه من من تا اون موقع میترسم دست به خودکشی بزنم

هانا
4 ماه قبل

سلام. من یه دانش آموز دبیرستانی هستم خیلی رو نمرم حساسم اگه بد بشه واقعا حالم گرفته میشه و همه امیدم و دست میدم. تا چند روز هم نمی تونم دیگه مثل قبل درس بخونم. باید چی کار کنم؟

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
4 ماه قبل
پاسخ به  هانا

سلام دوست عزیز؛ اگه واقعا نمره اینقدر براتون مهمه و تلاشتون رو میکنید ولی نمرات خوب نمیشه، بجای نا امید شدن بایستی ریشه مشکل رو پیدا کنید. یا یادگیری کامل اتفاق نیفتاده یا روش مطالعه تون مناسب نیست، یا ارزشیابی متناسب با آموزش ها نیست. بررسی و رفع مورد اول و دوم دست خودتونه. اما مورد آخر رو به کمک معلمتون چک کنید. همین بررسی دلیل،خودش انگیزه بخشه و ناامیدی رو کنار میزنه. ضمن اینکه گاهی اوقات یک نمره، ملاک دقیقی برای ارزیابی کل آموزش محسوب نمیشه. پس اگه هدف براتون واقعی و با اهمیت باشه، خودش تا حدودی انگیزه بخش هست!

مبین
4 ماه قبل

سلام,خیلی دعاتون می کنم اگه یه راهکاراساسی به من بدید.پسر من کلاس سوم بسیار اجتماعی ومستقل،ولی الان فقط یک هفته ی اول مدرسه خوب بود الان درساشو کاملا انجام می ده ولی استرسش زیاده تو انجام هر کاری همش تکرار می کنه چشم دار که درسته هر کاری میکنم میگه من همه ی اینا رو می دونم ولی مدرسه رو دوست ندارم

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
4 ماه قبل
پاسخ به  مبین

سلام دوست عزیز؛ بطور کلی اگه میدونید کارشو انجام میده لطفا بهش فشار نیارید و هر روز چک نکنید که تکلیفشو انجام داده یا نه. حتی اگه متوجه شدید تکالیفش رو انجام نداده اون روز به روش نیارید. بررسی کنید این استرس ناشی از چه فشاریه ؟ پیگیری و تذکرای خودتون یا معلم یا مساله ای با همسالانش داره؟ حتی موضوعی مثل رقابت با همکلاسی ها هم میتونه استرس زا باشه. اما اگه احساس میکنید میزان استرس نگران کننده هست و خلق و خو و کارهای روتین یا تحصیلش رو مختل کرده و یا ممکنه مساله جدیدی پیش اومده که نمیتونه درموردش صحبت کنه، حتما به روانشناس مراجعه کنید.

امینی
5 ماه قبل

به عنوان مشاور چطور میشه در سایت شما ثبت نام کرد ؟

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
5 ماه قبل
پاسخ به  امینی

سلام دوست عزیز؛ در قسمت همکاری با ما میتونید اطلاعاتتون رو ثبت کنید. اما درحال حاضر ظرفیت همکاری جدید تکمیل هست.

مینا
5 ماه قبل

سلام
من۱۹ سالمه با پسری که ۲۵ سالشه وارد یه رابطه شدم ما دیدیم خیلی بهم شباهت داریم کم کم حسمون بیشتر شد تا حدود یه ماه که با هم بودیم این اقا هر وقت فرصت میشد در مورد مسائل جنسی حرف میزد و در کل خواسته اش انجام رابطه جنسی بود ولی من قبول نمیکردم از یه طرفم میگفت این چیزا اصلا واسه من مهم نیس ولی با حرفاش خلاف اینو ثابت میکرد تا اینکه ما ۵ روز که دیگه رابطل رو تموم کردیم پیام داد و دوباره همون حرفا زده شد من الان نمیدونم باز به اون رابطه برگردم یا نه از یه طرف دوسش دارم ولی نمیدونم حس اون دوست داشتنه یا نقشه هایی تو سرشه

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره