به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی (مشاوره رایگان فقط به صورت پرسش و پاسخ انجام میشود)

برای دریافت مشاوره آنلاین رایگان یکی از موضوعات زیر را انتخاب کنید سپس پرسش خود را بیان کنید


 

شما می توانید برای مشاوره رایگان سوالات روانشناسی خود را در بخش کامنت ها از متخصصان ما بپرسید و اطمینان داشته باشید که تنها هدف ما یاری رساندن به شما برای داشتن زندگی بهتر است. کمک گرفتن از رواشناس آنلاین مزایای بی‌شماری دارد. 

مشاوره آنلاین

مشکلات و مسائل روحی یا بیماری های روانی مانانند بیماری های جسمانی ساده مثل سرما خوردگی ممکن است زندگی هر کسی را درگیر خود بکند. این بیماری ها می توانند به خطرناکی بیماری های جسمانی باشند و تاثیرات بسیار مخربی بر روی زندگی هر کسی بگذارند. به همین علت است که پیگیری و درمان مشکلات و بیماری های روحی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اما درمان بیماری های روحی و روانی ممکن است برای هرکسی با توجه به شلوغی های زندگی امروزی و مسائل مربوط به آن ممکن نباشد. به همین علت است که ما قصد داریم تا در این مقاله به شما مشاوره آنلاین و روانشناس آنلاین را پیشنهاد کنیم .

مشاوره آنلاین نوع جدید و نوینی از مشاوره است که بر اساس نیاز مراجعین آماده شده است. تنگی وقت، مسائل مالی ، خجالت از مراجعه حضوری و … باعث شده است تا بسیاری از آدم ها با وجود اطلاع از مشکلات خود به مشاوره مراجعه نکنند. این شیوه از مراجعه به روانشناس آنلاین ابداع شد تا دغدغه ی مردم برای مراجعه حضوری از بین برود و هر کسی در هر جایی که باشد به راحتی بتواند به مشاور مراجعه کند .این امکان در سایت روان آرام نیز میسر شده است و کافی است با ما تماس بگیرید یا برای مشاوره رایگان سوال های خود در بخش کامنت ها مطرح کنید.

مشاوره آنلاین روانشناسی

 

مزایا مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی مزیت های زیادی که دارد که با توجه به شرایط شخص مراجع قابل بررسی است. در ادامه اشاره ای به انواع مزیت های این نوع مشاوره می کنیم.

حل مشکل عدم علاقه به جلسات حضوری : برخی از مشکلات به گونه ای هستند که امکان بیان آن ها به صورت رو در رو و حضوری عملا غیر ممکن است. همچنین برخی افراد نیز به دلیل شخصیت خود و تمایل به حضور در منزل از انجام مراجعه حضوری خودداری می کنند. همین مورد باعث می شود که به حل اساسی و قطعی مشکلات نپردازند. اما با مشاوره آنلاین و مراجعه به روانشناس آنلاین این امکان برای این افراد فراهم شده است که هر مشکلی را در هر زمینه یا یک متخصص مطرح کنند و از ایجاد بحران جلوگیری کنند.

عدم مشکلات حمل و نقل : ممکن است مرکز مشاوره مد نظر شما از نظر مسیر از شما دور باشد. همچنین با توجه به مسائل ترافیکی و ازدحام شهد مراجعه حضوری عملا به یک معضل تبدیل می شود. اما با خدمات مشاوره آنلاین ، دغدغه مسایر به کلی از بین می رود و شما در هر کجا که باشید می توانید به راحتی در جلسات روانشناس آنلاین خود شرکت کنید.

عدم اتلاف وقت: امروزه هر فردی به یک نوعی مسئله و درگیری دارد و وقت او به صورت پاره وقت یا تمام وقت مشغول است. در حقیقت با وجود مشکلات روحی و مسائل روانی وقت کافی برای مراجعه به مراکز مشاوره پیدا نمی شود. مراجعه حضوری نیز در نوع خود یکی از وقت گیر ترین نوع مشاوره است که افراد به همین علت از انجام آن خودداری می کنند. اما با خدمات مشاوره آنلاین شما می توانید بدون اتلاف وقت و بدون نیاز به وقت زیاد با روانشناس آنلاین خود ارتباط بر قرار کنید و به طور جدی به حل مشکلات خود بپردازید.

هزینه کمتر : هزینه رفت و آمد ، هزینه جلسات حضوری و … همه این ها ممکن است برای فرد دغدغه مالی ایجاد کند. جلسات مشاوره آنلاین به نسبت سایر شیوه های مشاوره از هزینه کمتری برخودار است و دغدغه مالی شما را نیز بر طرف می کند. کافی است مشکلات خود را جدی بگیرید و همین آلان با یک روانشناس آنلاین تماس بگیرید.

 دریافت مشاوره فوری: برخی بحران ها به صورت ناگهانی و غیر منتظره در زندگی پیش می آید و ارتباط سریع و فوری را با یک متخصص می طلبد. اما مشاوره حضوری چنین نیازی را مرتفع نمی کند. معمولا وقت های مشاوره حضوری برای دکتران خوب به صورت طولانی مدت تعیین می شود و از این نظر فرد را با مشکل رو به رو می کند. اما با مشاوره آنلاین امکان مشاوره فوری نیز فراهم می شود و در سریع ترین زمان ممکن می توانید با روانشناس آنلاین خود صحبت کنید.

امکان مشاوره از راه دور: ممکن است در شهر متفاوتی باشد یا در مکانی باشید که مرکز مشاوره مطمن نمی شناسید یا امکان دسترسی به رواشناس خوب برای شما میسر نیست. در این زمان است که روانشناس آنلاین می تواند به خوبی مشکل شما را حل کنید. در مشاوره آنلاین امکان مشاوره از راه دور امکان پذیر است و شما در هر کجای کشور و یا در  هر کجا دنیا که باشید به راحتی می توانید در جلسات شرکت کنید.

عدم قطع ارتباط : در مشاوره حضوری شما پس از پایان جلسه تا زمان بعدی و جلسات بعدی هیچ ارتباطی با مشاور خود ندارید یا ارتباط بسیار محدودی دارید. اما در مشاوره انلاین فواصل میان جلسات بسیار کوتاه است به طور مداوم صورت میگیرد. همچنین در صورت بروز مسائل ناگهانی می توانید فورا آن را با روانشناس آنلاین خود مطرح کنید و از او راهکار دریافت کنید.

افزایش صداقت : یکی از مهم ترین نکاتی که در جلسات مشاوره از اهمیت بسیاری برخوردار است داشتن صداقت است. صداقت کلید حل مشکلات می باشد و فردی از در صحبت های خود پنهان کاری می کند یا دروغ می گوید نمی تواند راهکار های درستی دریافت کند. ممکن در مراجعه حضوری به علت خجالت یا شرم و یا مواردی از این قبیل فرد از گفتن حقیقت خود داری کند. این در حالی است که در مشاوره آنلاین این اتفاق کمتر می افتاد و فرد تمامی حقیقت را به روانشناس آنلاین خود می گوید. این مورد باعث می شود که بهترین راهکار ها جهت درمان مشکل ارائه شود.

اگر به دنبال یک مرکز مناسب برای انجام مشاوره آنلاین و پیدا کردن روانشناس آنلاین می گردید مرکز روانشاسی روان آرام با ارائه بهترین خدمات مشاوره در سطح کشور آماده خدمت رسانی به شما است.

روانشناس آنلاین کیست ؟

متخصصی که به صورت آنلاین به شما مشاوره می دهد ، فردی است که در زمینه مشکلات شما به طور تخصصی تحصیل کرده است و موارد بسیار زیاد مشابه را تجربه کرده است. چنین مشاوره توانایی برقراری ارتباط موثر را به طور آنلاین دارد و به خوبی می تواند جلسات مشاوره آنلاین با کیفیت بسیار بالا برای مراجعین خود برگزار کند. یک روانشناس آنلاین ، در حقیقت فرد متخصصی است که علاوه بر برگزاری جلسات حضوری ، به حل مشکلات به طور آنلاین می پردازد و سطح بسیار گسترده تری از مشکلات جامعه و مردم را حل می کند.

مشاوره آنلاین برای چه افرادی مناسب است ؟

عدم امکان مراجعه حضوری : اگر به هر دلیلی امکان مراجعه حضوری را ندارید از درمان و حل مشکلات خود مایوس نشوید و حتما آن را پیگیری کنید . روانشناس آنلاین برای شماست تا به خوبی بتوانید در هر کجا که هستید به حل مشکلات خود بپردازید.

ترس از واکنش های اجتماعی : متاسفانه هنوز افرادی در جامعه وجود دارند که دیدگاه خوبی نسبت به مشاوره های روانشناسی ندارند و به مراجعین آن برچسب های منفی می زنند. همین مسائل باعث می شود افراد از مراجعه حضوری خودداری کنند تا مورد خطاب این دسته از افراد قرار نگیرند. اما مشاوره آنلاین این امکان را فراهم کرده است که بدون حضور در اجتماع به حل مشکلات بپردازید.

داشتن مشکلات شخصی : ممکن است برخی از مشکلات بسیار شخصی باشد و یا در جامعه پذیرفته نشده باشد. مراجعه حضوری باعث می شود که این مشکلات اشکار شود و فرد را با معضلاتی رو به رو کند. اما مشاوره آنلاین به شما امکان را می دهد که با روانشناس آنلاین خود به طور بسیار شخصی ارتباط برقرار کنید.

داشتن مشکلات ارتباطی : برخی افراد نمی توانند به طور مستقیم و رو در رو مسائل خود را بیان کنند. در حقیقت این افراد به طور حضوری ارتباط موثری برقرار نمی کنند و به خوبی نمی توانند مسائل روحی خود را مورد درمان قرار بدهند. اما در مشاوره آنلاین مشکل نیز به خوبی حل می شود و مشکلات ارتباطی مانع از حل مسائل شما نمی شود.

ساده انگاری : برخی افراد هستند که مشکلات خود را در هر زمینه ای که هست ساده تلقی می کنند و اقدامی برای درمان آن نمی کنند. این در حالی است که این مشکلات به شدت جدی بوده و اسیب های خطرناکی برای فرد در پی دارد. شما با مشاوره آنلاین می توانید به طور فوری با یک روانشناس آنلاین صحبت کنید و به جدیت مشکل خود پی ببرید. در این صورت ممکن است مشکل در مرحله ابتدایی حل شود و به بحران غیر قابل حل زندگی شما تبدیل نشود.

اگر به دنبال یک مرکز مطمن و ممتاز برای انجام مشاوره و جلسات روانشناسی هستید کافی است به روان آرام مراجعه کنید. روان آرام با بهترین کادر مشاوره و روانشناسی آماده خدمت به شماست.

آیا مشاوره با روانشناس آنلاین به کیفیت مشاوره حضوری است ؟

این نکته تا حد زیادی به مشاوری است که انتخاب می کنید. اگر شما به یک روانشناس آنلاین خوب مراجعه کنید کیفیت مشاوره آنلاین به مراتب از مشاوره حضوری بهتر خواهد بود. از آنجا که در این نوع از مشاوره صداقت افزایش پیدا می کند ، افراد به طور موثر تری می توانند مشکلات خود را بیان کنند و از راهکار های بهتری برخوردار شوند. کافی است برای انجام این نوع از مشاوره به سایت روان آرام مراجعه کنید و از بهترین خدمات روانشناسی در سطح کشور برخوردار شوید.

روانشناس آنلاین از چه طریقی به مشاوره می پردازد؟

گسترش فضای مجازی باعث شده است که افراد از نظر مراجعه غیر حضوری با مشکلی رو به رو نشوند. در حقیقت راه های زیادی است که از طریق آن می توان به مشاوره پرداخت و روانشناس آنلاین در این زمینه مطابق تمایل شما رفتار می کند. اگر به مشاوره آنلاین رسانه های اجتماعی تمایل دارید از آنجا با شما ارتباط برقرار می شود. همچنین اگر به تماس تصویری تمایل دارید ، از این طریق می توانید در جلسات شرکت کنید.

حتی اگر ترجیح شما است که با چت کردن یا تماس تلفنی مشکل خود را بیان کنید ، مشاور شما مطابق خواست شخص شما عمل می کند. پس نگران شیوه برقراری ارتباط نباشید و همین حالا برای از بین بردن مسائل خود قدمی بردارید.

 

مشاوره آنلاین روانشناسی

روانشناس آنلاین از روش هایی برای درمان مشکلات استفاده می کند ؟

برگزاری جلسات منظم : برقراری جلسات منظم از مهم ترین نکات بهبودی مشکلات به نحو احسن است. اگر فواصل میان جلسات به طول بیانجامد تمامی موارد آموخته شده از ذهن فرد پاک می شود و بهبودی بسیار کند می شود. برگزاری جلسات مشاوره آنلاین باعث می شود که فرد به طور مدارم آموخته های موثر را دریافت کند و در زندگی خویش به کار گیرد.

دسترسی راحت : روانشناس آنلاین ارتباط با خود را آسان و راحت می کند که در صورت ایجاد مسائل غیر قابل پیش بینی بتواند آن را کنترل کند. مسائل و مشکلات غیر قابل انتظار می تواند روند بهبودی را با اختلال رو به رو کند . ارتباط مداوم باعث می شود که بتوان به موقع و در زمان درست این موارد را کنترل کرد.این که فرد همیشه حضور مشاور خود را در کنار خود احساس کند باعث میشود که احساس تنهایی از بین برود و فرد اسیب دیده همیشه شخص درستی را در حمایت از خود ببنید.

تمرینات فردی : به غیر از برگزاری جلسات مشاوره آنلاین ، تمرینات فردی نیز به مراجعه کننده داده می شود. این تمرینات برای این است که فرد در مواجهه با مشکل بتواند به طور مستقل و موفق عمل کند و وابسته و متکی به روانشناس آنلاین خود نباشد. تمرینات فردی در بهبود و حل مشکلات بسیار موثر هستند و باید به طور جدی مورد پیگیری قرار بگیرند.

تمرینات گروهی : اگر مشاوره آنلاین برای گروهی از افراد باشد مانند مشاوره خانواده یا مشاوره زناشویی ، تمرینات گروهی نیز داده می شود که بهبود مشکلات گروهی نیز به بهترین نحو انجام شود. در این شیوه از مشاوره افراد شیوه درست برقراری ارتباط را با یکدیگر یاد می گیرند. در حقیقت در مشکلات گروهی افراد باید آموزش ببیند و آموزش های خود را از طریق تمرینات گروهی تثبیت کنند و به طور مستقل به بهبودی مسائل خود کمک کنند.

ارتباط با اطرافیان : اگر روانشناس آنلاین شما تشخیص دهد که اطرافیان در روند بهبودی شما اخلال ایجاد می کنند یا عامل ایجاد بسیاری از مشکلات شما هستند به طور مستقیم وارد عمل می شود و به گفتگو با آن ها می پردازد. گاهی اطرافیان شما به طور ناخوداگاه به وضعیت شما اسیب های جدی وارد می کنند. در چنین شرایطی مشاور شما با صحبت های منطقی و درست این افراد را به عنوان مانع از مسیر بهبودی شما حذف می کنند و حل مسائل و مشکلات شما را تا حد بسیار خوبی تسریع می کنند.

اگر با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنید ،هرچند که مشکل را کوچک و نا چیز میبیند آن را نادیده نگیرید. حل مشکلات نیز زمان طلایی خود را دارد و گذشت زمان ممکن است موارد بسیار ساده را به یک بحران تبدیل کند. پس از از حل مشکلات خود غافل نمانید و آن هارا مورد پیگیری و درمان قرار دهید.

اگر به دنبال روانشناس و مشاور آنلاین برای خود می گردید کافی است به سایت روان آرام مراجعه کنید. شما همچنین می توانید با پرسیدن سوال های خود در بخش کامنت ها از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. روان آرام ، کلینیک تخصصی مشاوره و روانشناسی در حل مشکلات و درمان بیماری های روحی به شما کمک خواهد کرد.

مشاوره آنلاین از طریق چه اپلیکیشن هایی و به چه صورتی انجام می شود؟

مشاوره آنلاین به طور معمول با استفاده از تلگرام و واتس اپ انجام می شود.

مشاورین آنلاین و حضوری با هم متفاوتند؟

روانشناسانی که اقدام به ارائه مشاوره آنلاین می کنند، همکاران کلینیک روان آرام هستند که به صورت حضوری نیز به مراجعین مشاوره می دهند.

در چه مواردی می توان از مشاوره آنلاین استفاده کرد؟

در تمامی مسائلی که شما دچار مشکل شده اید می توانید از مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی استفاده کنید. برخی از مسائل در صورتی که اهمیت بیشتری داشته باشند و نیاز به جلسات حضوری داشته باشند به شما اعلام می شود.

4.9/5 - (26 امتیاز)
3.5K نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
افسانه
1 سال قبل

سلام من دیگه واقعا از شوهرم خسته شدم همش ایراد میگیره همش بحث میکنه سره هفتاد تومن پول که برا بچه ها درنبودش خرج کردم دعوا راه انداخت و امثال اینا زیاده منو تهدید میکنه خیلی بددهنه من چیکا کنم

ناصر
11 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

طلاق بگیر بدرد نمیخوره

سوسن
6 ماه قبل
پاسخ به  ناصر

واقعا چقدر راحت به دیگران طلاق توصیه میکنی از تبعات اش خبر داری؟

مبینا
25 روز قبل
پاسخ به  سوسن

هرچی باشه بدتر از زندگی با همچین آدمی نیست مطمئن باش

مهلقا رضا نژاد
1 ماه قبل
پاسخ به  ناصر

سلام خسته نباشید
پسری هیجده ساله دارم
شبها دوست داره بیرون بره وتا دیر وقت بیرونه هر چه باهاش صحبت میکنی بیفایده است بفرمایید چکار باید بکنیم.

تیم محتوا روان آرام(@a_habibolahi)
1 ماه قبل

سلام دوست عزیز بهتره چهارچوب هایی تعیین کنید که برد برد باشه.

الاغ دانا
10 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

سیع کن کاری کنی که شوهرت درست شه طلاق اخرین گزینست

اکبری
10 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

خدا لعنت کنه ایجور آدم هایی رو

امیرعلی اسدزاده
7 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

خودتو ناراحت نکن پدر منم همینه به درد نمیخوره تمام مرد ها اینجورین با شاماره تلفن ۱۲۱ تماس بگیر اگه زدت اما اگه بهشون بگی میبرنش

احسان
4 ماه قبل

چرا میگی تمام مردها اینجورین؟!
مگه خودتم مرد نیستی؟!
هر کی بد شد بقیه هم بدن؟!
اگر این جوریه پس خودتم همن طوری هستی، حقته با همون شماره ای که گفتی زنگ زد تا بیان ببرنت.
برو خودتو اصلاح کن.

مهدیه
4 ماه قبل
پاسخ به  احسان

خخخ

بهار
2 ماه قبل
پاسخ به  احسان

خداااعععع🤣🤣

دختر بد شهر خوبان
1 ماه قبل
پاسخ به  احسان

😂😂😂😂

miad
2 ماه قبل

به همون دلیلی که الان توی این صفحه نظر دادی و اومدی تا مشکلتو بگی . منم به همون دلیل اینجام و یه قلب مشکی واست میذارم که کسی نیست درکت کنه ….

هیچ کس
1 ماه قبل
پاسخ به  miad

دقیقن کسی حال کسی رو درک نمیکنن فقط کارشون شد قضاوت

نمیدونم چرا ایران اینجوریه. حرف حرفه مرداس. ب حقوق
6 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

نمیدونم چرا ایران اینجوریه. حرف حرفه مرداس. ب حقوق زن اصلا احترام نمیزارن.شوهر منم همینطوریه. چیزی باب میل اش نباش شروع میکنه ب فحش و بدو بیراه گفتن.من خیلی بهش محبت میکنم ولی اون اصلا.خیلی ب خانوادش احترام میزارم.ولی اون اصلا. پاشنه درمون و شکست تا بزاریم بیاد خواستگاری.ولی الان بعد ۱۲ سال. اخلاقش و نشون میده.همیش خانوادم احترامش کردن.ولی اون نه. همیش بی احترامی دیدم و باز احترام گزاشتم.چرا تو ایران با زنا این چنین رفتارمیکنند. بخدا افسرده شدم.نه محبت میبینم.و…..

بهار
2 ماه قبل

برو پیش دعا نویس ی دعا بکن تو آب بده بش بخوره خوب میشه😐من یبار نتیجشو دیدم😆

شاد
2 ماه قبل

خدا ازشون نگذره

کیان
1 ماه قبل

سلام بنده دنبال ی خانمی هستم واقعا صبور متین و باخانواده باشه و درعین حال ازدست شوهرقبلیش زجرکشیده باشه و قدرشوهرخوبو بدونه و عاشقانه شوهردوست باشه بقیه اش بامن کاری میکنم که آب تودلش تکون نخوره و خوشبختی رو باتمام وجود احساس کنه خانم خوب و بادرک نعمت بزرگ و گوهرگرانبهائیست که خدانصیب هرمرد بی لیاقتی نمیکنه بعضی مواقعم از روی انتخاب اشتباه دختریا خانم نصیبش میشه که قدرشو نمیدونه

پریوش
1 ماه قبل
پاسخ به  کیان

واقعا که .این چه ملاکیه که خانم از شوهر قبلیش اذیت شده باشه . مگه خانم ها شخصیت نداره که بخواد زجر بکشه

sohrab yousefi
29 روز قبل

😓😓😓😓😓

....
25 روز قبل

تو باید غرور تو رابطه داشته باشی که نداری غرور خیلی مهمه

پریسا
6 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

شاید کسه دیگه ای تو زندگیش هست به خاطر اون باهات بد رفتاری میکنه بهتره طلاق بگیری ولی بعداً خیلی پشیمون میشه که تو رو از دست داده

Sogand
4 ماه قبل
پاسخ به  پریسا

دقیقا

ده هزار تومان
2 ماه قبل
پاسخ به  Sogand

الناز ارباب

زهرا
1 ماه قبل
پاسخ به  پریسا

چراراحت نظرمیدین وقضاوت میکنین درصورتی که میشه مشکل حل بشه

علی
5 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

آدمه ؟!

ده هزار تومان
2 ماه قبل
پاسخ به  علی

من خیلی عصبی هستم

امیر
4 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

شاید مشکلات کاری یا زندگی بهش فشار میاره و اونو عصبی میکنه {من همینطورم} و تنها کسی ک میتونه کمکش کنه تویی..

علی
3 ماه قبل
پاسخ به  امیر

سلام خواهر ،اگر شوهر و بچه ها و دوست داری و همچنین در صورت تغییر مثبت شوهرت ،واقعا زندگی برات زیبا میشه،تغییر شوهر ت کار سختی نیست فقط لازمه علائق و طرز فکر و خواسته ها و ارزش هاشو بلد باشی و مطابق خواسته هاش رفتار کنی اگر مشروع باشن.خواهرم ،مثل یه روانشناس بقول معروف مخ شوهرت را بزن ،نه با حقه شیطانی بلکه با کلک و حقه خدا پسندانه .تلاش حقه زدنت به نیت بهبود رفتار اون باشه به هر قیمتی .

هستی
1 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

ببرش مشاوره شاید مشکلاتی تو زندگیش پیش اومده عصبی شده

پریوش
1 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

ویتامین ب بدنش کم شده . افراد زود پرخاش دچار کمبود ویتامین هستن اونم که گروه ب
یا اینکه انرژی منفی زیاد داره .انگشتر فیروزه بندازه یا که سنگ نمک خونه بگذارید دفع انرژی های منفی .یا گیاه کاکتوس تو خونه بذارید
یا هر روز یک بار آیت الکرسی بخونید .
منم نامزدم را با اینکه شخصیت اصلا جالبی نبود میشد اصلاحش کرد .جدا شدم گرچه برد کردم و اون باخت .اما به هر حال جدایی هم خصوصا تو این شرایط تبعات روحی و عاطفی زیاد داره

فاطمه
28 روز قبل

سلام من 12 سالمه و پدر مادرم تازه طلاق گرفتن من دیروز توی گوشی‌ پدرم دیده بودم که داشته با زن که به اسم حسام سیوش کرده چت کرده و لوکیشن‌ خونه مون رو هم براش فرستاده دیروز منم خونه نبودم و این خانم خونه ما بوده من از دیروز همش دارم گریه‌ میکنم اینم بگم هیچ علاقه ای به وادرم ندارم. ونمیخ.ام ببینمش

تیم محتوا روان آرام(@a_habibolahi)
1 روز قبل
پاسخ به  فاطمه

سلام دوست عزیز شرایط سختی هست، قابل درکه .

فاطمه
28 روز قبل

سلام وقت بخیر.من شاغل هستم و با همکارم باهم رابطه احساسی برقرار کردیم و من این رابطه و صحبت هاش رو خیلی جدی گرفتم تا جایی که با خانوادم در موردش صحبت کردم و باهم خیلی رفت و امد کردیم الان خانوادم حساس شدن و میگن باید زودتر ازدواج کنید و شریک عاطفی من با پدرم تماس گرفت و به پدرم گفت که تا عید صبر کنید من مشکلم حل بشه میام ولی طی تماس تلفنی که با من داشت گفت که این رابطه تموم شده است من نمیتونم مادرم رو راضی کنم به این ازدواج من الان تو یه برزخ گیر افتادم نمیدونم چطور به خانوادم بگم که امید نداشته باشن از طرفی پدرم مشکل قلبی داره و 2 تا برادر خیلی غیرتی دارم میترسم برن بلایی سرش بیارن لطفا من و راهنمایی کنید بگید چطور با خانوادم عنوان کنم این موضوع رو؟؟؟

تیم محتوا روان آرام(@a_habibolahi)
1 روز قبل
پاسخ به  فاطمه

سلام دوست عزیز امیدوارم خوب باشید، توضیح اینکه خانواده طرف مقابل رضایت نداشتن میتونه کمک بخش باشه.

Mahsa
28 روز قبل

سلام من یه‌سوال‌پرسیدم‌ولی‌هنوز‌جوابشو ندادید😕😕

تیم محتوا روان آرام(@a_habibolahi)
24 روز قبل
پاسخ به  Mahsa

سلام دوست عزیز لطفا یک بار دیگه سوالتون رو ارسال کنید.

ناشناس
28 روز قبل

اگر جواب نمیدی کمک راهنمایی نمی‌کنید دیگه هیچ نظری نمیدم

پاسخگوی شما 9 الی 21

۰۲۱۸۸۲۱۶۱۰۰ نوبت‌دهی مشاوره