به راحتی وقت مشاوره بگیرید

همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به حرف زدن و مشاوره گرفتن از فردی که بتواند ما را درک کند داریم.

مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی

مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی

مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی


چگونه یک مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی پیدا کنم؟ چطور می توانم به مشاوره آنلاین رایگان اطمینان کنم؟ یک مشاور خوب چه ویژگی هایی دارد؟

شما می توانید سوالات روانشناسی خود را در بخش کامنت ها از متخصصان ما بپرسید و اطمینان داشته باشید که تنها هدف ما یاری رساندن به شما برای داشتن زندگی بهتر است.

حال می خواهیم توضیح دهیم که منظور از مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی در کلینیک روان آرام چیست؟ در مشاوره آنلاین روانشناسی ارتباط با مراجع از طریق وسایل ارتباطی الکترونیکی انجام می شود. البته لازم به ذکر است که در مشاوره آنلاین روانشناسی بیشتر موضوعاتی همچون روابط بین فردی و چالش ها و مشکلات مورد درمان قرار می گیرد و دیگر مشکلاتی که شامل بیماری ها و اختلالات روانی است بایستی از طریق مراجعه حضوری صورت گیرد.

در این نوع مشاوره متخصصان کلینیک روان شناسی روان آرام با تکیه بر تجربیات چندین ساله خود راهکارهایی عملی را به شما ارائه می دهند تا بتوانید هر چه بهتر مشکلات خود را حل کنید. در این بین متخصصان ما اقدام به آموزش تکنیک ها و مهارت هایی می کنند که شما را در برابر چالش های پیش آمده یاری می کنند.

علاوه بر این کلینیک روان شناسی روان آرام سعی می کند تا با معرفی مقالات و کتاب هایی در این زمینه نیز در جهت رفع مشکلات شما را یاری دهد.

مزیت های مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی

مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی مزیت های زیادی که دارد که با توجه به شرایط شخص مراجع قابل بررسی است. در ادامه اشاره ای به انواع مزیت های این نوع مشاوره می کنیم.

عدم علاقه به جلسات حضوری : بسیاری از افراد به دلیل شرایط روحی خاصی که دارند از جلسات حضوری ابا دارند. در برخی از موارد نیز مشکلات افراد به صورتی است که از بیان آن به صورت رو در رو اکراه دارند. به همین دلیل است که مشاوره انلاین برای این قبیل از افراد بهترین راه پیش روست. البته این امکان وجود دارد که در جلسات مشاوره آنلاین روند یاری به شما به صورتی پیش رود که دیگر نگرانی از بابت جلسه حضوری نداشته باشید. می توان گفت با یک تیر دو نشان زده اید.

عدم توانایی حضور در جلسات : بسیاری از افراد به دلیل دور بودن نمی توانند از جلسات حضوری مشاوره استفاده کنند. از جمله این موارد می توان به ساکنین شهرستان ها و یا هموطنان مقیم خارج از کشور هستند که می توانند از خدمات مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی بهره ببرند.

هزینه کمتر : جلسات مشاوره آنلاین نسبت به جلسات حضوری هزینه کمتری را در بر می گیرد و از این جهت می تواند مناسب کسانی باشد که می خواهند هزینه های کمتری متحمل شوند.

چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟
بخوانید

مشکلات سطحی : برخی از افراد دارای مشکلات سطحی در زمینه روانشناسی هستند که آن ها را از حضور در جلسات باز می دارد. این افراد ترجیح می دهند به جای آنکه زمان صرف جلسات حضوری کنند با مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی این مشکلات سطحی را حل کنند.

 

مشاوره روانشناسی

راه های مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی

برای مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی کلینیک روان آرام می توانید در قسمت کامنت ها سوالات خود را بپرسید تا روانشناسان و متخصصین ما به سوالات شما پاسخ دهند. دقت کنید که برخی از مسائل و مشکلات نیازمند درمان طولانی مدت هستند و در این مورد متخصصین ما کمک می کنند تا مشکلاتتان را حل کنید.

 

مشاوره آنلاین روانشناسی

زمینه های مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی

مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی در موضوعات مختلفی انجام می شود که به فراخور موضوعات ممکن است تعداد جلسات متفاوتی را در بر گیرد.از جمله این موضوعات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مشاوره روانشناسی ازدواج آنلاین : ازدواج همواره یکی از مهم ترین اتفاقاتی است که در زندگی شخصی ممکن است رخ دهد و دلیل آن تعهد و پیوندی است که برای یک عمر می پذیرید. اهمیت ازدواج باعث شده است که استفاده از مشاوره ازدواج امری انکار نا پذیر و کاملا ضروری باشد.

مشاوره ازدواج ممکن است در مقاطع مختلفی رخ دهد که بهترین زمان آن پیش از ازدواج است. مشاوره ازدواج یکی از مسائلی است که می توانید در مراحل اولیه با استفاده از مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی به نتایجی دست یابد که در صورت ریشه دار بودن برخی از مسائل ممکن است به جلسات حضوری ختم شود. روانشناسی ازدواج می تواند شما را در انتخاب مناسب تر و همچنین ادامه زندگی با فرد مورد نظر یاری دهد.

مشاوره تحصیلی آنلاین : تحصیل یکی از مسائلی است که بخشی از آینده افراد به وسیله آن تعیین می شود. از آن روست که مشاوره تحصیلی می تواند به خوبی فرزندان شما و حتی خود شما را در انتخاب رشته و راه تحصیلات یاری دهد. از جمله این مسائل می توان به چند راهی هایی که در طی انتخاب رشته دبیرستان، دانشگاه و … برای افراد پیش می آید اشاره کرد.

این در حالی است که بسیاری از افراد حتی پس از ورود به دانشگاه متوجه می شوند مسیر طی شده را اشتباه آمده اند و باید تصمیمی جدید بگیرند. به همین دلیل است که استفاده از مشاوره تحصیلی در هر سنی لازم است تا بتوان به فرد کمک کرد استعداد و علائق خود را بشناسد و با توجه به آن ها قدم در راه تحصیل بگذارد.شما می توانید با استفاده از مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی به راحتی با مشاوره تحصیلیتان در ارتباط باشید البته دقت کنید که در برخی مواقع شرایط مراجعین به صورتی است که بایستی از خدمات طولانی مدت مشاوره استفاده کنند، اما در بیشتر موارد این مشکلات با چند سوال و جواب کوتاه در حال حل است.

 

مشاوره کودک و نوجوان آنلاین : مشاوره کودک و نوجوان برای همه والدین و کودکان امری ضروری است . این مشاوره تنها محدود به کودکان و نوجوانی نیست که دارای مشکلات رفتاری هستند بلکه بسیاری از آن ها برای آنکه استعدادهای خود را کشف کنند نیز نیاز به مشاوره دارند.

تست مشاوره قبل از ازدواج
بخوانید

دوره نوجوانی نیز یکی از دوره هایی است که والدین بیشترین تنش را با فرزندان خود دارند به همین دلیل مشاوره برای والدین و نوجوانان به آن ها کمک می کند تا بتواند روابط سالم تری را در کنار هم تجربه کنند. همچنین استفاده از این مشاوره می تواند روابط نوجوانان و والدین را در آینده نیز تحت تاثیر قرار دهد. دقت کنید که در بسیاری موارد والدین بایستی آموزش هایی در رابطه با برقرار ارتباط با نوجوانان خود ببینند، در اینصورت پیشنهاد میکنیم هر چه سریعتر نسبت به این مسئله اقدام کنید.

این موضوع از آن جهت اهمیت می یابد که مسائل و مشکلات دوران نوجوانی ممکن است اثرات دائمی روی زندگی نوجوانان بگذارد و بی توجهی به این دوران موجب پشیمانی همیشگی شما شود.

مشاوره فردی آنلاین : حتما برای شما پیش امده است که از کمبود اعتماد به نفس خود شکایت دارید یا از ناتوانی در برقراری ارتباط با اطرفیان خسته شده اید. مشاوره فردی به شما کمک می کند تا نگاه تازه ای به خود و روابطتان داشته باشید. گاهی اوقات به کارگیری بسیاری از راهکارها برای رسیدن به اعتماد به نفس و دیگر مشکلات فردی بسیار آسان است اما نیازمند کمی تلاش است.

کلینیک روانشناسی روان آرام با مشاوره آنلاین رایگان فردی و یا مشاوره حضوری این فرصت را در اختیار شما قرار داده است تا به راحتی به بهترین شرایط خود دست یابید.

مشاوره انگیزشی آنلاین : مدت هاست که ایده شروع کار جدیدی را در ذهن خود دارید و همواره از انجام آن فرار می کنید؟ پس باید به شما بگوئیم نیاز به کمی انگیزه دارید. در کلینیک روان شناسی روان آرام جلسات مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی انگیزشی برگزار می شود تا به این ترتیب به شما کمک کند تا انگیزه خود را بازیابید و به سراغ تمام ایده ها و کارهایی بروید که مدت هاست در سر دارید ولی از انجام آن سرباز می زنید.

در بسیاری از مواقع شما تنها نیاز به یک راهنمایی کوتاه دارید تا به خودتان بازگردید و انگیزه لازم را پیدا کنید پس معطل نکنید و مشکل خود را با ما در میان بگذارید.

مشاوره جنسی آنلاین : مسائل جنسی یکی از موضوعاتی است که بسیاری از افراد به دلیل زندگی در ایران و فرهنگ موجود به سختی می توانند در رابطه با آن با دیگر افراد صحبت کنند. از این رو مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی یکی از بهترین راه ها برای مشاوره جنسی است.

وظایف زن نسبت به شوهر
بخوانید

در این نوع مشاوره اطلاعات شما کاملا محرمانه باقی می ماند و امکان دسترسی آن به دیگر افراد وجود ندارد. دقت کنید که بسیاری از مشکلات جنسی نیازمند درمان های بلند مدت هستند، اما نگران نباشید همکاران ما در کلینیک روان آرام تمام تلاش خود را برای کمک به شما می کنند.

مشاوره خانواده آنلاین : خانواده ها از اصلی ترین پایگاه های زندگی هر فردی است که ایجاد تزلزل در هر کدام از بخش های آن ممکن است زندگی افراد را دچار مشکلات زیادی کند. مشاوره خانواده یکی از خدماتی است که توسط کلینیک روان شناسی روان آرام به تمامی افراد ارائه می شود.

در این نوع مشاوره شما می توانید روابط سالم تری را با خانواده خود تجربه کنید.

سوالات رایج :

  • مشاوره آنلاین از طریق چه اپلیکیشن هایی و به چه صورتی انجام می شود؟

مشاوره آنلاین به طور معمول با استفاده از تلگرام و واتس اپ انجام می شود.

  • در چه مواردی می توان از مشاوره آنلاین استفاده کرد؟

در تمامی مسائلی که شما دچار مشکل شده اید می توانید از مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی استفاده کنید. برخی از مسائل در صورتی که اهمیت بیشتری داشته باشند و نیاز به جلسات حضوری داشته باشند به شما اعلام می شود.

  • مشاورین آنلاین و حضوری با هم متفاوتند؟

روانشناسانی که اقدام به ارائه مشاوره آنلاین می کنند، همکاران کلینیک روان آرام هستند که به صورت حضوری نیز به مراجعین مشاوره می دهند.

مشاوره آنلاین در روان آرام

مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی روان آرام هیچ تفاوتی با جلسات حضوری آن ندارد و تنها تفاوت در حضور نیافتن شماست. مشاوران شما متخصصین کلینیک روان شناسی روان آرام هستند و به همین دلیل می توانید اطمینان داشته باشید که متخصصان ما  با شما جلسه را اداره می کنند.

کلینیک روان شناسی روان آرام با توجه به سابقه فعالیت خود و همچنین بهره گیری از روانشناسان و متخصصین مجرب و با سابقه یکی از بهترین انتخاب ها در زمینه مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی است.

شما می توانید برای دریافت مشاوره آنلاین با مشاورین و متخصصان مجرب کلینیک روان آرام در تماس باشید.

سایر مطالب :
روانشناسی ازدواج
مشاوره ازدواج
مواجهه با شکست عشقی 
مشاوره درمان افسردگی 
مشاوره کودک
روانشناسی خانواده 
مشاوره خانواده 
دکتر مشاوره خانواده 
مشاوره زندگی مشترک 

مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی

راه های ارتباطی مرکز

تلفن:

88216100

88216200

آدرس:

تهران، میدان ونک ،خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی ،نبش کوچه شهریار  ،پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

 

ما را در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید

7663
7662

34
دیدگاه بگذارید

avatar
جدیدترین ها قدیمی ها بیشتر رای
حسن
مهمان
حسن

سلام 35ساله هستم من نزدیک 8سال هست ازدواج کردم و حاصل زندگی من و همسرم یک فرزند پسر 4/5ساله هستش من از زمان مجردیم تنوع طلب بودم و هر روز با یکی بودم حتی در یک روز به چند نفر سکس داشتم واز زمانی که ازدواج کردم همشونو گذاشتم کنار و به زن وزندگی ام چسبیدم ولی الان یکسالی هست که از همسرم سرد شدم و با دو تا خانوم دیگر خودم را تخلیه میکنم و هیچ حسی به خانومم ندارم از انجای که همسرم نسبت به این دوتاخانوم خیلی سرتر هستش هم از لحاظ قیافه و اندام ولی من… بیشتر بخوانید »

محمدامین جزایری
مدیر
محمدامین جزایری

سلام حتما به یک مشاور خانواده برای مسایل زندگی مراجعه کنید
برای درمان زودانزالی نیز میتوانید به یک روانشناس سلامت جنسی مراجعه کنید

محمدامین جزایری
مدیر
محمدامین جزایری

سلام دوست عزیز ، پیشنهاد میکنیم به روانشناس سکستراپیست مراجعه فرمایید.

نام *mahsa
مهمان
نام *mahsa

سلام خسته نباشید من امسال تعیین رشته کردم و رفتم تجربی ولی بعد یه مدت پشیمون شدم الانم خیلی توسط دیگران تحت فشارم دیگه نمیتونم تحمل کنم پدر و مادرمم میگن هر چی خودت میخوای چند تا دوست دارم که بیشتر من رو در معرض فشار قرار میدن مخصوصا یکی از اونها که هم تو خانواده اش مشکل داره و هم افسرده هست خیای تا حالا بهم ضرر رسونده امروزم مدرسه نرفتم حالا امروز تصمیمم رو برای رفتن به تجربی گرفتم میخوام درست برنامه ریزی کنم و ارتباطم رو با دنیای بیرون قطع کنم ولی متاسفانه نمیتونم موفق بشم چون… بیشتر بخوانید »

محمدامین جزایری
مدیر
محمدامین جزایری

برای دست و پنجه نرم کردن با این مسایل حتما از یک روانشناس کمک بگیرید

محمدامین جزایری
مدیر
محمدامین جزایری

دوست عزیز سلام ، خوشحالیم که به سلامت روان خودتون اهمیت میدین . پیشنهاد میشه به مشاور تحصیلی مراجعه کنید .

علی
مهمان
علی

سلام چند وقتی هست ک بیکار شدم و خیلی فشار عصبی رومه خیلی جاها هم دنبال کار رفتم ولی پیدا نمیشه بخاطر همین همش با پدر ومادرم دعوا میکنم چیکار کنم واقعا حال روحیم بده کمکم کنید

محمدامین جزایری
مدیر
محمدامین جزایری

سلام خودتون منشا حال بد خودتون رو میدونین
کاری که نباید انجام بدین برون ریزی مشکل تون رو دیگران هست و کاری که باید انجام بدین پیدا کردن شغل مناسب.خوشحالم که به مشکل تون بینش دارید.

اشکان
مهمان
اشکان

سلام خیلی خوابم کم شده چیکار کنم شبا اصلا نمیتونم بخوابم همش ب چیزای بیهوده فک میکنم چیکار کنم راهنمایی کنین

محمدامین جزایری
مدیر
محمدامین جزایری

سلام به یک روانشناس بالینی مراجعه کنید.
منشا این علایم.مدت زمان بروز علایم و …. باید بررسی شود.

عاطفه
مهمان
عاطفه

سلام پسر 13ساله دارم اصلا حواش ب درس خوندن نیس بعد مدرسه هم همش با تبلتی ک براش خریدیم بازی میکنه چند باری هم قایمش کردم بهش ندادم ولی میدونم این راه حل درستی نیس میشه راهنمایین کنین مرسیییی

محمدامین جزایری
مدیر
محمدامین جزایری

محدود سازی
مثلا چند ساعات خاص در هر روز در یک ساعت مشخص شده پس از انجام تکالیف مدرسه
و نهایتا مراجعه به یک متخصص کودک

زهرا
مهمان
زهرا

سلام وقتتون بخیر مدت پیش با یک پسری در اینستاگرام اشنا شدم و بعد از مدتی اصرار کرد ک بخاستگاری بیاید من هم قبول کردم و با خانواده ام قرار گزاشتم ک اخر هفته ب خانه ما بیایند بعد مراسم همه چی خوب پیش رفت بعد دوهفته نامزدی فهمیدم ک به یه دختر دیگه پیام میده و با اون در ارتباط هستش ازش جدا شدم ولی هنوزم میاد میگه منو ببخش منم نمیتونم این فرصتو بهش بدم لطفا بگین در چنین مواقعی فرد باید چکاری انجام بده

محمدامین جزایری
مدیر
محمدامین جزایری

با سلام دوست عزیز. شما می توانید انتخاب کنید که شخص مقابلتان را ببخشید یا نبخشید اما دقت کنید در صورتی که وی را بخشیدید بایستی تمام مسئولیت خیانت دوباره ایشان را بپذیرید چون شما از این موضوع آگاه شده اید.
با توجه به این موضوع تصمیم بگیرید. آیا می توانید در صورت خیانت دوباره ایشان مسئولیت تصمیم را بر عهده بگیرید یا خیر؟

کاظم حسینی
مهمان
کاظم حسینی

سلام چند وقتیه ک عروسی کردم ولی مدام اختلاف داریم با همسرم کوچک ترین چیز ها بینمون تبدیل ب دعوا مشه چجوری مشکلمونو حل کنیم

محمدامین جزایری
مدیر
محمدامین جزایری

حتما به یک زوج درمانگر مراجعه کنید.

مهسا
مهمان
مهسا

سلام خیلی اعتماد بنفسم پایینه اصلا نمیتونم مهمونی های شلوغ یا عروسی برم همش استرس میگرم لطفا راهنمایین کنین چون این موضوع خیلی داره ازارم میده

محمدامین جزایری
مدیر
محمدامین جزایری

سلام بنظر می آید که شما درگیر ویژگی های هراس اجتماعی اجتماعی باشید.باید مشکل شما دقیق تر بررسی شود.چیز شایعی است و به مرور زمان با تمرین و تکرار و در موارد حاد با دارودرمانی درست میشود.به یک روانشناس بالینی مراجعه کنید.

ارمان
مهمان
ارمان

سلام من کاکولد هستم یعنى دوست دارم ارتباط جنسی همسرم رو با مردان دیگه ببینم، اما خانمم اجازه نمیده ولی به اصرار من همسرم اجازه میده ازش عکس برهنه بگیرم برای اشتراک گذاری با مردان دیگه البته بدون چهره، از اینکه مردان دیگه بدن لخت همسرمو ببینن لذت میبرم و این موضوع باعث اختلافات زیادی بین ما شده چه طورى این حسو در خودم کمرنگ کنم؟

محمدامین جزایری
مدیر
محمدامین جزایری

سلام حتما به یک مشاور متخصص سلامت خانواده و جنسی مراجعه کنید.این حالت شما مناسب نیست

غزل
مهمان
غزل

سلام من 5ماه پیش با یه آقا پسر24 دوست شدم دو هفته پیش گفت میخواد چند روز منو تنها بزاره منم بهشون توهین کردم ايشون منو از تلگرام بلاک کرد چیکارکنم برگرده به رابطه‌ بامن لطفا کمکم کنید 🙏

محمدامین جزایری
مدیر
محمدامین جزایری

سلام دوست عزیز
در رابطه با تنها گذاشتن شما خب مسلما هیچ کس دوست نداره تنها گذاشته بشه اما در رابطه با توهین کردن هم همین صادق
مهارت کنترل خشم را همه انسان های کره زمین نیاز دارند یاد بگیرند،حتی خود روانشناسان.
این هم بدرد شما میخوره هم بدرد شریک عاطفی رابطه شما.
اگر شما را دوست داشته باشد احتمال دارد که برگردد،بداخلاقی سم رابطه است مخصوصا از طرف زنان در ارتباط با مردان.مرد شما نمیتواند به شما احساس داشته باشد.

سارا
مهمان
سارا

سلام دختری هستم ۱۹ ساله مادرم دوماهه ک ب من اصرار میکنه با پسر خالم ازدواج کنم چون موقعیت مالی خوبی دارع اما من ازش متنفرم و از قبل هیچ علاقه ای بهش نداشتم و ازش چندشم میشه ما از هیچ نظر مناسب هم نیستیم مادرم میگه اگه قبول نکنم پسر عمه ام ب خاستگاری میاد ک اون از نظر مالی خیلی ضعیفع و بازم ازش خوشم نمیاد و میگن ک مادرش جادو درست میکنه و چ بخوام چ نخوام منو ب عقد پسرش درمیاره بنظر شما این جادوها تاثیر دارن؟ ینی بخاطر ترس از عمه م تن ب ازدواج… بیشتر بخوانید »

محمدامین جزایری
مدیر
محمدامین جزایری

دوست عزیز مسئله ای که مطرح کردید ، مسئله ای هست که باید همه جانبه بهش بپردازیم و نیازمند اطلاعات بیشتری هستیم . شما میتونید برای گرفتن نوبت از متخصصین کلینیک روان آرام با شماره 02188216100 تماس بفرمایید.

علی
مهمان
علی

سلام من ۲۲ سالمه و با یک خانم ۳۹ ساله ازدواج کردم والان ۳ سال داریم زندگی میکنیم و الان حامله هست و نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت چون هیچ کس ازدکاج مارو پذیرا نیست و باهیچ کس رفت و امد نداریم و یجورایی زندگی برام تکراریه و نمیدونم اومدن این بچه درست هست یان
یااصلا ما خودمون زندگیمون درست هست یانه فقط میخوام کمکم کنید تکلیف خودمو بدونم بدونم باید چکار کنم

محمدامین جزایری
مدیر
محمدامین جزایری

سلام دوست عزیز ، بهتون پیشنهاد میکنم برای جلوگیری از این احساس سردرگمی حتماً به یک متخصص مراجعه کنید ، کلینیک روان آرام مشاور های متخصص خوبی داره که در این زمینه بسیار میتونن کمک کننده باشن .

ناشناس
مهمان
ناشناس

سلام من سه ساله ازدواج کردم یک ماهه ک همسرم همش دعوا میکنه کتک میزنه میگه برو نمیخوامت جدیدا هم میگ تولایق من نیستی بامن حرف نزن یه هفته بعدبریم جداشیم اوایل هم دعوا داشتیم من دوبارقهررفتم ولی تابه حال ب من نگفته بود برو نمیخوامت یابریم جداشیم هروقتم من میگفتم عصبانی میشد اماالان بهم فوش میده همرومیکوبونه توسرمن گریمودرمیاره میگه توتوزندگی من مزاحمی

محمدامین جزایری
مدیر
محمدامین جزایری

سلام دوست عزیز متاسفم .لطفا هر چه سریعتر به یک متخصص خانواده و ازدواج مراجعه کنید.

ستاره
مهمان
ستاره

سلام خسته نباشید ببخشید من به دلایلی پشت کنکور موندم و دارم درس میخونم و اینکه خیلی برام مهم هست که یه رشته خوب بیارم متاسفانه یا خوشبختانه یه خواستگار برام اومده که شرایط خوبی داره واقعا سردرگم هستم و نمیدونم باید چیکار کنم از یه طرف درسم رها میشه و از طرفی میترسم دیگه همچین موقعیتی پیش نیاد لطفا راهنمایی کنید

محمدامین جزایری
مدیر
محمدامین جزایری

سلام به یک متخصص مشاوره ازدواج یا خانواده مراجعه کنیذ
هر ۲ این تصمیم ها از مهمترین تصمیم های زندگی هستند به جهت اثر بد یا خوب ،غلط یا درست گرفته شدن آن تصمیم .قدری سردرگم بنظر میرسید.کمک بگیرید

امیر
مهمان
امیر

سلام خسته نباشید لطفا به من کمک کنید من پسری 17 ساله هستم یه مشکلی دارم که خیلی اذیتم میکنه و زیاد هم دوست ندارم درمورد آن افراد دیگر مثل پدر و مادر و… صحبت کنم چون احساس میکنم ممکنه اونا هم تحت تاثیر حرفای من ناراحت بشن مشکل من اینه که هر آدمی یه روز به دنیا میاد تا اینجاش هیچی ولی خب همه میدونیم که یه روز هم از دنیا میره و من مشکلم دقیقا همینه من دوست ندارم یه روز نباشم در واقع من نمیگم مشکلی تو زندگیم نیست اما خب دنیا و زندگیمو دوست دارم نمیخوام… بیشتر بخوانید »

محمدامین جزایری
مدیر
محمدامین جزایری

در این سن تفکر درباره مرگ وجود دارد ، اما راه حل آن این نیست که به یک وسواس فکری تبدیل شود.به یک روانپزشک و یک روانشناس با رویکرد وجودگرا مراجعه کنید.بدنیست قدری هم در مورد این رویکرد بخوانید.

رسول
مهمان
رسول

سلام.
بنده پسری ۳۲ساله مجرد هستم من بچه ی طلاق هستم وازبچگی تا همین سن زندگی هم بد هم خوب وهم تلخ داشتم توضیح نمیدم چون طولانی میشه.مشکل من اینه که روی یک کار تعادل ندارم وهی ازاین شاخه به اون شاخه میپرم وثابت نمیتونم روی کاری واستم البته محیط وافراد اون محل کار بیشتر باعث این میشن که من شغلمو عوض کنم زودرنج ودل نازک هستم ولی درعین حال سخت کوش وانسان باخدای هستم کم کاراصن تووجودم نیست حرام خورنیستم به هیچ وجه خواستم یک راهکار پیش پام بزارید چکارکنم بااین مشکلات کنار بیام
فقط جوابشو چطور بفهمم که دادین ؟

محمدامین جزایری
مدیر
محمدامین جزایری

سلام دوست عزیز
از این شاخه به اون شاخه پریدن بدترین کاریه که میتونین انجام بدین
البته از,حرفاتون متوجه شدم محیط کاری و تاثیر پذیری منفی زیادی از رفتار بد اطرافیان محل کارتون دارید
فرد برونگرایی هستید و نیاز دارید به محیط توب که پیدا نشده براتون.
فقط در یک کامنت مجال نیست
برای مشاوره شغلی میتونین با آقای دکتر رجبی در کلینیکمون هماهنگ کنید
یا به اینستاگراممون پیغام بدین مفصل تر جواب براتون بنویسیم

عضویت در خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید