به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی (مشاوره رایگان فقط به صورت پرسش و پاسخ انجام میشود)

برای دریافت مشاوره آنلاین رایگان یکی از موضوعات زیر را انتخاب کنید سپس پرسش خود را بیان کنید


 

شما می توانید برای مشاوره رایگان سوالات روانشناسی خود را در بخش کامنت ها از متخصصان ما بپرسید و اطمینان داشته باشید که تنها هدف ما یاری رساندن به شما برای داشتن زندگی بهتر است. کمک گرفتن از رواشناس آنلاین مزایای بی‌شماری دارد. 

مشاوره آنلاین

مشکلات و مسائل روحی یا بیماری های روانی مانانند بیماری های جسمانی ساده مثل سرما خوردگی ممکن است زندگی هر کسی را درگیر خود بکند. این بیماری ها می توانند به خطرناکی بیماری های جسمانی باشند و تاثیرات بسیار مخربی بر روی زندگی هر کسی بگذارند. به همین علت است که پیگیری و درمان مشکلات و بیماری های روحی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اما درمان بیماری های روحی و روانی ممکن است برای هرکسی با توجه به شلوغی های زندگی امروزی و مسائل مربوط به آن ممکن نباشد. به همین علت است که ما قصد داریم تا در این مقاله به شما مشاوره آنلاین و روانشناس آنلاین را پیشنهاد کنیم .

مشاوره آنلاین نوع جدید و نوینی از مشاوره است که بر اساس نیاز مراجعین آماده شده است. تنگی وقت، مسائل مالی ، خجالت از مراجعه حضوری و … باعث شده است تا بسیاری از آدم ها با وجود اطلاع از مشکلات خود به مشاوره مراجعه نکنند. این شیوه از مراجعه به روانشناس آنلاین ابداع شد تا دغدغه ی مردم برای مراجعه حضوری از بین برود و هر کسی در هر جایی که باشد به راحتی بتواند به مشاور مراجعه کند .این امکان در سایت روان آرام نیز میسر شده است و کافی است با ما تماس بگیرید یا برای مشاوره رایگان سوال های خود در بخش کامنت ها مطرح کنید.

مشاوره آنلاین روانشناسی

 

مزایا مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی مزیت های زیادی که دارد که با توجه به شرایط شخص مراجع قابل بررسی است. در ادامه اشاره ای به انواع مزیت های این نوع مشاوره می کنیم.

حل مشکل عدم علاقه به جلسات حضوری : برخی از مشکلات به گونه ای هستند که امکان بیان آن ها به صورت رو در رو و حضوری عملا غیر ممکن است. همچنین برخی افراد نیز به دلیل شخصیت خود و تمایل به حضور در منزل از انجام مراجعه حضوری خودداری می کنند. همین مورد باعث می شود که به حل اساسی و قطعی مشکلات نپردازند. اما با مشاوره آنلاین و مراجعه به روانشناس آنلاین این امکان برای این افراد فراهم شده است که هر مشکلی را در هر زمینه یا یک متخصص مطرح کنند و از ایجاد بحران جلوگیری کنند.

عدم مشکلات حمل و نقل : ممکن است مرکز مشاوره مد نظر شما از نظر مسیر از شما دور باشد. همچنین با توجه به مسائل ترافیکی و ازدحام شهد مراجعه حضوری عملا به یک معضل تبدیل می شود. اما با خدمات مشاوره آنلاین ، دغدغه مسایر به کلی از بین می رود و شما در هر کجا که باشید می توانید به راحتی در جلسات روانشناس آنلاین خود شرکت کنید.

عدم اتلاف وقت: امروزه هر فردی به یک نوعی مسئله و درگیری دارد و وقت او به صورت پاره وقت یا تمام وقت مشغول است. در حقیقت با وجود مشکلات روحی و مسائل روانی وقت کافی برای مراجعه به مراکز مشاوره پیدا نمی شود. مراجعه حضوری نیز در نوع خود یکی از وقت گیر ترین نوع مشاوره است که افراد به همین علت از انجام آن خودداری می کنند. اما با خدمات مشاوره آنلاین شما می توانید بدون اتلاف وقت و بدون نیاز به وقت زیاد با روانشناس آنلاین خود ارتباط بر قرار کنید و به طور جدی به حل مشکلات خود بپردازید.

هزینه کمتر : هزینه رفت و آمد ، هزینه جلسات حضوری و … همه این ها ممکن است برای فرد دغدغه مالی ایجاد کند. جلسات مشاوره آنلاین به نسبت سایر شیوه های مشاوره از هزینه کمتری برخودار است و دغدغه مالی شما را نیز بر طرف می کند. کافی است مشکلات خود را جدی بگیرید و همین آلان با یک روانشناس آنلاین تماس بگیرید.

 دریافت مشاوره فوری: برخی بحران ها به صورت ناگهانی و غیر منتظره در زندگی پیش می آید و ارتباط سریع و فوری را با یک متخصص می طلبد. اما مشاوره حضوری چنین نیازی را مرتفع نمی کند. معمولا وقت های مشاوره حضوری برای دکتران خوب به صورت طولانی مدت تعیین می شود و از این نظر فرد را با مشکل رو به رو می کند. اما با مشاوره آنلاین امکان مشاوره فوری نیز فراهم می شود و در سریع ترین زمان ممکن می توانید با روانشناس آنلاین خود صحبت کنید.

امکان مشاوره از راه دور: ممکن است در شهر متفاوتی باشد یا در مکانی باشید که مرکز مشاوره مطمن نمی شناسید یا امکان دسترسی به رواشناس خوب برای شما میسر نیست. در این زمان است که روانشناس آنلاین می تواند به خوبی مشکل شما را حل کنید. در مشاوره آنلاین امکان مشاوره از راه دور امکان پذیر است و شما در هر کجای کشور و یا در  هر کجا دنیا که باشید به راحتی می توانید در جلسات شرکت کنید.

عدم قطع ارتباط : در مشاوره حضوری شما پس از پایان جلسه تا زمان بعدی و جلسات بعدی هیچ ارتباطی با مشاور خود ندارید یا ارتباط بسیار محدودی دارید. اما در مشاوره انلاین فواصل میان جلسات بسیار کوتاه است به طور مداوم صورت میگیرد. همچنین در صورت بروز مسائل ناگهانی می توانید فورا آن را با روانشناس آنلاین خود مطرح کنید و از او راهکار دریافت کنید.

افزایش صداقت : یکی از مهم ترین نکاتی که در جلسات مشاوره از اهمیت بسیاری برخوردار است داشتن صداقت است. صداقت کلید حل مشکلات می باشد و فردی از در صحبت های خود پنهان کاری می کند یا دروغ می گوید نمی تواند راهکار های درستی دریافت کند. ممکن در مراجعه حضوری به علت خجالت یا شرم و یا مواردی از این قبیل فرد از گفتن حقیقت خود داری کند. این در حالی است که در مشاوره آنلاین این اتفاق کمتر می افتاد و فرد تمامی حقیقت را به روانشناس آنلاین خود می گوید. این مورد باعث می شود که بهترین راهکار ها جهت درمان مشکل ارائه شود.

اگر به دنبال یک مرکز مناسب برای انجام مشاوره آنلاین و پیدا کردن روانشناس آنلاین می گردید مرکز روانشاسی روان آرام با ارائه بهترین خدمات مشاوره در سطح کشور آماده خدمت رسانی به شما است.

روانشناس آنلاین کیست ؟

متخصصی که به صورت آنلاین به شما مشاوره می دهد ، فردی است که در زمینه مشکلات شما به طور تخصصی تحصیل کرده است و موارد بسیار زیاد مشابه را تجربه کرده است. چنین مشاوره توانایی برقراری ارتباط موثر را به طور آنلاین دارد و به خوبی می تواند جلسات مشاوره آنلاین با کیفیت بسیار بالا برای مراجعین خود برگزار کند. یک روانشناس آنلاین ، در حقیقت فرد متخصصی است که علاوه بر برگزاری جلسات حضوری ، به حل مشکلات به طور آنلاین می پردازد و سطح بسیار گسترده تری از مشکلات جامعه و مردم را حل می کند.

مشاوره آنلاین برای چه افرادی مناسب است ؟

عدم امکان مراجعه حضوری : اگر به هر دلیلی امکان مراجعه حضوری را ندارید از درمان و حل مشکلات خود مایوس نشوید و حتما آن را پیگیری کنید . روانشناس آنلاین برای شماست تا به خوبی بتوانید در هر کجا که هستید به حل مشکلات خود بپردازید.

این مقاله هم بخوانید  پیشگیری از اعتیاد در نوجوانان

ترس از واکنش های اجتماعی : متاسفانه هنوز افرادی در جامعه وجود دارند که دیدگاه خوبی نسبت به مشاوره های روانشناسی ندارند و به مراجعین آن برچسب های منفی می زنند. همین مسائل باعث می شود افراد از مراجعه حضوری خودداری کنند تا مورد خطاب این دسته از افراد قرار نگیرند. اما مشاوره آنلاین این امکان را فراهم کرده است که بدون حضور در اجتماع به حل مشکلات بپردازید.

داشتن مشکلات شخصی : ممکن است برخی از مشکلات بسیار شخصی باشد و یا در جامعه پذیرفته نشده باشد. مراجعه حضوری باعث می شود که این مشکلات اشکار شود و فرد را با معضلاتی رو به رو کند. اما مشاوره آنلاین به شما امکان را می دهد که با روانشناس آنلاین خود به طور بسیار شخصی ارتباط برقرار کنید.

داشتن مشکلات ارتباطی : برخی افراد نمی توانند به طور مستقیم و رو در رو مسائل خود را بیان کنند. در حقیقت این افراد به طور حضوری ارتباط موثری برقرار نمی کنند و به خوبی نمی توانند مسائل روحی خود را مورد درمان قرار بدهند. اما در مشاوره آنلاین مشکل نیز به خوبی حل می شود و مشکلات ارتباطی مانع از حل مسائل شما نمی شود.

ساده انگاری : برخی افراد هستند که مشکلات خود را در هر زمینه ای که هست ساده تلقی می کنند و اقدامی برای درمان آن نمی کنند. این در حالی است که این مشکلات به شدت جدی بوده و اسیب های خطرناکی برای فرد در پی دارد. شما با مشاوره آنلاین می توانید به طور فوری با یک روانشناس آنلاین صحبت کنید و به جدیت مشکل خود پی ببرید. در این صورت ممکن است مشکل در مرحله ابتدایی حل شود و به بحران غیر قابل حل زندگی شما تبدیل نشود.

اگر به دنبال یک مرکز مطمن و ممتاز برای انجام مشاوره و جلسات روانشناسی هستید کافی است به روان آرام مراجعه کنید. روان آرام با بهترین کادر مشاوره و روانشناسی آماده خدمت به شماست.

آیا مشاوره با روانشناس آنلاین به کیفیت مشاوره حضوری است ؟

این نکته تا حد زیادی به مشاوری است که انتخاب می کنید. اگر شما به یک روانشناس آنلاین خوب مراجعه کنید کیفیت مشاوره آنلاین به مراتب از مشاوره حضوری بهتر خواهد بود. از آنجا که در این نوع از مشاوره صداقت افزایش پیدا می کند ، افراد به طور موثر تری می توانند مشکلات خود را بیان کنند و از راهکار های بهتری برخوردار شوند. کافی است برای انجام این نوع از مشاوره به سایت روان آرام مراجعه کنید و از بهترین خدمات روانشناسی در سطح کشور برخوردار شوید.

روانشناس آنلاین از چه طریقی به مشاوره می پردازد؟

گسترش فضای مجازی باعث شده است که افراد از نظر مراجعه غیر حضوری با مشکلی رو به رو نشوند. در حقیقت راه های زیادی است که از طریق آن می توان به مشاوره پرداخت و روانشناس آنلاین در این زمینه مطابق تمایل شما رفتار می کند. اگر به مشاوره آنلاین رسانه های اجتماعی تمایل دارید از آنجا با شما ارتباط برقرار می شود. همچنین اگر به تماس تصویری تمایل دارید ، از این طریق می توانید در جلسات شرکت کنید.

حتی اگر ترجیح شما است که با چت کردن یا تماس تلفنی مشکل خود را بیان کنید ، مشاور شما مطابق خواست شخص شما عمل می کند. پس نگران شیوه برقراری ارتباط نباشید و همین حالا برای از بین بردن مسائل خود قدمی بردارید.

 

مشاوره آنلاین روانشناسی

روانشناس آنلاین از روش هایی برای درمان مشکلات استفاده می کند ؟

برگزاری جلسات منظم : برقراری جلسات منظم از مهم ترین نکات بهبودی مشکلات به نحو احسن است. اگر فواصل میان جلسات به طول بیانجامد تمامی موارد آموخته شده از ذهن فرد پاک می شود و بهبودی بسیار کند می شود. برگزاری جلسات مشاوره آنلاین باعث می شود که فرد به طور مدارم آموخته های موثر را دریافت کند و در زندگی خویش به کار گیرد.

دسترسی راحت : روانشناس آنلاین ارتباط با خود را آسان و راحت می کند که در صورت ایجاد مسائل غیر قابل پیش بینی بتواند آن را کنترل کند. مسائل و مشکلات غیر قابل انتظار می تواند روند بهبودی را با اختلال رو به رو کند . ارتباط مداوم باعث می شود که بتوان به موقع و در زمان درست این موارد را کنترل کرد.این که فرد همیشه حضور مشاور خود را در کنار خود احساس کند باعث میشود که احساس تنهایی از بین برود و فرد اسیب دیده همیشه شخص درستی را در حمایت از خود ببنید.

تمرینات فردی : به غیر از برگزاری جلسات مشاوره آنلاین ، تمرینات فردی نیز به مراجعه کننده داده می شود. این تمرینات برای این است که فرد در مواجهه با مشکل بتواند به طور مستقل و موفق عمل کند و وابسته و متکی به روانشناس آنلاین خود نباشد. تمرینات فردی در بهبود و حل مشکلات بسیار موثر هستند و باید به طور جدی مورد پیگیری قرار بگیرند.

تمرینات گروهی : اگر مشاوره آنلاین برای گروهی از افراد باشد مانند مشاوره خانواده یا مشاوره زناشویی ، تمرینات گروهی نیز داده می شود که بهبود مشکلات گروهی نیز به بهترین نحو انجام شود. در این شیوه از مشاوره افراد شیوه درست برقراری ارتباط را با یکدیگر یاد می گیرند. در حقیقت در مشکلات گروهی افراد باید آموزش ببیند و آموزش های خود را از طریق تمرینات گروهی تثبیت کنند و به طور مستقل به بهبودی مسائل خود کمک کنند.

ارتباط با اطرافیان : اگر روانشناس آنلاین شما تشخیص دهد که اطرافیان در روند بهبودی شما اخلال ایجاد می کنند یا عامل ایجاد بسیاری از مشکلات شما هستند به طور مستقیم وارد عمل می شود و به گفتگو با آن ها می پردازد. گاهی اطرافیان شما به طور ناخوداگاه به وضعیت شما اسیب های جدی وارد می کنند. در چنین شرایطی مشاور شما با صحبت های منطقی و درست این افراد را به عنوان مانع از مسیر بهبودی شما حذف می کنند و حل مسائل و مشکلات شما را تا حد بسیار خوبی تسریع می کنند.

اگر با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنید ،هرچند که مشکل را کوچک و نا چیز میبیند آن را نادیده نگیرید. حل مشکلات نیز زمان طلایی خود را دارد و گذشت زمان ممکن است موارد بسیار ساده را به یک بحران تبدیل کند. پس از از حل مشکلات خود غافل نمانید و آن هارا مورد پیگیری و درمان قرار دهید.

اگر به دنبال روانشناس و مشاور آنلاین برای خود می گردید کافی است به سایت روان آرام مراجعه کنید. شما همچنین می توانید با پرسیدن سوال های خود در بخش کامنت ها از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. روان آرام ، کلینیک تخصصی مشاوره و روانشناسی در حل مشکلات و درمان بیماری های روحی به شما کمک خواهد کرد.

مشاوره آنلاین از طریق چه اپلیکیشن هایی و به چه صورتی انجام می شود؟

مشاوره آنلاین به طور معمول با استفاده از تلگرام و واتس اپ انجام می شود.

مشاورین آنلاین و حضوری با هم متفاوتند؟

روانشناسانی که اقدام به ارائه مشاوره آنلاین می کنند، همکاران کلینیک روان آرام هستند که به صورت حضوری نیز به مراجعین مشاوره می دهند.

در چه مواردی می توان از مشاوره آنلاین استفاده کرد؟

در تمامی مسائلی که شما دچار مشکل شده اید می توانید از مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی استفاده کنید. برخی از مسائل در صورتی که اهمیت بیشتری داشته باشند و نیاز به جلسات حضوری داشته باشند به شما اعلام می شود.

4.6/5 - (355 امتیاز)
3.6K نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
افسانه
1 سال قبل

سلام من دیگه واقعا از شوهرم خسته شدم همش ایراد میگیره همش بحث میکنه سره هفتاد تومن پول که برا بچه ها درنبودش خرج کردم دعوا راه انداخت و امثال اینا زیاده منو تهدید میکنه خیلی بددهنه من چیکا کنم

ناصر
1 سال قبل
پاسخ به  افسانه

طلاق بگیر بدرد نمیخوره

سوسن
11 ماه قبل
پاسخ به  ناصر

واقعا چقدر راحت به دیگران طلاق توصیه میکنی از تبعات اش خبر داری؟

مبینا
5 ماه قبل
پاسخ به  سوسن

هرچی باشه بدتر از زندگی با همچین آدمی نیست مطمئن باش

مهلقا رضا نژاد
6 ماه قبل
پاسخ به  ناصر

سلام خسته نباشید
پسری هیجده ساله دارم
شبها دوست داره بیرون بره وتا دیر وقت بیرونه هر چه باهاش صحبت میکنی بیفایده است بفرمایید چکار باید بکنیم.

تیم محتوا روان آرام
6 ماه قبل

سلام دوست عزیز بهتره چهارچوب هایی تعیین کنید که برد برد باشه.

الاغ دانا
1 سال قبل
پاسخ به  افسانه

سیع کن کاری کنی که شوهرت درست شه طلاق اخرین گزینست

اکبری
1 سال قبل
پاسخ به  افسانه

خدا لعنت کنه ایجور آدم هایی رو

امیرعلی اسدزاده
1 سال قبل
پاسخ به  افسانه

خودتو ناراحت نکن پدر منم همینه به درد نمیخوره تمام مرد ها اینجورین با شاماره تلفن ۱۲۱ تماس بگیر اگه زدت اما اگه بهشون بگی میبرنش

احسان
9 ماه قبل

چرا میگی تمام مردها اینجورین؟!
مگه خودتم مرد نیستی؟!
هر کی بد شد بقیه هم بدن؟!
اگر این جوریه پس خودتم همن طوری هستی، حقته با همون شماره ای که گفتی زنگ زد تا بیان ببرنت.
برو خودتو اصلاح کن.

مهدیه
9 ماه قبل
پاسخ به  احسان

خخخ

بهار
7 ماه قبل
پاسخ به  احسان

خداااعععع🤣🤣

دختر بد شهر خوبان
6 ماه قبل
پاسخ به  احسان

😂😂😂😂

miad
7 ماه قبل

به همون دلیلی که الان توی این صفحه نظر دادی و اومدی تا مشکلتو بگی . منم به همون دلیل اینجام و یه قلب مشکی واست میذارم که کسی نیست درکت کنه ….

هیچ کس
6 ماه قبل
پاسخ به  miad

دقیقن کسی حال کسی رو درک نمیکنن فقط کارشون شد قضاوت

نمیدونم چرا ایران اینجوریه. حرف حرفه مرداس. ب حقوق
11 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

نمیدونم چرا ایران اینجوریه. حرف حرفه مرداس. ب حقوق زن اصلا احترام نمیزارن.شوهر منم همینطوریه. چیزی باب میل اش نباش شروع میکنه ب فحش و بدو بیراه گفتن.من خیلی بهش محبت میکنم ولی اون اصلا.خیلی ب خانوادش احترام میزارم.ولی اون اصلا. پاشنه درمون و شکست تا بزاریم بیاد خواستگاری.ولی الان بعد ۱۲ سال. اخلاقش و نشون میده.همیش خانوادم احترامش کردن.ولی اون نه. همیش بی احترامی دیدم و باز احترام گزاشتم.چرا تو ایران با زنا این چنین رفتارمیکنند. بخدا افسرده شدم.نه محبت میبینم.و…..

بهار
7 ماه قبل

برو پیش دعا نویس ی دعا بکن تو آب بده بش بخوره خوب میشه😐من یبار نتیجشو دیدم😆

شاد
7 ماه قبل

خدا ازشون نگذره

کیان
6 ماه قبل

سلام بنده دنبال ی خانمی هستم واقعا صبور متین و باخانواده باشه و درعین حال ازدست شوهرقبلیش زجرکشیده باشه و قدرشوهرخوبو بدونه و عاشقانه شوهردوست باشه بقیه اش بامن کاری میکنم که آب تودلش تکون نخوره و خوشبختی رو باتمام وجود احساس کنه خانم خوب و بادرک نعمت بزرگ و گوهرگرانبهائیست که خدانصیب هرمرد بی لیاقتی نمیکنه بعضی مواقعم از روی انتخاب اشتباه دختریا خانم نصیبش میشه که قدرشو نمیدونه

پریوش
6 ماه قبل
پاسخ به  کیان

واقعا که .این چه ملاکیه که خانم از شوهر قبلیش اذیت شده باشه . مگه خانم ها شخصیت نداره که بخواد زجر بکشه

sohrab yousefi
6 ماه قبل

😓😓😓😓😓

....
5 ماه قبل

تو باید غرور تو رابطه داشته باشی که نداری غرور خیلی مهمه

فائزه
2 ماه قبل

عزیزم این مشکلات تو کشور های اروپایی شدتش بیشتره ، بخدا ایران اینقد کشور بدی نیست ، شوهرت آدم بدیه چه ربطی به ایران داره اینقدر کشور مون رو زیر سوال نبرین که اینقدر آدم وطن فروش پیدا نشه

پریسا
11 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

شاید کسه دیگه ای تو زندگیش هست به خاطر اون باهات بد رفتاری میکنه بهتره طلاق بگیری ولی بعداً خیلی پشیمون میشه که تو رو از دست داده

Sogand
9 ماه قبل
پاسخ به  پریسا

دقیقا

ده هزار تومان
7 ماه قبل
پاسخ به  Sogand

الناز ارباب

زهرا
6 ماه قبل
پاسخ به  پریسا

چراراحت نظرمیدین وقضاوت میکنین درصورتی که میشه مشکل حل بشه

علی
10 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

آدمه ؟!

ده هزار تومان
7 ماه قبل
پاسخ به  علی

من خیلی عصبی هستم

امیر
9 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

شاید مشکلات کاری یا زندگی بهش فشار میاره و اونو عصبی میکنه {من همینطورم} و تنها کسی ک میتونه کمکش کنه تویی..

علی
8 ماه قبل
پاسخ به  امیر

سلام خواهر ،اگر شوهر و بچه ها و دوست داری و همچنین در صورت تغییر مثبت شوهرت ،واقعا زندگی برات زیبا میشه،تغییر شوهر ت کار سختی نیست فقط لازمه علائق و طرز فکر و خواسته ها و ارزش هاشو بلد باشی و مطابق خواسته هاش رفتار کنی اگر مشروع باشن.خواهرم ،مثل یه روانشناس بقول معروف مخ شوهرت را بزن ،نه با حقه شیطانی بلکه با کلک و حقه خدا پسندانه .تلاش حقه زدنت به نیت بهبود رفتار اون باشه به هر قیمتی .

هستی
6 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

ببرش مشاوره شاید مشکلاتی تو زندگیش پیش اومده عصبی شده

پریوش
6 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

ویتامین ب بدنش کم شده . افراد زود پرخاش دچار کمبود ویتامین هستن اونم که گروه ب
یا اینکه انرژی منفی زیاد داره .انگشتر فیروزه بندازه یا که سنگ نمک خونه بگذارید دفع انرژی های منفی .یا گیاه کاکتوس تو خونه بذارید
یا هر روز یک بار آیت الکرسی بخونید .
منم نامزدم را با اینکه شخصیت اصلا جالبی نبود میشد اصلاحش کرد .جدا شدم گرچه برد کردم و اون باخت .اما به هر حال جدایی هم خصوصا تو این شرایط تبعات روحی و عاطفی زیاد داره

سبا
2 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

میخوای فرار کنی

فائزه
2 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

به نظر من باهاش صحبت کن و حد و مرز هارو مشخص کنین و علایق و نیازهاتون رو بیان کنید و درک متقابل داشته باشین

علی هروی
5 روز قبل

سلام من به علت مشکلات واشتباه خودم درست درس نخوندم لطفا ساعت ۱۸.۳۰یا ۱۹ باهام تماس بگیرین تا تلفنی توضیح بدم ممنون میشم

اکبری
5 روز قبل

سلام دختری من مادر شانزده ساله هستم که برای اولین بارپسری دوست شده به عنوان مادرچطور میتونم به اون پسراعتماد کنم.
به طور کامل به دخترم اعتماد دارم لطفاً راهنمایم کنید ممنون

elnaz
6 روز قبل

سلام من یه مدتیه اصلا نفسم بالا نمیاد نفس کشیدنم عادی نیس انگار قفسه سینم بسته اس نمیدونم از استرس شدید اینجوریم چون وقتی هواسمو پرت میکنم اینجوری نمیشم

شمیم
6 روز قبل

سلام وقت بخیر
ببخشید من ۲۰ سالمه و نامزدیم
مشکلی که دارم اینه که اصلا ناز و عشوه بلد نیستم
نامزدم باهام سرد شده حتی کار به جایی رسیده که میگه برو پیش مشاور یکم عشوه‌ یاد بگیری میشه راهنماییم کنید چیکار کنم
درواقع اولین تجربمه و تا حالا با کسی نبودم
دوسدارم برای نامزدم لوندی کنم ولی بلد نیستم

تیم محتوا روان آرام
3 روز قبل
پاسخ به  شمیم

سلام دوست عزیز؛ توصیه میکنم به پیشنهاد نامزدتون عمل کنید و حتما به مشاوره ازدواج مراجعه کنید. ولی نه لزوما برای یادگیری لوندی و عشوه! بلکه برای یادگیری و کسب مهارتهای لازم و ضروری ازدواج که قطعا بسیار کمک کننده هست.

شمیم
2 روز قبل

سلام شما جایی رو پیشنهاد میدید ؟ که آنلاین باشه ؟ به صورت آنلاین مراجعه کنم

تیم محتوا روان آرام
2 روز قبل
پاسخ به  شمیم

سلام دوست عزیز؛ مرکز روان آرام خدمات انلاین و غیر حضوری هم دارند. با شماره های 02188216100 و 09905758590 تماس بگیرید راهنماییتون میکنند

رویا
1 ماه قبل

میشه یه مشاور باهم حرف بزنه

تیم محتوا روان آرام
1 ماه قبل
پاسخ به  رویا

سلام دوست عزیز؛ برای وقت گرفتن02188216100 و 09905758590 وقت بگیرید.

زینب
1 ماه قبل

سلام من مدتی هست که افسردگی گرفتم و یکی دائم حرف میزنه توی مغزم صدا میشنوم و مغز م می لرزه صورتم گونه هام تکان میخوره ممنون میشم راهنماییم کنید

تیم محتوا روان آرام
29 روز قبل
پاسخ به  زینب

سلام دوست عزیز؛ به روانپزشک مراجعه کنید.

نازگل
1 ماه قبل

من دچاریه مشکلی شدم‌که همیشه رنگهای قالی یالباس ویاهرچیزدیگه ای رومرورمیکنم یایه چیزچندبارمی شمارم بااین که میدونم چندباراین کارانجام دادم توروخداکمکم کنین

تیم محتوا روان آرام
29 روز قبل
پاسخ به  نازگل

سلام دوست عزیز؛ برای بررسی بیشتر و تشخیص دقیق به روانشناس مراجعه کنید.

رضا
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر
من و همسرم حدودا نه سال ازدواج کردیم من فوقالعاده دوسش دارم و قلبم براش میتپه
ولی ایشون تا حالا یه عزیزم یا یه دوستت دارم هم نگفته به من و این نبود محبت اذیتم میکنه
خودشون میگن من با رفتارم ثابت کردم که دوستت دارم
اوایل ازدواج حجاب خوبی داشتن ولی الان از نظر حجاب خیلی ضعیف شدن وقتی میگم بهشون میگن من. حجابم خوبه و مشکلی نداره
میگم من اذیت میشم اینطوری. اصلا اهمیت نمیدن و همون پوشش و ادامه میدن
خیلی اخلاق تندی دارن و غر غر زیاد و بدخلقی های گاه و بیگاه دارن
منم بعضی از این رفتارهارو تحمل نمیکنم و عصبی میشم که بعد میگن تو چرا دلت دعوا میخاد
من چکار کنم واقعا

تیم محتوا روان آرام
1 ماه قبل
پاسخ به  رضا

سلام دوست عزیز؛ توصیه میکنم برای بررسی و بهبود رابطه تون حتما از زوج درمانگر کمک بگیرید. صمیمیت و عشق در زندگی، محصول یک رابطه سالم و مراقبت شده است.

Zahra
1 ماه قبل

سلام
من یه دختر 14 ساله هستم و 3 ماهه با یه پسر 16 ساله رابطه دارم
با هم تو یه گپ آشنا شدیم اولش رابطمون مثه برادر و خواهر بود اما بعد ایشون پیشنهاد رابطه دادن و من هم قبول کردم و الان دو ماهه که رلیم
این آقا بسیار مهربون و خوش اخلاقن و همینطور غیرتی هم هستم و من این ویژگیشونو خیلی دوس دارم
ایشون هیکل بسیار خوبی دارن
اما مشکلایی که هست اینه که فک کنم وضع مالی خونوادشون خوب نیس البته این اصن واسم مهم نی چون معتقدم پول یه شبه میاد یه شبه میره
مشکل اصلی اینه که ایشون قیافشون آنچنان خوب نیس البته هنوز ایشونو از نزدیک ندیدم اما عکسا که اینو میگن
حالا من ایشونو دوس دارم و نمیتوم ازشون دور باشم از طرفی هم میترسم در آینده قیافشون اذیتم کنه
ممنون میشم کمکم کنید

تیم محتوا روان آرام
1 ماه قبل
پاسخ به  Zahra

سلام دوست عزیز؛ چه کمکی نیاز دارید؟

فقط خدا
1 ماه قبل

با سلام
همسرم در هیچ زمینه ای با من صحبت ومشورت نمیکنند همش بهم دروغ میگه برای زندگیمون هیچ حریمی قائل نیست هروقت هم خواستم باهاشون حرف هم بزنم سروصدا میکنه یا اصلا حرف نمیزنه اصلا اهل ابراز علاقه هم نیست ی زندگی بی روح واقعا من ی زندگی عاشقانه میخوام هرچی سعی کردم بی فایده بوده خسته ام چیکارکنم؟

حمید
2 ماه قبل

فکر مهاجرت مثل یک خوره افتاده تو جونم وقتی فکر میکنم که شرایط برای رفتنم اوکی نیست عصبی میشم و استرس میگیرم در کنار این رو زبان کار میکنم ولی موقعی که میخوام صحبت کنم دچار مشکل میشم در حالت عادی وقتی با کسی هم صحبت میکنم نمی تونم مستقیم به صورتش نگاه کنم و حرف بزنم ناخوداگاه صورتم رو می چرخونم و به اطراف نگاه میکنم

تیم محتوا روان آرام
2 ماه قبل
پاسخ به  حمید

سلام دوست عزیز؛ توصیه میشه برای بررسی مشکلاتتون و همچنین اتخاذ تصمیمات بهتر از مشاوره فردی بهره بگیرید.

یعقوب
2 ماه قبل

سلام من به شدت با برقراری ارتباط با دیگران دچار مشکل هستم تا حدی که هیچ وقت در مدرسه دوستی نداشتم و در نهایت این موضوع باعث ترک تحصیل و انزوای چند ساله شد حالا نیز با برخورد با غریبه ها بسیار مظطرب میشم به عنوان مثال هنگام رد شدن از کنار مردم در خیابان یا صحبت کردن با افراد غریبه

تیم محتوا روان آرام
2 ماه قبل
پاسخ به  یعقوب

سلام دوست عزیز؛ علایمی که عنوان کردین نشانه های اضطراب اجتماعی هست که بهتره برای بررسی بیشتر و تشخیص دقیق تر به روانشناس فردی مراجعه کنید.

ناشناس
2 ماه قبل

مادرت خواهرت برادر داره یا نه تک فرزنده اگر داره شایدم خانواده پدرت خانواده مادرت سر نمیزنن سر نمیزدن زیاد بعضی آدما از تنهایی بیش از حد مریض میشن شایدم دوستی مثل زنی دختری دوس نیس یا کلا از تنهایی رفته کلا تو فضا مجازیه یا پدرت زندس بهش زیاد اهمیت نمیده میگه کار دارم خستم زیاد محبت بهش نمیکنه یا تنهاش میزاره اونم تنهایی شیطان گولش میزنه نیره با مردا پسرا دیگه هم صحبت میشه چت میکنه شایدم برا همینا اینطوری شده وای باید بهش بگی ازش بپرسی مامان تو هدفت از اینکارا میکنی چیه میخای ازدواج کنی کسی میخای پیدا کنی اگر پدرت مرده یا طلاق گرفته مادرت ازش بپرس هدفش چیه از اینکارا با اون چند نفر اس امس می‌داده میده بگو دروغ نگو یک بار راست حرف بزن فقط میخام بدونم اگر گفت هدفش ازدواجه اگرطلاق گرفته بود یا پدرت مرده بود حالا بزار اگر جوان تره ازدواج کنه اگر ی گزینه مناسبی پیدا کرد ولی خب نمیدونم واقعا برا چی اینکارا میکنه چون بچه ام داره شوهرم داشته طعم عشق حال کردن رابطه ها جنسی تو عقل عروسی با پدرت داشته دیگه چشه برا چی با بقیه چت میکنه کرده تاحالا خدا میدونه تنوع طلبه خیانت کاره دوس داره هم پدرت تو زندگیش باشه هم با بقیه ام هم صحبت باشه چت اس امس یا پدرت مرده طلاق گرفته دنبال کسی میگرده کم کم ازدواج ردو بدل شد ازدواج کنه یا دنبال دوستی سرگرمی ها خودشه اینطوری خودشو سرگرم کنه ازدواج نمیکنه شاید

ناشناس
2 ماه قبل

سلام مگه مادرتون خودش شوهر نداره اگز پدرت زندس بت چندتا مردی پسری در ارتباط تلفنی یا چت هس اون قضیش فرق میکنه ولی اگر نیس نمیدونم کارش اشتباه هس ولی نمیدونم برا چی دقیق اینکارا میکنه مریض شده تنهاس یا پدرت پیر شده خسته ناتوان شده بهش زیاد اهمیت نمیده یا پدرت مرده تنهاس جوان تره هوس دوران مجردی زده به سرش یا دنبال یوی میگرده با چند نفر حرف میزنه یکی پیدا کنه شاید ازدواج کنه شاید یا مریضه سرش یا کلا پدرت اگر مرده تنهایی بهش فشار آورده دوس داره با کسی هم صحبت بشه یا داره دنبال میگرده یکی مناسبش بود پیدا کنه از بیون اونا بخاد ازدواج کنه ازدواج مجدد یا برا سرگرمی دوستی با اوناس اگر پدرت زندس بعضی زنا تو زندگی مشترک هم عین بعضی مردا دیگه خیانت میکنن تنوع طلبه شاید هر احتمالی از اینا گفتم وجود داره

ناشناس
2 ماه قبل

منم هیچ دوستی ندارم آدما دورم ورم فامیلا غریبه ها ی جاها خوبیا یی احترامی هایی بهشون کرده بودم بارها از پشت بهم خنجر میزدن منم بیشتراشون ول کردم

میلاد
2 ماه قبل

سلام من ۲۸ سالمه مادر مدرم جدا از ام هستن من با مادرم میمونم امروز فهمیدم با یکی از دوستام رارطه داره چیکار کنم دارم دق میکنم ۵ صبح نمیتونم برم خونه فقط میزنه سرم جفتشونن بکشم خلاص

تیم محتوا روان آرام
2 ماه قبل
پاسخ به  میلاد

سلام دوست عزیز؛ توجه کنید که در اوج هیجان و عصبانیت اقدامی نکنید که عواقب آن جبران ناپذیر باشد. کاری که نه تنها مسئله را حل و فصل نمیکند بلکه به مراتب مشکلات را پیچیده تر و بحرانی تر میکند. سعی کنید در این مورد با مشاور و یا یک شخص باتجربه و امین صحبت کنید.

ناشناس
2 ماه قبل

سلام اینکه اون پسره خواستی امتحانش کنی گفتی بیا تمام کنیم گفته برو به سلامت عشق خودت واقعی بوده نه اون بهش میگفتی خواستم امتحانت کنم بفهمم چقدر برا من ارزش قاعلی اون همه میگفتی حرفا عاشقونه زدی تعهد وفاداری یا موندنت کنار من در چه حدی هس ولی دیگه باشه گفتی بسلامت میرم مشکلی نیس شما ام بسلامت

ناشناس
2 ماه قبل

اگر لج بازی یک نفر کوتاه بیاد بزاره کنار تو زندگی زندگی هر طوری باشه دیر یا زودتر حل فصل میشع

ناشناس
2 ماه قبل

خب اگر دعوا اعصابت نمی‌کشه خسته شدی یا مغزت خراب شده نمی‌کشه به دعوا دیگه کشش نداری حرف نزن اصلا قهر کن یا ی مدت طولانی برو خونه مادرت بمون شاید خودش آروم شد بعدا اومد دنبالت ازش تعهد بگیر برگشتی دیگه دعوا نکنید کینه دشمنی نکن سعی کن ی محبت ها دلخوشی ها بهش بده شاید اونم کم کم خدا شفاش داد بیمارم بود باهات اخلاقاش کم کم خوب شد از جانب خدا اگر بهش خوبی محبت زیادی کنی درکش کنی

ناشناس
2 ماه قبل

من قسمت بع خون امام حسین میدم قبل اینکه یروز زنش بفهمه داغون بشه تا ابد زخمی بشه مریض بشه یا نومید بشه ازش طلاق بگیر زندگی جدیدی با پسر مجردی بعدها پیدا شد شروع کن با ناموس دزدیدن پنهان کاری خدا اون دنیا این دنیا خوشبختی کامل نمیر سونتت

A.f
2 ماه قبل

سلام من چندین شبه که نتونستم به دلیل کابوس های زیاد با فاصله زمانی کم و پشت سر هم بخوابم
لطفا کمکم کنید بگید که چکار کنم محتوای خواب هام جنگ و طوفان و گردباد و اینجور چیزاست

تیم محتوا روان آرام
2 ماه قبل
پاسخ به  A.f

سلام دوست عزیز؛ از روانکاو یا روان تحلیل گر کمک بگیرید.

نازنین
2 ماه قبل

حالم خوب نیست حس میکنم افسردگی شدید دارم
مودیم وسط خنده هام ی دفعه ناراحت میشم و حالم عوض میشه
زود عصبی میشم و بعد پیشمون میشم
از چیزایی ک قبلا لذت می‌بردم الان برام حتی مهم نیسن
همش توی اتاقمم و تنهام حتی دوست ندارم برم بیرون
زود ناراحت میشم و گریه میکنم

تیم محتوا روان آرام
2 ماه قبل
پاسخ به  نازنین

سلام دوست عزیز؛ حتما از روانشناس فردی کمک بگیرید.

آزادی
2 ماه قبل

سلام. من با شوهرم مشکلات زیادی داریم اما بدترینش اینه که خیلی قهر می‌کنه. و کلا می‌ره تو پذیرایی می‌خوابه. بخدا خسته شدم از بس که همیشه منت کشی میکنم. جدیدا بعضی وقتا تا دوهفته قهره . بهم بگید چیکار کنم

تیم محتوا روان آرام
2 ماه قبل
پاسخ به  آزادی

سلام دوست عزیز؛ با توجه به اینکه احتمالا ایشون در زمینه مهارتهایی چون حل مساله و گفتگو خیلی توانمند نباشند، نیاز هست که حتما از روانشناس زوج درمانگر کمک بگیرید.

نیستی.
3 ماه قبل

به شدت توی این فکرم یه چیزی پیداکنم بریزم حلق شوهرم لال بشه ویا با قرص خودکشی کنم

تیم محتوا روان آرام
2 ماه قبل
پاسخ به  نیستی.

سلام دوست عزیز: حتما با یک روانپزشک یا روانشناس تماس بگیرید.

رویا
3 ماه قبل

من ۱۷ سالمه متوجه شدم ک پدرم اعتیاد داره به شیشه هیچکس نمیدونه فقط من میدونم اونم تو ماشینش پیدا کردم به بابام هم نگفتم ک میدونم میشه بهم راه حل نشون بدین من میترسم اگه مادرم بفهمه طلاق بگیره

تیم محتوا روان آرام
3 ماه قبل
پاسخ به  رویا

سلام دوست عزیز؛ چند درصد ممکنه چیزی که شما پیدا کردین مربوط به پدرتون نباشه؟! صرف این موضوع نمیشه گفت ایشون به شیشه اعتیاد دارند مگر اینگه شواهد دیگه ای هم وجود داشته باشه. که اگرم باشه احتمالا مادرتون هم تا الان به مواردی پی برده باشه.متاسفانه بدون ارزیابی و بررسی شرایط شخصیتی و ساختار خانوادگی، نمیشه توصیه به اقدامی کرد.

پاسخگوی شما 9 الی 21

02188216100 نوبت‌دهی مشاوره