به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی (مشاوره رایگان فقط به صورت پرسش و پاسخ انجام میشود)

برای دریافت مشاوره آنلاین رایگان یکی از موضوعات زیر را انتخاب کنید سپس پرسش خود را بیان کنید


 

شما می توانید برای مشاوره رایگان سوالات روانشناسی خود را در بخش کامنت ها از متخصصان ما بپرسید و اطمینان داشته باشید که تنها هدف ما یاری رساندن به شما برای داشتن زندگی بهتر است. کمک گرفتن از رواشناس آنلاین مزایای بی‌شماری دارد. 

مشاوره آنلاین روانشناسی روانشناس آنلاین

مشکلات و مسائل روحی یا بیماری های روانی مانانند بیماری های جسمانی ساده مثل سرما خوردگی ممکن است زندگی هر کسی را درگیر خود بکند. این بیماری ها می توانند به خطرناکی بیماری های جسمانی باشند و تاثیرات بسیار مخربی بر روی زندگی هر کسی بگذارند. به همین علت است که پیگیری و درمان مشکلات و بیماری های روحی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اما درمان بیماری های روحی و روانی ممکن است برای هرکسی با توجه به شلوغی های زندگی امروزی و مسائل مربوط به آن ممکن نباشد. به همین علت است که ما قصد داریم تا در این مقاله به شما مشاوره آنلاین و روانشناس آنلاین را پیشنهاد کنیم .

مشاوره آنلاین روانشناسی نوع جدید و نوینی از مشاوره است که بر اساس نیاز مراجعین آماده شده است. تنگی وقت، مسائل مالی ، خجالت از مراجعه حضوری و … باعث شده است تا بسیاری از آدم ها با وجود اطلاع از مشکلات خود به مشاوره مراجعه نکنند. این شیوه از مراجعه به روانشناس آنلاین ابداع شد تا دغدغه ی مردم برای مراجعه حضوری از بین برود و هر کسی در هر جایی که باشد به راحتی بتواند به مشاور مراجعه کند .این امکان در سایت روان آرام نیز میسر شده است و کافی است با ما تماس بگیرید یا برای مشاوره رایگان سوال های خود در بخش کامنت ها مطرح کنید.

مشاوره آنلاین روانشناسی

 

مزایا مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی مزیت های زیادی که دارد که با توجه به شرایط شخص مراجع قابل بررسی است. در ادامه اشاره ای به انواع مزیت های این نوع مشاوره می کنیم.

حل مشکل عدم علاقه به جلسات حضوری :

برخی از مشکلات به گونه ای هستند که امکان بیان آن ها به صورت رو در رو و حضوری عملا غیر ممکن است. همچنین برخی افراد نیز به دلیل شخصیت خود و تمایل به حضور در منزل از انجام مراجعه حضوری خودداری می کنند. همین مورد باعث می شود که به حل اساسی و قطعی مشکلات نپردازند. اما با مشاوره آنلاین و مراجعه به روانشناس آنلاین این امکان برای این افراد فراهم شده است که هر مشکلی را در هر زمینه یا یک متخصص مطرح کنند و از ایجاد بحران جلوگیری کنند.

عدم مشکلات حمل و نقل :

ممکن است مرکز مشاوره مد نظر شما از نظر مسیر از شما دور باشد. همچنین با توجه به مسائل ترافیکی و ازدحام شهد مراجعه حضوری عملا به یک معضل تبدیل می شود. اما با خدمات مشاوره آنلاین روانشناسی ، دغدغه مسایر به کلی از بین می رود و شما در هر کجا که باشید می توانید به راحتی در جلسات روانشناس آنلاین خود شرکت کنید.

عدم اتلاف وقت:

امروزه هر فردی به یک نوعی مسئله و درگیری دارد و وقت او به صورت پاره وقت یا تمام وقت مشغول است. در حقیقت با وجود مشکلات روحی و مسائل روانی وقت کافی برای مراجعه به مراکز مشاوره پیدا نمی شود. مراجعه حضوری نیز در نوع خود یکی از وقت گیر ترین نوع مشاوره است که افراد به همین علت از انجام آن خودداری می کنند. اما با خدمات مشاوره آنلاین شما می توانید بدون اتلاف وقت و بدون نیاز به وقت زیاد با روانشناس آنلاین خود ارتباط بر قرار کنید و به طور جدی به حل مشکلات خود بپردازید.

هزینه کمتر :

هزینه رفت و آمد ، هزینه جلسات حضوری و … همه این ها ممکن است برای فرد دغدغه مالی ایجاد کند. جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی به نسبت سایر شیوه های مشاوره از هزینه کمتری برخودار است و دغدغه مالی شما را نیز بر طرف می کند. کافی است مشکلات خود را جدی بگیرید و همین آلان با یک روانشناس آنلاین تماس بگیرید.

 دریافت مشاوره فوری:

برخی بحران ها به صورت ناگهانی و غیر منتظره در زندگی پیش می آید و ارتباط سریع و فوری را با یک متخصص می طلبد. اما مشاوره حضوری چنین نیازی را مرتفع  نمی کند. معمولا وقت های مشاوره حضوری برای دکتران خوب به صورت طولانی مدت تعیین می شود و از این نظر فرد را با مشکل رو به رو می کند. اما با مشاوره آنلاین روانشناسی امکان مشاوره فوری نیز فراهم می شود و در سریع ترین زمان ممکن می توانید با روانشناس آنلاین خود صحبت کنید.

امکان مشاوره روانشناسی از راه دور: 

ممکن است در شهر متفاوتی باشد یا در مکانی باشید که مرکز مشاوره مطمن نمی شناسید یا امکان دسترسی به رواشناس خوب برای شما میسر نیست. در این زمان است که روانشناس آنلاین می تواند به خوبی مشکل شما را حل کنید. در مشاوره آنلاین امکان مشاوره از راه دور امکان پذیر است و شما در هر کجای کشور و یا در  هر کجا دنیا که باشید به راحتی می توانید در جلسات شرکت کنید.

عدم قطع ارتباط :

 در مشاوره حضوری شما پس از پایان جلسه تا زمان بعدی و جلسات بعدی هیچ ارتباطی با مشاور خود ندارید یا ارتباط بسیار محدودی دارید. اما در مشاوره انلاین فواصل میان جلسات بسیار کوتاه است به طور مداوم صورت میگیرد. همچنین در صورت بروز مسائل ناگهانی می توانید فورا آن را با روانشناس آنلاین خود مطرح کنید و از او راهکار دریافت کنید.

افزایش صداقت : 

یکی از مهم ترین نکاتی که در جلسات مشاوره از اهمیت بسیاری برخوردار است داشتن صداقت است. صداقت کلید حل مشکلات می باشد و فردی از در صحبت های خود پنهان کاری می کند یا دروغ می گوید نمی تواند راهکار های درستی دریافت کند. ممکن است در مراجعه حضوری به علت خجالت یا شرم و یا مواردی از این قبیل فرد از گفتن حقیقت خود داری کند. این در حالی است که در مشاوره آنلاین این اتفاق کمتر می افتاد و فرد تمامی حقیقت را به روانشناس آنلاین خود می گوید. این مورد باعث می شود که بهترین راهکار ها جهت درمان مشکل ارائه شود.

اگر به دنبال یک مرکز مناسب برای انجام مشاوره آنلاین روانشناسی و پیدا کردن روانشناس آنلاین می گردید مرکز روانشاسی روان آرام با ارائه بهترین خدمات مشاوره در سطح کشور آماده خدمت رسانی به شما است.

مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی برای چه کسانی مناسب است ؟

هرچند که این جلسات می تواند برای هر کسی مناسب باشد و به حل مشکلات آن کمک کند اما برخی از افراد وجود دارند که مشاوره آنلاین روانشناسی به طور اختصاصی برای آن ها مفید است. این افراد به شرح می باشند :

کسانی که نمی توانند ارتباط کلامی برقرار کنند.

اگر می خواهیم که جلسات حضوری به نحو مطلوبی برگذار شود و از آن تاثیر خوبی ببینید اهمیت ارتباط کلامی موثر حس می شود. اما بسیاری از افراد در این امر ناتوانند و نمی توانند به خوبی در مورد احساسات خود با روانشناس صحبت کنند. همین مشکل باعث می شود که جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی به مراتب کارامد تر و مفید تر باشد تا جلسات حضوری !

کسانی که از اضطراب اجتماعی رنج میبرند.

اضطراب اجتماعی یکی از مهم ترین عوامل کاهش کیفیت جلسات حضوری می باشد چرا که مراجعه کننده از حضور در اجتماع دچار اضطراب و استرس می شود و مشاور نمی تواند به نحو مطلوب با این شخص ارتباط برقرار کند. بدیهی است که در چنین حالتی نمی توانیم به نحو مطلوب به حل مشکلات بپردازید پس شاید بهتر باشد که آغاز مشاوره را از طریق جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی در پی بگیریم و با یک روانشناس آنلاین صحبت کنیم.

کسانی محدودیت زمانی و مکانی زیادی دارند.

همیشه این مشکلات رفتاری نیست که مانع از برگزاری جلسات منظم می شود بلکه محدودیت های زمانی و مکانی زندگی است که عملا امکان داشتن جلسات منظم را از ما میگیرد. از آنجا که تاثیر پذیری بیشتر بسته به حضور مرتب در جلسات است به جای اینکه مدام جلسات مشاوره خود را کنسل کنید و یا به آینده موکول کنید به مشاوره آنلاین روانشناسی بپردازید به راحتی این مشکل را حل نمایید.

افرادی که در خارج از کشور به سر می برند.

بدون شک یکی از مزایا جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی برای افرادی است که در خارج از کشور به سر می برند. این افراد هم ممکن است بسته به شرایط خود به مشکلات روحی دچار شوند اما در کشور دیگر امکان مراجعه به مراکز مشاوره را نداشته باشند . در این صورت است که شرکت در جلسات مشاوره آنلاین مرکز روان ارام می تواند به خوبی این مشکل را حل نماید.

افرادی که در شهر دیگر سکونت دارند.

بسیاری از افرادی که در شهر هایی جز تهران زندگی می کنند ممکن است به مشکلات زیادی در زندگی خود دچار شوند اما نتوانند یک مرکز مشاوره خوب و حرفه ای در محل زندگی خود پیدا کنند و به علت محدودیت مکانی از مراجعه به مشاوره منصرف شوند . این درحالی است که مشاوره آنلاین روانشناسی این قابلیت را برای هر کسی ایجاد می کند که در هر کجا که هست به خوبی با بهترین روانشناسان کشور به طور آنلاین به مشاوره بپردازند و مشکلات زندگی خود را حل نمایند.

اشخاصی که به علت حفظ حریم شخصی یا ترس از آبرو نمی توانند مراجعه حضوری داشته باشند.

و در نهایت افرادی که نمی خواهند وجود مشکل در زندگی خود را برای عموم یا اعضا خانواده خود فاش کنند یا به طور علنی در جلسات مشاوره شرکت کنند. هرچند که این طرز فکر اشتباه می باشد اما با این وجود یک افت برای جلسات مشاوره محسوب می شود و در این زمان است که مشاوره آنلاین روانشناسی امکان صحبت با یک روانشناس و مشاور حرفه ای را بدون نیاز به مراجعه حضوری فراهم می کند.

تمامی این ویژگی هاست که این جلسات را برای هر کسی مناسب می کند. مرکز مشاوره روان آرام با چندین سال سابقه درخشان در زمینه برگذاری جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی و حضوری آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

روانشناس آنلاین کیست ؟

متخصصی که به صورت آنلاین به شما مشاوره می دهد ، فردی است که در زمینه مشکلات شما به طور تخصصی تحصیل کرده است و موارد بسیار زیاد مشابه را تجربه کرده است. چنین مشاوره توانایی برقراری ارتباط موثر را به طور آنلاین دارد و به خوبی می تواند جلسات مشاوره آنلاین با کیفیت بسیار بالا برای مراجعین خود برگزار کند. یک روانشناس آنلاین ، در حقیقت فرد متخصصی است که علاوه بر برگزاری جلسات حضوری ، به حل مشکلات به طور آنلاین می پردازد و سطح بسیار گسترده تری از مشکلات جامعه و مردم را حل می کند.

این مقاله هم بخوانید  وظیفه زن در روابط زناشویی

چرا به مشاوره آنلاین روانشناسی نیاز دارید ؟

 • عدم امکان مراجعه حضوری : اگر به هر دلیلی امکان مراجعه حضوری را ندارید از درمان و حل مشکلات خود مایوس نشوید و حتما آن را پیگیری کنید . روانشناس آنلاین برای شماست تا به خوبی بتوانید در هر کجا که هستید به حل مشکلات خود بپردازید.
 • ترس از واکنش های اجتماعی : متاسفانه هنوز افرادی در جامعه وجود دارند که دیدگاه خوبی نسبت به مشاوره های روانشناسی ندارند و به مراجعین آن برچسب های منفی می زنند. همین مسائل باعث می شود افراد از مراجعه حضوری خودداری کنند تا مورد خطاب این دسته از افراد قرار نگیرند. اما مشاوره آنلاین این امکان را فراهم کرده است که بدون حضور در اجتماع به حل مشکلات بپردازید.
 • داشتن مشکلات شخصی : ممکن است برخی از مشکلات بسیار شخصی باشد و یا در جامعه پذیرفته نشده باشد. مراجعه حضوری باعث می شود که این مشکلات اشکار شود و فرد را با معضلاتی رو به رو کند. اما مشاوره آنلاین به شما امکان را می دهد که با روانشناس آنلاین خود به طور بسیار شخصی ارتباط برقرار کنید.
 • داشتن مشکلات ارتباطی : برخی افراد نمی توانند به طور مستقیم و رو در رو مسائل خود را بیان کنند. در حقیقت این افراد به طور حضوری ارتباط موثری برقرار نمی کنند و به خوبی نمی توانند مسائل روحی خود را مورد درمان قرار بدهند. اما در مشاوره آنلاین مشکل نیز به خوبی حل می شود و مشکلات ارتباطی مانع از حل مسائل شما نمی شود.
 • ساده انگاری : برخی افراد هستند که مشکلات خود را در هر زمینه ای که هست ساده تلقی می کنند و اقدامی برای درمان آن نمی کنند. این در حالی است که این مشکلات به شدت جدی بوده و اسیب های خطرناکی برای فرد در پی دارد. شما با مشاوره آنلاین روانشناسی می توانید به طور فوری با یک روانشناس آنلاین صحبت کنید و به جدیت مشکل خود پی ببرید. در این صورت ممکن است مشکل در مرحله ابتدایی حل شود و به بحران غیر قابل حل زندگی شما تبدیل نشود.

اگر به دنبال یک مرکز مطمن و ممتاز برای انجام مشاوره و جلسات روانشناسی هستید کافی است به روان آرام مراجعه کنید. روان آرام با بهترین کادر مشاوره و روانشناسی آماده خدمت به شماست.

آیا مشاوره با روانشناس آنلاین به کیفیت مشاوره حضوری است ؟

این نکته تا حد زیادی به مشاوری است که انتخاب می کنید. اگر شما به یک روانشناس آنلاین خوب مراجعه کنید کیفیت مشاوره آنلاین روانشناسی به مراتب از مشاوره حضوری بهتر خواهد بود. از آنجا که در این نوع از مشاوره صداقت افزایش پیدا می کند ، افراد به طور موثر تری می توانند مشکلات خود را بیان کنند و از راهکار های بهتری برخوردار شوند. کافی است برای انجام این نوع از مشاوره به سایت روان آرام مراجعه کنید و از بهترین خدمات روانشناسی در سطح کشور برخوردار شوید.

روانشناس آنلاین از چه طریقی به مشاوره می پردازد؟

گسترش فضای مجازی باعث شده است که افراد از نظر مراجعه غیر حضوری با مشکلی رو به رو نشوند. در حقیقت راه های زیادی است که از طریق آن می توان به مشاوره پرداخت و روانشناس آنلاین در این زمینه مطابق تمایل شما رفتار می کند. اگر به مشاوره آنلاین روانشناسی رسانه های اجتماعی تمایل دارید از آنجا با شما ارتباط برقرار می شود. همچنین اگر به تماس تصویری تمایل دارید ، از این طریق می توانید در جلسات شرکت کنید.

حتی اگر ترجیح شما است که با چت کردن یا تماس تلفنی مشکل خود را بیان کنید ، مشاور شما مطابق خواست شخص شما عمل می کند. پس نگران شیوه برقراری ارتباط نباشید و همین حالا برای از بین بردن مسائل خود قدمی بردارید.

 

مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی چگونه مشکلات شما را حل خواهد کرد ؟

این ویژگی های مشاوره آنلاین است که موجب می شود مشکلات شما راحت تر حل گردد. مهم ترین ویژگی های این جلسات که بدون شک تاثیر زیادی در مشکلات شما می گذارد به این شرح می باشد :

 • برگزاری جلسات منظم : برقراری جلسات منظم از مهم ترین نکات بهبودی مشکلات به نحو احسن است. اگر فواصل میان جلسات به طول بیانجامد تمامی موارد آموخته شده از ذهن فرد پاک می شود و بهبودی بسیار کند می شود. برگزاری جلسات مشاوره آنلاین باعث می شود که فرد به طور مدارم آموخته های موثر را دریافت کند و در زندگی خویش به کار گیرد.
 • دسترسی راحت : روانشناس آنلاین ارتباط با خود را آسان و راحت می کند که در صورت ایجاد مسائل غیر قابل پیش بینی بتواند آن را کنترل کند. مسائل و مشکلات غیر قابل انتظار می تواند روند بهبودی را با اختلال رو به رو کند . ارتباط مداوم باعث می شود که بتوان به موقع و در زمان درست این موارد را کنترل کرد.این که فرد همیشه حضور مشاور خود را در کنار خود احساس کند باعث میشود که احساس تنهایی از بین برود و فرد اسیب دیده همیشه شخص درستی را در حمایت از خود ببنید.
 • تمرینات فردی : به غیر از برگزاری جلسات مشاوره آنلاین ، تمرینات فردی نیز به مراجعه کننده داده می شود. این تمرینات برای این است که فرد در مواجهه با مشکل بتواند به طور مستقل و موفق عمل کند و وابسته و متکی به روانشناس آنلاین خود نباشد. تمرینات فردی در بهبود و حل مشکلات بسیار موثر هستند و باید به طور جدی مورد پیگیری قرار بگیرند.
 • تمرینات هدفمند : در طول این جلسات تمریناتی به شما داده می شوند که هدفمند است و قدم به قدم پیش می رود. این تمرینات باعث می شود تا تمامی شنیده های خود را در طول جلسات به طور عملی در زندگی خود به کار بگیرید و آن را به قسمتی از زندگی و عادات روزانه خود تبدیل می نماید.
 • تمرینات گروهی : اگر مشاوره آنلاین برای گروهی از افراد باشد مانند مشاوره خانواده یا مشاوره زناشویی ، تمرینات گروهی نیز داده می شود که بهبود مشکلات گروهی نیز به بهترین نحو انجام شود. در این شیوه از مشاوره افراد شیوه درست برقراری ارتباط را با یکدیگر یاد می گیرند. در حقیقت در مشکلات گروهی افراد باید آموزش ببیند و آموزش های خود را از طریق تمرینات گروهی تثبیت کنند و به طور مستقل به بهبودی مسائل خود کمک کنند.
 • ارتباط با اطرافیان : اگر روانشناس آنلاین شما تشخیص دهد که اطرافیان در روند بهبودی شما اخلال ایجاد می کنند یا عامل ایجاد بسیاری از مشکلات شما هستند به طور مستقیم وارد عمل می شود و به گفتگو با آن ها می پردازد. گاهی اطرافیان شما به طور ناخوداگاه به وضعیت شما اسیب های جدی وارد می کنند. در چنین شرایطی مشاور شما با صحبت های منطقی و درست این افراد را به عنوان مانع از مسیر بهبودی شما حذف می کنند و حل مسائل و مشکلات شما را تا حد بسیار خوبی تسریع می کنند.

اگر با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنید ،هرچند که مشکل را کوچک و نا چیز میبیند آن را نادیده نگیرید. حل مشکلات نیز زمان طلایی خود را دارد و گذشت زمان ممکن است موارد بسیار ساده را به یک بحران تبدیل کند. پس از از حل مشکلات خود غافل نمانید و آن هارا مورد پیگیری و درمان قرار دهید.

اگر به دنبال روانشناس و مشاور آنلاین برای خود می گردید کافی است به سایت روان آرام مراجعه کنید. شما همچنین می توانید با پرسیدن سوال های خود در بخش کامنت ها از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. روان آرام ، کلینیک تخصصی مشاوره و روانشناسی در حل مشکلات و درمان بیماری های روحی به شما کمک خواهد کرد.

مشاوره آنلاین از طریق چه اپلیکیشن هایی و به چه صورتی انجام می شود؟

مشاوره آنلاین به طور معمول با استفاده از تلگرام و واتس اپ انجام می شود.

مشاورین آنلاین و حضوری با هم متفاوتند؟

روانشناسانی که اقدام به ارائه مشاوره آنلاین می کنند، همکاران کلینیک روان آرام هستند که به صورت حضوری نیز به مراجعین مشاوره می دهند.

در چه مواردی می توان از مشاوره آنلاین استفاده کرد؟

در تمامی مسائلی که شما دچار مشکل شده اید می توانید از مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی استفاده کنید. برخی از مسائل در صورتی که اهمیت بیشتری داشته باشند و نیاز به جلسات حضوری داشته باشند به شما اعلام می شود.

4.6/5 - (416 امتیاز)
3.6K نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
افسانه
1 سال قبل

سلام من دیگه واقعا از شوهرم خسته شدم همش ایراد میگیره همش بحث میکنه سره هفتاد تومن پول که برا بچه ها درنبودش خرج کردم دعوا راه انداخت و امثال اینا زیاده منو تهدید میکنه خیلی بددهنه من چیکا کنم

ناصر
1 سال قبل
پاسخ به  افسانه

طلاق بگیر بدرد نمیخوره

سوسن
1 سال قبل
پاسخ به  ناصر

واقعا چقدر راحت به دیگران طلاق توصیه میکنی از تبعات اش خبر داری؟

مبینا
10 ماه قبل
پاسخ به  سوسن

هرچی باشه بدتر از زندگی با همچین آدمی نیست مطمئن باش

مهلقا رضا نژاد
11 ماه قبل
پاسخ به  ناصر

سلام خسته نباشید
پسری هیجده ساله دارم
شبها دوست داره بیرون بره وتا دیر وقت بیرونه هر چه باهاش صحبت میکنی بیفایده است بفرمایید چکار باید بکنیم.

تیم محتوا روان آرام
10 ماه قبل

سلام دوست عزیز بهتره چهارچوب هایی تعیین کنید که برد برد باشه.

الاغ دانا
1 سال قبل
پاسخ به  افسانه

سیع کن کاری کنی که شوهرت درست شه طلاق اخرین گزینست

اکبری
1 سال قبل
پاسخ به  افسانه

خدا لعنت کنه ایجور آدم هایی رو

امیرعلی اسدزاده
1 سال قبل
پاسخ به  افسانه

خودتو ناراحت نکن پدر منم همینه به درد نمیخوره تمام مرد ها اینجورین با شاماره تلفن ۱۲۱ تماس بگیر اگه زدت اما اگه بهشون بگی میبرنش

احسان
1 سال قبل

چرا میگی تمام مردها اینجورین؟!
مگه خودتم مرد نیستی؟!
هر کی بد شد بقیه هم بدن؟!
اگر این جوریه پس خودتم همن طوری هستی، حقته با همون شماره ای که گفتی زنگ زد تا بیان ببرنت.
برو خودتو اصلاح کن.

مهدیه
1 سال قبل
پاسخ به  احسان

خخخ

بهار
1 سال قبل
پاسخ به  احسان

خداااعععع🤣🤣

دختر بد شهر خوبان
10 ماه قبل
پاسخ به  احسان

😂😂😂😂

miad
11 ماه قبل

به همون دلیلی که الان توی این صفحه نظر دادی و اومدی تا مشکلتو بگی . منم به همون دلیل اینجام و یه قلب مشکی واست میذارم که کسی نیست درکت کنه ….

هیچ کس
10 ماه قبل
پاسخ به  miad

دقیقن کسی حال کسی رو درک نمیکنن فقط کارشون شد قضاوت

نمیدونم چرا ایران اینجوریه. حرف حرفه مرداس. ب حقوق
1 سال قبل
پاسخ به  افسانه

نمیدونم چرا ایران اینجوریه. حرف حرفه مرداس. ب حقوق زن اصلا احترام نمیزارن.شوهر منم همینطوریه. چیزی باب میل اش نباش شروع میکنه ب فحش و بدو بیراه گفتن.من خیلی بهش محبت میکنم ولی اون اصلا.خیلی ب خانوادش احترام میزارم.ولی اون اصلا. پاشنه درمون و شکست تا بزاریم بیاد خواستگاری.ولی الان بعد ۱۲ سال. اخلاقش و نشون میده.همیش خانوادم احترامش کردن.ولی اون نه. همیش بی احترامی دیدم و باز احترام گزاشتم.چرا تو ایران با زنا این چنین رفتارمیکنند. بخدا افسرده شدم.نه محبت میبینم.و…..

بهار
1 سال قبل

برو پیش دعا نویس ی دعا بکن تو آب بده بش بخوره خوب میشه😐من یبار نتیجشو دیدم😆

سارا
3 ماه قبل
پاسخ به  بهار

دعا نویس حلال مشکلات نیست بعدم خیلی ها کلاه برداری میکنند دوست عزیز

شاد
11 ماه قبل

خدا ازشون نگذره

کیان
10 ماه قبل

سلام بنده دنبال ی خانمی هستم واقعا صبور متین و باخانواده باشه و درعین حال ازدست شوهرقبلیش زجرکشیده باشه و قدرشوهرخوبو بدونه و عاشقانه شوهردوست باشه بقیه اش بامن کاری میکنم که آب تودلش تکون نخوره و خوشبختی رو باتمام وجود احساس کنه خانم خوب و بادرک نعمت بزرگ و گوهرگرانبهائیست که خدانصیب هرمرد بی لیاقتی نمیکنه بعضی مواقعم از روی انتخاب اشتباه دختریا خانم نصیبش میشه که قدرشو نمیدونه

پریوش
10 ماه قبل
پاسخ به  کیان

واقعا که .این چه ملاکیه که خانم از شوهر قبلیش اذیت شده باشه . مگه خانم ها شخصیت نداره که بخواد زجر بکشه

امیر
3 ماه قبل
پاسخ به  کیان

بی ناموس اومدی اینجا زن مردمو از راه به در کنی
خانم محترم تا میتونی به شوهرت پایبند باش بدون که یه روزی نتیجشو میبینی شاید شوهرت یه مشکلی داره که نمیتونه بگه یا در گذشته یه اتفاقی براش افتاده که اینطوری عصبی میشه شما بازم بهش احترام بزار خدا اونایی که صبر و تحمل دارن بدون اجر نمیزاره حرف این کثافتم گوش نکن این فقط میخواد احتیاج جنسیشو برطرف کنه

🌿Ziba.naz🌿
1 ماه قبل
پاسخ به  امیر

آفرین احسنت به درک وشعورت ایشاالله خدا یه دختر خوب سر راهت قرار بده چون معلومه خیلی بافهم وشعوری👍🏻

sohrab yousefi
10 ماه قبل

😓😓😓😓😓

....
10 ماه قبل

تو باید غرور تو رابطه داشته باشی که نداری غرور خیلی مهمه

فائزه
6 ماه قبل

عزیزم این مشکلات تو کشور های اروپایی شدتش بیشتره ، بخدا ایران اینقد کشور بدی نیست ، شوهرت آدم بدیه چه ربطی به ایران داره اینقدر کشور مون رو زیر سوال نبرین که اینقدر آدم وطن فروش پیدا نشه

......
1 ماه قبل
پاسخ به  فائزه

عزیزم واقعیت رو گفت اونا هرچی وضعشونم بد باشه باز بهتره بعدم ما وطن رو نفروختیم ما از قوانین و مسولاش خسته شدیم

پریسا
1 سال قبل
پاسخ به  افسانه

شاید کسه دیگه ای تو زندگیش هست به خاطر اون باهات بد رفتاری میکنه بهتره طلاق بگیری ولی بعداً خیلی پشیمون میشه که تو رو از دست داده

Sogand
1 سال قبل
پاسخ به  پریسا

دقیقا

ده هزار تومان
11 ماه قبل
پاسخ به  Sogand

الناز ارباب

زهرا
10 ماه قبل
پاسخ به  پریسا

چراراحت نظرمیدین وقضاوت میکنین درصورتی که میشه مشکل حل بشه

علی
1 سال قبل
پاسخ به  افسانه

آدمه ؟!

ده هزار تومان
11 ماه قبل
پاسخ به  علی

من خیلی عصبی هستم

امیر
1 سال قبل
پاسخ به  افسانه

شاید مشکلات کاری یا زندگی بهش فشار میاره و اونو عصبی میکنه {من همینطورم} و تنها کسی ک میتونه کمکش کنه تویی..

علی
1 سال قبل
پاسخ به  امیر

سلام خواهر ،اگر شوهر و بچه ها و دوست داری و همچنین در صورت تغییر مثبت شوهرت ،واقعا زندگی برات زیبا میشه،تغییر شوهر ت کار سختی نیست فقط لازمه علائق و طرز فکر و خواسته ها و ارزش هاشو بلد باشی و مطابق خواسته هاش رفتار کنی اگر مشروع باشن.خواهرم ،مثل یه روانشناس بقول معروف مخ شوهرت را بزن ،نه با حقه شیطانی بلکه با کلک و حقه خدا پسندانه .تلاش حقه زدنت به نیت بهبود رفتار اون باشه به هر قیمتی .

هستی
11 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

ببرش مشاوره شاید مشکلاتی تو زندگیش پیش اومده عصبی شده

پریوش
10 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

ویتامین ب بدنش کم شده . افراد زود پرخاش دچار کمبود ویتامین هستن اونم که گروه ب
یا اینکه انرژی منفی زیاد داره .انگشتر فیروزه بندازه یا که سنگ نمک خونه بگذارید دفع انرژی های منفی .یا گیاه کاکتوس تو خونه بذارید
یا هر روز یک بار آیت الکرسی بخونید .
منم نامزدم را با اینکه شخصیت اصلا جالبی نبود میشد اصلاحش کرد .جدا شدم گرچه برد کردم و اون باخت .اما به هر حال جدایی هم خصوصا تو این شرایط تبعات روحی و عاطفی زیاد داره

سبا
7 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

میخوای فرار کنی

فائزه
6 ماه قبل
پاسخ به  افسانه

به نظر من باهاش صحبت کن و حد و مرز هارو مشخص کنین و علایق و نیازهاتون رو بیان کنید و درک متقابل داشته باشین

هانا
2 روز قبل

سلام. من یه دانش آموز دبیرستانی هستم خیلی رو نمرم حساسم اگه بد بشه واقعا حالم گرفته میشه و همه امیدم و دست میدم. تا چند روز هم نمی تونم دیگه مثل قبل درس بخونم. باید چی کار کنم؟

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
1 روز قبل
پاسخ به  هانا

سلام دوست عزیز؛ اگه واقعا نمره اینقدر براتون مهمه و تلاشتون رو میکنید ولی نمرات خوب نمیشه، بجای نا امید شدن بایستی ریشه مشکل رو پیدا کنید. یا یادگیری کامل اتفاق نیفتاده یا روش مطالعه تون مناسب نیست، یا ارزشیابی متناسب با آموزش ها نیست. بررسی و رفع مورد اول و دوم دست خودتونه. اما مورد آخر رو به کمک معلمتون چک کنید. همین بررسی دلیل،خودش انگیزه بخشه و ناامیدی رو کنار میزنه. ضمن اینکه گاهی اوقات یک نمره، ملاک دقیقی برای ارزیابی کل آموزش محسوب نمیشه. پس اگه هدف براتون واقعی و با اهمیت باشه، خودش تا حدودی انگیزه بخش هست!

مبین
2 روز قبل

سلام,خیلی دعاتون می کنم اگه یه راهکاراساسی به من بدید.پسر من کلاس سوم بسیار اجتماعی ومستقل،ولی الان فقط یک هفته ی اول مدرسه خوب بود الان درساشو کاملا انجام می ده ولی استرسش زیاده تو انجام هر کاری همش تکرار می کنه چشم دار که درسته هر کاری میکنم میگه من همه ی اینا رو می دونم ولی مدرسه رو دوست ندارم

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
2 روز قبل
پاسخ به  مبین

سلام دوست عزیز؛ بطور کلی اگه میدونید کارشو انجام میده لطفا بهش فشار نیارید و هر روز چک نکنید که تکلیفشو انجام داده یا نه. حتی اگه متوجه شدید تکالیفش رو انجام نداده اون روز به روش نیارید. بررسی کنید این استرس ناشی از چه فشاریه ؟ پیگیری و تذکرای خودتون یا معلم یا مساله ای با همسالانش داره؟ حتی موضوعی مثل رقابت با همکلاسی ها هم میتونه استرس زا باشه. اما اگه احساس میکنید میزان استرس نگران کننده هست و خلق و خو و کارهای روتین یا تحصیلش رو مختل کرده و یا ممکنه مساله جدیدی پیش اومده که نمیتونه درموردش صحبت کنه، حتما به روانشناس مراجعه کنید.

امینی
9 روز قبل

به عنوان مشاور چطور میشه در سایت شما ثبت نام کرد ؟

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
9 روز قبل
پاسخ به  امینی

سلام دوست عزیز؛ در قسمت همکاری با ما میتونید اطلاعاتتون رو ثبت کنید. اما درحال حاضر ظرفیت همکاری جدید تکمیل هست.

مینا
10 روز قبل

سلام
من۱۹ سالمه با پسری که ۲۵ سالشه وارد یه رابطه شدم ما دیدیم خیلی بهم شباهت داریم کم کم حسمون بیشتر شد تا حدود یه ماه که با هم بودیم این اقا هر وقت فرصت میشد در مورد مسائل جنسی حرف میزد و در کل خواسته اش انجام رابطه جنسی بود ولی من قبول نمیکردم از یه طرفم میگفت این چیزا اصلا واسه من مهم نیس ولی با حرفاش خلاف اینو ثابت میکرد تا اینکه ما ۵ روز که دیگه رابطل رو تموم کردیم پیام داد و دوباره همون حرفا زده شد من الان نمیدونم باز به اون رابطه برگردم یا نه از یه طرف دوسش دارم ولی نمیدونم حس اون دوست داشتنه یا نقشه هایی تو سرشه

ناشناس
19 روز قبل

دلم میخواد بمیرم ولی میدونم بعدش جهنمه…از تک تک لحظاتی که زندم بیزارم… حس میکنم گیر افتادم.

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
19 روز قبل
پاسخ به  ناشناس

سلام دوست عزیز؛ هر چه زودتر به یک روانپزشک مراجعه کنید.

فرهاد
22 روز قبل

سلام
من سه چهار ماهی هست که میرم کلاس های جهاد یه خانومی تقریبا 20 ساله رو در کلاس های دانشگاه جهاد دیدم و به ایشون خیلی علاقه زیادی پیدا کردم که نمیتونم توصیفش کنم اصلا با یک نگاه دیونشون شدم و تا به حال هیچ حس اینجوری به کسی نداشتم اصلا تمام دختر ها احساس میکنم در مقابل اون هیچه به هیچ کس دیگه ای هم علاقه ندارم . روز اولی که رفتم دانشگاه ازاد ورودی درب وایسادم و میدونستم میاد خیلی هیجان زیادی داشتم و همه جا رو نگاه میکردم ولی وقتی دیدمش گفتم الان میاد پیشم و باهام حال و احوال پرسی میکنه اون یه نگاهی بهم انداخت و از کنارم با خواهرش رد شد و چیزی بهم نگفت و از کنارم رد شد و رفت مثل اینکه اصلا منو نمیشناخت واقعا نمیدونم چطوری بهشون بگم دوستشون دارم و دارم دیونه میشم به قران الان دو هفتس که روانی شدم کلا تپش قلبم رفته بالا همش استرس دارم و استرسم از زمانی که فهمیدم ایشون نامزدی کرده بیشتر و بیشتر شده به طوری که غذا خیلی کم میخورم و کلا فکر مشغوله تمامی لحظه ها اون خانوم جلو چشمم رو گرفته و کنار نمیره حتی اینقدر بهش خودم فکر میکنم که دارم روانی میشم حتی دیشب خوابش رو دیدم . اصلا چنین سابقه ای نداشتم همه دارن متوجه میشن و میگن بهم کسی بهت چیزی گفته یا تهدیدت کرده یا عاشق شدی و …….. و من واقعا میترسم بگم عاشق شدم چون سنم تازه دو ماه دیگه میشه 19 ساله و اون خانوم 20 سالشونه و من روانی ایشون شدم . واقعا نمیدونم باید چیکار کنم کاملا ریختم به هم . یه خواهر دیگه هم داره داره دو قلو هستن نمیدونم اون یکی خواهر دیگش که اندازه ایشون هست الان نمیدونم کدومشون نامزدی کرده و واقعا حس خیلی بدی دارم توی دانشگاه از عمد از بقیه افراد و کسایی که توی اون رشته هستن سوال میکنم که چیکار میکنه چون من خودم رشتم یه چیز دیگه هست حتی یه وقتایی میزنه به سرم که برم تغییر رشته بدم تا اون رو تو همون کلاس تو دانشگاه هر روز ببینم و تو چشمم باشه تا ارامش پیدا کنم . کلا استرس تمام بدنم و حال خوبی ندارم همش به اون فکر میکنم و فکرم یه جای دیگس به خودم و خودش فکر میکنم که فکرم رو چطوری گرفته دوس دارم همش گریه کنم و بغض گلوم رو میگیره کسی نیست باهاش حرف بزنم خالی بشم به تحصیل هم علاقه زیادی دارم میترسم برم سراغ درس بعد از چهارسال که لیسانس گرفتم برم خواستگاریش ولی کسی رفته باشه سراغش و عروسی کرده و رفته خونه بخت و بعد من روانی بشم یا خودم همین الان اقدام کنم ولی پدر و مادرم اصلا اجازه حرف زدن به من رو نمیدن میگم برو درست رو بخون فعلا از این حرفا نزن و واقعا منو درک نمیکنن که من الان تو چه شرایط روحی و روانی هستم و دارم روانی میشم و همش استرس دارم ترو خدا بگین که من باید چیکار کنم

نسیم
23 روز قبل

سلام
من با یک آقایی که به من معرفی شده در آشنایی پیش از ازدواج هستم
و با این آقا فقط یک بار تماسی داشتیم بعد قرار شد به وسیله پیام دادن یکم بیشتر با هم آشنا شویم . فقط فردای تماس یک مقدار چت کردیم که زیاد هم مفید نبود . هم اینکه مشغله کاری داشتند و هم همان چند مورد سوالی که پرسیدم خیلی کلی جواب دادن و از نظر من خوب نبود. مثلا از خصوصیات اخلاقی و اعتقادی پرسیدم گفتن اخلاقم تعریف از خود میشه و اعتقادم مثل اکثر ایرانی ها! ولی من واضح دوباره گفتم بهتره ویژگی های خوب و بد هم را بدونیم و خودم چندتا از ویژگی های منفی و مثبتم را نام بردم تا بلکه ایشون هم بگه ولی هیچی نگفتن . و اینکه دیدم سوال و جواب دیر به دیر انجام میشه . بهشون پیشنهاد دادم بهتره زمانی که وقت کافی داشتید صحبت کنیم و قبول کردند. و بعد از گذشت بیش از سه روز هیچگونه پیام یا تماسی نداشتند. گفتم حتما منصرف شدند از آشنایی ولی رفتم در اپ و دیدم رد نزدند و هنوز هستند.   به نظر من این رفتار ایشون دور از اخلاق و احترام و فرهنگه. یعنی ایشون با این سنشون(۳۵) نمیدونند طرز آشنایی و برخورد با یک فرد که به جهت ازدواج هست چطور هست! و اینکه پیام دادن من به ایشون برای دونستن دلیل پیام ندادن  برای آشنایی به نظرم کاملا اشتباهه چون مسیر کوچکی هم در آشنا شدن ما پیش نرفته و اگر  یک مقداری از جدی شدن آشنا شدنمون میگذشت میتونستم پیام بدم یا تماس بگیرم و علت این رفتارشون را بدونم ولی الان هرگز.
حالا با این اوصاف نظر شما چی هست ؟ چکار کنم این بلاتکلیفی را؟

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
22 روز قبل
پاسخ به  نسیم

سلام دوست عزیز؛ در مواردی که عنوان کردید ظاهرا تمایلی برای آشنایی پیش از ازدواج دیده نمیشه. شاید بهتر باشه از این موضوع و انگیزه مطمئن بشید بعد تلاش کنید.

asra
24 روز قبل

اینم بگم که لطفا بهم نگید به روانشناس و مشاوراینا برو چون واقعا خودم دلم میخوائ ولی خب برای اینکه بتونم پیش مشاور برمباید این مسله رو به مامانم بگم که به هیچ وجه نمیتونم بهش بگم

asra
24 روز قبل

سلام من 17 سالمه امسال کنکور دارم درسم خیلی خوبه و فعلا واسم از همه چیز مهمتره ولی متاسفانه حدود یک ماه هست که مبتلا به خودارضایی شدم قبلا ازمایش داده بودم هورمون تستوسترون تو بدنم بالا بود فک کنم علتش اینه و من خیلی سعی می کنم که ترک کنم اوایل روزی یبار بود کم کم دو روز یه بار و حالا سه روز یکبارش کردم میخوام کامل ترکش کنم چون به درسم صدمه میزنه اینم بگم من اصلا اهل فیلمای بد و چیز های تحریک کننده نیستم نمیدونم چرا اصلا این کارو کردم و هر وقت این کارو میکنم بشدت از خودم بدم میاد بنظرتون چجوری کاملا ترکش کنم اصلا هم با جنس مخالف و اینا هیچ ارتباطی ندارم لطفا بهم کمک کنید چون امسال خیلی برام سال حساسیه اینم بگم درسم واقعا برام مهمه تو فرزانگان درس میخونم و تو ازمون های ازمایشی قبل از این یه ماه همیشه اول میشدم ولی این عادت بد باعث شده تو درسم افت کنم ازخودم تعریف نمیکنم ولی خب هوشمم خیلی بالاست خیلی هم خوب درس میخوندم قبل این یه ماه و معلم هام میگفتندحتی میتونی تو کنکور تک رقمی کشوری هم بشی تروخدا جواب بدید چجوری کامل ترک کنم

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
24 روز قبل
پاسخ به  asra

سلام دوست عزیز؛به خاطر شرایط نسبتا پرفشاری که در حال حاضر هستید حتما به روانشناس مراجعه کنید و نیازی نیست جزییات علت نیاز به روانشناس رو کامل به خانواده توضیح بدید. از اونجایی که تکرار این کار ممکنه نوعی مکانیسم دفاعی در برابر استرس و اضطراب شرایطتون باشه، لازمه که کنترلش کنید. شما میتونید به علت فشار روحی ناشی از اضطراب به روانشناس مراجعه کنید.

بهار
24 روز قبل

سلام من ازکجا بگم من دوازده سال متاهلم دوتا بچه دارم باخانواده همسرم زندگی میکنم دوسال جدا بودیم الانم همسرم زندان بخاطر مشکلات مالی از خانواده اش دل خوش ندارم سر ماجرای شکست مالیش چقد حرف وکتک خوردم بهم خیانت کرد جلو چشمام اما قول داد عوض بشه نشد بهش فرصت دادم بازم نشد پریدم از زندگی اجازه نمیدن جای برم تنها خانه خواهرم نمیبرن بد دهن هست بی انصاف هست وخیلی چیزای دیگه که نمیشه گفت من باید چیکار کنم واقعا خسته شدم روانی شدم

زهرا
25 روز قبل

قبلا شوهرم بهتربودولی الان دیگه خیلی گیرمیده من باهاش همه جوره راه میام نه اونقدرخریدمیکنم نه لباس میگیرم حتی سالی یک بارارایشگاه میرم بعد اون همش از خونوادم انتظارداره درصورتی ک انقد اخلاقش بده حتی خانوادا خودش هم زیادباهاش خوب نیستن چیکارکنم ؟خیلی دوسش دارم نمبتونم ازش جداشم دلم به حال پسرم میسوزه غصه میخوره تروخدا کمکم کن دیگه بریدم از زندگی امیدمن فقط پسرمه

زهرا
25 روز قبل

سلام من همسرم همش بهم گیرمیده سره لباس و ….یه پسر ۷ ساله دارم هروزصبح باهم بحث داریم بچگ گریه میکنه تو خودش میریزه منم تپش قلب دارم دیگ خسته شدم لطفا کمکم کنین

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
25 روز قبل
پاسخ به  زهرا

سلام دوست عزیز؛ به زوج درمانگر مراجعه کنید حتما مفید خواهد بود.

احمدرضا
1 ماه قبل

احمدرضا
سلام من پسرم سیزده سالشه و از خودش حرکات عجیب و غریب نشون میده مثلاً با خودش بیشتر اوقات شمارشیک و دو سه رو تکرار می‌کنه یا یه جا وایمیسه و به زمین نگاه می‌کنه یا یه مسافتی رو قدم شمار می‌کنه یا وقتی نشسته پشت میز از زیر میز دستش رو با حرکات مشابه بابا و پایین می‌کنه و خودش هم به یه جا تمرکز می‌کنه لطفا راهنمایی بفرمایید

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
1 ماه قبل
پاسخ به  احمدرضا

سلام دوست عزیز؛ بهتره که به یک روانشناس کودک و نوجوان مراجعه کنید که سابقه و زمان شروع و شدت و فراوانی و علت رفتار رو بررسی کنه و شما رو راهنمایی کنه.

یه بدبخت زیر آواره
1 ماه قبل

سلام لطفا کمک کنید
پدر مادر من از بچگیم با هم دعوا میگیرن.. سر ارث.. سر وکالت داد ارث نا برادری پدرم که ممکنه ارثش رو کامل ندن و برای خودشون برداران آخه ناتنی هستن و پدرم تک فرزند و اولین پسره و گرون تموم میشه..
بخدا تروخدا یکی کمکم کنه همیشه سعی دارم خودم رو بکشم ولی از مرگ میترسم. هنوز ۱۳ سال سن دارم.. من آرزو ها دارم
اول میگفتم نه دخالت نکنم ببینم چی میشه دیدم بدتره فحش میدن.. ۸۰ درصد رو بابام مقصره از اول به مادرم تیکه مینداخت و خانوادش بد بود .. همیشه بابام کوتاه نمی آد بعدش که کنترل نمیکنه شروع میکنه به انداختن وسایل، حتا مامانم رو با سنگ میخاست بزنه(:شاید ندونید چقدر آسیب دیدم از کوچیکی اصلا خیلی کم اجتماعی هستم… دعوا شون زمان نداره*صبح روز شب ساعت ۸ شب ساعت ۴ صبح حتا
آبرو جلوی همسایه نداریم! ولی مامانم آب رو داری میکنه نمیخاد طلاق بگیره.. میگم نه بگیرید دارید منو دیوونه میکنید…
بخدا از به بچه طلاق حسودی میکنم
فقط تو دعوا فحش نیست ک
بزن بزن آسیب زدن
پرت کردن اشیا و…
نمیدونید با چه گریه ای دارم مینویسم
هیچ وقت یکم هم بابام کوتاه نمیاد که مامانم خوب شه.. اصلا بابام یه طوریه که باید مامانم ارثش رو فراموش کنه(که نمیشه) بعد بابام بتونه یکم خوب شه
تروخدا کمکم کنید من هر راهی رو رفتم نشد.

Nilo
1 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر
من۱۸ سالمه و اوایل این ماه رابطه ای رو تموم کردم که بعد از دوسال دوستی و شناخت و بیرون رفتن به وجود اومد ولی این رابطه چهار ماه و خورده ای طول کشید ( ایشون هم که ازشون میگم ۱۸ ساله هستن و همسن هستیم)
نمیخواستم کاملا تموم کنم فقط خواستم کمرنگ تر باشیم و دور باشیم یه مدت چون بشدت حساس شده بودم و داشتم اذیت میشدم ( حساسیت هام اینطوری بود که وقتی باهاش بیرون میرفتم با یه ثانیه نگاه کردن به یه شخص تمام و کمال اون ادم رو بررسی میکرد و به عبارتی این که سر به زیر نبود و ارتباط اجتماعی بالا و نگاهاش به دخترای دیگه با وجودی که هیز نبود ولی خب نباید توجهی میکرد بنظرم:( و بعد از این رفتارا من به تمام دخترای اطرافش حساس شده بودم از همکار گرفته تا دخترای فامیل و از شانس من هم هر شرایطی پیش میومد توش دخترایی پیدا میشدن)( یکی دیگه از مشکلات و حساسیتام این بوده که من رابطه ای عاشقانه قبل از ایشون نداشتم ولی ایشون وقتی بچه بودن مثلا ۱۴ سال اینا داشتن با یکی از هم مدرسه ای های من رابطه داشتن حدود شش ماه و دیدن اون شخص که پارتنر سابق ایشون میشه و از طرفی از طریق رفیق ها و همکلاسی ها باهاش در ارتباط بودم و میدیدمش واقعا برام عذاب اور بوده و خیلی اذیت میشدم) بودن تو رابطه با اون شخص برام سمی شده بود که شب و روز بار فشارای روم رو بیشتر و بیشتر میکرد
اما اون شخص کمرنگی و دور شدن رو همون تموم کردن رابطه میدونست
و الان هم به من نسبتایی داده مثل بی معرفت و خودخواه و… و همش میگه که ارامشم رو به اون و رابطمون ترجیح دادم

حقیقتش اینارو بخاطر این گفتم که میدونم همیشه تموم شدن رابطه خیلی سخته و افکار ادم تا مدتی درگیر اون ادم میشه حتی اگه از چشمت افتاده باشه
من الان تو وضعیتی هستم که نمیدونم واقعا هنوزم امیدی به اون ادم هست که باهاش باشم یا خیر
و از همه بدتر قراره تو دانشگاه همکلاس هم باشیم چونکه دانشگاه و رشتمون یکی بود و هردو قبول شدیم
و این حس که قراره تو کلاس زیر نگاه سنگینش باشم و با هر بار دیدنش خاطرات یکی یکی از جلو چشمم رد بشن داره واقعا اذیتم میکنه
طوری شدم که دیگه نمیتونم به هیچ ادمی اعتماد کنم و انگار از ادم ها زده شدم ( که البته فکر میکنم این حس ها تا یه مدت عادی باشه)

الان مشکلم اینه که هرروز و هرشب انقد درگیر فکرکردن میشم اینکه ایا مشکل از من بوده یا از اون یا نکنه حساسیت من بیش از حد بوده و نباید رابطه رو تموم میکردم و باید تمام این فشار هارو تحمل میکردم با وجودی که خیلی سخت میشد برام چون کارم شده بود هرروز و هرشب گریه و بغض و البته الانم همین طور شده🥲

واقعا شرایط مشاوره گرفتن ندارم ولی حتما حتما در اولین زمانی که بتونم مشاور بگیرم اینکارو میکنم

ممنون میشم کمکم کنین تا بتونم ازین مارپیچ ذهنی خلاص بشم:)

فاطمه
1 ماه قبل

سلام من ازدواج کردم یک پسر۲ سالشه دارم شوهرمو دوس ندارم خیلی دراين موردعذاب میکشم لطف راهنمایی بفرمایید

موسوی
1 ماه قبل

سلام امروز پدر شوهرم ازم یه درخاست کرد که برام یه ادم خوبی پیدا کن فقط در حد اجتماعی نه در حد خیانت منم گفتم نکن اینجوری و نه و ایشون قبل نکردن هر چی گفتم نه نکنید این کارو دیدم کوتاه نمیاد گفتم باشه اوکی ولی الان نمیدونم چیکار کنم و نمیخام این کارو انجام بدم و پدرشوهرمو چجوری راضی کنم ؟ راه حل بدیدلطفا

مهنا
1 ماه قبل

سلام من دوسالی هس با ی پسری هستم و الان از همه جا بلاکم کرده زیاد از از کارا کرده همیشه ام اون قهر میکنه خیلی دوسش دارم و واقعا وابسته شدم‌ تو این دوسال همیشه اینجور موقع ها بعد چن روز یا من زنگ میزنم یا خودش میاد ک از دلش در بیارم
نمیدونم واقعا چیکار کنم چن باری بهش زنگ زدم و پیام دادم دیشب ولی اصلا از بلاکی در نیاورد اخلاقش مثله بچه هاس وقتی اعصبانی میشه واقعا خسته شدم ولی نمیخوام جدا شیم🤦🏻‍♀️
ممنون میشم راهنماییم کنید🤍

ف ش
1 ماه قبل

سلام من مدتی به تلفنهای همسرم مشکوک وذهن من بابت این کار شب وروز درگیر تذکر داده گفت نیتی ندارم با ادمای غریبه توواتساب ارتباط دار صفحه ش قفل کرده من درخواست میدم این اقا قبلا توجوانی خواستگار ش بودن چند ماهی این موبایل زندگی مارو خراب کر د از گروها اوردمش بیرون ولی دوباره خودسر متوجه شدم الاوه در گروه هم هست شخصی اهنگ میفرسند فیلم یا موزیگ میفرستد ماسن ما ۵۱سال ولی خدایی دارم دیونه میشم راهنمایی کنید شب وروز خواب ندارم ۳تا بچه ام داریم بچه هامون بزرگن ممنون میشم

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
1 ماه قبل
پاسخ به  ف ش

سلام دوست عزیز؛ توصیه میکنم باهم و یا خودتون به زوج درمانگر مراجعه کنید و مساله رو به کمک هم بررسی کنید.

علی
2 ماه قبل

سلام من تو محرم بود موقع دسته بردن یه پسره هم سنو سال خودم اومد به من گیرداد و من ترسیدم از اون موقع دو سه نه نفر دیگه اومدن به من گیر دادن الان وقتی از خونه پامو می‌زارم بیرون میترسم یک به من گیر بده همین امروز یکی به من تنه زد و رد شد لطفا کمکم کنید

نیلما
2 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر من بیستو یک سالمه و از کودکی به نوه عموم علاقه داشتم حدودا دو سه سال پیش اومدن خواستگاریم ولی چون شرایطشون خوب نبود کار خوبی نداشتن و سربازی هم نرفته بودن بهشون جواب منفی دادیم… فامیل ما کلا جوریه ک دخترا و پسرا زیاد باهم راحت نیستن نوه عموم فک میکرد ک بعد از خواستگاری من یکم باهاش راحت باشم ولی من اصلا محلش نمیزاشتم کلا همه بهم میگفتن هرچی بیشتر بی محلی کنی بیشتر میاد سمتت ولی خب بر عکس شد و اون فکر کرد من ازش متنفرم. تا اینکه متوجه شدم که دوست دختر داره و میخواد برای دختره بره خواستگاری نمیدونم چیکار کنم خیلی بهش علاقه دارم دوست ندارم ک از دستش بدم ولی هیچ کاریم از دستم بر نمیاد لطفا راهنماییم کنید با تشکر

Elham
2 ماه قبل

حدود یک سال هست با مردی ازدواج کردم که یک فرزند پسر ۸ ساله داره که درهفته چهار روز پیش ماست . غذا نمیخوره و فقط هله هوله و پیتزاو ..که اذیت کننده ست . موقع خواب هم من و همسرم کنار هم نیستیم و اون تعیین میکنه که کی کجا بخوابه همسرم هم چیزی نمیگه.البته پسرش منو دوست داره وبیشتر پیش من میخوابه ولی من از این وضعیت ناراحتم. نمیدونم حق با پسرش و همسرمه یا من. من میگم باید تو اتاق خودش تنها بخوابه همسرم میگه خب بچه میترسه نمیشه،واقعا نمیدونم چه کنم.راهنمایی کنید لطفا

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
22 روز قبل
پاسخ به  Elham

سلام دوست عزیز؛ رابطه شما با همسرتون و فرزندشون نیاز به بررسی بیشتری داره. به روانشناس خانواده مراجعه کنید.

نیلما
2 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر من بیستو یک سالمه و از کودکی به نوه عموم علاقه داشتم حدودا دو سه سال پیش اومدن خواستگاریم ولی چون شرایطشون خوب نبود کار خوبی نداشتن و سربازی هم نرفته بودن بهشون جواب منفی دادیم… فامیل ما کلا جوریه ک دخترا و پسرا زیاد باهم راحت نیستن نوه عموم فک میکرد ک بعد از خواستگاری من یکم باهاش راحت باشم ولی من اصلا محلش نمیزاشتم کلا همه بهم میگفتن هرچی بیشتر بی محلی کنی بیشتر میاد سمتت ولی خب بر عکس شد و اون فکر کرد من ازش متنفرم. تا اینکه متوجه شدم که دوست دختر داره و میخواد برای دختره بره خواستگاری نمیدونم چیکار کنم خیلی بهش علاقه دارم دوست ندارم ک از دستش بدم ولی هیچ کاریم از دستم بر نمیاد لطفا راهنماییم کنید با تشکر

شاین
2 ماه قبل

سلام من ۶سال ازدواج کردم شوهرم خیلی لجبازی میکنه چکار کنم

رها
2 ماه قبل

سلام من ۲۳ سالمه ۵ ساله ازدواج کردم از همون اول ازدواج تا الان با پدر شوهرم زندگی می کنیم شوهرم معتاده رفیق بازه نه خرجی میده نه به زنش و بچه اش رسیدگی میکنه کلا خرج زندگیمونو پدر شوهرم میده وقتی حامله بودم شوهرم دیگه پیشم نخوابید تا الان که دخترم تقریبا سه سالشه از هم جدا میخوابیم بعضی وقتا میره یه هفته خونه نمیاد چند بار خواستم جدا بشم اما به خاطر بچه ام تحمل کردم تا اینکه یه شب پدر شوهرم بهم تجاوز کرد حالا نه می تونم به شوهرم بگم نه می تونم کاری کنم همین طور داره ادامه پیدا میکنه پدر شوهرم همچنان داره ادامه میده من از خودم از زندگیم بیزار شدم بعضی وقتا میگم خودمو بکشم خلاص شم بعضی وقتا هم به فکر جدای از همسرم میوفتم اما دخترم دست و پامو بسته خواهش میکنم کمکم کنید چکار کنم. تا از این مصیبت خلاص شم چون واقعا برام زندگی مثل جهنم شده

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
2 ماه قبل
پاسخ به  رها

سلام دوست عزیز؛ شما بخاطر فرزندتون دارید این شرایط رو تحمل میکنید در حالیکه هیچ بعید نیست ماندن در این شرایط و ادامه دادن به این وضعیت، زندگی دخترتون هم آسیب ببینه. اما قبل از هر اقدامی بایستی همه شرایط و جوانب زندگی شما و دخترتون و روابط خانوادگی و عاطفی تون بررسی بشه تا بتونید بهترین تصمیم رو با کمترین آسیب احتمالی بگیرید. پیشنهاد میکنم حتما از مشاور خانواده کمک بگیرید.

🌿Ziba.naz🌿
1 ماه قبل
پاسخ به  رها

آخه سکوتم صبرم حدی داره خوب اینجوری ک شما میگی پدرشوهره حیونت بهت تجاوز کرده چه کاریه ک بخای این زندگیرو تحمل کنی دست دخترت وبگیرو خودت و از اون جهنم نجات بده درسته زندگی برای شما شرایط سختی رقم زده ولی شما خداتو داری نباید بزاری کسی ب حریم خصوصیت وارد بشه و هر بار بخواد ازت سؤ استفاده کنه بهت دست درازی کنه تو باید محکم وقوی باشی و باتوکل ب خدا از حقت دفاع کنی بری و ازشون شکایت کنی هر چه زودتر این کارو انجام بده نزار بهت ظلم بشه

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره