کلینیک روان آرام

درباره کلینیک روان آرام

مرکز مشاوره و روانشناسی روان آرام با دارا بودن مجوز رسمی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره با مدیریت سرکار خانم دکتر آزیتا امین الرعایا تاسیس گردیده است. کلینیک روان آرام با دارا بودن جمعی از مشاوران خبره، اساتید دانشگاه و درمانگران مفتخر است در خدمت شما عزیزان باشد. لازم به ذکر است که کلیه خدمات این مجموعه توسط متخصصان دوره دیده در زمینه های مختلف روانشناسی عرضه میگردد. به استحضار می رساند در مرکز مشاوره روان آرام به طیف گسترده ای از مشکلات روانشناسی، روانپزشکی، کودک و نوجوان و بزرگسال به صورت فردی، زوج، خانواده و گروهی رسیدگی میگردد.

عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران
دارای نماد اعتماد الکترونیک
دارای پروانه اشتغال از نظام روانشناسی

کلینیک روان آرام را بیشتر بشناسید

این کلینیک با اخذ مجوزهای رسمی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور و مرکز مالکیت معنوی، سال‌ها است که به جامعه و در راستای کمک به سلامت روان مردم این سرزمین خدمت می‌کند. ما در محیط گرم، پویا و صمیمی روان آرام کنارتان هستیم و به شما در رفع مشکلات و بهبود شرایط کمک خواهیم کرد. ما را شریک مشکلات خود بدانید.

زنجیره مهربانی روان آرام!

کار گروهی تنها شعار ما نیست! ما تیمی فکر کرده و عمل می‌کنیم. اعضای کلینیک ما تنها به درمانگران، مشاوران و روانپزشکان مجرب محدود نمی شود. این تیم همچون یک خانواده بزرگ، از اعضای بسیاری در بخش های پذیرش، اداری، گروه پشتیبانی سایت و محتوانویسی تشکیل شده‌است. افتخار داریم که مراجعان را از خود می‌دانیم و با وجود یک جمعیت چهار هزار نفری از مراجعان تا به امروز، به یک خانواده بزرگ چند هزار نفری تبدیل شده‌ایم. اعضای تیم ما هر روزه در حال افزایش است؛ چراکه ما مرهون لطف زنجیره‌ای از مراجعان هستیم که ما را به یکدیگر معرفی می‌کنند. مشاوران ما تنها یک مشاور با توانایی‌ها و علوم مخصوص به یک نفر نیستند! بیش از ۳۰ مشاور و متخصص، یک زنجیره یکپارچه از مجرب‌ترین‌ها را تشکیل می‌دهند که با کسب مشورت از یکدیگر، بهترین راه‌حل را جهت رفع مشکلات به‌کار می‌گیرند. اگر درمانگر دیگری مهارت مناسب‌تری در حل مشکلات شما داشته باشد؛ جهت دریافت خدمات بهتر، به حلقه دیگری از این تیم حرفه‌ای متصل خواهید شد.

محدودیت زمان را فراموش کنید!

روان آرام تلاش کرده‌است که پذیرش و پشتیبانی تمام وقت و ۲۴ ساعته‌ای را مهیا کند. سیستم نوبت‌دهی اینترنتی ما بدون لحظه‌ای توقف در حال خدمت‌رسانی و نوبت‌دهی به مراجعان است. مفتخریم که اعلام کنیم تا به امروزه بیش از ۱۸ هزار نوبت، جهت انجام مشاوره‌های متنوع روانشناسی و روانپزشکی روان آرام، اخذ و پیگیری شده‌است. اگر در رابطه با اینکه چه مشاوره‌ای برای شما مناسب‌تر است سردرگم هستید؛ با یکی از شماره‌های ما تماس بگیرید و با تیم پذیرش مشورت کنید. آن‌ها تجربه‌ مناسبی در این زمینه دارند و شما را به بهترین و مجرب‌ترین درمانگر در حوزه مربوطه راهنمایی می‌کنند. تلفن‌های روان آرام، ۱۲ ساعت از شبانه‌روز را جهت مشاوره و رزرو نوبت، خدمت‌رسانی می‌کنند.

روان آرام؛ کپسول جامع مشاوره، روانشناسی و روانپزشکی

عمده خدمات روانشناسی از جمله خانواده درمانی، زوج درمانی، رفتار درمانی، سکس ‌تراپی، مشاوره‌های تحصیلی و ازدواج، در روان آرام ارائه می‌شود . بهترین درمانگران در حوزه‌های مختلف خانواده، کودک، ازدواج، تحصیل و سلامت روان در حال خدمت‌رسانی به مراجعان هستند. گاهی درمان شما به مشاوره بیش‌از یک تخصص نیاز دارد؛ حلقه درمانگران علاوه بر پیشنهاد بهره‌مندی از خدمات دیگر مشاوران، شما را به‌سوی بهبودی و خلاصی از مشکلات راهنمایی می‌کنند . در صورت مواجهه با موارد حاد یا نیازهای مرتبط، امکان بهره‌مندی از روانپزشک نیز وجود دارد.

در هر شرایطی پاسخگوی نیازهای شما هستیم

معمولا مشاوره‌های روانشناسی تنها به‌صورت حضوری و در محل کلینیک‌ها انجام می‌شوند. در مواردی که افراد با مشکلات بغرنجی دست‌وپنجه نرم می‌کنند یا بنا به دلایلی امکان خروج از منزل را ندارند؛ از چنین خدماتی محروم خواهند بود. روان آرام یک تیم پشتیبانی قدرتمند را به‌صورت تلفنی و اینترنتی در محل کلینیک مستقر کرده‌است و خدماتی همچون مشاوره‌های تلفنی، صوتی و تصویری آنلاین را با همان کیفیت پشتیبانی می‌کند. بنابراین، اگر احوال شما به‌اندازه کافی، جهت بیرون رفتن از منزل مساعد نیست؛ فرصت دارید همچون عضوی از خانواده روان آرام، در منزل بمانید و از همکاران ما مشاوره بگیرید. در چنین شرایطی و در صورت نیاز به تجویز دارو، عکس نسخه برای شما ارسال می‌شود. تنها کافی است که این نسخه را چاپ کرده و از نزدیک‌ترین داروخانه تهیه کنید.

پشتیبانی، تعطیلی ندارد!

پس از اولین بار مراجعه به روان آرام، شما به عضوی از خانواده ما تبدیل می‌شوید. از این پس، مشکل شما بخشی از مشکلات ما محسوب می شود و جهت برطرف‌شدن آن‌ها لحظه‌ای را از دست نمی‌دهیم. هر زمان که با بحران یا شرایط حادی مواجه شدید؛ به سایت مراجعه کنید و درخواست تماس تلفنی با درمانگر خود را ثبت کنید. امکان تماس تلفنی و ثبت درخواست نیز وجود دارد. درمانگران در اولین فرصت ممکن، از طریق خطوط تلفنی روان آرام با شما تماس می‌گیرند و در حل بحران‌ها کنار شما خواهیم بود. پشتیبانی خدمات، تعطیلی ندارد و مشاوران جهت حل مشکلات در کنار شما و در دسترس خواهند بود.

نارضایتی، حق مراجعان است

ما به‌عنوان یک راهنما و دوست کنارتان بوده و برای شما این حق را قائل هستیم که از برخی درمانگران و خدمات ما رضایت نداشته باشید. نگران نباشید! حق همیشه با مراجعان است و ما امکان عودت وجوه را برای همین منظور مهیا کرده‌ایم. حتی از شما در رابطه با کیفیت مشاوره‌ها نخواهیم پرسید! اگر رضایت ندارید یا تصور می‌کنید که این جلسات برای شما سودمند نبوده‌است؛ وجوه پرداختی در کمتر از ۲۴ ساعت به شما عودت داده می‌شود. در این صورت، امکان استفاده از خدمات درمانگر مجرب دیگری به‌صورت یک جلسه رایگان ۴۵ دقیقه‌ای را در اختیار خواهید داشت. امکان پیگیری روند مشاوره با درمانگر جدید وجود دارد. توجه داشته باشید که در صورت استفاده از این خدمات، امکان رزرو جلسه با درمانگر مذکور، دیگر برای شما مقدور نخواهد بود! روان آرام را ساخته‌ایم و پروردیده‌ایم که به سلامت روان و بهبود شرایط جامعه کمک کنیم. رضایت مراجعان، بزرگ‌ترین پاداشی است که زنجیره مهربانی ما به آن افتخار می‌کند. روابط صمیمانه‌ای را با مراجعان شکل داده‌ و حفظ احترام و حقوق مراجعان را در صدر وظایف خود قرار داده‌ایم. همواره از احترام متقابل و مهربانی مراجعان عزیز خود سپاسگذار بوده‌ و آن را ارج نهاده‌ایم.

مشاوران ماهمکاران ما در مرکز مشاوره روان آرام

مشاهده همه مشاوران

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره