به راحتی وقت مشاوره بگیرید

همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.

بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران

بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران

بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران


بدون شک می توان گفت یکی از مجهزترین و بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران کلینیک تخصصی روان آرام می باشد که با کادری از برترین و با تجربه‌ ترین روانشناسان خانواده تهران، ارائه دهنده خدمات مشاور خانواده حضوری و به صورت تلفنی در سراسر کشور در تهران است. گروه روان شناسان مجموعه ی روان آرام افتخار دارد که تاکنون توانسته در حل مشکلات کوچک و بزرگ خانوادگی و ارائه راهکار های علمی و عملی مناسب با شرایط هر مشترک ،آنها را تا مرحله ی حل کامل مشکلات همراهی کند.

چرا مشاوره خانواده ؟

همانطور که برای کنترل یا تعمیر هر سیستم و مجموعه ای مثل سیستم یک تلویزیون یا یک اتومبیل اجزای آن را از هم جدا نمی‌کنیم لازم است که برای کمک و حل برخی مشکلات خانوادگی که همه اعضا را درگیر کرده است نیز یک بررسی یکپارچه از آن خانواده به عمل‌ آوریم. روانشناس اعضای خانواده را که با هم زندگی می‌کنند به‌ عنوان یک سیستم در نظر می‌گیرد که افکار، رفتار و گفتگو های آنها بر یکدیگر اثر می‌گذارد. مشاور خانواده حصوری در بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران علاوه بر حل مشکلات فردی اعضا، الگو های روابط بین فردی آنها را نیز بررسی و اصلاح می‌کند تا اعضا پس از درمان، کشمکش های ارتباطی سابق را ادامه ندهند.

مشاوره خانواده

راهکارهای مشاور خانواده

کسانی‌ که که با دیگر افراد خانواده خود مشکلاتی دارند و سردرگم می‌شوند و از مشاوره فردی رضایت کامل را به دست نمی‌آورند، بعد از مراجعه خانوادگی به بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران و بهره گیری از راهکارهای مشاور خانواده به چند علت حال بهتری پیدا می‌کنند:

 • برای خانواده خود قدمی برداشته‌اند.
 • مشاور به‌عنوان فردی خارج از گود پل ارتباطی خوبی برای بیان واضح بسیاری از ناگفته هاست.
 • دیگر افراد خانواده هم طی روند درمان نسبت به برخی مسائل تأثیر می‌پذیرند.
 • پس از برنامه درمان، همه اعضای خانواده مجهز به مهارت های جدید با قوای بیشتری حتی با طراحی جدیدی از محیط منزل به زندگی در کنار هم ادامه می‌دهند و این بسیار مهم است فردی که درمان شده یا مهارت هایی را آموخته مجبور نباشد به محیط بی انگیزه و راکت قبلی بازگردد.

لزوم مراجعه به بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران

مراجعه به مشاوره خانواده حضوری می تواند با اهداف زیر صورت پذیرد و به افراد کمک می کند تا از مزایای آن بهره مند شوند.

 • بهبود ارتباطات در خانواده
 • ایجاد عزت نفس
 • داشتن خانواده ای شادتر
 • سلامت جسمی و روانی بیشتر
 • کاهش آمار طلاق

لزوم مشاوره از مشاور خانواده

شکاف در ارتباطات، واحد خانواده را مختل می کند، ساختار آن را تغییر می دهد و منجر به فروپاشی تمام خانوار می شود. رفتار ناخوشایند زمانی رخ می دهد که اعضای خانواده یکدیگر را درک نمی کنند و اینجاست که لزوم مشاوره از متخصص روانشناسی خانواده و مراجعه به بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران به خوبی درک می شود.  در واقع یک مشاور خانواده ، مفید، مثبت و هدفمند زندگی کردن را به افراد می آموزد و راهکار هایی طلایی را در اختیار آن ها قرار می دهد تا بتوانند مشکلات خود را به سرعت حل و فصل نمایند.

مشاوران خانواده به چه شکل کمک می کنند؟

بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران به تشخیص و درمان اختلالات روحی، روانی و عاطفی می پردازد: به عنوان مثال افسردگی، اختلال دوقطبی، اضطراب و افسردگی بالینی.انجام مشاور خانواده حضوری اعضای خانواده را تشویق می کند تا احساسات خود را شناسایی کرده و تجربه های خود را اذعان کنند.

آموزش به افراد خانواده که چگونه به دقت واکنش خود را در موقعیت های مختلف بهبود بخشند و از مهارت های مقابله ای مثبت بهره مند شوند نوعی دیگر حمایت های مشاوره خانواده محسوب می شود. همچنین درست همراه شدن با تغییرات زندگی برای مثال به دنیا آمدن نوزاد، طلاق، پیری، بروز بیماری و…

همچنین آموزش اینکه چطور می توانند تصمیمات مالی، زندگی، شخصی، آموزشی، والدین و تصمیم گیری های عاقلانه و سودمند گرفته و آن ها را اجرایی نمایند.

بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران

مشاور خانواده تلفنی

مشاوره خانواده حضوری و تلفنی در مواقع بحرانی نقش مؤثری در روابط اعضای خانواده دارد. مشاور خانواده جهت دستیابی به آرامش، آمادگی برای رویارویی با موقعیت مرتبط و فعال بودن در آن زمان، نظم بخشی هیجانی افراد، ریشه یابی صحیح و دقیق مسئله، یافتن افکار و رفتارهای مقابله‌ ای مناسب مفید و کارآمد است و از تداوم راهبرد های مقابله‌ای ناکار آمد جلوگیری می‌کند. زمانی که افراد از زندگی در کنار هم لذت می‌برند و سعی دارند اختلافات حتی کمرنگ تر تا پررنگ تر را نیز حل کنند، خطاهای رفتاری و فکری یکدیگر را برجسته می‌کنند و بابت آنها اعتراض می‌کنند.

مراجعه خانوادگی به بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران در زمینه مشکلات انکار شده و اعضای بی‌ پروا کمک بزرگی می‌کند. فردی که متوجه رفتار های خودش نیست، نمی‌تواند رفتارش را کنترل کند، نسبت به عواقب رفتارش بی احتیاط است، ممکن است به دیگران آسیب بزند، ممکن است به خودش آسیب جسمی بزند و حتی ممکن است بابت سادگی، بی‌ احتیاطی و هیجانی بودنش خودش را درگیر ارتباط‌ ها، مشاغل و برنامه‌ هایی کند که آسیب ببیند.

مشاور خانواده حضوری 

اگر چه کلینیک روانشناسی روان آرام ارائه دهنده خدمات مشاوره خانواده تلفنی نیز هست، اما مشاوره خانواده حضوری نیز مزیت های بسیاری دارد. از جمله این مزیت ها می توان به تاثیر گذاری بیشتر صحبت های مشاور خانواده در جلسه حضوری اشاره کرد. زمانی که شما و یا خانواده تان با روانشناس رو در رو صحبت می کنید، مشاوره رنگ و شکل دیگری می گیرد که احتمالا تاثیر گذاری آن بیشتر است.

البته در برخی از موارد افراد به دلیل آنکه خجالت می کشند یا نمی توانند رو صحبت کنند به مشاوره تلفنی و آنلاین رو می آورند که پیشنهاد مناسب تری برای آنان است. فاصله مکانی نیز از دیگر عواملی است که افراد را به سمت مشاوره تلفنی و آنلاین سوق می دهد.

با هر شرایطی به شما پیشنهاد می کنیم که برای حل مشکلاتتان از حضور روانشناسان و مشاوران با تجربه و علم در این حوزه که در بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران حضور دارند بهره بگیرید تا کیفیت زندگی خود را افزایش دهید.

تخصص مشاور خانواده در چه زمینه هایی است ؟

برای رفع مشکلات خانواده ، روش های مختلف درمانی و مشاوره وجود دارد که هر مشاور خانواده ممکن است از یک یا چند نوع از آن ها ، استفاده کند . اما به طور کلی ، او باید در موارد زیر ، تخصص داشته باشد :

 • مشکلات رفتاری کودک و نوجوان
 • افسردگی و اضطراب
 • مسائل LGBTQ
 • خشونت خانگی
 • ناباروری
 • درگیری های زناشویی
 • سوء مصرف مواد

یگ مشاور خانواده باید :

 • در نحوه تعامل با افراد را در واحد های یک نفره و واحد خانواده ، مهارت داشته باشد .
 • ارزیابی و حل مشکلات رابطه
 • تشخیص و درمان اختلالات روانشناختی در یک زمینه خانوادگی
 • خانواده ها  را برای بحران هایی مانند طلاق یا مرگ راهنمایی کند .
 • الگوهای رابطه ای یا رفتاری مسئله دار را برجسته کند .
 • به جایگزین کردن رفتارهای ناکارآمد با گزینه های سالم کمک کند .
 • یک رویکرد جامع (ذهن و بدن) نسبت به سلامتی روحی وجسمی استفاده کند .

برای به دست آوردن مهارت های لازم برای انجام این وظایف ، یک خانواده درمانی معمولاً مدرک لیسانس مشاوره ، روانشناسی ، جامعه شناسی یا کارهای اجتماعی را کسب می کند و به دنبال آن یک مدرک کارشناسی ارشد در مشاوره ازدواج و خانواده درمانی می گیرد . در مرحله بعد ، به احتمال زیاد مشاور خانواده ، پس از فارغ التحصیلی باید دو سال کار نظارت شده را انجام دهد ، درمجموع 2000 تا 4000 ساعت تجربه بالینی . در صورت برآورده شدن این شرایط ، پزشک متخصص نیز نیاز به گذراندن امتحان مجاز و همچنین دوره های آموزشی سالانه ادامه تحصیل ، خواهد داشت . تمامی مشاورین خانواده روان آرام دوره های مدنظر را گذرانده و دارای مدارک کارشناسی ارشد و دکترا هستند و علاوه بر این دارای تجربه چندین ساله هستند.

مشاوره خانواده

این آموزش ها ، مشاور خانواده را برای حل کردن طیف وسیعی از مشکلات ، آماده می کند . مانند :

 • درگیریهای شخصی در درون زوجین یا خانواده .
 • بیماری غیر منتظره ، مرگ ، یا بیکاری .
 • توسعه یا حفظ یک رابطه عاشقانه سالم در هر مرحله .
 • مشکلات رفتاری در کودکان .
 • طلاق یا جدایی .
 • سوء مصرف مواد یا اعتیاد .
 • مشکلات بهداشت روانی مانند افسردگی و اضطراب .

هدف خانواده درمانی چیست؟

کنفوسیوس :

برای درست کردن جهان ، باید ابتدا ملت را نظم بخشیم . برای نظم دادن به ملت ، ابتدا باید خانواده را نظم دهیم . برای نظم دادن به خانواده ، ابتدا باید زندگی شخصی خود را پرورش دهیم . ابتدا باید قلبمان را درست تنظیم کنیم.

به طور خلاصه ، هدف از خانواده درمانی این است که با هم کار کنیم تا مشکلات روحی ، عاطفی و روانی را که خانواده شما را از هم پاشیده است ، بهبود بخشد . . هدف از مشاور خانواده ، هدایت خانواده به سمت زندگی سالم است . هدف این است که درمانگران برای کمک به افراد در بهبود ارتباطات ، حل مشکلات خانوادگی ، درک و رسیدگی به شرایط خانوادگی و ایجاد یک محیط خانه با عملکرد بهتر ، تلاش کنند. در بهترین مرکز مشاوره خانواده این موارد به طور کامل اموزش داده می شود.

اهداف خانواده درمانی به مشکلات موجود در خانواده ها بستگی دارد . به عنوان مثال ، اهداف ممکن است بر اساس سناریوهای زیر متفاوت باشند :

 • یکی از اعضای خانواده از اسکیزوفرنی یا روانپریشی شدید رنج می برد : هدف این است که به سایر اعضای خانواده کمک کند تا این اختلال را درک کنند و با تغییرات روانی که ممکن است بیمار متحمل شود ، سازگار شوند .
 • مشکلاتی که از مرزهای بین نسل ایجاد می شود ، مانند زمانی که والدین یک خانه را با مادربزرگ و پدربزرگ ، به اشتراک می گذارند ، یا فرزندان توسط مادربزرگ ها و پدربزرگ ها ، بزرگ می شوند: هدف بهبود ارتباطات و کمک به اعضای خانواده برای تعیین مرزهای سالم و درک اختلاف بین نسل ها با اختلاف سن است.
 • خانواده هایی که از هنجارهای اجتماعی منحرف می شوند (والدین بی سرپرست ، زوج های همجنسگرا که فرزندان خود را تربیت می کنند ، و غیره): اهداف مشاوره خانواده در اینجا همیشه برطرف کردن مشکلات داخلی خاص نیست ، اما ممکن است به اعضای خانواده برای مقابله با عوامل بیرونی مانند نگرش های اجتماعی کمک کنند .
 • اعضای خانواده که از پیش زمینه های ترکیبی نژادی ، فرهنگی و مذهبی برخوردار هستند . هدف این است که به اعضای خانواده کمک کند تا درک خود را از یکدیگر بیشتر کنند و روابط سالم ایجاد کنند .
 • یکی از اعضای خانواده مورد ضرب وشتم قرار می گیرد : هنگامی که یکی از اعضای خانواده در تلاش است با احساس مثل فرسودگی مواجه شود یا از سایر اعضای خانواده حمایت محدودی دریافت کند ، هدف تسهیل و افزایش همدلی و تفاهم برای فرد در درون خانواده است .
 • به نظر می رسد مشکلات بیمار به طور غیرقابل توصیف با مشکلات سایر اعضای خانواده گره خورده است: در مواردی که مشکل یا مشکلات عمیقاً در مشکلات سایر اعضای خانواده ریشه دارد ، هدف از مشاور خانواده ، پرداختن به هر یک از موضوعات کمک کننده و حل یا کاهش اثرات این الگوی است.

مزایای خانواده درمانی چیست ؟

در خانواده درمانی در بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران ، خانواده ها می توانند با راهنمایی یک متخصص بهداشت روان با عنوان مشاور خانواده ، در یک محیط امن و کنترل شده بر روی مشکلات خود کار کنند .

فواید خانواده درمانی شامل موارد زیر است :

 • درک بهتر از مرزهای سالم و الگوهای خانوادگی و پویایی
 • ارتباطات پیشرفته
 • حل مسئله بهبود یافته
 • همدلی عمیق تر
 • کاهش تضاد و مهارتهای مدیریت بهتر عصبانیت

مشاور خانواده

به طور خاص ، مشاور خانواده می تواند روابط خانوادگی را از طریق :

 • گرد هم آوردن خانواده پس از یک بحران
 • ایجاد صداقت بین اعضای خانواده
 • اعتماد به اعضای خانواده
 • ایجاد یک محیط خانوادگی حامی
 • کاهش منابع تنش و استرس در خانواده
 • کمک به اعضای خانواده در بخشش یکدیگر
 • حل اختلاف برای اعضای خانواده
 • بازگرداندن اعضای خانواده ای که منزوی شده اند .

مشاور خانواده در خانواده درمانی ،  مهارت های مورد نیاز برای عملکرد سالم خانواده را از جمله ارتباطات ، حل و فصل تعارض و حل مسئله را افزایش می دهد . بهبود این مهارت ها همچنین باعث افزایش پتانسیل موفقیت در غلبه بر و رفع مشکلات خانوادگی می شود .

این تمرین ها و تکنیک های زیر به معنای استفاده در چارچوب یک رابطه کاری درمانی است ، اما بعضی از آنها برنامه هایی را نیز برای کسانی که مایل هستند قبل از اقدام به درمان طولانی مدت با یک درمانگر ، مواردی را کشف کنند. اگر شما یک درمانگر یا یک متخصص بهداشت روان هستید ، ممکن است این تمرینات را علاوه بر مفید بودن در جعبه ابزار درمانی خود بدانید. با مراجعه به بهترین مرکز مشاوره خانواده می توانید به این اهداف دست یابید.

جهت بهره گیری از مشاوره تلفنی و حضوری و ارتباط با متخصصین روانشناسی روان آرام می‌توانید از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید.

سوالات رایج:

1-ویژگی های یک مشاور خانواده خوب و مناسب چیست؟

– پذیرش نامشروط نسبت شما دارد.
– برای ایجاد یک رابطه درمانی قوی بر اساس اصول انسانی تلاش می کند.
– روانشناس باید قابل اعتماد بوده و امین اسرار مراجعین خود باشد.
– شما را نسبت به الگوهای رفتاری مسدود کننده یا مشکل سازتان آگاه می کند.
– عوامل و ریشه مشکلات خانوادگی یا شخصی شما را بررسی می کند.
– احتمالا برای شما خوشایند نباشد اما فردی که در صورت لزوم شما را به متخصص دیگری ارجاع دهد.
ما در روان آرام در کنار شما هستیم تا باهم به یکدیگر کمک کنیم.حل مشکل شما و رضایت شما و نهایتا معرفی ما به صورت دهان به دهان به کسانی که به خدمات ما نیازدارند برای ما مهم تر از هزینه ای است که بابت ویزیت از شما دریافت میشود.همانطور که تاکنون همینطور معرفی شده ایم و به آن میبالیم.

2-آیا نیاز به مشاوره حضوری دارم؟

همیشه و هر لحظه که احساس نیاز کردید که به کمک فکری یا درک احساسات خود توسط فردی به جز اعضای خانواده تان احتیاج دارید.
پاسخ صادقانه به این سوال این است که هر فردی برای بالا بردن کیفیت زندگی خود و مدیریت صحیح روابط و انتخاب ها و تصمیم گیری ها نیاز به 3 مشاور معتمد و متعهد دارد؛1.پزشک معتمد خانوادگی 2. مشاور حقوقی خانوادگی(وکیل معتمد) 3. مشاور روانشناس خانوادگی

3-برای انتخاب مشاور سن و سابقه کار و فعالیت مهم تراست یا میزان تحصیلات؟

البته که تعیین کننده ی این ملاک ها با توجه به نیاز و روحیه فرد نهایتا خود مراجع هست اما بدیهی است که دانش تجربه و سابقه فعالیت بر دانش آکادمیک بدون سابقه مقدم است و ایده ال مجموع این دو حالت باهم است.

سایر مطالب :
روانشناسی ازدواج
مشاوره ازدواج
مواجهه با شکست عشقی 
مشاوره درمان افسردگی 
مشاوره کودک
روانشناسی خانواده 
مشاوره خانواده 
دکتر مشاوره خانواده 
مشاوره زندگی مشترک 

 

راه های ارتباطی مرکز

تلفن:

88216100

88216200

آدرس:

تهران، میدان ونک ،خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی ،نبش کوچه شهریار  ،پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

 

ما را در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید

7663
7662
 بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران | بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران | بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران |بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران |
جدیدترین ها قدیمی ها بیشتر رای
مشگینی

سلام
چد وقتیه ک احساس میکنم زنم منو دوس نداره چیکار کنم

سراب

احساست نشانگر كم محبتي خودتون هستش

Fatemeh

سعي كن با محبًت زياد و إبراز علاقة بهش بگيد كه دوستش داريد اهميت ب همسرتون رو زياد كنيد

ایلا

خب دلیلشو ازش بپرس شاید.ی دلیلی داشته باشه

یسنا

سلام من 27 سالمه و خواهری دارم 22ساله با پسری در دانشگاه اشنا شده بود بعد گزشت دو ماه از هم جدا شدند چند وقت پیش خبر دار شده ک پسری ک اینقد دوسش داشته ازدواج کرده اصلا حالش خوب نیس همش داره غصه میخوره و گریه میکنه چکار کنم از این حال و هوا در بیاد

Negar

بهش بگین اگه تو رو دوست داشت میموند باهات حالا هم تو واسش مهم نیستی پس اونم واست مهم نباشه…

محدثه

سلام من عقد کردم و با شوهرم نزدیکی داشتیم ولی خونواده ها اطلاع ندارن . الان میخوایم جدا بشیم. چجوری میشه طلاق گرفت بدون اینکه خونواده ها چیزی درباره نزدیکی ما بدونن؟توروخدا جواب بدین بحث ابرو در میانه. اگر بابام بفهمه خون بپا میشه.

Zra

سلام منم مث تو بودم خیلی ترس داشتم اما همه چیزو فهمیدن اخر خودشون درک کردن ک تقصیر من نبوده پس نگران نباش مراحل دادگاه ک انجام بشه میری پزشک قانونی اونا معاینت میکنن بعدش میری واسه طلاق ب محضر

حنا

این چه حرفیه ک میزنی.اگر باهم نزدیکی داشتید زنش محسوب میشی و میتونی مهریه تو تمام و کمال دریافت کنی.تو دیگ دختر نیستی.ب فکر اینده ت باش..خجالت رو بزار کنار تا یک عمر پشیمونی نکشی

فاطمه

سلام من ۲۱ سالمه و وقتی میخوام با همسرم یا خانواده ها راجب موضوعی ک ناراحتم حرف بزنم نمیتونم گریه نکنم و جلو خودمو بگیرم
باید چیکار کنم

مبینا

منم دقیقاً اینجوریم ولی نمیدونم چیکار کنم

سارا

منم اینجوری بودم .حتی تو مدرسه میخواستم اعتراضی بکنم گریه ام میگرفت.الان خیلی بهترم.کار خاصی نکردم فقط بیشتر خودمو تو این وضعیت قرار دادم که برام عادی بشه حرف و ناراحتیمو بگم اینکارو بیشتر در محل کار انجام دادم تا بتونم شجاعانه حرف بزنم
الان فقط گاهی پیش همسرم اینجوری میشم اونم تو مسایل خیلی احساسی نه تو جمع خانواده

شیواویسی

سلام من ۲۸سالمه ۳ساله ازدواج کردم،من واسه خواهرم یه پسری رو از دانشگاه معرفی کردم وازدواج کردندولی شوهرم این موضوع معرفی رونمیدونست خودم نگفتم چون میدونستم مانعم میشه.امابالاخره بهش گفتم والان چندوقته هردعوایی داشته باشیم این موضوع رو میکشه وسط حالام هروقت شوهرخواهرم رو جایی ببینیم من حق ندارم باهاش احوالپرسی کنم وشوهرم میگه بایدقایم بشم.همش باشوهرم دعوای شدیددارم توروخدابگیدچیکارکنم

حالا هرکی

خدا شفا بده شوهرتو😂

عجم

سلام حالم اصلا خوب نیس شوهرم در حالی ک دستش خالیه و شغلش آزاد ولی خیلی خیلی ب خانواده اش اهمیت می دهد و برای ما کم می زاره ولی خانواده اش ن محبتش هم نسبت ب من کمه چیکار کنم چجوری باهاش حرف بزنم خوب بشه
مح

سحر

سلام .بعدازیکسال متوجه شدم همسرم اعتیاد به گل و قرص داره ازخیلی وقت پیش ها بوده.تحت تاثیراین مواد خیلی شکاک و دروغگو هست و موقعی ک نیاز داشته باشه همه جارو میزنه بهم ک هرطورشده ازخونه میره وکسی جلودارش نیست. کمپ هم بردیمش اما ترک نکرده .میخواستم بدونم آیا من باید جدابشم یانه. چون شنیدم طلاق و جدایی رو مشاور باید تایید کنه.ممنونم

مانیا

تا بچه دار نشدی طلاق بگیر

سمیه

سلام وقت بخیر من از شوهر اولم سه بچه دارم اما چند وقتی که طلاق گرفتیم من راضی به طلاق نبودم بیشتر اون و خانواده اش باعث شدن البته اشتباهات منم بی تقصیر نبود بعداز طلاق چندباری باهم در ارتباط بودیم ولی هیچ وقت حرف از برگشت نزد منم شرایط سختی داشتم و ازدواج کردم از زندگی الانم تا حدودی راضی ام ولی این اواخر شوهر سابقم دوباره پیام داده فقط گفته سلام اومده از دور منو ببینه پروفایل های منو میزاره تلگرامش نمیدونم باید چیکار کنم و قصد و هدفش چیه

محدثه

سلام محدثه ام من خونوادم خیلی برای پوشیدن چادربهم گیرمیدن من یه دهه هشتادیم واصلا ازچادرخوشم نمیاد میگن اگه چادرنپوشی توی محدودیتی من نمیپوشم ونه برام گوشی میخرن نه وسایل موردنیازم وبهم اهمیت نمیدن وای دارم روانی میشم بین دوراهی گیرم دیشب داشتیم میرفتیم خونه عموم بابام گفت اگه چادربپوشی ۲۰تومن بهت میدم وضع مالیمونم خیلی خوبه من قبول کردم چون چادرنمیپوشم پول توجیبیمم حذف شده من تلاش میکنم پولمو پس اندازکنم تابتونم برای خودم نیازهاموبرطرف کنم خواهشا کمکم کنین تاحالاپیش ۳تامشاورم بامامانم رفتیم براش توضیح دادن که عقیده مامتفاوته وبه نپوشیدن چادرگیرندین ولی یه گوششون دره یکی دروازه خواهشابگین… بیشتر بخوانید »

محدثه

چراجواب نمیدین

نانا

عزیزم حتما خودت تحقیق کن و بهخوب بودن حجاب وچادر برس والدین همیشه بهترینها رو برای بچه هاشون میخان مطمئن باش اینهم بهترینه البته روششون اشتباهه همیشه دوست داشتن یه چیزی بیچادری دلیلی به خوب بودن اون نیست

مهدی

سلام ومشکلم با خانوادم اینک نیازهای سنم رو درک نمیکنن و پدر علاقه خواسی ب تربیت ب روش قدیم یعنی کتک زدن و زندانی کردنه و فقط ب امور درسی توجه داره و بقیه رو اصلا نادیده میگیره یا خیلی کمتر توجه میکنه و خیلی شده با جلوی حمع بی دلیل تحقیر کنه و من متنفرشدم از خونه یا هرچیزی رو ربط میده به من

مانیا

باور کن جدی میگم .برو یه کلاس دفاع شخصی یا یه ورزش رزمی دیگه .دفعه ی دیگه که بابات دستش رو روت بلند کرد یه حرکت بزن .دیگه میفهمه که زمان زورگوییش تموم شده.اما کنارش محبتت رو هم بهش زیاد کن .عشق واقعا جواب میده

ناشناس

خیلی بدراهنمای کردی خانم مانیا دست بلند کردن روی پدرومادر نا بخشودنیست عاقبت خوبی ندارد.

آلکثیر

په نه بیا بگو دست بلند کردن و دخترش عاقبت خوبیه /:

سحر

سلام من یک خواستگار دارم که از نظر فرهنگی و سطح تحیلات به هم نزدیک هستیم ولی از نظر شغلی خیر یعنی سطح درآمد و مزایای شغلی من از ایشان بهتر است ، بعد در جلسه اول خواستگاری که ما بیرون همدیگر رو ملاقات کردیم به من گفت تو آدم آرومی هستی و خیلی روی این نکته تاکید داشت و بعد به فردی که ما رو به هم معرفی کرده گفته که دختر خجالتی هستم من از اینکه این صحبت رو تو جلسه اول خواستگاری مطرح کرده خیلی ناراحتم ولی با این حال میخواد جواب من رو بدونه به نظر… بیشتر بخوانید »

ندا

سلام.من خانمی 36سالمه هنوز ازدواج نکردم.خیلی آزار نیبینم .تنهایی و بی هدفی اذیتم میکنه
نگاه های دیگران اذیتم میکنه
از آینده میترسم.محل کارم همش افسرده ام
و نگران آز آینده
پدر و نادرم هم تضاد دارم و سبک زندگی اونا نمیپسندم چون اونا هم تو خودشونن.پدرم خیلی بداخلاق بود قبلنا و صفات بدی داشت.الان بهتر شده.فقط من از فامیل مون و سطح پایبن شون خجالت میکشم.تو هر رابطه میرم حس بی ارزشی دارم و رابطه بد تمام میشه.
خیلی گریه میکنم.

زهرا

سلام,من با یه اقایی اشناشدم و مراسم خواستگاری انجام شد,مدتی باهم اشنا شدیم ولی متوجه شدم ازنظرمالی وسلیقه باهم اختلاف داریم و بخصوص ظاهرشون رو نپسندیدم و بهشون جواب منفی دادم .اما متاسفانه تو این مدت باهم ارتباط جنسی داشتیم وتازه متوجه شدم که بکارتم آسیب دیده. الان باید چیکارکنم,خانواده مذهبی دارم,الان باید با اون آقاازدواج کنم یانه؟کاردرست چیه؟

مانیا

اصلا بهش فکر نکن . پیش یه دکتر زنان خوب برو

نانا

سلام ممنون از وقتی که میزارین پیاما رو جواب میدین من دختر 22 ساله از تهران و فرزند اخر خانواده هستم دانشجو و شاغل یه چن سالی میشه که همش با موهام ور میرم اوایل موخره هاشو میکندم ولی حالا تبدیل شده به یه عادت یه تار موهام یکم بالاش نازک باشه پایینش ضخیم باید بکنمش دلم میخواد موهام صاف و لخت یکدست و بدون موخره باشه ولی نمیشه خیلی جحم و اندازه موهام کم شده درونگرا هستم و خیلی استرس دارم به خاطر کندن موهام ریزش هم پیدا کرده و خونمون همیشه پر از موعه و هم به این… بیشتر بخوانید »

تقی

سلام خسته نباشید من چند ماهی هست که متاهل شدم، قبل ازدواج حدود سه ماه به همسرم توی دانشگاه اشنا شده بودم و دوست بودیم، یسری شرایط رو ابتدا برای هم گذاشتیم و قول و قرار گذاشتیم، من برای ازدواج باهاش سه شرط داشتم اونم نماز، حجاب، برخورد با بقیه هست که سنگین باشه، و اونم قبول کرد، اما بعد ازدواج نماز رو گفت حالشو ندارم، گفتم باشه یکم بگذره و سنت بیشتر بشه خودت بهش احتیاج پیدا میکنی، ( اعضای خانواده همسرم نماز میخونن) بعد حجاب رو هم گفت سختمه و اینا گفتم باشه حداقل جلوی خانواده من رعایت… بیشتر بخوانید »

ناشناس

سلام 17 ساله زنوگی مشترک داریم ولی خانمم هم وسواس نظافت داره و همفکری بابت یه چیز الکی دعوا درست مکنه و میگه مهریمو میگیرم منم چند بار بهش گفتم خونه رو بفروشیم تو مهریتو بردار ولی باز قبول نمیکنه خیلی زندگیم سخته و یه لحظه ارامش ندارم در ضمن یک دختر 14ساله هم دارم 2 سال بعد ازدواج یه بار قهر کرد که با میانجیگری دوباره زندگی کردیم ولی همیشه منت میزاره لطفا راهنمایی کنید

حسین

سلام
من ۲۱ سالمه و قصد ازدواج با یکی از دختر های فامیلمون رو دارم…دانشجو دندون پزشکی هستم..مادرم مخالفه ..چون فرد مقابلم دکتر نیست(صرفااااا همین دلیل)و بهانه های مختلفی که میاره میگه نه…مشکله بعدیم اینه که میگه هنوز زوده برای ازدواج ‌….وایسا درست تموم شه بعد…گاهی فکر میکنم اشتباه کردم به این رشته طولانی و میخوام انصراف بدم
به نظر شما من با این مادر باید چیکار کنم؟؟

دهقان

با عرض سلام خسته نباشید من ۱۵ ساله ازدواج کردم دو تا فرزند دارم تو این پانزده سال همش شوهرم گفته نمیخوامت بهم میگه من به خاطر بچه ها میام خونه نمیدونم چیکار کنم یه روز میگه دوست دارم یه روز میگه ندارم موندم چه کنم دیگه دارم خسته میشم صبرم دیگه داره تموم میشه لطفا راهنمای کنید خسته شدم

شیوا

سلام وقت بخیر. تقریبا ۸ ماهه با پسری در رابطه ام.همه چی خوب بود.از هیچ نظر کمبودی نداشتم.پسر با درک و شعوری هست و هوامو داره..تا اینکه ۱ ماه پیش فهمیدم سنشو بهم اول رابطه دروغ گفته..دلیلشم این و گفت که نتونسته بگه و نخواسته از دست بده منو! با اصرار و قول دادنش که دیگه دروغی بهم نگه بخشیدمش..اما باز چند روز قبل فهمیدم همون اوایل یه دروغ دیگه راجب خانوادش بهم گفته!! الان واقعا نمیدونم رابطمو ادامه بدم اعتماد کنم بهش یا نه ممکنه باز دروغ بگه.لطفا راهنماییم کنیم.

مهمان

سلام
من و همسرم دراکثر چیزها سلیقه و علاقه متفاوت داریم واین باعث شده که من خیلی گوشه گیر و بی حال بشم
مثلا من اهل کوهنوردی وطبیعتگردی بودم ایشون علاقمندبه خواب و نهایتا کباب خوردن درطبیعت و…انقدر تفاوتامون زیاده که حتی در ذایقه و میل جنسی هم دیده میشه
این موضوع فکر منو به شدت درگیرکرده آیا زندگی ما به بن بست میرسه؟

مانیا

عزیزم قبل از ازدواج چیکار میکردی؟
حالا هم بهترین را اینه که در تفریحات و سرگرمیهات شوهرت رو کم کم و با محبت سهیم کنی تا به تدریج علاقمند بشه .شما یک زن هستی و مطمئنا رگ خواب همسرت رو بلدی

Fatemeh

سلام دكتر من ٢٠سالمه و صاحب ي فرزند٢ساله هستم طبقه پايين همسرم زندگي ميكنم خيلي مشكلات بين ماهست و همسرم خيلي بي تفاوته و من واقعا ديگه دوست ندارم زندگي كنم هي ب خودم ميگم بزارمش و برم ولي دلم براي بچم ميسوزه از طرفي پدرم كمي خشنه و ميدونم اگه برم كار ب دعوا و شايد زدن بكشه ازتون راهنماايي ميخوام واقعا حالم بد شده از اين همه نفرو توي زندگيم

الهام

سلام من خانومی هستم ۲۵سالمه ۲۰سالگی ازدواج کردم و الان یه دختر ۴ ساله دارم همسر من قبلن نامزد داشته و حدود یک سال و خورده ایی با هم نامزد بودن و بعدش بهم خورده چیزی ک من شنیدم از فامییل خیلی همو میخاستن راستش من حس میکنم ب اجبار خونواده با من ازدواج کرده و اون ب من هیچ احساسی نداره چون ک اثن واسه من وقت نمیزاره همش سر کار بعدشم خواب حتی بین رابطه خواب ماهم خیلی فاصله می افته حس میکنم ک پیش خودش فک میکنه ک من مادر بچه اشم و بخاطر این نسبت ب… بیشتر بخوانید »

مریم

سلام من خانمی 39 ساله هستم و دو فرزند پسر دارم. 15 سال زندگی مشترک دارم . مدتی هست رفتارهای همسرم تغییر کرد و من مشکوک شدم و پیگیری کردم فهمیدم با خانمی در ارتباط هست. از جایی که من و ایشون در این مدت زمان همیشه با هم صادقانه رفتار می کردیم البته فکر کنم فقط از نطر من موضوع رو مطرح کردم انکار شدید کرد. مجدد دوست ایشون به من گفت که همسرت با کسی در ارتباط هست ادرس منزل شون رو پیدا کردم با مادرش صحبت کردم که این رابطه اخر و عاقبت نداره و مجدد بعد… بیشتر بخوانید »

فاطمه

سلام چند وقتی که شوهرم بامن سرد رفتار می کنه ودر خانه جلوی بچه هام به من بی احترامی می کنه

فلاحیان

سلام یک بار سوالمو مطرح کردم ولی نمیدونم چرا پاک شد من دوساله ازدواج کردم متوجه شدم که من و همسرم سر اکثرچیزهاسلیقه متفاوت داریم بطورمثال من عاشق طبیعتگردی و چالش های کوهنوردیم ولی همسرم عاشق خوابه و حتی پیاده روی عادی هم براش کلافه کنندس من به گفته دیگران کیک و شیرینی و دسر خوب درست میکنم و البته خودم اهل شیرینیجاتم ولی اون نه تنهااز شیرینی بدش میاد و عاشق چیزای شوره بلکه کلا عاشق چیزاییه که من بخاطرپرهیزغذایی پزشکی نبایدبخورم ازابتدامیل جنسی من بالاترازایشون بوداما الان بخاطرسرخوردگی منم مثل ایشون کم میل و بی تفاوت شدم بخاطرتفاوت… بیشتر بخوانید »

zahra

سلام…من سال اخرمه ینی چند ماه دیگه باید کنکور بدم و ده روز دیگه امتحان نهایی دارم…توی همین شرایط بابام مشروب میخوره و رفتارش خیلی بد شده و همش با مامانم بحث دارن…چیکار باید بکنم رابطشون خوب شه مامانم ازش نفرت پیدا کرده من خیلی احساس بدی دارم.

فاطمه

سلام من ۲۰ سالمه و از ۱۲ سالگی پدرم رو از دست دادم اجازه من بعد از پدرم افتاد دست داداشم که ۵ سال از من بزرگتر بود از همون اول شروع کرد اذیت و آزار دادنم کتک زدن محرومیت از گوشی و رقص و مدرسه و… حتی دوستای من به سلیقه ایشون بود اینقد سخت گرفت و تهدید کرد که منی که عشق درس و مطالعه بودم دلزده شدم و به اصرار مادرم میرفتم مدرسه از من یه دختر کاملا منزوی ساخته اجازه اصلاح و آرایش و مانتوی جلوباز و تنهایی بیرون رفتن رو ندارم میگه آبرومون میره اما… بیشتر بخوانید »

مسعود15

سلام و خسته نباشيد ما ي خانواده 4 نفره هستيم ي پسر 25 ساله و ي دختر 20 ساله كه خيلي پرخاشگر و عصبيه، اين عصبي بودنو حاصل دعواهاي گذشته پدر و مادرم ميدونم و اينكه هميشه در مقابل همه از مادرم دفاع ميكنه ميتوني دليلي بر اين قضيه باشه. اما بيشتر دعوا هاش با مادر مهست، مادرم هم توي خانواده پر تنشي بوده و با كوچك ترين رفتار عصيبي ميشه و با دعوا كردن يا جيغ كشيدن واكنش نشون ميده. خواهرم فردي حاضر جوابه و با كوچكترين حرفي كه ناراحت بشه سريع از تمام مسائل و مشگلات گذشته استفاده… بیشتر بخوانید »

رفعت

سلام همسر بنده در منزل بد دهن و پرخاشگر و خود رأي مي باشد بعد از ٢٤ سال زندگي مشترك متاسفانه پسرم نيز مانند پدرش رفتار مي كند ، در ضمن ايشان به هيچ عنوان حاضر به طلاق نيست و تهديد به مرگ مي كند . من در برابر بي حرمتي ايشان ٢٤ سال سكوت نموده ام اخيرا با پسرم كنتاكت داشت كه منجر به زدن سيلي به من شد و نتيجه آن صداي زوزه باد در سرم مي باشد. لطفا راهنمايي بفرماييد چگونه مي توانم از ايشان جدا شوم؟ با عنايت به اينكه به هيچ عنوان حاضر به گفتگو… بیشتر بخوانید »

بيگانه

سلام ٢١سالمه در١٥سالگي ازدواج كردم الان دوتابچه دارم همسرم خيلي معتقده به حجابوو…منم چادري هستم ولي ايشون باارايش دربيرون مشگل دارن من هم خيلي زبونم نيس داره وروي ايشون حساسم ايشون خيلي گرايش به بيرون ازخونه دارن انگاري اصلادركناره من ارامش نداره بادوستاش ميره جايي واصلابامن حرف نميزنه تازگي هم داخل ماشينش پاكت سيگارپيداكردموكلي داغون شدم براي اينكه به غيرتش بربخوره من جلوش يه نخ كشيدن ولي فايده نداره ازطرفي بهش شكاك شدم اخه اصلارمزگوشيشوبه من نميگه ووقتي گوشي دستشه تامن ميام قفل ميكنه به خدادايماعصبيم همش دوست دارم دعواكنم بچه هامم أذيت ميكنن واينكه احساس ميكنم باشوهرم خيلي غريبه… بیشتر بخوانید »

سینا

سلام و درود خسته نباشید حدود 6ساله ازدواج کردم و یه دختر 5 ساله دارم وقتی با خانمم بحثم میشه همش حرف گذشته رو پیش میکشه که تو فلان کار کردی و فلان اشتباه رو کردی و کلا من باهاش آروم صحبت میکنم و اون داد و بیداد میکنه حتی جلو بچه هم رعایت نمیکنه و بچه رو میترسونه هر چی بهش میگم باز هم کار خودشو انجام میده به اینکه من کاری برای پدر مادرم انجام بدم خيلي حساسه و میگه چرا تو براشون انجام میدی چرا به مادرت احترام میذاری ميگه تو مادرت رو بیشتر دوست داری انگار… بیشتر بخوانید »

Mobina

سلام من ۲۱سالمه ۵سال با ی نفربودم که ۲۲سالشه الان ازهم جداشدیم دوماهه اصلا حالم خوب نیس فقط گریه میکنم و نمیتونم ب زندگی خودم برگردم و هنوز بهش امبدوارم بااینک میدونم مناسب من نیس کنکور ارشد دارم و تمرکزم از دست دادم و همش ناراحتم پیش مشاورهم نمیتونم برم لطفا کمکم کنید 🙏🙏

ملیکا

سلام من ۱۹‌سالمه شوهرم۲۵‌سالشه ما ۳ماهه ک رفتیم خونه خودمون شوهرم مرد خوبی هس ولی تازگیا فهمیدم ب این و اون نگا میکنه یعنی مخفیانه ب زنا نگاه میکنه خیلی ناراحت میشم وقتی میبینم ب تظرتون چطور بهش بگم ک این کارت اشتباهه ؟؟؟؟

ملیکا

چرا جواب نمیدید

بهاررررر

سلام با دوس پسرم قصد ازدواج داريم،شهراموون از هم دوره بخاطر كرونا حدود پنج ماهه همو نديديم، ويه روزي فرصت شده كه همو ببينيم و من دقيقا اون روز مرقع پريوديم هس،در كمال ناباوريم وقتي فهميد من پريودم اون روز گفت كه نمياد و دليلشم اين بىد زنا وقتي پريودن قيافشون خوشگل نميشه تقارن ندارن،من خيلي ناراحت شدمو دعوا كرديم و ايشون معذرت خواهي كردن ولي ميگن كه من هنوز زشتي حرفمو متوجه نشدم اينم بگم زياده روي در رابطه ما در حد بوس و بغل هس من مطينم حرف و طرز فكرشون غلط و توهينه حرفشون ولي ميخوام مطمئن… بیشتر بخوانید »

عارف

سلام

دو ساله از دواج کردیم.
زنم بشدت زورگو و بددهن هست. دنبال بهانه برای قطع رابطه با خانواده ام. که متاسفانه این بهانه رو هم خانواده ام بهش دادن.
هرچی کوتاه میام بدتر میشه. دست بزن هم تازگیا پیدا کرده.
یه دختر یکساله هم داریم. موندم بخدا چیکار کنم. مهریه اش رو ندارم که حتی اگر داشتم هم فکر طلاق سخت بود. من نمیخوام دخترم بچه طلاق بشه. راهی هست که اصلاح بشه؟ بخدا دیگه دارم روانی میشم. خیلی خیلی از خودراضی هست. کوتاه اومدم تا دلتون بخواد. ولی دیگه دل ندارم کوتاه بیام. تو رو خدا کمکم کنید.

ممنونم

سامی

سلام. من و همسرم ازدواج دوممون هست. باهم مشکلی خاصی نداریم. فقط اینکه شوهرم تمایل دارن با فامیل های نزدیک مثل عمه و عموی همسر قبلیشون هنوز هم ارتباط داشته باشن و باهاشون رفت و آمد خانوادگی داشته باشیم. میگن آدمای خوبی هستن و به همسر قبلیشون نشونه ای از ما نمیدن و مشکلی در آینده پیش نمیاد. فامیل ها هم در حال حاضر خیلی رفتار خوبی با همسرم دارن. ولی من بشدت مخالف این موضوع هستم و حتی قبل ازدواج ازشون قول گرفتم.نمیدونم واقعا شاید حساسیت بی مورد داشته باشم. لطفا راهنماییم کنید. ممنون

سامی

سلام. من و همسرم ازدواج دوممون هست. باهم مشکلی خاصی نداریم. فقط اینکه شوهرم تمایل دارن با فامیل های نزدیک مثل عمه و عموی همسر قبلیشون هنوز هم ارتباط داشته باشن و باهاشون رفت و آمد خانوادگی داشته باشیم. میگن آدمای خوبی هستن و به همسر قبلیشون نشونه ای از ما نمیدن و مشکلی در آینده پیش نمیاد. فامیل ها هم در حال حاضر خیلی رفتار خوبی با همسرم دارن. ولی من بشدت مخالف این موضوع هستم و حتی قبل ازدواج ازشون قول گرفتم.نمیدونم واقعا شاید حساسیت بی مورد داشته باشم. لطفا راهنماییم کنید. ممنون

یاسمن

سلام
مدت یکسال هست که یک پزشک به ممن چراغ سبزهای زیادی نشان می دهد تا اینکه هفته پیش در مطبشان ایشان را ملاقات کردم و ازم من درخواست برقراری رابطه داشتند و من پذیرفتم اما در طول این هفته تنها یکبار من به ایشان پیام دادم و دیگر از جانب ایشان پیام و تماسی دریافت نکردم. منظورشان را درک نمیکنم لطفا راهنمایی ام کنید

Negar

سلام دختری هستم۱۹سالمه.تنهام و از۱۴ ۱۵سالگی که حس مستقل بودن کردم و خانوادم نزاشتن حتی مدرسه تنها بدم و نمیزارن با دوستام خم جایی برم.حوصلم سر میره و واقعا کلافه شدم باهاشون حرف زدم ولی سخت گیرن و نمیزارن چه کار کنم یه راهی بگین لطفا.؟

زهره

همسرم سر هر موضوعی که ناراحت بشه قهر میکنه و من باید برم برای آشتی چه مقصر باشم چه نباشم اگر نریم دعوا رو بیشتر میکنه بد رفتاری میکنه خرجی نمیده

زهره

سلام همسر من هر وقت که پریود میشم باهام قهر میکنه که چرا نمی تونی با من رابطه داشته باشی

ناشناس

سلام. من تقریبا ۲۱ سالمه. توی روستای ما رسم بر اینه که قبل از دوران عقد ، پسر، دختر مورد نظرشو انتخاب میکنه و یک نشونی مثل طلا یا چیزی مثل اون براش میخره. وقتی ۱۷ سالم بود، مادرم گفت برای دختر داییت (که ۱۰ سالش بود) 🤦‍♂ خواستگار اومده و به من توصیه کرد اگه دوسش دارم پا پیش بزارم و ما هم همین کارو کردیم، و داییم هم قبول کرد و الآن ۴ ساله میگذره اون موقع همه چی خوب بود. ولی الآن همه چی عوض شده، نه اینکه اوتو دوست نداشته باشم، ولی هنوز ۱۴ سالشه و… بیشتر بخوانید »

پرتو

سلام ببخشید من الان یک سالو ۳ ماهه ازدواج کردم برخورده پدرم بامن خیلی بده دوتا خواهره دیگه دارم یکیش یک سال ازم بزرگتره یکیش ۴ سال کوچیکتره نمیدونم چرا از بین اونا با من بد رفتار میکنه تو خونه هرچی میخواد بهم میگه پاشو تو بیار ب اونا نمیگنه من جهیزیمم کم گرفته اون خواهرم ک یه سال ازم بزرگتره برا اون بیشتر ازمن گرفته بنظرتون چیکار کنم خیلی سخته برام با این رفتارش بخدا هیچییم نمیگم بهش انجام میدم ولی برام سخته با این رفتارش حس میکنم منو دوسم نداره

کژال

من۳۰سالمه شوهرم۳۵سال دوسال باهم دوست بودیم با کلی جنگ بهم رسیدیم مخالفت خانواده ی من بعد۵سال پسردار شدم الان شوهرم چند بار از خونه ی پدرم دزدی کرد و خانواده ی من فهمیدن ولی بخاطر من کوتاه اومدن الان از شوهرم دلیلشو پرسیدم گفت ازشون متنفرم حتی چند بار خواستم خونشون رو اتش بزنم الان کلا با خانواده ام قطع رابطه کرده سیگار میکشه و چند سال ترامادول و متادون مصرف میکرد چند ماهه میگه ترک کردم من الان ازتون راهنمایی میخوام چکار کنم یه طرف پسر دوساله ام یطرف خانواده ام و یطرف عمری که به پای این عشق… بیشتر بخوانید »

مرجان

باسلام
دوساله ازدواج کردم و شوهرم هرروز یکسره خیانت میکنه اونم باچندنفر دوسته هرکاری انجام میدم هرچی میگم باز کار خودشو میکنه حتی ازش هزار بار پرسیدم من مشکلی دارم میگه ن تو خوبی اینجور ک فهمیدم انگار خیانت عادتشه باچندنفر بودن عادتشه ولی اینکار منو عذاب میده ی وقتام میگم دعوامون میشه همش

علی

سلام خسته نباشید من به مدت 6 سال با دختر خانومی در رابطه هستم و رابطه جنسی هم داشتیم و از اونجایی ک خانواده دختر محدودیت شدیدی دارن ما خیلی کم همو میدیدیم ممکن بود2/3 ماهی همو نبینیم ب همین دلیل زیاد رابطمون کات میشد ولی دوباره باز برمیگشتیم به هم چون واقعا همو دوست داشتیم آخرین باری ک رابطه تمام کردیم تقسیر من بود و تو شرایطی بود ک واقعا ضربه خورد و بعد از مدتی 3/4ماه بعد خیلی پشیمون شدم البته طول این مدت کمو بیش با هم در تماس بودیم ولی ن اون قدر و ازش خواستم… بیشتر بخوانید »

رضا

سلام
وقت بخیر
از سال دوم ازدواجم تقریبا دو ساله که مادرزنم بخاطر فوت همسرشان در گذشته و تنهایی، با وجود اینکه فرزاندان دیگری هم دارد ولی در خانه ما زندگی می کند و این قضیه موجب ازار روحی برای من شده و چندین بار با همسرم در این مورد حرف و بحث کردم ولی همسرم بدلیل علاقه نسبت به مادرش هر بار به طریقی مخالفت می کند لطفا منو راهنمایی کنید تا چگونه باید رفتار کنم تا به نتیجه برسم؟

سحر

با سلام .من 35سالمه و 21ساله ک ازدواج کردم و دوتا دختر 20و۱۳ساله دارم .شوهرم چن سالی هست که ب علت اعتیاد مارو رها کرده و مسئولیت زندگی بر عهده منه .فرزندان خوبی دارم ولی چند ماهی هست ک دخترانم سر ناسازگاری باهم گذاشتن و زندگی برای من خیلی زجراور کردن ب حدی ک دلم میخاد منم بزارم از این زندگی برم ولی باز صبوری میکنم .از شما میخام کمکم کنید تا رابطه بینشون خوب بشه.ممنون از شما

کیمیا

سلام ده ماهه که عقد کردم قبل از عقد، شوهرم خیلی بهم محبت می‌کرد و ابراز علاقه می‌کرد، هدیه برام میخرید دسته گلای بزرگ و لباس و… خلاصه خیلی هزینه می‌کرد، برام وقت میذاشت، زیاد با هم حرف میزدیم، میومد پیشم، حاضر نبود زود ازم جدا شه… البته خیلی هم دعوا داشتیم، سر موضوعاتی که برای من عادی بود ولی از نظر شوهرم زشت بود انجام اون کار ها، مثلاً چند روز سر اینکه من کوله ميندازم دعوا کردیم و مجبورم کرد که دیگه از کوله استفاده نکنم و مسائل سطحی دیگه… اما الآن چند ماهه که رابطه امون خیلی… بیشتر بخوانید »

زهه

سلام یکساله ازدواج کردم و اومدم خونه خودم ۵ ماهه باردارم شوهرم اوایل ازدواج با یه خانم چت میکرد که فهمیدم و قول داد دیگه انجام نده من هنوزم حرفش با اون خانم یادمه دو روز پیش دوباره یادم اومد و تو دفتر خاطراتم چند خط در موردش شنیدم شب که شوهرم اومد دفتر خاطرات رو دستم دید اصرار کرد که بخونه که من برای اینکه ناراحت نشه نذاشتم و اون ناراحت شد ولی خودش وقتی که فکر میکرد من خوابم در حالی که خواب نبودم برداشت و خوند من رفتم برای عذر خواهی ازش ولی اون اصلا به حرفام… بیشتر بخوانید »

تماس با ما نوبت دهی سریع