به راحتی وقت مشاوره بگیرید

همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.

نشانه های زنی که طلاق می خواهد

نشانه های زنی که طلاق می خواهد
مشکلات و سختی ها همواره در زندگی ما موج می زند. اما گاهی این مشکلات منجر به افکاری می شود که جلوگیری از آن ها غیرممکن است. نشانه های زنی که طلاق می خواهد را مطالعه کنید و اگر همسرتان بسیاری از این نشانه ها را داراست به سرعت به یک روانشناس خانواده مراجعه کنید و تلاش کنید تا زندگی خود را در مسیر درست قرار دهید.

 

نشانه های زنی که طلاق می خواهد 

شکست خوردن یک رابطه و طلاق می تواند بسیار سخت باشد. پیشنهاد می‌شود حتما برای کنار آمدن با آن از مشاوره پس از طلاق کمک بگیرید. زن و مرد هنگام شروع زندگی مشترک ، آرزو می کنند که تا پایان عمر در کنار یکدیگر زندگی کنند. اما همیشه افراد به آرزوی خود نمی رسند.

بهتر است بدانید که طلاق به یکباره اتفاق نمی افتد. لکه ممکن است ماه ها یا سال ها نشانه هایی به وجود بیایند و به گذر زمان پررنگ تر شوند تا در نهایت به جدایی ختم شود. با دیدن و دانستن نشانه های طلاق می توانید پیش از آن که دیر شده باشد ، برای ترمیم و بهبود زندگی مشترک خود تلاش کنید و ازدواجتان را نجات دهید. در این مقاله به نشانه های زنی که طلاق می خواهد ، می پردازیم :

 

آیا همسر شما به جدایی فکر می کند ؟

 

1- او از نظر عاطفی سرد است :

همسر سرد ، خواهان طلاق است. متداول ترین چیزی که قبل از درخواست زن در مورد طلاق اتفاق می افتد ، این است که او شروع به دور شدن عاطفی در ازدواج می کند. اگر همسر شما در طی چند هفته یا ماه گذشته از نظر عاطفی بسیار دور بوده است ، احتمال قوی وجود دارد که او خود را برای درخواست جدایی یا طلاق آماده می کند.

  • آیا همسرتان خودش را از شما یا خانواده تان دور می کند ؟ مخصوصاً اخیراً ؟
  • آیا به نظر می رسد همسر شما هیچ چیز ، خوب یا بد احساس نمی کند ؟
  • آیا ارتباط با همسرتان بسیار دشوار شده است ؟
اگر همسر شما از نظر عاطفی خالی به نظر می رسد و از هرگونه تلاشی در رابطه با شما یا ازدواج امتناع می ورزد ، این از نشانه های زنی که طلاق می خواهد ، است.
 

2- او همیشه نسبت به شما خشمگین است :

  • آیا به نظر می رسد همسر شما همیشه حرف بدی در مورد شما داشته باشد ؟
  • آیا به نظر می رسد مهم نیست که شما چه کاری انجام می دهید ، همسرتان همیشه شما را سرزنش می کند ؟

اگر همسر شما در ذهنش طلاق دارد ، با تحقیر مداوم شما ، شروع به توجیه آن می کند.  به عبارت دیگر ، حمله به شما ، راه او برای کنترل و مقابله با تصمیم او برای ترک ازدواج است.

 

3- او زمان بیشتری را بیرون از خانه سپری می کند :

یکی از بارزترین نشانه‌های زنی که طلاق می خواهد ، این است که او بهانه های زیادی پیدا می کند تا زمان قابل توجهی را دور از شما و بیرون از خانه سپری می کند.
 

4- هیچ صمیمیتی در ازدواج شما وجود ندارد :

صمیمیت و رابطه جنسی یک چیز نیست.میمیت واقعی در روابط انسانی نیاز به گفتگو ، شفاف بودن و آسیب پذیری متقابل دارد.به عبارت دیگر ، صمیمیت ، معیاری از آن ارتباط عاطفی عمیق است که قرار است شوهر در یک رابطه زناشویی سالم با همسر خود داشته باشد.

  • آیا احساس نمی کنید که همسرتان به شما افتخار می کند ؟
  • آیا همسر شما عشق شما به تنهایی راضی نیست ؟
  • آیا همسرتان رازها و دردهایش را با شما در میان نمی گذارد ؟
اگر جواب این سوالات منفی است ، احتمالا صمیمیت در ازدواج شما وجود ندارد.این ها می تواند از نشانه های زنی که طلاق می خواهد ، باشد. زیرا زنان هنگامی که مردی را دوست دارند ، پیش از هر چیزی به دنبال صمیمیت و صحبت کردن با او هستند. هنگامی که یک زن تمایلی به حرف زدن و درد و دل کردن با شما ندارد ، او دیگر علاقه ای به شما ندارد.

نشانه های زنی که طلاق می خواهد
 

5-داشتن مشکلات در زندگی جنسی :

به خصوص اگر در طی 3 تا 6 ماه گذشته متوجه کاهش شدید زندگی جنسی خود شده باشید ، همسر شما احتمالاً به همان اندازه کاهش شدید احساسات داشته است.به طور واضح ، مشکلات در زندگی جنسی شما باعث نمی شود که همسرتان خواهان جدایی یا طلاق باشد. اما از نشانه های زنی که طلاق می خواهد ، این است که او دیگر به شما تمایل جنسی ندارد. مشکلات اتاق خواب می تواند نشانه ای از سایر مشکلات موجود باشد.
 

این مقاله هم بخوانید  اختلاف خانوادگی در ازدواج

6- او همیشه سرگرم رایانه یا گوشی است :

یکی از رایج ترین نشانه های تمام شدن یک رابطه عاطفی ، زمانی است که همسر شما شروع به گذراندن مدت زمان زیادی با تلفن ،iPad  یا رایانه خود می کند.
 

7 – تغییر کاربری دارایی یا اعتبار :

گرفتن مبالغ کلان از کارت اعتباری مشترک ، برداشت از حساب های سرمایه گذاری و … می تواند از نشانه های زنی که طلاق می خواهد ، باشد. افتتاح حساب های جدید یا کارت های اعتباری فقط به نام آن ها نشانه دیگری است.
 

8- علاقه ناگهانی به بچه ها :

اگر او به فکر ترک کردن باشد ، می خواهد مطمئن شود که اوقات بازدید زیادی از کودکان خواهد داشت.
 

9- او برنامه های خود را دارد :

اگر او برنامه های خود را با دوستان ، خانواده و حتی همکاران جدید دارد و حتی به شما در مورد این برنامه ها توضیحی نمی دهد ، می تواند یکی از جدی ترین نشانه های زنی که طلاق می خواهد را داشته باشد.
 

10- او مدام از شما انتقاد می کند :

مطمئناً ، نقد سازنده در مورد هر جنبه ای از زندگی شما ، می تواند کمک کننده باشد. اما ، تعادل مهم است. انتقاد مداوم ، یک راه هموار به سوی طلاق است.
 

11- او مدام اعتراض می کند :‌

هر زوجی دعوا می کنند.ما ، نشانه های زنی که طلاق می خواهد ، این است که بدون هیچ دلیلی به شما طعنه می زند. احترام در ازدواج ضروری است و حتی در صورت عدم توافق یا عصبانیت می تواند وجود داشته باشد. اما ، وقتی همسرتان مدام به شما بی احترامی و اعتراض بی دلیل می کند ، بهتر است ازدواج را تمام شده بدانید.
 

12- از صحبت کردن امتناع می کند :

سکوت آشکار ، همیشه علامت بدی است ، به خصوص اگر یک شریک زندگی واقعاً سعی کند مسائل مربوط به رابطه را حل کند. حرف نزدن در رابطه به این معنی است که کسی تلاش خود را برای رفع مشکلات متوقف کرده است. و اوضاع فقط بدتر می شود.
 

13- او نسبت به شما حالت دفاعی دارد :

حالت طبیعی دفاعی در مورد همسرتان نشانه بدی است.
 

14- از داشتن مشاوره ازدواج امتناع می کند :

در واقع او از مسیر برگشت منصرف شده است و علاقه ای به ترمیم ازدواج ندارد. تمام نشانه هایی که در بالا گفته شد ، می تواند نشانه های زنی که طلاق می خواهد باشد ، اما با خانواده درمانی و مشاوره ازدواج ، قابل حل و بازگشت هستند. اما زمانی که او قصد درست کردن چیزی را ندارد ، بدون شک طلاق می خواهد.

این نشانه ها به تنهایی و حتما نمی توانند نشان دهنده این باشند که همسر شما به دنبال طلاق است اما دقت کنید که هر کدام از این نشانه ها ممکن است زنگ خطری برای زندگی مشترک شما باشند. بهتر است که در هنگام مشاهده آن ها در اسرع وقت با یک زوج درمانگر مشورت کنید و تلاش کنید تا دوباره شادی و نشاط را به زندگی مشترک خود بازگردانید.

متداول ترین نشانه همسری که طلاق می خواهد چیست؟

متداول ترین چیزی که قبل از درخواست زن در مورد طلاق اتفاق می افتد ، این است که او شروع به دور شدن عاطفی در ازدواج می کند. اگر همسر شما در طی چند هفته یا ماه گذشته از نظر عاطفی بسیار دور بوده است ، احتمال قوی وجود دارد که او خود را برای درخواست جدایی یا طلاق آماده می کند.

اگر همسرمان از صحبت کردن امتناع می کند چه کنیم؟

سکوت آشکار ، همیشه علامت بدی است ، به خصوص اگر یک شریک زندگی واقعاً سعی کند مسائل مربوط به رابطه را حل کند . حرف نزدن در رابطه به این معنی است که کسی تلاش خود را برای رفع مشکلات متوقف کرده است . و اوضاع فقط بدتر می شود .

آیا مشکلات جنسی می توانند باعث طلاق شوند؟

به طور واضح ، مشکلات در زندگی جنسی شما باعث نمی شود که همسرتان خواهان جدایی یا طلاق باشد . اما از نشانه های زنی که طلاق می خواهد ، این است که او دیگر به شما تمایل جنسی ندارد . مشکلات اتاق خواب می تواند نشانه ای از سایر مشکلات موجود باشد .

4.9/5 - (11 امتیاز)
5 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
صمد
3 ماه قبل

تمام این 14مورد در مورد خانم وجود داره به اضافه دخالت خانواده اش. وبچه ها، ودرخواست های مالی بیش از اندازه.درخواست طلاق کرده دادگاه موافقت نکرده.وچندین مشاور رفته ایم باز هم پول فراوان وتوهین سرلوحه زندگیش شده. آیا امکان ترمیم بعد از سال‌های زیاد وجوداره؟

تیم محتوا روان آرام
3 ماه قبل
پاسخ به  صمد

سلام دوست عزیز مشاور خانواده تا حد زیادی میتونه به ترمیم ارتباط کمک کنه بهتره به مشاور خانواده مراجعه کنید. البته در صورتی مشاور به ترمیم ارتباط کمک میکنه که طرفین رابطه بخواهند که رابطه درست بشه.

صمد
3 ماه قبل

نتیجه اینکه اگر خانم هیچ تمایلی نداشته باشه برای بهبود روابط، وفقط آقا بخواهد هیچ راهی نیست؟هرسیگنالی که از طرف آقا صادر میشه با برخود توهین آمیز خانم روبرومیشه. روشی می‌شناسید که خانم ها در برابر اون نرم بشن.

مانا
1 سال قبل

سلام خسته نباشید امیدوارم پیام منو بخونید راستش من مشکلات زیادی درموردازدواجم دارم که باهیچکس نمیتونم درمیون بذارم انگار دارم دیوونه میشم نمیدونم چیکارکنم توروخدا کمکم کنیو

تیم محتوا روان آرام
1 سال قبل
پاسخ به  مانا

دوست خوبم مشاور پیش تز ازدواج بسیار میتونه در این زمینه به شما کمک کنه ، بدون قضاوت و با بررسی کامل میتونه بهترین راهکار رو در اختیارتون قرار بده .

پاسخگوی شما 9 صبح الی 9 شب

phone 02188216100 formرزرو وقت