به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
نشانه های زنی که طلاق می خواهد

نشانه های زنی که طلاق می خواهد

مشکلات و سختی ها همواره در زندگی ما موج می زند. اما گاهی این مشکلات منجر به افکاری می شود که جلوگیری از آن ها غیرممکن است. نشانه های زنی که طلاق می خواهد را مطالعه کنید و اگر همسرتان بسیاری از این نشانه ها را داراست به سرعت به یک روانشناس خانواده مراجعه کنید و تلاش کنید تا زندگی خود را در مسیر درست قرار دهید.

 

نشانه های زنی که طلاق می خواهد 

شکست خوردن یک رابطه و طلاق می تواند بسیار سخت باشد. پیشنهاد می‌شود حتما برای کنار آمدن با آن از مشاوره پس از طلاق کمک بگیرید. زن و مرد هنگام شروع زندگی مشترک ، آرزو می کنند که تا پایان عمر در کنار یکدیگر زندگی کنند. اما همیشه افراد به آرزوی خود نمی رسند.

بهتر است بدانید که طلاق به یکباره اتفاق نمی افتد. لکه ممکن است ماه ها یا سال ها نشانه هایی به وجود بیایند و به گذر زمان پررنگ تر شوند تا در نهایت به جدایی ختم شود. با دیدن و دانستن نشانه های طلاق می توانید پیش از آن که دیر شده باشد ، برای ترمیم و بهبود زندگی مشترک خود تلاش کنید و ازدواجتان را نجات دهید. در این مقاله به نشانه های زنی که طلاق می خواهد ، می پردازیم :

 

آیا همسر شما به جدایی فکر می کند ؟

 

1- او از نظر عاطفی سرد است :

همسر سرد ، خواهان طلاق است. متداول ترین چیزی که قبل از درخواست زن در مورد طلاق اتفاق می افتد ، این است که او شروع به دور شدن عاطفی در ازدواج می کند. اگر همسر شما در طی چند هفته یا ماه گذشته از نظر عاطفی بسیار دور بوده است ، احتمال قوی وجود دارد که او خود را برای درخواست جدایی یا طلاق آماده می کند.

  • آیا همسرتان خودش را از شما یا خانواده تان دور می کند ؟ مخصوصاً اخیراً ؟
  • آیا به نظر می رسد همسر شما هیچ چیز ، خوب یا بد احساس نمی کند ؟
  • آیا ارتباط با همسرتان بسیار دشوار شده است ؟
اگر همسر شما از نظر عاطفی خالی به نظر می رسد و از هرگونه تلاشی در رابطه با شما یا ازدواج امتناع می ورزد ، این از نشانه های زنی که طلاق می خواهد ، است.

2- او همیشه نسبت به شما خشمگین است :

  • آیا به نظر می رسد همسر شما همیشه حرف بدی در مورد شما داشته باشد ؟
  • آیا به نظر می رسد مهم نیست که شما چه کاری انجام می دهید ، همسرتان همیشه شما را سرزنش می کند ؟

اگر همسر شما در ذهنش طلاق دارد ، با تحقیر مداوم شما ، شروع به توجیه آن می کند.  به عبارت دیگر ، حمله به شما ، راه او برای کنترل و مقابله با تصمیم او برای ترک ازدواج است.

 

3- او زمان بیشتری را بیرون از خانه سپری می کند :

یکی از بارزترین نشانه‌های زنی که طلاق می خواهد ، این است که او بهانه های زیادی پیدا می کند تا زمان قابل توجهی را دور از شما و بیرون از خانه سپری می کند.

4- هیچ صمیمیتی در ازدواج شما وجود ندارد :

صمیمیت و رابطه جنسی یک چیز نیست.میمیت واقعی در روابط انسانی نیاز به گفتگو ، شفاف بودن و آسیب پذیری متقابل دارد.به عبارت دیگر ، صمیمیت ، معیاری از آن ارتباط عاطفی عمیق است که قرار است شوهر در یک رابطه زناشویی سالم با همسر خود داشته باشد.

  • آیا احساس نمی کنید که همسرتان به شما افتخار می کند ؟
  • آیا همسر شما عشق شما به تنهایی راضی نیست ؟
  • آیا همسرتان رازها و دردهایش را با شما در میان نمی گذارد ؟
اگر جواب این سوالات منفی است ، احتمالا صمیمیت در ازدواج شما وجود ندارد.این ها می تواند از نشانه های زنی که طلاق می خواهد ، باشد. زیرا زنان هنگامی که مردی را دوست دارند ، پیش از هر چیزی به دنبال صمیمیت و صحبت کردن با او هستند. هنگامی که یک زن تمایلی به حرف زدن و درد و دل کردن با شما ندارد ، او دیگر علاقه ای به شما ندارد.

نشانه های زنی که طلاق می خواهد

5-داشتن مشکلات در زندگی جنسی :

به خصوص اگر در طی 3 تا 6 ماه گذشته متوجه کاهش شدید زندگی جنسی خود شده باشید ، همسر شما احتمالاً به همان اندازه کاهش شدید احساسات داشته است.به طور واضح ، مشکلات در زندگی جنسی شما باعث نمی شود که همسرتان خواهان جدایی یا طلاق باشد. اما از نشانه های زنی که طلاق می خواهد ، این است که او دیگر به شما تمایل جنسی ندارد. مشکلات اتاق خواب می تواند نشانه ای از سایر مشکلات موجود باشد.

این مقاله هم بخوانید  ازدواج با فرزند طلاق خوب است یا بد؟

6- او همیشه سرگرم رایانه یا گوشی است :

یکی از رایج ترین نشانه های تمام شدن یک رابطه عاطفی ، زمانی است که همسر شما شروع به گذراندن مدت زمان زیادی با تلفن ،iPad  یا رایانه خود می کند.

7 – تغییر کاربری دارایی یا اعتبار :

گرفتن مبالغ کلان از کارت اعتباری مشترک ، برداشت از حساب های سرمایه گذاری و … می تواند از نشانه های زنی که طلاق می خواهد ، باشد. افتتاح حساب های جدید یا کارت های اعتباری فقط به نام آن ها نشانه دیگری است.

8- علاقه ناگهانی به بچه ها :

اگر او به فکر ترک کردن باشد ، می خواهد مطمئن شود که اوقات بازدید زیادی از کودکان خواهد داشت.

9- او برنامه های خود را دارد :

اگر او برنامه های خود را با دوستان ، خانواده و حتی همکاران جدید دارد و حتی به شما در مورد این برنامه ها توضیحی نمی دهد ، می تواند یکی از جدی ترین نشانه های زنی که طلاق می خواهد را داشته باشد.

10- او مدام از شما انتقاد می کند :

مطمئناً ، نقد سازنده در مورد هر جنبه ای از زندگی شما ، می تواند کمک کننده باشد. اما ، تعادل مهم است. انتقاد مداوم ، یک راه هموار به سوی طلاق است.

11- او مدام اعتراض می کند :‌

هر زوجی دعوا می کنند.ما ، نشانه های زنی که طلاق می خواهد ، این است که بدون هیچ دلیلی به شما طعنه می زند. احترام در ازدواج ضروری است و حتی در صورت عدم توافق یا عصبانیت می تواند وجود داشته باشد. اما ، وقتی همسرتان مدام به شما بی احترامی و اعتراض بی دلیل می کند ، بهتر است ازدواج را تمام شده بدانید.

12- از صحبت کردن امتناع می کند :

سکوت آشکار ، همیشه علامت بدی است ، به خصوص اگر یک شریک زندگی واقعاً سعی کند مسائل مربوط به رابطه را حل کند. حرف نزدن در رابطه به این معنی است که کسی تلاش خود را برای رفع مشکلات متوقف کرده است. و اوضاع فقط بدتر می شود.

13- او نسبت به شما حالت دفاعی دارد :

حالت طبیعی دفاعی در مورد همسرتان نشانه بدی است.

14- از داشتن مشاوره ازدواج امتناع می کند :

در واقع او از مسیر برگشت منصرف شده است و علاقه ای به ترمیم ازدواج ندارد. تمام نشانه هایی که در بالا گفته شد ، می تواند نشانه های زنی که طلاق می خواهد باشد ، اما با خانواده درمانی و مشاوره ازدواج ، قابل حل و بازگشت هستند. اما زمانی که او قصد درست کردن چیزی را ندارد ، بدون شک طلاق می خواهد.

این نشانه ها به تنهایی و حتما نمی توانند نشان دهنده این باشند که همسر شما به دنبال طلاق است اما دقت کنید که هر کدام از این نشانه ها ممکن است زنگ خطری برای زندگی مشترک شما باشند. بهتر است که در هنگام مشاهده آن ها در اسرع وقت با یک زوج درمانگر مشورت کنید و تلاش کنید تا دوباره شادی و نشاط را به زندگی مشترک خود بازگردانید.

متداول ترین نشانه همسری که طلاق می خواهد چیست؟

متداول ترین چیزی که قبل از درخواست زن در مورد طلاق اتفاق می افتد ، این است که او شروع به دور شدن عاطفی در ازدواج می کند. اگر همسر شما در طی چند هفته یا ماه گذشته از نظر عاطفی بسیار دور بوده است ، احتمال قوی وجود دارد که او خود را برای درخواست جدایی یا طلاق آماده می کند.

اگر همسرمان از صحبت کردن امتناع می کند چه کنیم؟

سکوت آشکار ، همیشه علامت بدی است ، به خصوص اگر یک شریک زندگی واقعاً سعی کند مسائل مربوط به رابطه را حل کند . حرف نزدن در رابطه به این معنی است که کسی تلاش خود را برای رفع مشکلات متوقف کرده است . و اوضاع فقط بدتر می شود .

آیا مشکلات جنسی می توانند باعث طلاق شوند؟

به طور واضح ، مشکلات در زندگی جنسی شما باعث نمی شود که همسرتان خواهان جدایی یا طلاق باشد . اما از نشانه های زنی که طلاق می خواهد ، این است که او دیگر به شما تمایل جنسی ندارد . مشکلات اتاق خواب می تواند نشانه ای از سایر مشکلات موجود باشد .

4.6/5 - (363 امتیاز)
بپیوندید
اطلاع از

48 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
جمالی
5 ماه قبل

سلام
زنم تا گفت طلاق
بخدا به سه روز نکشید طلاقش دادم.. زیر سرش بلند شده بود.
بگذارید برن براشون دعا کنید. یه زن دیگه گرفتم. حرف گوش کن معرکه

دل شکسته
5 ماه قبل

سلام، من و همسرم ازدواج دوممون هست و هر دو از ازدواج اولمون بچه داریم،بچه ی من پسر و بچه شوهرم دختره،هر دو شاغلیم،شوهرم بخاطر حسادت دخترش،از نظر عاطفی محبتشو ازم دریغ میکنه،ولی برای دخترش سنگ تموم میذاره،یه وقتایی حس میکنم،هدفش از ازدواج دومش،داشتن یه کلفت بوده که بدون حقوق براشون بشوره و بپزه…جو خونه طوریه که حس میکنم اون و دخترش زن و شوهرن و من مادرشوهر…خسته شدم،من آدم برونگرایی م،عاشق محبت کردنو محبت دیدن،ولی اون برای من درون گراست و برای دخترش برون گرا….خیلی باهاش حرف زدم،بهش گفتم اگه دخترت فقط توی پدر رو داره که بهش محبت کنه، منم بعنوان شوهر فقط تو رو دارم که بهم محبت کنه،بهش گفتم من ازون زنا نیستم که از نظر عاطفی جای دیگه خودمو تامین کنم و وقتی بی محلی بهم میکنی،برام مهم نباشه و به چشمم نیاد…..ولی افسوس و صد افسوس که نمیخواد بفهمه،ب قول معروف: کسی که خوابه میشه بیدارش کرد ولی کسی که خودشو زده به خواب هرگز!!!….فکر طلاق یه لحظه م از سرم بیرون نمیاد،ازش واسه اینکه بخاطر دخترش قید ابراز محبت ب منو زده،متنفرم…

Last edited 5 ماه قبل by دل شکسته
علی
2 ماه قبل
پاسخ به  دل شکسته

ترا خدا نکن اینکار را وحسود نباش خواهشا. شب تا صبح که تو بفل تو هست لامصب اون فقط دخترش هست وبَس

سامان
2 ماه قبل
پاسخ به  دل شکسته

روش نمیشه به شما محبت کنه

فائزه
25 روز قبل
پاسخ به  دل شکسته

شک نکن طلاقت رو بگیر. تو رو گرفته خونه زندگیشو جمع کنی

سید
12 روز قبل
پاسخ به  فائزه

شما زنان دقیقا کپی ابلیس هستید . چرا راهنمایی بد میدی

مارال
19 روز قبل
پاسخ به  دل شکسته

درکت میکنم عزیزم من هم همچین مشکلی دارم ولی متأسفانه حل نشد و نمیشه

حسینی
7 ماه قبل

سلام .خانم من ۲ و نیم سال هست که متارکه کرده و طلاق نمیخواد و میگه دوست باشیم و اسمم تو شناسنامت باشه .ولی ۶ ماه پیش دچار زگیل تناسلی(hpv) شده و منم از چند متخصص زنان سوال کردم که دلیل زگیل چی میتونه باشه و جواب این بود که زگیل تناسلی فقط از راه رابطه جنسی منتقل میشه .به نظر شما بهم خیانت کرده .الان ۶ ماهه نه خواب دارم نه خوراک .دارم دیوانه میشم

نریمان
4 ماه قبل
پاسخ به  حسینی

چراپرینت خط یا توخونه ضبط صدا نزاشتین

مارال
19 روز قبل
پاسخ به  حسینی

زگیل تناسلی فقط از طریق رابطه نیست متاسفانه الان خانم ها اکثرا لیزر میکنن و لیزر لمسی خیلی خطرناک و بیماری های پوستی رو انتقال میده

آرمان
10 ماه قبل

سلام ۱۴ ساله ازدواح کردم و یه دختر دارم خانمم ارایشگره و این اواخر درامدش خوبه منم شغلم آزاده چند سالی هست احساس میکردم از هم دور شدیم خدا وکیلی من از هرلحاظ تامینش میکردم از پول تو جیبی گرفته تا بهترین وسایل منزل و بهترین مد و لباس وای خیلی باسیاست بود مثلا هر چی برای منزل میخریدم پیش خانوادش میگفت که خودم گرفتن از مبل گرفته تا یه کبریت ، منم زیاد برام مهم نبود پیگیر نمیشدم حتی پول دوره های آرایشگریش را خودم میدادم ولی ادم حسودی بود همیشه احساس کمبود میکرد با اینکه درامدش خوب بود ولی همیشه میگفت که پول خودم برای خودم پول تو هم برای خودم منم از بس عاشقش بودم برام مهم نبود تا پارسال که وضع مالیم بد شد و نتونستم اونجور که باید بهش برسم از خرجهاش کم کردم حتی پول تو جیبیش که میدادم ولی چند ماه پیش متوجه شدم که خیانت کرده و اعتراف کرد ولی پشیمان نبود از کارش میگفت هیچ زنی مجبور نیست تا آخر عمرش با یه مرد زندگی کنه بخصوص که درامدش خوب شده بود و منم وضعم خوب نبود و بدهکار الانم پیش خانوادش حرفی از خیانتش نزده و کلا من و تا تونسته جلوی اونا خرا ب کرده و دادخواست نفقه و مهریه داده که نتونم بدم و طلاق بگیره خانوادش هم حق و دادند به خانمم ولی خبر ندارن که چکار کرده حتی من که بعد از چند ماه به ایران برگشتم اجازه نداد برم خونه و رفتم مسافرخونه موندم ولی با این حال هر ماه ۹تومان به حسابش ریختم و رسید دارم مشاوره هم نمیخواد بیاد الان موندم تنها

میلاد
12 روز قبل
پاسخ به  آرمان

شما یا خیلی ساده ای یا خودتو ساده نشون میدی .مرد حسابی تو فهمیدی خیانت کرده خودشم بهت گفته .بعد خودتو زدی به اون راه .برو شکایت کن کل خسارتی که بهت زده رو میگیری .بیچاره.فقط باید ثابت کنی که اون این کارو کرده. یعنی فیلم یا صدای ضبط شده خودش که داشت میگفت بهتو

افشین
10 ماه قبل

سلام ۱۷ساله ازدواج کردم یک دختر ۱۱ساله دا م همسرم شاغله و خودمم شغل آزاد خانمم تو چند سال اخیر خیلی پر توقع شده بود منم واقعا کم نمیزاشتم از همه لحاظ تامینش میکردم ولی یه شخصیت دو قطبی داشت بعضی وقتها انقدر محبت میکرد که نگو ولی بعضی وقتها آنقدر دور میشد ازم که ولی من خیلی عاشقشم یه ایراد دیگه ای که داشت مظلوم نمایی خودش پیش خانواده اش بود و دروغ میگفت چون خودش در آمد داشت همه امکانات را به خودش ربط میداد و دروغ میگفت مثلا اگر یه وقتهایی پنج تومان به من کمک میکرد بعد یه ماه ده تومان میخواست جدا از خرج کل زندگی هر ماه یه مبلغی هم راش تو حساب میریختم کار نددشتم که خودش شاغله عادتم بود الان چند ماهه وضع مالیم خرابه و دادخواست طلاق داده منم مخالفم تو دادگاه کلی دروغ گفته بخاطر نفقه منم به وکیلش گفتم هر ماه چقدر تو کارتش ریختم الان موندیم بلا تکلیف

انسانم آرزوست
10 ماه قبل

وقتی مشکلات زندگی 80درصد برمیگرده به مشکلات اقتصادی چه راهکاری میشه پیاده کرد ، منی که تخصص خاص دارم و توانایی و سرمایه شغل دیگه ای ندارم

رحیمه
1 سال قبل

من خودم ی زنم و تمام این علایم رو در خودم میبینم خیلی برای تداوم زندگیم تلاش کردم و شوهرم هیچ وقت تکونی بخودش نمیده و همه چیز رو به امان خدا گذاشته و من هم روز ب روز کم میارم

رضا
1 سال قبل

همسرم اکثر اوقات اخم میکنه و چیزی نمیگه.ولی خودم میرم‌پیشقدم‌میشم شرمندش می کنم.اگه شرمنده بشه البته دوباره تکرار میکنه هر قدر میگم خوب مشکل چیه حرف نمیزنه.تو این ۱۸ سال دوبار جمله دوست دارم بهم نگفته.من همیشه بهش میگم دوست دارم.مدام کتاب مفاتیح دستشه و نماز شب هم می خونه.میرم‌پیشش خودش با موبایل مشغول بازی میکنه .میگه سرم دردمیکنه دلم درد میکنه.
ادم کم اطلاع و بی سوادی نیستم میگم خوب زندگی ارزش نداره.و میروم از دلش در میارم.کلا غرورم را له کرده ام
اینقدر پیشنهاد رابطه دارم چون شغلم در رده بالا با خانم ها هم هست ولی بخاطر همسرم رد می کنم میگم طفلک خوب نیست با کسی رابطه داشته باشم ظلم به همسرمه.
خیلی خسته شدم.دنبال فردی میگردم که صحبتهام بشنوه.مجبورم با افراد دیگه درد دل کنم.
باور کنید اگه لب تر کنه از زندگیم برو بیرون همه دارو ندارم به اسمش می کنم و میرم تا راحت زندگی کنه.افسوس حرف نمیزنه دلیل کم‌محلی هاش رو نمیگه.هر قدر التماس می کنم میگم زن خوب حرف بزن ببینم مشکل چیه چیزی نمیگه.کاش فحشم میداد و حرف می زد
خسته شدم بخدا
ولی باز میگم صبوری کن مرد ،زندگی مدتزیاد نداره صبور باش.کانون خانواده را به هم نزن.

مائده
22 روز قبل
پاسخ به  رضا

شوهر منم این جوری من هر چقدر دوست دارم باهم حرف بزنیم بگیم بخندیم اون ساکتع سرد حرف میزنه بحثمون هم میشع تحمل حل کردن اون مسئله رو ندارع

رضا
1 سال قبل

اکثر اوقات اخم میکنه و چیزی نمیگه.ولی خودم میرم‌پیشقدم‌میشم شرمندش می کنم.اگه شرمنده بشه البته دوباره تکرار میکنه هر قدر میگم خوب مشکل چیه حرف نمیزنه.تو این ۱۸ سال دوبار جمله دوست دارم بهم نگفته.من همیشه بهش میگم دوست دارم.مدام کتاب مفاتیح دستشه و نماز شب هم می خونه.میرم‌پیشش خودش با موبایل مشغول بازی میکنه .میگه سرم دردمیکنه دلم درد میکنه.
ادم کم اطلاع و بی سوادی نیستم میگم خوب زندگی ارزش نداره.و میروم از دلش در میارم.کلا غرورم را له کرده ام
ایتقدر پیشنهاد رابطه دارم چون شغلم در رده بالا با خانم ها هم هست ولی بخاطر همسرم رد می کنم میگم طفلک خوب نیست با کسی رابطه داشته باشم ظلم به همسرمه.
خیلی خسته شدم.دنبال فردی میگردم که صحبتهام بشنوه.مجبورم با افراد دیگه درد دل کنم.
باور کنید اگهدلب تر کنه از زندگیم برو بیرون همه رارو تدارم به اسمش می کنم و میرم تا راحت زندگی کنه.افسوس حرف نمیزنه دلبل کم‌محلی هاش رو نمیگه.
خسته شدم بخدا
ولی باز میگم صبوری کن مرد ،زندگی مدتزیاد نداره صبور باش.کانون خانواده را به هم نزن.

علی
13 روز قبل
پاسخ به  رضا

باسلام اتفاقا زن من هم همین رفتا را داره انگار لاله اما یکسره با تلفن ودوستانش سرگرم مکالمه است.
درزمدگی جمله دوستت دارم را ازش نشنیدم نمونه کامل یک ادم دور از عاطفه وانسانیت.
فقط صورت زیباداشت از سیرت صفره.

هادی رشیدی
1 سال قبل

با سلام..ممنونم از اطلاعات خوب تون…همسر منهم طلاق میخواد.اما مدیون چیه؟! من و همسرم هیچ مشکلی نداریم منم واقعا عاشقش هستم زن خوب مهربونیه..5 سال نامزدیم..حرف میزنیم..تفاهم خوبی هم داریم..اما میخواد
جدا بشه.دوماه رفته خونه پدرش..حرفم زدم باهاش..تنها کار..من آدم تنبلی نیستم..ولی اوضاع کار بد شده..نمیدونم چیکار کنم

سام
1 سال قبل
پاسخ به  هادی رشیدی

دوست عزیزاون مشکل رو الان همه دارن ولی اگه نتونی مدیرت کنی عواقب بدی خواهد داشت حتما از به مشاور خانواده یا اقتصادی کمک بگیر همیشه زود دیر میشه

میلاد
12 روز قبل
پاسخ به  هادی رشیدی

اگر از خودت بزرگتره. سنن و دستش تو جیب خودش باشه که دیگه بهش امید نداشته باش.اگر نیست .ببین مشکل از کجاست اون مشکل رو حل کنی برمیگرده

کامران
1 سال قبل

جالب بود. زنم تمام موارد بالا را دارد بعلاوه اینکه عملا و بدون حیا در مقابلم با مردهای دیگر با صمیمیت و احترام شوخی خنده و مراوده دارد. کار از آشتی گذشته. ۲ تا بچه دارم باید من هم یک خانم را برای ازدواج پیدا کنم. ممنون

احد
6 ماه قبل
پاسخ به  کامران

سلام داداش صبرکن بچه داری تو

میلاد
12 روز قبل
پاسخ به  کامران

بعضی از آدما همینجوری هستند .یعنی کلا اینگونه زندگی کردن .شما ببین چطوری خودتو جلوش نشون دادی که شمارو به حساب نمیاره.یعنی وقتی هستی .برای اون وجود نداری

بهرامی
1 سال قبل

سلام
متاسفانه به دلیل مشکلات کاری و دوری از زندگی و همچنین ناراحتی های ذهنی خانمم در مورد مسائل جنسی مدتی است که همسرم درخواست طلاق داره و می گه فقط در سطح دوست بمونیم (یعنی منو بعنوان دوست خیلی قبول داره ولی در مورد زناشویی خیر)
راه حل چیست؟

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
1 سال قبل
پاسخ به  بهرامی

سلام دوست عزیز؛ از صحبت های شما میشه متوجه شد که رابطه شما از چندین جهت در معرض آسیب قرار گرفته که اگه هرچه زودتر حلش نکنید وضعیت بحرانی تر میشه.توصیه اکید میکنم که حتما از زوج درمانگری حاذق کمک بگیرید.

دلشکسته
10 ماه قبل
پاسخ به  بهرامی

طلاق . اون تو را خاک کرده رفیق دیگه از این واضح تر بهت بگه خودت را زدی به اون در رفیق مگه متوجه منظور حرفش نیستی میگه طلاقم بده که دیگه زن تو نباشم که آزاد باشم و فقط درحد دوست باتو باشم یعنی باتو رابطه ام را می‌خوام تمام کنم . پس بدان که دنبال رابطه ای دیگر هست از تو خسته شده متاسفم . زندگی منم همینجور شده طلاق دادم .

احد
6 ماه قبل
پاسخ به  دلشکسته

احسن داداش منم مثل همینم الان زنها آزادی میخان منم 8ماهه درگیرم فقط طلاق میخاد چون درآمد داره ارایشگره

حسینی
7 ماه قبل
پاسخ به  بهرامی

جناب بهرامی خانم منم همینطور میگه .میگه دوست بمونیم و اسمم هم تو شناسنامه ات باشه ولی زن و شوهر نباشیم .دوتا بچه دارم همینطور موندم حیرون ..تو زندگی هم چیزی واسش کم نزاشتم از سالی چند بار مسافرت و تفریحات و لباس و رابطه ج عالی ..فقط خدا به بچه هام رحم کنه

سید
12 روز قبل
پاسخ به  حسینی

سلام
همسر من خیلی کارکن و پول جمع کنه و بد دهن و حسوده . دایم غر میزنه ۲ تا بچه دارم در طول هفته باید با یکی از اعضای خانواده اش قهر باشه . وقتی با پسرم قهره با من عالیه و برعکس .
الان چند مدته میگه اگه درآمد داشتم میرفتم.

اکبر
11 روز قبل
پاسخ به  حسینی

اون بچه براش مهم نیست

میلاد
12 روز قبل
پاسخ به  بهرامی

به نظر خودت چیه .؟خوب مرد مومن دو حالت داره یا بکی رو پیداکرده که از نظر عاطفی همدوره ساپورت میکنه یا …….یکی رو پیدا کرده که میخاد به‌اش ازدواج کنه تا از نظر عاطفی بتونه ساپورت کنه

سید
12 روز قبل
پاسخ به  بهرامی

سلام
چون از لحاظ جنسی تامین نمیشه . میگه مثل دوست باشیم . الان که رابطه جنسی مون ضعیفه پس بذار شوهرم کس دیگری باشه و
شما دوست اجتماعیش باشی

ssh
1 سال قبل

سلام زن من ازروزاول گفت طلاق میخوام الان حدود۱۰ساله که داریم زندگی میکنیم توی این مدت ده سال روزی نبوده که نگه طلاق گیریم

دلشکسته
10 ماه قبل
پاسخ به  ssh

داداش راهی که من رفتم را تو دیگه نرو این جور زنها عشق خارج از رابطه زناشویی دارن اینها دلشون جای دیگر هست و جسم کثیفشون پیش شوهر زن من از روز اول که عقد کردیم هر روز می‌گفت طلاقم بده تا بلاخره بعد پانزده سال طلاق دادم وهزار بار هم خیانت بهم شده بود واسه خودت ارزش قایل شو و گول خودت نزن این جور زنهاا از خدا بی‌خبر هستن مثل آب خوردن خیانت مبکنن

خسته
3 ماه قبل
پاسخ به  دلشکسته

چرا مظلوم نمایی می کنید، چرا همون موقع که گفت طلاقم بده ندادید، که بخواین الان توهین یا تهمت بزنید. چرا فکر نمی کنید که شاید شما مقصر بودید و اون بیچاره ها رو خون به جیگر کردید

مارال
19 روز قبل
پاسخ به  ssh

خانم شما طلاق میگیره اینو مطمئن باش

میلاد
12 روز قبل
پاسخ به  ssh

از خانوادش دورش کن.

صمد
2 سال قبل

تمام این 14مورد در مورد خانم وجود داره به اضافه دخالت خانواده اش. وبچه ها، ودرخواست های مالی بیش از اندازه.درخواست طلاق کرده دادگاه موافقت نکرده.وچندین مشاور رفته ایم باز هم پول فراوان وتوهین سرلوحه زندگیش شده. آیا امکان ترمیم بعد از سال‌های زیاد وجوداره؟

تیم محتوا روان آرام
2 سال قبل
پاسخ به  صمد

سلام دوست عزیز مشاور خانواده تا حد زیادی میتونه به ترمیم ارتباط کمک کنه بهتره به مشاور خانواده مراجعه کنید. البته در صورتی مشاور به ترمیم ارتباط کمک میکنه که طرفین رابطه بخواهند که رابطه درست بشه.

صمد
2 سال قبل

نتیجه اینکه اگر خانم هیچ تمایلی نداشته باشه برای بهبود روابط، وفقط آقا بخواهد هیچ راهی نیست؟هرسیگنالی که از طرف آقا صادر میشه با برخود توهین آمیز خانم روبرومیشه. روشی می‌شناسید که خانم ها در برابر اون نرم بشن.

دلشکسته
10 ماه قبل
پاسخ به  صمد

فقط طلاق کسی که برا بهبود رابطه تلاش نمیکنه هدفش دیگر تو نیستی اینها زیر زیری خیانت میکنن و شوهر را فقط پدر بچه ها و کارت بانکی میبینن اینها عشق و عاطفه و اعتمادشون جای دگر خرج مبکنن ساده نباش عشق را گدایی نکن

میلاد
12 روز قبل
پاسخ به  صمد

آره. زنها برای بی ارزش ترین چیز ممکن زندگی شونو خراب میکنن.شما فرز کن با خانومت .دوستی چه کاری انجام میدی .؟؟؟؟؟؟
خوب همون کارو انجام بده.یعنی اگر با دوست دخترت یا هرچی میری بیرون .با این رو فکر کن این زنت نیستش دوستی باهم .
زن وقتی میره بیرون .که مهبت نبینه وقتی میره که تو خونه هیچ اهمیتی بهش ندی.وقتی میره که احساس میکنه فقط فقط حکم خدمت کارو داره

مانا
3 سال قبل

سلام خسته نباشید امیدوارم پیام منو بخونید راستش من مشکلات زیادی درموردازدواجم دارم که باهیچکس نمیتونم درمیون بذارم انگار دارم دیوونه میشم نمیدونم چیکارکنم توروخدا کمکم کنیو

تیم محتوا روان آرام
3 سال قبل
پاسخ به  مانا

دوست خوبم مشاور پیش تز ازدواج بسیار میتونه در این زمینه به شما کمک کنه ، بدون قضاوت و با بررسی کامل میتونه بهترین راهکار رو در اختیارتون قرار بده .

دلشکسته
10 ماه قبل
پاسخ به  مانا

سلام برادر مشگل من هم همین بود پانزده سال از روز اول عقد می‌گفت طلاقم بده گوش نکردم بعد متوجه شدم دوستم نداره و خیانت می‌کنه الان طلاق دادم با دوتا بچه . تمامش کن تا دیر نشده این جور زنها دلشون جای دیگه هست گول خودتون نزنید از خدا بی خبر ها خیانت میکنن عشق را گدایی نکن رفیق رد کن بره

میلاد
12 روز قبل
پاسخ به  دلشکسته

بعضی از زنها تا زمانی که اسم داخل شناسنامه نرفته فقط عاشق هستن و بعد از رسمی شدن رابطه دیگر اون عاشق اولیه نیستن.این گونه افراد فقط به دنبال نفقه و مهریه هستد.

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره