به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
چگونه شوهرم را دیوانه خودم کنم

چگونه شوهرم را دیوانه خودم کنم

چطور و چگونه شوهرم را دیوانه خودم کنم؟

می دانیم که عشق و علاقه در زندگی مشترک بسیار میتواند بر امیدواری و احساسات مطلوب هر یک از زوجین موثر باشد.

چه بسا زمانی که زوجین بدانند چگونه با یکدیگر رفتار کنند به خستگی یک روز کاری شان برطرف گردد و از وجود یکدیگر خوشحال بوده و سپاسگزار باشند، می‌توانند شاهد لحظات خوشی در کنار یکدیگر باشند و خاطرات خوشی را در کنار یکدیگر رقم زنند.

چه بسا اگر با خود می گوید که چگونه شوهرم را دیوانه خودم کنم؟ با ما همراه باشید تا نکاتی را یادآوری شویم به خودتان هم می‌دانید اما آنها را دست کم گرفته یا از آن ها غافل شده اید.

چگونه شوهرم را عاشق خودم کنم؟

 • به احساسات یکدیگر توجه کنید
 • نیازها و عواطفتان را با یکدیگر در میان بگذارید
 • در تمامی لحظات حامی یکدیگر باشید
 • محبت فیزیکی را از همسرتان دریغ نکنید
 • از معجزه عشق ورزی کلامی غافل نشوید
 • بیشتر با یکدیگر وقت بگذرانید
 • به حریم شخصی یکدیگر احترام بگذارید
 • اختلافات را با حرف زدن حل کنید
 • تلاش نکنید که همسرتان را تغییر دهید
 • خود واقعی تان باشید
 • قدردانی روزانه را فراموش نکنید
 • به نیازهای جنسی یکدیگر اهمیت دهید
 • مهارت عذر خواهی کردن را فرا گیرد
 • و..

1.به احساسات یکدیگر توجه کنید

در پاسخ به سوال چطور شوهرم را دیوانه خودم کنم باید بگوییم زمانی می توانید رابطه صمیمی و نزدیکی با همسرتان داشته باشید که به احساسات هم توجه کنید.

زمانی که همسرتان ناراحت و عصبی است با او صحبت کنید.

بدانید این شما هستید که پناهگاه امنی برای همسرتان محسوب می شوید که وی می‌تواند از فشار دغدغه ها و استرس ها به آغوش شما پناه ببرد بنابراین سعی کنید به احساسات همسرتان توجه کنید.

توجه به احساسات تنها محدود به هیجانات منفی نمی‌شود زمانی که همسرتان خوشحال است از شادی او استقبال کنید و از زیبایی لبخندش تعریف کنید.

بدانید که توجه به احساسات یکدیگر می تواند شما را به یکدیگر نزدیک تر سازد.

2.نیازها و عواطفتان را با یکدیگر در میان بگذارید

زمانی که نیاز به شنیده شدن، استراحت کردن، مشورت کردن و حتی گله مندی و.‌. نیز دارید سعی کنید این نیازها و عواطف را با همسرتان در میان بگذارید.

زمانی که این نیازها و عواطف را در دلتان نگه دارید سنگینی سرکوب این نیازها می تواند در انتها سبب بروز اختلافات شدیدی گردد‌‌..

فرضا اگر نیاز دارید پس از مدت ها با همسرتان شام بیرون بروید به جای اینکه با دعوا به این نیاز اشاره کنید یا رفتارتان را با همسرتان تغییر دهید، صادقانه احساستان را با همسایتان در میان گذاشته و از او بخواهید در زمانی مناسب به تفریح با یکدیگر بپردازید‌.

چگونه شوهرم را دیوانه خودم کنم

3.در تمامی لحظات حامی یکدیگر باشید

شما نیم دیگر همسرتان هستید و همسرتان با وجود شما می تواند تکمیل شود یعنی با آگاهی از اشتباهات و عیوب خود به اصلاح آنها بپردازد و شخصیت خود را رشد دهد..

بنابراین سعی کنید چه در لحظات سخت و چه در خوشی‌ها در کنار همسرتان باشید بدون آنکه این را وظیفه خود بدانید.این نیز یکی از راه‌هایی است که می تواند سبب جذب همسرتان گردد.

4.محبت فیزیکی را از همسرتان دریغ نکنید

یکدیگر را در آغوش بگیرید، در طول روز از بوسیدن هم غافل نشوید، یکدیگر را نوازش و لمس کنید.

زمانی که آشفته اید، زمانی که دلتان برای یکدیگر تنگ شده است، زمانی که با هر لحظه در کنار همسرتان بودن بیش از قبل عاشقش می‌شوید، به هر هنگام که از او قدردان هستید و.. می توانید با محبت فیزیکی عشق و علاقه خود را به همسرتان نشان دهید.

5.از معجزه عشق ورزی کلامی غافل نشوید

در پاسخ به سوال چگونه شوهرم را جذب خودم کنم باید بگوییم شما می‌توانید در هر زمان با محبت کلامی همسرتان را بیش از پیش عاشق خود کنید.

می توانید با کلماتی مثل آرام جانم، عزیز دلم، همدم من، شاخ و نباتم و.. همسرتان را صدا بزنید.می‌توانید در طول روز از جملاتی مثل دوستت دارم، ممنون که کنارمی و..استفاده کنید..

این را بدانید که خجالت کشیدن از عشق ورزی به همسر می‌تواند مانعی برای رابطه عمیق‌تر شما با همسرتان باشد بنابراین توصیه می‌کنیم عشق ورزی کلامی را تمرین کنید.

6.بیشتر با یکدیگر وقت بگذرانید

سعی کنید با وجود هر مشغله‌ای زمانی را در طی روز برای یکدیگر اختصاص دهید.فرضا با همسرتان در محل کار تماس بگیرید..

پس از آمدن به خانه از محل کار بدون مشغول شدن به فضای مجازی یا اختصاص دادن حداقل زمان ممکن برای آن، بیشتر زمان خود را با همسرتان وقت بگذرانید..

 • با یکدیگر فیلم تماشا کنید
 • یکدیگر را سرگرم کنید مثل استفاده از بازی های معمایی
 • در کارهای خانه به یکدیگر کمک کنید
 • می توانید زمانی را به هوا خوری بگذرانید
 • و..
این مقاله هم بخوانید  درمان توهم [هالوسینیشن] + دلایل و راهکار درمانی

به طور کل در طی روز یکدیگر را فراموش نکنید و با تماس‌ها و صحبت های هر چند کوتاه در محل کار با همسرتان به او یادآور شوید که به او فکر کرده و برایش ارزش قائل هستید.

7.به حریم شخصی یکدیگر احترام بگذارید

این را بدانید که با وجود اینکه با همسرتان زندگی مشترکی را آغاز کرده‌اید با این حال باید به حریم شخصی یکدیگر احترام بگذارید.

فرضا اگر می‌خواهید در طی ماه یک الی دو بار اوقاتی را با دوستانتان بگذرانید این امکان را برای یکدیگر فراهم کنید.

چک کردن گوشی همسر می‌تواند سبب برهم خوردن آرامش خاطره هر دو زندگی مشترک گردد بنابراین به بهانه مثل افزایش اعتماد به یکدیگر حریم شخصی همسرتان را نقض نکنید.

اگر همسرتان نیاز به تنهایی دارد و بابت مسئله ای دلخور است و از شما فضای امنی را می خواهد، اوقاتی را اختصاص دهید تا وی به تنهایی با خود کنار بیاید و سپس پس جویای حال همسرتان شوید..

می‌توانید در این بازه زمانی غذای مورد علاقه همسرتان را پخته و بدین شکل به او نشان دهید که حال خوبش برایتان مهم است.

8.اختلافات را با حرف زدن حل کنید

به جای دعوا و قهر های طولانی اختلافات را با حرف زدن حل کنید،بدانید که سکوت می تواند حال روحی شما را بدتر کرده و بین شما فاصله بیاندازد.

چگونه شوهرم را دیوانه خودم کنم

9.تلاش نکنید که همسرتان را تغییر دهید

شما با همسرتان ازدواج نکرده‌اید که او را تغییر دهید بنابراین تلاش نکنید علایق و سلایق همسرتان را تغییر دهید چرا که این مسئله ممکن است باعث پنهانکاری و یا حتی دروغگویی و.. در زندگی مشترک شما گردد.

با یکدیگر در خصوص ایرادات و رفتارهایی که مورد پسند شما نیست ولی از جانب همسرتان رخ می‌دهند صحبت کنید و در صورت امکان حتماً از جلسات مشاوره زوج درمانی بهره‌مند گردید..

بدین جهت می‌توانید با کلینیک روانشناسی روان‌آرام در تماس باشید.

10.خود واقعی تان باشید

سعی نکنید شخصیتتان را آنطور که نیست نشان دهید..

در کنار همسرتان خودتان باشید و بدانید که وقتی خود واقعی تان را به همسرتان نشان می دهید رابطه صمیمی تری بین شما خواهد بود چرا که همه رفتارهایتان صادقانه می باشد.

11.قدردانی روزانه را فراموش نکنید

از همسرتان بابت زحماتش تشکر کنید.

فرقی نمی‌کند از چه چیزی و بابت چه چیزی تشکر می‌کنید، با این قدردانی به همسرتان یادآور شوید که به محبت‌ها و زحماتش توجه می‌کنید.

12.به نیازهای جنسی یکدیگر اهمیت دهید

نیازهای جنسی یکدیگر را ارضا کنید.. می توانید بازه‌های زمانی مشخصی را برای رابطه جنسی تعیین کنید تا بتوانید اشتیاق و لحظات عاشقانه بینتان را بیشتر کنید.

در صورت وجود هرگونه مشکل در رابطه زناشویی تان می‌توانید از جلسات مشاوره جنسی کلینیک روان آرام بهره مند گردید.

13.مهارت عذر خواهی کردن را فرا گیرد

اگر اشتباهی کرده‌اید و مقصر بحث یا اختلافی شما هستید از همسرتان عذرخواهی کنید و پشیمانی را یاد بگیرید.به توجیه کردن همسرتان نپرداخته و بهانه تراشی نکنید چرا که این نیز می‌تواند همسرتان را نسبت به شما دلسرد کند.

و..

می‌توانید جهت بهره‌مندی از جلسات مشاوره زوج درمانی با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمایید.

آیا می توان از جلسات مشاوره آنلاین بهره مند شد؟

بله علاوه بر جلسات حضوری می توان از جلسات مشاوره روانشناسی به صورت آنلاین و غیر حضوری بهره مند گردید کافیست با روان آرام کلینیک تماس حاصل نمایید.

چگونه ثابت کنیم که به همسرمان متعهد هستیم؟

نیاز نیست کار خاصی انجام دهید همین که در روابط خود با دیگران حد و مرز قائل شوید، مواظب رفتارتان با جنس مخالف باشید، علاقه و عشق خود را به همسرتان با راه هایی که در محتوا اشاره نموده ایم نشان دهید و..همسرتان متوجه تعهد شما به وی می شود..
چه بسا در این امر می توانید با مشاور روانشناس مشورت نمایید.

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید
بپیوندید
اطلاع از

0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره