به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
نشانه های زنی که خیانت می کند

نشانه های زنی که خیانت می کند

دلایل و نشانه های بسیاری برای خیانت در یک رابطه وجود دارد . در ابتدای رابطه ، تصور نمی کنید زنی که عاشقش شده اید ، به شما خیانت کند . اگر خیانت را تجربه کرده اید ، برای کنار آمدن با آن و بهبود شرایط زندگی و ترمیم زخم هایی که به قلبتان وارد شده است ، از یک روانشناس کمک بگیرید . باید به زندگی عادی برگردید ، خوشحال باشید و شخص مناسبی که واقعا شما را دوست دارد ، پیدا کنید .

نشانه های زنی که خیانت می کند 

وقتی با زن رویاهای خود ملاقات می کنید ، آخرین چیزی که در مورد او فکر می کنید ، این است که او به شما خیانت کند . به طور معمول ، مردم با هدف زندگی مشترک رابطه را شروع می کنند ، اما گاهی اوقات به دلایلی که قابل درک نیستند ، یک شریک زندگی از طرف دیگر فاصله می گیرد . شما ممکن است نشانه هایی را از شریک خود دیده اید که نگران کننده بوده است . در این مقاله به نشانه های زنی که خیانت می کند ، اشاره خواهیم کرد :

 

آیا همسرتان به شما خیانت می کند ؟

۱- او پریشان به نظر می رسد .

او ممکن است از نگاه کردن به شما طفره برود.  شما متوجه می شوید که به صورت مداوم در حال تکرار چیزها برای او هستید ، زیرا او به شما گوش نمی دهد . ماندن در مکالمه برای او دشوار است . اگر اقدامات شریک زندگی تان تغییر کند ، ممکن است این نشانه خیانت باشد . این نه برای محافظت از شما بلکه برای جلوگیری از احساس گناهی است که در او ایجاد شده است . اگر او شما را از قبل دور کند ، خداحافظی برای او آسان تر خواهد بود.
 

۲- او شما را در قرار با دوستانش دعوت نمی کند .

یکی از نشانه های زنی که خیانت می کند ، ممکن است این باشد که او اگر او به طور ناگهانی وقت بیشتری را با دوستان می گذراند و از شما برای حضور در این قرارها دعوت نمی کند . اگر او شما را دعوت نمی کند یا اصرار دارد که شما در خانه بمانید ، ممکن است درست نگران شده باشید .
 

۳- او در مورد آینده به روشی متفاوت صحبت می کند .

اگر او در مورد آینده صحبت می کرد و از کلمه “ما” استفاده می کرد ، اما اکنون در مورد کارهایی که می خواهد به تنهایی انجام دهد ، صحبت می کند ، این خوب نیست و می تواند نشانه های زنی که خیانت می کند ، باشد . اگر او شما را در برنامه های خود نمی گنجاند ، دلیلی برای آن وجود دارد و ممکن است پای کس دیگری در میان باشد .

 

۴- او توجه زیادی به تلفن خود می کند .

مطمئناً ، همه این روزها توجه زیادی به تلفن های خود می کنند ، اما اگر او تصمیم دارد به جای گفتگو با شما ، از طریق رسانه های اجتماعی زمان بگذراند یا به پیام های متنی پاسخ دهد ، می توانید از انگیزه های او سوال کنید و اگر پاسخ موجهه یا کار واجبی ندارد ، ممکن است جای نگرانی وجود داشته باشد . به گفته مشاور و درمانگر ، دکتر تریسی فیلیپس ، پنهان کردن چیزهایی در تلفن همراه ، ممکن است نشانه خیانت باشد . اگر تلفن و لپ تاپ شریک زندگی شما قبلاً احتیاج به رمز عبور نداشته است ، و اکنون این کار را انجام داده اند ، این نشانه خوبی نیست .  اگر شریک زندگی تان تلفن خود را حتی در حمام نیز با خود برد ، ممکن است نشانه های زنی که خیانت می کند ، باشد .

نشانه های زنی که خیانت می کند

 

۵- او دیگر به شما کشش جسمی ندارد .

یکی از نشانه های زنی که خیانت می کند ، این است که تمایل او به محبت های جسمی یا رابطه جنسی به طرز چشمگیری کم می شود . ممکن است هر کسی در طول زندگی مشترک ، به دلایل متفاوت مانند افسردگی یا فشار کاری ، در مرحله ای کشش جنسی کمتری داشته باشند . اما اگر دلیل موجهی برای این دوری کردن پیدا نمی کنید ، ممکن است نشانه ی خیانت باشد .

۶- او همیشه شلوغ است .

اگر او یک برنامه کامل داشته باشد و جایی برای شما نباشد که وقتی را در کنار هم بگذرانید ، در حالی که قبلاً تمام وقت را با هم می گذراندید ، چیزی اشتباه است . از نشانه های زنی که خیانت می کند ، این است که او حتی ممکن است خیلی شلوغ باشد که به درستی با شما صحبت کند . در حالی که زنان همواره علاقه مند به حرف زدن با مردی هستند که او را دوست دارند .

 

۷- او نمی خواهد در برنامه های شما باشد . 

آنچه زمانی ، رابطه صمیمی و سرگرم کننده بود ، ناگهان خیلی سرد می شود . اگر دوست دختر یا همسر شما به دنبال گذراندن وقت با شما نیست و یا از شما درباره برنامه تان سؤال نمی کند ، ممکن است به این دلیل باشد که او روزهای خود را با شخص دیگری پر می کند . در حالی که او نمی خواهد با شما باشد ،تلاش می کند به شما صدمه ای نزند. او از شما فاصله می گیرد و تلاش می کند که به زندگی بدون او عادت کنید .

 

۸- او پیشنهاد ازدواج شما را نمی پذیرد .

شما عاشق او هستید.   و به او پیشنهاد ازدواج می دهید . از نشانه های زنی که خیانت می کند این است که از ازدواج با شما صرف نظر می کند . حتی اگر مدت طولانی است که با هم در یک رابطه هستید . اگرچه ممکن است شما از پاسخ او شوکه شده باشید و مطمئناً احساس طرد می کنید ، ممکن است دلایل بزرگتری مانند خیانت برای آن وجود داشته باشد . طبق گفته های Everyday Health اگر شخصی در مورد ازدواج تردید داشت ، این می تواند نشانه خیانت باشد.  اگر او خیانت کند ، موضوع ازدواج را نمی بیند.  اینکه چرا او رابطه تان را تمام نمی کند ، موضوع دیگری است که ممکن است به دلایل خانوادگی یا منافع مالی و … باشد.

 

۹- شما متوجه دروغ گفتن او می شوید .

یکی از مهمترین نشانه های زنی که خیانت می کند ، دروغ گفتن است . زنان وفادار ، صادق هستند . حتی اگر به ضرر آن ها تمام شود . به هر دلیلی ، زنانی که خیانت می کنند ، سعی می کنند اشتباهات خود را پنهان کنند.  اگرچه ، مردان نیز همین کار را انجام می دهند .

 

۱۰- او به شما نمی گوید کجا می رود .

شما هیچ تصوری ندارید که او با چه کسی می رود و او فقط با یک جواب کوتاه مانند “دیدن چند دوست” می دهد . اینطور نیست که شما باید از هر حرکت همسر خود مطلع باشید ، اما اگر در پاسخ به سوال شما طفره می رود ، ممکن است از نشانه های زنی که خیانت می کند ، باشد .

 

۱۱- وقتی سؤال می کنید ، او عصبانی می شود .

اگر به حالت ناامیدی رسیدید و احساس کردید که باید درباره اینکه چه اتفاقی می افتد ، با او صحبت کنید ، وقتی که شروع به پرسیدن سؤال می کنید و او عصبانی می شود ، ممکن است به شما خیانت کرده است . Caleb Backe ، متخصص سلامتی و سلامتی می گوید ، نوسانات غیر قابل توضیح خلق و خوی می تواند نشانه خیانت باشد. طبق گفته دکتر دكتر رابرت وایس ، كارشناسی ارشد روانشناسی امروز ، او ممكن است به جای اینکه به سوال شما پاسخ دهد ، شما را سرزنش کند .

 

۱۲- او همیشه در لبه است .

از نشانه های زنی که خیانت می کند ، این است که به نظر می رسد او بی پروا یا عصبی است.  او ممکن است احساس گناه زیادی نسبت به اقدامات خود داشته باشد و او این احساسات را به شما نشان دهد . او همیشه در مرز عصبانیت ، ناراحتی و احساس گناه یا سرزنش شما قرار دارد .

این یک مکانیسم دفاعی است که بسیاری از افراد برای محافظت از خود و شخص دیگر از آن استفاده می کنند .

 

باید توجه کنید که دانستن نشانه های زنی که خیانت می کند و همچنین مراقبت کردن از رابطه تان ، نبایدشما را وسوسه کند و شروع به تهاجم به حریم خصوصی وی کنید.  بنابراین ، چند “مهم” را در خاطر داشته باشید :

سوابق تلفنی همسرتان را جستجو نکنید و ایمیل های او را نخوانید .

به تماس های او گوش نکنید .

تاریخچه مرورگر وی را جستجو نکنید .

سعی نکنید از او یا دوستانش بازجویی کنید .

اگر شواهد موجود است ، آن را نادیده نگیرید ، اما مجبور خواهید شد که رابطه را تمام کنید یا فضای کمی به او بدهید و به دنبال نشانه هایی باشید که در جایی دیگر خیانت می کند. ممکن است نیاز باشد که به یک زوج درمانگر مراجعه کنید یا با او صحبت کنید ، اما شبیه یک کارگاه به دنبال نشانه ها حرکت نکنید و از خود ، فردی شکاک نسازید .

 

۱۳- او بیش از حد با شخصی صحبت می کند . 

این شاید یکی از واضح ترین نشانه های زنی که خیانت می کند ، باشد . آیا او همیشه در حال گفتگو یا پیامک با شخصی است که ممکن است بگوید یکی از دوستان همجنس خود است ؟ او احتمالاً در حال خیانت است.  با این حال ، به خاطر داشته باشید ، دانستن اینکه مکالمات همیشگی همسرتان با شخصی ، نشانه خیانت است ، خیلی راحت نیست.

 

۱۴- هنگامی که شخصی خاصی در حال آمدن است ، او موضوع را تغییر می دهد یا رفتارش با شما عوض می شود .

برای این که آیا او در حال صحبت با شخصی جدید است ، به راهنمایی نیاز دارید ؟ یک راه برای دانستن این که آیا همسر شما خیانت می کند ، این است که وقتی با فرد خاصی در حال گفتگو است ، واکنش او را ارزیابی کنید .  آیا او سعی می کند موضوع را تغییر دهد یا بعد از گذراندن وقت خود با آن شخص ، به طور غیر طبیعی بی علاقه و سرد رفتار می کند ؟ از طرف دیگر ، اگر کنار شماست و آن شخص خاص نزدیک می شود ، او از شما فاصله می گیرد ، رفتارش با شما تغییر می کند یا موضوع صحبت را عوض می کند ، ممکن است یکی از نشانه های زنی که خیانت می کند، باشد .

 

۱۵- او همیشه کار می کند .

مشغول بودن به کار ، بهترین بهانه برای پوشاندن خیانت و وقت نگذاشتن برای شما است . اگر او خیانت کند ، به احتمال زیاد بهانه “کار” را زیاد خواهید شنید . اگر او اطلاعات بیشتری را برای روشن تر شدن وضعیت (و واقع بینانه تر) در مورد دلیل زیاد بودن کارش ، ارائه ندهد ، محتمل است که در حال خیانت به شما باشد  و جزییات را نگه می دارد تا از دروغ گفتن خودداری کند.

 

۱۶- او ادعا می کند دوستش به او احتیاج دارد ، اما اوضاع را توضیح نمی دهد .

در نشانه های زنی که خیانت می کند ، اگر کار نباشد ، دوست است . او ممکن است ادعا کند که دوستش به او نیاز دارد و باید از خانه برود ، اما دلیل اینکه چرا به او نیاز دارد را به شما توضیح نمی دهد . یا زمان های متعدد و زیادی را به بهانه آن دوست ، از شما دور می شود .

 

۱۷- او به دنبال دوستان جدید است .

پیدا کردن دوستان جدید ، خوشحال کننده و طبیعی است . اما از نشانه های زنی که خیانت می کند ، می تواند این باشد که او به طور ناگهانی با یک گروه کاملاً جدید بیرون می رود ، و از آشنا کردن شما با آن ها خودداری می کند . اگر او علاقه ای به معرفی شما با دوستان جدید یا دیدار با افراد قدیمی با شما نداشته باشد ، احتمالاً چیزی به پایان رسیده است.  اگر او به دنبال این نیست که شما را در زندگی جدید خود بگنجاند ، خوب ، باید ابتدا فکر کنید که در این زندگی جداگانه چه می گذرد .

 

۱۸- او به طور مداوم آشفته است .

وقتی او در کنار شما است ، ممکن است مرتبا پریشان به نظر برسد . حتی اگر کنار شما نشسته باشد ، ذهن او در جایی دیگر است … یا با شخص دیگری . مشکلات شما دیگر مورد علاقه او نیست.  هر چه در محل کار یا با دوستان یا خانواده شما اتفاق می افتد ، او وقت و حوصله زیادی برای نگرانی در مورد آن ها ندارد .

 

۱۹- او دیگر از آرزوها و اهداف خود با شما حرف نمی زند .

در صورتی که شریک زندگی شما معمولاً احساسات خود را با شما به اشتراک می گذاشت ، این دو برابر صادق است.  اگر او پریشان باشد و نمی خواهد آن چه را که از آن نگران می شود و یا در مورد آن امیدوار است ، به اشتراک بگذارد ، نشانه های زنی که خیانت می کند ، وجود دارد ، زیرا او شخص دیگری را در ذهن خود قرار داده است و با او در مورد آرزوها یا نگرانی هایش صحبت می کند .

 

۲۰- او  در مورد حریم شخصی خود ، وسواس بیش از حد دارد .

ناگهان ، همه چیز زندگی شخصی وی است.  همه چیز راز است و شما حق ندارید چیزی را بدانید. بهترین دفاع ، همانطور که گفته می شود ، حمله است.  اگر او چیزی را پنهان کرده است ، ساده ترین کار این است که شروع به سرزنش شما کند که حسادت می کنید یا حساس شده اید و او به فضا احتیاج دارد .

 

۲۱- او مشکوک رفتار می کند .

از نشانه های زنی که خیانت می کند ، این است که او همیشه مشکوک است که شما به تلفن او نگاه می کنید.  او همیشه فکر می کند شما در حال شنیدن مکالمات او هستید . این یک اشاره بزرگ است که او چیز بزرگی را پنهان می کند ، و این احتمالا خیانت است .

 

۲۲- او ناگهان بسیار حسود می شود .

او نه تنها شما را به حسادت متهم می کند ، بلکه خودش نیز مرتباً حسادت می کند. حسادت او می تواند به روش های بسیار مختلفی بروز کند. او ممکن است شروع به آزار و اذیت شما در مورد هر زنی کند که شما می شناسید . این برای هر دوست زن یا همکارانی که دارید ، دو برابر خواهد شد . این حسادت تازه کشف شده ، علامتی بسیار شایع است که کسی در تلاش است تا وجدان پر گناه خود را آرام کند .

 

۲۳- او به دنبال دلایل شکایت و دعوا کردن است .

اگر حسادت نباشد ، مزاحمت مداوم است . چرا لباس خوبی ندارید ؟ چرا او همیشه باید آشپزی کند ؟ چرا شما در کارتان پیشرفت نکرده اید ؟  این شکایات می تواند به اشکال مختلفی مطرح شود ، اما همه چیز به یک چیز کاهش می یابد:  او به شما می گوید خوشحال نیست.

 

۲۴- او به جدی گرفتن رابطه ، علاقه ای ندارد .

این مورد در تضاد با گذشته قرار دارد .  برخی از خانم ها علاقه مند نیستند که رابطه را به سمت یک نقطه خاص سوق دهند : به ازدواج یا فرزندان یا هر معیار دیگری که ممکن است شما در ذهن داشته باشید . با این حال ، اگر شریک زندگی شما قبلاً آن چیزها را می خواست و حالا او حتی علاقه ای به بحث در مورد آن ها ندارد ، قطعاً علاقه خود را به رابطه با شما از دست داده است و احتمالاً علاقه دیگری به موضوع دیگری پیدا کرده است.

عدم جدی بودن در او را می توان از نشانه های زنی که خیانت می کند ، دانست .

 

۲۵- او با گفتن “دوستت دارم” مشكل دارد .

شما ممکن است بیشتر از روزهای ابتدایی ، به او ابراز علاقه کنید ، اما اگر او وقتی می گوید “من تو را دوست دارم” کمی دلسرد به نظر می رسد یا به نظر می رسد که این حرف را به زور زده است ، احتمالا یکی از نشانه های زنی که خیانت می کند را دارد . اگر هیچ اشتیاقی در پشت مهمترین عبارت در روابط شما یعنی دوستت دارم ، وجود نداشته باشد ، مشکلی پیش آمده است ، چه خیانت باشد و چه نباشد .

 

۲۶- او در مورد هیچ موضوع اضافه ای صحبت نمی کند .

فقط “من تو را دوست دارم” نیست که نشان می دهد رابطه سالم و ارتباط عاشقانه برقرار است.  یک رابطه نمی تواند بدون ارتباط مستقیم به افکار یکدیگر عمل کند . و این ارتباط مستقیم با صحبت کردن و معاشرت پیرامون موضوعات متفاوت محقق می شود .  اگر او از صحبت کردن در مورد افکارش ، سر باز می زند ، در واقع او نمی خواهد شما یک دید روشن از زندگی درونی او بدست آورید . این ممکن است به موارد مهمتر نیز گسترش یابد.

آیا او دیگر حاضر نیست حتی یک فیلم برای دیدن انتخاب کند یا در یک بحث دوستانه مشارکت کند ؟ آیا او دیگر رستورانی برای شام انتخاب نمی کند یا به شما در انتخاب لباستان نظری نمی دهد ؟ چه موضوعات جدی باشد و چه موضوعات کوچک روزمره ، اگر او با شما در ارتباط مستقیم نیست ، تقریباً دلیلی دارد و می تواند از نشانه های زنی که خیانت می کند ، باشد .

این نشانه ای است که می توانید به راحتی آزمایش کنید .  مکالمه را به سمت مباحثی که باید او انتخابی انجام دهد ، هدایت کنید. او را آزار ندهید ، اما ببینید چند بار در طول چند مکالمه او از انتخاب کردن یا پیشنهاد دادن ، طفره می رود . همچنین از نشانه های زنی که در حال خیانت است ، این است که او از تصمیم گیری های جدی و سر راست به خصوص در مورد رابطه تان خودداری می کند .

 

۲۷- او لباس می پوشد ، اما نه برای شما .

لباس های جدید ، کفش های جدید ، آرایش و رنگ موی جدید .  و او از آن ها برای تحت تأثیر قرار دادن شما استفاده نمی کند . شاید او سعی می کند برای یک هدف دیگری خوب به نظر برسد که شما نیستید . اگر او به طور ناگهانی وسواس به کار کردن یا بهتر شدن در ظاهر پیدا می کند ، و علاقه خاصی به اشتراک گذاری تجربه با شما و یا نشان دادن کار خود به شما نشان نمی دهد ، ممکن است از نشانه های زنی که خیانت می کند ، باشد .

آرزوی داشتن سلامتی یا ظاهر بهتر یک هدف کاملاً ارزشمند است ، اما در یک رابطه عادی ، این هدف مشترک است یا حداقل پیشنهاد می شود که به اشتراک گذاشته شود . اگر او این بخش از زندگی خود را برای خودش نگه می دارد ، تصمیم دارد این را با شما در میان نگذارد . و ممکن است برای رسیدن به این هدف ، فرد دیگری را سهیم کرده است .

 

۲۸- او در حال رشد دادن شخصیتی جدید است .

مردم با گذشت زمان تغییر می کنند ، اما معمولاً تغییرات ظریف است . یک علاقه جدید ، یک عادت جدید ، یک دیدگاه جدید در مورد یک موضوع . اگر تغییرات سریع و شدید در شریک زندگی شما اتفاق بیفتد ، احتمالاً وی تحت تأثیرات بیرونی قرار گرفته است .  ممکن است شخص دیگری نباشد ، اما این نوع تغییرات بزرگ نشان می دهد که او از رابطه ای که در آن قرار گرفته ، خوشحال نیست . و بهتر است برای بهبود رابطه و حل مشکل تان قدمی بردارید .

 

بعد از خیانت چه کنیم ؟ 

نشانه های دیگری نیز برای زنی که خیانت می کند ، وجود دارد . به مرور زمان ممکن است نشانه ها به قدری روشن شوند که شما به راحتی متوجه شوید ، یا شریک زندگی تان از خیانت خسته شده و رابطه را تمام کنند .

به یاد داشته باشید که اگر به شما خیانت شده است ، لزوما شما بد نبوده اید . ممکن است مشکلاتی در رابطه تان ، شریک زندگی شما را به سمت خیانت سوق داده باشد ، اما این مشکلات دلیل درستی برای خیانت نمی شود و مشکلاتی مانند نداشتن عزت نفس و اعتماد به نفس پایین در خیانت ، نقش بزرگی ایفا می کنند . خودتان را سرزنش نکنید و اگر خیانت را تجربه کرده اید ، برای کنار آمدن با آن و بهبود شرایط زندگی و ترمیم زخم هایی که به قلبتان وارد شده است ، از یک روانشناس کمک بگیرید . شما این حق را دارید که به زندگی عادی برگردید ، خوشحال باشید و شخص مناسبی را که واقعا شما را دوست دارد ، پیدا کنید .

وسواس بیش از حد زن در مورد حریم شخصی اش به چه معناست؟

ناگهان ، همه چیز زندگی شخصی وی است.  همه چیز راز است و شما حق ندارید چیزی را بدانید. بهترین دفاع ، همانطور که گفته می شود ، حمله است.  اگر او چیزی را پنهان کرده است ، ساده ترین کار این است که شروع به سرزنش شما کند که حسادت می کنید یا حساس شده اید و او به فضا احتیاج دارد .

بعد از خیانت چه کنیم؟

به یاد داشته باشید که اگر به شما خیانت شده است ، لزوما شما بد نبوده اید . ممکن است مشکلاتی در رابطه تان ، شریک زندگی شما را به سمت خیانت سوق داده باشد ، اما این مشکلات دلیل درستی برای خیانت نمی شود و مشکلاتی مانند نداشتن عزت نفس و اعتماد به نفس پایین در خیانت ، نقش بزرگی ایفا می کنند . خودتان را سرزنش نکنید و اگر خیانت را تجربه کرده اید ، برای کنار آمدن با آن و بهبود شرایط زندگی و ترمیم زخم هایی که به قلبتان وارد شده است ، از یک روانشناس کمک بگیرید . شما این حق را دارید که به زندگی عادی برگردید ، خوشحال باشید و شخص مناسبی را که واقعا شما را دوست دارد ، پیدا کنید .

اگر به همسرمان مشکوک شدیم که دارد خیانت می کند، با این حال چه کارهایی را نباید انجام بدهیم؟

سوابق تلفنی همسرتان را جستجو نکنید و ایمیل های او را نخوانید .
به تماس های او گوش نکنید .
تاریخچه مرورگر وی را جستجو نکنید .
سعی نکنید از او یا دوستانش بازجویی کنید .

4.7/5 - (329 امتیاز)
بپیوندید
اطلاع از

7 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
امیر سیدی
1 سال قبل

سلام خسته نباشی من قبلان باخانمی ازدواج کردم نزدیک 10سال زندگی مشترک بعد جداشدیم و‌ همسرم ظرف مدت کوتاهی باشخص دیگرازدواج کرد..نزدیک 5سال بااون شخص زندگی کرد وجداشدایا ازدواج مجدد من کاردرستی هست باخانم سابقم من خیلی وابستگی شدیددارم بهش واین خانم باشخص دیگری وارد رابطه شدبانادیده گرفتن من که پاش موندم باخیانتی که کرد ازدواجی که کرد وغیره پاش موندم..ایامیشه باهمچین زنی خوشبخت شد.تاکیدمیکنم واقعان عاشقشم گرچه دیوانگیه اماعاشقشم ایا به سرانجام میرسه زندگیمون یا بازخیانت و ترک من…مچکرم ..امیر از خوزستان

نادر
1 سال قبل
پاسخ به  امیر سیدی

اشتباهه ازدواج بااین خانم

M.sh
8 ماه قبل
پاسخ به  امیر سیدی

مردم چقدر بدبخت شدن که با هر کسی زندگی میکنن?????

شهرام
6 روز قبل
پاسخ به  امیر سیدی

نه فقط خودت دوست داشته باش لیاقتت نداشته

سلمان هراتی
1 سال قبل

سلام محلی با خانواده ام سرکار بودم همون وقت ها خانمم هر روز آرایش و لباس های شیک می پوشید بعد از دیدن چندین نشانه های خیانت کارم را ول کردم حالا داخل منزل خبری از آرایش و زیبایی و لباس های شیک نیست خواستم بدونم با توجه به این موضوع خانمم خیانت میکرده

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
1 سال قبل
پاسخ به  سلمان هراتی

سلام دوست عزیز؛ صرف مواردی که ذکر نمودین دلیل بر خیانت نیست.

مسعود
1 سال قبل

عالی بودممنون ازاگاهی دادنتون

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره