به راحتی وقت مشاوره بگیرید

همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.

مشاور جنسی

مشاوره جنسی

مشاوره جنسی


وجود یک مشاوره جنسی یکی از مسائل بسیار مهم در روند زندگی زناشویی است. مشاوره ی جنسی موجب می شود از بسیاری از آسیب ها در روابط زناشویی جلوگیری گردد و منجر به زندگی آرامش بخش و شیرین برای هر دو طرف شود. بنابراین آگاهی از مسائل جنسی به طور دقیق در حل مشکلات جنسی افراد بسیار تاثیر گذار است. چرا که بیشتر مسائل و مشکلات در زندگی زناشویی زمانی به وجود می آیند که افراد بنابر دلایلی اعم از عدم آگاهی از مسائل جنسی و یا نا توانی در ارضای نیاز های جنسی یک دیگر موجب ایجاد نارضایتی در یکدیگر می شوند.

مشاوره جنسی چیست ؟

مشاوره ی جنسی عبارت است از مراجعه به یک مشاور و روانشناس و حل مسائل و مشکلات و یا آگاهی از چگونگی برقراری ارتباط جنسی. مشاوره جنسی از مهم ترین مسائل برای قدم نهادن به عرصه ی ازدواج است. اگر شما در عرصه ی ازدواج هستید و به زودی تصمیم به این امر گرفته اید به شما توصیه می کنیم حتما به همراه همسر خود به یک مشاور جنسی مراجعه کنید. (بهتر است روند مراجعه به مشاور بصورت تکی انجام شود).

متاسفانه دیده شده که این مساله از طرف زوج ها جدی گرفته نمی شود تا جایی که هنگامی که وارد زندگی مشترک می شوند این عدم آگاهی باعث بروز مشکلات بسیار جدی در بین آنها می گردد. زیرا مسایل جنسی امری غریزی است و خواه یا ناخواه باید درباره نحوه برخورد صحیح با آن آگاهی های لازم را کسب نمود در غیر اینصورت بروز مشکلات امری اجتناب ناپذیر خواهد بود.

صحبت کردن با یک مشاور جنسی در دوره ی قبل ازدواج و یا در حین زندگی مشترک موجب می شود شما بدون حس خخالت و شرم بتوانید به راحتی مسائل را برای ایشان بازگو کرده و در مسایل جنسی مشورت و یاری بخواهید.

در چه عرصه هایی می توان از مشاور جنسی استفاده نمود؟

باید گفت هر موضوعی که موجب نا آرامی شما در مسائل جنسی میگردد بی شک بدست یک مشاوره ی جنسی از بین رفتنی است.مواردی در زیر به آن اشاره خواهیم کرد مواردی است که در صورت مواجهه با آنها باید با یک مشاوره ی جنسی مشورت نموده و در صورت لزوم کارهای درمان را آغاز کنید.

  • عدم رضایت جنسی توسط یکی از زوجین
  • سرد مزاجی زوجین
  • عدم آگاهی از اقدامات جنسی
  • عدم آگاهی درست از پیشنوازی
  • نداشتن دانش کافی در رابطه با مسائل مختلف
  • ناتوانی های جنسی

مسائل بالا بیشترین مسائلی است که ممکن است هر یک از افراد با آن ها رو به رو شوند. توجه نمایید که شاید در ابتدا این مسائل مهم تلقی نشوند اما در صورت تداوم مشکلات شدیدی را به وجود می آورند. پس به محض این که متوجه مشکل جنسی بین خود و همسرتان شدید با مشورت مشاور آن را حل نمایید. چرا که در طولانی مدت ممکن است مشکلاتی را به وجود آورد که قابل درمان نباشند.

وظایف درمانگر جنسی

یک درمانگر جنسی می تواند به شما یاری دهد که اعتماد به نفس ضروری را در به وجود آوردن توانایی های جنسی پیدا کنید. او همینطور برای شما نشان می دهد که ارتباط جنسی فراتر از رویکرد جنسی می باشد و به شما در معالجه اضطراب در زمان ارتباط جنسی یاری خواهد کرد. همانطور که بیان شد بیشتر اشخاص با تمایلات جنسی خود درگیر می باشند و امکان دارد درمورد آن چیزی که می خواهند یا به حس کردن بپردازند به تضاد دچار شوند یا اصلاً این را نمی دانند که دارای چه حسی می باشند.

درمانگر جنسی می‌تواند در کم شدن این تضادها به افراد کمک کند و  تمرین هایی را برای آنها ارائه خواهد داد که با کمک آن بتوانند احساس های خوب خود را به شناسایی کنند.

بررسی ارتباط جنسی

ارتباط جنسی میتواند یک مسئله ناراحت کننده برای بیشتر افراد باشد.بعضی از زنان و مردان هستند که در هنگام کودکی و بزرگسالی مورد سوء استفاده جنسی واقع شده اند که این عمل می‌تواند حس رضایت و اعتماد از ارتباط جنسی را از شخص بگیرد‌. این امر اتفاقی است که به تنهایی از عهده برطرف کردن آن برنمی‌آیید به همین خاطر بهتر است حتما از یک مشاوره جنسی یاری بگیرید .همچنین امکان دارد تجربه بدی از رابطه جنسی با همسر خود داشته باشید که مشاوره جنسی می‌تواند به درک کردن این تجرب ه‌ها و گذر از گذشته به شما یاری دهد.

پایه‌ های ارتباط جنسی

اگر جزو زوج هایی هستید که مدت زیادی از زندگی مشترکتان نگذشته است ممکن است در مورد مسایل جنسی با یکدیگر مشکلاتی داشته باشید که  این امر بدلیل کم تجربگی و کمبود دانش شما در این زمینه می باشد. این مشکلات ممکن است باعث تضعیف پایه‌ های ارتباط جنسی شما شده و در نتیجه با دردسرهای فراوانی رو به‌ رو شوید. مشکلات جنسی در اکثر مواقع از طرف زوج ها جدی گرفته نمی‌شود و زنان و مردانی که برای یک سرماخوردگی ساده ی خود به پزشک مراجعه می‌کنند اغلب از بازگو کردن مشکلات جنسی طفره می روند. در چنین مواردی پیش از هر چیز باید قبول کنید که در ارتباط با مسئله های جنسی کم تجربه هستید و احتیاج به اطلاعات بیشتری دارید.

این اطلاعات با صحبت کردن به صورت صادقانه با همسرتان به وجود می‌آید. علاوه بر آن مشورت گرفتن از یک مشاور با تجربه  در این زمینه می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. یکی از بزرگترین فواید گفتگو در این زمینه این است که متوجه نقاط ضعف و کارهای اشتباه خود می شوید. همچنین درمی یابید که شخص مقابل شما چه انتظارهایی را از رابطه زناشویی با شما دارد و شما چگونه می توانید به خواسته های او پاسخ دهید.

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره جنسی با مشاورین و متخصصان مجرب کلینیک روان آرام در تماس باشید.

 

سوالات رایج:

  • سلام من مردی 44 ساله هستم که سه فرزند دارم. در این مدت تمام تلاشم را برای رفاه خانواده کرده ام و از هیچ چیزی فروگذار نکرده ام. اما چند ماهی است که با خانمی 27 ساله آشنا شده ام حتی اگر چند ساعت صداشون و نشنوم عذاب می کشم. اما از طرفی هم عذاب وجدان دارم درباره خانوادم واقعا نمیدونم باید چیکارکنم؟

دوست عزیز مطمئنا در هر رابطه ای در ابتدا افراد تلاش می کنند تا نهایت انعطاف را نشان بدهند و به همین دلیل است که دوران نامزدی یکی از بهترین دوران ها برای افراد است. اما باید دقت داشته باشید که ادامه این رابطه آیا ارزش این را دارد که رابطه شما با همسرتان از بین برود؟ فرزندان شما چه واکنشی نشان خواهند داد؟ بهتر است که پیش از هر موضوعی دقت کنید که آیا لذتی کوتاه مدت را می توان جایگزین خوشبختی کرد که سال ها برای آن زحمت کشیده اید یا خیر.

  • سلام من و همسرم 8 ساله که با هم ازدواج کردیم و یک پسر داریم. ازدواج ما کاملا سنتی بود و علائق کمی بین ما مشترک بود. از نظر بقیه ما زندگی بی نقصی داریم اما من خودم می دونم که روابط عاطفی بین ما خیلی کمرنگه . البته رابطه زناشویی خوبی داریم اما خالی از عشق هست. من اوایل سعی می کردم که خیلی عاشقانه برخورد کنم اما همسرم هیچ واکنشی نداشت منم بیخیال شدم. همیشه فکر می کردم که باید عشق تو زندگی باشه ولی نیست.

به نظر میرسه شما از همسرتون درخواست رفتاری رو دارید که بلد نیست یا نمیتونه انجام بده. تصویری که ارائه کردید از زندگیتون بسیار سرد هست در صورتی که ممکنه به این بدی نباشه . به شما پیشنهاد می کنیم که در باره علائق همسرتون و رفتارهاش آگاهی بیشتری کسب کنید و به یک زوج درمانگر برای حل مسائلتان مراجعه کنید.

  • سلام من همسرم پیش خودم کار میکنه و شاغله. اما از وقتی که ایشون اومده مشکلات بسیار زیادی برای من پیش اومده . همیشه خونه به هم ریخته اس و هیچ غذایی نداریم. با این وجود من باید همیشه سرکار غذا بگیرم که هزینه هامو افزایش داده. از طرفی ی روز خاننمم سرش درد میکنه یه روز با خواهرش دعواش شده باید برسم خونه. بهشم میگه برو ی جا دیگه کار کن قبول نمیکنه. نه من میتونم درست کار کنم نه زندگیم شرایط خوبی داره. نمیدونم باید با قاطعیت مجبورش کنم که دیگه کار نکنه یا نه ؟

به نظر میرسه شما نیم تونید با همسرتون به راحتی گفتگو و مذاکره کنید. کما اینکه وقتی همسرتون داره کار بیرون انجام میده پس طبیعتا کارهای منزل باید بین شما تقسیم بشه و انتظار اینکه هم شاغل باشن و هم کارهای خونه رو کامل انجام بدن غیر منطقیه. پیشنهاد ما اینه که با همسرتان درباره شرایط مشورت کنید ودر صورت نیاز به یک زوج درمانگر مراجعه کنید.

سایر مطالب :
روانشناسی ازدواج
مشاوره ازدواج
مواجهه با شکست عشقی 
مشاوره درمان افسردگی 
مشاوره کودک
روانشناسی خانواده 
مشاوره خانواده 
دکتر مشاوره خانواده 
مشاوره زندگی مشترک 

راه های ارتباطی مرکز

تلفن:

88216100

88216200

آدرس:

تهران، میدان ونک ،خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی ،نبش کوچه شهریار  ،پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

 

ما را در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید

7663
7662
مشاوره جنسی | مشاوره جنسی | مشاوره جنسی | مشاوره جنسی | مشاوره جنسی | مشاوره جنسی
جدیدترین ها قدیمی ها بیشتر رای
فرشته

سلام 16سالمه و مدتی است ک با پسری اشنا شدم خیلی بهم علاقه مند هستیم چند وقته از من درخاست رابطه جنسی کرده ولی من نمیتونم ب خواستش تن بدم یجور انگار عذاب وجدان دارم بنظرتون کار درستی ک واستشو رد میکنم

نگار

هرجای دنیا که باشی اینو بدون‌که اگر هم خواستی انجامش بدی مراقب باشی.بهداشت رو رعایت کنی و جلوگیری ‌کنی از اتفاقات ناگوار و اینکه بدونی چه کاری انجام بدی برای مراقبت از خودت که خدایی نکرده دچاره حاملگی،بیماری و غیره نشی
اما تا جایی که میتونی خودت رو آسون عرضه نکن‌ و انجامش نده به‌ خاطر هرکسی که ادعای دوست داشتن میکنه

خدیجه

نه باعث میشه بدبخت بشی وازخانواده رانده بشی پرده تورو پاره میکنه درد داره مه

زهرا

نترسین

امیرحسین

اصلاا همچین کاری نکن من خودم 17 سالمه …وقتی پسری در روابطش همواره به دنبال سکس و یا حفای سکی و جنسی هست ازش دوری کن و رابطت را قطع !! … با پاکی وشرافت خودت بازی نکن

امیرحسین

با سلام … خسته نباشید … من امیرحسین هستم و ۱۷ سالمه …من هم توان جنسی بالای دارم و هم به دلیل داشتن توان جنسی بالا شهوت و تحریک زیادی …. متاسفانه خود ارضایی میکنم و هر کاری میکنم جلوشا بگیرم تنها ۲ تا ۳ روز دوام میارم و بعدش دوباره … فیلم پورن چون میدونم خیلی بده سعی کردم کمتر ببینم و اگه خود ارضایی میکنم با فیلم های اماتور و عادی باشه … خلاصه میخوام کمک کنید تو این مواردی که دوستان دیگه نوشتن اصلااا راهکاری ندادید ..لطفا یه پیشنهاد راهکار چیزی بدید که بتونیم کمش کنیم لااقل… بیشتر بخوانید »

مهسا

صددرصد کسی ک ادمو دوست داشته باشه واقعا از این مدل درخواست‌ها نمیکنه

زهرا

سلام من دختر ۱۴ ساله ای هستم که همین مشکل رو دارم میترسم به پدر و مادرم بگم نمی خوام تن به این کار بدم ولی نمیدونم چکار کنم بد تر اینکه پسر خاله ام هم هست هر بار درباره اش فکر می کنم بدنم یخ می کنه لطفا کمکم کنیدبار ها جواب منفی دادم ولی دست بر نمی داره

زهرا

سوال دیگه ای که دارم ممکنه با انجام این کار حامله یا حتی صدماتی ببینم؟

بی نام

احتمالش بالاست

بی نام

باخونواده درمیون بزارید بهترین حامیاتون اونهاهستن بهشون اعتماد کنید ومشکلتونو بگید

صبا

به مادرت بگو

...

مطمئن باش کار اشتباهی نکردی

بی نام

بهترین کارو داری درحق خودت میکنی اگه به خواستش تن بدی برای همیشه از چشمش میفتی وتا وقتیکه این خواسته رو ازت داره براش مهمی تودختری واز جنس خودمی نمیخوام به روحت لطمه بخوره اصن به خواستش تن نده خودتو راحت در اختیارش قرار نده اصن چرا باید خیلی راحت بتونه به تو پیشنهاد رابطه بده حتما قول ازدواجم میدن که خیلی مسخرست عزیزم سن تو سن هوایی شدن هوای خودتو داشته باش

آرمان

بهش بگو نه

علیرضا

سلام من همسرم رابطه خیلی خوبی داریم اما وقع نزدیکی زود خسته میشود و اصرار میکند ک تمام کنم و اصلا دوس ندارم اینجوری باشه رابطمون راهنمایی کنیین ممنون

زهرا

چجوری میتونم وقت بگیریم برای مشاوره جنسی؟

مدیر سایت

برای دیدن رزومه مشاوران ما به لینک مشاوران مراجعه کنید و برای رزرو وقت نیز اینجا کلیک کنید. یا با شماره های درج شده تماس بگیرید.

m

من مشکل واژینیسموس دارم باید چیکار کنم ؟

مدیر سایت

پیشنهاد ما اینکه حتما در اسرع وقت به یک مشاور روانشناسی مراجعه کنید و با استفاده از تکنیک هایی این مشکل رو حل کنید

س

سلام من خیلی با همسرم مشکل دارم ، احساس خوبی ندارم در رابطه .

مدیر سایت

موضوعی که مطرح کردید خیلی کلی هست و دقیقا مشخص نیست چرا مشکل دارید با ایشون . بهتون پیشنهاد می کنم در اولین قدم با خودتون رو راست باشید و این مشکلات رو بررسی کنید و سعی کنید حلشون کنید و در این رابطه از همسرتون هم کمک بگیرید. در صورتی که حل مشکلات امکان پذیر نیست حتما به یک روانشناس مشکلات زناشویی مراجعه کنید. مطمئن باشید که صرف زمان باعث میشه در طولانی مدت رضایت بیشتری از زندگی داشته باشید

الکس

سلام برای من سوال هست که آیا همه ی زن و مرد ها با هم رابطه دارند

لیلا

بله

نام *رضا تهرانی

سلام
پسری هستم که احساس تنهایی میکنم شرایط ازدواج را ندارم از طرفی هم نمیخواهم دختری را مورد آزار جنسی قرار بدهم,از خودارضایی هم خوشم نمی آید.
قبلا با دخترها دوست بوده ام وقتی رابطه جنسی وجودداشته باشد و منجر به ازدواج نشود دختر ها احساس بدی نسبت به خود و طرف مقابل پیدا میکنندانگار مورد آزار قرارگرفته اند
چه کنم از صیغه هم بدم می آید

نگار

سلام خسته نباسید.
۶ماه هست که ازدواج کردم‌ و من در موقع دخول احساس درد میکنم نه دردی که داخل لگنم‌ پخش‌بشه‌ انگار که یک نوع درد همراه با سوزشه و این که توی این‌وضعیت شیوع کرونا به پزشک مراجعه نمیتونم‌کنم…ااین‌ درد رو از ابتدا داشتم و اونقدر جدی نمیگرفتم..و این‌که از نظر روحی هم‌ کاملا اوکی هستم.اما علتش نمیدونم چیه و اینکه چه دارویی توی این‌زمینه کمکم میکنه

daruos

سلام.. من حس ب هم جنس دارم حس مفعول بودن و این حس اذیتم میکنه .‌ هیچ جور نتونستم ترک کنم شهوتم خیلی زیاده نمیتونم جلوشو بگیرم … مفعول بودن ازارم میده .‌ میشه حل کرد این مسله رو لطفا کمک کنید

مبینا

سلام من ۱۵سالمه .
قبلا که درباره پرده بکارت اطلاعات کافی نداشتم جسمی رو وارد خودم کرد ولی هیچ درد و یا خونریزی نداشت ایا من پرده بکارتم رو از دست دادم؟

حامد ملایی

من 33 سالمه در منزل خیلی مشکل پیدا کردم از نظر اینکه هر موقع همسرمو میبینم تحریک میشم ودلم نزدیکی میخواد اصلا بیرون از خونه اینطور نیستم واصلا چشمم دنبال کسی نیست

حامد ملایی

چیکار کنم اینو کم کنم شاید در روز 3 بار هم باشه باز م دلم میخواد میخوام اینو به هفته ای یه بار برسونم کمکم کنید

شیما

سلام. من 15 سالمه و الان در این سن یه تفاوت فاحش بین خودم و بقیه دوستانم احساس میکنم. اونم گرایش به اقایون بالای 30 ساله. برام عجیبه که چرا به پسرای نوجوون همسن خودم حسی ندارم و وقتی یه مرد میانسال میبینم تحریک میشم و قوه تخیل جنسیم به کار میوفته. میخواستم بدونم این یه انحراف جنسیه؟ یا چطور میشه برطرفش کرد؟ هرموقع که پسری سعی در ارتباط برقرار کردن باهام رو داره احساس بی میلی بهم دست میده و همش احساس میکنم پسرای همسن خودم خیلی خنگ و بی درک هستن. میدونم که صحبت درمورد این موارد برام… بیشتر بخوانید »

بهاره

منم همین طوریم فقط به پسر های بالای ۲۷و۲۸ سال گرایش میکنم

m.b

سلام من 34 سالمه و عورت نمایی دارم خیلی هم از این کار لذت میبرم، به دکتر هم مراجعه کردم دارو هم مصرف کردم فایده ی نداشته

اااااا

سلام من وسیله ای رو داخل مقعدم فرو کردم و کامل داخل نگهش داشتم حدود ۱۰ سانت بود بعد یکم خون اومد بنظرتون مهمه؟ خطرناکه؟

شاهین

سلام اقای دکتر . الان نمیدونم واقعا مشکلم چی هستش همش عصبانی میشم از دست دوستم همش دعوامون میشه حتی اختلال جنسیتی هم دارم (ترنس ) طوری که به دوستم علاقه پیدا کردم و دوستش دارم وابستشم و حتی باهمیم اولا خوب بود باهاش خوب بودم دعوامون نمیشد ولی الان هر شب دعوامون میشه بحث میکنیم هرچی میکنم هم نمیتونم کاری انجام بدم که این دعواها پیش نیاد لطفا کمک کنین آیدی تلگرام @Pq2002r

MHmhmh

سلام وقت بخیر لطفا توضیح بدین چه راه هایی برای رفع نیاز جنسی برای کسانی که شرایط یا اصلا قصد ازدواج ندارن رو وجود داره؟ لطفا کامل راه های مختلف رو شرح بدین ممنون

هما

سلام ۳۵ساله هستم و متاهل و فرزند دارم اما از لحاظ جنسی به شریک مطلوبم و ایده ال نرسیده ام و با همسرم راحت نیستم از هر نظر و از بعد جنسی تنوع طلب بوده و دارم ازار می بینم ممنون میشم راهنمایی کنید

علی از تهران

سلام من ۳ ساله که ازدواج کردم همسرم زیاد به رابطه علاقه ای نشون نمیده حتما من باید بهش بگم

Hni

سلام برای ترک خودارضایی چیکار باید کرد؟؟

ا...

سلام 30 سالمه چند ماهیه که با ی دختر اشنا شدم بشدت رفتار بی ثباته خیلی دروغ می گه خیلی وارد هر رابطه ای میشه هر لحظه یه رابطه جدید با یه ادم جدید شروع می کنه . همه اینا رو می دونم ولی خیلی دوسش دارم . چون نمی خوام از دستش بدم می گم روابط شخصیت اهمیتی نداره . جدیدا یکار براش پیدا کردم که الان اصلا جواب تلفن رو نمی ده . چیزی که خیلی مشخصه سردرگمی و دروغگویی شه . خیلی بش علاقه دارم می خوام فراموشش کنم واقعا نمی تونم ی راهنمایی بکنید چی کار… بیشتر بخوانید »

ناشناس

سلام دختر۲۸ساله هستم وهمسرم۲۹ساله ۴سال دوران نامزدی داشتم که ۸ماه از ازدواجمان میگذردهنوز نتوانسته ایم رابطه جنسی داشته باشیم چون خودم میترسم اجازنمیدم شوهرم بیادسمتم نمیدونم چکارکنم نترسم خودم ازخودم خسته شده ام خیلی شدیدترس ووحشت دارم لطفا راهنمایی کنید

Mohsen

بیست سالمه پسرم . از فشار جنسی که سالها داشتم خسته شدم و می خام هر طور که بشه میل جنسی من تموم بشه . از درگیری جنسی خسته شدم . و قبلا به یک روانپزشک گفتم که دارویی بده که میل جنسیمو کم کنه . قبول نکرد . ولی دیگه خسته شدم ، نمی خام دیدن هیچ چیزی که مربوط به مسائل جنسی بشه فکرمو وقتمو زندگی لعنتیمو مشغول کنه مخصوصا دخترا . من چه غلطی بکنم که از شر این حس خلاص بشم؟
لطفا جواب منو فقط با پیامک بدید یا این جا بنویسید

ناشناس

سلام خسته نباشید
پسر هفده ساله هستم بنا بر اقتضا سنیم تمایل به تجربه رابطه جنسی رو در این سن دارم
می‌خواستم بدونم چه تبعاتی رو برام بدنبال داره؟

صدراااااا

من پسر هستم

صدراااااا

سلام وقت بخیر من پسری 15 ساله هستم و حس میکنم روی آلتم یه چیزی مثل بیماری پوستی هست الته مطمِن نیستم . نمیدونم باید به کی بگم نگرانم کرده . درسته که به پدر و مادرم بگم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

بازیل

سلام
میخواستم بدونم در رابطه بدون کاندوم در صورتی که مرد مراقب باشه مایع منی هنگام نزدیکی با زن خالی نشه،بازم احتمال حاملگی هست؟
و اینکه بعد از انجام این عمل که پیش آب مرد همیشه هست باید بعد از رابطه خانم جلوگیری کنن؟
اگه جوابتون مثبته بگید با چه قرصی یا دارویی باید جلوگیری انجام شه کخ عوارضی هم نداشته باشه،متشکر

زهرا

وقت بخیر من 4سال هست با پسری آشنایی کامل دارم والان نزدیک به2سال هست که رابطه عاشقانه داریم هردو20سالمون هست و خانواده های 2طرف از ابتدای رابطه در جریان هستند ولی به علت درس و …با بودن باهم ما مخالفت کردند و الان به صورت مخفی از خانواده هامون در ارتباط هستیم.وقتی زمانی میگذره با گفتن دوستت دارم نمیتونی حس عشق رو بیان کنی و چون هردوما مقید به دین هستیم ونخواستیم حرامی رخ بده بااطلاع گرفتن از مراجع تقلید وتماس با دفترشون خودمون صیغه 6ماهه جاری کردیم و تمدید میکنیم رابطه ی ما سریع و زیاد پیش رفت ولی… بیشتر بخوانید »

آيدين

سلام خسته نباشيد ، ميخواستم ببينم ميتونم به صورت انلاين تأييديه براي تطبيق جنسيت بگيرم ؟ چون تو اين شرايط فكر نكنم بشه حضوري به روان درمان مراجعه كرد

زهره

سلام من یه دختر 12 ساله دارم که به تازگی و نمیدونم از کجا در مورد روابط جنسی زن و مرد فهمیده و فکرشو خیلی درگیر کرده و با کسی هم حرف نمیزنه میخوام بدونم من بابد چیکار کنم پیش مشاور یا روانشناس برم ؟؟ خواهش میکنم منو راهنمایی کنید

Farshad

خوب تو این سن تو محیط های متفاوت مخصوصا دوست های تو مدرسه خیلی تاثیر دارع

صدف ازشیراز

باسلام وعرض ادب.من شوهرم زندان به علت اعتیادهست و در طول زندگی خیلی کمکش کردودوباره بهم خیانت کرد و الان حدود 16ماه هست داخل هست و9ماه هست که هیچگونه رابطه ای باهم نداشتیم وندیدمش وهمش هم میگه جبران میکنم ولی من دیگه خسته شدم ازاین وضعیت. کیس های خوبی هم پیدامیشن یا برای ازدواج یا دوستی ولی من میگم بخاطر خیانت نشه به شوهرم نمیرم باههشون اونم که بیرون نمیاد اگر میشه لطف کنید بگید من چیکارکنم و تکلیفم چی هست

محمد

من 21 سالمه مجردم و خیلی ه خود ارضاعی رو اوردم به حدی که دارم از بین میرم همش کارم خوده ارضاعی چیکار کنم بهم کمک کنید داره از خودم بدم میاد

س.ع

س.مدت ۱۱ماهه ک نامزد کردم و همسرم شهرستانه و ب دلیل مشغله ی کاری حداکثر ماهی ی بار میاد واز جلو رابطه دارم باهاش ولی من تو تمام مدت ارضا نشدم با اینکه همه کار میکنه واسم ولی من حتی تحریک هم نمیشم چون از اول ترس و استرس داشتم ک هنوزم همرامه با اینکه عاشقشم و خیلی دوسش دارم و این مسعله خیلی آزارم میده و واقعا ناراحتم میشه راهنماییم کنید باید چیکار کنم

......

سلام من سیزده سالمه و فکر می کنم پرده ی بکارتم پاره شده به دلیل اینکه انگشتم خیلی کم اما فرو رفت چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟یا ممکنه اگه تست بدم به صورت به طر همین دلیل جواب این باشه که قبلا رابطه ی جنسی داشتم خدا زودتر کمکم کنین ولی قستم خود ارضایی نبود . بعد هم اینکه با توجه به سن کمم نمیتونم خودم برم دکتربه خانوادهم نمی تونم بگم. چون نمیدونم چیکار می کنن از طرفی هم واقعا استرس دارم . به خاطر همین لطفا راه کاری رو پیشنهاد کنین که ور نشم با خانوادم صحبت کنم

سوسن

حدود ۶ سال پیش دو بار متوجه شدم همسرم سیگار میکشه ،وقتی من. میفهمیدم قول میداد گذاشته کنار .ولی بازم ۲۰ روز پیش فهمیدم هفته ای ۲ پاکت میکشه ،طوری که اصلا نمیشه فهمید سیگاری شده.بنظرم کار از دعوا و بحث گذشته راهنماییم کنید چطوری با همسرم حرف بزنم که بهش بفهمونم براش نگرانم؟اصلا بهش بفهمونم که من متوجه شدم تو پنهونی سیگاری شدی؟

رها

سلام من رها هستم
من ۱۸ سالمه و عقد هستم همسرم(یحیی)آزمایشاتی لحظه داره و من نمی دونم باید درخواستشو رد کنم یا ن

علی

سلام من پسری هستم۲۷ ساله بیماری پدوفیلی دارم یعنی پسر بچه ۸تا۱۶ سال میبینم شهوتی میشم به دخترا اصلن علاقه ای ندارم چگونه از دست این بیماری رها بشم لطفا کمک کنید

سپیده

سلام نامزد من علاقه زیادی به سکس گروهی و فانتزی های اینطوری داره و نمیتونم ببرمش دکتر پیشنهاد شما برای اینکه قانعش کنم چیه

مریم

سلام. خانم 33 ساله هستم. همسرم 33 ساله. میل جنسی ایشون بیش از حد هست. دو بار در روز تا 4 بار هم پیش اومده. بسیار آزار دهنده شده برام. مشکلات جسمی هم برام بوجود اومده. بهش علاقه دارم. دلم میخواد این مشکل حل بشه ولی ایشون حاضر به مشاوره و حل مشکل نیست. باید چیکار. کنم؟

A.H

سلام وقت بخیر
افرادی که دچار خود ارضایی هستن باید به مشاوره مراجعه کنن؟داروی هست که بتونن با این مشکل مقابله کنن؟

نیلا

سلام من ۱۸ سالمه باشوهرم دوساله ازدواج کردیم ویک دختریک و نیم ساله داریم ماقبل ازبدنیا اومدن دخترمون روزی سه چهاربار رابطه داشتیم ومیل جنسی شوهرم خیلی زیاده ولی از وقتی دخترم بدنیا اومده رابطمون رو محدود کردم چون دخترم بمن خیلی وابسته است و همیشه پیش منه ازطرفی شوهرم رعایت نمیکنه و پیش بچه هم ب من نزدیک میشه ومن ردش میکنم شوهرم از من دلگیر میشه واگه ارضانشه عصبی میشه راهنماییم کنین چیکارکنم

ملیحه

سلام،با وجود اینکه من ۲ سال با علاقه ازدواج کردم،اما از ابتدا متوجه سرد مزاجی همسرم شدم،و در ماه اول زندگی متوجه عادت خودارضایی همسرم شدم،به شدت حساس و بی اعتماد شدم،بسیار ناراحت و افسرده شدم،از ابتدا ایشون اصلا رابطه جنسی که راضی کننده باشه با من نداشتن و با فهمیدن این مساله ن بشدت آسیب دیدم،باهاشون مطرح کردم و ازشون خواستم بریم مشاوره،بهشون اعتراف کردم که من واقعا از نظر جنسی تامین نیستم و این مساله ممکنه باعث از دست دادن زندگی و رابطمون باشه،و قبول نکردن،الان بعد دوسال ،هنوزم گاهی من متوجه خود ارضاییاش میشم،من کنارشم،بمن بی توجهه… بیشتر بخوانید »

امیر

سلام وقت بخیر ببخشید سوالی داشتم. انحرافات جنسی قابلیت درمان قطعی و داعم رو دارند؟؟؟

بهار

سلام . خواهرزاده من ۹سالشه و پسر هست .امروز ک رفتم تو اتاق متوجه شدم که توی اینترنت در مورد باسن سرچ زده و کلی عکس های سوپر دیده با گوشی مامانم که مادربزرگش میشه. من باهش خیلی دعوا کردم ولی به مادرش هنوز هیچی نگفتم تا راه حل درست رو پیدا کنیم بعد بهش بگم. چطور باید باهاش برخورد کرد؟نمیدونم قبلا هم این کار رو کرده یا نه!

ایسان

سلام من یه سوال دارم اگر با شلنگ پرفشار خود را بشوریم ایا امکان دارد پرده پاره شود ؟؟؟من الان قرار بود ۴پریود بشم ولی امروز ۲۷هنوز پریود نشدم این دومین ماهی بود که من پریود میشم تازه از ۴اردیبهشت پریود شدم با تشکر من ۱۵سالمه لطفا جواب بدید

ه شیری

سلام وقت بخیر/من می خواستم در مورد تمایل جنسی سوالی بپرسم من الان 21 سالمه از بچگی یه جورایی فوت فیتیش هستم البته با یکم تفاوت مثلا خانمی رو سوار حیوانات ببنیم تحریک می شم درضمن خیلی خجالت می کشم به روانشناس مراجعه کنم خواهشا کمک کنید من باید چکار کنم تا درمان بشم؟؟؟

تینا حسینی

سلام من تینا هستم میخواستم یه سوالاتی ازتون بپرسم من الان دانشگاه میرم و ۲۰ سالمه و دقیقاً یک هفته هست که با یک پسر به اسم آدرین حرف میزنم ولی هنوز شروع به رابطه ی جنسی و دوست دختری دوست پسری نکردیم ما هم دیگه رو به شدت دوست داریم و به هم وابسته شدیم میخواستم بپرسم آیا دارم کار درستی رو میکنم که هنوز باهاش حرف میزنم ولی شروع به رابطه نکردیم

Gol

سلام.وقتتون بخیر.من و همسرم خیلی رابطه خوبی با هم داریم و واقعا از هر نظر همدیگرو درک میکنیم.امروز یه مطلبی را با من در میان گذاشت که ذهن من را شدیدا مشغول کرده و اون اینه که گفت من چند سال پیش بعد از اینکه تصادف کردم و به بیمارستان رفتم بعد از اون بعضی وقتها و نه مرتب،نسبت به مردهای دیگه احساس پیدا میکنم که انگار نسبت بهشون تمایل خیلی ضعیفی دارم ولی نه به اون اندازه که خواستار رابطه باشم.فقط یه چیزی که میاد توی ذهنم.واقعا الان نمیدونم باید چه عکس العملی از خودم نشون بدم و باید… بیشتر بخوانید »

تماس با ما نوبت دهی سریع