تعیین مشاورهبا پر کردن فرم زیر و پرداخت پیش پرداخت وقت شما در سیستم ما به صورت رسمی ثبت خواهد شد

phoneدر اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت و با هماهنگی شما مناسب ترین زمان و مشاور را ثبت خواهیم کرد

تعیین وقت مشاوره

  • در صورتی که نمیدانید چه نوع مشاوری می خواهید، یکی را فعلا انتخاب کنید، ما با شما تماس میگیریم و راهنماییتان میکنیم
  • Hidden
    پس از تکمیل فرم همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و بهترین زمان را با هماهنگی شما ثبت خواهند کرد.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

این روز ها هر شخصی برای بهبود سلامت روان خود نیازمند دریافت وقت مشاوره روانشناسی است. دیگر مانند گذشته نه چندان دور، افراد کم فهمیِ آن را ندارند که در صورت وجود اختلال و جنون نیاز به رزرو وقت مشاوره است. دیگر همگان با هر میزان سواد و درکی بر این آگاهند که وقت مشاوره و وقت روانشناس تنها برای افراد دارای اختلال روانی نبوده و هر شخصی برای بهبود سلامت روان خود و بهبود روابط با خود و دیگری نیازمند گرفتن وقت مشاوره است. بی شک با وجود پیشرفت تکنولوژی و آنلاین شدن هر خدماتی وقت مشاوره انلاین و دریافت آن نیز یکی از خدماتی ست که دارای خواهان بسیاری ست.

رزرو وقت مشاوره در روان آرام

روان آرام، بهترین کلینیک تخصصی روانشناسی ست که می تواند در این امر یاری رسان افراد باشد. با دریافت و تعیین وقت مشاوره از کلینیک تخصصی روان آرام می توانید در تمامی زمینه های روانشناسی دریافت خدماتی عالی داشته باشید. به عبارتی دریافت وقت مشاوره نه تنها برای درمان بلکه برای کنترل، پیشگیری و حتی دریافت مشورت است. مشورتی که قرار نیست از سوی افراد نا وارد و بر اساس تجربه های اندک باشد. بلکه شما پس از تعیین وقت مشاوره و دریافت خدمات مشاوره می توانید از تحصیلات و اطلاعات آکادمیک یک شخص اطلاعات کافی را پیدا نمایید در نتیجه ی مورد ذکر شده انتخاب مشاور و تعیین وقت مشاوره یکی از پررنگ ترین و با اهمیت ترین مسائل در زندگی روزمره خواهد شد. از اهمیت بالای تعیین وقت مشاوره همین بس که خود روانشناسان و مشاوران جهت بهبود و رفع برخی مسائل از دیگر همکاران خود کمک گرفته و با دریافت وقت روانشناس به زندگی خود از بیرون گود نگاه کرده و بهترین تصمیمات را نیز می گیرند. بی هیچ احساسات هیجانی و بی هیچ سوگیری از عمدی. پس با تعیین وقت مشاوره به سلامت روان خود کمک نمایید.

رزرو وقت روانشناسی در کلینیک روان آرام می تواند یکی از بهترین تصمیماتی باشد که افراد می توانند جهت بهبود حال درونی خویش و آشتی با خود اتخاد کنند..
یکی از دلایلی که بر رزرو وقت روانشناسی تاکید می گردد این است که بهره مندی از جلسات مشاوره و روانشناسی می تواند تاثیر بسیاری بر افزایش خودشناسی داشته باشد که سبب می گردد، آدمی احساس سبکی از بابت پذیرش خویشتن حقیقی خود داشته و نیز بتواند با درک احساسات و هیجانات خود با کمک های راهنمایی مجرب یعنی روانشناس، مشکلات گره خورده ذهن و روان خود را گشوده و به مرور زمان حال بهتری را تجربه نموده و این حال خوب را به خویش هدیه دهد.
رزرو وقت روانشناسی تنها وابسته به وجود اختلال و مشکلی خاص بر وجود و روان آدمی نبوده و حتی می توان برای افشاء و خالی کردن وزنه های سنگین ناراحتی ها، دل شکستگی ها و سردرگمی ها و.. به نزد روانشناس مراجعه نمود، تا با ابراز این احساسات به مشاور و روانشناس که رازدار نیمه پنهان وجود مراجعین خویش می باشند؛ بتوان دست دوستی با احساسات غم و شادی دراز کرده و در هر زمان با پذیرش،کنترل و تسلط بر نحوه بروز آن ها پس از رزرو وقت روانشناسی سبک زندگی آرامش بخش تر و سازنده تری را ترسیم و آغاز نمود..

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره