به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
مشاوران حرفه‌ای و با تجربه
بازگشت وجه در صورت نارضایتی
مشاوره حضوری،آنلاین و تلفنی
انتخاب بهترین مشاور برای شما

مشاوره ارتباطی

مشاور آیا به مشاوره ارتباطی نیاز دارم؟ مشاور ازدواج مشاور ارتباطی چه کسی است؟ مرکز مشاوره آشنایی با مرکز مشاوره ما سرویس ها سوالات متداول مشاوره ارتباطی

آیا به مشاوره ارتباطی نیاز دارم؟

ما انسان ها، موجودات اجتماعی هستیم و دوستی یکی از پیوندهای مهمی است که این نیاز به ارتباط عاطفی را برآورده می کند. دوستی یکی از مهمترین قسمت های زندگی ما است و ارزش قابل توجهی به آن می بخشد. مراقبت و عشقی که از طریق دوستی به دست می آوریم، زندگی ما را ارتقا می بخشد. اهمیت مشاوره ارتباطی و بهترین مشاوره ارتباطی نیز به دلیل اهمیت ارتباطات است.

دوستی می تواند به کسی کمک کند تا با مشکلات بهداشت روانی نیز کنار بیاید. دوستان بزرگترین سیستم پشتیبانی یک شخص هستند.

اما دوستی ها همیشه به خوبی پیش نمی روند. به همان اندازه ای که داشتن یک دوستی سالم، سازنده است، دوستی های ناسالم و مشکلات آن می تواند زندگی ما را تحت تاثیر قرار داده و آثار بسیار مخربی داشته باشد.

دلایل مراجعه به بهترین مشاوره ارتباطی:

زمان مشاوره ارتباطی چقدر است؟

زمان مشاوره ارتباطی نیز مانند دیگر مشاوره ها، وابسته به مشکلات و نیازهای شما است. اگر در موقعیت اجتماعی ویژه ای مشکل دارید، ممکن است مشاوره کوتاه مدت برای شما کافی باشد. اگر در مهارت های ارتباطی دچار مشکل هستید یا از اختلال اضطراب و ... رنج می برید، دوره درمان می تواند طولانی تر باشد.

آیا مشاوره ارتباطی در زمینه رابطه زوجین نیز مفید است؟

بله! رابطه عاشقانه نیز نوعی رابطه است. تمام روابط نیاز به چارچوب ها و معیارهایی دارند که رعایت کردن آن ها ضروری است. اگر چه زوج درمانگران در زمینه روابط زوجین تخصص دارند، با این حال مشاور ارتباطی نیز می تواند به شما کمک کند. به ویژه اگر مشکل شما در رابطه عاطفی تان، ریشه در مهارت های ارتباطی شما دارد.

مهارت های ارتباطی چیست؟

مهارت های ارتباطی ابعاد بسیار زیادی دارد. برای مثال، نحوه برقراری مکالمه، مشخص کردن مرزهای دوستی، نحوه بیان نظرات یا حل کردن مشکلات و ... از مهارت های ارتباطی هستند.

طول جلسات چقدر است؟

جلسات مشاوره در مرکز مشاوره ما، ۴۵ و ۶۰ دقیقه هستند که انتخاب آن با شماست.

آیا مشاور ارتباطی به درمان اضطراب نیز کمک می کند؟

مشاوران ارتباطی، روانشناسانی با تخصص در زمینه ارتباطات هستند. آن ها در درمان اضطراب می توانند به شما کمک کنند. اما اگر تشخیص دهند که بهتر است شما درمان تخصصی اضطراب را دریافت کنید، شما را به یک روانشناس یا روانپزشک ارجاع خواهند داد.

آیا مشاوره ارتباطی برای فرزندم موثر است؟

بله! مشاوره ارتباطی برای کودکان موثرتر است. اگر آن ها در برقراری ارتباط با همسالان یا معلمان و ... مشکلی داشته باشند، مشاور ارتباطی به آن ها کمک خواهد کرد. علاوه بر این، کودکان در مراحل رشد خود مهارت های متفاوت همچون ارتباط را می آموزند. مشاور ارتباطی به فرزند شما کمک می کند تا این مهارت ها را از سنین پایین و به درستی کسب کنند.

4.5/5 - (142 امتیاز)

مشاور ارتباطی چه کسی است؟

مشاور ارتباطی متخصصی است که به شما در کسب مهارت های ارتباطی، حل تعارضات، داشتن دوستی های سالم و … کمک می کند. مشاور ارتباطی با پرسیدن و درک علت اصلی چالش های ارتباطی در زندگی شما، از جمله تجربیات کودکی، حوادث منفی، قرار گرفتن در معرض تحقیر شدن و … که ممکن است منجر به باورهای فعلی در ارتباطات شما شود، نگرانی را کشف خواهد کرد و به شما در حل مشکلات ارتباطی کمک می کند. در اولین جلسه مشاوره ارتباطی، مشاور فضایی ایمن و بدون قضاوت را برای به اشتراک گذاشتن تجربیات شخصی  شما فراهم می کند. مشاور جزئیات اساسی درباره شما و مشکلات را در نظر می گیرد و یک رابطه درمانی برقرار می شود.

مرکز مشاوره و روانشناسی روان آرام، دارای مجوز رسمی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره بوده و توسط سرکار خانم دکتر آزیتا امین الرعایا تاسیس گردیده است. کادر کلینیک روان آرام را مشاورانی خبره، اساتید دانشگاهی و روان درمانگران به نام تشکیل داده اند. حوزه فعالیت این کلینیک روانشناسی را می‌توان حوزه فعالیتی وسیعی دانست چرا که خدمات ارائه شده در این مرکز مشاوره مشکلات روان شناختی، روان پزشکی، کودک و نوجوان، بزرگسالان، فردی، زوج درمانی، خانواده و حتی مشاوره های گروهی را نیز پوشش می‌دهد

بهترین مشاوره ارتباطی
151 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
زهرا
1 ماه قبل

سلام ببخشیدمن حدود یه سال میشه ک ازدواج کردم قبلش معلمم ازم خواست تا باهاش ازدواج کنم من گفتم ن و اون گفت آن تو با یکی دیگ ازدواج کنی یه زوری میام و بهش میگم ک تو منو دوست داشتی حالا هم همش میاد به خوابم میگه نمیزارم راحت زندگی کنی وخیلی میترسم ک این حرفی رو ک گفته واقعیت بشه

تیم محتوا روان آرام
1 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

سلام دوست عزیز؛ توصیه میکنم برای حل این موضوع از روانشناس فردی ترجیحا با رویکرد روان تحلیلی کمک بگیرید.

مسعود
2 ماه قبل

باسلام.بنده زیاد شاخه به شاخه شدم و دلیل اصلیش هم اینه که نمیتونم ارتباط با افراد برقرار کنم یا ارتباط رو درست حفظ کنم.دید مردم و همکارانم نسبت به من خیلی تاثیر داره روی رفتارم

تیم محتوا روان آرام
2 ماه قبل
پاسخ به  مسعود

سلام دوست عزیز؛ توصیه میشه که از روانشناس فردی راهکار بگیرید.

غزل
2 ماه قبل

سلام خسته نباشید. من 21 ساله هستم و دانشجو. مدتی با یک اقای 24 ساله هم دانشگاهی رابطه عاطفی به قصد ازدواج داشتم(بدون ارتباط جنسی) ایشون از دور یک مورد ایده آل بود اما در بطن رابطه متوجه شدم اختلال شخصیت خودشیفته داره. یکبار داشتم یک مطلب درباره تکنیک چراغ گاز میخوندم، احساس کردم تمام مطلب رو از زبان من نوشتن. هرچقدر از رنج و بی محبتی و تحقیر و بی توجهی ای که من در اون رابطه دیدم کم گفتم. دست خودش نبود ذاتا احساس همدلی نداشت اصلا. اختلال های شخصیت هم درمان ندارن ک امیدمیبستم بهش. تقریبا سه ماهی هست جدا شدم البته ما بین سه ماه یک دوره ده روزه با هم بودیم و مجدد جدا شدیم. چیزی ک اذیتم میکنه حسرتی هست ک میخورم. من دوستش داشتم. همش حسرت میخورم که اگر این مشکل رو نداشت چی میشد. اگه با محبت بود، اگه دلرحم بود اگه اذیتم نمیکرد اگه دروغ نمیگفت اگه برام وقت میذاشت‌، با حرفاش آزارم نمیداد…یعنی من میدونم ک کار درستی رو کردم. اصلا هم دلم نمیخواد برگردم. اما حسرت رابطه ی خوبی ک میتونستم باهاش داشته باشم ولم نمیکنه

تیم محتوا روان آرام
2 ماه قبل
پاسخ به  غزل

سلام دوست عزیز؛ این ناراحتی و سوگواری بعداز دست دادن رابطه تا حدودی طبیعی است و رو به بهبود خواهید رفت. با خودتون فکر کنید که اغلب حسرت برای از دست دادن چیزهای مطلوب هست وقتی شما اینهمه موارد نامطلوب و حتی آزار دهنده ذکر کردین که در واقع خودتون رو رها کردید، حسرت چه چیزی رو میخورید؟ اگه فکر میکنید کنار مشاور بهتر میتونید این دوران رو سپری کنید، مرکز روان آرام بصورت حضوری و غیر حضوری میتونه در خدمتتون باشه.

میترا
2 ماه قبل

سلام با یه آقایی در ارتباطم که علی رغم میل من ارتباطمون کمه، هرچند زیاد نبودنش رو قبول کردم ولی وقتی من تماس نمیگیرم بعد 5-4 روز میپرسه چرا کمی چرا نیستی؟ چه جوابی میتونم بدم که منطقی باشه؟

تیم محتوا روان آرام
2 ماه قبل
پاسخ به  میترا

سلام دوست عزیز؛ بدون داشتن اطلاعاتی درست و کامل از ماهیت و کیفیت رابطه، امکان راهنمایی صحیح و نظر دادن وجود نداره. میتونید برای بررسی دقیق تر جوانب رابطه، یا یک مشاور که در حیطه رابطه تخصص داره، مشورت کنید.مشاوره انلاین و تلفنی پیشنهاد میشه.

Shokoh
3 ماه قبل

سلام
من ادم خیلی استرسی هستم . امروز برای اولین بار منی که با هیج پسری حتی چند کلمه هم صحبت نمیشدم ،با پسری آشنا شدم در فضای مجازی و شماره دادم 😔خیلی نگران هستم و حال خوبی ندارم،من ۱۷ سال دارم و نمیدونم الان باید چیکار کنم
من درسم خیلی خوبه و اصلا اهل این کارا نیستم
چیکار کنم😢😢

تیم محتوا روان آرام
2 ماه قبل
پاسخ به  Shokoh

سلام دوست عزیز؛ توصیه میکنم به کمک روانشناس منابع استرس و حال بدتون رو بررسی و رفع کنید تا بتونید با حال خوب و توجه روی درسهاتون تمرکز داشته باشید و مثل سابق موفق باشید. درمورد اون شخصی که اشنا شدید هم اگه حالتون رو بد میکنه و یا احتمال آسیب و افزایش اضطراب وجود داره، میتونید تمومش کنید. و این کاملا دست شماست.

علیرضا
3 ماه قبل

سلام خوب هستید… من ۱۹ سالمه و پسرم… من به تازگی حدود دوماه با یک خانومی که چیزی حول حوش ۳ ساله میشناسمشون وارد رابطه احساسی شدم که قبلش جفتمون از دونفر ضربه خورده بودیم… اوایل رابطه رابطمون عالی بود ولی الان من یک حس گنگی دارم ایشون واقعا و قلبا عاشق بنده هستش منم ایشون واقعا دوست دارم ولی یه حسی منو این وسط بشدت اذیت میکنه… به کمک نیاز دارم…

Last edited 3 ماه قبل by علیرضا
تیم محتوا روان آرام
2 ماه قبل
پاسخ به  علیرضا

سلام دوست عزیز؛ از اونجایی که باید رابطه تون کاملا بررسی بشه و منشا اون حسی که اذیتتون میکنه رو بایستی شناسایی کرد، لازمه که از مشاوره پیش از ازدواج که به مولفه های یک رابطه تسلط دارند کمک بگیرید.

سوگند
3 ماه قبل

سلام مشکل من اینه که وقتی دارم کار میکنم ذهنم کار درست رو میدونه و میدونم که چکاری درسته اماناخوآگاه توی تایپ یا انجام اون کار اشتباه میکنم و باعث میشه از لحاظ کاری ضعف داشته باشم به نظرتون علتش چیه و باید چیکار کنم؟

تیم محتوا روان آرام
3 ماه قبل
پاسخ به  سوگند

سلام دوست عزیز؛ میتونید از تکنیک های مایندفولنس ( ذهن آگاهی) و راه های افزایش تمرکز بهره بگیرید و به کمک روانشناس فردی میتونید بررسی جامع تری از شرایط خودتون داشته باشید و راحت تر مشکلتون رو برطرف کنید.

پریسا
3 ماه قبل

سلام،، من. تو. رابطه با کسی هستم که بهم خیلی علاقه داریم. ولی بشدت زودرنج شدم و در برابر هرحرفی سریع واکنش تند نشون میدم.. ممنون میشم راهنماییم کنین

تیم محتوا روان آرام
3 ماه قبل
پاسخ به  پریسا

سلام دوست عزیز؛ رابطه شما و تغییر خلق شما دو مساله ای جداگانه هست که باید بررسی بشود که ایا بهم مرتبط هست یا خیر. پس قبل از هر چیز دلایل تغییر خلق و زود رنجی خودتون رو بررسی بفرمایید. توصیه میکنم با کمک مشاور این کارو انجام بدین.

محفوظ
4 ماه قبل

سلام من 32 ساله هستم و یکسال هست با همسرم که عقد کرده ام همسرم مدتی در یک کلینیک به عنوان منشی مشغول به کار بوده است . به تازگی از محل کار خود با انتخاب خودش بیرون آمده اما بعد زا یکماه من متوجه شدم جایی که رد آن مشغول به کار بوده کارفرما از وی درخواست رابطه جنسی داشته اما همسرم موافقت نکرده و به همین دلیل از آنجا بیرون آمده است .
حالا بعد زا یک ماه تقریبا مجدد باید با همسرم جهت انجام کاری باید به آنجا مراجعه و با کارفرمای قدیمش روبه رو شوم
میخواهم بدانم بهترین عکس العملی که میتوانم نشان دهم چیست ؟ و چگونه باید با کار فرما صحبت کنم که هم متوجه کار زشتش شود و خودم هم آرام شوم

Hadise
4 ماه قبل

سلام من با یکی اشنا شدم و دوست شدم اوایل خیلی اصرار برای در رابطه بودن داشت و در طول روز به هر بهانه ای میخاست حرف بزنه اما الان مدت کمی باهام حرف میزنه و خیلی با دخترهای دیگه گرم میگیره نمیدونم چیکار کنم ک بسمت خودم بکشونمش وعاشق خودم کنم راه حلی دارید؟

پریا
4 ماه قبل

سلام ببخشیدمن خیلی وقته که این مشکلو دارم ولی فکر میکردم که خودش به مرور زمان که بزرگتر شم و از این سن برم بالا تر مشکلم حل میشه اما اشتباه فکر میکردم هرچی مطالب تو گوگل خوندم یا با مشاوره حرف زدم حل نشد من نمیتونم با ادمای جدید به راحتی ارتباط برقرار کنم همه فکر می‌کنند کم حرفم یا بد اخلاقم اما این شکلی نیست من دوست دارم با دیگران حرف بزنم با ادمای جدیدی آشنا شم ولی نمیشه تا میرم این کارو کنم استرس میگیردم و وقتی استرس میگیرم بدنم واکنش نشون میده یا میلرزه یا برای یک فعالیت مطالبی که حفظ میکنم همرو یادم میره بخاطر استرسم خیلی دوست دارم مهربون باشم اما نمیتونم محبت کنم از هر اشتباهی که میکنم تا چند روز بعد فقط خودمو سرزنش میکنم که چرا این کارو کردم خیلی سعی میکنم که استرس نگیرم ولی نمیشه هر تمرینی تا حالا کردم ولی تا با یه آدم جدیدی حرف میزنم از استرس زیادم یا نفسم میگیره یا به لکنت زبون میوفتم همه فکر می‌کنند مشکل دارم اما اینطوری نیست همیشه مواظب خودم هستم که یا سوتی ندم یا لباسام چیزیش نباشه دوست دارم آدم شوخی باشم ولی نمیتونم هر کاری کردم که این مشکلم حل شه ولی نمیشه گفتم اینجام بگم شاید حل بشه

تیم محتوا روان آرام
2 ماه قبل
پاسخ به  پریا

سلام دوست عزیز؛ به نظر میرسه شما از اضطراب اجتماعی رنج میبرید.و این موضوع علاوه بر روابطتون میتونه تحصیل و اشتغال شما رو مختل کنه. برای جلوگیری و پیشرفت این مساله، حتما از روانشناس متخصص در رویکرد شناختی رفتاری کمک بگیرید و از رنج و اضطراب خودتون خلاص بشین و با جرات و اعتماد بنفس در جامعه به زندگیتون ادامه بدید.

هانا
4 ماه قبل

سلام دوستم داشت باهام درد و دل میکرد بعد اومد گفت تو ام اگه دوستی داشته به من پیانمیدادی منم ناراحت شدن بهش پیام ندادم به نظرتون چیکار کنم چی بگم؟

ابوالقاسم جعفرپور
4 ماه قبل

سلام من ۴۰ساله هستم به مدت ۱۹ سال میباشد خواهر زادم فوت کرده وبه دلیل اینکه خیلی دوستش داشتم ومرگش رو باور نداشتم همیشه چشمم به دنبالش بوده اینم بگم که بنده متاهل میباشم واز زندگیمم راضی هستم وخیلی هم زن وبچه هامو دوست دارم وبرای خودم خط قرمز های دارم اما جدیدا در دانشگاه با یه دختر خانم آشنا شدم واحساس میکنم که خواهر زادمو تو ایشون میبینم حتی به این خانم پیشنهاد سیغه خواهر برادری دادم خواستم بدونم آیا امکان دارد احساسم به غیر از این نمیتواند چیز دیگری باشد

سهیلا
20 روز قبل

خودت الکی گول نزن

amirreza
5 ماه قبل

سلام من امیررضا هستم ۱۴ سالمه و اینکه مشکلم اینه که تو مدرسه یکی از همکلاسیا بخاطر اینکه بهش تو امتحان تقلب نرسوندم بهم میگه تو مثل دخترایی و بهم میگه دختر و بقیه دانش آموزا هم میگن خیلی اذیتم می‌کنه و دهنمو خیلی درگیر کرده میشه لطفاً بهم بگین چیکار باید کنم

سهیلا
20 روز قبل
پاسخ به  amirreza

غیراز جنسی هم نیست خودت الکی گول نزن

amirreza
5 ماه قبل

سلام من اسمم امیررضا هست ۱۴ سالمه راستش من یه مشکلی دارم اینه که تو مدرسه دوستم بخاطر اینکه تو امتحانا بهش کمک نمیکنم میگه تو مثل دخترایی و بهم میگه دختر و بقیه دانش آموزا هم بهم میگن همش اذیتم می کنه و نه تنها من بقیه هم اذیت می‌کنه نمی‌دونم باید چیکار کنم خیلی دهنمو درگیر کرده باید چیکار کنم لطفاً بهم بگین

تیم محتوا روان آرام
4 ماه قبل
پاسخ به  amirreza

سلام دوست عزیز بهتره با مشاور مدرسه تون صحبت کنید.

زهرا
5 ماه قبل

با سلام ببخشید رفیقم پنج ساله یه پسر رو میخواد به پسره گفت و اون گفت نمی‌خوادش بعد وقتی رفیقم رو میبینه واکنش نشون میده کاراش یه جور حرفاش هم یه جور
احساس کردم غرور پسر اجازه نمیده به دختر بگه که اونو دوست داره و ترس از یکی یا رفیقاش روی مخش راه میرن شما نظرتون چیه؟

رها
5 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر خسته نباشید. من دختری 26 ساله و مبتلا به بیماری ام اس هستم. مدت کوتاهی هست که با پسری آشنا شدم وقصد دارم درمورد بیماریم باهاش صحبت کنم ولی نمیدونم زمان مناسبش دقیقا کِی هست و از همه مهم تر اینکه نمیدونم چی باید بگم و اصلا مکالمه رو چطور باید شروع کنم؟!ممنون میشم راهنماییم کنین

زهرا
5 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر من با ی پسری در ارتباطم خیلی هم همیدگه رو میخاییم بهش خیلی اعتماد دارم میخاد باام ازدواج کنه ولی خانوادم مخالفن و نمیزارن باهاش دوست باشم میخام بدونم چکار کنم تا راضی شن و دوستی مون رو قبول کنن😟

سحر
5 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

دوستیتونو یا ازدواجتونو تکلیف خودتو اول معلوم کن بعد از بقیه انتظار داشته باش

علی
5 ماه قبل

باسلام و وقت بخیر. عذرخواهم پدر و مادر من دو روز است که با هم دوست نیستند. البته مادرم پدرم را بیرون کرده است و می گوید من می خواهم جدا بشوم . من از ایشان می پرسم خب چرا ؟ می گویند: چون ایشان اصلا به فکر تو و خواهرت نیست و اصلا هم به فکر زندگی نیست و من می خواهم خودم را راحت کنم. چه کنم من فردی بسیار احساساتی و عاشق خانواده و اصلا دوست ندارم پدر و مادرم جدا بشوند. البته که در سال گذشته مادر و پدرم می خواستند جدا بشوند ولی خب من نگذاشتم ولی الان مادرم به حرف من هم گوش نمی دهد. لطفا راهنمایی کنید. من 13 سالم است.

تیم محتوا روان آرام
5 ماه قبل
پاسخ به  علی

سلام دوست عزیز به مادر و پدرتون بگید به مشاور خانواده مراجعه کنن، شاید بسیاری از موارد در شما حل شده.

سحر
5 ماه قبل
پاسخ به  علی

از یه بزرگتر که پدر ومادرت هردو قبولش دارن کمک بگیر مثل پدر بزرگ یا مادر بزرگ

رامین
6 ماه قبل

سلام مدتی هست در ارتباط چشمی با افراد دچار مشکل شدم و نمیتونم ارتباط برقرار کنم،و خیلی ازار دهنده شده برام چیکار کنم

تیم محتوا روان آرام
5 ماه قبل
پاسخ به  رامین

چی شده که این اتفاق افتاده؟

رامین
5 ماه قبل

اتفاق خاصی نیوفتاده تقریبا دوسال هست که اینجوری شدم

رستا
6 ماه قبل

سلام خسته نباشید من دختری ۱۶ ساله هستم و جدیداً با یک دختری که ۱۸ سالشون هست آشنا شدم دوست دارم با ایشون دوست بشم اما نمیدونم چطوری بهش بگم میترسم درخواستمو رد کنه و از من خوشش نیاد

ممنون میشم جواب بدین

Last edited 6 ماه قبل by رستا
سحر
5 ماه قبل
پاسخ به  رستا

نگو می خوام باهات دوست بشم یکم باهاش صحبت کن ببین علاقش چیه مثلا اگه می تونی بهش پیشنهاد بده باهم یه کلاس برین

Natasha
6 ماه قبل

سلام . دوست پسری که ۱۰ سال میشناختمش و ۹ ماهه که باهم هستیم و قصدمون ازدواج بود در اثر یه حادثه آتیش سوزی ۷۰ درصد سوخته و دست چپش از زیر آرنج قطع شده البته سرو صورتش سالمه من خیلی دوسش دارم و اونم همینطور و از همه نظر باهم اوکی بودیم این یکماه که بیمارستانه من هر روز به دیدنش رفتم همه میگن ولش کنم اما من نمیتونم بخاطر نقصی که براش پیش اومده خمه چیزو بزارم زیر پام .چجور کمکش کنم با شرایط کنار بیاد؟و خودم چیکار کنم؟

تیم محتوا روان آرام
5 ماه قبل
پاسخ به  Natasha

سلام دوست عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه چقدر ناراحت کننده. دوست خوبم بهتره هم شما و هم ایشون بعد از بهبودی به مشاور مراجعه کنید تا دقیق تر موضوع بررسی بشه. در خصوص حرف اطرافیان سعی کنید به خودتون رجوع کنید، اگر حرف دیگران نباشه شما چه چیزی رو انتخاب میکنید

مهناز
6 ماه قبل

سلام بنده با شخص همجنس خودم دوست بودم متاسفانه تمام باهم درد دل میکردیم و منم سیر تا پیاز زندگیم بهش گفتم و سر یه چیز مسخره گفت تو فلانی حالم ازت بهم میخوره تو باید از زندگیم حذف بشی و منو تهدید کرد جایی ازش حرف بزنم ابروم میبره میره به مادرشوهرم و جاریم میگه وقتی ازشون ناراحت بودم پشتشون حرف زدم الانم با جاریم میره میاد که ته دل منو خالی کنه چکار کنم دارم دیوونه میشم

فھیم
6 ماه قبل

سلام امروز خواھرم از من خواست مدارکم رو بھش بدم تا با مدارک من جایی کار کنہ بہ صورت دور کاری منم تو عمل انجام شدہ قرار گرفتم و قبول کردم و مدارکم رو دادم حالا پشیمونم چجوری بھش بگم کہ ناراحت نشہ وخودمم بتونم

فاطمه
6 ماه قبل

سلام .پدرمن ۹۲ سال سن داره.وقلبش با باتری کارمیکنه.باتوجه به اینکه تاریخ انقضای باتری قلبش خیلی نزدیکه،وبایدتعویض بشه،حاضرنیست این کاروانجام بده ومقاومت میکنه ومیگه دوست داره بمیره.بایدچکارکنیم؟

Last edited 6 ماه قبل by فاطمه
تیم محتوا روان آرام
5 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

سلام دوست عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه روانشناس با دیدگاه اگزیستانسیالیسم میتونه به ایشون خیلی کمک کنه پیشنهاد می کنیم حتماً به مشاوری که رویکرد شوند اگزیستانسیالیسم است مراجعه کنید

پاسخگوی شما 9 الی 21

02188216100 نوبت‌دهی مشاوره