به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
مشاوران حرفه‌ای و با تجربه
بازگشت وجه در صورت نارضایتی
مشاوره حضوری،آنلاین و تلفنی
انتخاب بهترین مشاور برای شما

مرکز مشاوره شمال تهران

مشاور مرکز مشاوره در شمال تهران مشاور ازدواج مشاور چه خواهد کرد ؟ مرکز مشاوره آشنایی با مرکز مشاوره ما سرویس ها سوالات متداول مشاوره شمال تهران

مرکز مشاوره شمال تهران


با تغییر سبک زندگی ،مخصوصا در کلان شهرهایی نظیر تهران ، بسیاری از افراد با مسایل و مشکلاتی در زندگی های مدرن امروزی مواجهه هستند که حل و فصل برخی از این مشکلات نیازمند مشورت و کمک کردن از افراد آگاه می باشد. روبرو شدن با بسیاری از معضلات و مسایل مختلف در زندگی اعم از فردی ،اجتماعی و یا خانوادگی معمولا بسیار چالش برانگیز و همراه با احساس نارضایتی، سردرگمی، ‌اضطراب و درماندگی است و بی شک اداره ی تمامی این مسائل به تنهایی امکان‌پذیر نخواهد بود. به همین علت ممکن است شما به مرکز مشاوره شمال تهران نیاز داشته باشید

گاهی ممکن است به منظور حل مشکلات از راهنمایی خانواده، دوستان و اطرافیان بهره‌مند شویم، لیکن کمک تخصصی، حل بهتر و سریع‌ تر مشکل را با احتمال خطای کمتر میسر می‌سازد. بسیاری از این افراد برای کسب مشاوره ای تاثیرگذار به دنبال پیداکردن بهترین کلینیک مشاوره در تهران هستند اما برخی از آنها بدلیل عدم آگاهی یا شناخت در مورد مرکز مشاوره شمال تهران نمی توانند راه حلی مناسب را برای مواجه با مشکلات خود بیابند.

به توصیه ی بسیاری از روانشناسان با تجربه در سرتاسر جهان ،همه ی افراد برای ایجاد یک جامعه ی سالم می بایست هر ساله علاوه بر کنترل و چکاپ جسمی، چکاپ روانی را هم در دستور کار خود قرار دهند تا از سلامت روانی خود اطمینان حاصل کنند. اما تحقیقاتی که در سالیان اخیر در کشور انجام شده نشان می دهد که معمولا افراد تا زمانی که به یک اختلال روانی جدی مبتلا نشوند، از مراجعه به روانشناس و روانپزشک امتناع می کنند و این در حالی است که نقش پیشگیرانه مداخلات روان شناختی باید به طور جدی مورد توجه قرار بگیرد. این موارد از طریق مرکز مشاوره شمال تهران میسر می شود.

مرکز مشاوره شمال تهران

مزایا شرکت در جلسات مرکز مشاوره شمال تهران

  1. حل مسائل و مشکلات : شما با شرکت در این جلسات و صحبت با روانشناس می توانید مشکلات ذهنی و روحی خود را حل کنید.
  2. تشخیص اختلالات روانی: برخی مشکلات ذهنی و روانی به طور نهفته وجود دارند که با شرکت در این جلسات می توان آن هارا شناسایی کرد.
  3. درمان بیماری های ذهنی : بیماری های ذهنی را می توان به اندازه بیماری های جسمی خطرناک شمرد. با شرکت در جلسات مرکز مشاوره شمال تهران می توان به درمان این بیماری ها پرداخت.
  4. حل اختلافات گروهی : اگر مشکلات شما گروهی باشد مانند مسائل زناشویی یا مشکلات خانوادگی ، با شرکت در جلسات مشاوره ازدواج و یا مشاوره خانواده می توانید به حل آن ها بپردازید.
  5. حل مشکلات فردی : اگر مسائل و معضلات شما شخصی و فردی می باشد ، شرکت در جلسات مشاوره فردی مرکز مشاوره شمال تهران می تواند مسائل شما را حل کند.
  6. حل مسائل اجتماعی : اگر اختلال یا مشکل شما به رفتار های اجتماعی باز گردد به خوبی می توانید آن هارا در جلسات مشاوره اجتماعی بر طرف کنید.
  7. آموختن تکنیک های مختف : شما با شرکت در این جلسات به خوبی مهارت ها و تکنیک هایی را برای مقابله سازنده با مشکلاتتان پیدا می کنید.
  8. افزایش تاب آوری و تحمل : با شرکت در این جلسات به خوبی می توانید آستانه تحمل خود را در برابر مشکلات افزایش دهید و طور سازنده آن هارا برطرف کنید.
  9. بهبود کیفیت زندگی : در نهیت پس از اتمام جلسات در مرکز مشاوره شمال تهران ، کیفیت زندگی به طرز چشمگیری بهبود خواهد یافت.

کدام مشکلات فردی در این مرکز مشاوره مورد بررسی قرار می گیرند ؟

بهبود مشکلات فردی از جمله افسردگی، اضطراب، استرس، وسواس، شکست های عاطفی، مشاور قبل، بعد و حین ازدواج، مشاور تحصیلی از پایه تا کنکور درمرکز مشاوره شمال تهران انجام می گردد.

چرا مشاوره و روانشناسی واجب است؟

روان اصلی ترین و اساسی ترین بخش وجودی انسان است . در نتیجه سلامت آن نیز از سلامت جسم به مراتب مهم تر نباشد ، کم ارزش تر نیست . بدین جهت افراد باید چنین کرده و به مشاور مراجعه نمایند .

چه مشاوره هایی در این مرکز داده می شود ؟

مشاوره ازدواج ، مشاوره کودک ، مشاوره تحصیلی ، مشاوره جنسی و ... هر آنچه افراد مشاور بدان نیازمند اند .

4.6/5 - (458 امتیاز)

جلسات مختلف مرکز مشاوره شمال تهران

شما ما توانید از جلسات مشاوره در تمامی موضوعات زیر شرکت کنید و به بهبود کیفیت زندگی خود و خانواده بپردازید :

همچنین شما می توانید تمامی جلسات مشاوره فوق را به صورت حضوری ، تلفنی یا آنلاین انجام دهید.

مرکز مشاوره شمال تهران

 

معرفی مرکز مشاوره شمال تهران روان آرام

مرکز مشاوره و روانشناسی روان آرام با اخذ مجوز رسمی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره  در محیطی آرام و دل نشین در محله ونک تهران و با مدیریت سرکار خانم دکتر آزیتا امین الرعایا تاسیس گردیده است و با بهره‌گیری از جمعی از اساتید دانشگاه ،مشاورین خبره و با تجربه در صدد کمک رسانی به شما سروران می باشد تا بتوانند جامعه ای سالم و روبه رشد را با همراهی شما به ارمغان بیاورد.

این مرکز که در واقع یکی از مجهزترین مرکز مشاوره شمال تهران بشمار می رود کلیه خدمات مرکز مشاوره و روانشناسی روان آرام توسط متخصصان با دانش و با تجربه در زمینه های مختلف روانشناسی از جمله مشاوره ازدواج عرضه می گردد.همچنین در این مرکز به طیف گسترده ای از مشکلات روانشناسی، روانپزشکی، کودک و نوجوان و بزرگسال به صورت فردی، زوج، خانواده و گروهی رسیدگی می گردد.

کلینیک تخصصی کودکان

کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره کودکان روان آرام واقع در محدوده ظفر به عنوان یکی از مطرح ترین مرکز مشاوره شمال تهران فعال می باشد. با همراه داشتن نیروی متخصص و با تجربه، دانش به روز و تکنولوژی های برتر مغز و شناخت. و همچنین ارائه خدمات متنوع و مراجع محور در زمینه خدمات روانشناختی، به بهبود و ارتقا سلامت روان کودکان شما می اندیشد. در همین راستا و ارائه خدمات مشاوره کودک و روانشناسی کودک، مرکز روان آرام همواره با در دست داشتن نیروی متخصص و تجربه چندین و چند ساله به عنوان یکی از مطرح ترین مراکز در سطح شهر تهران مطرح بوده است.

در مرکز مشاوره شمال تهران کلیه خدمات مشاوره کودکان و والدین، انواع تست های استاندارد روز دنیا و کلیه مشکلات روانشناختی و درمانی کودک صورت میگیرد.

برای اطلاع از خدمات کامل این مجموعه به بخش تماس با ما مراجعه نمایید.

مرکز مشاوره و روانشناسی روان آرام، دارای مجوز رسمی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره بوده و توسط سرکار خانم دکتر آزیتا امین الرعایا تاسیس گردیده است. کادر کلینیک روان آرام را مشاورانی خبره، اساتید دانشگاهی و روان درمانگران به نام تشکیل داده اند. حوزه فعالیت این کلینیک روانشناسی را می‌توان حوزه فعالیتی وسیعی دانست چرا که خدمات ارائه شده در این مرکز مشاوره مشکلات روان شناختی، روان پزشکی، کودک و نوجوان، بزرگسالان، فردی، زوج درمانی، خانواده و حتی مشاوره های گروهی را نیز پوشش می‌دهد

مرکز مشاوره شمال تهران

 

معرفی خدمات مرکز مشاوره شمال تهران

از جمله خدماتی که مرکز مشاوره شمال تهران در اختیار شما عزیزان قرار می دهد  می توان به درمان اختلالات، مشاور خانواده، نوروفیدبک، مشاوره ازدواج ، روانشناسی و مشاور کودک، خدمات تخصصی روانپزشکی، سکس تراپی، مشاور تلفنی، درمان وسواس و خدمات تخصصی روانشناسی اشاره کرد.

مرکز مشاوره شمال تهران

کافیست برای شرکت در جلسات مرکز مشاوره روان آرام به وبسایت آن مراجعه فرمایید و درخواست خود را ثبت کنید.

روان آرام ارائه دهنده بهترین جلسات مشاوره در سطح کشور آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

بپیوندید
اطلاع از

0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره