به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
چگونه شوهر خوبی باشیم؟

چگونه شوهر خوبی باشیم؟

چگونه شوهر خوبی باشیم؟ تا بیشتر دوست داشته شویم

از شما مرد عزیز ممنونیم که برای زیباتر ساختن رابطه تان با همسر خود به دنبال راه های اصولی و مناسب در راستای چگونه شوهر خوبی باشیم؟ هستید مسلما می خواهید بدانید باید چه ویژگی ها و رفتارهایی داشته باشید تا همسرتان شما را بیش از پیش دوست داشته باشد و شما را بهترین مرد برای خودش تلقی کند..اگر پاسخ مثبت است پس به بهترین محتوای ممکن سر زدید!

آیا می خواهید همسرتان کمتر غر بزند اما نمی دانید چگونه؟آیا می خواهید بیشتر به شما و زحماتتان توجه کند و قدردانتان باشد اما نمی دانید چطور؟ و کلی سوالات متداول دیگر برای دستیبابی به پاسخ چگونه شوهر خوبی باشیم؟مژده دهیم که برای یافتن راه چاره محتوای بسیار مناسبی را انتخاب کرده اید زیرا در کنار توضیحات لازم بر چگونه شوهر خوبی باشیم؟ پیشنهادی عالی برای شما دوست بزرگوار داریم پس ما را تا انتهای صحبت هایمان همراه کنید.

چگونه می توانید شوهر خوبی باشید؟

 1. ابراز علاقه به همسرتان
 2. همراه و همدم بودن با همسرتان پاسخ موثر بر چگونه شوهر خوبی باشیم؟
 3. ابراز وجود هنگام نیاز همسرتان
 4. توجه به علایق و نیازهای عاطفی و مالی همسر خود
 5. گوش شنوا بودن برای همسر خود
 6. اهمیت و احترام به حفظ حریم شخصی بانوی خود از مهم ترین اصول چگونه شوهر خوبی باشیم؟
 7. تعهد و وفاداری به همسرتان اولین عامل نتیجه بخش در راهکارهای اصولی چگونه شوهرخوبی باشیم؟
 8. اهمیت و یاداوریِ توجه به همسرتان به هنگام تایم های شلوغتان
 9. اهمیت به روابط جنسی و عاشقانه
 10. صادق و یکدل بودن با بانوی خود
 11. ابراز تعریف و تمجید از همسر
 12. برخورد ملایم و محترمانه از معیارهای مهم چگونه شوهر خوبی باشیم؟
 13. رفیق بودن با همسر خود
 14. ابراز درست ناراحتی به همسرتان هنگام بحث های پیش آمده
 15. قدردان بودن از وی
 16. و..

در ادامه برخی از این معیارهای مهم موثر در چگونه شوهر خوبی باشیم؟را توضیح می دهیم.

 

ابراز علاقه به همسرتان

در چگونه شوهر خوبی باشیم؟ باید اشاره کنیم شوهر خوب بودن هم اصول و قوانینی دارد که بسیاری از مردها با وجود اطلاع و آگاهی از این اصول به آنها اهمیت نداده و بی توجهی را جایگزین پیاده سازی این اصول در زندگی مشترکشان می کنند.!ابراز علاقه به همسرتان را بسیار جدی بگیرید که همچون ویتامینی بر جسم و روح وی نفوذ کرده و حال او را بسیار خوب می کند.

اگر می دانستید شنیدن کلمه دوستت دارم از سوی شما تا چه حد بر شراط روحی وی اثر می گذارد هر لحظه این کلمه را به او متذکر می شدید.در راستای چگونه شوهر خوبی باشیم؟بهتر است بدانید که اگر حال همسرتان در رابطه خوب باشد دیگر خیالتان از بابت خیلی چیزها راحت است..دیگر اعتماد به نفسش از بین نمی رود و با وجود خستگی و احوالات ناخوش خود نگران دلسرد شدن شما از وی نمی شود و دلش قرص است که شما در هر شرایطی همراهش هستید و دوستش دارید.

اگر دلتان می خواهد به همسرتان عشق بورزید اما نمی توانید نشان دهنده این است که شما مهارت کافی را در ابراز علاقه و عشق ورزیدن به همسرتان ندارید و چه بسا بسیار مهم است که این مهارت را در خود افزایش دهید برای این امر می توانید از چلسات مشاوره کلینیک روان آرام بهره مند گردید و نسبت به این موضوع بی اعتنا نباشید.

چگونه شوهر خوبی باشیم؟

همراه و همدم بودن با همسر

در پاسخ به چگونه شوهر خوبی باشیم؟وقتی بانویتان از مسئله ای رنج می برد و یا بابت موضوعی بسیار خوشحال و خشنود است همراهش باشید در کنار او از غم هایش غمگین و در شادی های کوچک و بزرگش شاد باشید و با او این احساسات را در میان بگذارید.او را در موقعیت های مختلف درک کنید.

ابراز وجود هنگام نیاز همسر

دیگر همه می دانیم اکثر خانم ها دلشان می خواهد مردشان در برخی مسائل به آنها کمک کند مثل تمیز کردن منزل،جا به جایی لوازم دکوری سنگین،حتی پیشنهاد و نظر برای خرید یک لباس..بنابراین شما آن مردی باشید که در صورت دوست داشتن و تمایل همسرتان به وی کمک می کند..رنگ موردعلاقه او را انتخاب کنید و در خرید پیراهن به او اشتیاق بیشتری تزریق کنید.

وقتی همسرتان در انجام برخی کارها نیاز به همراه دارد کمکش کنید و نگذارید به تنهایی وظایف مشترکتان را به دوش بکشد.در ذهن خود از همسرتان با وظیفه خانه داری زیاد و بدون استراحت یاد نکنید و گاها به وی در این امر کمک کنید!

توجه به علایق و نیازهای عاطفی و مالی همسر خود

برای پیشبرد بهتر در معیارهای چگونه شوهر خوبی باشیم؟همسرتان را در زندگی مشترک خود ارجح قرار دهید هر مردی در زندگی مشترک خود نیازها و خواسته های همسرش را تا حد ممکن رفع می کند.مگر می شود نسبت به نیازهای یکدیگر بی خیال بود؟

این مقاله هم بخوانید  با بد دلی شوهر چه کنیم؟

خوب است که برای چگونه شوهر خوبی باشیم؟بدانید وقتی همسرتان نیاز به تفریح،شوخی و یا استراحت دارد،نیاز به صحبت کردن و یا نیاز به مقداری پول دارد به نیاز های وی توجه کنید و به آن ها اهمیت دهید..شما و همسرتان شریک زندگی یکدیگر هستید تمام اطرافیانتان هم شما را ترک کنند شما و همسرتان اولین نفراتی هستید که از بودن یکدیگر دلگرم می شوید و وجود همسرتان را به هر نبودنی ترجیح می دهید.پس بیشتر به خواسته های یکدیگر توجه کنید.

چگونه شوهر خوبی باشیم؟

گوش شنوا بودن برای همسر خود

در پاسخ به چگونه شوهر خوبی باشیم؟توضیحات مختصری از این عنوان و دیگر عناوین خدمتتان ارائه می دهیم.گوش شنوا بودن یعنی توجه و گوش دادن بادقت به درد و دل ها یا صحبت های همسرتان؛با این کار نشان دهید که او و دغدغه ها و ماجراهایش برایتان مهم و باارزش می باشند.

اهمیت و احترام به حفظ حریم شخصی بانوی خود

خیال نکنید زندگی مشترک یعنی نداشتن حریم شخصی.بلکه به حریم و مرزهای شخصی همسرتان توجه کنید و به او فضای آزادی را فراهم کنید.اگر نیاز به تنهایی هنگام ناراحتی دارید تنهایش بگذارید اگر نیاز دارد با دوستانش تفریح کند مانع او نشوید و به حریم شخصی یکدیگر احترام بگذارید.

اگر همسرتان هدف یا خواسته ای دارد به وی کمک کنید تا در صورت مفید بودن اهدافش به آن ها برسد حتی اگر نمی خواهید به وی کمک کنید به همسرتان انگیزه و اشتیاق دهید هرگز با حرف ها و رفتارهایتان احساس کم بودن و یا بی میل شدن او برای رسیدن به خواسته هایش را به همسرتان القاء نکنید و به حریم شخصی او اهمیت دهید.

چگونه شوهر خوبی باشیم؟

تعهد و وفاداری به همسر

مسلما می دانید که هیچ یک از معیارهای اصولی چگونه شوهر خوبی باشیم؟به اندازه تعهد و وفاداری تان به همسر خود مهم و باارزش نیست..اگر به او محبت می کنید و یا نیازهایش را فراهم می کنید اما به او خیانت کرده و این مسئله را مهم نمی پندارید محبت و رفتارهای خوبتان با وی چه فایده ای برای او دارد؟!

خیانت یعنی هرگونه رفتاری که وقتی همسرتان در کنارتان باشد انجام نمی دهید،هر حرفی که همسرتان اگر با شما باشد بر لب نمی آورید و..خیانت تنها به معنای بودن با دیگری و یا نگاه معنادار به دیگر بانوان نیست که چه بسا این موارد هم خیانتی بزرگ محسوب می شوند!لطفا بیشتر به این موضوع اهمیت دهید.

تا به اینجا برخی از معیارها و اصول رفتاری چگونه شوهر خوبی باشیم؟ را برایتان شرح دادیم در ادامه برخی دیگر از این اصول را نام می بریم تا به شناخت بیشتری از اصول رفتاری چگونه شوهر خوبی باشیم؟دست یابید.

اصول رفتاری و معیارهایی دیگر در چگونه شوهر خوبی باشیم؟

 1. درد و دل کردن و ابراز نیازهای عاطفی تان به همسر از اصول مهم چگونه شوهر خوبی باشیم؟
 2. اهمیت به زیبایی و بهداشت فردی خود
 3. کمک به رشد و تعالی همسر و احترام به خواسته ها و اهداف او
 4. دعوت کردن وی به مکان های مورد علاقه اش مثل رستوران،شهربازی یا پاساژ خرید و..
 5. هدیه خریدن برای وی حتی بدون مناسبت
 6. دوست داشتن سالم نه بی حد و مرز و ناسالم!
 7. توجه کردن به همسرتان در طول روز
 8. مقایسه نکردن همسرتان با دیگران
 9. و..

چگونه شوهر خوبی باشیم؟

 

برای رسیدن به بهترین نتایج در چگونه شوهر خوبی باشیم؟بدانید که حتما به خودتان هم اهمیت دهید تا خودتان را دوست نداشته باشید نمی توانید به خوبی به همسرتان عشق بورزید..حال به سراغ پیشنهادمان در پیشبرد چگونه شوهر خوبی باشیم؟می رویم.

شناخت معیارهای سالم و صحیح همسرداری

تمامی زوجین در روابطشان ممکن است نیاز داشته باشند تا با روش بهتر و مناسب تری به یکدیگر عشق بورزند نه با محدود کردن هم نه حساسیت زیاد بر وی و..ابراز درست علاقه در رابطه بسیار مهم است که در صورت عدم ابراز صحیح دوست داشتن ممکن است بین شما عزیزان اختلاف ایجاد گردد.

کلینیک روانشناسی روان آرام به شما پیشنهاد می کند از حضور در جلسات زوج درمانی یا حتی مشاوره ازدواج در کلینیک روان آرام بهره مند گردید و رابطه زیباتر و سالم تری را نیز به یکدیگر هدیه دهید.می توانید برای رفع ابهام و یا حتی سوال هایتان از جلسات مشاوره کلینیک روان آرام استفاده کنید.کلینیک روان آرام با روانشناسان و مشاوران عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره که همگی مجرب و حرفه ای هستند در راستای چگونه شوهر خوبی باشیم؟ و یا چگونه زن خوبی باشیم؟به شما بزرگواران کمک می کند.

از اینکه تا انتهای محتوای چگونه شوهر خوبی باشیم؟همراهمان بودید از شما سپاسگزاریم..به امید لبخند همیشگی تان

 

 

 

 

 

 

4.7/5 - (81 امتیاز)
بپیوندید
اطلاع از

0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره