به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
چگونه دل یک دختر را ببریم

چگونه دل یک دختر را ببریم

چگونه دل یک دختر را ببریم؟ (10 راهکار)

به دست آوردن دل دختران از زمان پیدایش انسان ها تا به امروز دغدغه پسر ها بوده است و آن ها همیشه به دنبال راهی برای به دست آوردن دل دختر مورد علاقه خودشان بوده اند. به دست آوردن دل دختر ها کار اصلا آسانی نیست و نیاز به تلاش زیادی دارد با این حال اگر دختر مورد نظر شما مغرور هم باشد کار شما چندین برابر سخت‌تر می شود زیرا به دست آوردن دل دختر مغرور کار راحتی نیست و باید راه و روش های آن را بدانید. این مقاله هم به همین دلیل نوشته شده است و می تواند به کمک پسر هایی بیاید که با پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم بیاید و به آن ها در این امر کمک کند. همچنین اگر از کسانی هستید که قبلا در این مورد تلاش کرده اید و موفق نشده اید، به شما خواندن این مقاله به صورت کامل را حتما پیشنهاد می کنم زیرا در این مقاله انواع راه های انجام این کار را ذکر کرده ایم و با رعایت آن ها قادر خواهید بود دل دختر مورد علاقه تان را به دست بیاورید حتی اگر آن دختر مغرورباشد. همچنین می‌توانید مقاله حرف هایی که دختران دوست دارند را نیز مطالعه کنید.

1. توقع زیادی نداشته باشید!

در این مقاله ما به بررسی نکاتی می پردازیم که به شما کمک می کنند چگونه دل یک دختر مغرور را به دست بیاورید و به پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم شما پاسخ بدهیم. یاد گرفتن این نکات به این معنی نیست که شما می توانید دل هر دختری را که خواستید ببرید زیرا این ها فقط نکاتی هستند که می توانند در این راه به شما کمک کنند اما جادویی نیستند و ممکن است شما تمام نکات را رعایت کنید و باز هم جواب نه دریافت کنید. پس انتظار نداشته باشید که پس از خواندن این مقاله هر دختری را که دیدید می توانید به راحتی دل او را ببرید زیرا این کار تقریبا غیر ممکن است و با خواندن صد ها مقاله در مورد چگونه دل یک دختر را ببریم هم نمی توانید دل تمام دختر ها را ببرید زیرا آن ها هم اخلاقیات متفاوتی دارند و ممکن است این روش ها بر روی بعضی از آن ها تاثیر گذار نباشد و یا آن دختر اصلا علاقه ایی به داشتن رابطه با شما نداشته باشد. برای رسیدن به پاسخ پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم تا انتهای مقاله را مطالعه کنید.

 

2. شما حرف زدن را شروع کنید!

اگر در موقعیتی قرار گرفتید که قادر به حرف زدن با او بودید، منتظر این نباشید که او سر صحبت را باز کند زیرا با این کار ممکن است او فکر کند که شما به او علاقه ایی ندارید و یا آدم سرد و کم حرفی هستید پس در چنین مواقعی حتما این شما باشید که سر صحبت را باز می کنید. شروع حرف زدن هم اصلا کار سختی نیست و می توانید با پرسیدن یک سوال کوچک هم حرف زدن را شروع کنید و پروسه به دست آوردن دل او را آغاز کنید.

بعد از اینکه صحبت کردن را شروع کردید، فرقی نمی کند که شما در حال به دست آوردن دل دختر مغرور هستید یا نه زیرا در خانم ها فرقی نمی کند که مغرور باشند یا نه و این یکی از خصوصیات اکثر آن هاست که نمی خواهند کسی باشند که حرف زدن را شروع می کند، آن را ادامه می دهد و به نحوی تمام کار ها را در حرف زدن او انجام بدهد پس بعد از اینکه صحبت شروع شد سعی کنید حتما مکالمه را خودتان جلو ببرید و همچنین مواظب باشید که با حرف های بی خود، حوصله او را سر نبرید.

 

چگونه دل یک دختر را ببریم

3. هیچوقت وسط حرفش نپرید!

تقریبا هر کسی که حرف می زند از این متنفر است که کسی وسط حرفش بپرد و حرف او را قطع کند. پس هنگام حرف زدن با شخص مورد نظرتان مواظب باشید که همچین کاری نکنید زیرا این کار به تنهایی می تواند او را نسبت به شما سرد کند.

 

4. اعتماد به نفس داشته باشید!

برای به دست آوردن دل دختر مغرور و یا هر دختر دیگری شما حتما به اعتماد به نفس نیاز دارید و در این راه باید شجاعت به خرج بدهید. دخترها بیشتر افرادی را دوست دارند که دارای اعتماد به نفس هستند. پس شجاع باشید و از اینکه ممکن است جواب نه بشنوید نترسید و با او حرف بزنید و سعی کنید دلش را به دست بیاورید. اگر فاقد اعتماد به نفس هستید سعی کنید با تمرین کردن آن را به دست بیاورید زیرا اگر اعتماد به نفس نداشته باشید کار شما در به دست آوردن دل دختر مورد علاقه تان سخت خواهد بود و حتی اگر به صورت کامل جواب پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم بدانید، باز هم کار خیلی سختی پیش روی خودتان خواهید داشت.

 

5. مرحله به مرحله پیش بروید!

یکی از اشتباهاتی که پسر ها زیاد آن را انجام می دهند این است که در همان دیدار های اول، شروع به حرف زدن در مورد عشق و عاشقی می کنند. این کار به هیچ وجه درست نیست و ممکن است او را بترسانید و حس این را به او بدهید که قصد سوء استفاده کردن از او را دارید. پس همیشه مواظب باشید که در هنگام به دست آوردن دل دختر مغرور و یا هر دختر دیگری، همان ابتدا سعی نکنید به آخرین مرحله (عاشقی) بروید.

برای این که به این مرحله برسید باید با حرف زدن با او، بفهمید چه چیز هایی را دوست دارد و یا ندارد و سعی کنید با انجام دادن آن ها خودتان را با او صمیمی کنید بعد از اینکه با او صمیمی شدید می توانید کم کم به او ابراز علاقه کنید و علاقه خودتان را نسبت به او ابراز کنید.

 

6. به ظاهر خود اهمیت بدهید!

یکی از ویژگی هایی که دختران به آن اهمیت زیادی می دهند ظاهر کسی است که با او در ارتباط اند و به نوعی رابطه دارند. همیشه سعی کنید که موهای آراسته ایی داشته باشید و هنگامی که قرار است او را ببینید به موهای خود برسید، لباس های مرتب بپوشید و همچنین با بوی بد به دیدن او نروید و سعی کنید همیشه بوی خوبی بدهید. در کل هر چیزی مربوط به ظاهر و بهداشت است را رعایت کنید. رعایت این موارد می تواند برای به دست آوردن دل هر دختری بسیار حائز اهمیت باشد پس این نکات را هرگز فراموش نکنید.

این مقاله هم بخوانید  علائم افسردگی

 

7. خشک و جدی نباشید!

لازم نیست هنگامی که با او حرف می زنید حتما خیلی جدی باشید زیرا با این کار اگر خودتان هم نخواهید آدم زیاد جالبی به نظر نمی رسید و از نظر او شما یک آدم خشک و بی روح هستید. پس هنگام حرف زدن با او سعی کنید شوخی کنید، بامزه باشید و خلاصه هر کاری که لازم است به او احساس خوبی دست بدهد را انجام دهید. هرچند باید حواستان باشد که از نوار ادب خارج نشوید زیرا اگر این اتفاق بیفتد تصویر شما به عنوان یک آدم گستاخ و بی ادب در ذهن او نقش می بندد. این موضوع می تواند تا حد زیادی در جواب چگونه دل یک دختر را ببریم تاثیر گذار باشد.

 

8. خود واقعیتان باشید!

این که خودتان باشید در شروع یک رابطه فوق‌العاده مهم است و سعی نکنید وقتی با او هستید نقش کس دیگری را بازی کنید و خود واقعیتان را از او دور کنید. زیرا شخصیت اصلی شما هر زمانی که باشد مشخص می شود و اگر آن دختر بفهمد که دورو بوده اید و نقش بازی کرده اید، تقریبا رابطه اش را با شما کاملا قطع می کند و با این کار ممکن است او را برای همیشه از دست بدهید.

 

9. کار های رمانیتک را فراموش نکنید!

اگر هنوز هم به صورت کامل به جواب سوال چگونه دل یک دختر را ببریم نرسیده اید می توانید کار های رمانتیک را به لیست کار هایی که باید انجام دهید اضافه کنید. بعضی اوقات دادن یک شاخه گل هم می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی دختر مورد علاقه تان بزارد و سعی کنید پی ببرید که او به چه چیز هایی علاقه دارد و آن ها را در صورت امکان برای او تهیه کنید.

همچنین در مواقعی که هوا سرد است با دادن کاپشن خود به او، می توانید علاقه تان را بیشتر نشان دهید. همچین کار هایی می تواند در دل هر دختری جرقه ایجاد کند حتی دختر مغرور! پس انجام این کار ها را در مراحل به دست آوردن دل دختر مغرور فراموش نکنید.

 

10. نظر خودتان را در مورد او  بیان کنید!

دختر ها دوست دارند که نظر دیگران را در مورد خودشان بدانند و قطعا نظر شخصی که با او در ارتباط اند بسیار برای آن ها مهم خواهد بود. بنابراین سعی کنید در مکالماتتان نظر خود را در مورد او بیان کنید، ویژگی هایش را یاد آوری کنید و از خصوصیاتش حرف بزنید اما بیش از حد این کار را نکنید.

درست است دختران دوست دارند که در موردشان حرف بزنید و از آن ها تعریف کنید اما خب اگر این کار را بیش از حد انجام دهید آن ها به زیاده روی شما پی می برند و حوصله شان سر می رود. پس اطمینان حاصل کنید که در این کار زیاده روی نمی کنید تا در به دست آوردن دل دختر مغرور و مورد علاقه تان به مشکل نخورید.

امیدواریم که با خواندن این مقاله به جواب سوال خود که چگونه دل یک دختر را ببریم بود رسیده باشید و بتوانید پروسه ی خود را برای به دست آوردن دل دختر مغرور و مورد علاقه خود شروع کنید. پس اگر فکر می کنید که می توانید به پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم پاسخ دهید، با کمی تمرین کار خود را شروع کنید. همچنین اگر دوستانی دارید که فکر می کنید در این امر مشکل دارند و در به دست آوردن دل دختر مغرور یا غیر مغرور ناکام هستند، این مقاله را به آن ها معرفی کنید.

 

چرا پسر ها نباید از همان اول در مورد عشق و عاشقی صحبت کنند؟

این کار به هیچ وجه درست نیست و ممکن است او را بترسانید و حس این را به او بدهید که قصد سوء استفاده کردن از او را دارید. پس همیشه مواظب باشید که در هنگام به دست آوردن دل دختر مغرور و یا هر دختر دیگری، همان ابتدا سعی نکنید به آخرین مرحله (عاشقی) بروید.

آیا درست است که نظرات خود را در مورد دختر مورد علاقمان بهش بگوییم؟

دختر ها دوست دارند که نظر دیگران را در مورد خودشان بدانند و قطعا نظر شخصی که با او در ارتباط اند بسیار برای آن ها مهم خواهد بود. بنابراین سعی کنید در مکالماتتان نظر خود را در مورد او بیان کنید، ویژگی هایش را یاد آوری کنید و از خصوصیاتش حرف بزنید اما بیش از حد این کار را نکنید.

آیا درست است که خودمان سر صحبت را با دختر مورد علاقمان باز کنیم؟

اگر در موقعیتی قرار گرفتید که قادر به حرف زدن با او بودید، منتظر این نباشید که او سر صحبت را باز کند زیرا با این کار ممکن است او فکر کند که شما به او علاقه ایی ندارید و یا آدم سرد و کم حرفی هستید پس در چنین مواقعی حتما این شما باشید که سر صحبت را باز می کنید. شروع حرف زدن هم اصلا کار سختی نیست و می توانید با پرسیدن یک سوال کوچک هم حرف زدن را شروع کنید و پروسه به دست آوردن دل او را آغاز کنید.

4.6/5 - (525 امتیاز)
بپیوندید
اطلاع از

904 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
مهدی
6 روز قبل

سلام من عاشق یه دختری شدم که حالش زیاد خوش نیست رفتم بهش گفتم که دوسش دارم و فلان ولی گفت نمی خوام با کسی باشم دلمو شکستن نمی خوام دوباره تکرار شه خلاصه گذشت گذشت الان بهش هر چی پی میدم سین میزنه ولی جواب نمیده حداقل نمیگه گمشو بهم پیام نده بهش گفتم منتظر میمونم تا حالت بهتر شه ولی نگفت منتظرم نمونو فلان خواهشن میشه راهنماییم کنینن الان شیش ماهه شب و روز ندارم فقط دارم به اون فکر میکنم الان بنظرتون چیکار کنم نمیتونم فراموشش کنم؟؟؟؟؟

آرمين
17 روز قبل

سلام
من ۱۵ سالمه عاشق دختر هم سن خودم شدم چندروز پیش بهش پیام دادم اسممو گفتم بعد پهش گفتم من دوست دارم اما اون بمن گفت من دوست ندارم میشه خواهش کنم چه جوری دوباره دلش را بدست بیارم. میشه راهنمايم کنی

ابولفظل احمدی
19 روز قبل

سلام من دختر عموم رو خیلی دوست دارم ولی دوتا مشکل دارم یک اینکه اون از ۶ سال بزرگتره و دو اینکه میترسم بهش بگم واینکه ۱۹ سالمه ولی خیلی دوستش دارم اصلا نمیتونم خودمو بدونش تصور کنم خواهش میکنم کمکم کنید ممنون؟!!

....
1 ماه قبل

سلام دختری که عاشقشم داره برای همیشه از محلمون میره و تاقبل مهر رفته من نتونستم بهش بگم و اگه ببینم داره میره و دیگه نبینمش بهتون قول میدم رگمو میزنم من بدبختم

ط
30 روز قبل
پاسخ به  ....

بهش بگو از هیچی هم نترس تو میتونی بلاخره که چی اگر دوسش داری باید پاپیش بزاری هر طور شده بهش بگو زودتر

سامان
12 روز قبل
پاسخ به  ....

حتما بهش بگو،اگه نگفتی تا آخر عمرت تو دلت می مونه

ابی
10 روز قبل
پاسخ به  ....

سلام.خیلی سخته یکی رو دوست داشته باشی ولی نتونی بگی.بهش بگو.

Ali
1 ماه قبل

سلام خیلی دوسش دارم چیکار کنم
من یه دخترو خیلی دوست دارم هم سنم هست تو کلاس زبان آشنا شدیم. میخواستم بدونم من باید چه کاری انجام بدم؟ من یه سری رفتم پیویش بهش گفتم عاشقت شدم دوست دارم دیدم که اوضاع خیطه ناراحت شده دست پاچه شده بودم بهش گفتم ببخشید این یه چالش بود البته حق داشت چون شوکه شده بود فکر کنم من زود اقدام کردم😅. تو کلاس زبان بعد اون قضیه هم هنوز کمکم می‌کنه بهم لبخند میزنم من نمی‌دونم چیکار کنم واقعا دوسش دارم از ته
دل. اینم بگم که من اصلنم اونو بخاطر هوس نمیخوام من اونو بخاطر اینکه دوسش دارم میخوام
الانم 3 ماهی هستش که یه روزم از فکرم بیرون نرفته و در ضمن من چهارده سالمه و این سن کم باعث شده من گیج بشم ولی من خیلی دوسش دارم ب هیچکس همچین حسی نداشتم و نخواهم داشت.
لطفا راهنماییم کنید بهش برسم خیلی ممنون🙏

Last edited 1 ماه قبل by Ali
علیرضا
1 ماه قبل

سلام من 14 سالمه از یه دختری به نام فاطمه هم سن هم هستیم هم کلاسی زبانم هست من عاشقش شدم خیلی خیلی دوسش دارم جوری که نزدیک 3 ماهی هست شب و روز ب فکرشم چند بار هم بخاطرش گریه کردم نمیدونم چیکار کنم واقعا دوسش دارم یه بار بهم گفت عکس امتحان رو واسم بفرست منم فرستادم بعد یه روزی دیگه طاقت نیاوردم رفتم پیویش گفتم دوست دارمو اینا گفت آخرین بار باشه که بهم پیام میدی بعد بلاکم کرد البته حق داشت خب یهو شکه شده بود من بعد از اون اتفاق یه چند روزی اصلا حال خوشی نداشتم من هنوزم دوسش دارم نمی‌دونم چیکار کنم دیوانه ش شدم همیشه تو کلاس کمکم می‌کنه حتی بعد از اون موقعی که رفتم پیویش گفتم دوست دارم نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید از ته دل دوسش دارم. می‌دونم سنم کمه واسه عشق و عاشقی ولی این حسی که من بهش دارم به هیچکس ندارم و نخواهم داشت ممنون از راهنماییتون🙏

ابلفضل
1 ماه قبل

سلام من 12 سالمه و از کسی که از خوشم اومد۹سالشه و احساس می کنم اونم ازم خوشش اومده باشه لطفاً بگید باید چیکار کنم

mmm
1 ماه قبل
پاسخ به  ابلفضل

فک نمیکنی خیلی کوچولیی

parsa
1 ماه قبل
پاسخ به  ابلفضل

برو بش بگو بیا خاله بازی کنیم

طاها
1 ماه قبل
پاسخ به  ابلفضل

جمه سنتون میشه ۲۱ بدبخت
برو خودتو جمع کن

.....
11 روز قبل
پاسخ به  ابلفضل

داداش تو احمقی به خدا

ارمین
10 روز قبل
پاسخ به  ابلفضل

برو بستنی بخور حالا

علیرزا دهقانی
2 ماه قبل

من از یک دختر خوشم میاد فامیل دوره خیلی میبینمش ولی همکلام نشدم باهاش نمیدونم چتوری شماره بدم بهش اگه میشه راهنمایی کنید

Mahan
2 ماه قبل

من از دختری خیلی خوشم اومده و اونم همین طور ولی اینروزایی که عاشقه من شده ما هم اینروزا خونمونو میبریم خیلی دردناکه و هنوز هم دقیق نمیدونم عاشقه من یا نه ولی نمیتونم بهش بگم که عاشقتم!😓

امیر
2 ماه قبل

سلام من امیر هستم از یه دختر خوشم میاد یعنی دوسش دارم من حتی شمارمم بهش دادم نگرفت حسی بهم ندارع ولی من عاشقشم چیکار کنم بهش برسم

Last edited 2 ماه قبل by امیر
مریم
2 روز قبل
پاسخ به  امیر

اول ظاهر خیلیییی مهمه
اصولا برای گرفتن شماره ظاهر رو اولویت قرار میدیم.
دوم اینکه کمکش کن و حواست بهش باشه ولی حرف عشق و عاشقی رو نزن تا باهات اوکی شه
بعد بزن تو کارای رمانتیک و کیلیلیلیلی

محمد نادری.
2 ماه قبل

سلام من عاشق یه دختری شدم دختره خیلی خجالتی رفتم به رفیق گفتم که بره بگه گفت دختره ازت خوشش نمیاد هروقت منو میبینه پشت رفیقاش غایم میشه یه بار دیدمش پیش رفیقش نشسته بود او که من دید رفت

....
12 روز قبل
پاسخ به  محمد نادری.

این‌یعنی‌عاشقانه

حمید
2 ماه قبل

من دخترخاله دوست دارم ولی اون میگه هیچ حسی به من نداره اینهو برادر خودش می‌دونه چه کنم

آرین
2 ماه قبل

سلام من از ی دختری خوشم میاد که تو فاز عشق و عاشقی نیست البته فک کنم نمی‌دونم چجوری بهش بگم وقتی دیدمش دیوانه شدم واقعا قلبم درد می‌کنه اینکه ندارمش

ک
2 ماه قبل
پاسخ به  آرین

با نگفتن علاقت هیچ چیز بدست نمیاری ولی با گفتنش شاید همه چیز همونطوری بشه که تو دلت میخواد و به آرزوت برسی پس حتما حتما شک نکن که باید بهش بگی دوسش داری برو حضوری باش حرف بزن یا اگر شماره داری پیام بده یا تماس بگیر باهاش یطوری سر حرفو بازکن یا یه پیام اشتباهی بهش بده یا تماس بگیر و قط کن بعدش پیام بده که ببخشید دستم خورد اشتباه تماس گرفتم بعدش سلام و احوالپرسی و چه خبر و بحث ادامه بده و باهاش ارتباط بگیر بعد مدتی بهش ابراز علاقه کن یا اصلا با خونوادت درمیون بزار بگو برات پاپیش بزارن یا هر راه دیگه ای بنظرت میرسه اگر واقعا عاشق باشی یه راهی پیدا میکنی به این که اهل عشق و عاشقی نیست و این حرفا هم کار نداشته باش فقط مهم اینه که تو عاشق این دختر شدی و میخوای مال تو باشه و باید پیشقدم بشی تمامممم

امیرحسین
2 ماه قبل

من چی کار کنم بچه بودم رفتم سریع بهش گفتم دوست دارم اون رفت به باباش
🤬🤬🤬😡😡😡😠😠😠😳🤯
اونا از تهران رفتن مازندران دیگه تلفنشم جواب نمیده مهم اینه که الان هر دو خانواده می دونن
من واقهن نیاز به کمک دارم چون دیگه ازش دل کندم ولی یک دختر جدیدی هست نمی دونم چرا وقتی میریم خونشون برای سر زدن
کل بدنم عرق میکنه زبونمم بند میاد بدن لرزه هم میگیرم نمیشه بهش ۱ دقیقه فکر نکنم
قرار شده خودمو بهش با بازی مایکراف ثابت
کنم اولش علاقه نداشتم ولی وقتی بهم گفت خودتو با رایانه و بازی مایکراف بهم ثابت کن دیگه نمیتونم بازی رو کنار بگزارم

محمد مشایخی
2 ماه قبل

سلام من از یکی از همکارانم خوشم‌میاد و همه این موارد رو اجرا میکنم و من الان چندروزه از محل کار اومدم بیرون و در واتساپ دراین ۲ماه چنبار صحبت کردم باهاش حداقل صحبت هامون ۲ ساعت بوده یروز از ساعت ۸ شب تا ۳ صبح صحبت کردیم ولی نه درمورد عشقوعلاقه چیزهای مختلف
و من‌کمک میخوام که چطوری بیان کنم دوستداشتنم رو
و یا چطوری ازش بخوام که شماره پدرش رو بمن بده که برای خواسگاری صحبت کنم
ممنون میشم جواب بدید

بنظرم
2 ماه قبل
پاسخ به  محمد مشایخی

بهش بگو مدت زیادیه شمارو میشناسم همکار بودیم یه مسئله ای هست خیلی وقته در موردش فکر میکنم راستش من به شما علاقه دارم و هر طور فکر کردم دیدم من و شما زوج خوبی میشیم و شما همون دختری هستید که آرزو دارم همسرم باشه میخواستم در مورد پیشنهاد ازدواجم فکر کنید و اجازه بدید با خانواده بیام خدمت پدر و مادرتون برای خواستگاری رسمی بعدشم شماره یا آدرس ازش بگیر بگو لطفا شماره پدرتون رو بهم بدید تا پدر یا مادرم تماس بگیرن برای اجازه و قرار خواستگاری و آخرشم بهش بگو خواهش میکنم بهم فرصت خواستگاری رو بدید و خوب در مورد پیشنهادم فکر کنید اگر شما موافق این ازدواج باشید من هر تلاشی لازمه برای خوشبختیتون میکنم و ازین حرفا

Sayed moj taba mosvie
2 ماه قبل
پاسخ به  محمد مشایخی

ها روکو راست بگو بعد چند تا حرفا دیگه مثلان گپ را بپچون اگر گپ کار بود بپچون به گپ عشق و اینا خلاصه ایته برات بگم روکو راست بگو عزیزم دوستت دارم

درد بی درمون
2 ماه قبل

من از یک دختر خوشم میاد شبا واسش گریه میکنم …. اما دوست رلشه 🖤

محمد
29 روز قبل
پاسخ به  درد بی درمون

نگران نباش این دوست داشتنت دوام نداره عجله نکن

Call of duty
2 ماه قبل

سلام من یک دختر را دوست دارم که اون نمیدونه و خونه شون جلوی خونه ماست چگونه میتوانم باایشون دوست شوم و خیلی میترسم به باباش و مامانش بگه اما باباش خیلی دوسم داره چون ورزشکار هستم

Last edited 2 ماه قبل by Call of duty
ارمان
2 ماه قبل

سلام من دختری رو خیلی خیلی دوست دارم اما میترسم برم جلو وقتایی که میبینمش انرژی خاصی میگیرم توی دلم یه جوری میشه دوسش دارم خونشون روبروی خونه ماست لطفا کمکم کنید عشقش دیوونم کرده کمکم کنید

Last edited 2 ماه قبل by ارمان
م
2 ماه قبل
پاسخ به  ارمان

یا جرعتتو پیدا کن برو باهاش حرف بزن یا با خانوادت حرف بزن راجبش همسایتونم هست حتما مامانت یا کسی از خانوادتم دیدنش و میشناسنش بگو برن جلو باهاش حرف بزنن برات خواستگاری کنن دیگه اونم اگر دوست داشته باشه قبول میکنه تو عشق نباید ترسو باشی وگرنه از دستت درش میارن برو باش حرف بزن و دلشو مال خودت کن

بدون نام
24 روز قبل
پاسخ به  م

آره من کم کم با دختره صمیمی شدم داشتیم دوستایه خوبی میشدیم ولی ب دوستم اعتماد کردم گفتم بهش ک دوسش دارم اونم رفت ب رفیقش گفت رفیقشم رف ب دختره گفت دختره ناراحت شد گفت اینجوری کردی آبرومو ببری میخام دلش ب دست بیارم انقدر هر شب غصه میخورم ولی چ فایده دیگه خجالت میکشم بهش نگا کنم از من نصیحت به کسی اعتماد نکنید

**********
2 ماه قبل

سلام خسته نباشین من از یک دختری خیلی خوشم اومده موقه ای من اونو دیدم یک انرژی خاصی بهم وارد کرده ولی هی میترسم برم جلو که بگم دوست دارم و اینکه نمیدونم چیکار کنم بهم کمک کنید تا بتونم با هاش ازدواج کنم

ناشناس
2 ماه قبل
پاسخ به  **********

تو میتونی باهاش ازدواج کنی فقط کافیه اراده کنی و بری بهش بگی دوسش داری وقتی بگی و بفهمه دیگه بعدش هیچ ترسی تو دلت نیست و چون میدونی که از حست خبر داره میتونی با خیال راحت تلاش کنی برای راضی کردنش به ازدواج و جلب اعتمادش تا تو رو به عنوان مرد زندگیش انتخاب کنه و بتونی باهاش زندگی مشترک داشته باشی بخودت بگو عشقم بیشتره یا ترسم؟ میتونم ببینم که نصیب یکی دیگه بشه یا نه؟ پس دلتو قوی کن از خدا و بزرگترا کمک بگیر و اراده کن برو بهش بگو چه حسی تو دلت بهش داری و راحت عقب نکش اول شجاعت و اعتماد بنفس بعد تلاش و سماجت موفقت میکنه

احمد
1 ماه قبل
پاسخ به  ناشناس

خودت بدبخت نکن تو این وضعیت کی زن میگیره

حبیب
3 روز قبل
پاسخ به  احمد

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 حرف دلمو گفتی بخدا….دمت گرم …بخدا هرجا دختر یا زن می بینم فرارمیکنم

حبیب
3 روز قبل
پاسخ به  احمد

همه اینا خدا شاهده بخاطر هوسه .بعد ۵ یا شش بار رابطه جنسی دیگ عشق ازبینشون میپره. بابا بس کنید این حرفارو…این دخترا ک اینقد ازپسرا توقع دارن .خب اونا چیکارمیکنن تاکی باید ناز اونارو بکشین …ببینید یچه ها تو جبیتون پول بذارید و یه ماشین ..بخدا هرروز بهتون قول میدم سه تا دختر زنگ بزنن ..عشق یعنی دارییه یه پسر. نباشه بخدا هیچ کس عشق نمی ورزه .قبول کنین

حبیب
3 روز قبل
پاسخ به  احمد

کلام آخرم اینه ک ..ببینید الان ۸۰ درصد جامعه طلاق گرفتن .آیا همه این ازدواج ها ازطریق حس وعاشقی انجام نشده ..خب مسلما آره ..ولی بعد چن ماه یا چن سال ازهم سیر میشن …چون توایران همه بخاطر هوس ازدواج میکنن .الانم برین بخوین

حبیب
3 روز قبل
پاسخ به  احمد

من حرفایی ک زدم ثابت میکنم. خب الان نظریه دخترا رو بخون..یکی موی پسرو ایراد میگیره یکی لباسشو..یکی اندامشو.یکی دماغشو..متنفرم بخاطر همین حرفا …آخه چه ربطی داره .دوست داشتن پسر باید بخاطر وجودش باشه ن اینکه بری ازشهرتون گلچین کنید ک مثلا شوهر من خیلی خوشگله ک چی بشه

حبیب
3 روز قبل
پاسخ به  احمد

این همه توقع ازپسرا…بخدا خوشگل ترین دخترو هم ببینم هیچوق دنبالش نمیرم..چون همه دخترا مادی گرا هستن .آهن پرستن..من وقتی ماشین خریدم اینا رو تجربه کردم تا اینکه یه زمانی پیاده بودم.گور پدرشون ول کنید بابا.

علی
2 ماه قبل

سلام بچه ها من دختر خاله ام رو خیلی دوست دارم احساس خوبی باهاش دارم من فکر میکنم اون هم منو دوست داره هر وقت میاد می بینمش لبخند ریزی گوشه لبش میزنه وقتی باهام حرف میزنه می‌خنده وقتی باهاش شوخی میکنم میاد می‌خنده و می زنتم بیشتر موقع ها که میخواد باهام حرف بزنه تنها گیرم میاره همیشه وقتی باهام حرف میزنند خوشحاله

م
2 ماه قبل
پاسخ به  علی

دخترخالت دوست داره تو هم برو حستو بهش بگو اگر از حست مطمئنی و میخوای باهاش بمونی

رضا
2 ماه قبل
پاسخ به  علی

تبریک میگم شما خوشبخترین فرد روی زمینی

محمد
29 روز قبل
پاسخ به  علی

عاشق کسی باش که بهت افتخار میکنه

Pro
22 روز قبل
پاسخ به  علی

امیدوارم بتونی بهش برسی ، کاش ما هم همین شرایطو داشتیم ، که کسی دوستمون داشته باشه

علی
2 ماه قبل

سلام بچه ها من دختر خاله ام رو خیلی دوست دارم احساس میکنم نصف قلبم واسه اون خالیه
اما نمیدونم که اون هم منو دوست داره یا نه هر وقت منو میبینه یه لبخند ریز بدون این کسی بفهمه میزنه اما من میفهمم باهام رو راست حرف میزنه
هر وقت باهام صحبت می‌کنه می‌خنده من بهش توجه میکنم به دقت به حرفاش گوش میدم
مراقبش هستم هر وقت میخواد یه چیزی بهم بگه تنها گیرم میاره

کاظم
3 ماه قبل

۳۰ سالم تموم شد و مثل همیشه تنهام کسی هم نتونستم وارد زندگی کنم هر روز از زندگی دلسرد تر میشم
نه تونستم تو رابطه باشم نه ازدواج کنم

ن ن ن
3 ماه قبل
پاسخ به  کاظم

خب اگر دختری رو دوست داری زودتر اقدام کن و برو خواستگاریش ازدواج کن تا از تنهایی دربیای و به زندگی امیدوار شی چرا میندازی عقب

محمد
29 روز قبل
پاسخ به  ن ن ن

دوست داشتن ی اصل هست تو ازدواج ولی همش نیست باید 70درصد از ملاک های تورو داشته باشه طرف

محمد
29 روز قبل
پاسخ به  کاظم

ارتباط بگیر نترس درست میشه فکرای منفی رو ازخودت دور کن

Ehsan
27 روز قبل
پاسخ به  کاظم

تنها باشی بهتره اینکه بری یکی را بگیری که هنوز ۱ سال نشده بره مهریه بزار اجرا مواظب انگل های جامه باش

amir
3 ماه قبل

سلام من 14 سالمه یک دختره هست تو کوچمون به نام ملیحه خیلی دوسش دارم اما وقتی میرم بهش بگم دوسش دارم دستام میلرزه صدام بند میاد میشه راهنمایی کنید

علی
3 ماه قبل
پاسخ به  amir

داداش فعلا درساتو بخون

سعید
3 ماه قبل
پاسخ به  amir

سلام وقتی بهش نزدیک میشی خونسردی تو حفظ کن مثلان تو دلت بی توجه باش انکار با یه آدم معمولی حرف میزنی تو چشماش خیره بشو لبهاتو تکان بده با این حرکات نشان میدی که دوستش داری موفق باشی

اشکان
3 ماه قبل
پاسخ به  amir

الان وقت درسته درس بخوان بچه

واو
3 ماه قبل
پاسخ به  amir

طبیعیه ولی بهش اهمیت نده وگرنه نمیتونی باش حرف بزنی یه تیکه سنگ یا هر چی فک میکنی خوبه بگیر تو دستت وقتی میبینیش و استرس میگیری تو دستت باشه فشارش بده سرتو بنداز پایین حرفاتو بهش بگو

Adel
2 ماه قبل
پاسخ به  amir

فدات بشم برو از سر کوچه یه تیتاب بخر فردا ببر مدرسه گشنه نشی

ابوالفضل
2 ماه قبل
پاسخ به  Adel

افرین

امیرحسین
2 ماه قبل
پاسخ به  Adel

منم یک اشتباهی کردم رفتم بهش گفتم دوسش دارم اون رفت به باباش گفت رفتن مازندران دیگه اینجا نمیاد
ولم کرده حتی جواب تلفنشم
نمیده

سپهر
1 ماه قبل
پاسخ به  Adel

مهم دلتو دلشه به کسی هم ربطی نداره

محمد
2 ماه قبل
پاسخ به  amir

بگو عشقم دوست دارم لعنتی
😅

رعنا
1 ماه قبل
پاسخ به  amir

من راحت ترین کارو کردم تو باشگاه با یه پسره اشنا شدم دوماه بعد عاشقش شدم بعد به یکی از پسرای باشگاه گفتم برو بهش بگو من عاشقش شدم اونم رفت گفت اون تا اخر زمان باشگاه فقط بهم اخم میکرد منم همینجور هردومون شوکه شده بودیم بعد یه روز تو خیابون همو دیدیدیم فقط بهم زل زده بودیمو لبخند میزدیم بهم

محمد
29 روز قبل
پاسخ به  amir

خاصیت عشق همینه ولی چون سنت پایینه باید خیلی احتیاط کنی بزرگ بشی آیا نظرت عوض نمیشه

Pro
22 روز قبل
پاسخ به  amir

تو یک امیری ، چه انتظاری میشه داشت ، ولی این استعدادت زود شکوفا شده ‌

نسیم
3 ماه قبل

دخترا تنها چیزی که میخوان توجه‌

Homayon
2 ماه قبل
پاسخ به  نسیم

دقیقا

بابک
3 ماه قبل

خانمی بشدت نگاه هشو میدزده روربرو که میشه سرش میندازه پایین اصلا چش تو چش نمیشه
ولی خودشو بهم نزدیک میکنه جلو چشم قرار میگیره احساس میکنم نزدیک من استرس هم میگیره
با موهاش بازی میکنه یا خیلی یواشکی با گوشه چشم نگاه میکنه حقیقتش منم ازش خوشم میاد
چطور میشه درب اشنایی رو باز کرد ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید

علی
3 ماه قبل
پاسخ به  بابک

سر صحبت با یه موضوع باز کن

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره