به راحتی وقت مشاوره بگیرید

همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.

چگونه دل یک دختر را ببریم

چگونه دل یک دختر را ببریم

چگونه دل یک دختر را ببریم؟ ( 10 راهکار )

به دست آوردن دل دختران از زمان پیدایش انسان ها تا به امروز دغدغه پسر ها بوده است و آن ها همیشه به دنبال راهی برای به دست آوردن دل دختر مورد علاقه خودشان بوده اند. به دست آوردن دل دختر ها کار اصلا آسانی نیست و نیاز به تلاش زیادی دارد با این حال اگر دختر مورد نظر شما مغرور هم باشد کار شما چندین برابر سخت تر می شود زیرا به دست آوردن دل دختر مغرور کار راحتی نیست و باید راه و روش های آن را بدانید. این مقاله هم به همین دلیل نوشته شده است و می تواند به کمک پسر هایی بیاید که با پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم بیاید و به آن ها در این امر کمک کند. همچنین اگر از کسانی هستید که قبلا در این مورد تلاش کرده اید و موفق نشده اید، به شما خواندن این مقاله به صورت کامل را حتما پیشنهاد می کنم زیرا در این مقاله انواع راه های انجام این کار را ذکر کرده ایم و با رعایت آن ها قادر خواهید بود دل دختر مورد علاقه تان را به دست بیاورید حتی اگر آن دختر مغرورباشد.

1. توقع زیادی نداشته باشید!

در این مقاله ما به بررسی نکاتی می پردازیم که به شما کمک می کنند چگونه دل یک دختر مغرور را به دست بیاورید و به پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم شما پاسخ بدهیم. یاد گرفتن این نکات به این معنی نیست که شما می توانید دل هر دختری را که خواستید ببرید زیرا این ها فقط نکاتی هستند که می توانند در این راه به شما کمک کنند اما جادویی نیستند و ممکن است شما تمام نکات را رعایت کنید و باز هم جواب نه دریافت کنید. پس انتظار نداشته باشید که پس از خواندن این مقاله هر دختری را که دیدید می توانید به راحتی دل او را ببرید زیرا این کار تقریبا غیر ممکن است و با خواندن صد ها مقاله در مورد چگونه دل یک دختر را ببریم هم نمی توانید دل تمام دختر ها را ببرید زیرا آن ها هم اخلاقیات متفاوتی دارند و ممکن است این روش ها بر روی بعضی از آن ها تاثیر گذار نباشد و یا آن دختر اصلا علاقه ایی به داشتن رابطه با شما نداشته باشد. برای رسیدن به پاسخ پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم تا انتهای مقاله را مطالعه کنید.

2. شما حرف زدن را شروع کنید!

اگر در موقعیتی قرار گرفتید که قادر به حرف زدن با او بودید، منتظر این نباشید که او سر صحبت را باز کند زیرا با این کار ممکن است او فکر کند که شما به او علاقه ایی ندارید و یا آدم سرد و کم حرفی هستید پس در چنین مواقعی حتما این شما باشید که سر صحبت را باز می کنید. شروع حرف زدن هم اصلا کار سختی نیست و می توانید با پرسیدن یک سوال کوچک هم حرف زدن را شروع کنید و پروسه به دست آوردن دل او را آغاز کنید.

بعد از اینکه صحبت کردن را شروع کردید، فرقی نمی کند که شما در حال به دست آوردن دل دختر مغرور هستید یا نه زیرا در خانم ها فرقی نمی کند که مغرور باشند یا نه و این یکی از خصوصیات اکثر آن هاست که نمی خواهند کسی باشند که حرف زدن را شروع می کند، آن را ادامه می دهد و به نحوی تمام کار ها را در حرف زدن او انجام بدهد پس بعد از اینکه صحبت شروع شد سعی کنید حتما مکالمه را خودتان جلو ببرید و همچنین مواظب باشید که با حرف های بی خود، حوصله او را سر نبرید.

 

چگونه دل را ببریم

3. هیچوقت وسط حرفش نپرید!

تقریبا هر کسی که حرف می زند از این متنفر است که کسی وسط حرفش بپرد و حرف او را قطع کند. پس هنگام حرف زدن با شخص مورد نظرتان مواظب باشید که همچین کاری نکنید زیرا این کار به تنهایی می تواند او را نسبت به شما سرد کند.

4. اعتماد به نفس داشته باشید!

برای به دست آوردن دل دختر مغرور و یا هر دختر دیگری شما حتما به اعتماد به نفس نیاز دارید و در این راه باید شجاعت به خرج بدهید. دخترها بیشتر افرادی را دوست دارند که دارای اعتماد به نفس هستند. پس شجاع باشید و از اینکه ممکن است جواب نه بشنوید نترسید و با او حرف بزنید و سعی کنید دلش را به دست بیاورید. اگر فاقد اعتماد به نفس هستید سعی کنید با تمرین کردن آن را به دست بیاورید زیرا اگر اعتماد به نفس نداشته باشید کار شما در به دست آوردن دل دختر مورد علاقه تان سخت خواهد بود و حتی اگر به صورت کامل جواب پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم بدانید، باز هم کار خیلی سختی پیش روی خودتان خواهید داشت.

5. مرحله به مرحله پیش بروید!

یکی از اشتباهاتی که پسر ها زیاد آن را انجام می دهند این است که در همان دیدار های اول، شروع به حرف زدن در مورد عشق و عاشقی می کنند. این کار به هیچ وجه درست نیست و ممکن است او را بترسانید و حس این را به او بدهید که قصد سوء استفاده کردن از او را دارید. پس همیشه مواظب باشید که در هنگام به دست آوردن دل دختر مغرور و یا هر دختر دیگری، همان ابتدا سعی نکنید به آخرین مرحله (عاشقی) بروید.

برای این که به این مرحله برسید باید با حرف زدن با او، بفهمید چه چیز هایی را دوست دارد و یا ندارد و سعی کنید با انجام دادن آن ها خودتان را با او صمیمی کنید بعد از اینکه با او صمیمی شدید می توانید کم کم به او ابراز علاقه کنید و علاقه خودتان را نسبت به او ابراز کنید.

6. به ظاهر خود اهمیت بدهید!

یکی از ویژگی هایی که دختران به آن اهمیت زیادی می دهند ظاهر کسی است که با او در ارتباط اند و به نوعی رابطه دارند. همیشه سعی کنید که موهای آراسته ایی داشته باشید و هنگامی که قرار است او را ببینید به موهای خود برسید، لباس های مرتب بپوشید و همچنین با بوی بد به دیدن او نروید و سعی کنید همیشه بوی خوبی بدهید. در کل هر چیزی مربوط به ظاهر و بهداشت است را رعایت کنید. رعایت این موارد می تواند برای به دست آوردن دل هر دختری بسیار حائز اهمیت باشد پس این نکات را هرگز فراموش نکنید.

7. خشک و جدی نباشید!

لازم نیست هنگامی که با او حرف می زنید حتما خیلی جدی باشید زیرا با این کار اگر خودتان هم نخواهید آدم زیاد جالبی به نظر نمی رسید و از نظر او شما یک آدم خشک و بی روح هستید. پس هنگام حرف زدن با او سعی کنید شوخی کنید، بامزه باشید و خلاصه هر کاری که لازم است به او احساس خوبی دست بدهد را انجام دهید. هرچند باید هواستان باشد که از نوار ادب خارج نشوید زیرا اگر این اتفاق بیفتد تصویر شما به عنوان یک آدم گستاخ و بی ادب در ذهن او نقش می بندد. این موضوع می تواند تا حد زیادی در جواب چگونه دل یک دختر را ببریم تاثیر گذار باشد.

8. خود واقعیتان باشید!

این که خودتان باشید در شروع یک رابطه فوق العاده مهم است و سعی نکنید وقتی با او هستید نقش کس دیگری را بازی کنید و خود واقعیتان را از او دور کنید. زیرا شخصیت اصلی شما هر زمانی که باشد مشخص می شود و اگر آن دختر بفهمد که دورو بوده اید و نقش بازی کرده اید، تقریبا رابطه اش را با شما کاملا قطع می کند و با این کار ممکن است او را برای همیشه از دست بدهید.

9. کار های رمانیتک را فراموش نکنید!

اگر هنوز هم به صورت کامل به جواب سوال چگونه دل یک دختر را ببریم نرسیده اید می توانید کار های رمانتیک را به لیست کار هایی که باید انجام دهید اضافه کنید. بعضی اوقات دادن یک شاخه گل هم می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی دختر مورد علاقه تان بزارد و سعی کنید پی ببرید که او به چه چیز هایی علاقه دارد و آن ها را در صورت امکان برای او تهیه کنید.

همچنین در مواقعی که هوا سرد است با دادن کاپشن خود به او، می توانید علاقه تان را بیشتر نشان دهید ولی حتما هواستان باشد که کاشپنتان بد بو نباشد. همچین کار هایی می تواند در دل هر دختری جرقه ایجاد کند حتی دختر مغرور! پس انجام این کار ها را در مراحل به دست آوردن دل دختر مغرور فراموش نکنید.

 

 دل یک دختر را ببریم

 

10. نظر خودتان را در مورد او  بیان کنید!

دختر ها دوست دارند که نظر دیگران را در مورد خودشان بدانند و قطعا نظر شخصی که با او در ارتباط اند بسیار برای آن ها مهم خواهد بود. بنابراین سعی کنید در مکالماتتان نظر خود را در مورد او بیان کنید، ویژگی هایش را یاد آوری کنید و از خصوصیاتش حرف بزنید اما بیش از حد این کار را نکنید.

درست است دختران دوست دارند که در موردشان حرف بزنید و از آن ها تعریف کنید اما خب اگر این کار را بیش از حد انجام دهید آن ها به زیاده روی شما پی می برند و حوصله شان سر می رود. پس اطمینان حاصل کنید که در این کار زیاده روی نمی کنید تا در به دست آوردن دل دختر مغرور و مورد علاقه تان به مشکل نخورید.

امیدواریم که با خواندن این مقاله به جواب سوال خود که چگونه دل یک دختر را ببریم بود رسیده باشید و بتوانید پروسه ی خود را برای به دست آوردن دل دختر مغرور و مورد علاقه خود شروع کنید. پس اگر فکر می کنید که می توانید به پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم پاسخ دهید، با کمی تمرین کار خود را شروع کنید. همچنین اگر دوستانی دارید که فکر می کنید در این امر مشکل دارند و در به دست آوردن دل دختر مغرور یا غیر مغرور ناکام هستند، این مقاله را به آن ها معرفی کنید.

 

سایر مطالب :حرف هایی که دخترا دوست دارند

 

جدیدترین ها قدیمی ها بیشتر رای
Aref...F

عالی بود
متن ها به درد بوخور بود…ممنونم

MIKE

واقعا عالیه ممنون

فرزاد

نه

نازنین زهرا

نمیشه داداش وقتی اون دوست نداشته باشه

علی

اره منم تجربه کردم اون دوسم نداره شما چیکارش کردی

اشکان عباسی

اره واقعا

امیر علی

نمی‌فهمی گفته این کارارو بکن برای این که دل همرو به دست بیاری تو اگه اینطوری میگی حتمن ظاهر خوبی نداری

امیر علی

من ازهمه‌ خوبم‌ ترم تتلو گوش میدم

پویا ابراهیم

تشکر برای مطالبطان

علی

منم عاشق شدم اما دختر دوستم نداره

یاسر

درود وعرض ادب
دوست عزیز بهترین کار اینست دوست داشتن یک طرفه را فراموش کنید و قطع ارتباط کنید؛ چراکه
تنها شما قربانی می شود.

Taha

خیلی بده منم تو اینستا عاشق یکی شدم اما نمیتونم به روش بیارم \_/

رایلگ

یهش نگو من گفتم ولم کرد

Melina

جالبه😕😕😕

محمد

منو خودم پیش یه دختر به گ… دادم، یعنی پیشش خیلی ضایع شدم در دانشگاه حالا چجور دلشو بدست بیارم؟ فکر میکنم دوس پسر هم داره.

._Mazi_x._

ملبنا اومده میخاد ببینه چجوری پا بده 😂

😂

karin♥🎈

😹😹

omid

منم یکی رو دوست داشتم اما او منو دوست نداشت😔

Ali

درکت میکنم امید جان خیلی سخته که ما قربانی میشیم😢

karin♥🎈

خب بهمون رو ندین😁😂😂

امیر

درکت میکنم آقا علی،خیلی سخته.

احسان

لعنت ب عشق ی طرفع

رضا

لعنت داداش

رسول

واقعا لعنت

مرتضی

ایول داداش مثله خودمی

یاسین

منم

امیر حسین جلالی

سلام داداش تو چند سالته و دختره چند سالشه اگه دختره دوست نداره سعی کن کار های مشترک زیادی باهم داشته باشید و قدم به قدم پیش برو اگه دوست نداره نباید کار هایی رو که دوست نداره رو انجام بدی ببین سن دختره با تو جوره یا نه ببین واقعا دوستش داری یا فقط هوسه خدتو دوست داشته باش موفق باشی

علی

خوب ممنون

علیرضا

عشقم یه صرفه است ٬میگه دوسم نداره ٬ولی از رفتاراش داد میزنه که دوستم ٬چه کار کنم که دلشو به دست بیارم عاشقم شه

امیر نیکی

براش کادو بگیر یا گل بگیر اگر هم خوشش نیومد ببرش بیرون مثل پارک رستوران بستنی فروشی

karin♥🎈

نچ من خودم دخترم ببین اول باید باهاش خوب رفتار کنه به حرفاش گوش بده براش اهمیت بذاره بعد اگه صمیمی شدن بعدا

فردین

والا منم همینجویم

امیرمهدی

دمتون گرم

بدبخت شماره 1

یه دختری بود خیلی دوس داشتم ولی نمیگفتم بهش آخرش رفت دلم براش تنگ شده واقعا نمی تونستم بهش بگم که چقدر دوسش دارم امید وارم همیشه خوشحال باشه

Ali

دختری که دوسش دارم بعد از چند روز ارتباط بهممیگه که من یه نفر دیگه رو دوست دارم یهنی چی من اینقدر هزینه کردم براش که چی😢

karin♥🎈

خب شما پسرا واقعا بعضی وقتا کار های عجیب و غریب میکنین😐😂

mahdi

سلام خوبی

karin♥🎈

خدابهت صبر بده

امیر

ای دمت گرم

محمدامین

من عاشق یک دختریم که بامابه کاراته میره میشه بگیدچجوری دلش روبه دست بیارم

امیرحسین

سلام.به نظر منم که این مطالب واقعا عالیه.حرف نداره.ولی می خواستم بپرسم که اگه دختری که من بهش علاقه مندم از من بزرگ باشه امکانش هست که من به دختر مورد علاقم ایجاد رابطه بکنیم،یعنی این مطالب اون موقع هم جواب میده؟

مهدی

ممنون خیلی خوب بود

ژیار

عالی

شادی

شادی

شادی

منم عاشقم عاشق یه مرد متاهل اونم منو دوست داره ولی نمی تونه به زنش بگه یه ساله بی قرارم نمی دونم کارم درسته یا

علی

من ۱ ساله عاشق یک دوختریم که فقط توی کوچه ای که خونشون اونجاست میتونم ببینمش البته اگه از خونشون بیاد بیرون😭و دور ورش خیلی شلوغه ومن هیچ راه ارتباطی باهاش ندارم باید چیکار کنم من خیلی دوسش دارم و واقعا دیونشم لطفا بگید چیکار کنم و اینم بگم که اون حتی منو نمیشناسه

زینب

ببین عزیزم من خودم یه دخترم و بهت میگم که تو باید بهش نزدیک بشی و یکم به خودت جذبش کنی بعضی از دخترا به تیپ اهمیت میدن و بعضی از دختر ها به قیافه و بعضی هاشونم به اخلاق و اون دختر چون اصلا تورو نمیشناسه و تو نمیدونی کدوم یکی از این سه تاست باید به هرسه تا نوکته عمل کنی مثلا من خودم شخصا به اخلاق اهمیت میدم. تاجایی که میتونی سعی کن باهاش لجبازی کنی و سعی کن کاری کنی که زیاده روی نشه الان من خودم خیلی دوست دارم لج پسر مورد علاقه ام رو… بیشتر بخوانید »

علی

ممنونم عزیزم ولی من هیچ راه ارتباطی باهاش ندارم و آخرین بار ۲ ماه پیش دیدمش

مجید

خیلی عالی بود مفید بود

مجید

من ی دختریو خیلی دوسش دارم توی مجازی اشنا شدم بهاش اونم میگ دوسم داره از کجا بدونم ک واقعا دوسم داره یان فقط میگ ک من نارحت نشم

فری

عالی👌👌👌

شایان

وای داداش میدونم چ دردیه انگار قلبتو دارن میکشن بیرون

Amin

من یه دختریو دوس دارم ولی نمیدونم که اونم منو دوس داره یانه باهم رابطه خانوادگی داریم مامانش به مامانم گفته که من برم با دخترش ازدواج کنم همه راضی هستیم اما نمیدونم دختره هم راضی هست یانه چجوری بفهمم که اونم منو دوس داره یانه اگه میشه راهنمایی کنید مرسی

حمیدرضا

سلام من عاشق دختر همسایمون شدم 14سالشه ومن 17سالمه بهش نامه دادم و پیام دادم که دوسش دارم ولی اون میگه سنم کمه وعلاقه به عاشقی ندارم اون مغروره نمیدونم چجوری مخشو بزنم ترو خدا یکم راهنمایم کنید دردم کمتر بشه خیلی دوسش دارم

Alireza

من الان عاشق دختری شدم که قبلا یه پسری حدود بک سال پیش ولش کرده حالا هم عشقمو اعتراف کردم میگه نمیخوامت و اصلا نمیخواد توی رابطه پا پیش بزاره بگید من چیکار‌کنم

نیما

سلام
من چند وقت پیش با یه دختری آشنا شدم بعد چند وقت عاشق هم شدیمو …
وسط رابطه یهو گفت من از همون اول از تو بدم میومده و …
الان بخاطر کرونا میخوام تو چت دلشو بدست بیارم…
به نظرم ازم متنفر نیست…
میشه راه حل بهم بدین دوستان؟

امیر

سلام من از کرمانشاه عاشق یه دختری از شمال شدم چند ساله..درست حسابی نتونستم باهااش حرف بزنم امسال بخاطرش میخام بره اونجا واسه ادامه تحصلپیل من یه مشکلی دارمونمیتونم ابراز عااقه کنم..

سبحان

سلام, من چند وقتی است که از یه دختر خوشم میاد, وقتی باهاش با دوستانون در سفر بودیم واقعا احساس ارامش میکردم و حالم یه طوری بود, از من پنج سال بزرگتره ( من بیستو یک سالمه )و تو زمینه تحصیلی هم خیلی موفقه و من بهش افتخار میکنم متاسفانه سفر تموم شد و من دیگه نتونستم ببینمش ایا امکان داره با یه دختر بزرگتر ارتباط برقرار کرد, من خیلی خجالتی ام, و اصلا نمیدونم چطور شروع کنم, ایدی اینستاگرامش رو با استرس خیلی زیادی گرفتم اینم بگم. رفتارش هم با من اوایل عادی بود ولی هرچی گذشت صميمی تر… بیشتر بخوانید »

AMI

ترکوندی دمتگرم

حمید

من عاشق دختر عمه هستم میخوام باهاش حرف بزنم یه دفعه برادرم خواهرم برادرش خواهرش یا پدرمادرامون می بینم منصرف میشم اصلا نمی اید بیرون توهفته یکبار می بینمش اونم فقط کنار عمم میشنه جوم نمیخوره من نمی دونم چطور بهش بگم دوست دارم

سجاد

سلام وقتتون بخیر من در اینستا یه دختری هست فالوورمم هست دوسش دارم واقعا باهم چت میکنیم خیلیم راحت و خودمونی حرف میزنیم….ولی نمیتونم بهش بگم که ازش خوشم اومده …این یعنی اعتماد به نفسم پایینه ؟؟؟ میشه راهنماییم کنید که چکار کنم؟؟؟ الان چند روز تو فکرم که چجوری بهش بگم… لطفاً راهنماییم کنید ممنون.

فاطی

خب بهش بگو دوست دارم مطمئنا دوست داره اگه نداشت با ی غریبه چت نمی کرد من ی دخترم میدونم چ میگی داداش

علی

عالی

ایلیا

آقا من عاشق یه دختر خوشگل هستم ولی اون عاشق یه پسره دیگه هستش ولی من هروقت میرم بیرون از خونه خیلی با من صمیمانه رفتار میکنه ولی من نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم من عاشقشم لطفا کمکم کنید

ایلیا

من دقیقا همین امروز فهمیدم با اون پسره که باهاش دوست بوده ارتباطش با اون قطع شده

ایلیا

الان خودش اومده سمت من الان چجوری باهاش ارتباط برقرار کنم لطفا لطفا کمکم کنید

Abbas

نگاه ککا بدبختا ما همینع ترس😢 من اونقد پیامش ندادم.که اون.داد ولی سرد شدم الان بین پنچ دختر گیر افتادمه چه.کار کنم

محمد

سلام من مثل شما بودم و تابحال با کسی دوست نشدم دخترها احساساتی هستند ولی اگه صمیمی باشی چه راحت دلش را بدست بیاور مثل چشمک در فضای باز بعد اگر برادری دارد به بهانه برادرش ارطبات برقرار کن

karin♥🎈

😹😹مرکز مشاوره به دست اوردن دل دخترا وایی من جرررر😂😂😂

Ali

دختره میگه من پسر دیگه ای رو دوست دارم ولی من اون پسر رهرو پیدا کردم دیدم یکطرفه بوده الان نمیدونم چیکار کنم ارتباط برقرار کردم ولی از اون پسره خوشش میاد چیکار کنم لطفا کمک کنید.

karin♥🎈

بیخیالش شو چون اون وقت رابطتون خیلی بد میشه

عشق

مال من ک طرفه است باید چیکار کنم تا دلشو بدست.بیارم

Brad

با عرض سلام.من سه ساله عاشق یه دختر شدم که از فامیلامون هستند،بعد از اون موقع حتی یه بارم فرصت نشد دوباره ببینمش.الانم نمیدونم چه کار کنم هی تلاش میکنم که برم ببینمش و سر صحبتو باهاش باز کنم،ولی احساس میکنم خیلی محدود شدم و ازش دور شدم الانم با یه دختر دیگه آشنا شدم که همسایمون هستند ولی اصلا بهش اعتماد ندارم احساس میکنم یه آدم خود خواه و فرصت طلبه که فقط میخواد زرنگ بازی دربیاره یه روز تو خونه تنها بودم خانوادم رفته بودن مسافرت و اون دختره همسایه اومد در خونمون.در زد ولی درو ازش باز… بیشتر بخوانید »

واسم

بنظرم اگه اوت فامیلتو خیلی دوس داری به همون بگو حستو چون من خودم این حسو دارم الان بهشم گفتم هیچ اتفاقیم نیفتاد ولی اینم بگم اگه فامیلت باهات راه نیاد و دوست نداشته باشه ارتباططون خیل بد میشه

karin♥🎈

ببین به نظر خودت به حرف دلت گوش کن ببین کدومشون تورو دوست داره اصلا شاید هنوز پیداش نکردی یکم صب کن و به حرف دلت گوش کن

یوسف

اگر دختره سندش زیره 15 باشد بیاید چکار کرد

karin♥🎈

مث من😂😂
اخه از چه لحاض؟؟

Arshia

سلام من عاشق یه دختره تو اینستا شدم خیلی خیلی مغروره و منم خجالتی نمیدونم چجوری بهش درخواست بدم

Arshia

سلام من تو اینستا عاشق یه دختره شدم به شدت بهش علاقمندم ولی دختره خیلی مغروره منم خیلی خجالتی ام واقعا نمیدونم چجوری بهش درخواست بدم

no body

سلام.تازگیا با یه دختر آشنا شدم که هی ازم میپرسه دوست دختر نداری؟یا کیو دوست داری…ببخشید به نظرتون از من خوشش اومده؟

karin♥🎈

شاید حتمی نیست چون من این سوال رو از خیلیا میپرسم

آرش69

سلام مختصر و مفید خدمتتون توضیح میدم یه سالی میشه که از یه دختری خوشم اومده. دو ماه پیش از طرق اینستا رفتم پیویش ولی روم نشد بهش بگم … نگو اونم متوجه شده که من حرف دلمو نزدم. ده روز پیش بهش پیام دادم و بهش پیشنهاد ازدواج دادم. من 30 سالمه و اون22 سال.. دانشجوی کارشناسی هستش.. من سربازیمو رفتم.. خونه و ماشین و کار دارم..و میتونم ازدواج کنم.. بهش گفتم..که قصدم جدی هستش..روز اول گفت شرایطشو نداره و داره درس میخونه .. گفتم منتظر میمونم.. بعد یکی دو روز بهم گفت که پدرش بهش گفته تا درسش… بیشتر بخوانید »

امیر

خخخ این فقط برا وقتاییه که پیوی دختره باشی ط
گپ باید چیکا کنیم هرکی موافقه لایک کنه

فری

دوست عزیز: کاری نکن ک آخرش پشیمونی باشه

محمدامین

سلام ببخشید از این میرسیم که دودختر به والدینش بگه

سمیر

نظراتونو خوندم💔همتونم شکست اگه یکم صب کنین اونی که دوستون داره میاد سراقتون❤

سینا

سلام آقا واقعا دست مریزاد عجب کمکی من که به عشقم رسیدم امیدوارم شمام برسین

سینا 16 تهران

peyman yatatall69☯👑

یه روز به رلم زنگ زدم گفتم کجایی گفت تو قلبت گفت تو کجایی گفتم پشت سرت دستشو ول کن😪😪😪

karin♥🎈

ی ولله چه یاحال بوده😹😹😹

یه بدبخت

سلام من عاشق یه دختر فامیل ازمون شدم و خیلی دوسش دارم اینم میدونم ک اونم منو دوس داره فقط نمیتونه بهم بگه من عشقمو به صورت مستیق بهش گفتم والان اون با من حرف میزنه ولی نمیدونم چجوری بتونم دلشو بدست بیارم ؟
اون چند سال از من بزرگتره
باهاش درد و دل میکنم از علاقه ام بهش میگم و منو درکم میکنه خیلی اما نمیدونم چرا حس نمیکنم علاقشو نسبت بهم گاهی سرد رفتار میکنه گاهی خیلی عالیه ممنون میشم راهنماییم کنید چطور دلشو بدست بیارم ک دوسم داشته باشه

Dani darck

شاید میخواد نازشوبکشی

تنها

سلام من عاشق یه دختر شدم تو اینستا گرام خییییلللللییی مغروره حتی به دایرکتش پیام میدم حتی سین هم نمی کنه جون عزیز ترین کسی که دارید راهنمایی کنید میخوام بمیرم😢

عماد

منم عاشق شدم ولی نمیدونم چ کار هایی بکنم ک جلبه توجه کنم…خیلی خیلی عاشقشم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

پرفسور ناصح

واقعا مقالات شما خوب بودن ولی دل دختر مغروری که می خواهم به دست بیارم حتی به هم نگاه هم نمی کنه چکار کنم

حسین

سلام من عاشق دختر عمه ام شدم اون 6 سال ازمن کوچیک تره و یکم هم مغروره ولی بعضی وقت ها خیلی باهم صمیمیم من هم بهش گفتم که دوستش دارم اون هم گفت که منو دوست داره ولی هنوز به خانواده هامو نگفتیم

علیعلی

سلام من یکی رو دوست دارم ولی اون ازم خوشش نمیاد دوسم نداره😔

میلاد

سلام
اگر رفتن به جایی با دوست خود دختری را ببینم از او خوشم بیاد چیکار کنم طرف مقابل خوشم اومده باهاش دوست بشم

میلاد

تازه رفتم دانشگاه از دختری خوشم اومد چیکار کنم و چگونه بگم ازش خوشم اومده

سجاد

سلام من الان چند روزه با یه دختر تویه مجاز اشنا شدم دختر خوبیه مهربونه یه جورایی ازش خوشم اومده اما روم نمیشه بهش بگم که بهش علاقه دارم میترسم در موردم فکر بد کننه جورایی نمیدونم چطور بهش بگم حسم رو که خوب متوجه ی حسم بشه و یه مشکل که داریم از هم دوریم مجبورم فقط مجازی حرف بزنیم . منو یه جورایی به عنوان دوستش میدونه چونوقتی حالش بد هسته باهم تلفنی صحبت میکنیم حالشو خوب میکنم ناراحتیش هم تنهایی هسته اما من ازش خیلی خوشم اومده و نمیدونم چیکار کنم؟

امیرمهدی

ببخشید اگه نشد چجوری

احمد

ای بابا بدبختیمونو ببین توروخدا جوون امریکایی توگوگل مقاله نیوتونو ثبت میکنه ماهم اینارو

ائن دخترا چرا اینجورین اخه بابا.کاش مثل پسرا پایه بودن
مرسی بچه ها عالی بودین

رضا

با سلام وخسته نباشید خدمت شما وسایت خوبتان،
من ۲۰ سالمه و تا حالا با هیچ دختری دررابطه نبودم چون اعتماد به نه فس ندارم که بتونم یه رابطه رو شروع کنم وضع مالیم خوبه و ماشین مدل بالا و تیپ ولباس های گران قیمت دارم ولی اصلا این ها به دردم نخورده ومیترسم جلو برم
لطفا کمکم کنید خیلی احساس تنهایی میکنم . مرسی

تماس با ما نوبت دهی سریع