به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
چگونه دل یک دختر را ببریم

چگونه دل یک دختر را ببریم

چگونه دل یک دختر را ببریم؟ (10 راهکار)

به دست آوردن دل دختران از زمان پیدایش انسان ها تا به امروز دغدغه پسر ها بوده است و آن ها همیشه به دنبال راهی برای به دست آوردن دل دختر مورد علاقه خودشان بوده اند. به دست آوردن دل دختر ها کار اصلا آسانی نیست و نیاز به تلاش زیادی دارد با این حال اگر دختر مورد نظر شما مغرور هم باشد کار شما چندین برابر سخت‌تر می شود زیرا به دست آوردن دل دختر مغرور کار راحتی نیست و باید راه و روش های آن را بدانید. این مقاله هم به همین دلیل نوشته شده است و می تواند به کمک پسر هایی بیاید که با پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم بیاید و به آن ها در این امر کمک کند. همچنین اگر از کسانی هستید که قبلا در این مورد تلاش کرده اید و موفق نشده اید، به شما خواندن این مقاله به صورت کامل را حتما پیشنهاد می کنم زیرا در این مقاله انواع راه های انجام این کار را ذکر کرده ایم و با رعایت آن ها قادر خواهید بود دل دختر مورد علاقه تان را به دست بیاورید حتی اگر آن دختر مغرورباشد. همچنین می‌توانید مقاله حرف هایی که دختران دوست دارند را نیز مطالعه کنید.

1. توقع زیادی نداشته باشید!

در این مقاله ما به بررسی نکاتی می پردازیم که به شما کمک می کنند چگونه دل یک دختر مغرور را به دست بیاورید و به پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم شما پاسخ بدهیم. یاد گرفتن این نکات به این معنی نیست که شما می توانید دل هر دختری را که خواستید ببرید زیرا این ها فقط نکاتی هستند که می توانند در این راه به شما کمک کنند اما جادویی نیستند و ممکن است شما تمام نکات را رعایت کنید و باز هم جواب نه دریافت کنید. پس انتظار نداشته باشید که پس از خواندن این مقاله هر دختری را که دیدید می توانید به راحتی دل او را ببرید زیرا این کار تقریبا غیر ممکن است و با خواندن صد ها مقاله در مورد چگونه دل یک دختر را ببریم هم نمی توانید دل تمام دختر ها را ببرید زیرا آن ها هم اخلاقیات متفاوتی دارند و ممکن است این روش ها بر روی بعضی از آن ها تاثیر گذار نباشد و یا آن دختر اصلا علاقه ایی به داشتن رابطه با شما نداشته باشد. برای رسیدن به پاسخ پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم تا انتهای مقاله را مطالعه کنید.

 

2. شما حرف زدن را شروع کنید!

اگر در موقعیتی قرار گرفتید که قادر به حرف زدن با او بودید، منتظر این نباشید که او سر صحبت را باز کند زیرا با این کار ممکن است او فکر کند که شما به او علاقه ایی ندارید و یا آدم سرد و کم حرفی هستید پس در چنین مواقعی حتما این شما باشید که سر صحبت را باز می کنید. شروع حرف زدن هم اصلا کار سختی نیست و می توانید با پرسیدن یک سوال کوچک هم حرف زدن را شروع کنید و پروسه به دست آوردن دل او را آغاز کنید.

بعد از اینکه صحبت کردن را شروع کردید، فرقی نمی کند که شما در حال به دست آوردن دل دختر مغرور هستید یا نه زیرا در خانم ها فرقی نمی کند که مغرور باشند یا نه و این یکی از خصوصیات اکثر آن هاست که نمی خواهند کسی باشند که حرف زدن را شروع می کند، آن را ادامه می دهد و به نحوی تمام کار ها را در حرف زدن او انجام بدهد پس بعد از اینکه صحبت شروع شد سعی کنید حتما مکالمه را خودتان جلو ببرید و همچنین مواظب باشید که با حرف های بی خود، حوصله او را سر نبرید.

 

چگونه دل یک دختر را ببریم

3. هیچوقت وسط حرفش نپرید!

تقریبا هر کسی که حرف می زند از این متنفر است که کسی وسط حرفش بپرد و حرف او را قطع کند. پس هنگام حرف زدن با شخص مورد نظرتان مواظب باشید که همچین کاری نکنید زیرا این کار به تنهایی می تواند او را نسبت به شما سرد کند.

 

4. اعتماد به نفس داشته باشید!

برای به دست آوردن دل دختر مغرور و یا هر دختر دیگری شما حتما به اعتماد به نفس نیاز دارید و در این راه باید شجاعت به خرج بدهید. دخترها بیشتر افرادی را دوست دارند که دارای اعتماد به نفس هستند. پس شجاع باشید و از اینکه ممکن است جواب نه بشنوید نترسید و با او حرف بزنید و سعی کنید دلش را به دست بیاورید. اگر فاقد اعتماد به نفس هستید سعی کنید با تمرین کردن آن را به دست بیاورید زیرا اگر اعتماد به نفس نداشته باشید کار شما در به دست آوردن دل دختر مورد علاقه تان سخت خواهد بود و حتی اگر به صورت کامل جواب پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم بدانید، باز هم کار خیلی سختی پیش روی خودتان خواهید داشت.

 

5. مرحله به مرحله پیش بروید!

یکی از اشتباهاتی که پسر ها زیاد آن را انجام می دهند این است که در همان دیدار های اول، شروع به حرف زدن در مورد عشق و عاشقی می کنند. این کار به هیچ وجه درست نیست و ممکن است او را بترسانید و حس این را به او بدهید که قصد سوء استفاده کردن از او را دارید. پس همیشه مواظب باشید که در هنگام به دست آوردن دل دختر مغرور و یا هر دختر دیگری، همان ابتدا سعی نکنید به آخرین مرحله (عاشقی) بروید.

برای این که به این مرحله برسید باید با حرف زدن با او، بفهمید چه چیز هایی را دوست دارد و یا ندارد و سعی کنید با انجام دادن آن ها خودتان را با او صمیمی کنید بعد از اینکه با او صمیمی شدید می توانید کم کم به او ابراز علاقه کنید و علاقه خودتان را نسبت به او ابراز کنید.

 

6. به ظاهر خود اهمیت بدهید!

یکی از ویژگی هایی که دختران به آن اهمیت زیادی می دهند ظاهر کسی است که با او در ارتباط اند و به نوعی رابطه دارند. همیشه سعی کنید که موهای آراسته ایی داشته باشید و هنگامی که قرار است او را ببینید به موهای خود برسید، لباس های مرتب بپوشید و همچنین با بوی بد به دیدن او نروید و سعی کنید همیشه بوی خوبی بدهید. در کل هر چیزی مربوط به ظاهر و بهداشت است را رعایت کنید. رعایت این موارد می تواند برای به دست آوردن دل هر دختری بسیار حائز اهمیت باشد پس این نکات را هرگز فراموش نکنید.

این مقاله هم بخوانید  مرکز مشاور خانواده در ونک

 

7. خشک و جدی نباشید!

لازم نیست هنگامی که با او حرف می زنید حتما خیلی جدی باشید زیرا با این کار اگر خودتان هم نخواهید آدم زیاد جالبی به نظر نمی رسید و از نظر او شما یک آدم خشک و بی روح هستید. پس هنگام حرف زدن با او سعی کنید شوخی کنید، بامزه باشید و خلاصه هر کاری که لازم است به او احساس خوبی دست بدهد را انجام دهید. هرچند باید حواستان باشد که از نوار ادب خارج نشوید زیرا اگر این اتفاق بیفتد تصویر شما به عنوان یک آدم گستاخ و بی ادب در ذهن او نقش می بندد. این موضوع می تواند تا حد زیادی در جواب چگونه دل یک دختر را ببریم تاثیر گذار باشد.

 

8. خود واقعیتان باشید!

این که خودتان باشید در شروع یک رابطه فوق‌العاده مهم است و سعی نکنید وقتی با او هستید نقش کس دیگری را بازی کنید و خود واقعیتان را از او دور کنید. زیرا شخصیت اصلی شما هر زمانی که باشد مشخص می شود و اگر آن دختر بفهمد که دورو بوده اید و نقش بازی کرده اید، تقریبا رابطه اش را با شما کاملا قطع می کند و با این کار ممکن است او را برای همیشه از دست بدهید.

 

9. کار های رمانیتک را فراموش نکنید!

اگر هنوز هم به صورت کامل به جواب سوال چگونه دل یک دختر را ببریم نرسیده اید می توانید کار های رمانتیک را به لیست کار هایی که باید انجام دهید اضافه کنید. بعضی اوقات دادن یک شاخه گل هم می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی دختر مورد علاقه تان بزارد و سعی کنید پی ببرید که او به چه چیز هایی علاقه دارد و آن ها را در صورت امکان برای او تهیه کنید.

همچنین در مواقعی که هوا سرد است با دادن کاپشن خود به او، می توانید علاقه تان را بیشتر نشان دهید. همچین کار هایی می تواند در دل هر دختری جرقه ایجاد کند حتی دختر مغرور! پس انجام این کار ها را در مراحل به دست آوردن دل دختر مغرور فراموش نکنید.

 

10. نظر خودتان را در مورد او  بیان کنید!

دختر ها دوست دارند که نظر دیگران را در مورد خودشان بدانند و قطعا نظر شخصی که با او در ارتباط اند بسیار برای آن ها مهم خواهد بود. بنابراین سعی کنید در مکالماتتان نظر خود را در مورد او بیان کنید، ویژگی هایش را یاد آوری کنید و از خصوصیاتش حرف بزنید اما بیش از حد این کار را نکنید.

درست است دختران دوست دارند که در موردشان حرف بزنید و از آن ها تعریف کنید اما خب اگر این کار را بیش از حد انجام دهید آن ها به زیاده روی شما پی می برند و حوصله شان سر می رود. پس اطمینان حاصل کنید که در این کار زیاده روی نمی کنید تا در به دست آوردن دل دختر مغرور و مورد علاقه تان به مشکل نخورید.

امیدواریم که با خواندن این مقاله به جواب سوال خود که چگونه دل یک دختر را ببریم بود رسیده باشید و بتوانید پروسه ی خود را برای به دست آوردن دل دختر مغرور و مورد علاقه خود شروع کنید. پس اگر فکر می کنید که می توانید به پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم پاسخ دهید، با کمی تمرین کار خود را شروع کنید. همچنین اگر دوستانی دارید که فکر می کنید در این امر مشکل دارند و در به دست آوردن دل دختر مغرور یا غیر مغرور ناکام هستند، این مقاله را به آن ها معرفی کنید.

 

چرا پسر ها نباید از همان اول در مورد عشق و عاشقی صحبت کنند؟

این کار به هیچ وجه درست نیست و ممکن است او را بترسانید و حس این را به او بدهید که قصد سوء استفاده کردن از او را دارید. پس همیشه مواظب باشید که در هنگام به دست آوردن دل دختر مغرور و یا هر دختر دیگری، همان ابتدا سعی نکنید به آخرین مرحله (عاشقی) بروید.

آیا درست است که نظرات خود را در مورد دختر مورد علاقمان بهش بگوییم؟

دختر ها دوست دارند که نظر دیگران را در مورد خودشان بدانند و قطعا نظر شخصی که با او در ارتباط اند بسیار برای آن ها مهم خواهد بود. بنابراین سعی کنید در مکالماتتان نظر خود را در مورد او بیان کنید، ویژگی هایش را یاد آوری کنید و از خصوصیاتش حرف بزنید اما بیش از حد این کار را نکنید.

آیا درست است که خودمان سر صحبت را با دختر مورد علاقمان باز کنیم؟

اگر در موقعیتی قرار گرفتید که قادر به حرف زدن با او بودید، منتظر این نباشید که او سر صحبت را باز کند زیرا با این کار ممکن است او فکر کند که شما به او علاقه ایی ندارید و یا آدم سرد و کم حرفی هستید پس در چنین مواقعی حتما این شما باشید که سر صحبت را باز می کنید. شروع حرف زدن هم اصلا کار سختی نیست و می توانید با پرسیدن یک سوال کوچک هم حرف زدن را شروع کنید و پروسه به دست آوردن دل او را آغاز کنید.

4.6/5 - (512 امتیاز)
662 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
\/\/
6 روز قبل

چیکار کنم تا بفهمه عاشقشم

\/\/
6 روز قبل

سلام من عاشق یه دختره شدم دو برابر سنم سن داره من بنظرتون کار درستیه بعدشم بدبختی اینه فامیلمونه همیشه میبینمش هی اعصابم خورد میشه

Abol
16 روز قبل

من چند هفته اس با یه دختر دوست شدم و با کار هاس اینجا دلش رو به دست آوردم الان که با هم خوشبخت ترینیم واقعا از نویسنده ممنونم

حسین
16 روز قبل

سلا یکی هم به من من کمک کند من هم نمی دونم اون دختره ازم خوشش میاد یانه

همیشه بهار
10 روز قبل
پاسخ به  حسین

مهم اینه که تو ازش خوشت اومده و الان تو باید دل دختره رو ببری و بهش بگی دوسش داری نه اینکه حدس بزنی دوست داره یا نه مگر اینکه علاقت برا دوستی و رفع نیاز باشه

علیرضا
17 روز قبل

یه دختری که از بچه گی تا الان باهم بزرگ شدیم نمیدونم او از من خوشش میاد یانه ولی مشکلش اینجاست که هر روز من داخل اتاق تنها هستم میاد بغل دست میشنه یا زل زده به من نمی دونم خوشش میاد یانه دو خونه هستی خانواده اونا و خونواده ما

زانا ایوبی
18 روز قبل

چگونه باید او را برای قرار ملاقات دعوت کنم یعنی اینکه فرصت کنم حرف دلم را بزنم ، چگونه می توانم او را دعوت کنم و بپذیرد

ممد
24 روز قبل

سلام ‌من ۱۵ هستم اون یه سال کوچکتره ازم همسایمون هست نزدیک ۲ سال هست دلم عجیب غریب پیشش گیر کرده ولی نمیتونم بهش بگم کمک کنید راهنمایی لطفا

به نظرمن
3 روز قبل
پاسخ به  ممد

مرگ یه بار شیون یه بار اگه بدجور دلت گیره برو جلو بگو دلتو بزن به دریا هرچی بادا باد

ممد
24 روز قبل

سلام خودش از من یکسال کوچکتره همسایمون هست الان نزدیک ۲ سالی میشه دلم بدجور گیر کرده ول نمیتونم بگم چکار کنم

حمید
5 روز قبل
پاسخ به  ممد

آخی زود تر بگو نترس فقط یه کاری کن که از دست نپره که فردا حسرت بخوری

mirza71turkmen
28 روز قبل

با سلام به همه عاشقان که منتظرن هنوز☺
حقیقت وقتی این همه نشونه هست دیگه نیاز به استخارگرفتن نیست یک روز برو پیشش دو لحظه نگاهش کن بگو دوست دارم اگه نگفت منم اون وقت بیا چی من بگو😂
اول که ۹۹درصد جوابش بله هست عشقم
اون یک درصد هم میذاریم پای تقدیر که چی بشه از من ب شما نصیعت چیزی تو دل خودتون نذارین هرکیه خوبه وقتی حرف دلت بزنی حتا بگه گمشو اشغالی خبری نیست اون وقت تو سبک شدی چون حرفتو زدی پ دست ب کار شو مثل من تیر تو تاریکی میزنم پنچ شیش تا شکارمیکنم😁☺😂

مجید
29 روز قبل

سلام لطفا یکی که سر رشته داره منو راهننایی کنه
من از یه دختری ۳ ساله خوشم میاد فکرش شب روز واسم نزاشته ولی هرچی بهش پیام میدم یا بلاک میکنه یا میگه پیام نده الکی بهونه حساس بودن خانوادشو میاره اعتماد به نفسمو له کرده میگم نکنه بخاطر قیافس که محل ننیده با کسی رو داره چیکار کنم داره دیونم میکنه

تنها
1 ماه قبل

شده در اوج جوانی تا گلو پیر کسی باشی و قسمت نشود

همه عمری ز خدا مهر و نگا هش طلبی باز که قسمت نشود

شد دلت را بدهی دست کسی او بِگُذارد برود

تو بمانی دل خونت گله مند از همه دنیا بشود

دلت افسرده در این گوشه ز یادت به خودش غرق شود

مَنِ افسرده نوشتم که بماند که بخواند که بداند دلم این گونه پر اما که همین گونه جیبم خالیست

مهران
1 ماه قبل
پاسخ به  تنها

ناراحت نباش داداش
ایشالا جیبت پر میشه خدا پول ازدواجو میرسونه این روزا همه مشکل مالی دارن ایشالا مشکلت حل میشه و به عشقت میرسی و از تنهایی در میای

اسی
7 روز قبل
پاسخ به  تنها

احسنت ودرود

Hossein
1 ماه قبل

حجی من ی دختر عمو دارم از بچگی باهام بودیم باهام بزرگ شدیم
خداوکیلی میخامش دوسش دارم اما سگ ی نگام ب من نمیدازع
خدامیدونه چه کارا کو برا اینکو بی نگا ب من بندازه کردم ته تهش هیچ
خو خیلیم مذهبی و خجالتیه درحدی ک روش نمشع ی کلمه با من حرف بزنه
تقصیر خودمم هس همه تقریبا میگن خیلی سرد خشکم زود عصبی میشم 😐💔
خلاصه ک….

پیتزا علف
1 ماه قبل
پاسخ به  Hossein

داداش کلا به ادامه تحصیل فکر کن

طوقی
1 ماه قبل
پاسخ به  Hossein

خو معلومه با این اخلاقت جرأت نمی کنه رو خوش نشون بده
بمونی پیش بابا ننه ت بهتره

علی
1 ماه قبل

من از هم کلاسیم خیلی خوشم میاد دختر هستش
احساس می کنم خیلی به من توجهی نمی کنه ولی هر سری بغل دستم میشینه بنظرتون از من خوشش میاد به جک های بی مزه ی من هم میخنده 😂

نسرین
1 ماه قبل
پاسخ به  علی

احتمالا دوست داره

ستایش
27 روز قبل
پاسخ به  علی

خب ازت خوشش اومده

Rais
11 روز قبل
پاسخ به  ستایش

چی فرق میکنه

اسماعیل
1 ماه قبل

من به دختری علاقه مند شدم البته بار سوم ک این دختر را ملاقات میکنم البته این دختر به محل کارم میاد وهمیشه با خود برای من کتایب میاره چون من کتاب زیاد دوس دارم .ومتالعه زیاد میکنم ولی واقعا دوستش دارم ولی هر وقت که میبینم نمی تونم ک به او یگم دوست دارم . بحث باز کنم . واو دختر باشخصیت هست نمی دونم چگونه با او برخورد کنم .

پیتزا علف
1 ماه قبل
پاسخ به  اسماعیل

با این همه کتاب دوستی مطالعه رو متالعه مینویسی اسماعیل جان؟

محمود
1 ماه قبل

سلام من از یه دختر خوشم میاد. اون یکی دیگه رو دوس داره ولی بعضی موقع ها میگه منو بیشتر از اون دوست داره . رفیق این دختره هم از من خوشش میاد ولی من علاقه ای نشون ندادم به نظرتون چیکار کنم دلشو به دست بیارم؟

Hossein
1 ماه قبل
پاسخ به  محمود

خا دا یکی دیگه رو میخاد بیخیال میشی وتمام

پیتزا علف
1 ماه قبل
پاسخ به  محمود

نمونه رابطه های فیلم تورکی:

بهنام
1 ماه قبل
پاسخ به  پیتزا علف

😂😂😂👌دقیقا

.mohsen
24 روز قبل
پاسخ به  محمود

اویزون رابطشون نشو بیخیالش شو

محمد ولی
1 ماه قبل

سلام من از یه دختری خوشم اومده هم محله هستیم ۳ بار رفتم به رفیقش گفتم بره بگه ميگه دختره ميگه نه هروقت دختر منو میبینه پشت رفقاش غایم میشه میخنده خجالت میکشه نمیدونم چکار کنم

امیر
1 ماه قبل
پاسخ به  محمد ولی

سلام اون عاشق تو هستش ازش دوری نکن

پیتزا علف
1 ماه قبل
پاسخ به  محمد ولی

علیک سلام از من میشنوی ادامه تحصیل رو انتخواب کن

بهبهنامنام
1 ماه قبل
پاسخ به  پیتزا علف

داداش نظراتت خیلی باحالن😂😂

مدی
1 ماه قبل
پاسخ به  محمد ولی

خوب داخل یه محله اید حتما می ترسه همه بفهمن تو محله

یدالله سجادی
28 روز قبل
پاسخ به  محمد ولی

اها پس بهت علاقه داره چون خودم تجربه دارم

علی
1 ماه قبل

سلام من از یه دختری خوشم اومده هم محله هستیم ۳باره به رفیقش گفتم بره بگع میگه دختره ازت خوشش نمیاد هروقت دختره منو میبین پشت رفیقشاش غایم میشه میخنده خجالت میشکه نمیدونم چکار کنم راهنمایی کنید

.mohsen
24 روز قبل
پاسخ به  علی

تومسیرش بیشتر قرار بگیر به بهونه هایی تابهت عادت کنه حاشیه اعتمادروبراش فراهم کن بعد حرف دلتو خودت بهش بگو یامیگه آره یانه

علی
1 ماه قبل

سلام من عاشق یه دختری شدم توی کوچمون خیلی دوسش دارم ۳ بار رفتنم به رفیقش گفتم بره بگع میگه دختره ازت خوشش نمیاد هروقت منو میبنی پشت رفیقاش غایم میشه میخنده خجالت میکشه نمیدونم چکار کنم 🖤🖤😔😔 خواهشن راهنمایی کنید دوستان 👍

لوبیا
1 ماه قبل
پاسخ به  علی

تو هم هر وقت می بینیش برو پشت دوستات غایم شو بخند

قلندر
1 ماه قبل

تو ماهی ومن ماهی این برکه کاشی اندوه بزرگیست زمانی ک نباشی
هرگز ب تو دستم نرسد ماه قشنگم …….اندوه بزرگیست چ باشی چ نباشی
امان از عشقی ک ختم ب وصال یار نشه.

Last edited 1 ماه قبل by قلندر
مهران
1 ماه قبل
پاسخ به  قلندر

سلام چرا دستت نمی رسه به عشقت داداش؟
تلاشتو بکن وقتی اینقدر عاشقی. مگر اینکه دیگه عشقت زنده نباشه یا ازدواج کرده باشه وگرنه هیچ وقت پاپس نکش

مهران
1 ماه قبل
پاسخ به  قلندر

سلام چرا دستت به عشقت نمیرسه مگر اینکه ازدواج کرده باشه یا مرده باشه 😔
وگرنه اگر اینقدر عاشقی هیچ وقت دست از تلاش برندار و پاپس نکش دلشو بدست بیار چون یه عمر پشیمون میشی من خودم خیلی واسه عشقم تلاش کردم تا اینکه راضی شد زنم بشه ولی حالا خیلی دوسم داره و منم عاشقشم

قلندر
1 ماه قبل
پاسخ به  مهران

خیلی برات خوشحال شدم داداش ک عشقتو ب دست اوردی،شایدم حق باتو باشه،نمیدونم شرایط سختی دارم و از صحبت های قشنگت ممنونم

کاوه
1 ماه قبل
پاسخ به  قلندر

اگر به یه دختر ثابت کنی عشقت واقعیه و به خاطرش به آب و آتیش بزنی حتما کنارت میمونه اگر دلش باهاته هر کار میتونی بکن هر چقدرم شرایط سختی داری ازش نگذر چون اگر واقعا عاشقش باشی هیچ کس نمیتونه جاشو تو قلبت بگیره و اگر ازدواج کنه حسرتش به دلت میمونه و خودتو همیشه مقصر میدونی و خودتو نمی بخشی. مگر آدم چندبار زندگی میکنه که بخواد تا آخر عمر حسرت عشقشو بخوره تا بمیره خیلیا تمام شرایطو ندارن مثلا پول و خونه و اینا ولی مرد باید پای عشقش وایسه نذاره دست یکی دیگه بیفته راحت. حتما تمام تلاشتو بکن داداش اگر هنوز ازدواج نکرده. موفق باشی

رضا
1 ماه قبل
پاسخ به  کاوه

سلام داداش حق با توئه من سال ها عاشق یه دختر بودم اما تلاشی نکردم با خودم فکر می کردم قبولم نمی کنه و فکرای بیخود نمیذاشت پا پیش بذارم هر روز می گفتم فردا میرم مرد و مردونه بهش میگم ولی نمی‌رفتم جلو تا اینکه خبر رسید که به اصرار خانوادش ازدواج کرده و برای همیشه از دستش دادم شب عرسیش کمرم شکست چون تو دستای یکی بود و من خودم مقصر بودم. دیگه هیچ وقت عاشق نمیشم لعنت به من که هیچ تلاشی نکردم یه مرد وقتی ببینه عشقش برا همیشه شده مال کس دیگه هیچ وقت دیگه نمیتونه آدم قبلی بشه دیگه نفسم بالا نمیاد ای کاش بمیرم خودم مقصرم گذاشتم راحت از دستم بره
تا ابد عاشقشم

سلطان غم نیستم
1 ماه قبل
پاسخ به  رضا

مپیچ از ره راست بر راه کج چو در هست حجت به دیوار نیست
(ت) بده

محسن
1 ماه قبل

تو امثال رضا رو درک نمی کنی. خیلی ها این بلا سرشون اومده

همیشه بهار
10 روز قبل
پاسخ به  محسن

کسی که جرئت پاپیش گذاشتن برای عشقشو نداره حقی هم برای خوشبختی نداره کسی که تا این حد بی عرضه باشه بایدم تو حسرت عشقش بمونه و ببینه نصیب یکی دیگه شده

محسن
1 ماه قبل
پاسخ به  رضا

واقعا ناراحت شدم از داستانت رضا

سید
29 روز قبل
پاسخ به  رضا

قسمت و حکمت فرامو ش نشع داداش

مهران
1 ماه قبل
پاسخ به  قلندر

ممنون. خواهش میکنم. ایشالا مشکلاتت حل بشه تو هم به عشقت برسی داداش

spr2020
1 ماه قبل
پاسخ به  مهران

مدیونتم مهران
نظرت چنان روحیه‌ای بهم بخشید که هر چی ترس داشتم گذاشتم کنار و بالاخره به دختر مورد علاقه‌ام گفتم که دوسش دارم و الان خیلی همو دوست داریم
مرسی

مهران
1 ماه قبل
پاسخ به  spr2020

خوشحال شدم برات داداش ایشالا خوشبخت بشید با هم. قدرشو بدون حالا که کنارته.
یا علی

نازنین
2 ماه قبل

سلام من ی دختر کلاس ششم و عاشق همکلاسیم شدم و اونم میدونه روش کراشم ولی باید چیکارکنم تا بهتر باهاش دوست شم

Hossein
1 ماه قبل
پاسخ به  نازنین

وایسی تا دبیرستانتون تموم بشه . بعدش رو این و اون کراش بزنید .😅 اما عشق زمان و سن و مکان حالیش نمیشه . بهش برو مستقیم بگو که ازت خوشم اومده .اما با پدر و مادرت هم مشورت کن. قطعا اونا میتونن کمکت کنن 😁😉

مدی
1 ماه قبل
پاسخ به  نازنین

رو دختر کراش زدی🥲

محمد
1 ماه قبل
پاسخ به  نازنین

سلام
منم رو یکی هم سن شما کراشم
اونم رو من کراشه ها
ولی اون بهم اعلام نمیکنه؟
میشه بگی چطور میشه من اعلام کنم بش
ک شما دخترا بدتون نیاد مثا چی بگم بش

لوبیا
1 ماه قبل
پاسخ به  محمد

آخه تو و این دختر تو این سن چه وقته این کاراس برو پفک بخر ببر بهش تعارف کن

علی
9 روز قبل
پاسخ به  نازنین

با بهانه های مختلف بیشتر باهاش هم صحبت شو..

ناصر
2 ماه قبل

سلام خوبی من ۶سال عاشق دختری بودم و الانم عاشقش هستم رفتم خاستگاریش پدرش بهم ندادمنم حرفهای بدی به دختره زدم از ناراحتی خودم این حرفها را گفتم الانم باهام حرف میزنیم ولی مثل قبل نیستیم کادو واسش گرفتم ولی هنوزدلشو به جا نیاوردم چکار کنم بنظرتون

محمد
2 ماه قبل

از ی دختر بدجور خوشم اومده
خودش رلم هست
با هم چت میکنیم
هم محله‌ایم
الان خودش میگه حسی بهم نداره حقیقت
ولی میگه پسر خوبی هستی
تو باید دل منو ببری کامل
چیکار کنم آخه؟؟؟

امیرحسین
2 ماه قبل
پاسخ به  محمد

از نظر و تجربه من، مشکل همینجاست که “بدجوری” خوشت اومده
نمیدونم چند سالته یا چندمین دختری هستش که باهاش صمیمی شدی
اما جدای از اینا، اینو بدون که عاشق کردن با چت کردن خیلی سخت تر از ارتباط خضوری هستش.
سعی کن مستقیما باهاش ارتباط برقرار کنی محمد جان.
ترس و استرس هم نداشته باش.
این راه درستش هستش.

محمد
2 ماه قبل

من از ی دختر بدجور خوشم میاد
باهاش هم چت میکنم
خودش حسی نداره
ولی میگه پیدا میکنم نگران نباش
چیکار کنم؟؟؟

مدی
1 ماه قبل
پاسخ به  محمد

خوب داش محمد خودش گفته پیدا میکنم
سعی کن محبت بیشتر کنی یا وقت واسش زیاد بزاری حرف های عاشقونه بزن همیشه گرم نگهر دار چتو راستی دخترا از خندوندنشون به شدت خوششون میاد

ایلیا
2 ماه قبل

ببینید من از یه دختره خوشم میاد میدونم نباید اولین بار بهش پیشنهاد بدی ولی میترسم کسی بهش پیشنهاد بده

لوبیا
1 ماه قبل
پاسخ به  ایلیا

خو آنقدر همینا رو بگو تا کلا شوهر کنه

تابش
3 ماه قبل

خوش ندارم دوست دختر داشته باشم به زحمت نمی ارزد

پیتزا علف
1 ماه قبل
پاسخ به  تابش

عاشق نشدی … عاشق که بشی شب و روزت بشه یه نفر…نباشه نمیتونی باشی:)

لوبیا
1 ماه قبل
پاسخ به  تابش

زن هم نگیر زحمت میشه
راحت باش

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره