به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
چگونه دل یک دختر را ببریم

چگونه دل یک دختر را ببریم

چگونه دل یک دختر را ببریم؟ (10 راهکار)

به دست آوردن دل دختران از زمان پیدایش انسان ها تا به امروز دغدغه پسر ها بوده است و آن ها همیشه به دنبال راهی برای به دست آوردن دل دختر مورد علاقه خودشان بوده اند. به دست آوردن دل دختر ها کار اصلا آسانی نیست و نیاز به تلاش زیادی دارد با این حال اگر دختر مورد نظر شما مغرور هم باشد کار شما چندین برابر سخت‌تر می شود زیرا به دست آوردن دل دختر مغرور کار راحتی نیست و باید راه و روش های آن را بدانید. این مقاله هم به همین دلیل نوشته شده است و می تواند به کمک پسر هایی بیاید که با پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم بیاید و به آن ها در این امر کمک کند. همچنین اگر از کسانی هستید که قبلا در این مورد تلاش کرده اید و موفق نشده اید، به شما خواندن این مقاله به صورت کامل را حتما پیشنهاد می کنم زیرا در این مقاله انواع راه های انجام این کار را ذکر کرده ایم و با رعایت آن ها قادر خواهید بود دل دختر مورد علاقه تان را به دست بیاورید حتی اگر آن دختر مغرورباشد. همچنین می‌توانید مقاله حرف هایی که دختران دوست دارند را نیز مطالعه کنید.

1. توقع زیادی نداشته باشید!

در این مقاله ما به بررسی نکاتی می پردازیم که به شما کمک می کنند چگونه دل یک دختر مغرور را به دست بیاورید و به پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم شما پاسخ بدهیم. یاد گرفتن این نکات به این معنی نیست که شما می توانید دل هر دختری را که خواستید ببرید زیرا این ها فقط نکاتی هستند که می توانند در این راه به شما کمک کنند اما جادویی نیستند و ممکن است شما تمام نکات را رعایت کنید و باز هم جواب نه دریافت کنید. پس انتظار نداشته باشید که پس از خواندن این مقاله هر دختری را که دیدید می توانید به راحتی دل او را ببرید زیرا این کار تقریبا غیر ممکن است و با خواندن صد ها مقاله در مورد چگونه دل یک دختر را ببریم هم نمی توانید دل تمام دختر ها را ببرید زیرا آن ها هم اخلاقیات متفاوتی دارند و ممکن است این روش ها بر روی بعضی از آن ها تاثیر گذار نباشد و یا آن دختر اصلا علاقه ایی به داشتن رابطه با شما نداشته باشد. برای رسیدن به پاسخ پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم تا انتهای مقاله را مطالعه کنید.

 

2. شما حرف زدن را شروع کنید!

اگر در موقعیتی قرار گرفتید که قادر به حرف زدن با او بودید، منتظر این نباشید که او سر صحبت را باز کند زیرا با این کار ممکن است او فکر کند که شما به او علاقه ایی ندارید و یا آدم سرد و کم حرفی هستید پس در چنین مواقعی حتما این شما باشید که سر صحبت را باز می کنید. شروع حرف زدن هم اصلا کار سختی نیست و می توانید با پرسیدن یک سوال کوچک هم حرف زدن را شروع کنید و پروسه به دست آوردن دل او را آغاز کنید.

بعد از اینکه صحبت کردن را شروع کردید، فرقی نمی کند که شما در حال به دست آوردن دل دختر مغرور هستید یا نه زیرا در خانم ها فرقی نمی کند که مغرور باشند یا نه و این یکی از خصوصیات اکثر آن هاست که نمی خواهند کسی باشند که حرف زدن را شروع می کند، آن را ادامه می دهد و به نحوی تمام کار ها را در حرف زدن او انجام بدهد پس بعد از اینکه صحبت شروع شد سعی کنید حتما مکالمه را خودتان جلو ببرید و همچنین مواظب باشید که با حرف های بی خود، حوصله او را سر نبرید.

 

چگونه دل یک دختر را ببریم

3. هیچوقت وسط حرفش نپرید!

تقریبا هر کسی که حرف می زند از این متنفر است که کسی وسط حرفش بپرد و حرف او را قطع کند. پس هنگام حرف زدن با شخص مورد نظرتان مواظب باشید که همچین کاری نکنید زیرا این کار به تنهایی می تواند او را نسبت به شما سرد کند.

 

4. اعتماد به نفس داشته باشید!

برای به دست آوردن دل دختر مغرور و یا هر دختر دیگری شما حتما به اعتماد به نفس نیاز دارید و در این راه باید شجاعت به خرج بدهید. دخترها بیشتر افرادی را دوست دارند که دارای اعتماد به نفس هستند. پس شجاع باشید و از اینکه ممکن است جواب نه بشنوید نترسید و با او حرف بزنید و سعی کنید دلش را به دست بیاورید. اگر فاقد اعتماد به نفس هستید سعی کنید با تمرین کردن آن را به دست بیاورید زیرا اگر اعتماد به نفس نداشته باشید کار شما در به دست آوردن دل دختر مورد علاقه تان سخت خواهد بود و حتی اگر به صورت کامل جواب پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم بدانید، باز هم کار خیلی سختی پیش روی خودتان خواهید داشت.

 

5. مرحله به مرحله پیش بروید!

یکی از اشتباهاتی که پسر ها زیاد آن را انجام می دهند این است که در همان دیدار های اول، شروع به حرف زدن در مورد عشق و عاشقی می کنند. این کار به هیچ وجه درست نیست و ممکن است او را بترسانید و حس این را به او بدهید که قصد سوء استفاده کردن از او را دارید. پس همیشه مواظب باشید که در هنگام به دست آوردن دل دختر مغرور و یا هر دختر دیگری، همان ابتدا سعی نکنید به آخرین مرحله (عاشقی) بروید.

برای این که به این مرحله برسید باید با حرف زدن با او، بفهمید چه چیز هایی را دوست دارد و یا ندارد و سعی کنید با انجام دادن آن ها خودتان را با او صمیمی کنید بعد از اینکه با او صمیمی شدید می توانید کم کم به او ابراز علاقه کنید و علاقه خودتان را نسبت به او ابراز کنید.

 

6. به ظاهر خود اهمیت بدهید!

یکی از ویژگی هایی که دختران به آن اهمیت زیادی می دهند ظاهر کسی است که با او در ارتباط اند و به نوعی رابطه دارند. همیشه سعی کنید که موهای آراسته ایی داشته باشید و هنگامی که قرار است او را ببینید به موهای خود برسید، لباس های مرتب بپوشید و همچنین با بوی بد به دیدن او نروید و سعی کنید همیشه بوی خوبی بدهید. در کل هر چیزی مربوط به ظاهر و بهداشت است را رعایت کنید. رعایت این موارد می تواند برای به دست آوردن دل هر دختری بسیار حائز اهمیت باشد پس این نکات را هرگز فراموش نکنید.

این مقاله هم بخوانید  طرحواره درمانی چیست؟

 

7. خشک و جدی نباشید!

لازم نیست هنگامی که با او حرف می زنید حتما خیلی جدی باشید زیرا با این کار اگر خودتان هم نخواهید آدم زیاد جالبی به نظر نمی رسید و از نظر او شما یک آدم خشک و بی روح هستید. پس هنگام حرف زدن با او سعی کنید شوخی کنید، بامزه باشید و خلاصه هر کاری که لازم است به او احساس خوبی دست بدهد را انجام دهید. هرچند باید حواستان باشد که از نوار ادب خارج نشوید زیرا اگر این اتفاق بیفتد تصویر شما به عنوان یک آدم گستاخ و بی ادب در ذهن او نقش می بندد. این موضوع می تواند تا حد زیادی در جواب چگونه دل یک دختر را ببریم تاثیر گذار باشد.

 

8. خود واقعیتان باشید!

این که خودتان باشید در شروع یک رابطه فوق‌العاده مهم است و سعی نکنید وقتی با او هستید نقش کس دیگری را بازی کنید و خود واقعیتان را از او دور کنید. زیرا شخصیت اصلی شما هر زمانی که باشد مشخص می شود و اگر آن دختر بفهمد که دورو بوده اید و نقش بازی کرده اید، تقریبا رابطه اش را با شما کاملا قطع می کند و با این کار ممکن است او را برای همیشه از دست بدهید.

 

9. کار های رمانیتک را فراموش نکنید!

اگر هنوز هم به صورت کامل به جواب سوال چگونه دل یک دختر را ببریم نرسیده اید می توانید کار های رمانتیک را به لیست کار هایی که باید انجام دهید اضافه کنید. بعضی اوقات دادن یک شاخه گل هم می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی دختر مورد علاقه تان بزارد و سعی کنید پی ببرید که او به چه چیز هایی علاقه دارد و آن ها را در صورت امکان برای او تهیه کنید.

همچنین در مواقعی که هوا سرد است با دادن کاپشن خود به او، می توانید علاقه تان را بیشتر نشان دهید. همچین کار هایی می تواند در دل هر دختری جرقه ایجاد کند حتی دختر مغرور! پس انجام این کار ها را در مراحل به دست آوردن دل دختر مغرور فراموش نکنید.

 

10. نظر خودتان را در مورد او  بیان کنید!

دختر ها دوست دارند که نظر دیگران را در مورد خودشان بدانند و قطعا نظر شخصی که با او در ارتباط اند بسیار برای آن ها مهم خواهد بود. بنابراین سعی کنید در مکالماتتان نظر خود را در مورد او بیان کنید، ویژگی هایش را یاد آوری کنید و از خصوصیاتش حرف بزنید اما بیش از حد این کار را نکنید.

درست است دختران دوست دارند که در موردشان حرف بزنید و از آن ها تعریف کنید اما خب اگر این کار را بیش از حد انجام دهید آن ها به زیاده روی شما پی می برند و حوصله شان سر می رود. پس اطمینان حاصل کنید که در این کار زیاده روی نمی کنید تا در به دست آوردن دل دختر مغرور و مورد علاقه تان به مشکل نخورید.

امیدواریم که با خواندن این مقاله به جواب سوال خود که چگونه دل یک دختر را ببریم بود رسیده باشید و بتوانید پروسه ی خود را برای به دست آوردن دل دختر مغرور و مورد علاقه خود شروع کنید. پس اگر فکر می کنید که می توانید به پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم پاسخ دهید، با کمی تمرین کار خود را شروع کنید. همچنین اگر دوستانی دارید که فکر می کنید در این امر مشکل دارند و در به دست آوردن دل دختر مغرور یا غیر مغرور ناکام هستند، این مقاله را به آن ها معرفی کنید.

 

چرا پسر ها نباید از همان اول در مورد عشق و عاشقی صحبت کنند؟

این کار به هیچ وجه درست نیست و ممکن است او را بترسانید و حس این را به او بدهید که قصد سوء استفاده کردن از او را دارید. پس همیشه مواظب باشید که در هنگام به دست آوردن دل دختر مغرور و یا هر دختر دیگری، همان ابتدا سعی نکنید به آخرین مرحله (عاشقی) بروید.

آیا درست است که نظرات خود را در مورد دختر مورد علاقمان بهش بگوییم؟

دختر ها دوست دارند که نظر دیگران را در مورد خودشان بدانند و قطعا نظر شخصی که با او در ارتباط اند بسیار برای آن ها مهم خواهد بود. بنابراین سعی کنید در مکالماتتان نظر خود را در مورد او بیان کنید، ویژگی هایش را یاد آوری کنید و از خصوصیاتش حرف بزنید اما بیش از حد این کار را نکنید.

آیا درست است که خودمان سر صحبت را با دختر مورد علاقمان باز کنیم؟

اگر در موقعیتی قرار گرفتید که قادر به حرف زدن با او بودید، منتظر این نباشید که او سر صحبت را باز کند زیرا با این کار ممکن است او فکر کند که شما به او علاقه ایی ندارید و یا آدم سرد و کم حرفی هستید پس در چنین مواقعی حتما این شما باشید که سر صحبت را باز می کنید. شروع حرف زدن هم اصلا کار سختی نیست و می توانید با پرسیدن یک سوال کوچک هم حرف زدن را شروع کنید و پروسه به دست آوردن دل او را آغاز کنید.

4.6/5 - (484 امتیاز)
522 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
علی
15 روز قبل

سلام بنده 19سال دارم، تقریباً 7،8ماه میشه عاشق شدم، دختره 16سال داره و خواهر زاده عروسمه تو این چند ماه عروسم و داداشم خیلی بهم پیشنهاد میدادن منم ک عاشقش ولی میترسیدم و خجالتی ام در کل الان یه ماهی میشه دیگ بهم نمیگن ترس ورداشته منو با خودم میگم کاشکی میگفتم میخامش الان اگ یهو یکی بره خواستگاریش من چیکار کنم خدایی یکی بیاد یه نظر بده دلمو گرم کنه یا چطوری ب داداشم بگم آخه میترسم مسخرم کنه 🥴 عروسم ک بدتر خجالت میکشم دختره هم خیلی دختر خوبیه در کل فامیل هستیم خجالتی هم از همین بابته و دلم میخاد زود تر بگم ولی باز نمیشه همینطوری روزام داره میگذره خیلی اذیتم الآنم ساعت 4.34صبح خابم نمیبره همش تو فکرشم بخدا 😴
از مجازی هم نمیشه برم مستقیم ب دختره پیام بدم آخه احساس میکنم جلوش کوچیک میشم یهو بلاک کنه ازین حرفا آبروم بره جلوش یا احساس میکنم مغرور بازی در بیاره در کل قصدم ازدواج یکی کمکم کنه لطفاا🥺

امیر
13 روز قبل
پاسخ به  علی

به داشت بگو برام زن بگیر

محمد
24 روز قبل

سلام خسته نباشید من ۱۵ سالمه و.مدتی هست که از یه دختر که ۲ سال از من بزرگ تر هست خوشم اصلا به من هیچ توجهی نمیکنه حتی گاهی اوقات احساس میکنم اون منو یک بچه حساب میکنه با این حال که من از لحاظ جسمی از اون بزرگ ترم و این حسی که میگمو از بچگی داشتم و دست خودم هم نبود من به هیچ وج قسد هیچ سو استفاده ای از اون ندارم فقد دلم میخواد یه رابطه خیلی ساده داشته باشم

امیر
27 روز قبل

سلام ببینید یه دختر هست که خیلی خوشگله من عاشقشم تک تک لحظات زندگیم تو فکرمه خوشگل ترین دختری که دیدم و محل زندگی شون دور از ما ولی فامیلیم و اون برادرزاده دامادمه دختره برادرزاده دامادمه لطفا بگید چیکار کنم لطفا ازتون خواهش میکنم

حسم
1 ماه قبل

من پسری هستم ۱۴ ساله یه مدتی میشه یه دختری همسن خودم با خانواده اش به محله ما تازه اومده چند روز پیش اون رو اتفاقی دیدم موهاش باز بود و… کلا عاشقش شدم از ذهنم هم بیرون نمیره میدونم توی این سن نباید کاری کنم یا وابسته کنم به خودم ولی کلا فکرم درگیره چیکار کنم ؟

یاسین
27 روز قبل
پاسخ به  حسم

ببین برادر من شما هنوز نوجوانی فکر میکنی عاشق شدی وقتی آدم عاشق شه دیونه میشه و بعد چند روز میره به دختره میگه این عاشق نیست هوسه برادرمن همه چیز که قیافه نیست اخلاق هم هست
دومن هیچ میدونی یه پسر از 10 سالگی تا وقت ازدواجش 100 بار عاشق میشه

Mahdi
1 ماه قبل

سلام
من ۱۶سالمه و یه دختر هس همسن خودم توی باشگاه ابجیم دیدمش و دوسالی هست که عاشقش شدم
اما ازاون دخترایین که کلا با پسرا حال نمیکنه
۳تا خاهرن این کوچیک شونه خونمون زیاد دور نیس.
اون خیلی ابجیم را دوس داره و بهش وابستس
و به این خاطرمیترسم حتی باش حرف بزنم یکی لطفا کمکم کنه چی کنم

مهران
1 ماه قبل

سلام من مهران هستم بعداز دختری که فکر می کردم که لیاقت عشقوداره وتمام تلاشمو کردم عاشقم شه وفکرمیکردم شده ولی برایه او فقط یه بازی بود قلبمو ششکست دیگه تکلیفه بقیشون معلومه بنظر شما ایا میتونم دباره اون حصو نصبت به دختری داشته باشم کاش میشود

کاویان
1 ماه قبل
پاسخ به  مهران

داداش همه اینا حرفه ادم در زندگی میتونه چند ها بار عاشق بشه این بخش vta مغزته که کار میده دستت و زود عاشق میشی ولی عشق باید در مدت رابطه و هردو طرف این عشق رو بسازن و اشتباه تو در این بوده که به طرف بها داری کلا دخترا دوست ندارن که طرف شون قابل بیش بینی باشه زود سرد میشن ولی با راه کار ها میتونستی کاری کنی که هردو به هم حس پیدا کنین

احسان رستمی زاده
1 ماه قبل

سلام من ۱۶ سالمه از یک دختر است خونشون پیش خونمونه واقعا دوستش دارم اما اون به من میگه ازت بدم میاد حتی برای اینکه ازم خوشش بیاد کارهای زیادی کردم حتی امروز براش دستبند گرفتم اما اون من را
پس میزنه لطفا یک راه حل بهم بگید واقعا عاشقشم

Last edited 1 ماه قبل by احسان رستمی زاده
شایان
11 روز قبل

سلام به نظر من دیگه پیگیرش نباش چون وقتی اون بدش میاد ازت دیگه دلیلی نداره بری سمتش.

سجاد
1 ماه قبل

سلام من یک پختری هست برای ازدواج از قوممونه و مادرم در جریان گذاشتم و میدونه خودشم تو مجالس و جاهایی که هستیم بهم هی نگاه میکنه میخنده ولی من. ظایه نمی کنم ولی چکار کنم که بفهمه و باهم در ارتباط باشیم

Boxing
21 روز قبل
پاسخ به  سجاد

سلام سریعا املای خودت و درست کن.

Last edited 21 روز قبل by Boxing
black hole boy
14 روز قبل
پاسخ به  سجاد

پختر؟😂😂

محمد
1 ماه قبل

سلام من محمد هستم و عاشق دختری شدم که تقریبا یک سال از من کوچک تره
و او رل داره
و من هم بهش گفتم بیا اوکی شیم وفت من یکی دیگه رو دوست دارم الانم با اونه
خواستم بگم چگونه میتونم خدم را به او نزدیک کنم اگر بگید ممنون میشم ❤️

سامی
1 ماه قبل
پاسخ به  محمد

داداش بزار زندگی شو بکنه اون سهم تو نیست

احمد
1 ماه قبل

اینجا ایرانه بنظرت میشه با دختری که دوستش داری حرف بزنی؟

باران
1 ماه قبل

سلام.
من دختری ۱۵ساله هستم.
و از تو یک گروه چت با یک پسر ۱۸ ساله آشنا شدم.
و رل زدیم رابطمون زیاد خوب نبود.
و منم امتحانش کردم متاسفانه بهم خیانت کرد.
و گفت من میدونستم اون رفیق تو هست و اگه هم قبول کردم فقط میخواستم بدونم تو چی میگی.(چون هکر بود و هکش کرده بود).
ولی کات کردیم.
بعد چند وقت اون بهم پیام داد.
و ما همینجوری باهم چت می‌کردیم و این چت کردنا باعث شد هم اون هم من عاشق هم دیگه بشیم.
و اون گفت که بیا باهم رل بزنیم.
من گفتم نه و اون میخواست خودکشی کنه.
ولی من نزاشتم.
و الان دو تا رفیق صمیمی هستیم.
و اینکه ایشون روی من خیلی غیرتی خیلی حساس و خیلی کار ها هم به خاطر من کردند.
و اینکه همیشه بهم پیام میده.
و ما خیلی ماجرا های دیگه ای هم با هم داریم و من خیلی کوتاه و خلاصه گفتم.
الان می‌خواستم بدونم به نظر شما ایشونخمن رو واقعاً دوست داره یا نه؟
ممنون میشم کمکم کنید

تیم محتوا روان آرام
1 ماه قبل
پاسخ به  باران

سلام دوست عزیز؛ چند تا سوال ازتون دارم. امیدوارم به جواباش خوب فکر کنید تا بینش بهتری پیدا کنی؛ هدف شما از ارتباط در این سن و با این کیفیت چی هست؟ و دونستن جواب این سوال چه تاثیری تو زندگی شما داره؟ و دیگه اینکه شما دارید رابطه ای رو تجربه میکنید و ادامه میدین که وسطش هستین،اما هنوز متوجه نشدید که دوستتون داره یانه، حالا چطور جواب کسی که بقول خودتون خلاصه ای کوتاه رو براش عنوان کردید، میتونه تو تصمیمات شما موثر باشه؟

مانی
7 روز قبل
پاسخ به  باران

ببین بعضی ها لیاقت کسی رو ندارن
من ک پسرم دارم بهت میگم
من جات بودم واقعا همون اول ک امتحانش کردم و قبول کرده بود ، من بلاکش میکردم
ولی تورو درک میکنم می‌دونم چی میگی
فکر می‌کنی دارم چرتو پرت میگم ولی اینطور نیست
من خودم 15 سالمه و دنبال یکی هستم تا عمر دارم باهاش باشم

علی
1 ماه قبل

سلام من 12 سالمه با یه دختری می‌خوام رل بزنم قبلا هم بهش پیشنهاد دادم دوست نمیشه باهام فقط خجالتی جوابمو نمیده

سامی
1 ماه قبل
پاسخ به  علی

من هم سن تو بودم فکر تنها خلافم سرپا شاشیدن بود

رحمان
25 روز قبل
پاسخ به  سامی

😂😂😂

Kasra
1 ماه قبل

سلام من دقیقا 16 سالمه به یه دختر خیلی خوشگل علاقه مند شدم از ته قلبم دوستش دارم و عاشقشم ، ولی درواقع من اصلا نمیدونم اون (beautiful girl❤️❤️💋)چند سالشه یا حتی اسمش چیه یعنی قلبا دوسش دارم و تو ارزو هام یا رویاهام بهش فکر میکنم . ولی فقط هم دیگه رو بصورت تصادفی میبینیم و تاحالا حتی یک کلمه با هم حرف نزدیم و باهم رودرو نشدیم ولی اون هر بار اون منو میبینه خیلی عاشقانه بهم نگاه میکنه انگار اونم منو دوست داره و نمیدونه چقد عاشقشم شایدم اون خیلی عاشق منه و دنبال به دست اوردن دل منه و من نمیدونم ، خلاصه ولی اصلا نمیدونم چطوری برای اولین بار تو عمرم باهاش رودرو بشم و تو چه موقعیتی و چجوری ببینمش ( ولی نمیدونم اینو چجوری بگم که اون موقعیتی که بتونم ببینمش بصورت تصادفی به وجود میاد) و بهش دقیقا تو اولین دیدار که تقریبا زیاد باهم اشنا نیستیم بهش چی بگم ، بنظرتون چیکار کنم دلشو بدست بیارم یا حسش یا دلایلی که گفتم به من چیه؟؟

محل زندگیش خیلی بهمون نزدیکه یعنی تو یه کوچه زندگی میکنیم ولی نزدیک تر میتونم بگم همسایه مونه ولی تو یه اپارتمان نیستیم ولی جاییه که خیلی تصادفی هر روز میبینمش )

Kasra
1 ماه قبل
پاسخ به  Kasra

نمیخواد بگید و کمکم کنید امروز بعد اینکه حدودا دو هفته مهمونی بودم اومدم تهران خونمون دیدم اون دختر خیلی خوشگل که واقعا عشق من بود ❤️💋
و توو رویاهام بود اسباب کشی کردن رفتن واقعا حالم اون لحظه اومدم گرفته شد اشک ریختم و انگار تاحالا ا تو عمرم این حال رو نداشتم واقعا دلم شکست ولی دیگه غیر از فراموش‌ کردن اون beautiful girl❤️💋 کار دیگه ای نمیتونم بکنم واقعا حالم امروز یه جوریه ولی دیگه بیخیال ولی واقعا خیلی عاشقش بودم💋 ولی دیگه باید فراموشش کنم❤️💋❤️ ولی خیلی برام سخته کاشکی همین اتفاقی نمی افتاد🥺😢

Last edited 1 ماه قبل by Kasra
مانی
7 روز قبل
پاسخ به  Kasra

بهش بگو بریم ی دوری بزنیم
اول یکم صحبت کن باهاش
و چند قرار دیگ بزار بعدش بهش بگو

unknownn
1 ماه قبل

سلام پسرم ۱۷ سالمه . رو یکی کراشم ۶ سال ازم بزرگتره . برای اولین باره انقدر احساساتی شدم و تاحالا همچین حسی نداشتم . میدونم حسم غلطه ولی به نظرتون حسمو بهش بگم ؟ در ضمن محل زندگیمون هم خیلی فاصله داره 💕

سامی
1 ماه قبل
پاسخ به  unknownn

داداش بگو دلم شوگر مامی میخاد دیگه

پرهام
1 ماه قبل

سلام من از یک دختر ۱۰ خوشم اومده همسن خودمه منم ۱۰ سالمه این دختر زندایی مامان هس من ۲ماه هست احساساتمو نتونستم بهش بگم و این بگم چجوری عاشقش شدم یک روز زندایی مامانم زنگ زد گفت بیا بریم پارک بعد به سرمون زد منو هدا بریم سینما ۶بعدی خیلی بزرگ نبود کوچک متوسط بود فیلم ترسناک گذاشت و یهویی هدا دستمو سفت گرفت من تعجب کردم و بار دومم رفتیم باز همین کار کرد که دیگه الان خیلی عاشقشم اینم بگم تا آخر فیلم دستمو گرفت نمیدونم اونم عاشقمه یا نه

هستی
1 ماه قبل
پاسخ به  پرهام

حاجی تو فعلا درست و بخون . بدنیا نیومده میخواد رل بزنه تو هنوز به سن قانونی نرسیدی

Last edited 1 ماه قبل by هستی
سلطان
27 روز قبل
پاسخ به  هستی

درست میگه تو هنوز دهنت بوی شیر میده
برو بچسب به درس

مانی
7 روز قبل
پاسخ به  پرهام

داداش عالیه کارت ولی یکم سنت کمه

طاها
2 ماه قبل

سلام من طاها هستم 12سالمه عاشق ای دختر شدم هم سن خودم 2 ماه ازم کوچیکتر بهش گفتم بیا باهم دوست شیم وی گفته نه من باید چیکار کنم
تو رو خدا کمکم کنید

سامی
1 ماه قبل
پاسخ به  طاها

چون اون درکش از تو بیشتره که برا این کار به سن قانونی نرسیدی

یاسین
27 روز قبل
پاسخ به  طاها

یک توصیه برادرانه بهت میکنم هیچ وقت به دختری که همسن خودته عاشق نشو
وگرنه مثل من بدبخت میشی چرا؟
خوب همه عاشق میشن من هم توی 15 ساگی عاشق یه دختر خیلی خوشگل شدم هم خجالتی بودم و هستم و بهش
نگفتم.گفتم کمی بزرگ شدیم مثلا 18 سالم شدم بگم بهش که…
2 سال پیش نامزد کرد خانم منم وقتی فهمیدم یه حالی شدم که نگو الانم 17 سالم هست و یه آدم خیلی خشک شدم

Kawan
2 ماه قبل

سلام من از یه دختر خوشم میاد تقریبا ۵سالی میشد باهم بودیم اما یه شب بهم پیام داد وگفت منو تو نمیتونیم باهم باشیم.حتی ازشم خبر دارم باکسی دیگه ای دوست نیست لطفا بگید چیکار کنم

امیرعلی
2 ماه قبل

سلام. یه دخترس که تویه کوچه عاشقش شدم و هر کاری میکنم که بهم پا بده نمیده همشم منو پس میزنه و میگه برو گمشو من چیکار باید بکنم که این دختر بهم پا بده لطفا کمکم کنید ممنون میشم

کیوان
1 ماه قبل
پاسخ به  امیرعلی

با اون حرف بزن

همون روح سرگردانم‌ دیه
29 روز قبل
پاسخ به  امیرعلی

تو هم محلش نده
حساب کار دستش میاد😂🗿😏

نوذر
2 ماه قبل

سلام
من ی دختری را خیلی دوس دارم.
خانوادش هم منو قبول دارن؛خانوادم هم ب این وصلت دلشون میخاد.
ولی مشکل اینه ک دختر خیلی مغروره و ادعا داره و اصلا منو نمیبینی ینی ب من اهمیت نمیده.
من از این موضوع خیلی رنج میبرم چیکار باید کنم .😔

Ăli Šinã
2 ماه قبل

از یه دختر مغرور خوشم میاد ۷سال میشه بعد ۷سال حسمو بهش گفتم ولی اون بدش اومد و منو پس میزنه و بلاکم کرده نمی دونم چکار کنم کمک کنید

میثم
2 ماه قبل

سلام من ۲۷ سالمه آدم ساکت دخالتی هستم دو سه روزه در فضای مجازی با دختری آشنا شده ام که واقعا احساس میکنم دوسش دارم و عاشقش شدم میترسم از دستش بدم آخه من تجربه دوستی با دختر رو تا حالا نداشتم لطفا راهنمایی کنید

محی
2 ماه قبل
پاسخ به  میثم

سلام ببین تو باید فقط و فقط به اون توجه کنی و همیشه به موقع پیام هاش رو جواب بده اگه دیدی پیام نداد تو به اون پیام بده و سعی کن ازش با خبر باشی

علیرضا
2 ماه قبل
پاسخ به  میثم

سلام چون اول کاره فکر نکن اون تنها دختر آرزوهات است پس تا اونو کامل نشناختی دل نبند و خودتو کوچیک نکن = خواهی که جهان درکف اقبال تو باشد _خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

ماردین
2 ماه قبل

سلام من از یه دختری خوشم اومده خیلی مغروره میگه من رل نمیخوام چیکار کنم

محی
2 ماه قبل
پاسخ به  ماردین

ببین اون مغرور نیس این حرف زدنش ۲ مورد داره
۱ اون از کس دیگه ای خوشش میاد
۲ داره ناز میکنه و تو باید بهش بیشتر پیام یا … بدی

میثم
2 ماه قبل

سلام دوستان وقت بخیر من ۲۷ سالمه و تا حالا کسی تو زندگیم نبوده و کسی رو دوس نداشتم ولی به تازگی در سایت همسر یابی با دختری آشنا شده ام که واسه اولین بار دارم حس میکنم کسیو بیشتر از زندگیم دوس دارم و عاشقش شدم و حاظرم بخاطرش هر کاری کنم من چطور اینو بهش بگم چه طور حسن نیتم رو بهش ثابت کنم چطور قلبش رو به دست بیارم من که اصلا تجربه دوستی با دختر رو ندارم میترسم خراب کنم لطفا راهنماییم کنید🙏در ضمن از بابت کیفیت زندگی خیلی باهم فرق داریم مثل پسر فقیر و شاهزاده آیا این موضوع مشکل ساز نمیشه خواهش میکنم بهترین راهنمایی رو برام بکنید که من بهش برسم🙏🙏🙏

تیم محتوا روان آرام
2 ماه قبل
پاسخ به  میثم

سلام دوست عزیز؛ توصیه میکنم برای بررسی دقیق همه جوانب رابطه تون از مشاوره پیش از ازدواج کمک بگیرید.

Amir
2 ماه قبل

سلام من از یه دختر خوشم اومده ولی نمیتونم چیزی بهش بگم دو روزه میشناسمش از چنتا خیابون دور تر میاد اینجا پیش دخترای کوچمون، مشکل اینه هروقت بهم نگاه میکنه نمیتونم نگاهش کنم رومو میکنم اونور کلا با همه همینجوری ام
نظراتون برام مهمه پس میخوام نظرتونو فقط بدونم

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩⁦
2 ماه قبل
پاسخ به  Amir

راحت باش حرف دلت رو بهش بگو بگو دوستش داری براش جنتلمن بازی در بیاری مال خودته
من که این راه هارو پیشنهاد می کنم ولی بیشتر من میگم حرف دلتو بزن خودتو خالی کن تو چشماش نگاه کن

امیر میزامحمدی
2 ماه قبل

سلام:
من عاشق یه دختر شدم اونم همسایه ما بوده
ولی روز اول که دیدم عاشق نبودم ولی الان عاشق شدم ولی میخوام بهت بگم عاشقتم
و چیکار کنم اونم عاشقم بشه و دلش بدست
بیارم تورو خدا کمک کنی ممنون میشم جواب منو بدی ❤

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره