به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
چگونه دل یک دختر را ببریم

چگونه دل یک دختر را ببریم

چگونه دل یک دختر را ببریم؟ (10 راهکار)

به دست آوردن دل دختران از زمان پیدایش انسان ها تا به امروز دغدغه پسر ها بوده است و آن ها همیشه به دنبال راهی برای به دست آوردن دل دختر مورد علاقه خودشان بوده اند. به دست آوردن دل دختر ها کار اصلا آسانی نیست و نیاز به تلاش زیادی دارد با این حال اگر دختر مورد نظر شما مغرور هم باشد کار شما چندین برابر سخت‌تر می شود زیرا به دست آوردن دل دختر مغرور کار راحتی نیست و باید راه و روش های آن را بدانید. این مقاله هم به همین دلیل نوشته شده است و می تواند به کمک پسر هایی بیاید که با پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم بیاید و به آن ها در این امر کمک کند. همچنین اگر از کسانی هستید که قبلا در این مورد تلاش کرده اید و موفق نشده اید، به شما خواندن این مقاله به صورت کامل را حتما پیشنهاد می کنم زیرا در این مقاله انواع راه های انجام این کار را ذکر کرده ایم و با رعایت آن ها قادر خواهید بود دل دختر مورد علاقه تان را به دست بیاورید حتی اگر آن دختر مغرورباشد. همچنین می‌توانید مقاله حرف هایی که دختران دوست دارند را نیز مطالعه کنید.

1. توقع زیادی نداشته باشید!

در این مقاله ما به بررسی نکاتی می پردازیم که به شما کمک می کنند چگونه دل یک دختر مغرور را به دست بیاورید و به پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم شما پاسخ بدهیم. یاد گرفتن این نکات به این معنی نیست که شما می توانید دل هر دختری را که خواستید ببرید زیرا این ها فقط نکاتی هستند که می توانند در این راه به شما کمک کنند اما جادویی نیستند و ممکن است شما تمام نکات را رعایت کنید و باز هم جواب نه دریافت کنید. پس انتظار نداشته باشید که پس از خواندن این مقاله هر دختری را که دیدید می توانید به راحتی دل او را ببرید زیرا این کار تقریبا غیر ممکن است و با خواندن صد ها مقاله در مورد چگونه دل یک دختر را ببریم هم نمی توانید دل تمام دختر ها را ببرید زیرا آن ها هم اخلاقیات متفاوتی دارند و ممکن است این روش ها بر روی بعضی از آن ها تاثیر گذار نباشد و یا آن دختر اصلا علاقه ایی به داشتن رابطه با شما نداشته باشد. برای رسیدن به پاسخ پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم تا انتهای مقاله را مطالعه کنید.

 

2. شما حرف زدن را شروع کنید!

اگر در موقعیتی قرار گرفتید که قادر به حرف زدن با او بودید، منتظر این نباشید که او سر صحبت را باز کند زیرا با این کار ممکن است او فکر کند که شما به او علاقه ایی ندارید و یا آدم سرد و کم حرفی هستید پس در چنین مواقعی حتما این شما باشید که سر صحبت را باز می کنید. شروع حرف زدن هم اصلا کار سختی نیست و می توانید با پرسیدن یک سوال کوچک هم حرف زدن را شروع کنید و پروسه به دست آوردن دل او را آغاز کنید.

بعد از اینکه صحبت کردن را شروع کردید، فرقی نمی کند که شما در حال به دست آوردن دل دختر مغرور هستید یا نه زیرا در خانم ها فرقی نمی کند که مغرور باشند یا نه و این یکی از خصوصیات اکثر آن هاست که نمی خواهند کسی باشند که حرف زدن را شروع می کند، آن را ادامه می دهد و به نحوی تمام کار ها را در حرف زدن او انجام بدهد پس بعد از اینکه صحبت شروع شد سعی کنید حتما مکالمه را خودتان جلو ببرید و همچنین مواظب باشید که با حرف های بی خود، حوصله او را سر نبرید.

 

چگونه دل یک دختر را ببریم

3. هیچوقت وسط حرفش نپرید!

تقریبا هر کسی که حرف می زند از این متنفر است که کسی وسط حرفش بپرد و حرف او را قطع کند. پس هنگام حرف زدن با شخص مورد نظرتان مواظب باشید که همچین کاری نکنید زیرا این کار به تنهایی می تواند او را نسبت به شما سرد کند.

 

4. اعتماد به نفس داشته باشید!

برای به دست آوردن دل دختر مغرور و یا هر دختر دیگری شما حتما به اعتماد به نفس نیاز دارید و در این راه باید شجاعت به خرج بدهید. دخترها بیشتر افرادی را دوست دارند که دارای اعتماد به نفس هستند. پس شجاع باشید و از اینکه ممکن است جواب نه بشنوید نترسید و با او حرف بزنید و سعی کنید دلش را به دست بیاورید. اگر فاقد اعتماد به نفس هستید سعی کنید با تمرین کردن آن را به دست بیاورید زیرا اگر اعتماد به نفس نداشته باشید کار شما در به دست آوردن دل دختر مورد علاقه تان سخت خواهد بود و حتی اگر به صورت کامل جواب پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم بدانید، باز هم کار خیلی سختی پیش روی خودتان خواهید داشت.

 

5. مرحله به مرحله پیش بروید!

یکی از اشتباهاتی که پسر ها زیاد آن را انجام می دهند این است که در همان دیدار های اول، شروع به حرف زدن در مورد عشق و عاشقی می کنند. این کار به هیچ وجه درست نیست و ممکن است او را بترسانید و حس این را به او بدهید که قصد سوء استفاده کردن از او را دارید. پس همیشه مواظب باشید که در هنگام به دست آوردن دل دختر مغرور و یا هر دختر دیگری، همان ابتدا سعی نکنید به آخرین مرحله (عاشقی) بروید.

برای این که به این مرحله برسید باید با حرف زدن با او، بفهمید چه چیز هایی را دوست دارد و یا ندارد و سعی کنید با انجام دادن آن ها خودتان را با او صمیمی کنید بعد از اینکه با او صمیمی شدید می توانید کم کم به او ابراز علاقه کنید و علاقه خودتان را نسبت به او ابراز کنید.

 

6. به ظاهر خود اهمیت بدهید!

یکی از ویژگی هایی که دختران به آن اهمیت زیادی می دهند ظاهر کسی است که با او در ارتباط اند و به نوعی رابطه دارند. همیشه سعی کنید که موهای آراسته ایی داشته باشید و هنگامی که قرار است او را ببینید به موهای خود برسید، لباس های مرتب بپوشید و همچنین با بوی بد به دیدن او نروید و سعی کنید همیشه بوی خوبی بدهید. در کل هر چیزی مربوط به ظاهر و بهداشت است را رعایت کنید. رعایت این موارد می تواند برای به دست آوردن دل هر دختری بسیار حائز اهمیت باشد پس این نکات را هرگز فراموش نکنید.

این مقاله هم بخوانید  مشکلات ازدواج با زن خارجی

 

7. خشک و جدی نباشید!

لازم نیست هنگامی که با او حرف می زنید حتما خیلی جدی باشید زیرا با این کار اگر خودتان هم نخواهید آدم زیاد جالبی به نظر نمی رسید و از نظر او شما یک آدم خشک و بی روح هستید. پس هنگام حرف زدن با او سعی کنید شوخی کنید، بامزه باشید و خلاصه هر کاری که لازم است به او احساس خوبی دست بدهد را انجام دهید. هرچند باید حواستان باشد که از نوار ادب خارج نشوید زیرا اگر این اتفاق بیفتد تصویر شما به عنوان یک آدم گستاخ و بی ادب در ذهن او نقش می بندد. این موضوع می تواند تا حد زیادی در جواب چگونه دل یک دختر را ببریم تاثیر گذار باشد.

 

8. خود واقعیتان باشید!

این که خودتان باشید در شروع یک رابطه فوق‌العاده مهم است و سعی نکنید وقتی با او هستید نقش کس دیگری را بازی کنید و خود واقعیتان را از او دور کنید. زیرا شخصیت اصلی شما هر زمانی که باشد مشخص می شود و اگر آن دختر بفهمد که دورو بوده اید و نقش بازی کرده اید، تقریبا رابطه اش را با شما کاملا قطع می کند و با این کار ممکن است او را برای همیشه از دست بدهید.

 

9. کار های رمانیتک را فراموش نکنید!

اگر هنوز هم به صورت کامل به جواب سوال چگونه دل یک دختر را ببریم نرسیده اید می توانید کار های رمانتیک را به لیست کار هایی که باید انجام دهید اضافه کنید. بعضی اوقات دادن یک شاخه گل هم می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی دختر مورد علاقه تان بزارد و سعی کنید پی ببرید که او به چه چیز هایی علاقه دارد و آن ها را در صورت امکان برای او تهیه کنید.

همچنین در مواقعی که هوا سرد است با دادن کاپشن خود به او، می توانید علاقه تان را بیشتر نشان دهید. همچین کار هایی می تواند در دل هر دختری جرقه ایجاد کند حتی دختر مغرور! پس انجام این کار ها را در مراحل به دست آوردن دل دختر مغرور فراموش نکنید.

 

10. نظر خودتان را در مورد او  بیان کنید!

دختر ها دوست دارند که نظر دیگران را در مورد خودشان بدانند و قطعا نظر شخصی که با او در ارتباط اند بسیار برای آن ها مهم خواهد بود. بنابراین سعی کنید در مکالماتتان نظر خود را در مورد او بیان کنید، ویژگی هایش را یاد آوری کنید و از خصوصیاتش حرف بزنید اما بیش از حد این کار را نکنید.

درست است دختران دوست دارند که در موردشان حرف بزنید و از آن ها تعریف کنید اما خب اگر این کار را بیش از حد انجام دهید آن ها به زیاده روی شما پی می برند و حوصله شان سر می رود. پس اطمینان حاصل کنید که در این کار زیاده روی نمی کنید تا در به دست آوردن دل دختر مغرور و مورد علاقه تان به مشکل نخورید.

امیدواریم که با خواندن این مقاله به جواب سوال خود که چگونه دل یک دختر را ببریم بود رسیده باشید و بتوانید پروسه ی خود را برای به دست آوردن دل دختر مغرور و مورد علاقه خود شروع کنید. پس اگر فکر می کنید که می توانید به پرسش چگونه دل یک دختر را ببریم پاسخ دهید، با کمی تمرین کار خود را شروع کنید. همچنین اگر دوستانی دارید که فکر می کنید در این امر مشکل دارند و در به دست آوردن دل دختر مغرور یا غیر مغرور ناکام هستند، این مقاله را به آن ها معرفی کنید.

 

چرا پسر ها نباید از همان اول در مورد عشق و عاشقی صحبت کنند؟

این کار به هیچ وجه درست نیست و ممکن است او را بترسانید و حس این را به او بدهید که قصد سوء استفاده کردن از او را دارید. پس همیشه مواظب باشید که در هنگام به دست آوردن دل دختر مغرور و یا هر دختر دیگری، همان ابتدا سعی نکنید به آخرین مرحله (عاشقی) بروید.

آیا درست است که نظرات خود را در مورد دختر مورد علاقمان بهش بگوییم؟

دختر ها دوست دارند که نظر دیگران را در مورد خودشان بدانند و قطعا نظر شخصی که با او در ارتباط اند بسیار برای آن ها مهم خواهد بود. بنابراین سعی کنید در مکالماتتان نظر خود را در مورد او بیان کنید، ویژگی هایش را یاد آوری کنید و از خصوصیاتش حرف بزنید اما بیش از حد این کار را نکنید.

آیا درست است که خودمان سر صحبت را با دختر مورد علاقمان باز کنیم؟

اگر در موقعیتی قرار گرفتید که قادر به حرف زدن با او بودید، منتظر این نباشید که او سر صحبت را باز کند زیرا با این کار ممکن است او فکر کند که شما به او علاقه ایی ندارید و یا آدم سرد و کم حرفی هستید پس در چنین مواقعی حتما این شما باشید که سر صحبت را باز می کنید. شروع حرف زدن هم اصلا کار سختی نیست و می توانید با پرسیدن یک سوال کوچک هم حرف زدن را شروع کنید و پروسه به دست آوردن دل او را آغاز کنید.

4.5/5 - (248 امتیاز)
394 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
علیرضا
5 روز قبل

منم دارم تلاش می کنم که دل او رو به دست بیارم وقتی که دارم توی گوشیم نگاه میکنم اونم میاد میشین به نگاه میکنه نمی دونم چرا ولی فکر می کنم که اون مرا دوست نداره

Sajad
13 روز قبل

نظر های همو رو خودنم ولی فکر نکنم مشکل من با کسی یکی باشه
من عاشق دختر خاله ام که ۷ ماه کوچکتر از منه هستم
هر وقت خونشون میریم خیلی با هام صمیمیه ولی تو فضای مجازی منو اصلا به حساب نمی آره
ولی اخلاقش رو خوب میشناسم میدونم وقتی با کسی چت میکنه حال و احوالش چه طوریه
چند بار جدی تو مجازی بهش گفتم دوست دارم بعد اونم بعد ۵ دقیقه یه پیام طولانی میفرسته از جملاتش میشه فهمید که ذوق کرده
اما هیچوقت جرعت اش رو نداشتم تو واقعیت بگم
چون اون دختر خالمه شاید با خالم بگه
و خالم اصلا توقع نداره از این کارا کنم
چون تو خانوده ما خیلی مذهبی هستم
و این جلو بروز علاقمو میگیره
اگه کسی نصیحتی یا چیزی داره ممنون و خوشحال میشم جواب منو بده .

علی
13 روز قبل

لطفن کمکم کنید دوستان چطوری باید نازشو بکشم
آخه بلد نیستم میشه هر کی بلده یه کمک کنه 🙏

علی
13 روز قبل

چطوری باید کاری کنم که خوشحال باشه هر کاری میکنم جواب نمیده 😔

علی
16 روز قبل

سلام

من عاشق یه دختر هستم که ۱ سال ازم کوچیک تر هس
ولی اون از این دخترای خیلی اسلامی هس

خیلی راحت میتونم باهاش حرف بزنم ولی خوب هر کاری می کنم بهم نزدیک نمیشه

الان دیگه ۴سال هس که میخام دلشو به دست بیارم ولی خوب میترسم بش بگم دوستت دارم

تمام چیزی که میخاد اینه که عشقش به هیچ کسی نگه فلانی رو دوستش دارم و رلش اغتدار داشته باشه

به نظرتون چطور وارد رابطه بشم

اینی که عاشقشم میشه قوم شهربانو منصورزاده

اگه دوستم نداش بره به منصورزاده بگه که دیگه هیچ بع فنا میرم

علیرضا
17 روز قبل

سلام برای حرف زدن با شخص چ جمله ای بهتره؟

اژدهایی با قلب شکلاتی
8 روز قبل
پاسخ به  علیرضا

اگر دختر باشه و تو پسر : 1- امروز خوشگلتر شدی. 2- ( اگر داشت مثلا اهنگ گوش میداد = میشه باهم گوش بدیم؟ ) 3- فردا میبینمت .
اگر هردو از یه جنسن: 1- سلام خوبی چه خبر؟ 2- خسته نباشی 3- موفق باشی 4- خدا قوت 5- روز بخیر….

روز خوش

ماریا
18 روز قبل

سلام من ۱۲ سالمه من عاشق یه پسر ۱۹ ساله شدم اسمش هم مانی هست اون از من خوشش میاد هی منو می خندنونه باهام بازی می کنه از طرف دیگه هم عاشق یه دختر دیگه هست چیکار کنم که او فقط از من خوشش بیاد میشه بگید

مرتضی
1 ماه قبل

سلام
من یک دوختر دوست دارم ک ازم۷ ماه کوچیک تره و من ۱۷ سالمه و اون دختر خیلی دوستش دارم عین مادرم و این یک سال ۴ ماه ک باهاش پی میدیم ولی هر چقدر بهش میگم بزار عاشق بشیم نمیشه چکار بکنم ک بام عاشق بشه کمک از همیاران میخوام

جون
1 ماه قبل
پاسخ به  مرتضی

پیشش برقص عاشقت میشه😀متان باش جواب میدهد🇦🇸😀

یاس
1 ماه قبل

یکم لاشی باشیم دیگه احتیاج نیست دلشونو به دست بیاریم اونا میان دنبالمون

امیر
1 ماه قبل
پاسخ به  یاس

خیلی تاثیرگذار بود

سمیرا
1 ماه قبل
پاسخ به  یاس

تمام شد

تاثیرگذار بود 😁

ALAHAZRAT
1 ماه قبل

گفته خود واقعی مون باشیم
این بده

محمد
1 ماه قبل

سلام.من قبلا عاشق یه دختر بودم که متاسفانه نتیجه نداد و همون موقع یه دختره به اقوام گفته بود منو دوست داره منم جواب ندادم بهش…
تا اینکه چن شب خوابشو دیدم…
بعد دیروز رفتم اینستاگرام آیدیشو زدم اومد بهش پیام دادم فعلا بهش نگفتم که دوسش دارم
اصن نمیدونم هنوزم دوستم دارع یا ن؟
چیکار کنم بنظرتون؟

Abolfazl
1 ماه قبل

من ۱۹ سالمه و دختری رو دوست داشتم که همسایه ما بود و بقدری دوستش داشتم که وقتی فهمیدم رشته تجربیه منم رشتمو تغییر دادم از رشته ریاضی رفتم رشته تجربی و رابطمون هم خوب بود و هیچ هوس و سونظری بینمون نبود و هردو همدیگرو دوست داشتیم بعد از اینکه باهم دانشگاه فردوسی مشهد قبول شدیم علاقشو نسبت به من کامل از دست داد راستش من پزشکی میخونم و اون داروسازی و با خودم میگم شاید تفاوت رشته هامون تو دانشگاه باعث شده از من زده بشه ولی باور کنید وقتی نتیجه کنکورمون اومد و هردو،دو تا رشته خوب قبول شده بودیم من فکر میکردم که تازه دوران خوب زندگی داره شروع میشه و برنامه های زیادی داشتم برای اینده ولی با این کارش منو نابود کرد. الان افسرده شدم و اونو هرروز تو دانشگاه میبینم و اونم انگار نه انگار که منو میشناسه. الان یکساله که زندگیم هیچ خوشحالی و شادی نداره و من از صبح تا شب یا تو درسم یا سر کار و به ندرت باکسی حرف میزنم و بیشتر تو سکوت با خودم سروکله میزنم لطفا راهنماییم کنید،ازاین زندگی روبات مانند خسته شدم.

آریا
1 ماه قبل
پاسخ به  Abolfazl

سلام ابولفضل خوب چرا بهش نمیگی دوستت دارم اگه اون به تو علاقه نداشته باشه دیگه نمیشه کاری کرد چون عشق باید هر دو یکدیگر رو دوست داشته باشن ایشالله که تو رو دوست داره

باهمتون فرق دارم.
8 روز قبل
پاسخ به  آریا

چرا نا امیدشششش میکنی اقا !!! اگر دختره دوسش نداشته باشه ولی این دوسش داشته باشه باید خودشو به در و دیوار بزنه !

شماها هم خیلی دخترا رو دارین دست کم میگیرین ، به عنوان یه دختر باید بگم : اگر بیخیال شین ما هم بیخیال میشید ، اگر دختره لجبازی میکنه بدون دوست داره ، میخوای دوست داشته باشه؟ دستشو بگیر ، کاری کن مثل خودت فکر و ذکرش تو بشی -_-

همین….

محمدطاهری
1 ماه قبل
پاسخ به  Abolfazl

سلام شایدببخشیدمیگماتازه به دوران رسیده باشه تاپزشکی دراومدخودشوبالامیگیره بنظرمنم اگه میخوای بت برگرده بایک نفرتودانشگاه رل بزن شک نکن حودیش میشه برمیگرده خودش سمتت

Abolfazl
1 ماه قبل
پاسخ به  محمدطاهری

راستش اگه به غرور و بالاگرفتن باشه رشته من ازون بهتره ولی فکر کنم باید همون کاری که تو گفتی بکنم ممنون

Lale
29 روز قبل
پاسخ به  Abolfazl

به عنوان یه دختر بهت نصیحت میکنم ابدا این کارو نکن همه چیو بدتر میکنه، منم قبلا با بنظر خیلی صمیمی بودم خیلی ولی وقتی وارد جامعه بزرگتر شدم تازه متوجه اخلاقای بدش به نسبت بقیه شدم و این باعث شد خیلی از چشمم بیوفته و باهاش سرد بشم و الان هم هر روز ک میبینمش میبینم چقدر ناراحته و میفهمم ولی قرار نیست بخاطر ترحم با کسی که رفتار درستی نداره وقتمو هدر بدم و الان براش جایگزین پیدا کردم و احساسات سابقم بهش رو با صمیمیت با شخص جدیدی دارم، بنظرم اگه واقعا دوسش داری دنبال اون خلائ اخلاقی بگرد برای دخترا اخلاق با ارزش ترین چیزه،مشکل اخلاقی رفیق من مطلق گوییش بود همیشه جوری حرف میزنه انگار همه چیزو میدونه و در همه موارد حق رو به خودش میده و حرف هاش رو مطلق بیان میکنه و همین اوصاف باعث شد تا دوبار حس کنم تو جمع منو ضایع میکنه

سیبـــ
8 روز قبل
پاسخ به  محمدطاهری

تو دانشگاه اینکارا کردن به هیچجا نمیرسه…
خودتونو بیچاره نکنید !

نعمت
1 ماه قبل
پاسخ به  Abolfazl

سلام دوست عزیز ، شما هدفتونو گذاشتید اون دختر ، و رشته ی خودتون را به خاطر اون عوض کردید و در واقع تسلیم شدید به اینکه اون میتونه شما را رام خودش کنه و قله ای هستید که براش قابل دسترس هست و سرتون را بچرخونید و عاشق خودتون بشید تا بیاد سمتتون.

Abolfazl
1 ماه قبل
پاسخ به  نعمت

بله میدونم البته من از تغییر رشته ام ناراحت نیستم ولی رفتار های اون تو دانشگاه رو اعصابمه فکر کنم باید کلا از تو ذهنم پاکش کنم.

بد بخت
12 روز قبل
پاسخ به  Abolfazl

نه این کار رو نکن برو بهش بگو
من رفتم بهش گفتم ولی اون سه چهار تا بارم کرد و …
ولی امتحانش بد نیست

علی
1 ماه قبل
پاسخ به  Abolfazl

سلام برای جذب دختر دوتا قانون هست احساس و توجه کافی. بهش بگو دوسش داری جملات عاشقانه بگو بهش پیامک عاشقانه بده پرو باش اعتماد بنفس داشته باش حتما تو این مدت معاشقه نداشتی که پریده

کوروش
1 ماه قبل
پاسخ به  Abolfazl

دخترا همین هستن وقتی توجه نمی کنند یعنی دوست داره مثبت فکر کن امید وارم اشتباه من رو نکرده باشی
من دارم دوباره تلاش می کنم تو هم دوباره تلاش کن
موفق باشی

بد بخت
12 روز قبل
پاسخ به  کوروش

دوست من الکی که نمیگی‌ ؟؟ برای من اینجوری بود ولی از وقتی که بهش گفتم و جواب رد داد بهم پیرهن‌ سیاه رو از تنم در نیاوردم

میکاییل
19 روز قبل
پاسخ به  Abolfazl

سلام داداش به نظرم برو و حرف دلتو بهش بزن ببین اون چی میگه به حرفاش با جوون و دل گوش بده و اینکه باید پا پیش بزاری عزیز من هنوز وقت داری برو ببین با خودت چند چندی

sajjad
1 ماه قبل

بگین من چکار کنم

یوسف
1 ماه قبل

سلام من عاشق دخترم اما نمیتونم چتوری بهش بگم خیلی خجالت میکشیم اما اونم دوسم دارم اسمت مبینا قبلان همسای مون بوده خیلی دوسش دارم خیلی

حسین
1 ماه قبل
پاسخ به  یوسف

اعتماد به نفس داشته باش برو جلو بهش بگو دوست دارم چون میگی اونم دوسم داره دیگه همه چی حله فقط مواظب رفتارت باش تا عشقش با تو سرد نشه

بد بخت
12 روز قبل
پاسخ به  یوسف

خوش به حالت دوستت داره من خودم شکست عشقی خوردم خیلی بده به خدا اونجا بودیم من خودم شخصا میگفتم بهش تو اونو میخوای

یوسف
1 ماه قبل

سلام من یه دختری دوست دارم نمیتونم چتوری بهش بگم کمکم میکنین

sajjad
1 ماه قبل

با سلام و خسته نباشی به همه من برای دوست دخترم دوستان م را زدم چون انها میخواستن باهاش ….حالا دنبال منن بنظرتون بزننمشون یا فرار کنم البنه میخوام بزننمشون چون دفاع شخصی بلدم چکار کنم میزنمشون ولش کن ..

Last edited 1 ماه قبل by sajjad
katyusha
1 ماه قبل
پاسخ به  sajjad

داداش تو بیا منو بزن

مبینا
2 ماه قبل

سلام من با یک پسر خوب در تلگرام اشنا شدم و همیشه سعی داشتم نظر اونو جلب کنم اما اون هیچ احساسی نسبت به من و صحبت هام نداشت حالا خواهشا کمکم کنید و بگید چجوری اونو هم عاشق خودم کنم

یاس
1 ماه قبل
پاسخ به  مبینا

حتما با کسی دیگه در ارتباطه

شهرام
1 ماه قبل
پاسخ به  مبینا

بنظرم ولش کن برو سمت کسی که واقعا دوست داره توبراش اینقدر مهم باشی که خطرکنه واست
اون خوشبختت میکنه

مهدی صادقیانم
1 ماه قبل
پاسخ به  مبینا

حستو بهش بگو ولی دیگه خیلی پاپیچش نشو

بد بخت
12 روز قبل
پاسخ به  مبینا

دخترا هم مگه دل دارن ؟؟؟

حسین
2 ماه قبل

سلام
من ۱۶ سالمه و عاشق یه دختری شدم که ۱ ما ازم بزرگ تره و نمیتونم بهش بگم که دوسش دارم لطفا راهنماییم کنین

Last edited 2 ماه قبل by حسین
روزبه
2 ماه قبل

سلام من پسر هستم من ۱۲ سالم هستش قراره برم ۱۳ سالگی راستش من دو یا سه سال هستش عاشق یک دختر هستم که اون کلاس چهارم هستش و بهم گفته که دوسم داره راستش من خیلی بهش وابسته شدم دیروز هم از من خجالت می‌کشید لطفا راهنمایی کنین خیلی ممنون میشم

تیم محتوا روان آرام
1 ماه قبل
پاسخ به  روزبه

سلام دوست عزیز؛ در روند رشد فردی و اجتماعی شما داره تغییراتی رخ میده که شما رو وارد مراحل جدیدی از زنذگیتون میکنه. هم از لحاظ فیزیولوژیکی و هورمونی و هم عاطفی و اجتماعی و… توجه به جنس مخالف و احساسات نسبتا گذرا هم از مسایل این دوره هست. اما برای اینکه پیش از اینکه مهارتهای لازم مربوط به این دوره را کسب نکردید از اسیب های احتمالی به دور باشید توصیه میکنم اگه امکانش رو دارید با یک روانشناس متخصص در زمینه مسایل نوجوانان مشورت کنید و یا با یکی از والدین و یا یک شخص عاقل و مورد اعتماد صحبت کنید و راهنمایی بگیرید.

پژمان امانی
2 ماه قبل

بخدا نمی دونم از کجا حال
چه کنم دیگه …….
دختری که عاشقشم دختر خاله
م چی کار کنم

پرهان
2 ماه قبل

منم عاشق یه دختر شدم خودم ۱۴ سالمه اون هم همینطور الان ۴ساله ازش خوشم اومده روم نمیشه بهش بگم خیلی عاشقشم وقتی نگام می‌کنه می‌خوام آب شم ببار بهش گفتم توجه نکرد

Mahdi
1 ماه قبل
پاسخ به  پرهان

بچه برو مشقاتو بنویس

تام کین
28 روز قبل
پاسخ به  پرهان

واقعا متولد 86 هستی و الان عاشقی ؟ یعنی 10 سالت بوده عاشق شدی ؟لامصب با25 سال سن هنوز نتونستم دل دختری که میخوام را بدست بیارم بخدا شماها حق مارا خوردید

بد بخت
12 روز قبل
پاسخ به  تام کین

بیا پایین من از ۱۲ سالگی تا الان یکی رو می‌خوام هر روز بهش میگم جواب نه میده

عاشق
2 ماه قبل

من عاشق یه دختری شدم ک نمیدونم چجوری بهش بگم ک دوسش،دارم ۱ سال ازم کوچیک تر

فرزین
2 ماه قبل
پاسخ به  عاشق

خب تو باید به یکی از دوست های اون دختره که دوسش داری بگی‌مثلا باهات صمیمی باشه یا بیان با خانواده هی خونتون به اون بگی بره به اون دختره که عاشقش هستی بگه خود منم اینجوری کردم

حسین
1 ماه قبل
پاسخ به  فرزین

حرفتون درست بزن

طاها
2 ماه قبل

سلام من عاشق یه دختر شدم که 8از من بزرگ تره چکار کنم

SEARCHED-XYZ
3 ماه قبل

سلام. حالا شما که منو نمیشناسین برا همین دارم اینجا نظر میدم. من از کلاس شیشم با یه دختری بودم که تقریبا یه سال ازم بزرگ تر بود و قد باباش هم 2.1 – 2.0 متر میخوره باشه 😐 باباش جنگ بوده مث که. دختره هم اون موقع از من 15 سانتری بلد تر بود الان ولی فکر کنم من بلند ترم xD خلاصه اولین دختری بود که باهاش بودم و خب حتی میشه گفت به قول بچه محلامون من بچه مسلمونم. وقتی فهمیدم دختره هوس بازه تصمیم گرفتم دیگه کلا باهاش حرف نزنم. از اون موقع 4 سال میگذره ولی من هنوز به فکرشم و میخوام باهاش باز حرف میزنم. و مطمعنم و میدونم که حتما از اون موقع با صد تا پسر دیگه رفته و اومده… حالا من حتی نمیدونم چجوری میتونم شمارشو پیدا کنم! یکی بگه از کجا باید شروع کنم…

حسین
1 ماه قبل
پاسخ به  SEARCHED-XYZ

قیدشو بزن

جون
1 ماه قبل
پاسخ به  SEARCHED-XYZ

#عیزم شوکولات میقولی؟

Last edited 1 ماه قبل by جون
امیر
29 روز قبل
پاسخ به  جون

وای😄😄😄😄

عاشق دیوانه
3 ماه قبل

سلام من عاشق یه دختری شدم که پنج سال از من بزرگ تره اما خیلی خوشگله ومن بدجور عاشقش شدم به نظر شما ای راه ها جواب میده که دلش رو ببرم؟

حسین
1 ماه قبل
پاسخ به  عاشق دیوانه

قیدشو بزن نمیشه

بد بخت
12 روز قبل
پاسخ به  عاشق دیوانه

آره عشق دردیست که درمانی ندارد ولی فک کنم برا تو از رو هوسه ها چون فقط به خوشگلیش اهمیت میدید

پاسخگوی شما 9 الی 21

02188216100 نوبت‌دهی مشاوره