به راحتی وقت مشاوره بگیرید

همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به حرف زدن و مشاوره گرفتن از فردی که بتواند ما را درک کند داریم.

چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟

چگونه با دختران ارتباط برقرار كنيم؟

چگونه با دختران ارتباط برقرار كنيم؟ و دوستی ماندگاری داشته باشیم؟

پسران جوان و مردان بزرگ دوست دارند که با یک دختر ارتباطی سالم داشته باشند. عدم اعتماد به نفس و تجربه های منفی باعث خواهد شد تا پسران جوان در زمینه ارتباط با دختران، مهارت های ارتباط موثر را فرا نگرفته و از این مهارت ها در برقراری ارتباط استفاده نکنند. این مسئله زمینه ساز بسیاری از مشکلات در آینده خواهد بود. ارتباط عاطفی با دختر تنها مسئله نبوده بلکه با دوستی ساده با دختر نیز می توان جنس مخالف را به بهترین نحو ممکن شناخت. برخی سبک های تربیتی به یادگار مانده از دوران گذشته و تفکیک جنسیتی به این مسئله دامن می زند. در این مطلب نحوه ارتباط با دختران مجرد آموزش داده می شود.

مشخص سازی ارتباط با دختر، اولین نکته برای جواب به سوال چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟

مشخص کردن تکلیف به رابطه شما کمک خواهد کرد. به طور مثال باید دامنه ارتباط خود را با دختر مشخص کرده و مشخص کنید که آیا فقط به قصد دوستی با دختر ارتباط برقرار می کنید یا دوست دارید که تا مرحله ارتباط عاطفی هم پیش بروید. قصد و نیت شما در ادامه روابط شما با دختر تاثیرگذار خواهد بود. به چه اندازه با خودتان صادق هستید. هرگز خودتان را گول نزنید، فریب خود یکی از مهم ترین موانع شما در درست ارتباط برقرار کردن است. با مشخص کردن نیت می توانید رابطه خودتان را محکم تر ایجاد کنید.

سوال چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟ شاید به نظر مضحک به نظر برسد ولی در زمینه ارتباط دختران و پسران بسیار تعیین کننده است.

مشخص سازی ملاک های ارتباط دومین نکته برای جواب به سوال چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟

مشخص کردن ملاک های خود نسبت به فرد ایده آل می تواند به ارتباط موثر شما کمک کند. شما باید همه ملاک های خود را جدی بگیرید. اکثر پسران هنوز ملاک های خود را در رابطه مشخص نکرده اند و هنوز به درستی نمی دانند که چه دختری را دوست دارند. ملاک ها و معیارهایی مانند قد، تحصیلات، چهره ظاهری، لحن صحبت، نوع خنده، تفریحات و علایق هنری ، مدل مو جزء ملاک های یک انسان به شمار می رود. صفحه ویژگی های دختر خوب برای ازدواج می تواند به شناسایی معیارهای شما کمک کند.

چگونه با دختران مجرد ارتباط برقرار کنیم؟ مهم ترین سوال پسران مجرد است. آگاهی نسبت به ملاک های فردی خود و دختر به تداوم رابطه شما کمک خواهد کرد. این که دوست دارید که دختر شما را به چه صورت شناسایی کند، چگونه با شما صحبت کند و میزان احترام و درک دختر از شما چگونه باشد، جزء مهم ترین ملاک ها است. این چنین مرحله ای نسبت به مرحله قبل دشوار است. پسران باید در ابتدا خود را بشناسند و بعد از آن با دختر ارتباط برقرار کنند.  باید به سوال چگونه با دختران مجرد ارتباط برقرار کنیم؟ بعد از خودشناسی جواب دهیم.

مشاوره تلفنی
بخوانید

مهم ترین نکات برای ارتباط با دختران

متاسفانه برخی پسرها در برقراری ارتباط موثر با دختران خام و بی تجربه بوده و به نحوه ارتباط موثر با دختران آگاه نیستند. سیستم آموزشی یا خانواده در آموزش نحوه برقراری ارتباط موثر کوتاهی کرده و نحوه ارتباط موثر را به درستی آموزش نداده اند. شما با یک سلام و معرفی کوتاه و ساده می توانید خود را به دختر معرفی کنید. توجه به نکات ذیل به تداوم رابطه کمک خواهد کرد.

 

چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟

 

توجه به نکات مشترک سومین عامل 

برای پاسخگویی به سوال چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟ جستجو و پیدا کردن یک نکته مشترک می تواند به ارتباط شما با دختر کمک کند. صحبت درباره علایق یا مسابقات ورزشی، فرهنگ و سیاست می تواند به شروع رابطه شما با دختر کمک کند.

عدم انکار خود و چهارمین عامل برای پاسخگویی به سوال چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟ 

صداقت داشت و حفظ اصالت در شروع و تداوم رابطه یک نکته فراموش نشدنی است. یکی بودن ظاهر و باطن همان اصالت است و عدم فراموشی ارزش های خود بخاطر خوشایند دیگری نیز نوع دیگری از اصالت بوده که به تداوم رابطه کمک درخور توجهی می کند.

القای حس خوب و پنجمین عامل برای پاسخگویی به سوال چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟   

توجه به  علایق و نظرات دختر باعث خواهد شد تا او هم نسبت به شما نظر مثبتی داشته باشد.

شوخی های بجا و مودبانه و ششمین عامل برای پاسخگویی به سوال چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟    

دختران به طنزپردازی اهمیت می دهند. دختران به طور معمول پسران شوخ طبع را دوست دارند و از بودن کنار آن ها حس خوبی خواهند داشت و دوست دارند تا مدت های طولانی کنار آن ها باشند. البته برخی دختران، پسران موقر را دوست دارند ولی در هر حال ، شوخی باید در زمان و مکان مناسب بوده و بی احترامی پسندیده نیست.

نیت سالم و هفتمین عامل برای پاسخگویی به سوال چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟    

هرگز به فکر رابطه جنسی یا سوء استفاده نباشید، وابسته کردن دختر به خود نتایج خوشایندی نخواهد داشت. شما اولین کسی هستید که از این چنین رابطه ای آسیب خواهد دید و در آینده نزدیک نیز عذاب وجدان خواهید داشت.

رعایت احترام و هشتمین عامل برای پاسخگویی به سوال چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟ 

رعایت احترام و صحبت مودبانه نشانه بلوغ و باتجربه بودن شماست. صحبت های غیر مودبانه و رکیک در جهت جلب توجه، اخلاق پسندیده نیست و نشان می دهد که فرد ناسالم بوده و با این رفتار سعی در جلب توجه دارد که در کل روش شکست خورده ای است.

سوال چگونه با دختران ارتباط برقرار كنيم؟ را جدی بگیرید و می توانید در برخی مواقع با روان شناسان نیز مشاوره کنید.

سوالات رایج:

1.برای ارتباط با دختران باید چه مهارت هایی فراگرفت؟

روی مهارت های شخصی مثل اداب اجتماعی خود کارکنید.

2.چگونه متوجه نکات مشترک خود با طرف مقابل شویم؟

با صحبت ردن راجع به علایق خود می توانید نکات مشترک خود را کشف کنید.

3.موانع برقراری ارتباط با دختران چیست؟

ممکن است رفتارهای ناشایست موانع امر شود.

 

در این مورد بیشتر بخوانید :

مشاوره رابطه عاشقانه

مشاوره رابطه عاطفی

درمان شکست عشقی

avatar
تماس با ما نوبت دهی سریع