به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
هوم ویزیت

هوم ویزیت چیست و چه می کند؟

آیا تا به حال واژه هوم ویزیت به گوشتان خورده است؟ هوم ویزیت را به نوعی می توان یک استارتاپ موفق در زمینه ارائه مراقبت های بهداشتی و درمانی دانست. با شیوع انواع بیماری های ویروسی و محدودیت های وجود اهمیت مراقبت در منزل آشکار است. با استفاده از این پلتفرم می توانید به ارائه دهنده مراقبت بهداشتی (بهداشت روان) خود دسترسی پیدا کنید. هوم ویزیت مزایای زیادی برای مددجو به همراه دارد و بهترین مراقبت های منزل را برای وی فراهم می آورد. این پلتفرم با هدف تسریع خدمات رسانی و افزایش کیفیت آن به مددجو طراحی شده است. در دسترس بودن آن و همچنین دارا بودن کادر مجرب موجب شده است تا انتخاب بسیاری از افراد باشد. در ادامه می خواهیم توضیح بیشتری درباره ی این پلتفرم کارآمد بدهیم. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. مطمئن باشید که پس از خواندن این مطلب حتما برای یکبار هم که شده از هوم ویزیت استفاده خواهید کرد.

هوم ویزیت چیست و چه می کند؟

همان گونه که ذکر شد، هوم ویزیت طیف وسیعی از خدمات بهداشتی و درمانی را به مددجویان در منزل ارائه می دهد. یکی از مهم ترین خدمات درمانی موجود ارسال مربی است. مربیان روانشناس کودک به عنوان یکی از کادر درمانی و اصلی هوم ویزیت به حساب می آیند. کلینیک روان آرام به عنوان یکی از مراکز فعال ارسال مربی به منزل به شمار می رود. این مربیان در ارتقای مهارت های ارتباطی کودک نقش اساسی ایفا می کنند. تمامی مربی های ارسال شده در شاخه روانشناسی کودک تخصص دارند و از بابت خیالتان راحت باشد.

مزایای هوم ویزیت

ارتقای مهارت های کلامی، ارتباطی و خلاقیت کودکان برای والدین بسیار حائز اهمیت است. به این منظور هوم ویزیت می تواند برای آن دسته از کودکانی که می خواهند به مدرسه بروند اهمیت داشته باشد. ریشه یابی رفتار های آن ها می تواند از بروز مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری کند. از جمله مزایای قابل توجه آن می توان موارد زیر را نام برد:

  • شناخت بهتر نیاز های کودک توسط والدین
  • ارزیابی وضعیت ذهنی و فکری کودک توسط مربی
  • شناسایی نقاط قوت و ضعف کودک( تلاش برای تقویت تقاط قوت و کاهش نقاط ضعف)

هوم ویزیت

معرفی بهترین کلینیک ارسال مربی به منزل

آیا به دنبال بهترین کلینیک ارسال مربی به منزل می باشید؟ یافتن کلینیک مناسب برای هوم ویزیت و ارسال مربی به منزل بسیار حیاتی است. کلینیک روان آرام هم به صورت مجازی و هم از طریق هوم ویزیت فعالیت می نماید. شما بنا به نیاز خود می توانید یکی از این خدمات را انتخاب فرمایید. در واقع در روش مجازی می توانید از خدمات مشاوره تلفنی یا آنلاین بهره مند شوید.

شما تنها با در دسترس داشتن اینترنت و تلفن می توانید متخصص را به خانه خود بیاورید. همچنین قیمت آن برای مددجویان مقرون به صرفه خواهد بود. خوشبختانه شما می توانید از خدمات غیر حضوری پس از ویزیت نیز بهره مند شوید. مربیان ارسال شده وضعیت کودک شما را مرتب پیگیری می کنند و موارد لازم را با والدین کودک در میان می گذارند.

وظایف مربیان روانشناس

مربیان روانشناسی که در هوم ویزیت انتخاب می شوند دارای تحصیلات آکادمیک رشته روانشناسی کودک می باشند. این مربیان با به کار گیری مهارت ها ویژگی های رفتاری کودک را مورد بررسی قرار می دهد. تمامی مراحل روند درمان با حضوری والدین صورت می گیرد. در واقع مربیان روانشناس والدین را به طور کامل از روند های درمانی هر جلسه مطلع می کنند.

والدین می توانند با مطرح کردن مشکلات موجود مربی روانشناس را از وضعیت کودک خود آگاه نمایند. موفقیت در این پروسه درمانی نیازمند همکاری همه جانبه مربی و والدین و تا حدودی کودک می باشد. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که استفاده از این خدمات چه کمکی به کودک شما می کند؟

بگذارید برایتان بیشتر توضیح دهیم. مرحله ی کودکی به عنوان یکی از مراحل مهم زندگی هر انسانی به حساب می آید. گاهی موقعیت هایی پیش می آید که کنترل آن از دست والدین خارج است. در این مواقع است که باید کار را به کاردان بسپارید. یکی از کار های مهم مربی هوم ویزیت شناسایی استعداد ها و توانمندی های کودک شما می باشد. بدیهی است که با سرمایه گذاری بر روی آن ها می توانید آینده درخشانی را برای کودک رقم بزنید.

سوالات متداول

هوم ویزیت اولیه کودکان چیست؟

هوم ویزیت اولیه کودکان در خانه نوعی حمایت خانواده است که برای والدین و آینده کودکان در سن 5 سالگی در نظر گرفته شده است.  مربیان کودک آموزش دیده در خانه خدمات و پشتیبانی را برای والدین و فرزندانشان ارائه می دهند ، جایی که ممکن است در آنجا احساس راحتی بیشتری کنند.

مربیان هوم ویزیت کودک چه کاری انجام می دهند؟

مدل هوم ویزیت به گونه ای طراحی شده است که مربیان روانشناس خانواده را با مربیان مدرسه فرزند خود در تعامل قرار می دهند. تمامی بازدید ها از قبل برنامه ریزی شده بوده و روند درمانی از قبل مشخص می شود.

 

چرا مربیان کودک هوم ویزیت را انجام می دهند؟

هوم ویزیت راهی برای پر کردن شکاف بین مدرسه/ مهد کودک و خانه برای دانش آموزان ، خانواده ها و معلمان است. ... ملاقات خانگی یکی از راه های تعمیق مشارکت معلم و والدین و افزایش شانس موفقیت کودکان است.

4.8/5 - (9 امتیاز)
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها

پاسخگوی شما 9 الی 21

۰۲۱۸۸۲۱۶۱۰۰ نوبت‌دهی مشاوره