به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
نشانه های مرد وفادار

نشانه های مرد وفادار

وفاداری یکی از اصل های مهم هر رابطه است. وفاداری باعث ایجاد اعتماد بین دو طرف می شود و باعث می شود که یک رابطه پایدار بماند. اگر فرض کنیم که پیوند ازدواج بین زن و مرد مثل یک عمارت بزرگ است، اعتماد یکی از ستون های اصلی این عمارت است. به همین دلیل همه افراد دوست دارند با کسی ازدواج کنند که وفادار و قابل اعتماد باشد. سوال مهمی که برای همه خانم هایی که به فکر ازدواج می افتند این است که نشانه های مرد وفادار چیست و به چه مردی باید اعتماد کنند؟

در این مقاله می خواهیم به نشانه های مرد وفادار و قابل اعتماد بپردازیم تا بتوانید با خیال راحت تری برای ازدواج تان تصمیم بگیرید:

 

وفاداری و خیانت

صرف نظر از هر شرایط روحی و اقتصادی که افراد تجربه می کنند، خیانت کار ناپسندیده ای است. هیچ شرایطی نیست که به شما اجازه بدهد بتوانید به خیانت فکر کنید. ازدواج در همه ادیان امر مقدسی به شمار می رود و خیانت ، بی حرمتی کردن به این موضوع است.

این را همیشه در نظر داشته باشید که یکی از بدترین لحظه هایی که ممکن است هر کس در زندگی اش تجربه کند این است که متوجه خیانت همسرش بشود. مشکلات روحی و روانی که به دنبال خیانت شریک زندگی برای شخص ایجاد می شود ممکن است تا سال ها برای او باقی بماند. شناخت نشانه های مرد وفادار به شنا کمک می کند تا بتوانید خیانت را تشخیص بدهید.

از طرف دیگر ، بازگرداندن اعتماد از بین رفته شریک زندگی کار بسیار دشواری است. خیانت تصویر ذهنی شما را در پیش شریک زندگی تان نابود می کند . کسی که یک بار خیانت را تجربه کرده باشد ، در ادامه زندگی بسیار محتاط تر خواهد بود و به سختی اعتماد خواهد کرد. در چنین مواردی تلاش های شما کافی نیست. بهتر است برای برگرداندن شرایط عادی با یک مشاوره باتجربه مشورت کنید یا موضوع را با افراد قابل اعتمادی در میان بگذارید.

 

نشانه های مرد وفادار

خانم هایی که قصد ازدواج دارند یا کسانی که ازدواج کرده اند و بنا به دلایلی به شوهرشان شک کرده اند ، مدام از خودشان می پرسند نشانه های مرد وفادار چیست. چه رفتارهایی شک برانگیز است ؟ یک شوهر وفادار چگونه رفتار می کند و در مقابل آن یک شوهر خیانت کار چه ویژگی هایی دارد و چگونه رفتار می کند ؟ آیا نشانه هایی که به عنوان نشانه های مرد وفادار می شناسیم برای همه یکسان است یا در افراد مختلف فرق می کند؟

در ادامه به بررسی نشانه هایی که می تواند به شما ثابت کند که آیا شوهرتان وفادار است یا خیر می پردازیم :

1- همیشه با شما صادق است.

راست گویی یکی از بارزترین نشانه های مرد وفادار است . اگر شوهر شما در هر شرایطی، از کوچک ترین و پیش پا افتاده ترین مسائل گرفته تا موضوعات بزرگ، به شما راست می گوید می توانید به او اعتماد کنید.

در واقع راستگو بودن شریک زندگی شما چند جنبه متفاوت دارد. اول این که او آن قدر به درک و فهم شما مطمئن است که می داند می توانید با هر مشکلی کنار بیایید . بنابراین به شما راست می گوید و اطمینان دارد که در هر شرایطی پشتیبان او خواهید بود . هم چنین می داند که اگر به شما دروغ بگوید ممکن است شما متوجه شوید. بنابراین به شما احترام می گذارد و راست می گوید .

پیشنهاد می کنم در این مورد حتما مقاله راه های جلب اعتماد همسر را مطالعه کنید.

 

2- از خود گذشتگی نشان می دهد.

یک شوهر وفادار همیشه سعی می کند تا در همه مسائل منفعت شما را در نظر بگیرد. او تلاش می کند تا شما بهترین شرایط را داشته باشید. مردی که از خودگذشته و فداکار است ، تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا احساسات شما جریحه دار نشود و به روحیه شما ضربه وارد نکند.

چنین شخصی می داند که دروغ یا خیانت باعث می شود که شما ناراحت شوید و احساس روحی مناسبی نداشته باشید بنابراین خود را سپر بلای شما می کند تا به روحیه شما آسیبی وارد نشود. به همین دلیل است که از خودگذشتگی و فداکاری از نشانه های مرد وفادار است. ( 8Signs Your Man Is Loyal)

صحبت با همسر

3- شما را در جریان کارهایش قرار می دهد.

شوهر شما اگر به دنبال جلب اعتماد شما باشد و در تلاش باشد که شما بهترین شرایط را تجربه کنید ، همواره تلاش می کند تا به شما در مورد خودش خبر بدهد. ساعات کاری و فعالیت های بیرون از خانه اش را با شما هماهنگ می کند. هم چنین دوست دارد که در مورد کارهای روزانه اش با شما صحبت کند.

البته باید بدانید همان طور که پنهان کاری نکردن از نشانه های مرد وفادار است، شما نیز باید به حریم شخصی او احترام بگذارید. هر کسی ممکن است در طول زندگی اش با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم کند که دوست نداشته باشد آن ها را با هیچ کس در میان بگذارد. اگر شوهر وفادار شما در مورد تعدادی از کارهایش توضیحی نمی دهد باید این حق را برای او قائل باشید.

این مقاله هم بخوانید  با یک پدر معتاد چه کنیم ؟

احترام نگذاشتن به حریم خصوصی باعث می شود که از تلاش هایی که برای جلب اعتماد شما کرده پشیمان شود و دیگر نخواهد با شما در مورد همه مسائل صحبت کند. بنابراین باید متوجه این موضوع باشید که باید به حریم شخصی دیگران احترام گذاشت حتی اگر آن فرد شوهر شما باشد.

 

4- به شما محبت می کند.

یک شوهر وفادار در هر شرایطی می خواهد که شما خوشحال باشید. بنابراین به شما محبت می کند و سعی می کند با کوچک ترین بهانه ها برای شما هدیه بگیرد تا شما خوشحال شوید. چیزهایی که شما به آن علاقه دارید را می شناسد و سعی می کند آن ها را برای شما فراهم کند.

البته باید متوجه باشید که گاهی محبت های بی دلیل به خاطر این است که ممکن است دارد چیزی راپنهان می کند. شما باید بدانید که محبت بیش از اندازه، همیشه از نشانه های مرد وفادار نیست. دفعات زیادی اتفاق افتاده است که مردانی که در حال خیانت به همسرشان بوده اند سعی کرده اند در زمان هایی که در کنار او بوده اند رفتار بهتری داشته باشند تا همسرشان شک نکند.

افراط در محبت، مانند افراط در هر امر دیگری پسندیده نیست. همسر شما اگر به دنبال جلب اعتماد شما است همیشه در حد اعتدال به شما محبت می کند و این کار را بیش از حد انجام نمی دهد. شما نیز باید هوشیار باشید و به موضوعات با دید دقیق تری نگاه کنید.

پیشنهاد می کنم برای آشنایی بیشتر حتما مقاله همسرداری را مطالعه کنید.

 

5- همیشه تلفن تان را جواب می دهد.

این موضوع شاید ساده به نظر بیاید اما به عنوان یکی از نشانه های مرد وفادار به این موضوع می توان اشاره کرد. شوهر شما اگر بداند که موجب ناراحتی شما خواهد شد سعی می کند در هر شرایطی که باشد تلفنش را جواب بدهد.

شما نیز باید او را درک کنید و اگر در شرایط حساسی قرار دارد او را بیشتر از گذشته تحت فشار قرار ندهید و مدام به او تلفن نکنید. در چنین مواردی اگر شما بیش از اندازه با او تماس بگیرید ممکن است فکر کند که به او اعتماد ندارید و تلاش هایتان نتیجه عکس بدهد.

شوهر وفادار

6- شما را به دوستانش معرفی می کند.

یک شوهر وفادار ترسی از این موضوع ندارد که شما با دوستانش در ارتباط باشید. افرادی که پنهان کاری می کنند و موضوعاتی برای پنهان کردن دارند معمولا تعدادی از دوستان شان را به همسرشان معرفی نمی کنند. هم چنین موضوع دیگری که ثابت می کند که شناخت دوستان از نشانه های مرد وفادار است این است که شوهرتان دوستان خوبی دارد.

هر کدام از ما ، خواه ناخواه، از دوستان مان تاثیر می گیریم و رفتارها و عادات آن ها بر رفتار و عادات می نیز تاثیر می گذارد. ممکن است بعضی از افراد دوستانی داشته باشند که به دلایل مختلف وجهه اجتماعی مناسبی نداشته باشند. بنابراین دوستان شان را از همسرشان مخفی می کنند.

یک شوهر وفادار می داند که اگر شما با دوستان خوب و مطمئن او ملاقات کنید ، نه تنها از اعتمادتان به او کاسته نخواهد شد بلکه می توانید بیشتر به او اعتماد کنید. چرا که دوستان قابل اعتماد و متشخصی دارد و احتمالا خودش نیز همین طور است.

 

نتیجه گیری:

وفاداری باعث شکل گرفتن رابطه های مختلف می شود و پایدار بودن آن ها را نیز تضمین می کند. در یک رابطه دوطرفه مثل ازدواج هر دو طرف باید تلاش کنند تا رفتارهایی از خودشان نشان بدهند که طرف مقابل به آن ها اعتماد کند و بتوانند به خوبی با همدیگر زندگی کنند.

شما پس از این که با نشانه های مرد وفادار آشنا شدید و متوجه شدید که یک شوهر وفادار چگونه رفتار می کند باید بدانید که در همه شرایط نباید حساسیت بیش از اندازه به خرج دهید. حساسیت بیش از اندازه باعث می شود شوهرتان از تلاش هایی که برای جلب اعتماد شما کرده دلسرد شود و نخواهد به این کار ادامه دهد. باید در تمام لحظه های زندگی به همدیگر اعتماد کنید تا بتوانید با خیال آسوده تر زندگی کنید.

 

منابع:

herway.net

www.relrules.com

 

4.6/5 - (364 امتیاز)
بپیوندید
اطلاع از

0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره