به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
نشانه های مرد عاشق

نشانه های مرد عاشق

عشق می تواند بهترین و هیجان انگیز ترین اتفاق زندگی هر کسی باشد . چه کسی دوست ندارد کسی را برای تمام عمرش کنار خود داشته باشد ؟ شاید فهمیدن نشانه های مرد عاشق برایتان سخت باشد . زیرا بسیاری از این موارد را باید در رفتار مردها جستجو کنید . این مقاله به شما کمک می کند تا دریابید که آیا این مرد عاشق شما و مرد زندگیتان هست یا خیر .

۳۰ مورد از نشانه های مرد عاشق :

هر زنی دوست دارد بنداند نشانه های مرد عاشق چیست . بیشتر مردها درونگرا تر از زن ها هستند و ممکن است تشخصی علاقه آن ها کمی سخت باشد . اما از رفتارهای یک مرد و تلاشی که برای خوشحال کردن شما می کند ، متوجه علاقه او به خود شوید . در این مقاله به نشانه هایی که می توانید احساس دوست داشتن یک مرد را تشخیص دهید ، خواهیم پرداخت :

۱. به شما آسیب نمی رساند .

یکی از نشانه های مرد عاشق بسیار واضح است ، مردی که شما را دوست دارد ، هرگز جرات فکر کردن در مورد صدمه زدن به احساسات شما را نخواهد داشت . صدمه زدن به احساسات شما مانند صدمه زدن به خودش خواهد بود . و هیچ کس دوست ندارد به خود آسیب برساند . او در ذهن برتر است که نیازهای شما نیازهای اوست. به نوعی می توان گفت که او غرایز طبیعی طبیعی خود را به عنوان یک انسان برای بهتر کردن رابطه خود با شما ناکام کرد.

« افرادی که در یک رابطه خودخواه هستند ، کسانی هستند که خود را اولویت اصلی رابطه می دانند . این عشق واقعی نیست . »

۲. هدف او این است که شما را خوشحال کند .

اگر او می خواهد شما را بیش از هر چیز خوشحال کند تا بیشتر لبخند بزنید ، یکی از پررنگ ترین نشانه های مرد عاشق را به شما نشان می دهد . مردی که عاشق شماست ، فقط می تواند بسته به زبان عشق خود ، ابراز علاقه کند . تلاش کنید تا زبان عشق او را یاد بگیرید .

« عشق واقعی زمانی است که افراد از خود خارج شده و در مورد بهتر شدن رابطه فکر می کنند ، نه بهبود زندگی خودشان .»

۳. از خود مراقبت می کند .

همه ما می توانیم به کسی در زندگی خود فکر کنیم و او را دوست داشته باشیم ، اما بسیاری از افراد پس بعد از رابطه ، شروع به تغییر کرده و در نهایت دست از مراقبت از خود برمی دارند .

از نشانه های مرد عاشق این است که « اگر او واقعاً شما را دوست داشته باشد ، همیشه از خود مراقبت خواهد کرد ، زیرا می داند که شما می توانید هر لحظه از دوست داشتن او دست بکشید . و این فکریست که او نمی تواند تحمل کند . »

۴. نظر شما برای او ارزشمند است .

عشق این است که یک شخص را در زندگی از هر کس دیگری ویژه تر بدانیم ؛ به این معنی که عقیده او برای ما بسیار با ارزش باشد . علاوه بر این ، عشق برپایه ی پذیرش و اعتماد است . اگر او واقعاً شما را دوست داشته باشد ، نسبت به سخنان دیگران درباره ی شما ، اعتباری قائل نمی شود . یکی از نشانه های مرد عاشق ، این است که او شما را مانند گنج زندگی خود می داند .

۵. در مورد شما قضاوت نمی کند .

قضاوت نکردن یکی از مهمترین نشانه های مردی است که عاشق شما است . درعوض ، او کاملاً اعتقاد دارند که روح و نیات واقعی شما را می شناسند و شما را به خاطر اتفاقات سطحی قضاوت نمی کند .  حتی اگر نظرات مختلفی در مورد یک موضوع داشته باشید ، او هرگز با شما بحث نخواهد کرد تا سعی کند اثبات کند که حرف او درست است : در عوض ، او می فهمد که خودش همه چیز را نمی داند و ممکن است شما درست بگویید .

۶. از شما محافظت می کند .

یکی دیگر از نشانه های مرد عاشق ، این است که آیا او از شما محافظت می کند یا خیر . این نیز یک غریزه طبیعی برای مردان است . آن ها دوست دارند از چیزی که برایشان مهم است ، محافظت کنند . البته نباید محافظت بخاطر علاقه زیاد را با تعصبات کورکورانه اشتباه بگیرید . هیچ مردی اجازه ندارد تا مالک شما باشد .

نشانه های مرد عاشق

۷. به اشتباه خود اعتراف می کند .

تشخیص و قبول اشتباهات خودمان برای بهبود رابطه ، به طرز عجیبی به آگاهی نیاز دارد . از نشانه های مرد عاشق این است که همیشه به این فکر می کند که شاید حق با او باشد .

۸. می خواهد هرچه بیشتر وقت خود را با شما بگذراند .

اگر مردی شما را دوست داشته باشد ، می خواهد در حد ممکن با شما باشد . توجه داشته باشید که این ممکن است برای همه انسان ها متفاوت باشد ، زیرا ممکن است برخی از مردان نیاز به حفظ تعادل خاصی بین بودن با شما و تنها بودن داشته باشند .

۹. شما نقطه ضعف او هستید .

برای مردی که مایل به محافظت از زن خود باشد ، سخت تر از این نیست که نتواند . نقطه ضعف او بودن ، لزوماً به معنای این نیست که او به هر چیزی که می خواهید ، “بله” خواهد گفت .  حساس و آسیب پذیر بودن نسبت به زن مورد علاقه ، از نشانه های مرد عاشق است .

۱۰. آیا کاری را برای شما انجام می دهد ؟

اصالت و میزان عشق یک مرد به زنش را می توان با اقداماتی که به خاطر زن خود انجام می دهد ، سنجید .

۱۱. او با افتخار شما را به دیگران نشان می دهد .

مطالعات نشان داده است كه صحبت کردن با افراد دیگر در مورد چیزهایی که دوست داریم ، در واقع احساساتی را كه نسبت به آن داریم ، تقویت می كند . مردی که شما را دوست دارد و نشانه های مرد عاشق را در او می بینید، هرگز احساس شرمندگی از معرفی شما به دیگران نخواهد داشت . در عوض ، او بیش از این خوشحال خواهد بود که به همه اطرافیان خود درباره شما بگوید !

۱۲. می خواهد شما تنها با او باشید .

حسادت از ویژگی های بسیار جالب انسان ها و از نشانه های مردی است که عاشق شماست . انسان ها از نظر طبیعی نسبتاً خودخواه هستند . همه مردان نیاز یکسانی ندارند که شریک زندگی شان فقط با او باشد . اما مردی که عاشق شماست ، نسبت به داشتن شما کمی خودخواه و حسود می شود . به خاطر داشته باشید که اشکال سالم و ناسالم حسادت و تملک وجود دارد . مراقب باشید که تبدیل به اموال مردی نشوید و اجازه ندهید به جای شما برای زندگیتان تصمیم بگیرد .

۱۳. شما تأثیر زیادی بر او دارید .

تاثیر پذیری از شما یکی از نشانه های مرد عاشق است . هرچه بیشتر کسی را دوست داشته باشیم ، بیشتر تحت نفوذ او خواهیم بود . در حقیقت ، این نشانه خوبی از عشق واقعی مردی به شماست . کسی که به شما یا نظر شما اهمیتی نمی دهد ، هیچگاه احساس ناراحتی نسبت به آنچه ممکن است به او بگویید ، نخواهد داشت .

۱۴. از شما حمایت می کند .

بدترین احساس ممکن این است که هیچ گونه حمایتی از طرف شخصی که بیشتر او را دوست دارید ، نداشته باشید . پشتیبانی یک عامل واقعاً مهم هنگام داشتن رابطه سالم است .

۱۵. او شما را درک می کند .

بسیاری از مردم انعطاف پذیر نیستند . از آنجا که یک رابطه از دو نفر تشکیل شده است ، درک نظرات ، تفکر و شخصیت شما از نشانه های مرد عاشق است که می توانید او را برای داشتن یک رابطه انتخاب کنید .

۱۶. به شما ایمان دارد . حتی زمان هایی که خودتان ایمانتان را از دست داده اید .

آیا شریک زندگی شما به شما ایمان دارد و از شما حمایت می کند ؟ اگر جواب مثبت است ، می توانید نشانه های عاشق بودن مرد را ببینید . شروع به شک و تردید در زندگی آسان است ، خواه به خاطر دیگران باشد یا بخاطر خودمان . در این لحظات است که ما به حمایت بیشتری نیاز داریم .

عشق واقعی یک مرد ، وقتی است که او شما را بهتر از هر کس دیگری می شناسد . حتی اگر همه دنیا شروع به شک و تردید کنند و شما را به عقب برگردانند ، او همچنان به شما ایمان دارد .

۱۷.  نقایص خود را می پذیرد .

پذیرفتن نقاط ضعف ، یکی از نشانه های مرد عاشق است . همه ما دارای نقص هایی هستیم . هیچ کس کامل نیست ، و این چیزی است که زندگی را هیجان انگیز می کند .  اگر با مردی روبرو هستید که در برابر شما ، احساس کامل بودن می کند و به هیچ وجه نقایص خود را قبول ندارد ، احتمالا او نسبت به شما علاقه ی واقعی ندارد .

این مقاله هم بخوانید  اختلاف خانوادگی در ازدواج

۱۸. او شما را بخشی از آینده خود می داند .

هنگامی که یک مرد از ته قلب عاشق یک زن است ، همیشه او را در برنامه های آینده خود لحاظ می کند . او هرگز ارزشمندترین زن زندگی خود را فراموش نخواهد کرد . به خاطر داشته باشید که برخی افراد نسبت به سایرین ” آینده محورتر” هستند . ممکن است مرد شما فرد آینده محوری نباشد . این شما هستید که باید در مورد ارتباط با چنین مردی تصمیم بگیرید .

نشانه های مرد عاشق

۱۹. نگاه او به شما متفاوت است .

همانطور که می گویند : “چشم پنجره روح است”. نگاه کردن به چشم یکدیگر از آن چه فکر می کنید ، قدرتمندتر است ، مطالعات نشان داده است که می توانید دو نفر را عاشق یکدیگر کنید ، فقط با نگاه کردن آن ها به یکدیگر.

چشم ها احساسات زیادی را منتقل می کنند . چشم های مرد را نگاه کنید و نشانه های مرد عاشق را در آن ها جستجو کنید .

۲۰. او همیشه عشق خود را به شما ابراز می کند .

آیا می دانید که رابطه ی بسیاری از زوج ها به دلیل عدم درک نیازهای یکدیگر به پایان می رسند ؟ واقعیت امر این است که ابراز عشق برای هر فردی متفاوت است . اگر مردی واقعاً شما را دوست داشته باشد ، بر اساس تعریف او از عشق ، همیشه عشق خود را به شما ابراز خواهد کرد .

۲۱. او بیشتر از آن که تقاضا کند ، به شما می بخشد .

” رابطه جایی برای بخشیدن است ، نه گرفتن “. متأسفانه ، اکثر مردم برای بدست آوردن چیزی ، به جای اضافه کردن ارزش ، با ذهنیت اشتباه وارد رابطه می شوند . عشق واقعی به معنای این است که بدون در نظر گرفتن این که چه اتفاقی بیفتد ، عشق ورزیدن بدون قید و شرط باشد . از نشانه های مرد عاشق این است که به جای این که سعی کند چیزی را از شما بگیرد ، هر کاری را انجام می دهد که ارزش زندگی شما را بیفزاید و به شما ببخشد .

۲۲. او زبان عشق شما را می داند .

وقتی مدتی با کسی که از ته قلب خود را دوست دارید در رابطه بوده اید ، همیشه آن ها را خیلی خوب می شناسید ، عادات آن ها ، انتخاب کلمات ، زبان بدن و زبان عشق ! اگر شاهد بوده اید که شریک زندگی شما تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما با تنظیم رفتار خود انجام می دهد ، او یکی از مهمترین نشانه های مرد عاشق را دارد .

۲۳. او شما را دوست دارد ، حتی وقتی که سزاوار آن نیستید .

عشق بدون قید و شرط است . اگر مردی تمام تلاش خود را برای دوست داشتن شما انجام می دهد ، حتی وقتی کاری کرده اید که او را رنجانده اید ، او واقعا عاشق شما است .

۲۴. او به شما احترام می گذارد .

از نشانه های مرد عاشق این است که  او شما را مجبور به انجام کارهایی که نمی خواهید ، نمی کند . همچنین ، او به تصمیمات شما احترام می گذارد و شما را مجبور نمی کند که از او پیروی کنید . او به اصول شما احترام می گذارد و باعث نمی شود شما بیش از حد مجبور به سازش باشید . او در رفتار با شما محترمانه عمل می کند . فریاد نمی زند . ناسزا نمی گوید و احترامی را که توقع دارد از سوی شما دریافت کند ، به شما می دهد .

۲۵. او صبور است و بی ادب نیست .

مردی که واقعاً شما را دوست دارد ، با وجود اینکه بعضی اوقات شرایط بین او و شما آزار دهنده است ، صبور و مهربان است . بپذیریم که زنان بسیار غیرقابل پیش بینی و عاطفی هستند . با این حال ، اگر مردی واقعاً شما را دوست داشته باشد ، او لحظات و رفتار شما را درک می کند و خود را از بی ادب بودن نسبت به شما باز می دارد .

۲۶. او فروتن است .

در ارتباط با صبور بودن و نجیب بودن ، از نشانه های مرد عاشق، این است که او غرور خود را فراموش می کند . غرور معمولا برای افراد یکی از ویژگی های خوب است اما نه غرور در برابر زنی که دوستش دارد .

۲۷. او خودخواه نیست .

یک مرد عاشق نسبت به زنی که دوست دارد ، از خودگذشتگی دارد . نیازهای شما همیشه برای او اولویت دارد . او سخت تلاش می کند تا با هر راهی به شما کمک کند . او می خواهد که زندگی برای شما راحت باشد .

۲۸. او با شما رقابت نمی کند .

از نشانه های مرد عاشق ، عدم رقابت طلبی او نسبت به شماست . مردی که شما را دوست دارد ، هرگز با شما رقابت نمی کند . او فقط به این دلیل که خیلی بیشتر درآمد کسب می کنید یا از او بیشتر دستاورد داشته اید ، احساس ناامنی نمی کند . طبیعی است که مردان رقابتی باشند ، اما وقتی صحبت از شما می شود ، او از خود گذشتگی می کند . او در فراز و نشیب های شما با شما جشن می گیرد و شما را ترغیب می کند تا به رویاهایتان برسید . شما تهدیدی برای او نیستید ، بلکه الهامی برای تلاش سخت برای اهداف او هستید .

۲۹. او نسبت به احساسات شما حساس است .

اگر مردی عاشق شما باشد ، مراقب است کاری نکند که ممکن است شما را ناراحت کند یا آزار دهد . او همیشه نظر شما را در نظر می گیرد . بنابراین ، او هنگام تصمیم گیری های اساسی ، همیشه نظر شما را جویا می شود .

۳۰. او به هیچ وجه به شما آسیب نمی رساند یا از شما سوءاستفاده نمی کند .

اگر او شما را دوست داشته باشد ، هرگز از لحاظ جسمی ، عاطفی ، روانی یا جنسی از شما سوءاستفاده نمی کند . مهم نیست که چقدر از شما عصبانی می شود ، هرگز جرات نمی کند از نظر جسمی به شما صدمه بزند و یا حرف های توهین آمیز بزند . او می خواهد شما را از هرگونه صدمه ای محافظت کند ، بنابراین تمام تلاش خود را می کند تا علت آن نباشد . محافظت کردن از نشانه های مرد عاشق است . که او در هر زمینه ای ، چه از سوی خود و چه از دیگران سعی در مراقبت از شما دارد . برای یک مرد عاشق ، سخت ترین چیز این است که زن مورد علاقه اش را ناراحت و آسیب دیده ببیند .

 

مردی که یک زن را دوست دارد چگونه از او محافظت می کند؟

یکی دیگر از نشانه های مرد عاشق ، این است که آیا او از شما محافظت می کند یا خیر . این نیز یک غریزه طبیعی برای مردان است . آن ها دوست دارند از چیزی که برایشان مهم است ، محافظت کنند . البته نباید محافظت بخاطر علاقه زیاد را با تعصبات کورکورانه اشتباه بگیرید . هیچ مردی اجازه ندارد تا مالک شما باشد .

عشق واقعی یک مرد چه زمانی دیده می شود؟

عشق واقعی یک مرد ، وقتی است که او شما را بهتر از هر کس دیگری می شناسد . حتی اگر همه دنیا شروع به شک و تردید کنند و شما را به عقب برگردانند ، او همچنان به شما ایمان دارد

اصالت و میزان عشق یک مرد را چگونه می توان سنجید؟

اصالت و میزان عشق یک مرد به زنش را می توان با اقداماتی که به خاطر زن خود انجام می دهد ، سنجید .

4.6/5 - (349 امتیاز)
64 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
سامان
4 ماه قبل

سلام
سامان هستم ده ساله ازدواج کردیم عاشق هم بودیم
یه دختر داریم
الان مدتی همسرم میگه چرا میگی دوستت دارم
نگو بدون تو زندگی برام سخته و نزدیک شدن تو حتی لمس منو عصبی میکنه و …
حدود یک سال هست نه قلبی پیامک کرده نه چیزی عاشقانه ب زبان آورده، میگه علاقه ام بهت تمام شده و
با اینکه میگه توی اطرافم بهترین مردی هستی که میشناسم، ولی دیگر دوستت ندارم، وخودت مقصری
من همچنان بهش علاقه دارم
فقط در کنارش یک زندگی… روزگذران دارم
بخاطر عذاب نکشیدن هر دونفرمون ناچارم دخترمو عذاب بدم، و تفاوتی هر موقع که خواست طلاق بدم
شما اگر جای من بودید چیکار میکردین
از راهنمایی و نظراتتون ممنونم

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
3 ماه قبل
پاسخ به  سامان

سلام دوست عزیز؛ لطفا به زوج درمانگر مراجعه کنید تا علت مشکلات به وجود اومده در رابطه تون ریشه یابی بشه.

صفری
3 ماه قبل
پاسخ به  سامان

درک میکنم منوشوهرمم ب این مرحله رسیدیم متاسفانه

باران فاخر
5 ماه قبل

سلام
من خاستگارازیادی داشتم اماهیچوقت نتونستم علاقه مند بشم براهمین هربارجواب رددادم
الان که ۳۶سالمه شدیداتحت فشارخانواده براازدواج هستم وبایدبگم هرگزنتونستم باپسری دوست بشم چون همیشه حس منفی وبی اعتمادی دارم والبته ترس ازفریب خوردن
باهمه ی اینهابه عشق وعلاقه ی قلبی معتقدم
وفک میکنم تاعلاقه صددرصدی نباشه ازدواج به شکست می انجانه البته این فقط نظرمنه وخانواده معتقدن باعلاقه کم هم خوشبت میشی!
حالابه نظرتون اگرمن بااین شرایط وعلاقه ۳۰درصدی باکسی ازدواج کنم آیاامکان داره بعدااین علاقه بیشتروبه استانداردیک ازدواج موفق برسه؟؟

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
5 ماه قبل
پاسخ به  باران فاخر

سلام دوست عزیز؛ قبل از تصمیم به ازدواج توصیه میشه به کمک روانشناس نوع شخصیت و خلق و خو و همچنین مدل ارتباطات بین فردی تون و سبک های دلبستگی تون رو بررسی کنید.

ناشناس
4 ماه قبل
پاسخ به  باران فاخر

تا عمیقا دوست نداشته باشی ازدواج نکن الکی بعدا کمکم علاقه پیدا می کنی
این حرفها قدیمی هست

لیلا
3 ماه قبل
پاسخ به  ناشناس

دقیقا

سامان
4 ماه قبل
پاسخ به  باران فاخر

سامان هستم
همسرم به گفته خودش عشقش بعد ازدواجمون شکوفا شد
تا الان که ده ساله میگذره، یکساله میگه دیگه با وجود اینکه بهترین مردی هستی که میشناسمش توی اطرافم، تو رو دوست ندارم، حس جنون میدی نزدیک میشی، هرروز به طلاق فکر میکنم
من همچنان عاشقشم

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
3 ماه قبل
پاسخ به  سامان

سلام دوست عزیز؛ همونطور که در پاسخ به کامنت قبلی تون هم گفته شد، نیاز هست حتما به زوج درمانگر مراجعه کنید تا ریشه مشکلات موجود در رابطه تون بررسی بشه و تلاشهای لازم برای بهبود و ترمیم و کیفیت رابطه تون صورت بگیره.

باران فاخر
3 ماه قبل
پاسخ به  سامان

سلام
اینکه یه خانم بدون عشق ازدواج کنه وبعدبه مدت ده سال عاشق همسرش بشه وبعددوباره درمدت یک سال حرف ازعدم علاقه بزنه قطعادلیلی داره!!که اینم بامشاورهدمیشه فهمیدامامن به شخصه اعتقاددارم ازدواج بدون علاقه به جایی نمیرسه😓

راهنمایی
1 ماه قبل
پاسخ به  باران فاخر

به خانواده خیلی محترمانه بگو که این به تو مربوطه چون دخالت اونا ممکنه منجر به تصمیم اشتباه بشه و عواقبش گردن تو هست نه اونا.

مریم
5 ماه قبل

تازه آشنا شدیم بعضی رفتار هاش درست هستش ولی بعضی نیست ولی عشق خیلی چیز درد ناکی هست از اون بابت که بهش نرسی و دوست داری پیشت باشه😍😍

من
3 ماه قبل
پاسخ به  مریم

سلام من عاشق کسی شدم ک الان ۳ ماه باهمیم دو بار بهم خیانت کرد یک ماه باهم تموم کردیم ولی بخشیدم الان حس میکنم با هیچکس رفیق نیست چون اصلا دیگ گوشیش رو قایم نمیکنه ولی همش حرف از سکس میزنه وقتی منو میبینه اصلا دستمو نمیگیره بغلم‌نمیکنه فقط وقت های ک رابطه داریم بوس میکنه و بغل میکنه
خیلی روم غیرتی
ب نظر شما دوستم داره یا هدفش هوس فقط ؟
در ضمن خیلی بهش وابسته ام خیلی دوسش دارم

راهنمایی
1 ماه قبل
پاسخ به  من

مرتیکه عوضی😤 شاید چون عاشقشی نبینی ولی کاملا واضح هست که برای چی میخوادت، همین الان ولش کن، برو بلاکش کن سریع.

فاطمه هستم
3 ماه قبل
پاسخ به  مریم

عشق یه کشکه چراکه اگه واقعاانسانی عاشق باشه عشقش راناراحت نمیکنه وازاومحافظت میکنه ….

مائده
5 ماه قبل

سلام وقت بخیر من یک دختر ۱۶ ساله هستم و راستش عاشق پسر کوچیک دوست پدرم شدم که ۱۷ ساله هست یه مدتی با توجه به این نشونه ها زیر نظر گرقتمش وقتی خونشون هستیم و یک جوک تعریف میکنه بلافاصله به من نگاه میکنه و یا وقتایی که اومدن خونمونوقتی بهش میوه تعارف کردم خیلی عجیب و غریب رفتار میکرد و سوال های بی ربط می پرسید مثلا کدومش خوشمزه تره و همینطور هم چند دقیقه معطلم کرد تا برشون داشت و در آخرین لحظه نگاهمون به هم گره خورد هردو با لبخند و البته وفتایی هم که با من صحبت میکنه پاهاش رو به داخل میکشه و همیشه هم از نترس بودن خودش میگه و از اینکه همیشه در کارگاه شیشه بری در حال تلاشه البته یه رفتارش خیلی نگرانم میگنه اونم اینه که بعد از ۲ ماه خواستین بریم خونشون که وقتی رسیدیم اون نبود و پرسیدبم که گفتن یک ساعت قبل از سر کار برگشت و چون خستخ بود خوابید.در بقیه ملاقات های بعد اونجوری نبود ولی خب همینشم نگرانم کرده میشه راهنمایی کنید که آیا اون هم منو دوس داره یا نه ممنونم

مائده
5 ماه قبل
پاسخ به  مائده

خواهشا جواب بدید لطفا ااااااا دارم دیوونه میشم

Olya
4 ماه قبل
پاسخ به  مائده

سلام عزیزم میتونی از یه فرد بزرگ و عاقل و قابل اعتماد ک هردو تون رو به خوبی میشناسه کمک بگیری

سامان
4 ماه قبل
پاسخ به  مائده

نمیشه معلوم کرد با چندتا نگاه و مزه ریختن،
شاید واقعا دوستت داره و از لحاظ مالی و جنسی نتونه تامین ت کنه و زندگی به مشکل بخوره
شایدهم برای هر دختری میرسه که تو نباشی این جور مزه بریزه و دلش بخواد باهم مدتی باشن
شاید هم واقعا دوستت داره و واقعا میتونه خوشبختت کنه
شایدهم اولین نفری هست که چنین علاقه ای بهت نشون داده میخوای تا ابد بهش عهد ببندی
درکل سن شما برای گرفتن تصمیم جدی برای عشق ابدی زود هست و با اکثریت نظر افراد اطرافت نمیتونی سرنوشت تو تا ابد از حالا مشخص کنی
بهترین کار اینه که بهش نگی از علاقه ت
تا ببینی واقعا اگه دوستت داشته باشه
تا۲۲سالگی دوست دختر نمیگیره یا برای پیشرفتش برای گرفتن رضایت خانواده ات تلاش میکنه

شکسته
3 ماه قبل
پاسخ به  مائده

من فک میکنم دوست داره اخه عشق منم همین جوری

راهنما شیطون😝
1 ماه قبل
پاسخ به  مائده

یه پسر بهتر پیدا میکنی😉 بیخیالش بابا.
پسرا تو خیابون ریختن ولی مطمئنم یه روز اون کسی که دوستت داره پیدا میکنی که دوستش داشته باشی شاید حرفم کلیشه ای از امید الکی باشه ولی بهتره این عشق رو تموم کنی عزیزم و انقدر راحت دل نبازی😃

S.c
5 ماه قبل

سلام
من ۱۵ سالمه و عاشق یک مرد ۲۶ ساله شدم و دلیل عاشق شدم حرف های محبت امیزش بود که تا منو میبینه با عزیزم حرف میزنه یا همش میگه تو طلایی ….
داعما هم ازم محافظت میکنه
از کجا میشه فهمید این مرد عاشقمه؟

سامان
5 ماه قبل

بسیار خوب

یه روانشناس
4 ماه قبل
پاسخ به  سامان

دختر خانوم فکر کنم خیلی برات زوده شما نمیتونی باشنیدن عزیزم گفتن مردی به ذات درونش پی ببری…ضمنن یازده سال فاصله سنی دلیل خوبیه یه کم زود نبازی

Linda
11 روز قبل
پاسخ به  یه روانشناس

این چیزاشو که نمیدونم اما از راجع به تفاوت سنی من هم باهمسرم 12سال تفاوت سنیمونه دوساله که باهم ازدواج کردیم واز اولین روزتاحالادیوانه وارعاشق همیم من 19سالمه همسرم31یه دختر یک ماهه هم داریم همیشه تفاوت سنی مشکل نیست

نجمه
5 ماه قبل

خوب

حسین صفری
7 ماه قبل

سلام یک سوال داشتم ، آیا امکان داره پسری ۱۷ ساله عاشق خانم ۴۶ ساله ای بشه یا نه هوس ؟

هستی
7 ماه قبل
پاسخ به  حسین صفری

بله امکان داره ولی سخت دراشتباهی

حنانه
1 سال قبل

سلام همسر من تمام کارهای خوبی ک برای زندگیمون میکنه باید ی نفعی برای داداشش داشته باشه مثلا خونه میسازه باید اون شریک بشه تفریح اگه خانواده ش بخوان میریم و ب من هم میگه عاشقمه اما تا الان بهم ثابت نشده ک کاری رو ب انگیزه ی خوشحال کردن من انجام داده باشه چ راهکاری برام دارید ممنون

تیم محتوا روان آرام
11 ماه قبل
پاسخ به  حنانه

شاید بهتر باشه از خواسته ها و چیزهایی که خوشحالتون میکنه صحبت کنید

نفس
1 سال قبل

سلام من یک سوال داشتم .کسی که بخاطر شما همه کار کنه و شمارو خانوم آینده خود بداند و به خانواده خود معرفی کنه و یکبار به خواستگاری دختر بیاد ولی خانواده دختر ناراضی باشن و آن مرد دست به خود کشی بزنه ولی دوباره تصمیم داشته باشه بیاد خواستگاری دختر و خیلی روی آن دختر حساس باشه که اگه کسی راجبش حرفی بزنه اعصابش خراب بشه ولی به دختر اعتماد نداشته باشه و واسه هر موضوعی بهش شک میکنه آیا واقعا آن مرد عاشق ؟

تیم محتوا روان آرام
1 سال قبل
پاسخ به  نفس

پاسختون رو تایید میکنم دوستان جواب بدن.

نگار
8 ماه قبل
پاسخ به  نفس

کسی ک بتونه به خودش آسیب بزنه حتما به شما هم میزنه ایشون از روی حالاتی ک بیان کردید شاید عاشق باشند ولی عشق ورزیدن بلد نیستن قطعا روان شناس لازم دارن مشکلاتی دارن ک طبیعی نیست عشق شکاک بودن نیست باید از عشق آرامش و اعتماد و امنیت گرفت

ناشناس
3 ماه قبل
پاسخ به  نفس

بنظرمن بایدبامشاورصحبت کنیدچون این موضوع برای من پیش اومدموقع نامزدیمون چون سنم کم بودندونستم بایدچجوربرخوردکنم الانم😔
ولی یک عمرزندگیه عزیزم حتمابایه مشاورخوب صحبت کن

راهنما شیطون😝
1 ماه قبل
پاسخ به  نفس

بره تیمارستان جای بهتره هست براش تا خونه بخت😑
آدم بخاطر هیچکس نباید به خودش آسیب بزنه، معلومه که اعتماد بنفس نداره و خودشو دوست نداره، اکه خودشو دوست نداره چطور میتونه عاشق تو باشه؟ اکه به خودش آسیب میزنه پس به توئم میزنه و دلیلش میشه عشق!
واقعا همچین آدمایی فقط به عشق بی احترامی میکنن یا این کارای احمقانه. حساسیت دلیل منطقی نیست چون مثل حس مالکیت آرار دهنده میتونه باشه مثلا مثل یک سگ که رو غذاش حساسه، وقتی بهت اعتماد نداره پس غلط میکنه بخواد باهات ازدواج کنه، خیلی بهت بی احترامی کرده، همچین آدمی خطرناکم هست، مراقب خودت باش

ارغوان
1 سال قبل

یکیودوست داشتم هنوز دارم اومدخاستگاری ولی بعدش سرحرف مردم قضاوتم کرد ورفت الان یه 2سالی میشه بهش فکر میکنم میدونم دوستم نداره اگه داشت بعد دوسال برای به دست آوردنم تلاش میکردو نکرد ومیدونم دوستم نداره ولی خوب میزارم تا آروم آروم با قضیه کناربیاموفراموشش کنم فقط خواستم بگم دوستان هر کسی لیاقت دلبستن رو نداره خدانگهدار.

مسعود
9 ماه قبل
پاسخ به  ارغوان

ابجی سرسنگین باش واسه کسی بمیرکه برات تب کنه %عاشق یه روزهم تحمل نداره بی خبرباشه حتماسرش گرمه یه بدبخت دیگه است

ناشناس
3 ماه قبل
پاسخ به  ارغوان

بیخیالش شوارزش ندارن ادمهایی که ارزش فکرکردن هم ندارن
ب خودت فکرکن وهیچ وقت بهش فکرنکن
حتی اگه بعدهااومد
چراکه رفتنی میره
البته شکرکن که زودتررفت بعدازازدواج میرفت چی

نفس
2 ماه قبل
پاسخ به  ارغوان

آفرین واقعا حرفتون حقه.هرکسی لایق عشق واقعی نیست😔😔😔

راهنما شیطون😝
1 ماه قبل
پاسخ به  ارغوان

همونجا میگفتی مرتیکه عنتر برو گمشو، یه سطل آبی چیزی ام روش خالی میکردی حسابی دلت خنک میشد

آرزو
1 سال قبل

سلام.پزشک معالج من از جلسه دوم به بعدهمیشه در چشمان من نگاه میکرد همیشه گاهی دوبارسرش رو بر میگردوند و نگاهم میکرد حتی وقتی در جمعیت نشسته بودم بین بیمارانشون.وقتی میرفتم داخل اتاقشون نگاهم نمیکرد ولی موقع معاینه به چشمانم نگاهی میکردن و دوباره سرشون را مینداختن سرازیر همیشه با لبخند استقبال میکردن ازم حتی یک جلسه من با ایشون تندی کردم ولی ایشون چیزی نگفتن و بازهم مهربان بودندبعد از چهارسال متوجه شدم که ازدواج کرده ولی اوایل نگاه نمیکردن دیگه ولی حالا دوباره باز نگاهشون رو به چشمام میدوزه قبل از ازدواجشون ازم میپرسیدن که ساکن کجایید چند سالته چند بچه هستید و از این پرسش ها بعد از ازدواجشون هم پرسیدن از مادرم همه اون پرسش ها رو آیا بچه هاتون ازدواج کردن کلا رابطه اش با ما خوبه دکتر کنی مغروری هست و البته مهربون و سنگین نمیدونم تمام این ها نشانه چیست

تیم محتوا روان آرام
1 سال قبل
پاسخ به  آرزو

سلام دوست عزیز، شرح حال گرفتن از مراجع یکی از مراحل درمان هست. و نباید چیز دیگه ای تداعی بشه.

راهنما شیطون😝
1 ماه قبل
پاسخ به  آرزو

😁خب عزیزم شغلش اینه

دلارام
1 سال قبل

این مطالب درباره کسی بود که واقعاازش متنفرم الان که اینازوخوندم متوجه شدم که اون پسر چندش اون عاشق منه🤢😬

Boni
1 سال قبل

سلام پسری ک دختریو با خانوادش اشنا کنه و قول ازدواج بده خانوادشم راضی باشن و پسر رابطع هم داشه باشه واقعا قصدش جدیه یان

نیلوفر
1 سال قبل

سلام آیاغذاگذاشتن به دهان زن نیزازنشانه های مردعاشق است یانشانه هوس است؟

مسعود
9 ماه قبل
پاسخ به  نیلوفر

فقط عشق تونگاه عاشقه وبس

مائده
5 ماه قبل
پاسخ به  نیلوفر

به تنهایی نمیشه گفت نشانه است

نوش آفرین
1 سال قبل

سلام من یک سئوال داشتم اگه مردی زیاد به یک دختر نگاه کنه و مایل باشد با او دست بدهد و موقع حرف زدن صورتشو بهش نزدیک کنه و در میان جمع تنها مایل به حرف زدن و کنار او بودن داشته باشد حتی اگر مردان زیادی در جمع باشند،آیا چنین مردی عاشق است؟البته اضافه کنم مردی که چهل و اندی سال داشته باشد و زن هم داشته باشد و ان دختر هم ۱۷ ساله باشد.

فاطمه محمدزاده
1 سال قبل
پاسخ به  نوش آفرین

نه اصلا علاقه ای نداره فقط هدفش سو استفاده است.

زهرا
10 ماه قبل
پاسخ به  نوش آفرین

خاک تو سرت. نههههه. خر نش‌ها

؟؟؟
9 ماه قبل
پاسخ به  نوش آفرین

معلومه میخواد خرت کنه

مریم
8 ماه قبل
پاسخ به  نوش آفرین

مریم
اون شخص دلش مریضه
ذره ای عشق نیست

...
7 ماه قبل
پاسخ به  نوش آفرین

مطمئن باش که هوس بازه ،و بهش نشون بدی که اصلا ازش خوشت نمیاد و بلکه ازش متنفری

P.m
6 ماه قبل
پاسخ به  ...

سلام خسته نباشید یه پسری هست که من دوستش دارم و همیشه با من شوخی میکنه و من رو میترسونه البته به شوخی ومن رو میخندونه تا نگاه تو چشماش میکنم چشماش رو از من برمیگردونه و وقتی یه موقعیتی پیش میاد تا نگاه تو چشمای هم کنیم اون عصبانی میشه یعنی دوستم داره؟

راهنما شیطون😝
1 ماه قبل
پاسخ به  P.m

امتحانش کن😋 مثلا درمورد یه پسری حرف بزن یا محلش نده یا یکم به یه پسر دیگه توجه کن و واکنششو ببین، کلی کار میتونی بکنی

پونه
7 ماه قبل
پاسخ به  نوش آفرین

داره برات تور میندازه …تو دامش نیفت که بد بخت میشی ازش دوری کن

سعید
7 ماه قبل
پاسخ به  نوش آفرین

شما رعایت کنی همچین فردی به شما نزدیک نمیشه

زهرا
6 ماه قبل
پاسخ به  سعید

مثلا من یکیو دوس دارم ولی اون میگه ک منو دوس نداره ولی اون بیشتر از خودش به من اهمیت میده اون هر وقت ک منو میبینه مثل یه آینه بهم زل میزنه من ک فک میکنم منو دوس داره نظر شما چیه ؟؟؟؟

میرای
6 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

عاشق نیس منم تو این شرایط یودم

مائده
5 ماه قبل
پاسخ به  نوش آفرین

احتمالا هوسه چون این سن ها اصلا به هم نمیخورن

ناشناس
3 ماه قبل
پاسخ به  نوش آفرین

اصلاعاشق نی

تمنا
3 ماه قبل
پاسخ به  ناشناس

سلام لطفا جواب سوال منو هم بدین، من از پسر خاله ام خوشم میاد ولی نمیدونم اون منو دوست داره یا نه این نشانه هایکه شما گفتین هم نتیجه نداد.
بنظرتون چیکار کنم؟

راهنمایی
1 ماه قبل
پاسخ به  تمنا

آزمایشش کن😄 مثلا درمورد یه پسری غیر مستقیم حرف بزن که بشنوه، بگو خوشت میاد، واکنششو ببین یا خیلی کارهای دیگه

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره