به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
نشانه های مرد عاشق

نشانه های مرد عاشق

عشق می تواند بهترین و هیجان انگیز ترین اتفاق زندگی هر کسی باشد . چه کسی دوست ندارد کسی را برای تمام عمرش کنار خود داشته باشد ؟ شاید فهمیدن نشانه های مرد عاشق برایتان سخت باشد . زیرا بسیاری از این موارد را باید در رفتار مردها جستجو کنید . این مقاله به شما کمک می کند تا دریابید که آیا این مرد عاشق شما و مرد زندگیتان هست یا خیر .

۳۰ مورد از نشانه های مرد عاشق :

هر زنی دوست دارد بنداند نشانه های مرد عاشق چیست . بیشتر مردها درونگرا تر از زن ها هستند و ممکن است تشخصی علاقه آن ها کمی سخت باشد . اما از رفتارهای یک مرد و تلاشی که برای خوشحال کردن شما می کند ، متوجه علاقه او به خود شوید . در این مقاله به نشانه هایی که می توانید احساس دوست داشتن یک مرد را تشخیص دهید ، خواهیم پرداخت :

۱. به شما آسیب نمی رساند .

یکی از نشانه های مرد عاشق بسیار واضح است ، مردی که شما را دوست دارد ، هرگز جرات فکر کردن در مورد صدمه زدن به احساسات شما را نخواهد داشت . صدمه زدن به احساسات شما مانند صدمه زدن به خودش خواهد بود . و هیچ کس دوست ندارد به خود آسیب برساند . او در ذهن برتر است که نیازهای شما نیازهای اوست. به نوعی می توان گفت که او غرایز طبیعی طبیعی خود را به عنوان یک انسان برای بهتر کردن رابطه خود با شما ناکام کرد.

« افرادی که در یک رابطه خودخواه هستند ، کسانی هستند که خود را اولویت اصلی رابطه می دانند . این عشق واقعی نیست . »

۲. هدف او این است که شما را خوشحال کند .

اگر او می خواهد شما را بیش از هر چیز خوشحال کند تا بیشتر لبخند بزنید ، یکی از پررنگ ترین نشانه های مرد عاشق را به شما نشان می دهد . مردی که عاشق شماست ، فقط می تواند بسته به زبان عشق خود ، ابراز علاقه کند . تلاش کنید تا زبان عشق او را یاد بگیرید .

« عشق واقعی زمانی است که افراد از خود خارج شده و در مورد بهتر شدن رابطه فکر می کنند ، نه بهبود زندگی خودشان .»

۳. از خود مراقبت می کند .

همه ما می توانیم به کسی در زندگی خود فکر کنیم و او را دوست داشته باشیم ، اما بسیاری از افراد پس بعد از رابطه ، شروع به تغییر کرده و در نهایت دست از مراقبت از خود برمی دارند .

از نشانه های مرد عاشق این است که « اگر او واقعاً شما را دوست داشته باشد ، همیشه از خود مراقبت خواهد کرد ، زیرا می داند که شما می توانید هر لحظه از دوست داشتن او دست بکشید . و این فکریست که او نمی تواند تحمل کند . »

۴. نظر شما برای او ارزشمند است .

عشق این است که یک شخص را در زندگی از هر کس دیگری ویژه تر بدانیم ؛ به این معنی که عقیده او برای ما بسیار با ارزش باشد . علاوه بر این ، عشق برپایه ی پذیرش و اعتماد است . اگر او واقعاً شما را دوست داشته باشد ، نسبت به سخنان دیگران درباره ی شما ، اعتباری قائل نمی شود . یکی از نشانه های مرد عاشق ، این است که او شما را مانند گنج زندگی خود می داند .

۵. در مورد شما قضاوت نمی کند .

قضاوت نکردن یکی از مهمترین نشانه های مردی است که عاشق شما است . درعوض ، او کاملاً اعتقاد دارند که روح و نیات واقعی شما را می شناسند و شما را به خاطر اتفاقات سطحی قضاوت نمی کند .  حتی اگر نظرات مختلفی در مورد یک موضوع داشته باشید ، او هرگز با شما بحث نخواهد کرد تا سعی کند اثبات کند که حرف او درست است : در عوض ، او می فهمد که خودش همه چیز را نمی داند و ممکن است شما درست بگویید .

۶. از شما محافظت می کند .

یکی دیگر از نشانه های مرد عاشق ، این است که آیا او از شما محافظت می کند یا خیر . این نیز یک غریزه طبیعی برای مردان است . آن ها دوست دارند از چیزی که برایشان مهم است ، محافظت کنند . البته نباید محافظت بخاطر علاقه زیاد را با تعصبات کورکورانه اشتباه بگیرید . هیچ مردی اجازه ندارد تا مالک شما باشد .

نشانه های مرد عاشق

۷. به اشتباه خود اعتراف می کند .

تشخیص و قبول اشتباهات خودمان برای بهبود رابطه ، به طرز عجیبی به آگاهی نیاز دارد . از نشانه های مرد عاشق این است که همیشه به این فکر می کند که شاید حق با او باشد .

۸. می خواهد هرچه بیشتر وقت خود را با شما بگذراند .

اگر مردی شما را دوست داشته باشد ، می خواهد در حد ممکن با شما باشد . توجه داشته باشید که این ممکن است برای همه انسان ها متفاوت باشد ، زیرا ممکن است برخی از مردان نیاز به حفظ تعادل خاصی بین بودن با شما و تنها بودن داشته باشند .

۹. شما نقطه ضعف او هستید .

برای مردی که مایل به محافظت از زن خود باشد ، سخت تر از این نیست که نتواند . نقطه ضعف او بودن ، لزوماً به معنای این نیست که او به هر چیزی که می خواهید ، “بله” خواهد گفت .  حساس و آسیب پذیر بودن نسبت به زن مورد علاقه ، از نشانه های مرد عاشق است .

۱۰. آیا کاری را برای شما انجام می دهد ؟

اصالت و میزان عشق یک مرد به زنش را می توان با اقداماتی که به خاطر زن خود انجام می دهد ، سنجید .

۱۱. او با افتخار شما را به دیگران نشان می دهد .

مطالعات نشان داده است كه صحبت کردن با افراد دیگر در مورد چیزهایی که دوست داریم ، در واقع احساساتی را كه نسبت به آن داریم ، تقویت می كند . مردی که شما را دوست دارد و نشانه های مرد عاشق را در او می بینید، هرگز احساس شرمندگی از معرفی شما به دیگران نخواهد داشت . در عوض ، او بیش از این خوشحال خواهد بود که به همه اطرافیان خود درباره شما بگوید !

۱۲. می خواهد شما تنها با او باشید .

حسادت از ویژگی های بسیار جالب انسان ها و از نشانه های مردی است که عاشق شماست . انسان ها از نظر طبیعی نسبتاً خودخواه هستند . همه مردان نیاز یکسانی ندارند که شریک زندگی شان فقط با او باشد . اما مردی که عاشق شماست ، نسبت به داشتن شما کمی خودخواه و حسود می شود . به خاطر داشته باشید که اشکال سالم و ناسالم حسادت و تملک وجود دارد . مراقب باشید که تبدیل به اموال مردی نشوید و اجازه ندهید به جای شما برای زندگیتان تصمیم بگیرد .

۱۳. شما تأثیر زیادی بر او دارید .

تاثیر پذیری از شما یکی از نشانه های مرد عاشق است . هرچه بیشتر کسی را دوست داشته باشیم ، بیشتر تحت نفوذ او خواهیم بود . در حقیقت ، این نشانه خوبی از عشق واقعی مردی به شماست . کسی که به شما یا نظر شما اهمیتی نمی دهد ، هیچگاه احساس ناراحتی نسبت به آنچه ممکن است به او بگویید ، نخواهد داشت .

۱۴. از شما حمایت می کند .

بدترین احساس ممکن این است که هیچ گونه حمایتی از طرف شخصی که بیشتر او را دوست دارید ، نداشته باشید . پشتیبانی یک عامل واقعاً مهم هنگام داشتن رابطه سالم است .

۱۵. او شما را درک می کند .

بسیاری از مردم انعطاف پذیر نیستند . از آنجا که یک رابطه از دو نفر تشکیل شده است ، درک نظرات ، تفکر و شخصیت شما از نشانه های مرد عاشق است که می توانید او را برای داشتن یک رابطه انتخاب کنید .

۱۶. به شما ایمان دارد . حتی زمان هایی که خودتان ایمانتان را از دست داده اید .

آیا شریک زندگی شما به شما ایمان دارد و از شما حمایت می کند ؟ اگر جواب مثبت است ، می توانید نشانه های عاشق بودن مرد را ببینید . شروع به شک و تردید در زندگی آسان است ، خواه به خاطر دیگران باشد یا بخاطر خودمان . در این لحظات است که ما به حمایت بیشتری نیاز داریم .

عشق واقعی یک مرد ، وقتی است که او شما را بهتر از هر کس دیگری می شناسد . حتی اگر همه دنیا شروع به شک و تردید کنند و شما را به عقب برگردانند ، او همچنان به شما ایمان دارد .

۱۷.  نقایص خود را می پذیرد .

پذیرفتن نقاط ضعف ، یکی از نشانه های مرد عاشق است . همه ما دارای نقص هایی هستیم . هیچ کس کامل نیست ، و این چیزی است که زندگی را هیجان انگیز می کند .  اگر با مردی روبرو هستید که در برابر شما ، احساس کامل بودن می کند و به هیچ وجه نقایص خود را قبول ندارد ، احتمالا او نسبت به شما علاقه ی واقعی ندارد .

این مقاله هم بخوانید  دروغ در زندگی زناشویی

۱۸. او شما را بخشی از آینده خود می داند .

هنگامی که یک مرد از ته قلب عاشق یک زن است ، همیشه او را در برنامه های آینده خود لحاظ می کند . او هرگز ارزشمندترین زن زندگی خود را فراموش نخواهد کرد . به خاطر داشته باشید که برخی افراد نسبت به سایرین ” آینده محورتر” هستند . ممکن است مرد شما فرد آینده محوری نباشد . این شما هستید که باید در مورد ارتباط با چنین مردی تصمیم بگیرید .

نشانه های مرد عاشق

۱۹. نگاه او به شما متفاوت است .

همانطور که می گویند : “چشم پنجره روح است”. نگاه کردن به چشم یکدیگر از آن چه فکر می کنید ، قدرتمندتر است ، مطالعات نشان داده است که می توانید دو نفر را عاشق یکدیگر کنید ، فقط با نگاه کردن آن ها به یکدیگر.

چشم ها احساسات زیادی را منتقل می کنند . چشم های مرد را نگاه کنید و نشانه های مرد عاشق را در آن ها جستجو کنید .

۲۰. او همیشه عشق خود را به شما ابراز می کند .

آیا می دانید که رابطه ی بسیاری از زوج ها به دلیل عدم درک نیازهای یکدیگر به پایان می رسند ؟ واقعیت امر این است که ابراز عشق برای هر فردی متفاوت است . اگر مردی واقعاً شما را دوست داشته باشد ، بر اساس تعریف او از عشق ، همیشه عشق خود را به شما ابراز خواهد کرد .

۲۱. او بیشتر از آن که تقاضا کند ، به شما می بخشد .

” رابطه جایی برای بخشیدن است ، نه گرفتن “. متأسفانه ، اکثر مردم برای بدست آوردن چیزی ، به جای اضافه کردن ارزش ، با ذهنیت اشتباه وارد رابطه می شوند . عشق واقعی به معنای این است که بدون در نظر گرفتن این که چه اتفاقی بیفتد ، عشق ورزیدن بدون قید و شرط باشد . از نشانه های مرد عاشق این است که به جای این که سعی کند چیزی را از شما بگیرد ، هر کاری را انجام می دهد که ارزش زندگی شما را بیفزاید و به شما ببخشد .

۲۲. او زبان عشق شما را می داند .

وقتی مدتی با کسی که از ته قلب خود را دوست دارید در رابطه بوده اید ، همیشه آن ها را خیلی خوب می شناسید ، عادات آن ها ، انتخاب کلمات ، زبان بدن و زبان عشق ! اگر شاهد بوده اید که شریک زندگی شما تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما با تنظیم رفتار خود انجام می دهد ، او یکی از مهمترین نشانه های مرد عاشق را دارد .

۲۳. او شما را دوست دارد ، حتی وقتی که سزاوار آن نیستید .

عشق بدون قید و شرط است . اگر مردی تمام تلاش خود را برای دوست داشتن شما انجام می دهد ، حتی وقتی کاری کرده اید که او را رنجانده اید ، او واقعا عاشق شما است .

۲۴. او به شما احترام می گذارد .

از نشانه های مرد عاشق این است که  او شما را مجبور به انجام کارهایی که نمی خواهید ، نمی کند . همچنین ، او به تصمیمات شما احترام می گذارد و شما را مجبور نمی کند که از او پیروی کنید . او به اصول شما احترام می گذارد و باعث نمی شود شما بیش از حد مجبور به سازش باشید . او در رفتار با شما محترمانه عمل می کند . فریاد نمی زند . ناسزا نمی گوید و احترامی را که توقع دارد از سوی شما دریافت کند ، به شما می دهد .

۲۵. او صبور است و بی ادب نیست .

مردی که واقعاً شما را دوست دارد ، با وجود اینکه بعضی اوقات شرایط بین او و شما آزار دهنده است ، صبور و مهربان است . بپذیریم که زنان بسیار غیرقابل پیش بینی و عاطفی هستند . با این حال ، اگر مردی واقعاً شما را دوست داشته باشد ، او لحظات و رفتار شما را درک می کند و خود را از بی ادب بودن نسبت به شما باز می دارد .

۲۶. او فروتن است .

در ارتباط با صبور بودن و نجیب بودن ، از نشانه های مرد عاشق، این است که او غرور خود را فراموش می کند . غرور معمولا برای افراد یکی از ویژگی های خوب است اما نه غرور در برابر زنی که دوستش دارد .

۲۷. او خودخواه نیست .

یک مرد عاشق نسبت به زنی که دوست دارد ، از خودگذشتگی دارد . نیازهای شما همیشه برای او اولویت دارد . او سخت تلاش می کند تا با هر راهی به شما کمک کند . او می خواهد که زندگی برای شما راحت باشد .

۲۸. او با شما رقابت نمی کند .

از نشانه های مرد عاشق ، عدم رقابت طلبی او نسبت به شماست . مردی که شما را دوست دارد ، هرگز با شما رقابت نمی کند . او فقط به این دلیل که خیلی بیشتر درآمد کسب می کنید یا از او بیشتر دستاورد داشته اید ، احساس ناامنی نمی کند . طبیعی است که مردان رقابتی باشند ، اما وقتی صحبت از شما می شود ، او از خود گذشتگی می کند . او در فراز و نشیب های شما با شما جشن می گیرد و شما را ترغیب می کند تا به رویاهایتان برسید . شما تهدیدی برای او نیستید ، بلکه الهامی برای تلاش سخت برای اهداف او هستید .

۲۹. او نسبت به احساسات شما حساس است .

اگر مردی عاشق شما باشد ، مراقب است کاری نکند که ممکن است شما را ناراحت کند یا آزار دهد . او همیشه نظر شما را در نظر می گیرد . بنابراین ، او هنگام تصمیم گیری های اساسی ، همیشه نظر شما را جویا می شود .

۳۰. او به هیچ وجه به شما آسیب نمی رساند یا از شما سوءاستفاده نمی کند .

اگر او شما را دوست داشته باشد ، هرگز از لحاظ جسمی ، عاطفی ، روانی یا جنسی از شما سوءاستفاده نمی کند . مهم نیست که چقدر از شما عصبانی می شود ، هرگز جرات نمی کند از نظر جسمی به شما صدمه بزند و یا حرف های توهین آمیز بزند . او می خواهد شما را از هرگونه صدمه ای محافظت کند ، بنابراین تمام تلاش خود را می کند تا علت آن نباشد . محافظت کردن از نشانه های مرد عاشق است . که او در هر زمینه ای ، چه از سوی خود و چه از دیگران سعی در مراقبت از شما دارد . برای یک مرد عاشق ، سخت ترین چیز این است که زن مورد علاقه اش را ناراحت و آسیب دیده ببیند .

 

مردی که یک زن را دوست دارد چگونه از او محافظت می کند؟

یکی دیگر از نشانه های مرد عاشق ، این است که آیا او از شما محافظت می کند یا خیر . این نیز یک غریزه طبیعی برای مردان است . آن ها دوست دارند از چیزی که برایشان مهم است ، محافظت کنند . البته نباید محافظت بخاطر علاقه زیاد را با تعصبات کورکورانه اشتباه بگیرید . هیچ مردی اجازه ندارد تا مالک شما باشد .

عشق واقعی یک مرد چه زمانی دیده می شود؟

عشق واقعی یک مرد ، وقتی است که او شما را بهتر از هر کس دیگری می شناسد . حتی اگر همه دنیا شروع به شک و تردید کنند و شما را به عقب برگردانند ، او همچنان به شما ایمان دارد

اصالت و میزان عشق یک مرد را چگونه می توان سنجید؟

اصالت و میزان عشق یک مرد به زنش را می توان با اقداماتی که به خاطر زن خود انجام می دهد ، سنجید .

4.6/5 - (359 امتیاز)
بپیوندید
اطلاع از

114 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
تنها
6 روز قبل

ما شکست عشق خوردیم

عاشق
1 ماه قبل

همسر من همه این شخصیاتهارو داره 😍😍😍قربونش برم،تکه تکککککک😘😘😘😘😘😘😘

Omid
2 ماه قبل

😐😂من دو سال پیش بهم زدم بخاطر نداشت لیاقت خودم و اینکه شاید اذیتش کردم ولی مهم نیست مهم اینه که تا آخر عمرم عاشق میمونم و بهترینارو براش میخام چه با من چه بدون من

ناشناس
4 ماه قبل

مردهای عشق بچه بهترینن 🙄 به هرحال آدم اگه تو رو دوس داشته باشه دلش می خواد از وجودت بچه دار بشه

فاطمه
4 ماه قبل

سلام.
من نزدیک یکساله عقد کردم. همسرم اخلاقش اینطوریه که نه به رقصم نه به تغیراتم نه به آه کشیدنم ..ناراحت بودنم…گریه کردنم به هیچکدوم اهمیت نمیده. سر هر دعوا چه تقصیر ایشون باشه چه تقصیر من .جلو نمیاد برا آشتی. و همش تقصیرو میندازه گردن من. انتقاد هم قبول نمیکنه.
ولی زبانا زیاد میگ دوستت دارم. چطور کنار بیام با این موضوع؟

Last edited 4 ماه قبل by فاطمه
فاطمه
3 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

میدونی باطن مردا همینجوریه که وقتی یه زن زیادی بهشون نزدیک بشه و ابراز علاقه کنه ازش فاصله میگرن براش یکم غرور داشته باش سه چند وقت تو براش غرور داشته باش و وقتی قهر کردین تو براس آشتی پیش قدم نشو بزار اون بیاد جلو

تتوو
2 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

بهت رو نمیده سوارش بشی این مردا خیلی سیاسن موقعیتش براشون جور شه همه کاری میکنن چون خودشیفته هستن هر چیزی رو که فکرشو بکنی حق خودش میدونه ولی بقیه براشون مهم نیستن

تنها
1 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

هیچکاری نمیتونی بکنی ، شش ساله از هردری پیش رفتم بدتر شد ، الآن بچه دومم توی راهه و هنوز دارم این سایتها و مطالب را میخونم چون روحم را تشنه محبت واقعی گذاشته بین تمام موارد بالا فقط ۳ تاش را داشت که ذات مردهاست نه بخاطر علاقه باشه ، دیگه تصمیم گرفتم فقط زندگی کنم ، بدون قلب

عاطفه
5 ماه قبل

سلام دوستان لطفاکمکم کنید.من دوباره طلاق گرفتم و یک پسربچه ۳ساله دارم الان ۲۵روزه طلاق گرفتم ویک پسرمجردتلفنی میگه عاشقمه ودست به خودکشی هم میزنه رفته جهیزه اشم گرفته قول قراره ازدواج میزاره ولی همش شکاک ومیگه به هیچ عنوان حتابابرادرهامم حرف نزنم تف کنم روزمین وتمام وقتموبراش بزارم وبعدها عده ازدواجم میادخواستگاری حلقه میندازه همون روزلطفاکمکم کنید

Roz
5 ماه قبل
پاسخ به  عاطفه

ببین عزیزم زندگی با آدم شکاک خودکشی روحیه کلا زندگی بی معنی میشه واست

یک نفر
3 ماه قبل
پاسخ به  عاطفه

اگر میخوای سه باره طلاق بگیری با این آدم ازدواج کن. کسی که شکاک و کنترلگره و حرف از خودکشی میزنه …

نگار
6 ماه قبل

سلام ، من دختری ۳۰ ساله هستم که حدود ۵ ماهه با یکی از پسرای فامیل که ۲۸ سال سن داره ارتباط گرفتم ، بی اغراق میتونم بگم تمام ۳۰ تا ویژگی های مرد عاشق رو که گفتید داره و بی نهایت ازش راضی هستم و هیچ مشکلی با هم نداریم اما هر موقع صحبت ازدواج میشه ایشون چون یک بار تجربه ی تلخ شکست رو دارند میگن از ازدواج فراری هستند و این هیچ ربطی به من نداره و هیچ مشکلی با من ندارند ، میگن خودشون فعلا نمیتونند ازدواج کنند و مشخص نیست کی میتونند با خودشون کنار بیان ممکنه حتی هیچ وقت کنار نیان .
من بعد از گذشت یک سال از طلاقشون وارد زندگیشون شدم .
آیا این پسر بهانه میکنه یا واقعا با خودش درگیره و اگر واقعا درگیره من چه مدت باید صبر کنم؟
ضمن اینکه هیچ نوع سوءاستفاده ای از من نمیکنه و به جز خوبی و محبت و احترام هیچی ازش ندیدم.

نیلوفر
5 ماه قبل
پاسخ به  نگار

آقایون اصولاً بعد از شکست عشقی به حدّاقل دو سال زمان برای ریکاوری نیاز دارن.
نگران نباشین و فعلاً از ازدواج حرفی نزنین تا خودشون آمادگی پیدا کنن و پا پیش بذارن.
امیدوارم با هم خوشبخت باشین.💕

تتوو
2 ماه قبل
پاسخ به  نگار

خودتو معطل کسی که تکلیفش با خودش مشخص نیست نکن . دنبال مردی باش که بخواد مستقل شه و زندگی کنه . از این مردهای بلاتکلیف خیلی زیاد هست . شما هیچوقت برای همیشه جوان و شاداب نمی مونی مواظب انتخابهای احساسی ت باش .

سارا
1 ماه قبل
پاسخ به  نگار

سلام و احترام خواهرانه نصیحتت میکنم مگه میشه مردی عاشقت بشه ولی قصد ازدواج نداشته باشه، مردی که میخوادت ی روز هم ازدست نمیده تا بیاد خاستگاریت، این واضحه نه شکست عشقی خورده ارتباطش باشما شاید برا سرگرمی و فراموش کردن رابطه است مگر اینکه ارتباطش باشما از باب خواهرانه باشه ..و اگه شما نسبت به اون حسی دارید بهتره همون باب خواهرانه هم دور شیدقبل اینکه وابستگی بوجود بیاد.پس خودت معطل همچین شخصیت بلا تکلیف نکنید

ثمر
6 ماه قبل

سلام من ۲۲سالمه دانشجو ام یکی از پسرا که برای جزوه باهم در ارتباط بودیم خیلی مراقبم بود همش بهم احترام میزاره، مسائل شخصیشو میگه بهم تا حالا انگشتشم بهم نخورده ، و خیلی از ویژگی های ذکر شده رو داشت ولی ابراز علاقه نکردیم ، یکی دیگر از دخترای هم کلاسی ادعا کرد که با این اقا نامزده و من دارم رابطشونو بهم میزنم در حالی که نامزد نبودن و حتی بحثی پیش اومد که مادرم اومد دانشگاه و این اقا وسط بحث و دعوا همش مراقب من بود و پشت من بود و به خاطر من از دادگاهی که داشت گذشت و همش پرخاشگری میکرد به اون خانم و بعدا مشخص شد ان خانوم با این اقا هیچ رابطه ای نداشت ولی این اقا هیچی نگفت ، ممکنه به من علاقه داشته باشه؟ وقتی من بهش تبریک گفتم برا نامزدی خیلی ناراحت شد تو چشمام زل زد ولی نگفت چیزی بینشون نیست اما الان که کارت دعوت عروسی دختره با یکی دیگه اومده و دختره دختر خوبی نبود اما این اقا سکوت کرد دلیل سکوتش چی میتونه باشه ؟

الهه
1 ماه قبل
پاسخ به  ثمر

کلا فکر کنم نمیتونه حرف بزنه همون بهتر که بینتون اتفاقی نیفته وگرنه این حرف نزدنش تو رو پیر میکنه و هی باید بدویی دنبال اینکه مقصودش رو از رفتارش حدس بزنی

Mohadese
7 ماه قبل

من دختری هستم ک کسی ک دوسس دارم میگه دوسم داره و تلاش میکنم اما ب هیچ وجه اجازه نمیده دانشگاه برم و ادامه تحصیل بدم دلیلشم جامعس باید چیکار کنم هیچ جوره متقاعد نمیشه

ليلا
7 ماه قبل
پاسخ به  Mohadese

عزيزم اكر به تو اعتماد داشت أين حرف رو نميزد جامعه اوضاعش خوب نيست ولى تو بأيد غريضه ات رو. پاک نكه دارى

fereshte
5 ماه قبل
پاسخ به  Mohadese

عزیزم دلیلش حسادته نه جامعه.
اما گوش نکن و ادامه بده که آینده درخشانی داشته باشی.

ناشناس
1 ماه قبل
پاسخ به  Mohadese

ازش جدا شو عشق نه مانع پیشرفت همسر میشه نه مانع تحقیر مثه اینکه این آقا فک میکنه هنوز عهد بوق زن فقط مال خونه اس زن موجودیه که حق زندگی و داشتن یه هویت مستقل و این همه میدونن

دلشده
7 ماه قبل

سلام
امکان داره پسری مجرد علاقه مند به خانم متاهل جوان بشن؟؟؟؟

سامر
6 ماه قبل
پاسخ به  دلشده

اره امکان داره

فاطمه
4 ماه قبل
پاسخ به  سامر

سلام. ببخشید من ده سال ازدواج کردم دروران نامزدی شوهرم ابزار عشق میکرد بعد ازاینکه عقد کردیم ی ادم دیگه شد تشنه ی محبت از سمتشم ولی حتی یک کلمه نمیگه دوسم داره تمام وجود و قلبم درد میکنه از سرد بودنش کمکم کنید

عاشق و دلبسته
2 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

من درکتون میکنم و امیدوارم متوجه بشه کارش درست نیست. منم با یهنفر آشنا شدم که قصدمون ازدواج بود روزای اول خوب بود و ابراز علاقه میکرد ولی بعد دو ماه بهونه هاش شروع شد و دیگه مث قبل نیست میگه عشقمی ولی هیچ نشونه ای از دوست داشتن تو وجودش نیست ابراز علاقه که اصلا نمیکنه
گاهی یه زنگ یا پیام خیلی ساده
من نمیتونم مث اون بیخیال باشم دوسش دارم
خیلی دارم اذیت میشم😓

سامان
1 سال قبل

سلام
سامان هستم ده ساله ازدواج کردیم عاشق هم بودیم
یه دختر داریم
الان مدتی همسرم میگه چرا میگی دوستت دارم
نگو بدون تو زندگی برام سخته و نزدیک شدن تو حتی لمس منو عصبی میکنه و …
حدود یک سال هست نه قلبی پیامک کرده نه چیزی عاشقانه ب زبان آورده، میگه علاقه ام بهت تمام شده و
با اینکه میگه توی اطرافم بهترین مردی هستی که میشناسم، ولی دیگر دوستت ندارم، وخودت مقصری
من همچنان بهش علاقه دارم
فقط در کنارش یک زندگی… روزگذران دارم
بخاطر عذاب نکشیدن هر دونفرمون ناچارم دخترمو عذاب بدم، و تفاوتی هر موقع که خواست طلاق بدم
شما اگر جای من بودید چیکار میکردین
از راهنمایی و نظراتتون ممنونم

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
11 ماه قبل
پاسخ به  سامان

سلام دوست عزیز؛ لطفا به زوج درمانگر مراجعه کنید تا علت مشکلات به وجود اومده در رابطه تون ریشه یابی بشه.

صفری
11 ماه قبل
پاسخ به  سامان

درک میکنم منوشوهرمم ب این مرحله رسیدیم متاسفانه

دلشده
7 ماه قبل
پاسخ به  سامان

به نظرم سرد شدن روابط هست

مریم
6 ماه قبل
پاسخ به  سامان

سلام
من شوهرم را خیلی دوست داشتم. اولش هم من عاشقش شدم و با صبوری بدستش آوردم. ده سال زندگی کردیم. اما از بی عرضگی هاش. سد راه شدنش هاش و منفی گرایی هاش خسته شدم تا بالاخره رسیدم به نقطه ای که تمام علاقه ام رفت. عشقم تمام شد. هرچند او عشقی نداشت اما روز بعد روز بیشتر شد. تا جایی که وقتی خواستیم جدا شدیم اون نمی خواست اما من شک نداشتم. تنها دلیلش بی عرضگیش بود. هرکاری می خواست انجام بده لفتش می داد یا مانع می شد. صبرم را لبریز کرد. مرد خوب و مهربون و پاکدامنی بود‌. اما تمومش کردم. حالا هم شاید ریشه این بی مهری همسرتان را جایی متوجه شده باشید. فکر کنید. منکه قبل از جدایی مدام بهش می گفتم علتش اینه. حتما به شما چیزی گفته.

عطیه
2 ماه قبل
پاسخ به  مریم

منم
واقعاسردشدم
به.خاطراعتیادشوازش.بچه.دارم.اگرنداشتم.جدامیشدم😐😐😐😐

لیلا
2 ماه قبل
پاسخ به  عطیه

چرا باهاش رابطه جنسی کردی

الناز
5 ماه قبل
پاسخ به  سامان

دقیقا منم همینطوری شدم چون خیانت دیدم ببین چیکار کردی زنها بیخودی سرد نمیشن

باران فاخر
1 سال قبل

سلام
من خاستگارازیادی داشتم اماهیچوقت نتونستم علاقه مند بشم براهمین هربارجواب رددادم
الان که ۳۶سالمه شدیداتحت فشارخانواده براازدواج هستم وبایدبگم هرگزنتونستم باپسری دوست بشم چون همیشه حس منفی وبی اعتمادی دارم والبته ترس ازفریب خوردن
باهمه ی اینهابه عشق وعلاقه ی قلبی معتقدم
وفک میکنم تاعلاقه صددرصدی نباشه ازدواج به شکست می انجانه البته این فقط نظرمنه وخانواده معتقدن باعلاقه کم هم خوشبت میشی!
حالابه نظرتون اگرمن بااین شرایط وعلاقه ۳۰درصدی باکسی ازدواج کنم آیاامکان داره بعدااین علاقه بیشتروبه استانداردیک ازدواج موفق برسه؟؟

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
1 سال قبل
پاسخ به  باران فاخر

سلام دوست عزیز؛ قبل از تصمیم به ازدواج توصیه میشه به کمک روانشناس نوع شخصیت و خلق و خو و همچنین مدل ارتباطات بین فردی تون و سبک های دلبستگی تون رو بررسی کنید.

ناشناس
1 سال قبل
پاسخ به  باران فاخر

تا عمیقا دوست نداشته باشی ازدواج نکن الکی بعدا کمکم علاقه پیدا می کنی
این حرفها قدیمی هست

لیلا
11 ماه قبل
پاسخ به  ناشناس

دقیقا

سامان
1 سال قبل
پاسخ به  باران فاخر

سامان هستم
همسرم به گفته خودش عشقش بعد ازدواجمون شکوفا شد
تا الان که ده ساله میگذره، یکساله میگه دیگه با وجود اینکه بهترین مردی هستی که میشناسمش توی اطرافم، تو رو دوست ندارم، حس جنون میدی نزدیک میشی، هرروز به طلاق فکر میکنم
من همچنان عاشقشم

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
11 ماه قبل
پاسخ به  سامان

سلام دوست عزیز؛ همونطور که در پاسخ به کامنت قبلی تون هم گفته شد، نیاز هست حتما به زوج درمانگر مراجعه کنید تا ریشه مشکلات موجود در رابطه تون بررسی بشه و تلاشهای لازم برای بهبود و ترمیم و کیفیت رابطه تون صورت بگیره.

باران فاخر
11 ماه قبل
پاسخ به  سامان

سلام
اینکه یه خانم بدون عشق ازدواج کنه وبعدبه مدت ده سال عاشق همسرش بشه وبعددوباره درمدت یک سال حرف ازعدم علاقه بزنه قطعادلیلی داره!!که اینم بامشاورهدمیشه فهمیدامامن به شخصه اعتقاددارم ازدواج بدون علاقه به جایی نمیرسه😓

راهنمایی
8 ماه قبل
پاسخ به  باران فاخر

به خانواده خیلی محترمانه بگو که این به تو مربوطه چون دخالت اونا ممکنه منجر به تصمیم اشتباه بشه و عواقبش گردن تو هست نه اونا.

مریم
1 سال قبل

تازه آشنا شدیم بعضی رفتار هاش درست هستش ولی بعضی نیست ولی عشق خیلی چیز درد ناکی هست از اون بابت که بهش نرسی و دوست داری پیشت باشه😍😍

من
11 ماه قبل
پاسخ به  مریم

سلام من عاشق کسی شدم ک الان ۳ ماه باهمیم دو بار بهم خیانت کرد یک ماه باهم تموم کردیم ولی بخشیدم الان حس میکنم با هیچکس رفیق نیست چون اصلا دیگ گوشیش رو قایم نمیکنه ولی همش حرف از سکس میزنه وقتی منو میبینه اصلا دستمو نمیگیره بغلم‌نمیکنه فقط وقت های ک رابطه داریم بوس میکنه و بغل میکنه
خیلی روم غیرتی
ب نظر شما دوستم داره یا هدفش هوس فقط ؟
در ضمن خیلی بهش وابسته ام خیلی دوسش دارم

راهنمایی
8 ماه قبل
پاسخ به  من

مرتیکه عوضی😤 شاید چون عاشقشی نبینی ولی کاملا واضح هست که برای چی میخوادت، همین الان ولش کن، برو بلاکش کن سریع.

نسترن
6 ماه قبل
پاسخ به  من

وای تو عشق واقعی ندیدی
عشق من اینقدر دوسم داره که چندبار خونه اش رفتم. خونه ام اومده. بهم دست نزده. غذا برام درست کرده. کلی سرگرمی برام ایجاد کرده. از هرچی که دوست داشتم منو با ایجادش سورپرایز کرده. حتی خودم ازش خواستم باهام رابطه داشته باشه. گفت نه تو حساسی میترسم بعدش ناراحت بشی و از دستت بدم. خدای من اصلا قابل مقایسه با چیزی که تو گفتی نیست. عشق و دوست داشتن این نیست که تو میگی. اینکه سو استفاده است. چند وقت پیش یه موتور گیر آورده بود گفت یه روز تو حرفات گفتی کاش پسر بودم موتور سواری می کردم. حالا بریم دور بزنیم. مهم نیست که یادت ندادن عوضش من می برمت. چقدر خوش گذشت. شب به یاد ماندنی برام ایجاد کرد. من را برد پشت بوم خونه ایشون شب و مرغ هاشون را بهم نشون داد چون من مرغ دوست دارم. شب بود و هرکاری می شد کرد اما واقعا با حرمت باهام برخورد کرد. به قران من عاشقشم.
خانم حتما از این رابطه بیا بیرون. نترس فرصت عشق همیشه هشت. آدم قطع نیست.

ناشناس
1 ماه قبل
پاسخ به  نسترن

خدا شما رو برا هم حفظ کنه

مریم
1 ماه قبل
پاسخ به  من

نه . دوستون نداره.
ذلیل نباشید.
قایم نکردن گوشی به معنی عدم ارتباط با دیگری نیست.

فاطمه هستم
11 ماه قبل
پاسخ به  مریم

عشق یه کشکه چراکه اگه واقعاانسانی عاشق باشه عشقش راناراحت نمیکنه وازاومحافظت میکنه ….

مائده
1 سال قبل

سلام وقت بخیر من یک دختر ۱۶ ساله هستم و راستش عاشق پسر کوچیک دوست پدرم شدم که ۱۷ ساله هست یه مدتی با توجه به این نشونه ها زیر نظر گرقتمش وقتی خونشون هستیم و یک جوک تعریف میکنه بلافاصله به من نگاه میکنه و یا وقتایی که اومدن خونمونوقتی بهش میوه تعارف کردم خیلی عجیب و غریب رفتار میکرد و سوال های بی ربط می پرسید مثلا کدومش خوشمزه تره و همینطور هم چند دقیقه معطلم کرد تا برشون داشت و در آخرین لحظه نگاهمون به هم گره خورد هردو با لبخند و البته وفتایی هم که با من صحبت میکنه پاهاش رو به داخل میکشه و همیشه هم از نترس بودن خودش میگه و از اینکه همیشه در کارگاه شیشه بری در حال تلاشه البته یه رفتارش خیلی نگرانم میگنه اونم اینه که بعد از ۲ ماه خواستین بریم خونشون که وقتی رسیدیم اون نبود و پرسیدبم که گفتن یک ساعت قبل از سر کار برگشت و چون خستخ بود خوابید.در بقیه ملاقات های بعد اونجوری نبود ولی خب همینشم نگرانم کرده میشه راهنمایی کنید که آیا اون هم منو دوس داره یا نه ممنونم

مائده
1 سال قبل
پاسخ به  مائده

خواهشا جواب بدید لطفا ااااااا دارم دیوونه میشم

Olya
1 سال قبل
پاسخ به  مائده

سلام عزیزم میتونی از یه فرد بزرگ و عاقل و قابل اعتماد ک هردو تون رو به خوبی میشناسه کمک بگیری

عطیه
2 ماه قبل
پاسخ به  مائده

خیربراشماخیلی.زوده.

سامان
1 سال قبل
پاسخ به  مائده

نمیشه معلوم کرد با چندتا نگاه و مزه ریختن،
شاید واقعا دوستت داره و از لحاظ مالی و جنسی نتونه تامین ت کنه و زندگی به مشکل بخوره
شایدهم برای هر دختری میرسه که تو نباشی این جور مزه بریزه و دلش بخواد باهم مدتی باشن
شاید هم واقعا دوستت داره و واقعا میتونه خوشبختت کنه
شایدهم اولین نفری هست که چنین علاقه ای بهت نشون داده میخوای تا ابد بهش عهد ببندی
درکل سن شما برای گرفتن تصمیم جدی برای عشق ابدی زود هست و با اکثریت نظر افراد اطرافت نمیتونی سرنوشت تو تا ابد از حالا مشخص کنی
بهترین کار اینه که بهش نگی از علاقه ت
تا ببینی واقعا اگه دوستت داشته باشه
تا۲۲سالگی دوست دختر نمیگیره یا برای پیشرفتش برای گرفتن رضایت خانواده ات تلاش میکنه

شکسته
11 ماه قبل
پاسخ به  مائده

من فک میکنم دوست داره اخه عشق منم همین جوری

راهنما شیطون😝
8 ماه قبل
پاسخ به  مائده

یه پسر بهتر پیدا میکنی😉 بیخیالش بابا.
پسرا تو خیابون ریختن ولی مطمئنم یه روز اون کسی که دوستت داره پیدا میکنی که دوستش داشته باشی شاید حرفم کلیشه ای از امید الکی باشه ولی بهتره این عشق رو تموم کنی عزیزم و انقدر راحت دل نبازی😃

رضا
7 روز قبل
پاسخ به  مائده

مائده خانم رفتار اون اقا هم طبیعیه وهم بیشتر جنبه موخ زنی داره خصوصأ میوه برداشتنش هر دو شما در سن هیجانی هستین ،روی خودت تمرکز کن و کمتر به این مسائل اهمیت بده تا پخته تر بشی به نفع خودت هست مطمئن باش چند سال دیگه حتی از دیدنش بیزاری قوی باش وبلند نظر موفق باشی

S.c
1 سال قبل

سلام
من ۱۵ سالمه و عاشق یک مرد ۲۶ ساله شدم و دلیل عاشق شدم حرف های محبت امیزش بود که تا منو میبینه با عزیزم حرف میزنه یا همش میگه تو طلایی ….
داعما هم ازم محافظت میکنه
از کجا میشه فهمید این مرد عاشقمه؟

N.A
4 ماه قبل
پاسخ به  S.c

عزیزم تا قبل ۲۶ سالگی افراد ثبات اخلاقی ندارن شما الان در سن حساسی هستی و ممکن هست هر فردی با هر نیتی برای شما از کلمات محبت امیزی استفاده کند ، شما برای عاشق شدن بسیار فرصت داری اصلا عجله نکن ، شما در سنی هستی باید خیلی چیزها یاد بگیری اگر دوست داری با پسری آشنا شوی اصلا ایراد نداره ولی سعی کن اختلاف سنی کم باشه و حتما با یکی از بزرگترها این مسئله درمیان بگذار ، ۲۶ سال مناسب سن شما نیست یک فرد (اقا) خواسته های متفاوتی داره که باید با هم سن خودش درمیان بگذاره و مسیرو دنیا این اقا با سما بسیار متفاوت هست ، لطفا اگر فکر میکنی به لحاظ احساسی درگیر این شخص هستی و میخوای حتما با ایشون در رابطه باشی حتما با یکی از افراد خانواده که صمیمی هستی درمیان بگذار نه تنها این رابطه بلکه تمام روابطی که میخوای داشته باشی عزیزم ا

سامان
1 سال قبل

بسیار خوب

یه روانشناس
1 سال قبل
پاسخ به  سامان

دختر خانوم فکر کنم خیلی برات زوده شما نمیتونی باشنیدن عزیزم گفتن مردی به ذات درونش پی ببری…ضمنن یازده سال فاصله سنی دلیل خوبیه یه کم زود نبازی

Linda
8 ماه قبل
پاسخ به  یه روانشناس

این چیزاشو که نمیدونم اما از راجع به تفاوت سنی من هم باهمسرم 12سال تفاوت سنیمونه دوساله که باهم ازدواج کردیم واز اولین روزتاحالادیوانه وارعاشق همیم من 19سالمه همسرم31یه دختر یک ماهه هم داریم همیشه تفاوت سنی مشکل نیست

نجمه
1 سال قبل

خوب

حسین صفری
1 سال قبل

سلام یک سوال داشتم ، آیا امکان داره پسری ۱۷ ساله عاشق خانم ۴۶ ساله ای بشه یا نه هوس ؟

هستی
1 سال قبل
پاسخ به  حسین صفری

بله امکان داره ولی سخت دراشتباهی

مهسا
25 روز قبل
پاسخ به  هستی

دمت گرم پسر۱۶ساله اخه خانم خودت فکرکن عزیزم منم مثل توخانومم

حنانه
1 سال قبل

سلام همسر من تمام کارهای خوبی ک برای زندگیمون میکنه باید ی نفعی برای داداشش داشته باشه مثلا خونه میسازه باید اون شریک بشه تفریح اگه خانواده ش بخوان میریم و ب من هم میگه عاشقمه اما تا الان بهم ثابت نشده ک کاری رو ب انگیزه ی خوشحال کردن من انجام داده باشه چ راهکاری برام دارید ممنون

تیم محتوا روان آرام
1 سال قبل
پاسخ به  حنانه

شاید بهتر باشه از خواسته ها و چیزهایی که خوشحالتون میکنه صحبت کنید

نفس
1 سال قبل

سلام من یک سوال داشتم .کسی که بخاطر شما همه کار کنه و شمارو خانوم آینده خود بداند و به خانواده خود معرفی کنه و یکبار به خواستگاری دختر بیاد ولی خانواده دختر ناراضی باشن و آن مرد دست به خود کشی بزنه ولی دوباره تصمیم داشته باشه بیاد خواستگاری دختر و خیلی روی آن دختر حساس باشه که اگه کسی راجبش حرفی بزنه اعصابش خراب بشه ولی به دختر اعتماد نداشته باشه و واسه هر موضوعی بهش شک میکنه آیا واقعا آن مرد عاشق ؟

تیم محتوا روان آرام
1 سال قبل
پاسخ به  نفس

پاسختون رو تایید میکنم دوستان جواب بدن.

مهسا
25 روز قبل

عاشقه ولی بدردزندگی نمیخوره ماخانوماچرا اینقدعجولیم چیزیکه زیاده پسر

نگار
1 سال قبل
پاسخ به  نفس

کسی ک بتونه به خودش آسیب بزنه حتما به شما هم میزنه ایشون از روی حالاتی ک بیان کردید شاید عاشق باشند ولی عشق ورزیدن بلد نیستن قطعا روان شناس لازم دارن مشکلاتی دارن ک طبیعی نیست عشق شکاک بودن نیست باید از عشق آرامش و اعتماد و امنیت گرفت

مهسا
25 روز قبل
پاسخ به  نگار

افرین منم موافقم مرددرمرحله اول بایدقوی باشه که بشه بهش تکیه کرد ن دست به خودکشی بزنه مطمئن باش من زیادازاینجورمردادیدم بعدیکسال که ازت سیرشد همه چی فرق میکنه دلت براخودکشی اون نسوزه دلت برا اینده خودت بسوزه چون خانوادت راضی نیستن خوشبخت نمیشی

ناشناس
11 ماه قبل
پاسخ به  نفس

بنظرمن بایدبامشاورصحبت کنیدچون این موضوع برای من پیش اومدموقع نامزدیمون چون سنم کم بودندونستم بایدچجوربرخوردکنم الانم😔
ولی یک عمرزندگیه عزیزم حتمابایه مشاورخوب صحبت کن

راهنما شیطون😝
8 ماه قبل
پاسخ به  نفس

بره تیمارستان جای بهتره هست براش تا خونه بخت😑
آدم بخاطر هیچکس نباید به خودش آسیب بزنه، معلومه که اعتماد بنفس نداره و خودشو دوست نداره، اکه خودشو دوست نداره چطور میتونه عاشق تو باشه؟ اکه به خودش آسیب میزنه پس به توئم میزنه و دلیلش میشه عشق!
واقعا همچین آدمایی فقط به عشق بی احترامی میکنن یا این کارای احمقانه. حساسیت دلیل منطقی نیست چون مثل حس مالکیت آرار دهنده میتونه باشه مثلا مثل یک سگ که رو غذاش حساسه، وقتی بهت اعتماد نداره پس غلط میکنه بخواد باهات ازدواج کنه، خیلی بهت بی احترامی کرده، همچین آدمی خطرناکم هست، مراقب خودت باش

مهسا
25 روز قبل

درسته

ارغوان
1 سال قبل

یکیودوست داشتم هنوز دارم اومدخاستگاری ولی بعدش سرحرف مردم قضاوتم کرد ورفت الان یه 2سالی میشه بهش فکر میکنم میدونم دوستم نداره اگه داشت بعد دوسال برای به دست آوردنم تلاش میکردو نکرد ومیدونم دوستم نداره ولی خوب میزارم تا آروم آروم با قضیه کناربیاموفراموشش کنم فقط خواستم بگم دوستان هر کسی لیاقت دلبستن رو نداره خدانگهدار.

مسعود
1 سال قبل
پاسخ به  ارغوان

ابجی سرسنگین باش واسه کسی بمیرکه برات تب کنه %عاشق یه روزهم تحمل نداره بی خبرباشه حتماسرش گرمه یه بدبخت دیگه است

روزیتا
2 ماه قبل
پاسخ به  مسعود

دقیقا

ناشناس
11 ماه قبل
پاسخ به  ارغوان

بیخیالش شوارزش ندارن ادمهایی که ارزش فکرکردن هم ندارن
ب خودت فکرکن وهیچ وقت بهش فکرنکن
حتی اگه بعدهااومد
چراکه رفتنی میره
البته شکرکن که زودتررفت بعدازازدواج میرفت چی

نفس
10 ماه قبل
پاسخ به  ارغوان

آفرین واقعا حرفتون حقه.هرکسی لایق عشق واقعی نیست😔😔😔

راهنما شیطون😝
8 ماه قبل
پاسخ به  ارغوان

همونجا میگفتی مرتیکه عنتر برو گمشو، یه سطل آبی چیزی ام روش خالی میکردی حسابی دلت خنک میشد

مهسا
25 روز قبل
پاسخ به  ارغوان

واقعابه تومیگن زن درودبه شرفت هیچ مردی ارزششونداره اونیکه ارزششوداره خودشونشون میده توهم ایشاا…ی مردخوب گیرت میاد

آرزو
1 سال قبل

سلام.پزشک معالج من از جلسه دوم به بعدهمیشه در چشمان من نگاه میکرد همیشه گاهی دوبارسرش رو بر میگردوند و نگاهم میکرد حتی وقتی در جمعیت نشسته بودم بین بیمارانشون.وقتی میرفتم داخل اتاقشون نگاهم نمیکرد ولی موقع معاینه به چشمانم نگاهی میکردن و دوباره سرشون را مینداختن سرازیر همیشه با لبخند استقبال میکردن ازم حتی یک جلسه من با ایشون تندی کردم ولی ایشون چیزی نگفتن و بازهم مهربان بودندبعد از چهارسال متوجه شدم که ازدواج کرده ولی اوایل نگاه نمیکردن دیگه ولی حالا دوباره باز نگاهشون رو به چشمام میدوزه قبل از ازدواجشون ازم میپرسیدن که ساکن کجایید چند سالته چند بچه هستید و از این پرسش ها بعد از ازدواجشون هم پرسیدن از مادرم همه اون پرسش ها رو آیا بچه هاتون ازدواج کردن کلا رابطه اش با ما خوبه دکتر کنی مغروری هست و البته مهربون و سنگین نمیدونم تمام این ها نشانه چیست

تیم محتوا روان آرام
1 سال قبل
پاسخ به  آرزو

سلام دوست عزیز، شرح حال گرفتن از مراجع یکی از مراحل درمان هست. و نباید چیز دیگه ای تداعی بشه.

راهنما شیطون😝
8 ماه قبل
پاسخ به  آرزو

😁خب عزیزم شغلش اینه

مهسا
25 روز قبل
پاسخ به  آرزو

تودیگه کی هستی ی خورده ادم باش خودت میگی ازدواج کرده به همجنس خودت رحم کن خودت میگی من بیمارشم شایدمیخوادازبیمارش سواستفاده کنه خودتم ی زنی ناسلامتی شمادیگه کی هستی واقعابیماری

دلارام
1 سال قبل

این مطالب درباره کسی بود که واقعاازش متنفرم الان که اینازوخوندم متوجه شدم که اون پسر چندش اون عاشق منه🤢😬

Boni
2 سال قبل

سلام پسری ک دختریو با خانوادش اشنا کنه و قول ازدواج بده خانوادشم راضی باشن و پسر رابطع هم داشه باشه واقعا قصدش جدیه یان

نیلوفر
2 سال قبل

سلام آیاغذاگذاشتن به دهان زن نیزازنشانه های مردعاشق است یانشانه هوس است؟

مسعود
1 سال قبل
پاسخ به  نیلوفر

فقط عشق تونگاه عاشقه وبس

مائده
1 سال قبل
پاسخ به  نیلوفر

به تنهایی نمیشه گفت نشانه است

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره