به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد

نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد

وقتی با کسی آشنا می شوید، سرانجام پس از گذشت مدتی از خود سوال می کنید:‌ آیا این رابطه همیشگی است؟ ازدواج یک امر بزرگ است، این تعهد نهایی است و همه افراد نمی خواهند ازدواج کنند. اگر می خواهید ازدواج کنید، می تواند فاجعه بار باشد که بدانید مردی که دوستش دارید، همان چیزی را نمی خواهد که شما می خواهید. شاید او هرگز نمی خواهد ازدواج کند، یا شاید او فقط نمی خواهد با شما ازدواج کند. دانستن نشانه ها به شما کمک می کند تا احساسات خود را در رابطه ای که آینده آن با خواسته شما هماهنگ نیست، صرف نکنید. در این مقاله به نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد، اشاره شده است. پیشنهاد می‌شود مقاله نشانه های مردی که دوستمان ندارد را نیز مطالعه کنید.

نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد

1. از نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد، این است که او جواب مستقیمی به شما نمی دهد

یکی از مهمترین نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد، این است که او بحث های مربوط به ازدواج را تغییر خواهد داد یا فقط شوخی در این زمینه صحبت خواهد کرد. این که شما نمی دانید او دقیقا در چه نقطه ای ایستاده است، یک پرچم قرمز در رابطه شما است.

 

2. مردی که قصد ازدواج ندارد، هنگام صحبت از ازدواج عصبانی می شود

وقتی موضوع ازدواج یا تعهد مطرح می شود ، او عصبانی ، دفاعی و ناراحت می شود. ریشه آن احتمالاً احساس گناهی است که او تجربه می کند. مردی که قصد ازدواج ندارد، آگاهانه یا ناآگاهانه می داند که نمی خواهد با شما ازدواج کند، اما همچنین نمی خواهد شما را ترک کند. و این مسئله منجر به عصبانیت و ناامیدی به عنوان یکی از نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد، خواهد شد.

 

3. او رابطه را رسمی نمی کند

از نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد، می توان به عدم تمایل او به رسمی کردن رابطه اشاره کرد. حتی زمانی که آمادگی ازدواج را ندارد، این شخص رابطه را به مراحل بعدی تر و جدی تر هدایت نخواهد کرد و شما همیشه برای او یک دوست دختر باقی خواهید ماند.

نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد

4. او به ازدواج اعتقاد ندارد

یکی از نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد ، این است که او ادعا می کند که ازدواج فقط یک کاغذ است. یا ازدواج هیچ خوبی و مزیتی ندارد. اگر او می گوید که به ازدواج اعتقاد ندارد ، خودتان را گول نزنید. او واقعا اعتقاد ندارد و شما نمی توانید این حقیقت را تغییر دهید.

 

5. مردی که قصد ازدواج ندارد، شما را در فاصله از خانواده و نزدیکان خود نگه می دارد

اگر با دوستان و خانواده او آشنا نشده اید، این یک پرچم بزرگ قرمز و از نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد، است. زمانی که شما خانواده و دوستان او را ندیده اید، یا چندباری دیده اید اما هیچ شناختی نسبت به آنها ندارید، باید باور کنید که او نسبت به شما سرمایه گذاری طولانی مدت، به معنای ازدواج را ندارد.

 

6. او هنوز نمی داند

شما سال ها با هم بوده اید، شاید با هم زندگی کنید، اما او فقط می گوید “نمی داند”.  این بدان معنی است که او می داند. او فقط نمی داند چگونه به شما بگوید. ندانستن او یکی از نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد، خواهد بود که باید نسبت به آن هشیار باشید.

نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد

7. مردی که تمایل به ازدواج ندارد، مسئولیت نمی پذیرد

بخشی از قرار گرفتن در یک رابطه سالم، مستلزم داشتن مسئولیت است. این موضوع همیشه عالی نخواهد بود. اگر او هنگام بروز مسئله به طور کامل خاموش می شود، یا همیشه شما را مقصر می داند، این یک علامت بزرگ است که او آماده ازدواج نیست، مسئولیت تلاش کردن برای  رابطه را بر عهده نمی گیرد و به وضوح نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد، را به شما نشان می دهد.

 

8. او به برنامه های آینده شما اهمیت نمی دهد

شما تصمیمات خود را با او در میان می گذارید و او اهمیتی نمی دهد یا به طور کلی، اهداف دیگری برای آینده دارد.  او اهمیتی نمی دهد زیرا می داند که تحت تأثیر تصمیمات شما قرار نمی گیرد،  زیرا شما کسی نیستید که او را به عنوان شریک طولانی مدت می بینید. همچنین از نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد، این است که او در مورد برنامه های آینده خود با شما صحبت نمی کند، یا اگر این کار را انجام دهد ، به نظر نمی رسد که شما را در این آینده در نظر گرفته باشد.

 

9. شما احساس ناامیدی و اندوه می کنید

در رابطه تان چه احساسی دارید؟ صادق باشید اگر احساس نیازمندی، ناامنی و ناامیدی می کنید، این نشانه بزرگی است که در یک رابطه ناپایدار قرار دارید و با کمی توجه، بسیاری از نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد را در شخصی که دوستش دارید، می بینید.

شما هرگز نباید التماس کنید و بخواهید که او به شما متعد شود. هنگامی که مرد شما، تمام عمر خود را کنار شما تصور کند، او مشتاقانه و با خوشحالی خود را به شما متعهد می کند. او هر کاری که لازم باشد، انجام خواهد داد.

10. دیدگاه او نسبت به زوج های متأهل، منفی است

او واقعاً نسبت به افراد متاهل احساس بدی دارد. فکر می کند زندگی آن ها کسل کننده و تاریک است. وقتی یکی از دوستانش ازدواج می کند، احساس ترحم می کند نه شادی. اگر او ازدواج را به عنوان زندگی در زندان با احتمال طلاق می بیند، نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد را به شما نشان می دهد.

 

11. شما در اکانت های او در فضای مجازی، جایی ندارید

اگر در رابطه ای جدی هستید اما هرگز در پست های رسانه های اجتماعی ، فیس بوک و اینستاگرام او، نامی از شما برده نشده است، این موضوع یکی از واضح ترین نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد، می باشد.

 

12.   او به شما دروغ می گوید

اگر دوست پسری دارید که همیشه به نظر می رسد که دروغ می گوید او یک مرد ترسو است. وقتی او به هیچ وجه در مورد زندگی خود صادق نیست، درست ترین کار برای شما توقف دادن رابطه است.

 

13. مردی که قصد ازدواج با شما را ندارد، شما را کنترل می کند

وقتی با پسری هستید که مدام شما را کنترل می کند و نمی خواهد شما کاری انجام دهید بدون اینکه زیر نظر او باشد، به احتمال زیاد او نمی تواند به خودش اعتماد کند.

 

14. نسبت به شما، حسادت شدید دارد

وقتی دوست پسر شما نسبت به شما حسادت شدید دارد، به شما نشان می دهد که نمی تواند به شما اعتماد کند و از پیشرفت شما خوشحال نمی شود. مقدار کمی حسادت، سالم است، اما وقتی از آن خط عبور می کنید، می تواند کاملاً خطرناک باشد. اگر او به طور مداوم شما را به خیانت با هر مردی متهم می کند، این یکی از محکم ترین نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد،می باشد. شما سزاوار اعتماد کردن هستید.

نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد

15.   اولویت اول نیستید

در یک رابطه واقعی، او باید با شما به عنوان اولویت اصلی خود رفتار کند. شما به هیچ وجه نباید گزینه های بعدی باشید. این بدان معناست که او باید خواسته ها و نیازها های شما را در نظر بگیرد و تمام تلاش خود را برای تحقق آنها انجام دهد. اولویت اول بودن بدین معنا نیست که او باید تمام زندگی خود را در اختیار شما بگذارد، زمان هایی هست که همه ما در زمینه کاری یا تحصیلی خود نیاز به اولویت قرار دادن هستیم، اما تلاش ها و رفتارهای او به گونه ای است که به شما توجه می کند و برای خوشحال بودن شما تلاش خواهد کرد.

 

16.   به شما توهین می کند

هیچ بهانه ای برای ضربه زدن به یک زن وجود ندارد. اگر مردی شما را تهدید کرده یا هنگام عصبانیت به شما آسیبی وارد کرده است شما باید به این رابطه پایان دهید. زیرا بعد از ازدواج این توهین ها بیشتر خواهد شد.

 

17. مردی که نمی خواهد ازدواج کند، همیشه شما را بدون عنوان معرفی می کند

اگر او شما را با نام معرفی کند و به نقش شما در زندگی اش هیچ اشاره ای نکند، می تواند نشانه ای باشد که هنوز به فکر آینده با شما نیست.

 

کنترلگری یک مرد نشانه چیست؟

وقتی با پسری هستید که مدام شما را کنترل می کند و نمی خواهد شما کاری انجام دهید بدون اینکه زیر نظر او باشد، به احتمال زیاد او نمی تواند به خودش اعتماد کند. 

این که یک مرد ما را با دوست و آشنایانش آشنا نمی کند نشانه چیست؟

اگر با دوستان و خانواده او آشنا نشده اید، این یک پرچم بزرگ قرمز و از نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد، است. زمانی که شما خانواده و دوستان او را ندیده اید، یا چندباری دیده اید اما هیچ شناختی نسبت به آنها ندارید، باید باور کنید که او نسبت به شما سرمایه گذاری طولانی مدت، به معنای ازدواج را ندارد.

آیا این که یک مرد به تصمیمات آینده ما اهمیت نمی دهد نشانه این است که نمی خواهد با ما ازدواج کند؟

بله. شما تصمیمات خود را با او در میان می گذارید و او اهمیتی نمی دهد یا به طور کلی، اهداف دیگری برای آینده دارد.  او اهمیتی نمی دهد زیرا می داند که تحت تأثیر تصمیمات شما قرار نمی گیرد،  زیرا شما کسی نیستید که او را به عنوان شریک طولانی مدت می بینید.

4.5/5 - (357 امتیاز)
بپیوندید
اطلاع از

7 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
دنیا
1 سال قبل

سلام درست بود تا حدودی ولی انقد مردها شعبده باز شدن و حیله گر دیکه خیلی سخته تشخیص

الی
2 سال قبل

درست بودحدود 80 درصدش

مریم
3 سال قبل

بسیار مطالب درستی بود بعد از مدتها یک مطلب اساسی در این باب خواندم.خودم من این تجربه را داشتم و کاملا درست .طرف مقابلم قصد ازدواج نداشت و تمام این رفتارها در کارش مشهود بود

سمانه
3 سال قبل
پاسخ به  مریم

بله درسته ?

بخت برگشته
3 سال قبل
پاسخ به  مریم

همه ای موارد درست نبود

ناشناس
1 سال قبل
پاسخ به  مریم

سلام کاملا درسته همه اینا درسته

مریم
5 ماه قبل
پاسخ به  مریم

منم همینطور. از مردی که قصد ازدواج نداشت ضربه خوردم. چه جسمی چه روحی

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره