به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
نشانه های مردی که دوستمان ندارد

نشانه های مردی که دوستمان ندارد

عشق یکی از بهترین تجربه هایی است که هر انسانی می تواند در زندگی اش داشته باشد . آرزوی همه ماست که شخص مقابلمان نیز احساسی مشابه ما داشته باشد . اما متاسفانه، همیشه این طور نیست. مردی که دوستتان دارد، برای خوشحالی شما هرکاری می کند . اما زمانی که او دیگر به شما علاقه ای نداشته باشد، از حمایت و خوشحال کردن شما دست می کشد . علاقه ای به بودن در کنار شما ندارد و با رفتارش سردی را نشان می دهد . در این مقاله به بررسی نشانه های مردی که دوستمان ندارد ؛ می پردازیم. بسیاری از این موارد پنهان هستند و شما باید از رفتار او تشخیص دهید که دیگر به شما علاقه ای ندارد.

نشانه های مردی که دوستمان ندارد :

آیا احساس می کنید رابطه شما رو به وخامت است و باید به دنبال علائمی باشید که او شما را دوست ندارد ؟ مردان هرگز به شما نخواهند گفت که شما را دوست ندارند ، به خصوص اگر هنوز احساسات کمی را نسبت به شما داشته باشند . علائم هشداری وجود دارد که ممکن است به شما هشدار دهد که ممکن است او شما را ترک کند یا دیگر به شما علاقه ای ندارد .  بیشتر آن ها زبان بدن هستند . ما به راحتی می توانیم از طریق دیدن نحوه عملکرد آن ها متوجه نشانه های مردی که دوستمان ندارد ، شویم .

 

۳۵ نشانه که مردی دوستمان ندارد :

 

۱. او شما را نادیده می گیرد .

هنگامی که از نادیده گرفتن به عنوان یکی از نشانه های مردی که دوستمان ندارد ، صحبت می کنیم ، به این معناست که شما دیگر وجود ندارید ، او کاملاً زندگی جداگانه خود را آغاز می کند . وقتی اطراف هستید ، او عجیب می شود و وانمود می کند که تنها است .

 

۲. مردی که دوستتان ندارد ، ارتباط را کاهش می دهد .

یکی از بزرگترین نشانه های مردی که دوستمان ندارد ، فقدان ارتباط است . این نکته بسیار جدی تر و در سطح عمیق تری نسبت به نادیده گرفتن شما است . او ارتباط را کاهش می دهد . خواه این ارتباط بدنی باشد ، کلامی یا فقط ارتباط چشمی . او همه این نوع ارتباط را از بین خواهد برد .

 

۳. او در زندگی شما دخیل نیست .

شاید قبلاً کارهای مشترکی را انجام می دادید ، اما دیگر نه ! او ناگهان از همه چیزهایی که مورد علاقه شماست ، دست می کشد .  از سرگرمی های شما متنفر می شود و فکر می کند آن ها بیهوده هستند . اگر او به علایق شما احترام نمی گذارد ، این بدان معناست که فکر می کند شما در زندگی او بی ربط هستید  . اين مرد ديگر دوستتان ندارد .

 

۴. مردی که دوستتان ندارد ، بی ادبانه رفتار می کند .

بی ادب شدن می تواند یکی از نشانه های مردی که دوستمان ندارد ، باشد . او در فضای خصوصی و عمومی خشن است . او با استفاده از سخنان و رفتار بی ادبانه خود به شما اطلاع می دهد که می خواهد از ارتباط با شما ، بیرون بیاید .

نشانه های مردی که دوستمان ندارد

۵. او شما را تحقیر می کند .

آیا احساس می کنید که او همیشه راهی برای پایین آوردن شما پیدا می کند ؟ حتی وقتی در کنار دوستان یا خانواده هستید ، او سعی می کند شما را تحقیر کند ؟ بیشتر افراد به دلیل انکار کردن ، این رفتار را نادیده می گیرند . اما اگر مردی شروع که تحقیر شما کرد ، نه تنها او يكي از آسیب زا ترین نشانه های مردی که دوستمان ندارد ، را دارد ، بلکه شما باید هر چه سریع تر این مرد را ترک کنید .

 

۶. مردی که دوستتان ندارد ، مشکوک رفتار می کند .

آیا تلفنش زنگ می خورد و جلوی شما جواب نمی دهد ؟  یا کسی با او تماس می گیرد و او برای پاسخگویی به اتاقی دیگر می رود ؟ باور کنید ، این نشانه بزرگی است که او دیگر شما را دوست ندارد . وقتی یک رابطه شروع می شود ، دو طرف باید برخي از اتفاقات را با یکدیگر در میان بگذارند . مردي كه دوستتان دارد ، دلیلی برای پنهان کاری نمی بیند . 

 

۷. او به شما دروغ می گوید .

در مورد دروغ گفتن نیازی به نوشتن چیزی نیست . اگر او چیزهایی را از شما پنهان کرد ، به شما یا رابطه شما احترام نمی گذارد . او نمی خواهد دیگر با شما وقت بگذارد ، بنابراین هر وقت به او زنگ می زنید ، بهانه می گیرد و برای نبودن در کنار شما ، دروغ می گوید . همه این بی توجهی ها و بهانه تراشی ها از نشانه های مردی که دوستتان ندارد ، هستند .

 

۸.  تلفن خود را پنهان می کند .

هنگامی که او در حال کار کردن با گوشی یا فرستادن یک پیام باشد و شما کنار او بنشینید ، صفحه تلفن خود را به جهت دیگری می گیرد تا شما چیزی نبینید ؟ این قطعاً می تواند یک هشدار خیانت باشد . حتی اگر خیانتی در کار نیست ، شما می توانید با این کار ، نشانه های مردی که دوستمان ندارد را متوجه شوید .

 

۹. به راحتی عصبانی می شود .

عصبانیت یکی از نشانه های مردی که دوستمان ندارد ، است . او از کوچکترین چیزها عصبانی می شود . سطح تحمل او هر روز کمتر می شود . آن چه در گذشته یک رابطه عالی بود ، کم کم به یک فیلم ترسناک تبدیل می شود .  او بدون هیچ دلیل درستی بر سر شما فریاد می زند . به عبارت دیگر ، معنای پنهان فریاد های او این است که دیگر دوستتان ندارد و می خواهد از رابطه خارج شود .

 

۱۰. مردی که عاشقتان نیست ، به شما «دوستت دارم» نمی گوید .

این که فکر کنید مرد ها عملگرا هستند و نیازی به گفتن دوستت دارم نیست ، یا با گذشت زمان دیگر ارتباط محبت آمیز کلامی لزومی ندارد ، کاملا اشتباه است . به خصوص اگر مرد شما در ابتدای رابطه به شما محبت کلامی می کرده و حالا این طور نیست ، می توانیم بگوییم این یکی از نشانه های مردی که دوستمان ندارد ، است . خودتان را قانع نکنید . قطع شدن جملات عاشقانه ، به هیچ عنوان طبیعی نیست .

 

۱۱. او شما را خوشحال نمی کند .

مردی که دوستتان ندارد ،  دست از کارهایی که شما دوست دارید و باعث می شود احساس خاصی داشته باشید ، می کشد . او هیچ تلاشی برای خوشحال کردن شما نخواهد کرد . این نشانه ها را جدی بگیرید . یک رابطه عاشقانه بر پایه ی همین نشانه ها بنا می شود .

 

۱۲. مردی که دوستت ندارد ،  شما را با زنان دیگر مقایسه می کند .

او شما را با هر زنی که در خیابان می بیند ، مقایسه می کند و می گوید شما باید بیشتر شبیه او باشید . باید مانند او لباس بپوشید یا مدل موهای خود را به چیز دیگری تغییر دهید . او همچنین شما را با شخصیت سابق خودتان مقایسه می کند و این مورد از نشانه های مردی که دوستتان ندارد ، بیشترین صدمه را به زندگی و شخصیت شما وارد می کند .

 

۱۳. او هرگز عذرخواهی نمی کند .

حتی اگر او اشتباه کند ، هرگز از شما عذرخواهی نخواهد کرد . این یک نشانه واضح است که او به شما احترام نمی گذارد . زیرا اهمیتی نمی دهد که احساسات شما صدمه دیده یا نه ، و این منجر به نشانه های مردی که دوستمان ندارد ، می شود .

 

۱۴. شما اولویت او نیستید .

مردی که دوستتان ندارد ، شما را در انتهای لیست اولویت های خود قرار می دهد . حتی اگر او مجبور باشد بین چیزی که دوست دارد و شما انتخاب کند ، او شما را انتخاب نخواهد کرد . این بدان معنی است که او شما را دوست ندارد ، زیرا مردی که شما را دوست دارد همیشه شما را در اولویت قرار می دهد .  اگر به کمک او احتیاج داشتید ، آن مرد همه چیز را بلافاصله رها می کند تا بیاید و به شما کمک کند . در اصل ، از نشانه های مردی که دوستمان دارد ، می توان اشاره کرد که او بهترین دوست ما است و بهترین دوستان با یکدیگر با اولویت رفتار می کنند .

نشانه های مردی که دوستمان ندارد

۱۵. او در مورد آینده صحبت نمی کند .

طفره رفتن از آینده ، یکی از نشانه های مردی که دوستمان ندارد است . او هرگز در مورد آینده مشترک با شما صحبت نمی کند ، که اساساً بدان معنی است که او شما را در آینده نمی خواهد .

 

۱۶. هر کاری که می کنید ، او را آزار می دهد .

وقتی عاشق کسی هستید ، هر کاری را که آن شخص انجام می دهد ، برایتان بامزه و زیبا است . از طرف دیگر ، وقتی نمی توانید کسی را تحمل کنید ، کوچکترین کار او برایتان آزاردهنده ترین اتفاق می شود . و این دقیقاً از نشانه های مردی که دوستمان ندارد ، است . وقتی او از شما و رابطه تان خسته شده است ، تمام رفتارهای شما محرک او برای عصبانیت و دلخوری هستند .  

 

۱۷. مردی که دیگر دوستمان ندارد، از رابطه جنسی اجتناب می کند .

بله ، بسیاری از مردان به محض از دست دادن احساسات ، از صمیمیت خودداری می کنند . بنابراین اگر مرد شما تقریباً هرگز رابطه جنسی را آغاز نمی کند یا ناگهان تلاش خود را در اتاق خواب متوقف کرده است ، این یکی از نشانه های مردی که دوستمان ندارد ، خواهد بود .

این عدم صمیمیت جسمی که در مورد آن صحبت می کنیم ، فقط شامل زندگی جنسی شما نمی شود .  واقعیت این است که او دیگر شما را در آغوش نمی گیرد ، نمی بوسد ، دستتان را نمی گیرد و …   

 

۱۸. او دیگر با شما تماس نمی گیرد .

رفتار او به طور کلی تغییر کرده است . او بسیار سردتر و بسیار دورتر شده است . اگر از او تماسی دریافت نمی کنید که دلش برای شما تنگ شده است ، به راحتی می توان گفت که او دیگر به شما علاقه ندارد .

 

۱۹. کسی که دوستت ندارد ، بیش از حد معمول فضای شخصی می خواهد .

این نشانه کمی پیچیده است . هر رابطه فقط زمانی می تواند به درستی عمل کند که هر دو طرف به فضای شخصی یکدیگر احترام بگذارند . بعضی اوقات ، فرد به مدتی نیاز دارد که به تنهایی بتواند افکار خود را جمع کند و فقط با خود باشد . اما اگر این نیاز توجیه شده ، بیش از حد مورد استفاده قرار بگیرد ، این یک نشانه قرمز است که به شما نشانه های مردی که دوستمان ندارد را هشدار می دهد .

اگر مردي نیاز به تنها بودن بیش از حد معمول داشته باشد ، یا چیز بزرگی در ذهن او است یا به احتمال زیاد ، او نمی داند چگونه به شما بگوید که دیگر شما را نمی خواهد .

 

۲۰. مردی که احساسی به شما ندارد ، همیشه از شما انتقاد می کند .

انتقاد مداوم می تواند به طور جدی بر عزت نفس شخص تأثیر بگذارد . انتقاد ممکن است ابتدا سازنده به نظر برسد ، اما اگر ثابت و بی رحمانه باشد ، قطعاً چیزی است که در یک رابطه آرزوی داشتنش را نمی کنید . اگر مرد شما به دنبال یافتن راه های جدید برای انتقادهای تحقیر آمیز نسبت به شما است ، این بدان معنی است که او شما را دوست ندارد .

این مقاله هم بخوانید  اختلال دوقطبی

 

۲۱. او به مرزهای شما احترام نمی گذارد .

مرزها ، پایه و اساس هر رابطه سالم است و اگر می خواهید این رابطه موفق شود ، باید به مرزهایی که همسرتان تعیین می کند ، احترام بگذارید . به عنوان مثال ، اگر شریک زندگی شما در مورد مسائل شخصی شما خارج از رابطه با شخص دیگری (پشت سر شما) صحبت می کند ، این به وضوح نقض مرزهای شما است . شکستن مرزها ، ادر لیست مهمترین نشانه های مردی که دوستمان ندارد ، قرار می گیرد .

 

۲۲. او باعث می شود احساس کنید که به اندازه کافی خوب نیستید .

هر کاری که انجام دهید ، هرگز برای مردی که دوستتان ندارد ، کافی نخواهد بود . معمولاً این نوع رفتار از افراد خودشیفته سر می زند . شما هرگز نمی توانید چنین مردی را راضی کنید ، زیرا مردی مانند او هرگز به شما اعتبار نمی دهد . به عبارت دیگر ، او شما را دوست ندارد ، او از شما برای چیز دیگری استفاده می کند .

 

۲۳. مردی که دوستتان ندارد ، هرگز حسادت نمی کند .

مردانی که هرگز حسادت نمی کنند ، یکی از پررنگ ترین نشانه های مردی که دوستمان ندارد ، را به ما نشان می دهند . اگر مرد شما مشکلی ندارد که همیشه با مرد های دیگر در ارتباط باشید و یا با دوستان دختر خود بیرون بروید ، پس باید به طور جدی شروع به فکر کردن در مورد این گزینه کنید که اصلاً دوستتان ندارد . مردی که عاشق یک زن است ، همیشه کمی می ترسد که کسی او را از مرد دور نکند .

 

۲۴. او در تلاش است تا شما را تغییر دهد .

اولین قانون در زندگی که باید پیروی کنید این است : “به خودتان پایبند باشید و هرگز برای کسی تغییر نکنید . اگر مردی که با او هستید ، نمی تواند شما را با همه نواقص و فضایلتان دوست داشته باشد ، در واقع او اصلا شما را دوست ندارد .

 

۲۵. وقتی ناراحت می شوید ، اهمیتی نمی دهد .

عشق ورزیدن به کسی در هنگام مشکلات ، همان اتفاقی است که عشق واقعی نام دارد .  یک مرد عاشق هر کاری می کند تا لبخندی بر چهره دختر مورد علاقه اش بگذارد . وقتی ناراحت هستید ، وقتی چیزی شما را آزار می دهد ، او حتی به شما عشق بیشتری می دهد . اگر مردی به ناراحتی شما اهمیت نداد ، او یکی دیگر از نشانه های مردی که دوستمان ندارد را نشان می دهد .

 

۲۶. او می خواهد هنگام دعوا به شما صدمه بزند .

تنها کاری که هنگام دعوا می کنید ، مبارزه است . این نشانه خوبی برای بقای رابطه شما نیست . اگر مردی هنگام دعوا ، بر سر شما فریاد می کشد ، شما را می ترساند یا بدتر از همه این ها سعی می کند به شما آسیب جسمی وارد کند ، شما را دوست ندارد .

 

۲۷. اگر دوستتان نداشته باشد ، شما را از دوستان و خانواده خود دور نگه می دارد .  

این یک رفتار نادرست کلاسیک است .  او شما را متقاعد می کند که اگر به خانواده یا دوستانش معرفی نمی شوید ، به این دلیل است که او می خواهد شما را برای خودش داشته باشد . این اشتباه است .باور نکنید . او دیگر دوستتان ندارد و به شما آن قدری اهمیت نمی دهد که با خانواده یا دوستانش آشنا کند .  

 

۲۸. او هیچ علاقه ای به زندگی شما نشان نمی دهد .

وقتی مردی شما را عاشقانه دوست دارد ، طبیعی است که او نسبت به زندگی شما کنجکاو است . او می خواهد همه چیز راجع به شما بداند . او می خواهد بداند شما چه چیزی را دوست دارید و چه چیزی را دوست ندارید . او می خواهد بداند چگونه شما را خوشحال کند . اگر او نسبت به زندگی شما علاقه ای نشان نمی دهد ، یکی از نشانه های مردی که دوستمان ندارد را فریاد می زند . تلاشی برای عوض کردن این حقیقت نکنید ، زیرا شما نمی توانید نظر کسی را تغییر دهید و او را متقاعد کنید که شما را دوست داشته باشد .

 

۲۹. وقتی در مورد روز خود صحبت می کنید ، به شما گوش نمی دهد .

اگر از محل کار به خانه می آیید و می خواهید در مورد روز خود صحبت کنید ، آیا او اهمیت می دهد ؟ آیا او به شما گوش می کند ؟ زن ها دوست دارند که در رابطه شنونده داشته باشد . و مردهایی که عاشق اند از گوش دادن به صحبت های زن مورد علاقه شان لذت می برند . همانطور که وقتی زنی دیگر دوستتان ندارد ، دست از صحبت کردن می کشد ، گوش نکردن نیز از نشانه های مردی که دوستمان ندارد ، است .

 

۲۰. او دیگر از شما سوال نمی کند .

آیا او از شما در مورد روزتان سؤال می کند ؟ آیا او برای انتخاب لباس از شما نظر می خواهد ؟ شاید شما توجه نکرده باشید ، اما ممکن است به طور طبیعی شروع به صحبت کردن در مورد روز خود کنید ، بدون اینکه او زحمت سؤال کردن را به خود داده باشد . این یک نشانه مطمئن است که او دیگر شما را دوست ندارد .

 

۳۱. مردی که دیگر به شما علاقه ندارد ، وقایع مهم را فراموش می کند .

منظور فقط اتفاق های مهم مانند تولد و سالگرد نیست . اگر شما یک جلسه بزرگ در محل کار دارید و مدت ها برای آن نگران بوده اید و او فراموش می کند که این اتفاق رخ داده است ، مردی که دوستتان ندارد  به وضوح نگران اتفاقات بزرگ زندگی شما نیست .  

 

۳۲. او به شغل شما احترام نمی گذارد .

اگر او نمی داند شما برای زندگی چه کاری انجام می دهید ، اگر به شغلی که دارید و کاری که می کنید ، احترام نمی گذارد و حتی حرفه شما را مسخره می کند ، او در واقع به شما اهمیت نمی دهد و این یکی از نشانه های مردی که دوستمان ندارد ، است .

 

۳۳.  دائماً بر سر چیزهای کوچک دعوا می کند.

 بعضی چیزها واقعاً ارزش جنگیدن ندارند . اگر او احمقانه ترین چیزها را بهانه می کند تا با شما دعوا کند ، احتمالا او خشم از این که شما را دیگر دوست ندارد ، اما نمی تواند بگوید را بر سرتان خالی می کند .

 

۳۴.  شما را تهدید به ترک کردن می کند .

اگر او شما را دوست داشته باشد ، هرگز تهدید به ترك کردن شما نخواهد كرد . شما حضور خود را در زندگی کسی تهدید نمی کنید . بلکه برای تثبیت حضورتان در زندگی دیگری ، تلاش می کنید .

 

۳۵. مردی که عاشق شما نیست ، از رویاها و اهداف شما حمایت نمی کند .

آن چه او در زندگی می خواهد مهم است ، نه آن چیزی که شما از زندگی می خواهید .  عدم حمایت یکی از مهمترین نشانه های مردی که دوستمان ندارد ، است . بسیاری از خانم ها فکر می کنند که اگر حمایتی برای اهدافشان دریافت نمی کنند ، به این دلیل است که مرد همه تلاش خود را می کند که زنش را خوشبخت کند . این اشتباه است . مردی که شما را دوست دارد ، می خواهد در رسیدن به آرزوهایتان به شما کمک کند .

 

سخن نهایی:

بسیاری از ما خانم ها دوست نداریم که باور کنیم مردی که به او علاقه مند هستیم ، دیگر به ما علاقه ای ندارد . اما این یک حقیقت تلخ است که آدم ها برای همیشه عاشق نمی مانند و ممکن است به دلایل مختلف یا حتی بدون هیچ دلیلی ، دست از دوست داشتن شما بردارند .

وقتی مردی شما را دوست ندارد ، می تواند اعتماد به نفس شما و علاقه شما نسبت به خودتان را از بین ببرد . می تواند شما را منزوی و افسرده کند و تمام تلاش های شما را برای درست کردن رابطه ، از بین ببرد . هنگامی که نشانه های مردی که دوستمان ندارد را در رابطه تان دیدید ، می توانید از یک مشاور زوج درمانگر کمک بگیرید . اما هنگامی که شما و درمانگر به این نتیجه رسیدید که علاقه مرد تمام شده است ، دست از تلاش کردن بردارید . شما نمی توانید آن عشق را بازگردانید و اگر به زور این کار را انجام دهید ، مطمئنن در این مسیر تمام عزت نفس و غرور خود را فدا کرده اید .

یک رابطه چه زمانی می تواند به درستی عمل کند؟

هر رابطه فقط زمانی می تواند به درستی عمل کند که هر دو طرف به فضای شخصی یکدیگر احترام بگذارند .

در مقابل مردی که می خواهد ما را تغییر دهد چگونه باید رفتار کنیم؟

اولین قانون در زندگی که باید پیروی کنید این است : "به خودتان پایبند باشید و هرگز برای کسی تغییر نکنید ."  اگر مردی که با او هستید ، نمی تواند شما را با همه نواقص و فضایلتان دوست داشته باشد ، در واقع او اصلا شما را دوست ندارد .

مردی که دوستمان ندارد چگونه می تواند ما را آزرده خاطر کند؟

وقتی مردی شما را دوست ندارد ، می تواند اعتماد به نفس شما و علاقه شما نسبت به خودتان را از بین ببرد . می تواند شما را منزوی و افسرده کند و تمام تلاش های شما را برای درست کردن رابطه ، از بین ببرد .

4.6/5 - (347 امتیاز)
98 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
ناشناس
17 روز قبل

سلام من نمیدونم دوسم داره یانه اما فقط یکی از ویژگی های دوست نداشتنمو داشت بقیه رو نداشت بنظرتون باید چیکار کنم که دوسم داشته باشه؟

نسترن
1 ماه قبل

یک ساله که یه همکار آقا مدام بهم نخ میداد.خیلی هوامو داشت و مهربونی میکرد.آخرین بار وقتی که میدونست من جایی کار دارم مخصوصا بدو اینکه کاری داشته باشه اومد اونجا که منو ببینه و بهم زنگ زد که باهم برگردیم ولی هیچی نگفت.پیام نمیداد ولی وقتی میدادی گرم جواب میداد.بلاخره پیام ها به ابراز علاقه بیشتر هم از طرف من رسید.کلا ۴ بار بعد از اون همو دیدیم و مدام دوست داشت لمسم کنه.گفت که نیاز شدید جنسی داره و بهم ریختس.وقتی گفتم نه دیگه رفت.
گفت من تورو در همون حد همکار دوست داشتم.تو اونی نیستی که من عاشقش باشم.اگه دوستت داشتم خودم پا پیش میذاشتم.من به زنا بی اعتمادم که وابسته شم و یهو برن و…..
الان من موندم و تنهاییام.اعتماد به نفس صفر.همش دوست دارم برم سمتش.منتظر برگشتشم
اونقدر شکستم که دلم میخواد برم جلو و بگم هر چی تو بگی فقط باش

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
1 ماه قبل
پاسخ به  نسترن

سلام دوست عزیز؛ متاسفانه حتی اگه این کارم بکنید، احتمالا بعداز مدتی به بهانه مساله دیگه ای شما رو ترک میکنه و شما آسیب بیشتری می بینید. قرار نیست شما نیازهای جنسی شخصی رو که کلا 4بار ملاقات کردید،براورده کنید درصورتی که ایشان نسبت به شما تعهدی حتی در حد رابطه احساس نمیکنه و طبق فرمایش خودتون، واضح بیان کرده که علاقه و اعتماد و دوست داشتنی در کار نیست.
بهتره به خودتون زمان بدید و این دوره رو با صبوری طی کنید. روی ارزشمندی ها و توانایی های خودتون تمرکز کنید. بعداز گذشت این دوره به خودتون افتخار خواهید کرد و بیشتر قدر خودتون رو خواهید دونست.

Z. B
1 ماه قبل

سلام
من یه ماهه یا یه نفر دوست شدم
خیلی دوسم داره وقتی میبینم از نه عمش بوسم میکنه بغلم میکنه و دوست داره وقتی باهاشم خیلی بهم خوش بگذره
ولی وقتی منو میبینی خیلی درد میکشی قول دادم که باهاش رابطه داشته باشم برای یک بار فقط که آروم بشه
ولی میترسم نمیدونم کارم درسته یا نه
خودمم خیلی دوسش دارم
ولی از یه طرف میگه من ازدواجی نیستم
ولی با جون ودل برام مایه میزاره
پیام میده دلتنگم میشه درمورد تیپش نظر میدم همینجوری میبپوشه که من میخام
ولی نمیدونم چیکار کنم وارد رابطه شم یا نه

Last edited 1 ماه قبل by Z. B
منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
1 ماه قبل
پاسخ به  Z. B

سلام دوست عزیز؛ توضیحاتتون کافی نیست. ولی درکل به لحاظ سلامت جسم و روان، رابطه جنسی در سنین پایین توصیه نمیشه.

نسترن
1 ماه قبل

من ۳۰ سالمه

نسترن
1 ماه قبل

۳۰ سالمه. گاهی فکر میکنم یه دون ژوان بود که میخواست قدرت جاذبش رو امتحان کنه و وقتی دید من جذبش شدم سرد شد و رفت.
خیلی جالب تره که بدونید این آقا دکترای روانشناسی داشت و یه روانشناس موفق بود

نسترن
1 ماه قبل

من ۳۰ سالمه.انگار ایشون میخواست ببینه من جذبش میشم یا نه.وقتی دید سرد شد و رفت.
روزای خیلی سختی دارم میگذرونم.
میگید دوباره برم سمتش؟

تنهاترین
1 ماه قبل

همسر من رزیدنته …خیلی وقت حالیش کمه…خیلی خستهس همیشه…از وقتی رژدینت شده در طول ۲ سال پنج دفعه رابطه نداشتیم و میگه فقط خستم‌..من چکاریش کنم

رها
1 ماه قبل

من با کسی دو ساله دوستم در این مدت هیج محبتی بهم نکرده اما همه تلاشش میکنه من تو کارم موفق بشم واقعا موندم دوسم داره یا نه

پریا
2 ماه قبل

پس معلوم شد که دیگه دوسم نداره
چقد ساده بودم
حدود سه ماهه به من ابراز علاقه ای نکرده هروقت دعوامون میشه خودم پیش قدم میشم برای اشتی
و سر چیز های الکی دستشو روم بلند میکنه
همیشه میگه زندگی من به تو ربطی نداره
از کارایی که انجام میده هیچکدومو برام تعریف نمیکنه
ازش متنفرم:)

تتها
1 ماه قبل
پاسخ به  پریا

من باهات هم دردم رهاش کن

نسرین
12 روز قبل
پاسخ به  پریا

منم یکیو دوس داشتم اما همش بهم میگفت خفه شو گمشو تا اینکه واقعا رفتم با قلبی پر از درد چون عشق یه طرفه داشت عزت و شرف منو زیر سوال میبرد …هنوز قلبم‌درد میکنه اما کمی غرور واسم مونده …این رابطه رو تمومش کن

زهرا
3 ماه قبل

زندگی برام سخته هشت ساله دارم بهاش زندگی میکنم دوتا بچه دارم یکی شش ساله یکی چهار ساله نمیدونم چیکار کردم که این جوری شده ولی خدا کمکش کنه حالش خوب بشه من که دیگه رد دادم دوستم نداره برام سخته ولی بخاطر بچها نمیتونم جدا بشم برام دعا کنید

زهرا
3 ماه قبل

سلام
من ۳ ساله رل زدم خیلی هم دوستش دارم خیلی هم دوستم دار
فقط وقتی میزنگم برنمیدار میگ درس داشتم رو سایلنت بود درس میخوندم اخ مگ ادم چقد درس میخونه صبح تاشب؟😞
مثلا شب ۱۲ میریم بخوابیم ۸ یا ۹ شب ان میش بعدش دیه تا ۱۲ میحرفیم میگم چرا دیر ان شدی میگ درس و کار داشتم بعضی وقتا میزنگم برنمیدار بابام پیشم بود بعد دوسه ساعت ج مید قبلا اینجوری نبود حرف میزدیم میرف درس میخوند شب میومد
ولی همیشه ابراز علاقه میکنه باهام سرد نیس مگ اینک دعوا کنیم همیش هم میگ فقط مرگ مارو ازهم جدا میکن حرف کات هم نمیار مگر اینک بخواد باهام شوخی کنه
موقعی ک دیر میاد میگ دلم برات تنگ شد ولی کار زیاد دارم تصلا هم سرد نیس
فقط این دیر انلاین شدنشو گوشیش جواب نمید میترسم ب خاطر اینک نخواد باهام حرف بزن برنمیدار
پیش رفیقاش هم موقعی ک میزنگم باهام مهربون رفتار میکن حتی دعوا هم کرد باشیم
یبار گف کات کنیم گفتم اکی باش بعد گف هیچی نگو خدافظ فقط میخواستم ببینم تلاشی برام میکنی و یا نح و رف خودکشی کرد خوشبختانه چیزیش نشد من خودم ۱ سال قبل سر چیزای الکی دعوا میکرد گفتم کات کنیم بعد ب گح خوردن افتاد گف تروخدا نرو دست خودم نیس اعصبانیتم با خوانوادمم اینجوریم
چیکار کنم میترسم 😓 ؟؟؟

pari
3 ماه قبل

سلام من ۱۶سال ازدواج کردم از اول ازدواجم شوهرم بهم خیانت میکنه ولی پیش خانواده اش طرف منو میگیره وهر کاری من میکم انجام میده بیشتر وقت ها ولی دست از خیانت کردنش بر نمیداره وقتی از کار هایش ناراحت میشم سعی میکنه دلمو بدست بیاره نمیدونم واقعا دوستم داره یا نه دوتا پسر هم دارم

پینی
2 ماه قبل
پاسخ به  pari

خره اگه دوست داشت خیانت نمی‌کرد

تتتخننن
1 ماه قبل
پاسخ به  pari

کسی که دوست داشته باشه خیانت نمیکنه این فقط یه وابستگیه

ماهور
3 ماه قبل

تروخدا جواب منو بدين؟ همسر من ١٠ تا از اين علائم رو داره ولي نه به اون شدت ، ولي به هرحال هستن ديگه. خيلي تو اين چهارسال گذشته هم بحث و دعوا داشتيم هشت ساله ازدواج كردم. يعني ديگه دوسم نداره؟

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
3 ماه قبل
پاسخ به  ماهور

سلام دوست عزیز؛ هر شخصی روش ها و ویژگی های ابراز هیجانات متفاوتی دارند که بسته به بستر شخصیتی و خانوادگی و فرهنگی و اجتماعی که فرد متولد کرده و رشد کرده،متفاوت هست. هیچ نسخه عمومی و هیچ روش و راهکاری عمومی و برای همه جامع و کاربردی نیست. مساله تفاوتهای فردی که حتی بر محیط های یکسان هم غالب است، هر شخصی رو از شخص دیگه بی نهایت متفاوت و منحصر به فرد میکنه. نمونه اش نگاه کنید به تفاوت در نیازها و علایق دوقلوها دریک خانواده یکسان. پس با خوندن این مطالب دچار خطای شناختی نشید و فقط دنبال این نشونه ها نگردید. اول نشونه های دوست داشته شدن خودتون رو که قبلا تجربه کردید رو هم لیست کنید. روش های ابراز علاقه همسرتون رو بشناسید، لزومی نداره که روشهای ایشون مثل بقیه باشه. مهم اینه که شما متوجه علاقه او بشین و به عبارتی زبان مشترکی برای ابراز عشق و علاقه برای هم داشته باشید.

سارا
3 ماه قبل

سلام من عاشق کسی شدم ک الان ۳ ماه باهمیم دو بار بهم خیانت کرد یک ماه باهم تموم کردیم ولی بخشیدم الان حس میکنم با هیچکس رفیق نیست چون اصلا دیگ گوشیش رو قایم نمیکنه ولی همش حرف از سکس میزنه وقتی منو میبینه اصلا دستمو نمیگیره بغلم‌نمیکنه فقط وقت های ک رابطه داریم بوس میکنه و بغل میکنه
خیلی روم غیرتی
ب نظر شما دوستم داره یا هدفش هوس فقط ؟
در ضمن خیلی بهش وابسته ام خیلی دوسش دارم
ولی وقتی داشتم این متن هارو میخوندم همش رو داشت دقیقا 🥺

زهرا
3 ماه قبل
پاسخ به  سارا

دوستت نداره دل نبند

مهدیه
3 ماه قبل
پاسخ به  سارا

بی خیال خودت مهمی بخدا..سخته ولی باید قبول کنی

زهرا
3 ماه قبل
پاسخ به  سارا

جدی نگیرش .

اهو
3 ماه قبل
پاسخ به  سارا

صد درصد واسه هوس و رابطه جنسی دوست داره یعنی اصلا به اون جور عاشقت نیست

رزا
1 ماه قبل
پاسخ به  سارا

تو سه ماه مگه میشه وابسته شد چ زود عاشق شدی شما 😂

طیبه
4 ماه قبل

ای کاش زندگی دنده عقب داشت

pari
3 ماه قبل
پاسخ به  طیبه

ای کاش

Melika
2 ماه قبل
پاسخ به  طیبه

واقعا همینه منم شدم زن یه مرد مطلقه بادوتا بچه همش سر دخترش باهام دعواداره میگه حسودیت میشه راهم دوره میگه نرو شهرت میری خودت برگرد نمیام دنبالت خیلی بدبختم من کاش گول نخورده بودم

سکوت
4 ماه قبل

با وجود اینهمه نکات و سایت ها و… چرا زندگی ها مشکل داره؟ به همین راحتی مردی عصبانی بود نمیخوادت؟ لطفا با شریک زندگیتون صحبت کنید وقتی به نتیجه نرسیدید تصمیم بگیرید. لازم نیست آدم ذهنشو درگیر کنه.

Last edited 4 ماه قبل by سکوت
حدیث
4 ماه قبل

سلام من دخترم و به مدت یک سال و نیم با عشقم رابطه دارم بارها علاقه اش بهم ثابت شد و به خانواده هامون معرفی شدیم اما در این بین یکم شکاک و بد دل بود حتی میگفت با دوستانت ک هم جنست هستن هم اصلا رابطه نداشته باش با اینکه ادمهای درستین اما همیشه میترسه ک منو ازش دور کنن و مدام در حال چک کردن منه و چند بار تو اکانتم بوده ک نکنه با دوستام حرف زده باشم خیلی از این بابت اذیت شدم و حس ازادیم سلب شد الان من میترسم اگه فردا خدای نکرده جدا شیم از هم بره و عکسهام رو پخش کنه بین خانواده و دوستان.چون گاهی اینقدر عصبی میشه ک کنترل هیچ رفتارش رو نداره واقعا ارامش ندارم باید چیکار کنم

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
3 ماه قبل
پاسخ به  حدیث

سلام دوست عزیز؛ چنین رابطه ای که در اون به نقل خودتون اعتماد و ثبات و حتی مدیریت هیجان وجود نداره تا کی ادامه بدین اطمینان ایجاد میشه که رفتارهایی که ازش میترسید ازاو سر نمیزنه؟

یگان
5 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر ببخشید یه سوال داشتم یه پسری هست که من هروقت میرم بیرون از مغازه ایشون رد میشم سریع سرشو به سمتم برمی گردونه یا وقتی منو میبینه در هنگام هر کاری باشه دست می‌کشه و خودشو سرگرم می‌کنه آیا این آقا علاقه ای به من داره

طیبه
4 ماه قبل
پاسخ به  یگان

همه مردا فقط به دلیل جنسی یک زنو دوست دارن بهشون توجه میکنن .عاشق خودت احوال خودت باش

صبا
6 ماه قبل

سلام،اگه بگی عزیزم دلم برات تنگ شده،بعد در جواب پیام بهت بگه ممنون ….؟!و جواب دیگه ای نده یعنی دیگه دوستم نداره…..!اونم بعد چند روز؟!

صبا
3 ماه قبل
پاسخ به  صبا

فقط تو دوسش داری اون اصلا بهت فکر نمیکنه و موقع بیکاری جوابتو داده.اول خودت خودتو دوست داشته باش بعدها با کسی ایشالله خواهی بود که اونم واقعا خیلی دوست داشته باشه

ساحل
7 ماه قبل

من هم سه ساله با کسی هستم. متوجه نمی شم واقعا منو دوست داره یا نه. از طرفی می گه قصد داره باهام ازدواج کنه. از طرف دیگه سر مسایل کوچیک مدام شخصیتم رو خورد می کنه و تحقیرم می کنه. بهم اصلا زنگ نمی زنه. زیاد بهم پیام نمی ده و برام وقت نمی ذاره. وقتی بهش می گم برام بیشتر وقت بگذار می گه من صبح تا شب دارم کار می کنم تا بتونیم ازدواج کنیم.از طرفی دوستش دارم و از طرف دیگه از بی توجهیا و تحقیراش خسته شدم. فکر می کنم مگه می شه کسی کسیو دوست داشته باشه ولی هیچ وقت ازش تعریف نکنه به جاش مدام از شخصیت و رفتارش ایراد بگیره. احساس می کنم کل اعتماد به نفسم رو ازم گرفته مدام بهم احساس گناه می ده برای هر رفتارم. 😞

ناهید
7 ماه قبل
پاسخ به  ساحل

منم اینطوری بودم ازدواج کردم الان بدتر شد ولش کن

مریم
5 ماه قبل
پاسخ به  ساحل

تو رو خدا کات کن همه چیز بدتر و بدتر میشه خیلی بدتر. تو دلت میمونه یه بار جلو خانوادش ازت دفاع کنه ید بهت احترام بذاره. تبدیل میشی به یه کلفت

نرگس
5 ماه قبل
پاسخ به  ساحل

دوست عزیز با این فرد ازدواج نکن ،این مرد دوستت ندارم ،تو زندگی به مشکلات زیادی بر میخوری

بهار
5 ماه قبل
پاسخ به  ساحل

دوست عزیزم هیچ علاقه ای بهت نداره ومحترمانه داره میگه بهت رابطه تموم شده اس ارزش توبیشترازاین هستش که بخایی تورابطه بااین شخص بمونی

درس
5 ماه قبل
پاسخ به  ساحل

به نظر من دوست نداره اگه داشت این کارو نمی کرد

سميرا
4 ماه قبل
پاسخ به  ساحل

گاهي براي اطمينان از علاقه ي طرف مجبوري آخرين برگتو رو كني اگه تمام راههارو امتحان كردي و بازهم بي توجهي ميبيني آخرين راه اينه كه ازش به طور كامل و بدون هيچ توضيحي فاصله بگيري اگر علاقه اي از طرف ايشون وجودداشته باشه شروع به تلاش ميكنه كه دلتو به دست بياره،و اگر ديدي هيچ فرقي نكرد و بي توجه تر شد مطمين ميشي اين آدم ،آدم تو نيست دوست عزيز

لیلا
4 ماه قبل
پاسخ به  ساحل

متاسفانه باید رهاش کنی. هرگر درست نمیشه. من خونه زندگی پول همه چی در اختیارش قراردادم گفت منو نمیخواد چون بزرگترم.

كوثر
3 ماه قبل
پاسخ به  ساحل

سلام دخت خوب از اون آدم فرار كن.حتي اگه از همين لحظه با سرعت نور به سمتت اومد.از الان اينجوريه خدا ميدونه بعد از ازدواج دور از جون به چه غلط كردني ميندازتت.ان شاءالله حرفم رو بشنوي و عمل كني.

آلما
1 ماه قبل
پاسخ به  ساحل

به نظرم وقت خودتو تلف نکن الان که اینجوری هستی بری تو زندگی خیلی اوضاع بدتر میشه

مهتاب
8 ماه قبل

سلام من7ساله با دوستم زندگی میکنم بخاطر اعتیادش همه کار کردم ترک کنه حالا که بعد 7سال ترک کرده و سالم شده یکسره منو نادیده میگیره تو هر تعطیلاتی میره با دوستاش تفریح حرفم میزنم دعوامون میشه و بهانشم اینکه تو چون الکی دعوا درست میکنی متنفرم از کارات هه بله دوستان مثل من احمق نباشین از روزیکه باهامه همه کار کردم مث کوه پشتش بودم تو بدهیهاش کمکش کردم بهش جا و مکان دادم یکسره واسش بشور بپز تحویلش بگیر اخرشم وقتی ترک کرد خوشیهاش برا دیگرونه

پوانه
6 ماه قبل
پاسخ به  مهتاب

همه مردها همین هستند فقط زنان که قدرخودشون نمی دونند

تینا
5 ماه قبل
پاسخ به  پوانه

لایک

سما
6 ماه قبل
پاسخ به  مهتاب

دقیقا زندگی من 😔

بهار
5 ماه قبل
پاسخ به  مهتاب

شماکاردرستی کردی که کمک کردی شوهرت ترک کنه وب زندگی برگرده ولی توجه بیش ازحدشما بی توجهی به همراه داشته وایشون تصور کردن وظیفه شماس

سفیر
3 ماه قبل
پاسخ به  بهار

شوهر و دوست فرق دارن
اگر شوهر بود برای همیشه میخواست
دوست یعنی فقط تا وقتی به نفعشه

بينام
8 ماه قبل

اين موارد هيچ ربطي ب مرد بودن و زن بودن نداره فارغ از تفاوتهاي كمي ك وجود داره
در رابطه با زن ها هم اين موارد كاملا ب نظرم صدق ميكنه

عارفه
9 ماه قبل

سلام،شوهر من هم همه ی این مواردو داره،مثلا یه کلمه صحبت نمیکنه،همیشه سرش تو گوشیه،نمیزاره بیرون برم،بداخلاقه،تهمت میزنه،یا میگ برو خونه بابات،خرجی نمیده و…،بخاطر بچه هام تحمل میکنم😥😔

pari
3 ماه قبل
پاسخ به  عارفه

شوهر منم اینجوری هس بخاطر بچه هام نمیتونم برم😒

...
10 ماه قبل

من به هیچ کسی علاقه ندارم چه بسا متنفر‌هم هستم
اگر هم فکر کسی در ذهنم بیاد بی دلیل خودم و با فکر دیگه ای سرگرم میکنم و با اون فکر مزاحم درگیر نمیشم بلکه می‌گذرم از کنارش

بهار
5 ماه قبل
پاسخ به  ...

عزیزم اول بایدخودتودوست داشته باشی تابتونی بقیه روهم دوست داسته باشی

تینا
5 ماه قبل
پاسخ به  ...

بهترین کارومیکنی👍

لیلیوم
1 ماه قبل
پاسخ به  ...

آفرین کار درست همینه منم همین تصمیم رو گرفتم بعد از خراب شدن رابطه ام با کسی ک دوسش داشتم فقط و فقط میخوام علاقه ام خرج خودم کنم

فاطمه
10 ماه قبل

انقد با این مقاله گریه کردم که حد نداره .حالا دلیل رفتارهاشو فهمیدم .و هرروز شاهد ضعیف شدن خودم هستم

مریم
7 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

منم دقیقا گریه کردم و دلیل رفتارشو فهمیدم.. دیگه علاقه ای بهم نداره..کسی که جوری برخورد می‌کرد انکار نمیتونه بدون من زندگی کنه

فاطی
6 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

منم دقیقا مث تو
خسته شدم

سمیرا
10 ماه قبل

دورد.اولین باره که دارم نظریه مینویسم ولی انقدر که تمام نشانه ها در مرد زندگی من بود و هیچکدام از قلم نیفتاده هر مورد رو که میخوندم حرف دلم بود من باید بپذیرم که تلاش من برای دوست داشته شدن بیفایده است . ممنون از شما

Last edited 10 ماه قبل by سمیرا
M.a
7 ماه قبل
پاسخ به  سمیرا

به جهنم ک دوست نداره واسه خودت زندگی کن فقط ازش پول بگیربه خودت برس

تینا
5 ماه قبل
پاسخ به  M.a

😂

تیتی
2 ماه قبل
پاسخ به  سمیرا

مردا باید خودشون بخان کسیو . تانخانت هرکاری کنی بیفایدس

Sssargol
11 ماه قبل

واقعا توی این ۳۵مورد من ۲۰تا از این نشانه هارو در رفتار شریکم دیدم 🤦🙄

دریا
5 ماه قبل
پاسخ به  Sssargol

هنوز معلوم نیست باید صبر کنی ببینی بقیه ش چی میشه

انسان
1 سال قبل

من همیشه مخالف این ویژگی ها برای خانمم بودم اما مدام مادیات و زندگی دیگران و حتی خودم رو با بقیه مرد ها مقایسه می کنه به هیچ زنی جز اون نگاه نمی کردم اما الان ازش زده شدم فهمیدم که ارزش پیش اون به خاطر پول بوده

Last edited 1 سال قبل by انسان

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره