به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
نشانه های مردی که دوستمان دارد

نشانه های مردی که دوستمان دارد

هنگامی که مردی را در زندگی خود داریم که واقعا دوستمان دارد ، می توانیم معنای واقعی خوشبختی را تجربه کنیم . مردی که عاشق شماست، برای خوشحال بودن و خندیدن شما هر کاری می کند . شما را در اولین اولویت زندگی خود قرار می دهد و برای رسیدن به اهداف و آرزوهایی که دارید، از هیچ حمایتی دریغ نمی کند . او به بودن شما در کنار خود افتخار می کند و برای نگه داشتنتان در زندگی اش تلاش می کند . در این مقاله به نشانه های مردی که دوستمان دارد ، اشاره می کنیم . حتی مواردی که فهمیدن آن ها سخت است . اگر مرد شما این نشانه ها را داشت ، مطمئن باشید که کنار او خوشبخت خواهید شد .

نشانه های مردی که دوستمان دارد 

همه ما وقتی که عاشق می شویم یا از کسی خوشمان می آید ، علاقه داریم احساس طرف مقابل را نسبت به خودمان بدانیم . در مورد آقایان کمی سخت تر است . زیرا اکثر مردها ، شخصیت های درونگرا تر و محافظه کارتری نسبت به خانم ها دارند . به همین دلیل ، ممکن است تشخیص احساس واقعی آن ها سخت باشد . اما همیشه زبان بدن و رفتارهای یک مرد ، نشان دهنده علاقه ی او نسبت به شما هست . در این مقاله نشانه های مردی که دوستمان دارد را می خوانیم . و متوجه می شویم او بیش از آن که به شما بگوید که دوستت دارد ، با رفتارهایش ، نگاه هایش و احترامی که به شما می گذارد ، علاقه اش را فریاد می زند .

 

۲۸ نشانه ی مردی که دوستتان دارد :

 

۱. مردی که دوستتان دارد ،  به شما احترام می گذارد .

احترام واقعی یک چیز عمیق است .  احترام پایه ای است که می توانید با درک واقعی از یکدیگر و ارزش های خود ، رابطه ای پایدار برقرار کنید . و همچنین از مهمترین نشانه های مردی که دوستمان دارد ، است . شما می خواهید با مردی باشید که درون و بیرون شما را می شناسد . مردی که به خوبی شما را شناخته و دوستتان دارد ، به جای تلاش برای تغییر نظرات یا مرزهای شما ، به همه جوانب شخصیت شما احترام می گذارد .  و خوب می دانید که او شما را به شدت تحسین می کند .

« این نوع احترام آرام اما قدرتمند می تواند تأثیر شگفت آور مثبتی بر کل زندگی شما بگذارد .»

 

۲. شما کاملاً به او اعتماد دارید .

اعتماد یک کالای گران قیمت است ، زیرا چیزی است که باید ساخته شود . چرا از نشانه های مردی که دوستتان دارد ، اعتماد کردن شما به اوست ؟ زیرا مشخص است که او برای جلب این اعتماد سخت تلاش کرده است . کسب اعتماد یک مؤلفه اساسی در ساخت هر رابطه است و یک مرد عاشق این موضوع را خوب می داند.

داشتن اعتماد صادقانه به یک مرد فقط به این معنا نیست که شما معتقد هستید که او قصد ندارد خیانت کند یا دروغ بگوید .  بلکه بدان معناست که شما اطمینان دارید که وقتی به او احتیاج دارید ، کنار شما خواهد بود.  این بدان معناست که در به اشتراک گذاشتن عمیق ترین ترس ها و ناامنی ها ، با او احساس امنیت می کنید . اگر با مرد خود رابطه واقعاً قابل اعتماد دارید ، می توانید مطمئن باشید که او کاملاً روی شما سرمایه گذاری کرده است و از مهمترین نشانه های مردی که دوستتان دارد را داشته است .

 

۳. مردی که به شما علاقه مند است ، دست شما را می گیرد .

مردی که فقط بدن شما را می خواهد ، دست شما را نخواهد گرفت .  این نشانه این است که او می خواهد به همه بگوید که شما زن محبوب او هستید .
 

۴. پیشانی شما را می بوسد .

بوسیدن پیشانی یکی از زیباترین نشانه های مردی که دوستمان دارد ، است . هیچ چیز صمیمی تر و شیرین تر از بوسه های پیشانی نیست .  هيچ شهوتي در آن وجود ندارد . فقط یک ژست پاک ، محبت آمیز و اندکی محافظ است  که نشان می دهد او چقدر شما را دوست دارد .

 

۵. وقتی با شماست ، به طور تصادفی لبخند می زند .

زمانی که به شکل شگفت انگیزی خوشحال هستیم ، ممکن است مثل یک احمق لبخند بزنیم ، زیرا نمی توانیم جلوی آن را بگیریم .  بله همین طور است . یکی از نشانه های مردی که دوستتان دارد ، این است که وقتی در اطراف شماست ، از خوشحالی هرازگاهی و بدون دلیل لبخند می زند .

نشانه های مردی که دوستمان دارد

۶.  شما را با خانواده اش آشنا می کند .

هنگامی که یک مرد داوطلبانه تصمیم می گیرد که می خواهد شما را به خانواده خود معرفی کند ، شما برنده شدید . مردان با این کار وقت خود را تلف نمی کنند ، مگر اینکه شما را دوست دارند و در مورد رابطه جدی هستند .
 

۷. شما را با دوستانش آشنا می کند .

مرحله ی دیگر دوستان وی است . اگر دوستان مرد شما را دوست دارند ، واضح است که او به آن ها چیزهای خوبی راجع به شما گفته است . هنگامی که او در نبود شما ، از شما تعریف خوبی داشته باشد ، یکی دیگر از نشانه های مردی که دوستمان دارد را نشان می دهد .

 

۸. مردی که دوستتان دارد ، اشتیاق زیادی به بوسیدن شما دارد .

بین بوسه شهوانی و دوست داشتنی تفاوت وجود دارد .  اگر او واقعاً شما را ببوسد ، حتی بدون اینکه به رابطه جنسی منجر شود ، یک فرصت بسیار خوب وجود دارد که متوجه شوید او واقعا شما را دوست دارد .

 

۹.  به شما گوش می دهد .

اگر او مشتاقانه به حرف های شما گوش می دهد و صحبت کردن با شما را دوست دارد ، اگر او هنگام حرف زدن به شما نگاه می کند و بحث را دنبال می کند ، بدانید که او یکی از مهمترین نشانه های مردی که دوستتان دارد را دارد . زیرا ما زمانی می توانیم شنونده خوبی باشیم که شخصی که صحبت می کند برای ما دوست داشتنی و جذاب باشد .
 

۱۰. در مورد آینده صحبت می کند .

هنگامی که یک مرد از تعهد می ترسد یا قصد داشتن آینده ای را با شما ندارد ، او با شما برنامه ریزی نمی کند و قصد ازدواج با شما را ندارد .  بنابراین ، اگر او به آینده در کنار شما اشاره ای نکرده است و زمان نسبتا طولانی از رابطه شما می گذرد ، این علامتی است که ممکن است او برای تمام زندگی اش نمی تواند شما را دوست داشته باشد . یکی از واقعی ترین نشانه های مردی که دوستتان دارد ، همین است که او دلش می خواهد تمام زندگیش را کنار شما داشته باشد و ترس از دست دادن شما را دارد .
 

۱۱. شما او را می خنداند .

هرچه او بیشتر در اطراف شما بخندد ، بیشتر شما را دوست دارد . تمام رفتار و کارهای شما برای او شیرین و بامزه هستند . و به دلیل آرامشی که کنار شما احساس می کند ، می تواند با شما بخندد .

 

۱۲. مردی که دوستتان دارد ، برای شما وقت می گذارد .

همه ما در زندگی بسیار شلوغ هستیم و زمان با ارزش است ، اما او تصمیم می گیرد که آن را با شما بگذراند . بدون شک او نشانه های مردی که دوستتان دارد را به شما نشان می دهد . اگر بعد از کار زمانی پیدا می کند که علارغم خستگی به دیدن شما بیاید ، او دوستتان دارد .

نشانه های مردی که دوستمان دارد

۱۳. او دلتنگ شما می شود .

رفتار یک مرد وقتی که در کنار هم نیستید ، به همان اندازه که در حضور شما است ، اهمیت دارد.  آیا او به شما فکر می کند ؟  به شما می گوید که دلتنگ است ؟ آیا وقتی نیستید ، شکافی در زندگی او وجود دارد ؟  نشانه های مردی که دوستتان دارد ، واضح تر از این می شود ؟ او دوستتان دارد .
 

۱۴. به شما هدیه می دهد .

هرکسی می تواند جواهرات گران قیمت بخرد ، اما شخص خاصی که دوستتان دارد می تواند کتابی به شما هدیه دهد که واقعا معنا دارد . مردی که دوستت دارد ، با یک شاخه گل ، یک نوشته یا یک کتاب می خواهد معنای دوست داشتنش را به شما نشان دهد .

 

۱۵. مردی که عاشق شما است ، مرتباً به شما نگاه می کند .

آیا او به شما نگاه می کند ، حتی وقتی در حال انجام دادن کار دیگری هستید ؟ او هنگام نگاه کردن به شما ، گاهی لبخند می زند ؟ او نشانه های مردی که دوستمان دارد را نشانمان می دهد . ساده از کنار نشانه ها نگذرید .
 

۱۶. او از شخصیت شما تعریف می کند .

وقتی او اعتراف می کند که چقدر از حس شوخ طبعی شما یا خنده کودکانه شما لذت می برد ، هنگامی که او از تفکرات شما و اهدافتان تمجید می کند ، این یکی از نشانه های مردی که دوستتان دارد ، است . زیرا کسی که دوستتان ندارد ، به شخصیت و خوبی های شما توجهی نمی کند تا بخواهد از آن تعریف کند . بویژه در مردان که شخصیت کلی نگر تری نسبت به خانم ها دارند .
 

این مقاله هم بخوانید  اختلال چند شخصیتی چیست و چگونه درمان می شود؟

۱۷. مردی که دوستت دارد ، خودش را برای شما ناراحت می کند .

کمک به شما در همه مواقع ، همیشه راحت نیست و در بعضی مواقع ، حتی شامل مواردی است که او از انجام آن ها متنفر است .  اما او به هر حال این کار را انجام می دهد ، زیرا این برای شماست . وقتی مردی کاری که دوست ندارد را داوطلبانه برای شما انجام می دهد ، تنها یک معنی می دهد . شما از علایق و تنفرهای او مهم تر هستید و این نشانه بسیار خوبی از عشق او به شما است .

 

۱۸. او برای شما ایستادگی می کند .

ناگفته نماند ، از نشانه های مردی که دوستتان دارد ، این است که او به شدت از شما محافظت خواهد کرد و هنگام مشکلات یا رفتار نامناسب دیگران با شما ، ایستادگی خواهد کرد . او نمی خواهد هیچ چیزی موجب ناراحتی شما شود . زیرا برای یک مرد عاشق ، دردآور ترین موضوع این است که ناراحتی زنی که دوست دارد را ببیند .
 

۱۹. مرد عاشق بهترین پشتیبان شما است .

یک شریک خوب و دوست داشتنی از رویاها و تلاش های شما پشتیبانی می کند .  این نه تنها نشانه بلوغ است ، بلکه یکی از نشانه های مردی که دوستمان دارد ، است .
 

۲۰. به شما فضا می دهد .

عشق به معنای خفه کردن شریک زندگی نیست ! گاهی اوقات ، عشق در فضای بین دو شریک زندگی ، پیدا می شود .  او می فهمد که شما به فضا احتیاج دارید و او آن را به شما می دهد .  همیشه شما را کنار خود نگه داشتن ، از نشانه های مردی که دوستتان دارد نیست ، بلعکس . او به این دلیل که دوستتان دارد به شما فضا می دهد تا به اهداف خود نزدیک تر شوید و استقلال خود را از دست ندهید .

 

۲۱. مردی که دوستتان دارد ، اشتراک گذاشتن با شما را دوست دارد .

اغلب مردان دوست ندارتد در مورد چیزهای شخصی با کسی صحبت کنند . اما شما فرق می کنید .  او می داند که هرگز او را قضاوت نمی کنید و او می تواند در کنار شما آسیب پذیر باشد . به همین دلیل او اشتراک گذاشتن مسائل شخصی ، نگرانی ها و حتی ترس هایش را با شما دوست دارد .

 

۲۲. او به رفتارهای شما توجه می کند .

زوج های عاشق ، به مرور زمان علاقه دارند که آیینه ی یکدیگر باشند . اگر مردی شما را ستایش می کند و به رفتارهای شما دقت می کند ، او یکی از نشانه های مردی که دوستتان دارد را نشان می دهد . این که دوست دارد شبیه شما باشد .
 

۲۳. مرد عاشق به شما اجازه می دهد تا برنده شوید .

مردان عاشق پیروزی هستند .  آن ها می خواهند در بازی ها و شرط بندی ها همیشه برنده باشند . و هنگامی که او با خوشحالی برنده شدن را به شما می دهد ، او شما را دوست دارد . زیرا خوشحالی شما برای او لذت بخش تر از پیروزی است .
 

۲۴.  کمی حسود است .

نه به شکلی قدرتمند و تعصبی ، فقط با روشی دوست داشتنی یک مرد عاشق ، می خواهد شما فقط کنار او باشید .  او حتی نسبت به زمان گذراندن زیاد شما با دوستان دخترتان نیز کمی حسادت می کنند . زیرا می ترسند که چیزی شما را از او بگیرد .
 

۲۵. او شما را شریک خود می داند .

او رئیس یا دیکتاتور نیست .  او شریک زندگی شما ، برابر شما است و با شما مانند یک شریک برابر رفتار می کند .  نظر شما به اندازه خودش معتبر است ، و به شما نشان می دهد تا این را بدانید .  این بدان معنی نیست که شما هرگز با یکدیگر مخالف نیستید . این بدان معناست که وقتی کاری را انجام می دهید ، بحث بین شما دو نفر ، برابر خواهد بود .  از نشانه های مردی که دوستمان دارد ، این است که او هیچوقت خود را برتر از شما نمی داند .

داشتن شریک زندگی برای گفتن ایده ها و داشتن ماجراجویی ، یک هدیه واقعی است . در واقع مردی که شما را دوست دارد ، بزرگترین طرفدار شما و بهترین شریک جرم شما در زندگی است .  ارتباطات سالم در جایی که هر دو طرف احساس شنیده شدن و توجه داشته باشند ، باعث ایجاد رابطه ای با کیفیت می شود .  اگر در این مرحله از رابطه هستید ، بدانید که مرد شما برای شما ارزش قائل است .

 

۲۶. کسی که دوستت دارد ، از «ما» حرف می زند ، نه من !

استفاده کردن از ما ، به جای من یا تو ، می تواند به وابستگی ملایم بین دو نفر اشاره کند ، اما در مورد دو فرد که به هم می پیوندند و به عنوان یک زوج هستند ، واقعاً شیرین است.  وقتی حضور شما در تمام بخش های زندگی مرد ، پررنگ است ، او نمی تواند زندگی را بدون شما تصور کند .  این یک تعهد سنگین است که باید از آن قدردانی کنید . مردی که شما دو نفر را «ما» می داند ، در واقع شما را بخش جدانشدنی از خودش می داند .

 

۲۷. شما را در اولویت قرار می دهد .

او اولویت شماره یک را برای شما رقم خواهد زد.  آقایان و به طور کلی مردم دوست دارند وقت خود را برای چیزهایی که مهم هستند ، صرف کنند .
 

۲۸.  تسلیم نمی شود .

بودن با مردی که به نظر می رسد ممکن است به دلیل هر مشکلی ، از رابطه خارج شود ، استرس زا و ناپایدار است .  مردی که در اولین نشانه های یک مشکل ، تهدید به رفتن می کند ، انتخاب مناسبی برای رابطه طولانی مدت نیست .  این نوع مرد به شما و رابطه تان ، به عنوان فرصتی برای رشد و بلوغ خودش نگاه خواهد کرد .  و هنگامی که برای او فایده ای نداشته باشید ، شما را ترک خواهد کرد . وقتی با مردی هستید که به شما احساس امنیت می دهد ، نه تنها شما را تهدید به ترک کردن نمی کند ، بلکه برای نگه داشتن شما در زندگی تلاش می کند ، او با ارزش ترین نشانه های مردی که دوستتان دارد را به شما نشان می دهد .

« این مرد را ترک نکنید و قدردانش باشید . احترام و تعهد متقابل باعث ایجاد یک رابطه الهام بخش و توانمند می شود .»

 

توجه داشته باشید :

توجه کنید که دوست داشتن ، تنها عامل نگه دارنده ی یک رابطه نیست . برای داشتن رابطه ای سالم ، تلاش های دو طرفه زیادی نیاز است . هنگامی که باور کردید که مردتان ، دوستتان دارد ، باید هر دوی شما برای سازگاری بیشتر و عمیق تر کردن رابطه تان ، تلاش کنید .

اعتماد صادقانه به یک مرد به چه معناست؟

داشتن اعتماد صادقانه به یک مرد فقط به این معنا نیست که شما معتقد هستید که او قصد ندارد خیانت کند یا دروغ بگوید .  بلکه بدان معناست که شما اطمینان دارید که وقتی به او احتیاج دارید ، کنار شما خواهد بود.  این بدان معناست که در به اشتراک گذاشتن عمیق ترین ترس ها و ناامنی ها ، با او احساس امنیت می کنید . اگر با مرد خود رابطه واقعاً قابل اعتماد دارید ، می توانید مطمئن باشید که او کاملاً روی شما سرمایه گذاری کرده است و از مهمترین نشانه های مردی که دوستتان دارد را داشته است .

حسادت در مردی که ما را دوست دارد معمولا به چه شکلی بروز می کند؟

نه به شکلی قدرتمند و تعصبی ، فقط با روشی دوست داشتنی یک مرد عاشق ، می خواهد شما فقط کنار او باشید .  او حتی نسبت به زمان گذراندن زیاد شما با دوستان دخترتان نیز کمی حسادت می کنند . زیرا می ترسند که چیزی شما را از او بگیرد .

شناخت چه اهمیتی در نشان دادن میزان علاقه یک مرد دارد؟

مردی که به خوبی شما را شناخته و دوستتان دارد ، به جای تلاش برای تغییر نظرات یا مرزهای شما ، به همه جوانب شخصیت شما احترام می گذارد .  و خوب می دانید که او شما را به شدت تحسین می کند .

4.7/5 - (332 امتیاز)
90 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
گناه کار
2 روز قبل

با یه اقا پسری اشنا شدم و بهم علاقمند شدیم خیلی دوسش داشتم و دارم و اونم عاشقم بود ….تمام ویژگی های بالا رو هم داشت
در مورد اینده و حتی زمان نامزدی وووو مشخص کرده بودیم…
خیلی حساس و غیرتی بود …یروز امتحانم کرد ب دوستش گفت ک منو امتحان کنه …(البته ک من نمیدونستم بعد فهمیدم)
من جواب ندادم و بلاک کردم…ولی نمیدونم چرا باز از بلاک دراوردم پسره رو و همین باعث شد عشقمو از دست بدم….
و بگه دیگه دوسم نداره و عاشقم نیست
کلا بره از زندگیم و بگه همه چیز تمکم شد ….
و دیگه جواب تلفن و پیامم نده …
یعنی برمیگرده؟!
یعنی مثل قبل دوباره میتونم داشته باشمش!
واقعا فرشته بود

دخترک زیبا
1 ماه قبل

سلام من یه ۲۰ جلسه ای میشه میرم کلاس زبان بعد یه پسری هست تو کلاس وسط کلاس متوجه میشم بطور کم و بیش منو نگاه میکنه و با همه ی اها یه فرقی میکنه یه همش یه سخنتی تو چشاش هس میکنم.
من الان عاشقش شدم.امروزم کلاس داشتم گوشیمم برده برده برده بودم کلاس بعد آخر داشتم از تخته عکس میگرفتم بعد پسره با لحن شوخی اما معلوم بود با استرس و ترس میگه گفت که بیا عکس بندازیم بعد هردوتامون راهاپون جدا شد رفتیم خونمون.میتونید بگید این پسر عاشق من هست؟

لطفا زود جوامو بدید.سپاس از لطفتون🤍

Last edited 1 ماه قبل by دخترک زیبا
کیانا
1 ماه قبل

۱۷ سالمه و استادی دارم که هر هفته دو سه بار باهاش کلاس دارم و موقع دیدن کارام همیشه شخصیت منو توصیف میکنه مثلا بعضی وقتا میگه گوگولی هسی بعضی وقتا میگه شخصیت آرومی داری ولی شیطنتی درونته نگاهم میکنه و همیشه میخواد حرفایی بزنه که منو بخندونه..نمیدونم واقعا حسی بهم داره یا نه؟

فاطمه
1 ماه قبل

سلام من فاطمه هستم
من پسری که عاشق هستم هروز می بینم اون خیلی به من نگاه میکنه و دوستم هم میگه عاشقته اما من باور نمی کنم همیشه بامن حرف میزنه
ایا اون عاسقمه؟

یگان
1 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر ببخشید یه سوال داشتم یه پسری هست که من هروقت میرم بیرون از مغازه ایشون رد میشم سریع سرشو برمی گردونه نگاهم می‌کنه یا وقتی منو میبینه در هنگام هر کاری که باشه اونو ول می‌کنه و سرگرم می‌کنه آیا این آقا علاقه مند به من هست

یگانه
1 ماه قبل

سلام من یگانه هستم ۱۲ ساله عاشق یه پسر هستم به نام تاها ما طبقه سوم واحد ۱۳ اون همکمف واحد ۱ وقتی میخوام با اسانسور برم بالا مانش درو باز میکنه به صحبت کردن قبلن بهم با دوچرخش قلب نشون میداد برام شعر میخوند سعی میکرد پیشم بشینه و از کنارم رد شه ولی چند وقته نمیاد بیرون ولی بخاطر حیت شبا میاد و نسبت قبلا هیچ کدوم ازین کارارو نمیکنه ولی مامان باش منو دوست دارن چند بارم نذری اوردن من واقعا پسررو دپست دارم ولی احساس اونو نمیدونم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

نگین
1 ماه قبل

سلام به نظر شما پسری که میگه تا خودت نخوای دستتو نمیگیرم دوستم دارد یا پسری که خودش دستمو میگیرد و میبوسد؟

مبینا
2 ماه قبل

من به یکی دیگه از پسر عمه هام علاقه دارم اما وقتی من می بینه سرش رو پایین میندازه و رد میشه وقتی من می بینه نگام نمی کنه خیلی ازم خجالت می کشه و سعی می کنه خود نمایی کنه به نظر شما من رو دوست داره یا نه

الی
1 ماه قبل
پاسخ به  مبینا

خوب عزیزم معلومه دوست نداره
اگه کسی و دوس داشته باشی خجالت سرت نمیشه

مبینا
2 ماه قبل

سلام.. من مبینا هستم ۱۶ سالم هست من وقتی پسر عمم را می بینم باهام خیلی خوب رفتار می کنه سلامم میده و وقتی من میبینه خندش میگیره و فقط به من نگاه میکنه به نظرتون بهم علاقه پیدا کرده..

علیمحمدی
3 ماه قبل

مطالب عالی بود ممنوناز شما

فاطمه
3 ماه قبل

سلام من فاطمه زهرام ۱۸سالم هست و حدود دوسال پیش پسر عموم بهم ابراز علاقه کرد من چون مستقیم به خودم گفته بود و اون روز ی خورده عصبی بودم خیلی تند باهاش برخورد کردم اما بعد از اون هم خونوادشو فرستاد هم ی نفر دیگه رو اما من دلم پیش کس دیگه بود رد کردم مدتیه متوجه شدم بخاطر ی سری شرایط خونوادگی و شرایط خصوصی ازدواج من به صلاحه اون با اینکه هنوزم تو شعرایی که میگه و استوری میکنه ب طور غیر مستقیم علاقش به من میفهمونه اما دیگ میدونم به خاطر شکسته شدن غرورش حاضر نیست بیاد دوباره حرفش رو بزنه من غرورم اجازه نمیده برم بخاطر اون حرفاو شکستن دلش حتی عذر خواهی کنم جای من بودید چکار میکردین

Last edited 3 ماه قبل by فاطمه
الی
1 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

باهاش حرف بزن ازش معذرت خواهی کن بگو عصبی بودم

یک بنده ی خدا
3 ماه قبل

سلام بچه ها
من یه سوال داشتم
یک شخصی خیلیی خیلیییی به من خیره میشه.
و جالب اینجاست منه شوت اصلا نفهمیده بودم ، بار به صورت اتفاقی همدیگرو دیدیم و سلام کردیمو اینا بعد همون لحظه داداشم اومد اونم داشت حرف میزد گفت خوبی؟ بعد من نفهمیدم منو میگه داداشمو میگه کیو میگه؟ دوستام میگن که دوست داره من باز انکار کردم گفتم نه . ولی یه بار فال گرفتم بعد حالت عاشقی و اینا داشت بعد من گفتم ایش حالا که عاشق منه، همون داداشم که گفتم بچم هم هست گفت که فلانی 😐گفتم چرا زر میزنی آخه بچه؟ بعد گفت به خدا راست میگم ، همش نگاهت می‌کنه ، اصلا چرا همش نگاهت می‌کنه؟ یعنی چی؟😶بعد گفت که به داداشش گفتم اون گفت که دوسش داره طبق معمول قیافه ی من😶🙄☹️😒دوباره من گفتم اینا چرت میگن بچن نمی‌فهمن اون روز داشتم میرفتم بیرون بعد از داداشم پرسید کجا می‌ره؟ ☹️😶

ولی خب این خانواده اهل دوستی و این چیزا نیستن و می‌دونه که خانواده ی ما هم اهل این چیزا نیستن ، بعدم تو محله به پاکدامنی معروفه 🥲 لامصب بابام آن‌قدر اونو دوست داره و ازش تعریف می‌کنه منو دوست نداره😅
و یه چیز دیگه هم که هست خانواده ی اونا تو محله با خانواده ی ما خیلی اوکین فقط

mina
4 ماه قبل

سلام من به به نفر علاقه مند شدم 17سالمه پسره هم نمیدونم چن سالشع بهش میخوره 20و خورده ای باشه خیییلی هم ازش خوشم اومده ما همیشه تو کافه که پاتوقمونه میریم بعد اونم اونحاس دیگه واقعا ذهنمو درگیر کرده بنظرتون جیکار کنم؟

غزل
4 ماه قبل

سلام من غزلم ۱۳ سالمه چند ماهی میشه که عاشق پسر خاله ام شده ام اون ۱۷ ساله است اسمش معراج
خیلی باهم تفاهم داریم حرف هایی که من می زنم توی خانه عجیب توی خونه خودشونم این حرف ها می زنه ابراز عشق کرده ولی نمی دونم راست میگه
سیگار میکشه
منحرف است
رابط جنسي باهم داشتیم و داریم
گل کشیده الان نمی کشید
قبلا دوست دختر داشته
الان نم دونم راست می گه که عاشق من اس من هم بهش ابراز عشق کردم
لطفا جوابمو زود بدهید

تیم محتوا روان آرام
4 ماه قبل
پاسخ به  غزل

سلام دوست عزیز؛ توصیه میشه در این سن وارد رابطه آسیب زا و ریسکی نشوید.

سارا
3 ماه قبل
پاسخ به  غزل

۱۳ سالته رابطه جنسی انجام دادی چقدر بد من الان ۱۳ سالمه خیلیا بم میگن عاشقتیم ولی تا حالا نرفتم پیششون و ن منو لمس کردن چقدر از دختری که فلفلیه بدم میاد

غزل
4 ماه قبل

ببخشید دوست دختر داشته الان نداره

Last edited 4 ماه قبل by غزل
غزل
4 ماه قبل

راستی من ۱۳ سالمه ولی پسر خالم ۱۷ سالشه هرچی بگم برایم فراهم میکنه و ازش هرسوالی که ازش بپرسم میگه
بعد دوست دوختر داره
منحرف است
گل کشیده
و سیگار میکشه

غزل
4 ماه قبل

سلام پسر خاله ام ابراز عشق کرده من هم همین طور ولی نمی دونم راست میگه آخه باهم رابطه جنسی داشتیم

تیم محتوا روان آرام
4 ماه قبل
پاسخ به  غزل

سلام دوست عزیز؛ تو این سن داشتن رابطه توصیه نمیشه و ممکنه عواقب جبران ناپذیری داشته باشه.

روژان
5 ماه قبل

سلام من ۲۴سالم بود با پسری آشنا شدم باهاش رابطه جنسی برقرار کردم بعدش دیدم باهم تفاهم نداریم خسیس بوداهل خرج کردن نبودواینکه بهم گفته بود ازدواجی نیستم باهاش کات کردم… چند سال از اون ماجرا گذشت این هر دفعه تو این سالها بهم پیام میداد ولی من بلاکش میکردم تااینکه دوباره به هم پیام دادیم بهم گفت دوستم داره ولی بازم حرف ازدواج نزد نمیدونم چیکار کنم بعد پنج سال هنوزم فراموشم نکرده بهش میگم برو دنبال کس دیگ میگه نمیرم من تورومیخوام😐

Last edited 5 ماه قبل by روژان
تیم محتوا روان آرام
5 ماه قبل
پاسخ به  روژان

سلام دوست عزیز؛ رابطه دارای ابعاد و جنبه های مهمتر از مواردی هست که شما تجربه کردید و برای بررسی و اطمینان بیشتر از مشاوره پیش از ازدواج کمک بگیرید.

masiii
5 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر من ۱۶ سالمه و تو فضای مجازی با یه پسری که ۲۴ سالش بود بهش علاقه پیدا کردم بعد بهش گفتم چه حسی بهش دارم اونم خندید گفت مشخص بود منو دوس داری گفت فلا تو گپ یا پیوی با هم میچتیم تا خدا چی می خواد گفت ن اینکه دوست نداشته باشما دختر خوبی هستی بعد کم کم اینطور شد که یه دختره هم سن من بود که بهش علاقه پیدا کرد دختره باهاش رل زد بعد سه روز کات کردن ولی من هنوز خیلی دوسش دارم خیلی زیاد الان ۲سال شد که دوسش دارم اون دختر باعث شد با من دعوا بی افته به نظرتون منو دوس داشت یا داره؟؟؟؟

پری
5 ماه قبل
پاسخ به  masiii

نه اگه دوست داشت بخاطر یکی دیگه باهات دعوا نمیکرد یا اصلا نمی‌رفت با یکی دیگه

ـــ
5 ماه قبل

سلام
سن من 14 سالمه تو فضاي مجازي عاشق يه ﭘـسر شود كه 18 سالش هست يك بار. با اون سوار ماشين شودم از اخلاقش خوشم اومد ولي بش شك دارم كه دوستم نداره خيلي ﭘـسر خوبيه ولي من بش شك ميكنم هر وقت هر ساعتي باشه كه بش بگم بيا ميخوام ببينمت مياد و باينكه بابام اون رو ديد و ترقيبش كرد نترسيد هميشه مياد بـﭼـه هها كمكم كنيد دوستم داره؟ 😕🥺

سید یاسین یحیوی
1 ماه قبل
پاسخ به  ـــ

آر وقتی دلش میخواد هر روز تو رو ببینه حتما دوست داره❤

دختر
5 ماه قبل

سلام یک پسری هست که. وقتی. من و. نگاه میکنه خندش میگیره. اون. داشت با گوشی بازی میکرد من هم. با کسی. دیگه. صحبت میکردم و من. یوهو دیدم داره من و. نگاه میکنه.دوبار شد و.دیگه نگاه نکرد رفت.اونور. آیا منو. دوست دارد

یه دوست
5 ماه قبل
پاسخ به  دختر

نه اینجور که میگی دوست نداره

ماهرخ
5 ماه قبل
پاسخ به  یه دوست

یه پسری هست تو مدرسه سعی میکنه باهام ارتباط برقرار کنه همیشه کمکم میکنه دوسم دازه

پری
5 ماه قبل
پاسخ به  دختر

دوست نداره ولی ممکنه ازت یه کوچولو خوشش بیاد اگه خیلی نگاه می‌کنه یه بار دو بار که عادیه

زهرا
5 ماه قبل

سلام لطفابامردمتاهل واردرابطه نشین زندگی تلخشونوجهنم نکنین اون مردهیچ وقت زندگی شوخراب نمیکنه لطفاشماهم خودتونوخراب نکنین

زهرا
5 ماه قبل

من زخم خورده دوست نداشتن وداغون شده خیانت کاش میشدبدون نیازبه دوست داشته شدن ومحبت مردنامردشادوجوان زندگی کرد

زهرا
6 ماه قبل

باسلام
اسم من زهراس و ۱۳سالمه
اسم پسرداییم امیره و ۱۴سالشه
ماجرا اینه که:)
من وقتی ۷سالم بود عاشق شدم
الان شما میگید بخاطر سنمه! خیر! اینطورنیست! عشق من واقعیه!
وقتی ۷سالم بود فهمیدم عاشق شدم، پسرداییمو خیلی دوست داشتم، باهام خیلی مهربون بود، همه اسباب بازیاشو به من میداد، باهام خیلی اروم و شمرده و مهربون حرف میزد، کم کم داشت دوماه میشد که ندیده بودمش، یعنی به وضعی دلتنگش بودم که نگم براتون، بزور مامانمو بردم خونه داییم اینا، دیگه کم کم داشت ۹سالم میشدو باحسرت با امیر بازی میکردم، چون تو خانواده ما عیبه یه دختر که به سن تکلیف رسید با پسرا باشه
۹سالم شد یه روز امیر دستشو دراز کرد که باهام دست بده و سلام کنه، ولی من دست ندادم، از لجم باهاش حرف هم نزدم. دیگه هروقت میرفتیم خونشون بااینکه دلتنگ مهربونیاش بودم باهاش حرف نمیزدم، دیگه گذشت و کرونا اومد و ماهیچوقت نرفتیم خونشون.
دیگه طاقت نیوردم تابستون ۱۴٠٠ شمارشو گیر اوردم رفتم تو وات بهش پیام دادم که عاشقت شدم! ولی اون با بی رحمی تمام گف دخترعمه حالت خوبه؟ این چرت و پرتا چیه میگی! برو یه لیوان اب بخور.
دلم شکست بااین حرفاش. افسردگی گرفتم. با خواهرم رفتیم پیش روانشناس برای افسردگیم. هرکاری کرد خوب نشدم. که. نشدم!
امسال برای دیدو بازدید ۱۴٠۱رفتیم خونشون. خیلی بزرگ شده بود خیلی. نتونستم نگاش کنم خجالت میکشیدم.
امیر اومد جلوی همه بشقاب گذاشت حتی خواهرم که پیشم بود. ولی جلوی من نذاشت.! حتی بااینکه یه بشقاب تو دستش بود..!
ناراحت شدم ولی کمی بعد جلوی منم گذاشت. به همه قنادی تعارف کرد به من که رسید من استرس گرفتم همه جام یخ زد قلبم تند تند میزد. به سختی بر داشتم و گذاشتم رو بشقاب. به زور ماسکمو کشیدم پایین و قنادی خوردم. دهنم قورت نمیداد.وقتی میخواستیم بریم خونمون داشتم جلو اینه شالمو درست میکردم که دیدم امیر از اونور داره نگام میکنه. چشمم به چشمش خورد. خیلی خیلی خیلی خیلی خجالت کشیدم. اومدم اینور.
شبش امیرو مامان و باباش اومدن خونه ما. چون من امادگی نداشتم با خجالتی رفتم اتاقم و بیرون نیومدم.! حتی سلامم ندادم..!!
زنداییم میگف زهرا چرا بیرون نمیای؟ اها فهمیدم چون امیراینجاست! امیر هم لبخند زده 😮
الان من ازتون راهنمایی میخوام. میخوام بدونم امیربهم حسی داره یا نه؟
نمیگم عاشقمه نه! میگم حس!
لطفا نگید بخاطر سن و هیجاناتم! خیر! اینطورنیییییییست!!!!!
لطفا بهم جواب بدید. من کسیو ندارم حرفامو بهش بگم!

Silver
5 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

میخای مطمئن شی از خودش بپرس
ولیا بدون اون اول بلوغشه و پسرا این سن خیلی چیزی متوجه نیستن از عشق و این چیزا
چون دخترا زودتر ب بلوغ میرسن

سید یاسین یحیوی
1 ماه قبل
پاسخ به  Silver

پس من چجوری ۱۳ سالم بود وابسته یه نفر شدم

پری
5 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

منم 12 سالمه عاشق شدم مثل تو کسی رو ندارم که بهش بگم
به نظرم عاشقت شده چون داشته به بزرگتر ها احترام میگذاشته که بره تو دل خانوادت

پری
5 ماه قبل
پاسخ به  پری

عاشق نشدی فقط علائم بلوغه👌🏻

...
1 ماه قبل
پاسخ به  پری

چه عشقی بابا تو این سن 12 سالگی چی از دنیا دیدین شما هنوز😐

سامان
24 روز قبل
پاسخ به  پری

دلبرت خنده کنه بادیگرون/توبسوزی وبراش گریه کنی.😂😢..آخه تواز عشق وعاشقی چی بلدی ؟چه میدونی عشق چیه.از زندگی مشترک چی میفهمی؟اگه خیلی دلت تنگ شده برو یه عروسک بخر وخودتو باهاش سرگرم کن.توهنوز دهنت بوی شیرمیده

مهسا
4 روز قبل
پاسخ به  سامان

تو از عشق چی میدونی

ـــ
5 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

اره ولي بايد ازش خجالت نكشي يكم باش مهربون باش مثل قبل اونم عاشقت ميشه

نگین
5 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

سلام بنظر من دوست داره ولی هنوز بهت نمیگه

دختری خسته
4 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

سلام عزیز دلم
زهرا جان فراموشش کن، میدونی الان سنت کمه نمیشه یه سری چیزا رو گفت ولی بدون همه‌ی مردا فقط یه هدف دارن اونم رابطه اس، عاشق شدن نیست چون مردا اصلا عشق و عاشقی بلد نیستن! من نمیگم همه مردا ولی بیشترشون! حرفامو باور کن زهرا. منم مثل تو دخترم درک میکنم ولی کمتر بهش فکر کن وقتتو پر کن هر وقت هم به یادش افتادی از ذهنت بیرونش کن. برای خودت غرور داشته باش به خاطر یه آدمی که معلوم نیست باهات بمونه یا ن هیچوقت نپرس که عاشقته یا ن چون اگه عاشقت باشه قطعا خودش بهت میگه.

سید یاسین یحیوی
1 ماه قبل
پاسخ به  دختری خسته

والا راس میگی ما تو کوچه خودمون کلا ۸ نفریم
ولی من تنها آدمیم کع لاشی نیست
همشون یا هوس بازن یا کلی رابطه با دختر یا چشمشون همش به دخترا و زنای مردمه💔

الی
1 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

بنظرم دوست داره شاید اون موقع که گفتی حسی بهت نداشته ولی الان داره بهش بگو

سامان
24 روز قبل
پاسخ به  زهرا

ببین دخترخانوم کوچولو توالان فقط13سالته .احساساتت وافکارت وعاشق شدنت به هیچ وجه منطقی نیست.جنس وشرایط وموقعیت پسرهابادخترها خیلی فرق میکنه.اون هنوزازجهات گوناگون یه شخص تکامل یافته نیست که شرایط وحس واحساسش .یکسان باشه ودرجایگاهی هم نیست ک بخواد عاشقت بشه وبراهمیشه ازدواج و…اون پسرالان ک 14سالشه اون جواب روبهت داد ک بنظرکاملا حرف سنجیده ای بود.بزرگترکه شدوتو یه جامعه ی بزرگترکه واردشدوقتی ک بادخترای دیگه روبرو شد ممکنه معیارهاش ب کلی تغیرکنه وحتی اگه یه ذره ب توفکرهم میکرد دیگه نکنه.چون هنوزخیلی وقت داری.پس توهم بهتره سقف آرزو هات رو بالاترببری وبراآینده تصمیم بگیری وب درس وپیشرفتت فکرکنی.سعی کن آرزوی خیلی هابشی ن اینکه کسی رو آرزو کنی وبراش بسوزی .خودت روبالاببر اون وقت شایدبهتراز اون گیرت بیاد….عشق وعاشقی باگدایی کردن نمیشه

سحر
7 ماه قبل

سلام من عاشق ی پسره هستم نمیدونم دوسم داره یا نه میگ دیپلم گرفتم میام خاستگاریت از اینده کم حرف میزنه سر قرار دوس داره با من رابطه داشته باشه کمکم کنید

مریم
5 ماه قبل
پاسخ به  سحر

اگر واقعا کسیو دوست داری راست ودرست از خودش بپرس یکی از نشانه های بلوغ فکری داشتن اعتماد بنفس اگر دنبال جواب از این و اونی یعنی تو یک بچه ای عزیز من

احسان
3 ماه قبل
پاسخ به  سحر

سلام اون فقط میخواد ازت سو استفاده جنسی کنه به نظر من که یه پسرم

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره