به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
نشانه های مردی که دوستمان دارد

نشانه های مردی که دوستمان دارد

هنگامی که مردی را در زندگی خود داریم که واقعا دوستمان دارد ، می توانیم معنای واقعی خوشبختی را تجربه کنیم . مردی که عاشق شماست، برای خوشحال بودن و خندیدن شما هر کاری می کند . شما را در اولین اولویت زندگی خود قرار می دهد و برای رسیدن به اهداف و آرزوهایی که دارید، از هیچ حمایتی دریغ نمی کند . او به بودن شما در کنار خود افتخار می کند و برای نگه داشتنتان در زندگی اش تلاش می کند . در این مقاله به نشانه های مردی که دوستمان دارد ، اشاره می کنیم . حتی مواردی که فهمیدن آن ها سخت است . اگر مرد شما این نشانه ها را داشت ، مطمئن باشید که کنار او خوشبخت خواهید شد .

نشانه های مردی که دوستمان دارد 

همه ما وقتی که عاشق می شویم یا از کسی خوشمان می آید ، علاقه داریم احساس طرف مقابل را نسبت به خودمان بدانیم . در مورد آقایان کمی سخت تر است . زیرا اکثر مردها ، شخصیت های درونگرا تر و محافظه کارتری نسبت به خانم ها دارند . به همین دلیل ، ممکن است تشخیص احساس واقعی آن ها سخت باشد . اما همیشه زبان بدن و رفتارهای یک مرد ، نشان دهنده علاقه ی او نسبت به شما هست . در این مقاله نشانه های مردی که دوستمان دارد را می خوانیم . و متوجه می شویم او بیش از آن که به شما بگوید که دوستت دارد ، با رفتارهایش ، نگاه هایش و احترامی که به شما می گذارد ، علاقه اش را فریاد می زند .

 

۲۸ نشانه ی مردی که دوستتان دارد :

 

۱. مردی که دوستتان دارد ،  به شما احترام می گذارد .

احترام واقعی یک چیز عمیق است .  احترام پایه ای است که می توانید با درک واقعی از یکدیگر و ارزش های خود ، رابطه ای پایدار برقرار کنید . و همچنین از مهمترین نشانه های مردی که دوستمان دارد ، است . شما می خواهید با مردی باشید که درون و بیرون شما را می شناسد . مردی که به خوبی شما را شناخته و دوستتان دارد ، به جای تلاش برای تغییر نظرات یا مرزهای شما ، به همه جوانب شخصیت شما احترام می گذارد .  و خوب می دانید که او شما را به شدت تحسین می کند .

« این نوع احترام آرام اما قدرتمند می تواند تأثیر شگفت آور مثبتی بر کل زندگی شما بگذارد .»

 

۲. شما کاملاً به او اعتماد دارید .

اعتماد یک کالای گران قیمت است ، زیرا چیزی است که باید ساخته شود . چرا از نشانه های مردی که دوستتان دارد ، اعتماد کردن شما به اوست ؟ زیرا مشخص است که او برای جلب این اعتماد سخت تلاش کرده است . کسب اعتماد یک مؤلفه اساسی در ساخت هر رابطه است و یک مرد عاشق این موضوع را خوب می داند.

داشتن اعتماد صادقانه به یک مرد فقط به این معنا نیست که شما معتقد هستید که او قصد ندارد خیانت کند یا دروغ بگوید .  بلکه بدان معناست که شما اطمینان دارید که وقتی به او احتیاج دارید ، کنار شما خواهد بود.  این بدان معناست که در به اشتراک گذاشتن عمیق ترین ترس ها و ناامنی ها ، با او احساس امنیت می کنید . اگر با مرد خود رابطه واقعاً قابل اعتماد دارید ، می توانید مطمئن باشید که او کاملاً روی شما سرمایه گذاری کرده است و از مهمترین نشانه های مردی که دوستتان دارد را داشته است .

 

۳. مردی که به شما علاقه مند است ، دست شما را می گیرد .

مردی که فقط بدن شما را می خواهد ، دست شما را نخواهد گرفت .  این نشانه این است که او می خواهد به همه بگوید که شما زن محبوب او هستید .
 

۴. پیشانی شما را می بوسد .

بوسیدن پیشانی یکی از زیباترین نشانه های مردی که دوستمان دارد ، است . هیچ چیز صمیمی تر و شیرین تر از بوسه های پیشانی نیست .  هيچ شهوتي در آن وجود ندارد . فقط یک ژست پاک ، محبت آمیز و اندکی محافظ است  که نشان می دهد او چقدر شما را دوست دارد .

 

۵. وقتی با شماست ، به طور تصادفی لبخند می زند .

زمانی که به شکل شگفت انگیزی خوشحال هستیم ، ممکن است مثل یک احمق لبخند بزنیم ، زیرا نمی توانیم جلوی آن را بگیریم .  بله همین طور است . یکی از نشانه های مردی که دوستتان دارد ، این است که وقتی در اطراف شماست ، از خوشحالی هرازگاهی و بدون دلیل لبخند می زند .

نشانه های مردی که دوستمان دارد

۶.  شما را با خانواده اش آشنا می کند .

هنگامی که یک مرد داوطلبانه تصمیم می گیرد که می خواهد شما را به خانواده خود معرفی کند ، شما برنده شدید . مردان با این کار وقت خود را تلف نمی کنند ، مگر اینکه شما را دوست دارند و در مورد رابطه جدی هستند .
 

۷. شما را با دوستانش آشنا می کند .

مرحله ی دیگر دوستان وی است . اگر دوستان مرد شما را دوست دارند ، واضح است که او به آن ها چیزهای خوبی راجع به شما گفته است . هنگامی که او در نبود شما ، از شما تعریف خوبی داشته باشد ، یکی دیگر از نشانه های مردی که دوستمان دارد را نشان می دهد .

 

۸. مردی که دوستتان دارد ، اشتیاق زیادی به بوسیدن شما دارد .

بین بوسه شهوانی و دوست داشتنی تفاوت وجود دارد .  اگر او واقعاً شما را ببوسد ، حتی بدون اینکه به رابطه جنسی منجر شود ، یک فرصت بسیار خوب وجود دارد که متوجه شوید او واقعا شما را دوست دارد .

 

۹.  به شما گوش می دهد .

اگر او مشتاقانه به حرف های شما گوش می دهد و صحبت کردن با شما را دوست دارد ، اگر او هنگام حرف زدن به شما نگاه می کند و بحث را دنبال می کند ، بدانید که او یکی از مهمترین نشانه های مردی که دوستتان دارد را دارد . زیرا ما زمانی می توانیم شنونده خوبی باشیم که شخصی که صحبت می کند برای ما دوست داشتنی و جذاب باشد .
 

۱۰. در مورد آینده صحبت می کند .

هنگامی که یک مرد از تعهد می ترسد یا قصد داشتن آینده ای را با شما ندارد ، او با شما برنامه ریزی نمی کند و قصد ازدواج با شما را ندارد .  بنابراین ، اگر او به آینده در کنار شما اشاره ای نکرده است و زمان نسبتا طولانی از رابطه شما می گذرد ، این علامتی است که ممکن است او برای تمام زندگی اش نمی تواند شما را دوست داشته باشد . یکی از واقعی ترین نشانه های مردی که دوستتان دارد ، همین است که او دلش می خواهد تمام زندگیش را کنار شما داشته باشد و ترس از دست دادن شما را دارد .
 

۱۱. شما او را می خنداند .

هرچه او بیشتر در اطراف شما بخندد ، بیشتر شما را دوست دارد . تمام رفتار و کارهای شما برای او شیرین و بامزه هستند . و به دلیل آرامشی که کنار شما احساس می کند ، می تواند با شما بخندد .

 

۱۲. مردی که دوستتان دارد ، برای شما وقت می گذارد .

همه ما در زندگی بسیار شلوغ هستیم و زمان با ارزش است ، اما او تصمیم می گیرد که آن را با شما بگذراند . بدون شک او نشانه های مردی که دوستتان دارد را به شما نشان می دهد . اگر بعد از کار زمانی پیدا می کند که علارغم خستگی به دیدن شما بیاید ، او دوستتان دارد .

نشانه های مردی که دوستمان دارد

۱۳. او دلتنگ شما می شود .

رفتار یک مرد وقتی که در کنار هم نیستید ، به همان اندازه که در حضور شما است ، اهمیت دارد.  آیا او به شما فکر می کند ؟  به شما می گوید که دلتنگ است ؟ آیا وقتی نیستید ، شکافی در زندگی او وجود دارد ؟  نشانه های مردی که دوستتان دارد ، واضح تر از این می شود ؟ او دوستتان دارد .
 

۱۴. به شما هدیه می دهد .

هرکسی می تواند جواهرات گران قیمت بخرد ، اما شخص خاصی که دوستتان دارد می تواند کتابی به شما هدیه دهد که واقعا معنا دارد . مردی که دوستت دارد ، با یک شاخه گل ، یک نوشته یا یک کتاب می خواهد معنای دوست داشتنش را به شما نشان دهد .

 

۱۵. مردی که عاشق شما است ، مرتباً به شما نگاه می کند .

آیا او به شما نگاه می کند ، حتی وقتی در حال انجام دادن کار دیگری هستید ؟ او هنگام نگاه کردن به شما ، گاهی لبخند می زند ؟ او نشانه های مردی که دوستمان دارد را نشانمان می دهد . ساده از کنار نشانه ها نگذرید .
 

۱۶. او از شخصیت شما تعریف می کند .

وقتی او اعتراف می کند که چقدر از حس شوخ طبعی شما یا خنده کودکانه شما لذت می برد ، هنگامی که او از تفکرات شما و اهدافتان تمجید می کند ، این یکی از نشانه های مردی که دوستتان دارد ، است . زیرا کسی که دوستتان ندارد ، به شخصیت و خوبی های شما توجهی نمی کند تا بخواهد از آن تعریف کند . بویژه در مردان که شخصیت کلی نگر تری نسبت به خانم ها دارند .
 

این مقاله هم بخوانید  کنترل استرس کنکور

۱۷. مردی که دوستت دارد ، خودش را برای شما ناراحت می کند .

کمک به شما در همه مواقع ، همیشه راحت نیست و در بعضی مواقع ، حتی شامل مواردی است که او از انجام آن ها متنفر است .  اما او به هر حال این کار را انجام می دهد ، زیرا این برای شماست . وقتی مردی کاری که دوست ندارد را داوطلبانه برای شما انجام می دهد ، تنها یک معنی می دهد . شما از علایق و تنفرهای او مهم تر هستید و این نشانه بسیار خوبی از عشق او به شما است .

 

۱۸. او برای شما ایستادگی می کند .

ناگفته نماند ، از نشانه های مردی که دوستتان دارد ، این است که او به شدت از شما محافظت خواهد کرد و هنگام مشکلات یا رفتار نامناسب دیگران با شما ، ایستادگی خواهد کرد . او نمی خواهد هیچ چیزی موجب ناراحتی شما شود . زیرا برای یک مرد عاشق ، دردآور ترین موضوع این است که ناراحتی زنی که دوست دارد را ببیند .
 

۱۹. مرد عاشق بهترین پشتیبان شما است .

یک شریک خوب و دوست داشتنی از رویاها و تلاش های شما پشتیبانی می کند .  این نه تنها نشانه بلوغ است ، بلکه یکی از نشانه های مردی که دوستمان دارد ، است .
 

۲۰. به شما فضا می دهد .

عشق به معنای خفه کردن شریک زندگی نیست ! گاهی اوقات ، عشق در فضای بین دو شریک زندگی ، پیدا می شود .  او می فهمد که شما به فضا احتیاج دارید و او آن را به شما می دهد .  همیشه شما را کنار خود نگه داشتن ، از نشانه های مردی که دوستتان دارد نیست ، بلعکس . او به این دلیل که دوستتان دارد به شما فضا می دهد تا به اهداف خود نزدیک تر شوید و استقلال خود را از دست ندهید .

 

۲۱. مردی که دوستتان دارد ، اشتراک گذاشتن با شما را دوست دارد .

اغلب مردان دوست ندارتد در مورد چیزهای شخصی با کسی صحبت کنند . اما شما فرق می کنید .  او می داند که هرگز او را قضاوت نمی کنید و او می تواند در کنار شما آسیب پذیر باشد . به همین دلیل او اشتراک گذاشتن مسائل شخصی ، نگرانی ها و حتی ترس هایش را با شما دوست دارد .

 

۲۲. او به رفتارهای شما توجه می کند .

زوج های عاشق ، به مرور زمان علاقه دارند که آیینه ی یکدیگر باشند . اگر مردی شما را ستایش می کند و به رفتارهای شما دقت می کند ، او یکی از نشانه های مردی که دوستتان دارد را نشان می دهد . این که دوست دارد شبیه شما باشد .
 

۲۳. مرد عاشق به شما اجازه می دهد تا برنده شوید .

مردان عاشق پیروزی هستند .  آن ها می خواهند در بازی ها و شرط بندی ها همیشه برنده باشند . و هنگامی که او با خوشحالی برنده شدن را به شما می دهد ، او شما را دوست دارد . زیرا خوشحالی شما برای او لذت بخش تر از پیروزی است .
 

۲۴.  کمی حسود است .

نه به شکلی قدرتمند و تعصبی ، فقط با روشی دوست داشتنی یک مرد عاشق ، می خواهد شما فقط کنار او باشید .  او حتی نسبت به زمان گذراندن زیاد شما با دوستان دخترتان نیز کمی حسادت می کنند . زیرا می ترسند که چیزی شما را از او بگیرد .
 

۲۵. او شما را شریک خود می داند .

او رئیس یا دیکتاتور نیست .  او شریک زندگی شما ، برابر شما است و با شما مانند یک شریک برابر رفتار می کند .  نظر شما به اندازه خودش معتبر است ، و به شما نشان می دهد تا این را بدانید .  این بدان معنی نیست که شما هرگز با یکدیگر مخالف نیستید . این بدان معناست که وقتی کاری را انجام می دهید ، بحث بین شما دو نفر ، برابر خواهد بود .  از نشانه های مردی که دوستمان دارد ، این است که او هیچوقت خود را برتر از شما نمی داند .

داشتن شریک زندگی برای گفتن ایده ها و داشتن ماجراجویی ، یک هدیه واقعی است . در واقع مردی که شما را دوست دارد ، بزرگترین طرفدار شما و بهترین شریک جرم شما در زندگی است .  ارتباطات سالم در جایی که هر دو طرف احساس شنیده شدن و توجه داشته باشند ، باعث ایجاد رابطه ای با کیفیت می شود .  اگر در این مرحله از رابطه هستید ، بدانید که مرد شما برای شما ارزش قائل است .

 

۲۶. کسی که دوستت دارد ، از «ما» حرف می زند ، نه من !

استفاده کردن از ما ، به جای من یا تو ، می تواند به وابستگی ملایم بین دو نفر اشاره کند ، اما در مورد دو فرد که به هم می پیوندند و به عنوان یک زوج هستند ، واقعاً شیرین است.  وقتی حضور شما در تمام بخش های زندگی مرد ، پررنگ است ، او نمی تواند زندگی را بدون شما تصور کند .  این یک تعهد سنگین است که باید از آن قدردانی کنید . مردی که شما دو نفر را «ما» می داند ، در واقع شما را بخش جدانشدنی از خودش می داند .

 

۲۷. شما را در اولویت قرار می دهد .

او اولویت شماره یک را برای شما رقم خواهد زد.  آقایان و به طور کلی مردم دوست دارند وقت خود را برای چیزهایی که مهم هستند ، صرف کنند .
 

۲۸.  تسلیم نمی شود .

بودن با مردی که به نظر می رسد ممکن است به دلیل هر مشکلی ، از رابطه خارج شود ، استرس زا و ناپایدار است .  مردی که در اولین نشانه های یک مشکل ، تهدید به رفتن می کند ، انتخاب مناسبی برای رابطه طولانی مدت نیست .  این نوع مرد به شما و رابطه تان ، به عنوان فرصتی برای رشد و بلوغ خودش نگاه خواهد کرد .  و هنگامی که برای او فایده ای نداشته باشید ، شما را ترک خواهد کرد . وقتی با مردی هستید که به شما احساس امنیت می دهد ، نه تنها شما را تهدید به ترک کردن نمی کند ، بلکه برای نگه داشتن شما در زندگی تلاش می کند ، او با ارزش ترین نشانه های مردی که دوستتان دارد را به شما نشان می دهد .

« این مرد را ترک نکنید و قدردانش باشید . احترام و تعهد متقابل باعث ایجاد یک رابطه الهام بخش و توانمند می شود .»

 

توجه داشته باشید :

توجه کنید که دوست داشتن ، تنها عامل نگه دارنده ی یک رابطه نیست . برای داشتن رابطه ای سالم ، تلاش های دو طرفه زیادی نیاز است . هنگامی که باور کردید که مردتان ، دوستتان دارد ، باید هر دوی شما برای سازگاری بیشتر و عمیق تر کردن رابطه تان ، تلاش کنید .

اعتماد صادقانه به یک مرد به چه معناست؟

داشتن اعتماد صادقانه به یک مرد فقط به این معنا نیست که شما معتقد هستید که او قصد ندارد خیانت کند یا دروغ بگوید .  بلکه بدان معناست که شما اطمینان دارید که وقتی به او احتیاج دارید ، کنار شما خواهد بود.  این بدان معناست که در به اشتراک گذاشتن عمیق ترین ترس ها و ناامنی ها ، با او احساس امنیت می کنید . اگر با مرد خود رابطه واقعاً قابل اعتماد دارید ، می توانید مطمئن باشید که او کاملاً روی شما سرمایه گذاری کرده است و از مهمترین نشانه های مردی که دوستتان دارد را داشته است .

حسادت در مردی که ما را دوست دارد معمولا به چه شکلی بروز می کند؟

نه به شکلی قدرتمند و تعصبی ، فقط با روشی دوست داشتنی یک مرد عاشق ، می خواهد شما فقط کنار او باشید .  او حتی نسبت به زمان گذراندن زیاد شما با دوستان دخترتان نیز کمی حسادت می کنند . زیرا می ترسند که چیزی شما را از او بگیرد .

شناخت چه اهمیتی در نشان دادن میزان علاقه یک مرد دارد؟

مردی که به خوبی شما را شناخته و دوستتان دارد ، به جای تلاش برای تغییر نظرات یا مرزهای شما ، به همه جوانب شخصیت شما احترام می گذارد .  و خوب می دانید که او شما را به شدت تحسین می کند .

4.7/5 - (74 امتیاز)
63 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
mina
4 روز قبل

سلام من به به نفر علاقه مند شدم 17سالمه پسره هم نمیدونم چن سالشع بهش میخوره 20و خورده ای باشه خیییلی هم ازش خوشم اومده ما همیشه تو کافه که پاتوقمونه میریم بعد اونم اونحاس دیگه واقعا ذهنمو درگیر کرده بنظرتون جیکار کنم؟

غزل
24 روز قبل

سلام من غزلم ۱۳ سالمه چند ماهی میشه که عاشق پسر خاله ام شده ام اون ۱۷ ساله است اسمش معراج
خیلی باهم تفاهم داریم حرف هایی که من می زنم توی خانه عجیب توی خونه خودشونم این حرف ها می زنه ابراز عشق کرده ولی نمی دونم راست میگه
سیگار میکشه
منحرف است
رابط جنسي باهم داشتیم و داریم
گل کشیده الان نمی کشید
قبلا دوست دختر داشته
الان نم دونم راست می گه که عاشق من اس من هم بهش ابراز عشق کردم
لطفا جوابمو زود بدهید

تیم محتوا روان آرام
8 روز قبل
پاسخ به  غزل

سلام دوست عزیز؛ توصیه میشه در این سن وارد رابطه آسیب زا و ریسکی نشوید.

غزل
25 روز قبل

ببخشید دوست دختر داشته الان نداره

Last edited 25 روز قبل by غزل
غزل
25 روز قبل

راستی من ۱۳ سالمه ولی پسر خالم ۱۷ سالشه هرچی بگم برایم فراهم میکنه و ازش هرسوالی که ازش بپرسم میگه
بعد دوست دوختر داره
منحرف است
گل کشیده
و سیگار میکشه

غزل
25 روز قبل

سلام پسر خاله ام ابراز عشق کرده من هم همین طور ولی نمی دونم راست میگه آخه باهم رابطه جنسی داشتیم

تیم محتوا روان آرام
11 روز قبل
پاسخ به  غزل

سلام دوست عزیز؛ تو این سن داشتن رابطه توصیه نمیشه و ممکنه عواقب جبران ناپذیری داشته باشه.

روژان
1 ماه قبل

سلام من ۲۴سالم بود با پسری آشنا شدم باهاش رابطه جنسی برقرار کردم بعدش دیدم باهم تفاهم نداریم خسیس بوداهل خرج کردن نبودواینکه بهم گفته بود ازدواجی نیستم باهاش کات کردم… چند سال از اون ماجرا گذشت این هر دفعه تو این سالها بهم پیام میداد ولی من بلاکش میکردم تااینکه دوباره به هم پیام دادیم بهم گفت دوستم داره ولی بازم حرف ازدواج نزد نمیدونم چیکار کنم بعد پنج سال هنوزم فراموشم نکرده بهش میگم برو دنبال کس دیگ میگه نمیرم من تورومیخوام😐

Last edited 1 ماه قبل by روژان
تیم محتوا روان آرام
29 روز قبل
پاسخ به  روژان

سلام دوست عزیز؛ رابطه دارای ابعاد و جنبه های مهمتر از مواردی هست که شما تجربه کردید و برای بررسی و اطمینان بیشتر از مشاوره پیش از ازدواج کمک بگیرید.

masiii
1 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر من ۱۶ سالمه و تو فضای مجازی با یه پسری که ۲۴ سالش بود بهش علاقه پیدا کردم بعد بهش گفتم چه حسی بهش دارم اونم خندید گفت مشخص بود منو دوس داری گفت فلا تو گپ یا پیوی با هم میچتیم تا خدا چی می خواد گفت ن اینکه دوست نداشته باشما دختر خوبی هستی بعد کم کم اینطور شد که یه دختره هم سن من بود که بهش علاقه پیدا کرد دختره باهاش رل زد بعد سه روز کات کردن ولی من هنوز خیلی دوسش دارم خیلی زیاد الان ۲سال شد که دوسش دارم اون دختر باعث شد با من دعوا بی افته به نظرتون منو دوس داشت یا داره؟؟؟؟

پری
1 ماه قبل
پاسخ به  masiii

نه اگه دوست داشت بخاطر یکی دیگه باهات دعوا نمیکرد یا اصلا نمی‌رفت با یکی دیگه

ـــ
1 ماه قبل

سلام
سن من 14 سالمه تو فضاي مجازي عاشق يه ﭘـسر شود كه 18 سالش هست يك بار. با اون سوار ماشين شودم از اخلاقش خوشم اومد ولي بش شك دارم كه دوستم نداره خيلي ﭘـسر خوبيه ولي من بش شك ميكنم هر وقت هر ساعتي باشه كه بش بگم بيا ميخوام ببينمت مياد و باينكه بابام اون رو ديد و ترقيبش كرد نترسيد هميشه مياد بـﭼـه هها كمكم كنيد دوستم داره؟ 😕🥺

دختر
1 ماه قبل

سلام یک پسری هست که. وقتی. من و. نگاه میکنه خندش میگیره. اون. داشت با گوشی بازی میکرد من هم. با کسی. دیگه. صحبت میکردم و من. یوهو دیدم داره من و. نگاه میکنه.دوبار شد و.دیگه نگاه نکرد رفت.اونور. آیا منو. دوست دارد

یه دوست
1 ماه قبل
پاسخ به  دختر

نه اینجور که میگی دوست نداره

ماهرخ
1 ماه قبل
پاسخ به  یه دوست

یه پسری هست تو مدرسه سعی میکنه باهام ارتباط برقرار کنه همیشه کمکم میکنه دوسم دازه

پری
1 ماه قبل
پاسخ به  دختر

دوست نداره ولی ممکنه ازت یه کوچولو خوشش بیاد اگه خیلی نگاه می‌کنه یه بار دو بار که عادیه

زهرا
1 ماه قبل

سلام لطفابامردمتاهل واردرابطه نشین زندگی تلخشونوجهنم نکنین اون مردهیچ وقت زندگی شوخراب نمیکنه لطفاشماهم خودتونوخراب نکنین

زهرا
1 ماه قبل

من زخم خورده دوست نداشتن وداغون شده خیانت کاش میشدبدون نیازبه دوست داشته شدن ومحبت مردنامردشادوجوان زندگی کرد

زهرا
2 ماه قبل

باسلام
اسم من زهراس و ۱۳سالمه
اسم پسرداییم امیره و ۱۴سالشه
ماجرا اینه که:)
من وقتی ۷سالم بود عاشق شدم
الان شما میگید بخاطر سنمه! خیر! اینطورنیست! عشق من واقعیه!
وقتی ۷سالم بود فهمیدم عاشق شدم، پسرداییمو خیلی دوست داشتم، باهام خیلی مهربون بود، همه اسباب بازیاشو به من میداد، باهام خیلی اروم و شمرده و مهربون حرف میزد، کم کم داشت دوماه میشد که ندیده بودمش، یعنی به وضعی دلتنگش بودم که نگم براتون، بزور مامانمو بردم خونه داییم اینا، دیگه کم کم داشت ۹سالم میشدو باحسرت با امیر بازی میکردم، چون تو خانواده ما عیبه یه دختر که به سن تکلیف رسید با پسرا باشه
۹سالم شد یه روز امیر دستشو دراز کرد که باهام دست بده و سلام کنه، ولی من دست ندادم، از لجم باهاش حرف هم نزدم. دیگه هروقت میرفتیم خونشون بااینکه دلتنگ مهربونیاش بودم باهاش حرف نمیزدم، دیگه گذشت و کرونا اومد و ماهیچوقت نرفتیم خونشون.
دیگه طاقت نیوردم تابستون ۱۴٠٠ شمارشو گیر اوردم رفتم تو وات بهش پیام دادم که عاشقت شدم! ولی اون با بی رحمی تمام گف دخترعمه حالت خوبه؟ این چرت و پرتا چیه میگی! برو یه لیوان اب بخور.
دلم شکست بااین حرفاش. افسردگی گرفتم. با خواهرم رفتیم پیش روانشناس برای افسردگیم. هرکاری کرد خوب نشدم. که. نشدم!
امسال برای دیدو بازدید ۱۴٠۱رفتیم خونشون. خیلی بزرگ شده بود خیلی. نتونستم نگاش کنم خجالت میکشیدم.
امیر اومد جلوی همه بشقاب گذاشت حتی خواهرم که پیشم بود. ولی جلوی من نذاشت.! حتی بااینکه یه بشقاب تو دستش بود..!
ناراحت شدم ولی کمی بعد جلوی منم گذاشت. به همه قنادی تعارف کرد به من که رسید من استرس گرفتم همه جام یخ زد قلبم تند تند میزد. به سختی بر داشتم و گذاشتم رو بشقاب. به زور ماسکمو کشیدم پایین و قنادی خوردم. دهنم قورت نمیداد.وقتی میخواستیم بریم خونمون داشتم جلو اینه شالمو درست میکردم که دیدم امیر از اونور داره نگام میکنه. چشمم به چشمش خورد. خیلی خیلی خیلی خیلی خجالت کشیدم. اومدم اینور.
شبش امیرو مامان و باباش اومدن خونه ما. چون من امادگی نداشتم با خجالتی رفتم اتاقم و بیرون نیومدم.! حتی سلامم ندادم..!!
زنداییم میگف زهرا چرا بیرون نمیای؟ اها فهمیدم چون امیراینجاست! امیر هم لبخند زده 😮
الان من ازتون راهنمایی میخوام. میخوام بدونم امیربهم حسی داره یا نه؟
نمیگم عاشقمه نه! میگم حس!
لطفا نگید بخاطر سن و هیجاناتم! خیر! اینطورنیییییییست!!!!!
لطفا بهم جواب بدید. من کسیو ندارم حرفامو بهش بگم!

Silver
1 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

میخای مطمئن شی از خودش بپرس
ولیا بدون اون اول بلوغشه و پسرا این سن خیلی چیزی متوجه نیستن از عشق و این چیزا
چون دخترا زودتر ب بلوغ میرسن

پری
1 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

منم 12 سالمه عاشق شدم مثل تو کسی رو ندارم که بهش بگم
به نظرم عاشقت شده چون داشته به بزرگتر ها احترام میگذاشته که بره تو دل خانوادت

پری
1 ماه قبل
پاسخ به  پری

عاشق نشدی فقط علائم بلوغه👌🏻

ـــ
1 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

اره ولي بايد ازش خجالت نكشي يكم باش مهربون باش مثل قبل اونم عاشقت ميشه

نگین
1 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

سلام بنظر من دوست داره ولی هنوز بهت نمیگه

دختری خسته
17 روز قبل
پاسخ به  زهرا

سلام عزیز دلم
زهرا جان فراموشش کن، میدونی الان سنت کمه نمیشه یه سری چیزا رو گفت ولی بدون همه‌ی مردا فقط یه هدف دارن اونم رابطه اس، عاشق شدن نیست چون مردا اصلا عشق و عاشقی بلد نیستن! من نمیگم همه مردا ولی بیشترشون! حرفامو باور کن زهرا. منم مثل تو دخترم درک میکنم ولی کمتر بهش فکر کن وقتتو پر کن هر وقت هم به یادش افتادی از ذهنت بیرونش کن. برای خودت غرور داشته باش به خاطر یه آدمی که معلوم نیست باهات بمونه یا ن هیچوقت نپرس که عاشقته یا ن چون اگه عاشقت باشه قطعا خودش بهت میگه.

سحر
3 ماه قبل

سلام من عاشق ی پسره هستم نمیدونم دوسم داره یا نه میگ دیپلم گرفتم میام خاستگاریت از اینده کم حرف میزنه سر قرار دوس داره با من رابطه داشته باشه کمکم کنید

مریم
1 ماه قبل
پاسخ به  سحر

اگر واقعا کسیو دوست داری راست ودرست از خودش بپرس یکی از نشانه های بلوغ فکری داشتن اعتماد بنفس اگر دنبال جواب از این و اونی یعنی تو یک بچه ای عزیز من

رها
3 ماه قبل

خب من 18 سالمه تو فضای مجازی آشنا شدیم و نشده که همدیگرو به صورت حضوری ببینیم خیلی کنجکاو بودم بدونم که اونم دوستم داره یانه چون من خیلی دوستش دارم و همیشه سعی می کردم آدم زندگیم رو عاقلانه انتخاب کنم. اون از رفتار های من خیلی تعریف می کنه هرچیزی که براش تعریف می کنم رو گوش میده با اینکه همیشه یرکاره و خسته هس برای من وقت میذاره هم صبح ها هم شب ها با اینکه زیاد از آشناییمون نمی گزره اما تصمیم گرفته بیادبرای خواستگاری خیلی قشنگ حرف میزنه و من بابت همینش بهش شک می کنم که اینجوری حرف میزنه که رو مغز من کار کنه اما خب بازم اون آدمی نیست که جلوی بقیه بخواد قشنگ حرف بزنه اما این نشونه ها رو داره بعضیاشو

جانان
5 ماه قبل

همکلاسمه و داستانی باهم نداریم که بخوام بگم فقط اینکه زیاد بهم نگاه میکنه به حرفام گوش میده و دقت میکنه یه حس خاصی بهش دارم نمیتونم توصیفش کنم
میتونه عشق باشه؟

مهدیس
6 ماه قبل

سلام مجدد یه خاطره بگم تو راه جاده چالوس مامانم و مامانش و خودش و پسر داییم و خالم بودیم یهو رو پاهام خوابید مامانم و مامانش ندیدن ولی پسر داییم و خالم دید خالم فقط خندید و به کسی چیزی نگفت ولی پسر داییم با تعجب داشت نگا میکرد من خودمم تعجب کردم و خجالت کشید ولی اون عین خیالش هم نبود خوب شد که مامانم ندید یه بار بخاطر من با یه پسر به نام متین دعوا کرد که اسم عشقم اشکان هس اشکان خیلی با هم تماس چشمی داشتیم دیوونه بازی هم همینطور هیچ وقت ندیدم با دختر دیگه ای صحبت کنه یا نگاش کنه مشکل اینه که بهم نگفته دوست دارم ولی همه اشو به جز یه دونه که فک میکنم دوسم داره منم همینطور تازه این یه دونه از خاطره ها بود خیلی دارم که فک کنم کافی باشد سپاسگزارم

مهدیس
6 ماه قبل

سلام منم مثل شما عاشقم خوب همسایمون هس ولی خوب خیلی خاطره ها باهم داریم تا یادم نرفته تو راه شمال یه بار رو پاهام خوابید و خالم دید و بهم خیلی دست زده تماس چشمی هم زیاد داشتیم ولی بهم نگفته دوست دارم نمیدونم چرا منم نگفتم ولی خوب دختره و غرورش پسر غرور زیاد داشته باشه رابطه به وجود نمیاد و اینکه خیلی دوسش دارم بی نهایت سپاسگزارم❤️

پری
1 ماه قبل
پاسخ به  مهدیس

از نظر جنسی دوست داره کسی که دوست داشته باشی بهت دست نمیزنه

Last edited 1 ماه قبل by پری
فاطی
6 ماه قبل

سلام من یه دختر ۱۳ سال هستم میدونین بعضی از نشانه ها رو داره ولی نشانه های دیگم داره مثلا کنارم میشنع و شونشو به شونم میچسبو یه بار غذا گذاشت تو دهنم یه بارم که میشه دیروز میخواست بره بیرون یکمی رو داره و بعضی وقتا خجالت می کشه بهم جلو مامان و خالم و خاهرش گفت میای باهم بریم ولی فک کنم بخاطر اینکه شک نکنه به خاهر کوچیکشم گفت ولی اول به من گفت منم خجالت کشیدم جلو جمع بگم باشه در حالی که دوست دارم همیشه همراهش باشم پس به یه بهانه از خونشون رفتم بیرون و وقتی نیخواست بره باهاش رفتم
با من در رابطه با خواباش صحبت می کنه و حتی بعضی از وقتا بیشتر قبلا که به سن تاکلیف رسیده زیاد دیگه این کارارو نمی کنه
دستامو میزاره تو دستش یا دستمو یهو از پشت میگیره یا یه بار هم کنارم رو مبل دراز کشید یا وقتی می خواد فیلم نگا کنه یه بار که خونشون بودم بهم گفت کمرت درد میگره و به کنارش اشاره کرد که برم پیشش بشینم
به پقاشی هایی که میکشم میگه خوشکل یا سعی میکنه منو بخندونه و هر چیزی میگه سعی میکنه توش یه چیز خنده دار باشع که بخندم وقتی بعضی وقتا عصبی میشع و من بعش میگم چرا عصبی میشع اولش سعی میکنه کارشو انکار کنه و خودشو جلوم خوب نشون بده ولی بعدش اعتراف میکنه تازه گیام یکمی حسود شده چون من طرفدار یه گروه کره ای به اسم بی تی اس شدم و خیلی برام مهمن و ازشون وضعیتو و پست میزارم بهم گیر میده
و بهم میگه تو باید هدفی از دوست داشتنشون داشته باشی یه بار برام کلیپ خنده دارفرستاد
از اونجا که یکمی مغرورم غرورم اجازه نمیده بهش پیام بدم خودش هر چند وقت یه بار بهم پیام میده
دیگه یه بار گفتم من زشتم و بهم گفت نه وخوشگلی
یا وقتایی که با هم خوشحالیم و یا تو بازی ای برنده میشیم دستشو مشت میکنه بهم میگه بزن قدش
وقتایی که میرفتیم باغ باهام توپ بازی میکرد و بهم فوتبال یاد میداد
بعضی وقتا که چشم تو چشم می شیم سعی میکنه هم نگاه و حفظ کنه هم سرشون بچرخونه و دست به صورتش میزنه ولی بازم بهم نگا میکنه
دیگه یه بار که موهام تو کوچه پیدا بود بهم گفت مگه تو بع سن تکلیف نرسیدی
بعضی وقتا سر به سرم میزاره ولی نه جوری که نارحتم کنه
وقتی دختر دایی هام داشتن اذیتم میکردن و نقابمو برداشته بودن و منم دنبالشون بودم که بگیرمشون نقابمو ازشون گرفت و بهم داد تا اذیت نشم
ولی یه بار که داشتیم با هم حرف میزدم بهم گفت که یه پوست داره که جهشی خونده و ادم عجیبیه و اونم طرفدار گروهیه که من طرفدارشم و بعدم بهم گفت که تنها دخترایی که بهش نزدیکه من و اونیم
ولی با دخترای دیگه خانواده هم صحبت میکنه و من حسودیم میشع البته ازش خیلی بزرگ ترن ولی یه دختر توی فامیل هست که ۲ سال ازش کوچیک تره ولس مثل من بهش نزدیک نمیشه یا حتی پیام هایی هم که براش وثمییفرسته رو بهم نشون میده البته اصلا با هلش صمیمی نیستو بهش چیزی نمیگه ولی من حسودی می کنم و از نظر اون من یه دختر مغرورم
ولی با اینکه به سن تکلیف رسیدم سعی میکنه دور از چشم کسی مثلا باهام دست بده و تماس فیزیکی داشته باشع ولی دیگه مثل قبلا بهم نمی چسبه چون به سن تکلیف رسیدیم و مامانمم گفت که دیگه بهش نزدیک نشم و گناه داره ولی من حرفشو قطع کردمو موضوع رو عوض کردم سعی میکنه جممون ببنده و یه بارم بهم گفت ما زوج خوبی برای بازی های رایانه ای هستیم و من خیلی تعجب کردم
وقتی میبینمش بهم نزدیک میشه با هام هر جور مجازی یا حضوری حرف میزنع یا بهش فک میکنم قلبم تند تند میزنه
میخواستم ببینم بهم علاقه داره یا نع که بیخود وابسته پسری نشم که قصد سو استفاده داره نمی خوام ضربه ببینم قبل از اینکه دیر شه ازش فاصله بگیرم . اهان و یه چیز دیکه وقتی سعی میکنم بهاش تماس چشمی بر قرار کنم دستشو به سمت صورتش میبره ولی بازم نگام می کنه
حتی یه بار بابلش بهم گفت برو براش اب بیارم و بهم گفت ما عروس طنبل نمی خوایم ولی من رفتم اب اوردم و بهش گفتم کی گفته من نی خوام عروس شما شم در حال که دلم میخواد ولی خودش اون موقع نبود
بهم بگین عشقی هست یا نه؟

مهدیس
6 ماه قبل
پاسخ به  فاطی

عزیزم با این حال عاشقت هس

ماریا پرستار
5 ماه قبل
پاسخ به  فاطی

عزیزم منم مثل تو شدم دقیقا ۱۳ سالم بود عشق یه فردی تو فامیل شدم خیلی بهم نزدیک نیستیم خیلی کم میریم خونشون یا میان خونمون یه روز رفتیم باغشون بعد بهم گفت دیگه طاقت ندارم بگم گفتم بگو گفت من عاشقتم دوست دارم توهم دوسم داری جوابشو ندادم گفت طاقت ندارم جواب بده ولی جوابشو ندادم حدود ۳یا۴ هفته دیگه آمدن باغ ما بعد اونجا گفت جوابت چیه گفتم راجبعه گفت تو باغ ما بهت گفتم من بهش گفتم منم دوست دارم اما سن ما خیلی کم و این عاشقی نیست هوس گفت شمارتو بده گفتم نه گفت چرا گفتم به خیال ما باهم حرف زدیم ولی سه چاهار ماه با حرف بزنیم از هم خسته میشیم و هر دو طرف زربه میبینن پس نه والان ۱۸ سالمه هم رشته ای هم دهنش گاهی هم کلاسی هستیم دباره بهم بیشنهاد داد گفت الان من ۲۰ سالمه ت ۱۸ سالته به سن قانونی رسیدیم خوب بد تشخیص میدیم قبول میکنی برا یه انگشتر ساده رینگ خریده بود البته این حرفارو تو کافی‌شاپ زد بعد انگشتر باز کرد تو چشمام زل زده خندیدم بعد انگشتر کرد دودستم رو به روی هم نشسته بودیم بعد آمد کنارم نشست دستم گرفت پیشونیم بوسید خیلی با هم خاطره دارم شماره خودت اگر مثل من گوشی داری زارت تو پاسخ من حتما بهت پیا م میدم

فاطمه
8 ماه قبل

۲۴ سالمه به طور اتفاقی با یک مربی ورزشی اینستا اشنا شدم .تصادف کردن و فلج هستن از شانه به پایین فلج هستن..و ایشون در ورزشم کمکم میکردن و برنامه بهم میدادن..یعنی رابطه دوستانه .رفاقتی با هم داریم.یعنی با هم حالمون خوبه…بسیار موادب .بسیار باشعور بسیار زیبا هر چی بگم کم گفتم..و منم دارم کمکشون میکنم که خوب بشن.و میرم خونشون بهشون سر میزنم و…ومن ک دوسش دارم بهشم گفتم..ولی ایشون یعنی الان اینارو خوندم تمام این ویژگی هارو بنا به نسبت شرایطش همشو داره😍.. ولی خب مثلا شاید بشه دو روز.یا حتی یک روزم بشه که پیام یا زنگ نزنه..ایشون تنها زمانی میتونن به من زنگ بزنن و یا پیام ک روی تخت نشسته باشه ..حالا نمیدونم واقعا دوستم داره یا ن…خودش ک گفته ک دلش برام تنگ میشه ودوس داره بهم زنگ پیام بده .شرایطش نیست..ولی خب بخاطر شرایطش ک معلوم نیست خوب بشه یا ن .بهم گفته وابسته اش نشم….ولی خب با هم یه برنامه هایی داریم بخاطر فلج بودنش باید رابطه برقرار کنه جنسی منظورمه .دکتر بهش گفته.من که برام سخت بود قبول کنم .ولی قبول کردم که خدا کنه قدم مثبتی باشه در خوب شدنش ان شاالله..و ایشون ورزشکار بودن یعنی ۱۲ ورزش میکنن تا ۱۰ شب ..یعنی داره تلاش میکنه خوب بشه.😢🙏لطفا براش دعا کنید که خوب بشه کامل و اگر قسمت باشه بهم برسیم 😍من ک حالم باهاش خوبه.قطعا اونم حالش با من خوبه .ولی زیاد نمیرسیم پیام بدیم.ولی زنگ یک ساعت حرف میزنیم.🤧ولی اصلا بلد نیستم دلبری کنم 😂 یا کاری کنم که وابسته ام بشه..ولی اولین کسیه ک این ویژگی هارو داره 🤥🤥.مثلا من ک میرم خونشون خانوادش همه هستن .کمکش ورزششاشو انجام میدم .ولی خب من فقط شاگردشم .ن عشقش🙄…ولی من براش کمم😔 .نمیدونم دوس دارم یه روزی دنیای کسی بشم 😔.البته فک کنم ۳ ماهه اینطوریه که آشنا شدیم با هم

عارفه
7 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

انشالا خوب بشن بهم برسین

ماریا پرستار
5 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

انشاله خوبین بهم برسید

رویا
9 ماه قبل

اگر یکی نصف یا بیشتر این موارد باشه آیا دوست داره؟

مهدیس
6 ماه قبل
پاسخ به  رویا

عاشقم

رویا
9 ماه قبل

اگر یه نفر همه ی این نشونه هارو داشته باشه و خودتم علاقه داشته باشی..
چه کاری میشه کرد برای مطمئن شدن بهش.؟؟؟

م ا
9 ماه قبل

سلام من ۳۰ سال هست ازدواج کردم سه سال میشه با مرد که هر وقت بهش نیاز دارم همیشه سر قرار نمیاد مثلا مگه نيم ساعت دیگه میام ولی بعد ۷ ساعت دیگه میاد هیچ وقت سرکار نمی ره خودم خرجی خونه میدم لطفا راهنمایی کنید چکار کنم

تیم محتوا روان آرام
9 ماه قبل
پاسخ به  م ا

سلام دوست عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه مواردی که فرمودید باید به صورت دقیق‌تر بررسی بشه پیشنهاد میشه حتما به مشاوره خانواده مراجعه کنید مشاوره خانواده با بررسی شما طرف مقابلتون رابطه که با هم دارید بهترین راهکارها را در این زمینه به شما ارائه می کنه اگر مایل باشید می توانید با مشاورین خانواده کلینیک روان آرام به صورت حضوری و غیر حضوری وقت بگیرید

لیلی
9 ماه قبل

سلام من الان چن ماهه با یکی هستم خیلی هم رابطه خوبی داریم همش از اینده حرف میزنه حتی به خانوادشم گفته همین امروز که داشتم از یه خواب مزخرف حرف میزدم گفت دیگه از این خوابا نبین و بعدش گفت شاید به واقعیت ثبت شد این حرفش واقعا منو ترسوند همه دنیا رو سرم خراب شد چون من واقعا دوسش دارم اونم تقریبا این بیست و هشت نظر رو داره اگه میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

Last edited 9 ماه قبل by لیلی
آرام تنهام...
10 ماه قبل

سلام:۱۶ساله،حتی ۱دونه ازاین ۲۸ نشونه رو ندیدم.امابیمحبتی،بیمحلی،کتک وخیانت و بی احترامی به وفور.پس دیوونگیم،منطقیه 😥میگه:میرم سرکار برات،ینی دوست دارم دیگه.

دختری خسته
17 روز قبل
پاسخ به  آرام تنهام...

سرکار رفتن دلیل بر دوست داشتن نمیشه!! مواظب باشین پاتونو دارین کجا میزارین؟ از چاله در نیاین تو چاه بیوفتین.

سارینا
10 ماه قبل

راستش من یک دختر ۱۴ ساله هستم‌و عاشق یک مرد متهل که زن دارد شده ام و کلا اوضاع روحی خوبی ندارم نمی دانم باید چه کنم

تیم محتوا روان آرام
10 ماه قبل
پاسخ به  سارینا

سلام دوست‌ عزیز به خودتون زمان بدید، گاهی اوقات این احساسات ایجاد میشه و از بین هم میره. به این موضوع توجه کنید که روابطی که مرد متاهل هست روابط بسیار پیچیده ای هست و وارد شدن در اون آسیب بسیار زیادی هم برای شما و هم برای طرف مقابل داره

میسا
10 ماه قبل

دقیقا😥

ناهید
9 ماه قبل
پاسخ به  سارینا

سلام عزیزم این موضوع بر می گرده به نوع روابط با خانواده تون مثلا ممکنه پدرتان رابطه خوبی با شما نداشته باشد….
در هر صورت این عشق اشتباه محض است
منم موافقم به خودتان زمان بدهید چون اگر بخواهید وارد این رابطه بشین آسیب می بینید کما اینکه شما سن تون کم است و مطمئنا یک مرد متاهل قصد ندارد با شما ازدواج کند و او زندگی خودش را دارد…اگر هم تمایلی داشته باشد آخرش به رابطه و سواستفاده جنسی منتهی میشود یا صیغه که هیچوقت هم دایمی نخواهد شد چرا؟ چون اگر بخواهید دایمی بشه باید اجازه زن اول باشد بنابراین این ارتباط از اول محکوم به فناست عزیزم
چون هیچ زنی حاضر نیست همسرش به جز اون عاشق زنی دیگر باشد
به فرض شما ازدواج کنی
حاضری عشقت با کسی دیگر باشه؟
من که حاضر نیستم…
این یعنی خودتو دوست نداری….
روی اعتماد به نفس تون کار کنید
شما سن تون کم است فرصت های عالی تری خواهی داشت….
مردان و پسران خوبی در انتظار شما خواهند بود….پاک بمان و نجیب ….

پاسخگوی شما 9 الی 21

02188216100 نوبت‌دهی مشاوره