به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
نشانه های مردی که دوستمان دارد

نشانه های مردی که دوستمان دارد

هنگامی که مردی را در زندگی خود داریم که واقعا دوستمان دارد ، می توانیم معنای واقعی خوشبختی را تجربه کنیم . مردی که عاشق شماست، برای خوشحال بودن و خندیدن شما هر کاری می کند . شما را در اولین اولویت زندگی خود قرار می دهد و برای رسیدن به اهداف و آرزوهایی که دارید، از هیچ حمایتی دریغ نمی کند . او به بودن شما در کنار خود افتخار می کند و برای نگه داشتنتان در زندگی اش تلاش می کند . در این مقاله به نشانه های مردی که دوستمان دارد ، اشاره می کنیم . حتی مواردی که فهمیدن آن ها سخت است . اگر مرد شما این نشانه ها را داشت ، مطمئن باشید که کنار او خوشبخت خواهید شد .

نشانه های مردی که دوستمان دارد 

همه ما وقتی که عاشق می شویم یا از کسی خوشمان می آید ، علاقه داریم احساس طرف مقابل را نسبت به خودمان بدانیم . در مورد آقایان کمی سخت تر است . زیرا اکثر مردها ، شخصیت های درونگرا تر و محافظه کارتری نسبت به خانم ها دارند . به همین دلیل ، ممکن است تشخیص احساس واقعی آن ها سخت باشد . اما همیشه زبان بدن و رفتارهای یک مرد ، نشان دهنده علاقه ی او نسبت به شما هست . در این مقاله نشانه های مردی که دوستمان دارد را می خوانیم . و متوجه می شویم او بیش از آن که به شما بگوید که دوستت دارد ، با رفتارهایش ، نگاه هایش و احترامی که به شما می گذارد ، علاقه اش را فریاد می زند .

 

۲۸ نشانه ی مردی که دوستتان دارد :

۱. مردی که دوستتان دارد ،  به شما احترام می گذارد .

احترام واقعی یک چیز عمیق است .  احترام پایه ای است که می توانید با درک واقعی از یکدیگر و ارزش های خود ، رابطه ای پایدار برقرار کنید . و همچنین از مهمترین نشانه های مردی که دوستمان دارد ، است . شما می خواهید با مردی باشید که درون و بیرون شما را می شناسد . مردی که به خوبی شما را شناخته و دوستتان دارد ، به جای تلاش برای تغییر نظرات یا مرزهای شما ، به همه جوانب شخصیت شما احترام می گذارد .  و خوب می دانید که او شما را به شدت تحسین می کند .

« این نوع احترام آرام اما قدرتمند می تواند تأثیر شگفت آور مثبتی بر کل زندگی شما بگذارد .»

 

۲. شما کاملاً به او اعتماد دارید .

اعتماد یک کالای گران قیمت است ، زیرا چیزی است که باید ساخته شود . چرا از نشانه های مردی که دوستتان دارد ، اعتماد کردن شما به اوست ؟ زیرا مشخص است که او برای جلب این اعتماد سخت تلاش کرده است . کسب اعتماد یک مؤلفه اساسی در ساخت هر رابطه است و یک مرد عاشق این موضوع را خوب می داند.

داشتن اعتماد صادقانه به یک مرد فقط به این معنا نیست که شما معتقد هستید که او قصد ندارد خیانت کند یا دروغ بگوید .  بلکه بدان معناست که شما اطمینان دارید که وقتی به او احتیاج دارید ، کنار شما خواهد بود.  این بدان معناست که در به اشتراک گذاشتن عمیق ترین ترس ها و ناامنی ها ، با او احساس امنیت می کنید . اگر با مرد خود رابطه واقعاً قابل اعتماد دارید ، می توانید مطمئن باشید که او کاملاً روی شما سرمایه گذاری کرده است و از مهمترین نشانه های مردی که دوستتان دارد را داشته است .

 

۳. مردی که به شما علاقه مند است ، دست شما را می گیرد .

مردی که فقط بدن شما را می خواهد ، دست شما را نخواهد گرفت .  این نشانه این است که او می خواهد به همه بگوید که شما زن محبوب او هستید .

۴. پیشانی شما را می بوسد .

بوسیدن پیشانی یکی از زیباترین نشانه های مردی که دوستمان دارد ، است . هیچ چیز صمیمی تر و شیرین تر از بوسه های پیشانی نیست .  هيچ شهوتي در آن وجود ندارد . فقط یک ژست پاک ، محبت آمیز و اندکی محافظ است  که نشان می دهد او چقدر شما را دوست دارد .

 

۵. وقتی با شماست ، به طور تصادفی لبخند می زند .

زمانی که به شکل شگفت انگیزی خوشحال هستیم ، ممکن است مثل یک احمق لبخند بزنیم ، زیرا نمی توانیم جلوی آن را بگیریم .  بله همین طور است . یکی از نشانه های مردی که دوستتان دارد ، این است که وقتی در اطراف شماست ، از خوشحالی هرازگاهی و بدون دلیل لبخند می زند .

نشانه های مردی که دوستمان دارد

۶.  شما را با خانواده اش آشنا می کند .

هنگامی که یک مرد داوطلبانه تصمیم می گیرد که می خواهد شما را به خانواده خود معرفی کند، شما برنده شدید . مردان با این کار وقت خود را تلف نمی کنند ، مگر اینکه شما را دوست دارند و در مورد رابطه جدی هستند .

۷. شما را با دوستانش آشنا می کند .

مرحله ی دیگر دوستان وی است . اگر دوستان مرد شما را دوست دارند ، واضح است که او به آن ها چیزهای خوبی راجع به شما گفته است . هنگامی که او در نبود شما ، از شما تعریف خوبی داشته باشد ، یکی دیگر از نشانه های مردی که دوستمان دارد را نشان می دهد .

 

۸. مردی که دوستتان دارد ، اشتیاق زیادی به بوسیدن شما دارد .

بین بوسه شهوانی و دوست داشتنی تفاوت وجود دارد .  اگر او واقعاً شما را ببوسد ، حتی بدون اینکه به رابطه جنسی منجر شود ، یک فرصت بسیار خوب وجود دارد که متوجه شوید او واقعا شما را دوست دارد. اگر تنها زمان محبت زمان سکس است بهتر است به مشاور جنسی مراجعه نمایید.

 

۹.  به شما گوش می دهد .

اگر او مشتاقانه به حرف های شما گوش می دهد و صحبت کردن با شما را دوست دارد ، اگر او هنگام حرف زدن به شما نگاه می کند و بحث را دنبال می کند ، بدانید که او یکی از مهمترین نشانه های مردی که دوستتان دارد را دارد . زیرا ما زمانی می توانیم شنونده خوبی باشیم که شخصی که صحبت می کند برای ما دوست داشتنی و جذاب باشد .

۱۰. در مورد آینده صحبت می کند .

هنگامی که یک مرد از تعهد می ترسد یا قصد داشتن آینده ای را با شما ندارد ، او با شما برنامه ریزی نمی کند و قصد ازدواج با شما را ندارد .  بنابراین ، اگر او به آینده در کنار شما اشاره ای نکرده است و زمان نسبتا طولانی از رابطه شما می گذرد ، این علامتی است که ممکن است او برای تمام زندگی اش نمی تواند شما را دوست داشته باشد . یکی از واقعی ترین نشانه های مردی که دوستتان دارد ، همین است که او دلش می خواهد تمام زندگیش را کنار شما داشته باشد و ترس از دست دادن شما را دارد . بهتر است با چنین فردی به مشاور ازدواج مراجعه نمایید تا عاقلانه وارد زندگی هم شوید.

۱۱. شما او را می خنداند .

هرچه او بیشتر در اطراف شما بخندد ، بیشتر شما را دوست دارد . تمام رفتار و کارهای شما برای او شیرین و بامزه هستند . و به دلیل آرامشی که کنار شما احساس می کند ، می تواند با شما بخندد .

 

۱۲. مردی که دوستتان دارد ، برای شما وقت می گذارد .

همه ما در زندگی بسیار شلوغ هستیم و زمان با ارزش است ، اما او تصمیم می گیرد که آن را با شما بگذراند . بدون شک او نشانه های مردی که دوستتان دارد را به شما نشان می دهد . اگر بعد از کار زمانی پیدا می کند که علارغم خستگی به دیدن شما بیاید ، او دوستتان دارد .

نشانه های مردی که دوستمان دارد

۱۳. او دلتنگ شما می شود .

رفتار یک مرد وقتی که در کنار هم نیستید ، به همان اندازه که در حضور شما است ، اهمیت دارد.  آیا او به شما فکر می کند ؟  به شما می گوید که دلتنگ است ؟ آیا وقتی نیستید ، شکافی در زندگی او وجود دارد ؟  نشانه های مردی که دوستتان دارد ، واضح تر از این می شود ؟ او دوستتان دارد .

۱۴. به شما هدیه می دهد .

هرکسی می تواند جواهرات گران قیمت بخرد ، اما شخص خاصی که دوستتان دارد می تواند کتابی به شما هدیه دهد که واقعا معنا دارد . مردی که دوستت دارد ، با یک شاخه گل ، یک نوشته یا یک کتاب می خواهد معنای دوست داشتنش را به شما نشان دهد .

 

۱۵. مردی که عاشق شما است ، مرتباً به شما نگاه می کند .

آیا او به شما نگاه می کند ، حتی وقتی در حال انجام دادن کار دیگری هستید ؟ او هنگام نگاه کردن به شما ، گاهی لبخند می زند ؟ او نشانه های مردی که دوستمان دارد را نشانمان می دهد . ساده از کنار نشانه ها نگذرید .

۱۶. او از شخصیت شما تعریف می کند .

وقتی او اعتراف می کند که چقدر از حس شوخ طبعی شما یا خنده کودکانه شما لذت می برد ، هنگامی که او از تفکرات شما و اهدافتان تمجید می کند ، این یکی از نشانه های مردی که دوستتان دارد ، است . زیرا کسی که دوستتان ندارد ، به شخصیت و خوبی های شما توجهی نمی کند تا بخواهد از آن تعریف کند . بویژه در مردان که شخصیت کلی نگر تری نسبت به خانم ها دارند .

این مقاله هم بخوانید  با مزاحمت خیابانی چه کنیم ؟

۱۷. مردی که دوستت دارد ، خودش را برای شما ناراحت می کند .

کمک به شما در همه مواقع ، همیشه راحت نیست و در بعضی مواقع ، حتی شامل مواردی است که او از انجام آن ها متنفر است .  اما او به هر حال این کار را انجام می دهد ، زیرا این برای شماست . وقتی مردی کاری که دوست ندارد را داوطلبانه برای شما انجام می دهد ، تنها یک معنی می دهد . شما از علایق و تنفرهای او مهم تر هستید و این نشانه بسیار خوبی از عشق او به شما است .

 

۱۸. او برای شما ایستادگی می کند .

ناگفته نماند ، از نشانه های مردی که دوستتان دارد ، این است که او به شدت از شما محافظت خواهد کرد و هنگام مشکلات یا رفتار نامناسب دیگران با شما ، ایستادگی خواهد کرد . او نمی خواهد هیچ چیزی موجب ناراحتی شما شود . زیرا برای یک مرد عاشق ، دردآور ترین موضوع این است که ناراحتی زنی که دوست دارد را ببیند .

۱۹. مرد عاشق بهترین پشتیبان شما است .

یک شریک خوب و دوست داشتنی از رویاها و تلاش های شما پشتیبانی می کند .  این نه تنها نشانه بلوغ است ، بلکه یکی از نشانه های مردی که دوستمان دارد ، است .

۲۰. به شما فضا می دهد .

عشق به معنای خفه کردن شریک زندگی نیست ! گاهی اوقات ، عشق در فضای بین دو شریک زندگی ، پیدا می شود .  او می فهمد که شما به فضا احتیاج دارید و او آن را به شما می دهد .  همیشه شما را کنار خود نگه داشتن ، از نشانه های مردی که دوستتان دارد نیست ، بلعکس . او به این دلیل که دوستتان دارد به شما فضا می دهد تا به اهداف خود نزدیک تر شوید و استقلال خود را از دست ندهید .

 

۲۱. مردی که دوستتان دارد ، اشتراک گذاشتن با شما را دوست دارد .

اغلب مردان دوست ندارتد در مورد چیزهای شخصی با کسی صحبت کنند . اما شما فرق می کنید .  او می داند که هرگز او را قضاوت نمی کنید و او می تواند در کنار شما آسیب پذیر باشد . به همین دلیل او اشتراک گذاشتن مسائل شخصی ، نگرانی ها و حتی ترس هایش را با شما دوست دارد .

 

۲۲. او به رفتارهای شما توجه می کند .

زوج های عاشق ، به مرور زمان علاقه دارند که آیینه ی یکدیگر باشند . اگر مردی شما را ستایش می کند و به رفتارهای شما دقت می کند ، او یکی از نشانه های مردی که دوستتان دارد را نشان می دهد . این که دوست دارد شبیه شما باشد .

۲۳. مرد عاشق به شما اجازه می دهد تا برنده شوید .

مردان عاشق پیروزی هستند .  آن ها می خواهند در بازی ها و شرط بندی ها همیشه برنده باشند . و هنگامی که او با خوشحالی برنده شدن را به شما می دهد ، او شما را دوست دارد . زیرا خوشحالی شما برای او لذت بخش تر از پیروزی است .

۲۴.  کمی حسود است .

نه به شکلی قدرتمند و تعصبی ، فقط با روشی دوست داشتنی یک مرد عاشق ، می خواهد شما فقط کنار او باشید .  او حتی نسبت به زمان گذراندن زیاد شما با دوستان دخترتان نیز کمی حسادت می کنند . زیرا می ترسند که چیزی شما را از او بگیرد .

۲۵. او شما را شریک خود می داند .

او رئیس یا دیکتاتور نیست .  او شریک زندگی شما ، برابر شما است و با شما مانند یک شریک برابر رفتار می کند .  نظر شما به اندازه خودش معتبر است ، و به شما نشان می دهد تا این را بدانید .  این بدان معنی نیست که شما هرگز با یکدیگر مخالف نیستید . این بدان معناست که وقتی کاری را انجام می دهید ، بحث بین شما دو نفر ، برابر خواهد بود .  از نشانه های مردی که دوستمان دارد ، این است که او هیچوقت خود را برتر از شما نمی داند .

داشتن شریک زندگی برای گفتن ایده ها و داشتن ماجراجویی ، یک هدیه واقعی است . در واقع مردی که شما را دوست دارد ، بزرگترین طرفدار شما و بهترین شریک جرم شما در زندگی است .  ارتباطات سالم در جایی که هر دو طرف احساس شنیده شدن و توجه داشته باشند ، باعث ایجاد رابطه ای با کیفیت می شود .  اگر در این مرحله از رابطه هستید ، بدانید که مرد شما برای شما ارزش قائل است .

 

۲۶. کسی که دوستت دارد ، از «ما» حرف می زند ، نه من !

استفاده کردن از ما ، به جای من یا تو ، می تواند به وابستگی ملایم بین دو نفر اشاره کند ، اما در مورد دو فرد که به هم می پیوندند و به عنوان یک زوج هستند ، واقعاً شیرین است.  وقتی حضور شما در تمام بخش های زندگی مرد ، پررنگ است ، او نمی تواند زندگی را بدون شما تصور کند .  این یک تعهد سنگین است که باید از آن قدردانی کنید . مردی که شما دو نفر را «ما» می داند ، در واقع شما را بخش جدانشدنی از خودش می داند .

 

۲۷. شما را در اولویت قرار می دهد .

او اولویت شماره یک را برای شما رقم خواهد زد.  آقایان و به طور کلی مردم دوست دارند وقت خود را برای چیزهایی که مهم هستند ، صرف کنند .

۲۸.  تسلیم نمی شود .

بودن با مردی که به نظر می رسد ممکن است به دلیل هر مشکلی ، از رابطه خارج شود ، استرس زا و ناپایدار است .  مردی که در اولین نشانه های یک مشکل ، تهدید به رفتن می کند ، انتخاب مناسبی برای رابطه طولانی مدت نیست .  این نوع مرد به شما و رابطه تان ، به عنوان فرصتی برای رشد و بلوغ خودش نگاه خواهد کرد .  و هنگامی که برای او فایده ای نداشته باشید ، شما را ترک خواهد کرد . وقتی با مردی هستید که به شما احساس امنیت می دهد ، نه تنها شما را تهدید به ترک کردن نمی کند ، بلکه برای نگه داشتن شما در زندگی تلاش می کند ، او با ارزش ترین نشانه های مردی که دوستتان دارد را به شما نشان می دهد .

« این مرد را ترک نکنید و قدردانش باشید . احترام و تعهد متقابل باعث ایجاد یک رابطه الهام بخش و توانمند می شود .»

 

توجه داشته باشید :

توجه کنید که دوست داشتن ، تنها عامل نگه دارنده ی یک رابطه نیست . برای داشتن رابطه ای سالم ، تلاش های دو طرفه زیادی نیاز است . هنگامی که باور کردید که مردتان ، دوستتان دارد ، باید هر دوی شما برای سازگاری بیشتر و عمیق تر کردن رابطه تان ، تلاش کنید . همچنین پیش از هر اقدامی به رسمی شدن از مشاوره قبل از ازدواج استفاده نمایید.

اعتماد صادقانه به یک مرد به چه معناست؟

داشتن اعتماد صادقانه به یک مرد فقط به این معنا نیست که شما معتقد هستید که او قصد ندارد خیانت کند یا دروغ بگوید .  بلکه بدان معناست که شما اطمینان دارید که وقتی به او احتیاج دارید ، کنار شما خواهد بود.  این بدان معناست که در به اشتراک گذاشتن عمیق ترین ترس ها و ناامنی ها ، با او احساس امنیت می کنید . اگر با مرد خود رابطه واقعاً قابل اعتماد دارید ، می توانید مطمئن باشید که او کاملاً روی شما سرمایه گذاری کرده است و از مهمترین نشانه های مردی که دوستتان دارد را داشته است .

حسادت در مردی که ما را دوست دارد معمولا به چه شکلی بروز می کند؟

نه به شکلی قدرتمند و تعصبی ، فقط با روشی دوست داشتنی یک مرد عاشق ، می خواهد شما فقط کنار او باشید .  او حتی نسبت به زمان گذراندن زیاد شما با دوستان دخترتان نیز کمی حسادت می کنند . زیرا می ترسند که چیزی شما را از او بگیرد .

شناخت چه اهمیتی در نشان دادن میزان علاقه یک مرد دارد؟

مردی که به خوبی شما را شناخته و دوستتان دارد ، به جای تلاش برای تغییر نظرات یا مرزهای شما ، به همه جوانب شخصیت شما احترام می گذارد .  و خوب می دانید که او شما را به شدت تحسین می کند .

4.7/5 - (371 امتیاز)
بپیوندید
اطلاع از

152 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
نیلو
3 ماه قبل

سلام من 21 سالمه
قبلا وقتی 15 سالم بود پسر داییم بهم پیشنهاد دوستی داد من اولش قبول نکردم ولی یمدت بعدش بهش اوکی دادم خلاصه یه چند ماهی فقط از طریق چت در ارتباط بودیم ولی بعد یمدت چون خانواده سخت گیری دارم گوشیمو ازم گرفتن و حدودا دو سال باهم هیچ صحبتی نکردیم که من دوباره بهش پیام دادم و دوباره باهم اوکی شدیم و یکسال باهم بودیم ولی رابطه خیلی جالبی نبود نه همدیگه رو میدیم (خیلی کم درحد چند ماه یبار بخاطر خانواده من نمیشد جایی برم) بعد من آدمیم که خیلی خجالت میکشم و یادمه چند باری بحث جنسیو وسط کشیده بود و منم حس خوبی نداشتم نسبت به این موضوع و چیزیم بهش نگفتم و صحبت میکردیم درموردش و اون فک کنم احساس میکرد من ازین صحبتا خوشم میاد خلاصه آخرای رابطمون ک بودیم من دیگه کلافه شده بودم
نه همو میدیدیم و منم بشدت خجالت میکشیدم واقعا نمیدونم چرا تو تماس اینقد استرس میگرفتم نمیدونستم چی بگم بعد یه مدت به این نتیجه رسیدم علاقه ای ندارم بهش
دیگه اخلاق خوبی باهاش نداشتم
ولی اون نمیرف میگفت دوست دارمو ازین حرفا
بعد که کات کردیم من نمیدونم چرا همش ناراحت بودم چون فکر میکردم دوستش ندارم
چندبار بعدش بهش پیام دادم که دوباره باهم وارد رابطه شیم ولی دیگه اوکی نمیشد
الانا هم وقتی منو میبینه همش خیره میشه بهم از اول تا آخری که هسم فقط منو نگاه میکنه
بنظرتون آدمی که عاشق ینفر بشه
بازم عاشقش میمونه در هرصورت
و اینکه بنظرتون بهش بگم دوباره وارد رابطه شیم یا کلا بیخیالش شم

یگان
3 ماه قبل

سلام من یگانه هستم ۱۷ سالمه یه پسره هس رفیقه داداشمه همو میبینیم اسمش امینه من تی تی صداش میکنم ۲۰ سالشه باهام ارتباط چشمی برقرار میکنه خیلی خوبه پسره، همیشه دلش می خاد منو ببینه وقتی حرف میزنم به دقت به حرفام گوش میده از این پسرا ببخشید ببخشید لاشی نیس که بخاد با اینو اون باشه بهم زنگ میزنه حالمو میپرسه با داداشم خیلی رفیقه قبلناچون کلاس زبان داشتم پیارسال اینا از من خوشش میومد به داداشمم میگف
داداشمم می گف:نمیشه خواهرمو اینا الانم باهم قرار میزاریم باهمیم
بنظرتون دوسم داره یا عاشقمه؟؟؟

Last edited 3 ماه قبل by یگان
مریم
3 ماه قبل

سلام ، ببخشید من عاشق یع مردی شدم که اصلا ندیدمش ، اصلا تمام اون موارد بالا که عنوان کردین هیج کودوم برا من مهم نیست ، حاظرم روزی یع فس منو کتکم بزنه اصلا زندانیم کنه گشنه تشنه وسط بیابون نگهم داره ولی کنارم باشه ، ترو خدا کمکم کنین من بفهمم چه مرگمه ، خیلی بی تابشم عقلم کار نمیکنه چجوری اینو بهش حالی کنم بفهمونم ، قلبم هر روز تیر میکشه ، مریض شدم میدونم تمامش به خاطر ایشونه ، مشاور عزیز واقعا عاجزانه ازتون میخام کمکم کنین ، از ترسم به هیشکی هم نمیتونم حرف دلمو بزنم همه مسخرم میکنن میگن توهم زدم مریض شدم ترو خدا کمکم کنین

ندا
2 ماه قبل
پاسخ به  مریم

عزیزم به روانشناس مراجعه کن .

Helen
3 ماه قبل

من همه نشونه هایی که مردی که عاشق شماست و مردی که دوستون نداره رو خوندم طرف من نه نشونه دوست داشتن داره نه نشانه دوست نداشتن چون زیاد ندیدمش مث اینکه خنثی ست

رها
3 ماه قبل

من به یکی علاقه دارم و یه جورایی به یه پسری و خیلی بهم نزدیک هستیم اون خونش نزدیک ما هست من اون رو دوست دارم اون منو میبینه و ولی بعضی وقتا میتونه تو چشمام نگاه کنه نمیدونم از من خوشش میاد یا نه؟ لطفا راهنمایی کنید.

FFFF
5 ماه قبل

هیچ نظری ندارم
اعتقاد به عشق هم ندارم

Last edited 5 ماه قبل by FFFF
زهرا
11 ماه قبل

سلام من ۲۰ من از یه پسری خوشم میومد براهمین چن روزی به مغازش رفتم بهش پیام دادم ازم خوشش اومد باهم حرف زدیم ولی از ازدواج میترسه بهم گف ازدواج کنی بکن ولی یه جورایی خوشش میاد ازم ایا دوسم داره

فاطمه
9 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

شاید دوست داره ولی عاشقت نیست

حسین
6 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

نه خوشش نمیاد به عنوان یه پسر میگم خودتو خراب نکن

حسین
6 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

خواهر پسرا چون احساس ندارن منطق دارن یه جورایی هممون لاشیم من خودم وقتی کوچک بودم احساس داشتم ولی هر چی بزرگتر شدم منطق به من میگه اصن عشقی وجود ندارع همش هوس اون یه مدت باهات هست بعد ترکت می‌کنه منم مثل همون پسر لاشیم پس یه لاشی حرف یه لاشیو میفهمه بدرود

خانم
4 ماه قبل
پاسخ به  حسین

درود بر صداقتت.کاش بیشتر راجب جنس خودتون توضیح بدین تا این همه ابهام از بین بره

خانم
4 ماه قبل
پاسخ به  حسین

پس چرا میگن آقایون فقط یبار عاشق میشن.میشه علامتهای عشق و هوس و دوست داشتن رو بگی

سارا
3 ماه قبل
پاسخ به  حسین

افرین به صداقتت داداش ، خیلیا همینم ندارن

زهرا
5 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

عزیزم این ادم دوستت داره اما کسی که برای ازدواج بخوای نیست چون یه بلاتکلیفی داره که میترسه ازدواج کنه وقتی بعضی پسرها دوست میشی فقط به عنوان دوست حسابش کن نه ادمی که بیاد خواستگاری اگه واقعا بخواد زنش بشی به خانوادش راجبت حرف میزنه وقتی میگه میخوای ازدواج کنی بکن ینی سرکاری عزیزم به نظرم تاوابسته نشدی قیدشو بزن وگرنه از لحاظ عاطفی ضربه میخوری

مبینا
11 ماه قبل

سلام نزدیک چند هفته پیش رفتم داروخونه و اونجا یه پسریه که اونجا کار می‌کنه و هی نگام می‌کنه و نزدیک خونمونه چند بار رفتم چون پسر سربه زیریه و به کسی نگاه نمیکنه و هر دفعه رفتم داشت نگام میکرد و حس کردم انگار ی چیزی رو میخاد بگه و نتونست به نظرتون بهش بگم تردید دارم..

نرگس
19 روز قبل
پاسخ به  مبینا

به نظرم اگه بخواد خودش بهت میگه بهتره یه کم صبر کنی به نظرم خودش مطرح کنه بهتره

Pari
11 ماه قبل

سلام
من یه پسری رو دوس دارم که تفاوت سنی مون ۳روزه حدودچن وقتیه باهمیمم ۱۶سالمونه اون همه علائم رو داره ولی هیچ وقت به حرفم گوش نمیده🥺بعضی وقتا میگم ولش کنم ولی دلم نمیاد بنظرتون اون دوسم داره؟

frfr
8 ماه قبل
پاسخ به  Pari

هنوز خیلی سنت کمه😐

گناه کار
1 سال قبل

با یه اقا پسری اشنا شدم و بهم علاقمند شدیم خیلی دوسش داشتم و دارم و اونم عاشقم بود ….تمام ویژگی های بالا رو هم داشت
در مورد اینده و حتی زمان نامزدی وووو مشخص کرده بودیم…
خیلی حساس و غیرتی بود …یروز امتحانم کرد ب دوستش گفت ک منو امتحان کنه …(البته ک من نمیدونستم بعد فهمیدم)
من جواب ندادم و بلاک کردم…ولی نمیدونم چرا باز از بلاک دراوردم پسره رو و همین باعث شد عشقمو از دست بدم….
و بگه دیگه دوسم نداره و عاشقم نیست
کلا بره از زندگیم و بگه همه چیز تمکم شد ….
و دیگه جواب تلفن و پیامم نده …
یعنی برمیگرده؟!
یعنی مثل قبل دوباره میتونم داشته باشمش!
واقعا فرشته بود

زهرا
11 ماه قبل
پاسخ به  گناه کار

منتظر برگشتش نباش چون اینی که الان تنهات میزار ۴روزدیگه مطمن باش دوباره تنهات میزاره

بی نشان
11 ماه قبل
پاسخ به  گناه کار

بهش خیانت کردی .پس عاشقش نبودی . حقته . ناراحت نشو . .‌سر منم اومده حقم بوده

شهره
9 ماه قبل
پاسخ به  گناه کار

کسی که در اولین برخورد به اصطلاح سوءتفاهمی گذاشته رفته فرشته نبوده نامرد زبون نفهم بوده

مریم
3 ماه قبل
پاسخ به  شهره

اگه واقعا دوست میداشت تلاش میکرد به نحوی حداقل در مورد این کارت ازت سوال کنه بعد تصمیم به رفتن میگرفت پس بدون که این فرد تو زندگی هم یه طرفه به قاضی میرفت

Blue Diamond
1 سال قبل

سلام. لطفا نظرتون رو با من به اشتراک بذارید.
سه ماهی هست که از یه پسری که ۷ ماه ازم بزرگتره خوشم میاد (۲۲ سالمه). حسم میگه اونم از من خوشش میاد.. با خانواده ام رابطه خوبی داره شماره مامانو بابامو داره ولی شماره منو نداره.. دو هفته دیگه برای همیشه از محله ما میره..
همیشه بهم میگه مواظب خودت باش و همیشه هوامو داشته.. بهم میگه هرکاری داری بهم بگو
ولی در ارتباط نیستیم یعنی ازم شماره و چیزی نخواسته ، فکرمو خیلی مشغول کرده.. نشانه های بالارو چندتاشو داره همیشه بهم نگاه میکنه با شور و ذوق و لبخند و خوشحالی
تا حالا هیچ حرکتی نزده ولی من حس میکنم اونم همین احساسو به من داره ازم خوشش میاد ولی نمیدونم چرا جلو نمیاد!! آخه دیگه برای همیشه داره میره و منو نمیبینه😭😭
لطفا نظرتونو در این مورد بگید
فراموشش کنم یا امیدوار باشم..

Uouo
8 ماه قبل
پاسخ به  Blue Diamond

شاید حسش دوستانه هست
یا از احساسات تو با خبر نیست

حسین
6 ماه قبل
پاسخ به  Blue Diamond

خواهر عجب ساده این شما دخترا واقعا خل هستین به خدا زود گول میخورین اون اگه تورو بخاد میاد غصه نخور اگه بخوادتت میاد خواستگاریت شما واقعا خلین این خیلی بده

دخترک زیبا
1 سال قبل

سلام من یه ۲۰ جلسه ای میشه میرم کلاس زبان بعد یه پسری هست تو کلاس وسط کلاس متوجه میشم بطور کم و بیش منو نگاه میکنه و با همه ی اها یه فرقی میکنه یه همش یه سخنتی تو چشاش هس میکنم.
من الان عاشقش شدم.امروزم کلاس داشتم گوشیمم برده برده برده بودم کلاس بعد آخر داشتم از تخته عکس میگرفتم بعد پسره با لحن شوخی اما معلوم بود با استرس و ترس میگه گفت که بیا عکس بندازیم بعد هردوتامون راهاپون جدا شد رفتیم خونمون.میتونید بگید این پسر عاشق من هست؟

لطفا زود جوامو بدید.سپاس از لطفتون🤍

Last edited 1 سال قبل by دخترک زیبا
زهرا
11 ماه قبل
پاسخ به  دخترک زیبا

زود پا نده اول امتحانش کن اگه دوستت داره بفرماید خاستگاریت کنه

فاطمه
9 ماه قبل
پاسخ به  دخترک زیبا

به نظر من این آقا پسر دوست داره ولی به این سرعت نمیشه گف عاشقته شایدم خواسته سربه سرت بذاره اگه واقعا عاشقت باشه به زودی مشخص میشه عجله نکن

کیانا
1 سال قبل

۱۷ سالمه و استادی دارم که هر هفته دو سه بار باهاش کلاس دارم و موقع دیدن کارام همیشه شخصیت منو توصیف میکنه مثلا بعضی وقتا میگه گوگولی هسی بعضی وقتا میگه شخصیت آرومی داری ولی شیطنتی درونته نگاهم میکنه و همیشه میخواد حرفایی بزنه که منو بخندونه..نمیدونم واقعا حسی بهم داره یا نه؟

زهرا
11 ماه قبل
پاسخ به  کیانا

عزیزم تو بچسب به درسات فکر عشق عاشقی نکن که بدبختت میکنه

فرناز
9 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

وای دقیقا

ثریا
1 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

تو چرا موج منفی میده انقد😂

سحر
1 ماه قبل
پاسخ به  کیانا

چرا با اینا حس میکنی دوست داره مردی که یه زن را دوست داره خیلی سریع می‌ره خواستگاری ش که از دستش نده

فاطمه
1 سال قبل

سلام من فاطمه هستم
من پسری که عاشق هستم هروز می بینم اون خیلی به من نگاه میکنه و دوستم هم میگه عاشقته اما من باور نمی کنم همیشه بامن حرف میزنه
ایا اون عاسقمه؟

مهدی
11 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

نگاه های پر مهرش را بدان چون خیلی زیاد دوستت داره ، شک نکن بالایش

چون

زهرا
11 ماه قبل
پاسخ به  مهدی

از کجا معلوم هوس نیس

زهرا
11 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

اگه واقعا عاشقته تو خانواده داری میومد خاستگاریت

سرور
10 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

شاید شرایطش رو نداره

سحر
1 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

دقیقاً

یگان
1 سال قبل

سلام وقتتون بخیر ببخشید یه سوال داشتم یه پسری هست که من هروقت میرم بیرون از مغازه ایشون رد میشم سریع سرشو برمی گردونه نگاهم می‌کنه یا وقتی منو میبینه در هنگام هر کاری که باشه اونو ول می‌کنه و سرگرم می‌کنه آیا این آقا علاقه مند به من هست

زهرا
11 ماه قبل
پاسخ به  یگان

چقد ساده این که با یه نگاه فک میکنید دوستون دارن

سرور
10 ماه قبل
پاسخ به  یگان

سلام امکانش هس

یگانه
1 سال قبل

سلام من یگانه هستم ۱۲ ساله عاشق یه پسر هستم به نام تاها ما طبقه سوم واحد ۱۳ اون همکمف واحد ۱ وقتی میخوام با اسانسور برم بالا مانش درو باز میکنه به صحبت کردن قبلن بهم با دوچرخش قلب نشون میداد برام شعر میخوند سعی میکرد پیشم بشینه و از کنارم رد شه ولی چند وقته نمیاد بیرون ولی بخاطر حیت شبا میاد و نسبت قبلا هیچ کدوم ازین کارارو نمیکنه ولی مامان باش منو دوست دارن چند بارم نذری اوردن من واقعا پسررو دپست دارم ولی احساس اونو نمیدونم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

زهرا
11 ماه قبل
پاسخ به  یگانه

گذراس زود دل نبند

Qooen
10 ماه قبل
پاسخ به  یگانه

عزیزمن شماهنوزبچه ای بلوغ فکری نرسیدی
گذراس اهمیت نده

سرور
10 ماه قبل
پاسخ به  یگانه

نه دوست نداره دوازده سال چخبره خو بهت میگفت

Maryam
4 ماه قبل
پاسخ به  یگانه

ب نظرم تا وقتی یاد نگرفتی چطور اسمشو بنویسی ازدواج نکن ای بابا همه چیو ب مسخره گرفتید بچه ۱۲ ساله باید ب این چیزا فک کنه ؟؟؟

نگین
1 سال قبل

سلام به نظر شما پسری که میگه تا خودت نخوای دستتو نمیگیرم دوستم دارد یا پسری که خودش دستمو میگیرد و میبوسد؟

زهرا
11 ماه قبل
پاسخ به  نگین

😂😂😂😂خب خودت چی فک میکنی

ثریا
1 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

زهرا همه جا حضورداری😂😂😂

شهره
9 ماه قبل
پاسخ به  نگین

اونی که بهت احترام گذاشته واجازه ی هر کاری را از شما می گیره

مبینا
1 سال قبل

من به یکی دیگه از پسر عمه هام علاقه دارم اما وقتی من می بینه سرش رو پایین میندازه و رد میشه وقتی من می بینه نگام نمی کنه خیلی ازم خجالت می کشه و سعی می کنه خود نمایی کنه به نظر شما من رو دوست داره یا نه

الی
1 سال قبل
پاسخ به  مبینا

خوب عزیزم معلومه دوست نداره
اگه کسی و دوس داشته باشی خجالت سرت نمیشه

زهرا
11 ماه قبل
پاسخ به  مبینا

خب یه مدت تو بیخیال باش رفتارای خودشو بهش تحویل بده ببین عکس العملش چیه

مبینا
1 سال قبل

سلام.. من مبینا هستم ۱۶ سالم هست من وقتی پسر عمم را می بینم باهام خیلی خوب رفتار می کنه سلامم میده و وقتی من میبینه خندش میگیره و فقط به من نگاه میکنه به نظرتون بهم علاقه پیدا کرده..

علیمحمدی
1 سال قبل

مطالب عالی بود ممنوناز شما

فاطمه
1 سال قبل

سلام من فاطمه زهرام ۱۸سالم هست و حدود دوسال پیش پسر عموم بهم ابراز علاقه کرد من چون مستقیم به خودم گفته بود و اون روز ی خورده عصبی بودم خیلی تند باهاش برخورد کردم اما بعد از اون هم خونوادشو فرستاد هم ی نفر دیگه رو اما من دلم پیش کس دیگه بود رد کردم مدتیه متوجه شدم بخاطر ی سری شرایط خونوادگی و شرایط خصوصی ازدواج من به صلاحه اون با اینکه هنوزم تو شعرایی که میگه و استوری میکنه ب طور غیر مستقیم علاقش به من میفهمونه اما دیگ میدونم به خاطر شکسته شدن غرورش حاضر نیست بیاد دوباره حرفش رو بزنه من غرورم اجازه نمیده برم بخاطر اون حرفاو شکستن دلش حتی عذر خواهی کنم جای من بودید چکار میکردین

Last edited 1 سال قبل by فاطمه
الی
1 سال قبل
پاسخ به  فاطمه

باهاش حرف بزن ازش معذرت خواهی کن بگو عصبی بودم

زهرا
11 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

شوهرقحط نیست با کس دیگه ازداوج کن

Mahi
9 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

شما خیلی داری یه طرفه به قاضی میری
انگار تو زندگی همه حضور داری
اگه با دقت خونده باشی میفهمیدی گفته به خاطر یه سری مسائل شخصی

یک بنده ی خدا
1 سال قبل

سلام بچه ها
من یه سوال داشتم
یک شخصی خیلیی خیلیییی به من خیره میشه.
و جالب اینجاست منه شوت اصلا نفهمیده بودم ، بار به صورت اتفاقی همدیگرو دیدیم و سلام کردیمو اینا بعد همون لحظه داداشم اومد اونم داشت حرف میزد گفت خوبی؟ بعد من نفهمیدم منو میگه داداشمو میگه کیو میگه؟ دوستام میگن که دوست داره من باز انکار کردم گفتم نه . ولی یه بار فال گرفتم بعد حالت عاشقی و اینا داشت بعد من گفتم ایش حالا که عاشق منه، همون داداشم که گفتم بچم هم هست گفت که فلانی 😐گفتم چرا زر میزنی آخه بچه؟ بعد گفت به خدا راست میگم ، همش نگاهت می‌کنه ، اصلا چرا همش نگاهت می‌کنه؟ یعنی چی؟😶بعد گفت که به داداشش گفتم اون گفت که دوسش داره طبق معمول قیافه ی من😶🙄☹️😒دوباره من گفتم اینا چرت میگن بچن نمی‌فهمن اون روز داشتم میرفتم بیرون بعد از داداشم پرسید کجا می‌ره؟ ☹️😶

ولی خب این خانواده اهل دوستی و این چیزا نیستن و می‌دونه که خانواده ی ما هم اهل این چیزا نیستن ، بعدم تو محله به پاکدامنی معروفه 🥲 لامصب بابام آن‌قدر اونو دوست داره و ازش تعریف می‌کنه منو دوست نداره😅
و یه چیز دیگه هم که هست خانواده ی اونا تو محله با خانواده ی ما خیلی اوکین فقط

زهرا
11 ماه قبل

خب اگه اینقد خوبه بیاد خاستگاریت

mina
1 سال قبل

سلام من به به نفر علاقه مند شدم 17سالمه پسره هم نمیدونم چن سالشع بهش میخوره 20و خورده ای باشه خیییلی هم ازش خوشم اومده ما همیشه تو کافه که پاتوقمونه میریم بعد اونم اونحاس دیگه واقعا ذهنمو درگیر کرده بنظرتون جیکار کنم؟

غزل
1 سال قبل

سلام من غزلم ۱۳ سالمه چند ماهی میشه که عاشق پسر خاله ام شده ام اون ۱۷ ساله است اسمش معراج
خیلی باهم تفاهم داریم حرف هایی که من می زنم توی خانه عجیب توی خونه خودشونم این حرف ها می زنه ابراز عشق کرده ولی نمی دونم راست میگه
سیگار میکشه
منحرف است
رابط جنسي باهم داشتیم و داریم
گل کشیده الان نمی کشید
قبلا دوست دختر داشته
الان نم دونم راست می گه که عاشق من اس من هم بهش ابراز عشق کردم
لطفا جوابمو زود بدهید

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
1 سال قبل
پاسخ به  غزل

سلام دوست عزیز؛ توصیه میشه در این سن وارد رابطه آسیب زا و ریسکی نشوید.

سارا
1 سال قبل
پاسخ به  غزل

۱۳ سالته رابطه جنسی انجام دادی چقدر بد من الان ۱۳ سالمه خیلیا بم میگن عاشقتیم ولی تا حالا نرفتم پیششون و ن منو لمس کردن چقدر از دختری که فلفلیه بدم میاد

س ی
10 ماه قبل
پاسخ به  سارا

خیلی زیاد کارت اشتباه بود دیگه کاری نمیشه کرد ولی مطمئن باش تو رو نمیخواد فقط برای غریزه خودش تور میخواد بعد نثل دستمال پرتت میکنه بیرون

زهرا
11 ماه قبل
پاسخ به  غزل

اخه بچه رابطه جنسی تو سن کم وای خدایا دیونه ایی کاریت نکنه بزارتت رودست مامانت کوچلو اول امتحان میکنند بعد پا میدن

نسرین
10 ماه قبل
پاسخ به  غزل

خدایا ظهور کن

ساری
1 ماه قبل
پاسخ به  غزل

زیاد نزدیکش نشو چون شاید تو واسه اندامت میخواد بعضی پسره اینجورین فقط وایه چیزای دیگه میخواد

غزل
1 سال قبل

ببخشید دوست دختر داشته الان نداره

Last edited 1 سال قبل by غزل
زهرا
11 ماه قبل
پاسخ به  غزل

خب مبارکه😂😂

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره