به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
نشانه های مردی که دوستمان دارد

نشانه های مردی که دوستمان دارد

هنگامی که مردی را در زندگی خود داریم که واقعا دوستمان دارد ، می توانیم معنای واقعی خوشبختی را تجربه کنیم . مردی که عاشق شماست، برای خوشحال بودن و خندیدن شما هر کاری می کند . شما را در اولین اولویت زندگی خود قرار می دهد و برای رسیدن به اهداف و آرزوهایی که دارید، از هیچ حمایتی دریغ نمی کند . او به بودن شما در کنار خود افتخار می کند و برای نگه داشتنتان در زندگی اش تلاش می کند . در این مقاله به نشانه های مردی که دوستمان دارد ، اشاره می کنیم . حتی مواردی که فهمیدن آن ها سخت است . اگر مرد شما این نشانه ها را داشت ، مطمئن باشید که کنار او خوشبخت خواهید شد .

نشانه های مردی که دوستمان دارد 

همه ما وقتی که عاشق می شویم یا از کسی خوشمان می آید ، علاقه داریم احساس طرف مقابل را نسبت به خودمان بدانیم . در مورد آقایان کمی سخت تر است . زیرا اکثر مردها ، شخصیت های درونگرا تر و محافظه کارتری نسبت به خانم ها دارند . به همین دلیل ، ممکن است تشخیص احساس واقعی آن ها سخت باشد . اما همیشه زبان بدن و رفتارهای یک مرد ، نشان دهنده علاقه ی او نسبت به شما هست . در این مقاله نشانه های مردی که دوستمان دارد را می خوانیم . و متوجه می شویم او بیش از آن که به شما بگوید که دوستت دارد ، با رفتارهایش ، نگاه هایش و احترامی که به شما می گذارد ، علاقه اش را فریاد می زند .

 

۲۸ نشانه ی مردی که دوستتان دارد :

 

۱. مردی که دوستتان دارد ،  به شما احترام می گذارد .

احترام واقعی یک چیز عمیق است .  احترام پایه ای است که می توانید با درک واقعی از یکدیگر و ارزش های خود ، رابطه ای پایدار برقرار کنید . و همچنین از مهمترین نشانه های مردی که دوستمان دارد ، است . شما می خواهید با مردی باشید که درون و بیرون شما را می شناسد . مردی که به خوبی شما را شناخته و دوستتان دارد ، به جای تلاش برای تغییر نظرات یا مرزهای شما ، به همه جوانب شخصیت شما احترام می گذارد .  و خوب می دانید که او شما را به شدت تحسین می کند .

« این نوع احترام آرام اما قدرتمند می تواند تأثیر شگفت آور مثبتی بر کل زندگی شما بگذارد .»

 

۲. شما کاملاً به او اعتماد دارید .

اعتماد یک کالای گران قیمت است ، زیرا چیزی است که باید ساخته شود . چرا از نشانه های مردی که دوستتان دارد ، اعتماد کردن شما به اوست ؟ زیرا مشخص است که او برای جلب این اعتماد سخت تلاش کرده است . کسب اعتماد یک مؤلفه اساسی در ساخت هر رابطه است و یک مرد عاشق این موضوع را خوب می داند.

داشتن اعتماد صادقانه به یک مرد فقط به این معنا نیست که شما معتقد هستید که او قصد ندارد خیانت کند یا دروغ بگوید .  بلکه بدان معناست که شما اطمینان دارید که وقتی به او احتیاج دارید ، کنار شما خواهد بود.  این بدان معناست که در به اشتراک گذاشتن عمیق ترین ترس ها و ناامنی ها ، با او احساس امنیت می کنید . اگر با مرد خود رابطه واقعاً قابل اعتماد دارید ، می توانید مطمئن باشید که او کاملاً روی شما سرمایه گذاری کرده است و از مهمترین نشانه های مردی که دوستتان دارد را داشته است .

 

۳. مردی که به شما علاقه مند است ، دست شما را می گیرد .

مردی که فقط بدن شما را می خواهد ، دست شما را نخواهد گرفت .  این نشانه این است که او می خواهد به همه بگوید که شما زن محبوب او هستید .
 

۴. پیشانی شما را می بوسد .

بوسیدن پیشانی یکی از زیباترین نشانه های مردی که دوستمان دارد ، است . هیچ چیز صمیمی تر و شیرین تر از بوسه های پیشانی نیست .  هيچ شهوتي در آن وجود ندارد . فقط یک ژست پاک ، محبت آمیز و اندکی محافظ است  که نشان می دهد او چقدر شما را دوست دارد .

 

۵. وقتی با شماست ، به طور تصادفی لبخند می زند .

زمانی که به شکل شگفت انگیزی خوشحال هستیم ، ممکن است مثل یک احمق لبخند بزنیم ، زیرا نمی توانیم جلوی آن را بگیریم .  بله همین طور است . یکی از نشانه های مردی که دوستتان دارد ، این است که وقتی در اطراف شماست ، از خوشحالی هرازگاهی و بدون دلیل لبخند می زند .

نشانه های مردی که دوستمان دارد

۶.  شما را با خانواده اش آشنا می کند .

هنگامی که یک مرد داوطلبانه تصمیم می گیرد که می خواهد شما را به خانواده خود معرفی کند ، شما برنده شدید . مردان با این کار وقت خود را تلف نمی کنند ، مگر اینکه شما را دوست دارند و در مورد رابطه جدی هستند .
 

۷. شما را با دوستانش آشنا می کند .

مرحله ی دیگر دوستان وی است . اگر دوستان مرد شما را دوست دارند ، واضح است که او به آن ها چیزهای خوبی راجع به شما گفته است . هنگامی که او در نبود شما ، از شما تعریف خوبی داشته باشد ، یکی دیگر از نشانه های مردی که دوستمان دارد را نشان می دهد .

 

۸. مردی که دوستتان دارد ، اشتیاق زیادی به بوسیدن شما دارد .

بین بوسه شهوانی و دوست داشتنی تفاوت وجود دارد .  اگر او واقعاً شما را ببوسد ، حتی بدون اینکه به رابطه جنسی منجر شود ، یک فرصت بسیار خوب وجود دارد که متوجه شوید او واقعا شما را دوست دارد .

 

۹.  به شما گوش می دهد .

اگر او مشتاقانه به حرف های شما گوش می دهد و صحبت کردن با شما را دوست دارد ، اگر او هنگام حرف زدن به شما نگاه می کند و بحث را دنبال می کند ، بدانید که او یکی از مهمترین نشانه های مردی که دوستتان دارد را دارد . زیرا ما زمانی می توانیم شنونده خوبی باشیم که شخصی که صحبت می کند برای ما دوست داشتنی و جذاب باشد .
 

۱۰. در مورد آینده صحبت می کند .

هنگامی که یک مرد از تعهد می ترسد یا قصد داشتن آینده ای را با شما ندارد ، او با شما برنامه ریزی نمی کند و قصد ازدواج با شما را ندارد .  بنابراین ، اگر او به آینده در کنار شما اشاره ای نکرده است و زمان نسبتا طولانی از رابطه شما می گذرد ، این علامتی است که ممکن است او برای تمام زندگی اش نمی تواند شما را دوست داشته باشد . یکی از واقعی ترین نشانه های مردی که دوستتان دارد ، همین است که او دلش می خواهد تمام زندگیش را کنار شما داشته باشد و ترس از دست دادن شما را دارد .
 

۱۱. شما او را می خنداند .

هرچه او بیشتر در اطراف شما بخندد ، بیشتر شما را دوست دارد . تمام رفتار و کارهای شما برای او شیرین و بامزه هستند . و به دلیل آرامشی که کنار شما احساس می کند ، می تواند با شما بخندد .

 

۱۲. مردی که دوستتان دارد ، برای شما وقت می گذارد .

همه ما در زندگی بسیار شلوغ هستیم و زمان با ارزش است ، اما او تصمیم می گیرد که آن را با شما بگذراند . بدون شک او نشانه های مردی که دوستتان دارد را به شما نشان می دهد . اگر بعد از کار زمانی پیدا می کند که علارغم خستگی به دیدن شما بیاید ، او دوستتان دارد .

نشانه های مردی که دوستمان دارد

۱۳. او دلتنگ شما می شود .

رفتار یک مرد وقتی که در کنار هم نیستید ، به همان اندازه که در حضور شما است ، اهمیت دارد.  آیا او به شما فکر می کند ؟  به شما می گوید که دلتنگ است ؟ آیا وقتی نیستید ، شکافی در زندگی او وجود دارد ؟  نشانه های مردی که دوستتان دارد ، واضح تر از این می شود ؟ او دوستتان دارد .
 

۱۴. به شما هدیه می دهد .

هرکسی می تواند جواهرات گران قیمت بخرد ، اما شخص خاصی که دوستتان دارد می تواند کتابی به شما هدیه دهد که واقعا معنا دارد . مردی که دوستت دارد ، با یک شاخه گل ، یک نوشته یا یک کتاب می خواهد معنای دوست داشتنش را به شما نشان دهد .

 

۱۵. مردی که عاشق شما است ، مرتباً به شما نگاه می کند .

آیا او به شما نگاه می کند ، حتی وقتی در حال انجام دادن کار دیگری هستید ؟ او هنگام نگاه کردن به شما ، گاهی لبخند می زند ؟ او نشانه های مردی که دوستمان دارد را نشانمان می دهد . ساده از کنار نشانه ها نگذرید .
 

۱۶. او از شخصیت شما تعریف می کند .

وقتی او اعتراف می کند که چقدر از حس شوخ طبعی شما یا خنده کودکانه شما لذت می برد ، هنگامی که او از تفکرات شما و اهدافتان تمجید می کند ، این یکی از نشانه های مردی که دوستتان دارد ، است . زیرا کسی که دوستتان ندارد ، به شخصیت و خوبی های شما توجهی نمی کند تا بخواهد از آن تعریف کند . بویژه در مردان که شخصیت کلی نگر تری نسبت به خانم ها دارند .
 

این مقاله هم بخوانید  وظیفه زن در روابط زناشویی

۱۷. مردی که دوستت دارد ، خودش را برای شما ناراحت می کند .

کمک به شما در همه مواقع ، همیشه راحت نیست و در بعضی مواقع ، حتی شامل مواردی است که او از انجام آن ها متنفر است .  اما او به هر حال این کار را انجام می دهد ، زیرا این برای شماست . وقتی مردی کاری که دوست ندارد را داوطلبانه برای شما انجام می دهد ، تنها یک معنی می دهد . شما از علایق و تنفرهای او مهم تر هستید و این نشانه بسیار خوبی از عشق او به شما است .

 

۱۸. او برای شما ایستادگی می کند .

ناگفته نماند ، از نشانه های مردی که دوستتان دارد ، این است که او به شدت از شما محافظت خواهد کرد و هنگام مشکلات یا رفتار نامناسب دیگران با شما ، ایستادگی خواهد کرد . او نمی خواهد هیچ چیزی موجب ناراحتی شما شود . زیرا برای یک مرد عاشق ، دردآور ترین موضوع این است که ناراحتی زنی که دوست دارد را ببیند .
 

۱۹. مرد عاشق بهترین پشتیبان شما است .

یک شریک خوب و دوست داشتنی از رویاها و تلاش های شما پشتیبانی می کند .  این نه تنها نشانه بلوغ است ، بلکه یکی از نشانه های مردی که دوستمان دارد ، است .
 

۲۰. به شما فضا می دهد .

عشق به معنای خفه کردن شریک زندگی نیست ! گاهی اوقات ، عشق در فضای بین دو شریک زندگی ، پیدا می شود .  او می فهمد که شما به فضا احتیاج دارید و او آن را به شما می دهد .  همیشه شما را کنار خود نگه داشتن ، از نشانه های مردی که دوستتان دارد نیست ، بلعکس . او به این دلیل که دوستتان دارد به شما فضا می دهد تا به اهداف خود نزدیک تر شوید و استقلال خود را از دست ندهید .

 

۲۱. مردی که دوستتان دارد ، اشتراک گذاشتن با شما را دوست دارد .

اغلب مردان دوست ندارتد در مورد چیزهای شخصی با کسی صحبت کنند . اما شما فرق می کنید .  او می داند که هرگز او را قضاوت نمی کنید و او می تواند در کنار شما آسیب پذیر باشد . به همین دلیل او اشتراک گذاشتن مسائل شخصی ، نگرانی ها و حتی ترس هایش را با شما دوست دارد .

 

۲۲. او به رفتارهای شما توجه می کند .

زوج های عاشق ، به مرور زمان علاقه دارند که آیینه ی یکدیگر باشند . اگر مردی شما را ستایش می کند و به رفتارهای شما دقت می کند ، او یکی از نشانه های مردی که دوستتان دارد را نشان می دهد . این که دوست دارد شبیه شما باشد .
 

۲۳. مرد عاشق به شما اجازه می دهد تا برنده شوید .

مردان عاشق پیروزی هستند .  آن ها می خواهند در بازی ها و شرط بندی ها همیشه برنده باشند . و هنگامی که او با خوشحالی برنده شدن را به شما می دهد ، او شما را دوست دارد . زیرا خوشحالی شما برای او لذت بخش تر از پیروزی است .
 

۲۴.  کمی حسود است .

نه به شکلی قدرتمند و تعصبی ، فقط با روشی دوست داشتنی یک مرد عاشق ، می خواهد شما فقط کنار او باشید .  او حتی نسبت به زمان گذراندن زیاد شما با دوستان دخترتان نیز کمی حسادت می کنند . زیرا می ترسند که چیزی شما را از او بگیرد .
 

۲۵. او شما را شریک خود می داند .

او رئیس یا دیکتاتور نیست .  او شریک زندگی شما ، برابر شما است و با شما مانند یک شریک برابر رفتار می کند .  نظر شما به اندازه خودش معتبر است ، و به شما نشان می دهد تا این را بدانید .  این بدان معنی نیست که شما هرگز با یکدیگر مخالف نیستید . این بدان معناست که وقتی کاری را انجام می دهید ، بحث بین شما دو نفر ، برابر خواهد بود .  از نشانه های مردی که دوستمان دارد ، این است که او هیچوقت خود را برتر از شما نمی داند .

داشتن شریک زندگی برای گفتن ایده ها و داشتن ماجراجویی ، یک هدیه واقعی است . در واقع مردی که شما را دوست دارد ، بزرگترین طرفدار شما و بهترین شریک جرم شما در زندگی است .  ارتباطات سالم در جایی که هر دو طرف احساس شنیده شدن و توجه داشته باشند ، باعث ایجاد رابطه ای با کیفیت می شود .  اگر در این مرحله از رابطه هستید ، بدانید که مرد شما برای شما ارزش قائل است .

 

۲۶. کسی که دوستت دارد ، از «ما» حرف می زند ، نه من !

استفاده کردن از ما ، به جای من یا تو ، می تواند به وابستگی ملایم بین دو نفر اشاره کند ، اما در مورد دو فرد که به هم می پیوندند و به عنوان یک زوج هستند ، واقعاً شیرین است.  وقتی حضور شما در تمام بخش های زندگی مرد ، پررنگ است ، او نمی تواند زندگی را بدون شما تصور کند .  این یک تعهد سنگین است که باید از آن قدردانی کنید . مردی که شما دو نفر را «ما» می داند ، در واقع شما را بخش جدانشدنی از خودش می داند .

 

۲۷. شما را در اولویت قرار می دهد .

او اولویت شماره یک را برای شما رقم خواهد زد.  آقایان و به طور کلی مردم دوست دارند وقت خود را برای چیزهایی که مهم هستند ، صرف کنند .
 

۲۸.  تسلیم نمی شود .

بودن با مردی که به نظر می رسد ممکن است به دلیل هر مشکلی ، از رابطه خارج شود ، استرس زا و ناپایدار است .  مردی که در اولین نشانه های یک مشکل ، تهدید به رفتن می کند ، انتخاب مناسبی برای رابطه طولانی مدت نیست .  این نوع مرد به شما و رابطه تان ، به عنوان فرصتی برای رشد و بلوغ خودش نگاه خواهد کرد .  و هنگامی که برای او فایده ای نداشته باشید ، شما را ترک خواهد کرد . وقتی با مردی هستید که به شما احساس امنیت می دهد ، نه تنها شما را تهدید به ترک کردن نمی کند ، بلکه برای نگه داشتن شما در زندگی تلاش می کند ، او با ارزش ترین نشانه های مردی که دوستتان دارد را به شما نشان می دهد .

« این مرد را ترک نکنید و قدردانش باشید . احترام و تعهد متقابل باعث ایجاد یک رابطه الهام بخش و توانمند می شود .»

 

توجه داشته باشید :

توجه کنید که دوست داشتن ، تنها عامل نگه دارنده ی یک رابطه نیست . برای داشتن رابطه ای سالم ، تلاش های دو طرفه زیادی نیاز است . هنگامی که باور کردید که مردتان ، دوستتان دارد ، باید هر دوی شما برای سازگاری بیشتر و عمیق تر کردن رابطه تان ، تلاش کنید .

اعتماد صادقانه به یک مرد به چه معناست؟

داشتن اعتماد صادقانه به یک مرد فقط به این معنا نیست که شما معتقد هستید که او قصد ندارد خیانت کند یا دروغ بگوید .  بلکه بدان معناست که شما اطمینان دارید که وقتی به او احتیاج دارید ، کنار شما خواهد بود.  این بدان معناست که در به اشتراک گذاشتن عمیق ترین ترس ها و ناامنی ها ، با او احساس امنیت می کنید . اگر با مرد خود رابطه واقعاً قابل اعتماد دارید ، می توانید مطمئن باشید که او کاملاً روی شما سرمایه گذاری کرده است و از مهمترین نشانه های مردی که دوستتان دارد را داشته است .

حسادت در مردی که ما را دوست دارد معمولا به چه شکلی بروز می کند؟

نه به شکلی قدرتمند و تعصبی ، فقط با روشی دوست داشتنی یک مرد عاشق ، می خواهد شما فقط کنار او باشید .  او حتی نسبت به زمان گذراندن زیاد شما با دوستان دخترتان نیز کمی حسادت می کنند . زیرا می ترسند که چیزی شما را از او بگیرد .

شناخت چه اهمیتی در نشان دادن میزان علاقه یک مرد دارد؟

مردی که به خوبی شما را شناخته و دوستتان دارد ، به جای تلاش برای تغییر نظرات یا مرزهای شما ، به همه جوانب شخصیت شما احترام می گذارد .  و خوب می دانید که او شما را به شدت تحسین می کند .

4.7/5 - (362 امتیاز)
130 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
زهرا
3 ماه قبل

سلام من ۲۰ من از یه پسری خوشم میومد براهمین چن روزی به مغازش رفتم بهش پیام دادم ازم خوشش اومد باهم حرف زدیم ولی از ازدواج میترسه بهم گف ازدواج کنی بکن ولی یه جورایی خوشش میاد ازم ایا دوسم داره

فاطمه
1 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

شاید دوست داره ولی عاشقت نیست

مبینا
3 ماه قبل

سلام نزدیک چند هفته پیش رفتم داروخونه و اونجا یه پسریه که اونجا کار می‌کنه و هی نگام می‌کنه و نزدیک خونمونه چند بار رفتم چون پسر سربه زیریه و به کسی نگاه نمیکنه و هر دفعه رفتم داشت نگام میکرد و حس کردم انگار ی چیزی رو میخاد بگه و نتونست به نظرتون بهش بگم تردید دارم..

Pari
3 ماه قبل

سلام
من یه پسری رو دوس دارم که تفاوت سنی مون ۳روزه حدودچن وقتیه باهمیمم ۱۶سالمونه اون همه علائم رو داره ولی هیچ وقت به حرفم گوش نمیده🥺بعضی وقتا میگم ولش کنم ولی دلم نمیاد بنظرتون اون دوسم داره؟

frfr
7 روز قبل
پاسخ به  Pari

هنوز خیلی سنت کمه😐

گناه کار
4 ماه قبل

با یه اقا پسری اشنا شدم و بهم علاقمند شدیم خیلی دوسش داشتم و دارم و اونم عاشقم بود ….تمام ویژگی های بالا رو هم داشت
در مورد اینده و حتی زمان نامزدی وووو مشخص کرده بودیم…
خیلی حساس و غیرتی بود …یروز امتحانم کرد ب دوستش گفت ک منو امتحان کنه …(البته ک من نمیدونستم بعد فهمیدم)
من جواب ندادم و بلاک کردم…ولی نمیدونم چرا باز از بلاک دراوردم پسره رو و همین باعث شد عشقمو از دست بدم….
و بگه دیگه دوسم نداره و عاشقم نیست
کلا بره از زندگیم و بگه همه چیز تمکم شد ….
و دیگه جواب تلفن و پیامم نده …
یعنی برمیگرده؟!
یعنی مثل قبل دوباره میتونم داشته باشمش!
واقعا فرشته بود

زهرا
3 ماه قبل
پاسخ به  گناه کار

منتظر برگشتش نباش چون اینی که الان تنهات میزار ۴روزدیگه مطمن باش دوباره تنهات میزاره

بی نشان
3 ماه قبل
پاسخ به  گناه کار

بهش خیانت کردی .پس عاشقش نبودی . حقته . ناراحت نشو . .‌سر منم اومده حقم بوده

شهره
1 ماه قبل
پاسخ به  گناه کار

کسی که در اولین برخورد به اصطلاح سوءتفاهمی گذاشته رفته فرشته نبوده نامرد زبون نفهم بوده

Blue Diamond
4 ماه قبل

سلام. لطفا نظرتون رو با من به اشتراک بذارید.
سه ماهی هست که از یه پسری که ۷ ماه ازم بزرگتره خوشم میاد (۲۲ سالمه). حسم میگه اونم از من خوشش میاد.. با خانواده ام رابطه خوبی داره شماره مامانو بابامو داره ولی شماره منو نداره.. دو هفته دیگه برای همیشه از محله ما میره..
همیشه بهم میگه مواظب خودت باش و همیشه هوامو داشته.. بهم میگه هرکاری داری بهم بگو
ولی در ارتباط نیستیم یعنی ازم شماره و چیزی نخواسته ، فکرمو خیلی مشغول کرده.. نشانه های بالارو چندتاشو داره همیشه بهم نگاه میکنه با شور و ذوق و لبخند و خوشحالی
تا حالا هیچ حرکتی نزده ولی من حس میکنم اونم همین احساسو به من داره ازم خوشش میاد ولی نمیدونم چرا جلو نمیاد!! آخه دیگه برای همیشه داره میره و منو نمیبینه😭😭
لطفا نظرتونو در این مورد بگید
فراموشش کنم یا امیدوار باشم..

Uouo
7 روز قبل
پاسخ به  Blue Diamond

شاید حسش دوستانه هست
یا از احساسات تو با خبر نیست

دخترک زیبا
5 ماه قبل

سلام من یه ۲۰ جلسه ای میشه میرم کلاس زبان بعد یه پسری هست تو کلاس وسط کلاس متوجه میشم بطور کم و بیش منو نگاه میکنه و با همه ی اها یه فرقی میکنه یه همش یه سخنتی تو چشاش هس میکنم.
من الان عاشقش شدم.امروزم کلاس داشتم گوشیمم برده برده برده بودم کلاس بعد آخر داشتم از تخته عکس میگرفتم بعد پسره با لحن شوخی اما معلوم بود با استرس و ترس میگه گفت که بیا عکس بندازیم بعد هردوتامون راهاپون جدا شد رفتیم خونمون.میتونید بگید این پسر عاشق من هست؟

لطفا زود جوامو بدید.سپاس از لطفتون🤍

Last edited 5 ماه قبل by دخترک زیبا
زهرا
3 ماه قبل
پاسخ به  دخترک زیبا

زود پا نده اول امتحانش کن اگه دوستت داره بفرماید خاستگاریت کنه

فاطمه
1 ماه قبل
پاسخ به  دخترک زیبا

به نظر من این آقا پسر دوست داره ولی به این سرعت نمیشه گف عاشقته شایدم خواسته سربه سرت بذاره اگه واقعا عاشقت باشه به زودی مشخص میشه عجله نکن

کیانا
5 ماه قبل

۱۷ سالمه و استادی دارم که هر هفته دو سه بار باهاش کلاس دارم و موقع دیدن کارام همیشه شخصیت منو توصیف میکنه مثلا بعضی وقتا میگه گوگولی هسی بعضی وقتا میگه شخصیت آرومی داری ولی شیطنتی درونته نگاهم میکنه و همیشه میخواد حرفایی بزنه که منو بخندونه..نمیدونم واقعا حسی بهم داره یا نه؟

زهرا
3 ماه قبل
پاسخ به  کیانا

عزیزم تو بچسب به درسات فکر عشق عاشقی نکن که بدبختت میکنه

فرناز
1 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

وای دقیقا

فاطمه
5 ماه قبل

سلام من فاطمه هستم
من پسری که عاشق هستم هروز می بینم اون خیلی به من نگاه میکنه و دوستم هم میگه عاشقته اما من باور نمی کنم همیشه بامن حرف میزنه
ایا اون عاسقمه؟

مهدی
3 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

نگاه های پر مهرش را بدان چون خیلی زیاد دوستت داره ، شک نکن بالایش

چون

زهرا
3 ماه قبل
پاسخ به  مهدی

از کجا معلوم هوس نیس

زهرا
3 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

اگه واقعا عاشقته تو خانواده داری میومد خاستگاریت

سرور
2 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

شاید شرایطش رو نداره

یگان
5 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر ببخشید یه سوال داشتم یه پسری هست که من هروقت میرم بیرون از مغازه ایشون رد میشم سریع سرشو برمی گردونه نگاهم می‌کنه یا وقتی منو میبینه در هنگام هر کاری که باشه اونو ول می‌کنه و سرگرم می‌کنه آیا این آقا علاقه مند به من هست

زهرا
3 ماه قبل
پاسخ به  یگان

چقد ساده این که با یه نگاه فک میکنید دوستون دارن

سرور
2 ماه قبل
پاسخ به  یگان

سلام امکانش هس

یگانه
5 ماه قبل

سلام من یگانه هستم ۱۲ ساله عاشق یه پسر هستم به نام تاها ما طبقه سوم واحد ۱۳ اون همکمف واحد ۱ وقتی میخوام با اسانسور برم بالا مانش درو باز میکنه به صحبت کردن قبلن بهم با دوچرخش قلب نشون میداد برام شعر میخوند سعی میکرد پیشم بشینه و از کنارم رد شه ولی چند وقته نمیاد بیرون ولی بخاطر حیت شبا میاد و نسبت قبلا هیچ کدوم ازین کارارو نمیکنه ولی مامان باش منو دوست دارن چند بارم نذری اوردن من واقعا پسررو دپست دارم ولی احساس اونو نمیدونم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

زهرا
3 ماه قبل
پاسخ به  یگانه

گذراس زود دل نبند

Qooen
2 ماه قبل
پاسخ به  یگانه

عزیزمن شماهنوزبچه ای بلوغ فکری نرسیدی
گذراس اهمیت نده

سرور
2 ماه قبل
پاسخ به  یگانه

نه دوست نداره دوازده سال چخبره خو بهت میگفت

نگین
5 ماه قبل

سلام به نظر شما پسری که میگه تا خودت نخوای دستتو نمیگیرم دوستم دارد یا پسری که خودش دستمو میگیرد و میبوسد؟

زهرا
3 ماه قبل
پاسخ به  نگین

😂😂😂😂خب خودت چی فک میکنی

شهره
1 ماه قبل
پاسخ به  نگین

اونی که بهت احترام گذاشته واجازه ی هر کاری را از شما می گیره

مبینا
6 ماه قبل

من به یکی دیگه از پسر عمه هام علاقه دارم اما وقتی من می بینه سرش رو پایین میندازه و رد میشه وقتی من می بینه نگام نمی کنه خیلی ازم خجالت می کشه و سعی می کنه خود نمایی کنه به نظر شما من رو دوست داره یا نه

الی
5 ماه قبل
پاسخ به  مبینا

خوب عزیزم معلومه دوست نداره
اگه کسی و دوس داشته باشی خجالت سرت نمیشه

زهرا
3 ماه قبل
پاسخ به  مبینا

خب یه مدت تو بیخیال باش رفتارای خودشو بهش تحویل بده ببین عکس العملش چیه

مبینا
6 ماه قبل

سلام.. من مبینا هستم ۱۶ سالم هست من وقتی پسر عمم را می بینم باهام خیلی خوب رفتار می کنه سلامم میده و وقتی من میبینه خندش میگیره و فقط به من نگاه میکنه به نظرتون بهم علاقه پیدا کرده..

علیمحمدی
7 ماه قبل

مطالب عالی بود ممنوناز شما

فاطمه
7 ماه قبل

سلام من فاطمه زهرام ۱۸سالم هست و حدود دوسال پیش پسر عموم بهم ابراز علاقه کرد من چون مستقیم به خودم گفته بود و اون روز ی خورده عصبی بودم خیلی تند باهاش برخورد کردم اما بعد از اون هم خونوادشو فرستاد هم ی نفر دیگه رو اما من دلم پیش کس دیگه بود رد کردم مدتیه متوجه شدم بخاطر ی سری شرایط خونوادگی و شرایط خصوصی ازدواج من به صلاحه اون با اینکه هنوزم تو شعرایی که میگه و استوری میکنه ب طور غیر مستقیم علاقش به من میفهمونه اما دیگ میدونم به خاطر شکسته شدن غرورش حاضر نیست بیاد دوباره حرفش رو بزنه من غرورم اجازه نمیده برم بخاطر اون حرفاو شکستن دلش حتی عذر خواهی کنم جای من بودید چکار میکردین

Last edited 7 ماه قبل by فاطمه
الی
5 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

باهاش حرف بزن ازش معذرت خواهی کن بگو عصبی بودم

زهرا
3 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

شوهرقحط نیست با کس دیگه ازداوج کن

Mahi
1 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

شما خیلی داری یه طرفه به قاضی میری
انگار تو زندگی همه حضور داری
اگه با دقت خونده باشی میفهمیدی گفته به خاطر یه سری مسائل شخصی

یک بنده ی خدا
7 ماه قبل

سلام بچه ها
من یه سوال داشتم
یک شخصی خیلیی خیلیییی به من خیره میشه.
و جالب اینجاست منه شوت اصلا نفهمیده بودم ، بار به صورت اتفاقی همدیگرو دیدیم و سلام کردیمو اینا بعد همون لحظه داداشم اومد اونم داشت حرف میزد گفت خوبی؟ بعد من نفهمیدم منو میگه داداشمو میگه کیو میگه؟ دوستام میگن که دوست داره من باز انکار کردم گفتم نه . ولی یه بار فال گرفتم بعد حالت عاشقی و اینا داشت بعد من گفتم ایش حالا که عاشق منه، همون داداشم که گفتم بچم هم هست گفت که فلانی 😐گفتم چرا زر میزنی آخه بچه؟ بعد گفت به خدا راست میگم ، همش نگاهت می‌کنه ، اصلا چرا همش نگاهت می‌کنه؟ یعنی چی؟😶بعد گفت که به داداشش گفتم اون گفت که دوسش داره طبق معمول قیافه ی من😶🙄☹️😒دوباره من گفتم اینا چرت میگن بچن نمی‌فهمن اون روز داشتم میرفتم بیرون بعد از داداشم پرسید کجا می‌ره؟ ☹️😶

ولی خب این خانواده اهل دوستی و این چیزا نیستن و می‌دونه که خانواده ی ما هم اهل این چیزا نیستن ، بعدم تو محله به پاکدامنی معروفه 🥲 لامصب بابام آن‌قدر اونو دوست داره و ازش تعریف می‌کنه منو دوست نداره😅
و یه چیز دیگه هم که هست خانواده ی اونا تو محله با خانواده ی ما خیلی اوکین فقط

زهرا
3 ماه قبل

خب اگه اینقد خوبه بیاد خاستگاریت

mina
8 ماه قبل

سلام من به به نفر علاقه مند شدم 17سالمه پسره هم نمیدونم چن سالشع بهش میخوره 20و خورده ای باشه خیییلی هم ازش خوشم اومده ما همیشه تو کافه که پاتوقمونه میریم بعد اونم اونحاس دیگه واقعا ذهنمو درگیر کرده بنظرتون جیکار کنم؟

غزل
8 ماه قبل

سلام من غزلم ۱۳ سالمه چند ماهی میشه که عاشق پسر خاله ام شده ام اون ۱۷ ساله است اسمش معراج
خیلی باهم تفاهم داریم حرف هایی که من می زنم توی خانه عجیب توی خونه خودشونم این حرف ها می زنه ابراز عشق کرده ولی نمی دونم راست میگه
سیگار میکشه
منحرف است
رابط جنسي باهم داشتیم و داریم
گل کشیده الان نمی کشید
قبلا دوست دختر داشته
الان نم دونم راست می گه که عاشق من اس من هم بهش ابراز عشق کردم
لطفا جوابمو زود بدهید

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
8 ماه قبل
پاسخ به  غزل

سلام دوست عزیز؛ توصیه میشه در این سن وارد رابطه آسیب زا و ریسکی نشوید.

سارا
7 ماه قبل
پاسخ به  غزل

۱۳ سالته رابطه جنسی انجام دادی چقدر بد من الان ۱۳ سالمه خیلیا بم میگن عاشقتیم ولی تا حالا نرفتم پیششون و ن منو لمس کردن چقدر از دختری که فلفلیه بدم میاد

س ی
2 ماه قبل
پاسخ به  سارا

خیلی زیاد کارت اشتباه بود دیگه کاری نمیشه کرد ولی مطمئن باش تو رو نمیخواد فقط برای غریزه خودش تور میخواد بعد نثل دستمال پرتت میکنه بیرون

زهرا
3 ماه قبل
پاسخ به  غزل

اخه بچه رابطه جنسی تو سن کم وای خدایا دیونه ایی کاریت نکنه بزارتت رودست مامانت کوچلو اول امتحان میکنند بعد پا میدن

نسرین
2 ماه قبل
پاسخ به  غزل

خدایا ظهور کن

غزل
8 ماه قبل

ببخشید دوست دختر داشته الان نداره

Last edited 8 ماه قبل by غزل
زهرا
3 ماه قبل
پاسخ به  غزل

خب مبارکه😂😂

غزل
8 ماه قبل

راستی من ۱۳ سالمه ولی پسر خالم ۱۷ سالشه هرچی بگم برایم فراهم میکنه و ازش هرسوالی که ازش بپرسم میگه
بعد دوست دوختر داره
منحرف است
گل کشیده
و سیگار میکشه

غزل
8 ماه قبل

سلام پسر خاله ام ابراز عشق کرده من هم همین طور ولی نمی دونم راست میگه آخه باهم رابطه جنسی داشتیم

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
8 ماه قبل
پاسخ به  غزل

سلام دوست عزیز؛ تو این سن داشتن رابطه توصیه نمیشه و ممکنه عواقب جبران ناپذیری داشته باشه.

روژان
9 ماه قبل

سلام من ۲۴سالم بود با پسری آشنا شدم باهاش رابطه جنسی برقرار کردم بعدش دیدم باهم تفاهم نداریم خسیس بوداهل خرج کردن نبودواینکه بهم گفته بود ازدواجی نیستم باهاش کات کردم… چند سال از اون ماجرا گذشت این هر دفعه تو این سالها بهم پیام میداد ولی من بلاکش میکردم تااینکه دوباره به هم پیام دادیم بهم گفت دوستم داره ولی بازم حرف ازدواج نزد نمیدونم چیکار کنم بعد پنج سال هنوزم فراموشم نکرده بهش میگم برو دنبال کس دیگ میگه نمیرم من تورومیخوام😐

Last edited 9 ماه قبل by روژان
منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
9 ماه قبل
پاسخ به  روژان

سلام دوست عزیز؛ رابطه دارای ابعاد و جنبه های مهمتر از مواردی هست که شما تجربه کردید و برای بررسی و اطمینان بیشتر از مشاوره پیش از ازدواج کمک بگیرید.

زهرا
3 ماه قبل
پاسخ به  روژان

ولش کن این شهوتیه بهش بگو برو بمیر

سرور
2 ماه قبل
پاسخ به  روژان

سلام روژان جان این بدردت نمیخوره کسی که یکی رو میخات بحث ازدواج رو میکشه این میخات بازیت بده برا نیاز جنسی هر موقع دلتنگت شد بیات سمتت و این کارا

masiii
9 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر من ۱۶ سالمه و تو فضای مجازی با یه پسری که ۲۴ سالش بود بهش علاقه پیدا کردم بعد بهش گفتم چه حسی بهش دارم اونم خندید گفت مشخص بود منو دوس داری گفت فلا تو گپ یا پیوی با هم میچتیم تا خدا چی می خواد گفت ن اینکه دوست نداشته باشما دختر خوبی هستی بعد کم کم اینطور شد که یه دختره هم سن من بود که بهش علاقه پیدا کرد دختره باهاش رل زد بعد سه روز کات کردن ولی من هنوز خیلی دوسش دارم خیلی زیاد الان ۲سال شد که دوسش دارم اون دختر باعث شد با من دعوا بی افته به نظرتون منو دوس داشت یا داره؟؟؟؟

پری
9 ماه قبل
پاسخ به  masiii

نه اگه دوست داشت بخاطر یکی دیگه باهات دعوا نمیکرد یا اصلا نمی‌رفت با یکی دیگه

مهسا
4 ماه قبل
پاسخ به  masiii

پسرای محازی به درد نمیخورن خیانت کارن

زهرا
3 ماه قبل
پاسخ به  masiii

پسرای مجازی به درد وقت گذروندن میخورند که آدم حوصلش سر رفته وبیکاره😂😂😂چون چرت زیاد میگن

سرور
2 ماه قبل
پاسخ به  masiii

خیلی پرتی گلم داشت خو نمیرفت زود گذر بود

ـــ
9 ماه قبل

سلام
سن من 14 سالمه تو فضاي مجازي عاشق يه ﭘـسر شود كه 18 سالش هست يك بار. با اون سوار ماشين شودم از اخلاقش خوشم اومد ولي بش شك دارم كه دوستم نداره خيلي ﭘـسر خوبيه ولي من بش شك ميكنم هر وقت هر ساعتي باشه كه بش بگم بيا ميخوام ببينمت مياد و باينكه بابام اون رو ديد و ترقيبش كرد نترسيد هميشه مياد بـﭼـه هها كمكم كنيد دوستم داره؟ 😕🥺

سید یاسین یحیوی
5 ماه قبل
پاسخ به  ـــ

آر وقتی دلش میخواد هر روز تو رو ببینه حتما دوست داره❤

زهرا
3 ماه قبل
پاسخ به  ـــ

خب عزیزم دوست داره باید یه جور بهت ثابت کنه

سرور
2 ماه قبل
پاسخ به  ـــ

به احتمال زیاد شاید هم زیادی شجاع باشه کلا نترس باشه ولی اینکه میگی همیشه میخات ببینت معنا نمیده اینکه یکی بگه واسه زندگی هم میخامت و اینکه بهت خیلی احترام بزاره تحت هیچ شرایطی ترکت نکنه پشتیبانت باشه دلداریت بده مهمه

دختر
9 ماه قبل

سلام یک پسری هست که. وقتی. من و. نگاه میکنه خندش میگیره. اون. داشت با گوشی بازی میکرد من هم. با کسی. دیگه. صحبت میکردم و من. یوهو دیدم داره من و. نگاه میکنه.دوبار شد و.دیگه نگاه نکرد رفت.اونور. آیا منو. دوست دارد

یه دوست
9 ماه قبل
پاسخ به  دختر

نه اینجور که میگی دوست نداره

ماهرخ
9 ماه قبل
پاسخ به  یه دوست

یه پسری هست تو مدرسه سعی میکنه باهام ارتباط برقرار کنه همیشه کمکم میکنه دوسم دازه

پری
9 ماه قبل
پاسخ به  دختر

دوست نداره ولی ممکنه ازت یه کوچولو خوشش بیاد اگه خیلی نگاه می‌کنه یه بار دو بار که عادیه

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره