به راحتی وقت مشاوره بگیرید

همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.

نشانه های زن ناسازگار

نشانه های زن ناسازگار
برای شروع یک رابطه ، فقط « دوست داشتن» کافی نیست . در حقیقت ، ناسازگاری می تواند هر دوست داشتنی را نابود کند . بسیاری از مردان کنجکاوند تا از نشانه های زن ناسازگار بدانند . نشانه های مهمی وجود دارد که برخی از آن ها مانند نحوه ابراز احساسات یا برنامه های متفاوت در زندگی ، ممکن است در ابتدا نگران کننده یا مهم نباشند . اما توجه کنید که تمام نشانه هایی که در این مقاله ذکر شده است ، می توانند در گذر زمان پررنگ شده و به یک مشکل اساسی تبدیل شود .نشانه ها را بخوانید و نسبت به آن ها هشیار باشید.

 

نشانه های زن ناسازگار :

وقتی به زنی علاقه مند می شوید ، در اوایل آشنایی احتمالا مشترکات زیادی با یکدیگر دارید . هر دو موسیقی های یکسانی را دوست دارید ، یا از فیلم های مشترکی لذت می برید ، اما با این وجود این علاقه های مشترک ، بهترین راه اندازه گیری علائم سازگاری زن مورد علاقه شما نیست . در حالی که خیلی راحت است که درباره خیلی چیزها توافق کنید ، سازگاری چیزی بیش از داشتن موسیقی مورد علاقه یکسان است .  

” سازگاری ، ارتباط زیادی با نحوه برخورد هر شریک زندگی دارد .” بسیاری از اوقات مردم فکر می کنند که سازگاری با فعالیت ها یا شخصیت های ترجیحی ارتباط دارد . ما اغلب می بینیم که شرکایی با شخصیت های بسیار متفاوت و سرگرمی های بسیار متفاوت کاملاً سازگار هستند .” به دلیل پیچیدگی این موضوع ، بسیاری از مردان علاقه دارند پس از دانستن نشانه های زن وفادار ، نشانه های زن ناسازگار را نیز بدانند تا از انتخاب خود اطمینان کسب کنند . 

برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می شود مقاله نشانه های زنی که عاشق شماست را نیز مطالعه کنید.

اهمیت سازگاری در رابطه :

نشانه های زن ناسازگار به دلیل اهمیت سازگاری در رابطه ، بسیار مهم است . اگر به دنبال موفقیت در رابطه طولانی مدت هستید ، پیدا کردن شخصی که با او سازگار باشید مهم است . اگرچه کاملاً غیرممکن نیست ، اما در ارتباط بودن با کسی که از هر نظر کاملاً با شما متفاوت است ، می تواند اوضاع را کمی چالش برانگیزتر کند . مجموعه های خاصی از خصوصیات ناسازگار بین شرکا وجود دارد که به احتمال زیاد منجر به شکست رابطه می شوند تا موفقیت . برخی موارد بدیهی وجود دارد ، مانند عدم تمایل به موارد مشابه در زندگی ، انتخاب سبک زندگی از نظر مسافرت یا موقعیت مکانی و سبک روابط .

ناسازگاری های ظریف تر در ارزش های هر شخص مشاهده می شود . به عنوان مثال ، کسی که به صداقت اهمیت می دهد ، بعید است از کسی که دائماً دروغ می گوید خوشحال باشد . یا کسی که ذهنیت عدالت اجتماعی دارد ، احتمالاً از کسی که فوق العاده ماتریالیستی است ، خوشحال نخواهد شد . مهمترین چیزها برای موفقیت طولانی مدت رابطه ، این است که هر دو نفر چیزهای مشابهی را در زندگی می خواهند ، آنها دارای ارزش های عالی مشابه هستند و می توانند در همان سطح به روابط متعهد باشند . اما اگر دو نفر با خصوصیات ناسازگار حاضر به یادگیری مهارت های ارتباطی لازم برای بهبود رابطه نیستند ، باید بدانند که این رابطه در نهایت با شکست روبرو خواهد شد .

بسیاری از مردان علاقه دارند بدانند زنی که انتخاب کرده اند ، چه میزان با آن ها سازگاری دارند . در این مقاله به نشانه های زن ناسازگار اشاره خواهد شد :

نشانه های زنی که سازگار نیست :

 

۱. او نمی داند چگونه با شما بحث کند .

اختلاف نظرها در یک رابطه طبیعی است ، تا زمانی که شما هر دو شیوه مبارزاتی سالم داشته باشید . زنی که سازگار است ، استدلال را به صورت عقلانی و بدون فریاد زدن با شما حل می کند . گوش ندادن به صحبت های شما و داشتن یک مبارزه به جای صحبت منطقی بر  سر مشکلات ، از نشانه های زن ناسازگار است .

۲. او هرگز سمت شما نیست.

” شریک زندگی شما باید بهترین طرفدار شما و بزرگترین تشویق کننده شما باشد .” وقتی اینگونه نباشند ، می توانید نشانه های زن ناسازگار را مشاهده کنید .

۳. سلیقه کاملا متفاوتی با شما دارد .

اگر شما مینیمالیسم را ترجیح می دهید ، ممکن است زندگی با شخصی که زندگی را درهم و برهم می بیند ، دشوار باشد . ” این به نظر کوچک می رسد ، اما با گذشت زمان می تواند به یک ناامیدی بزرگ تبدیل شود .”

۴. او در برابر شما احساس تواضع ندارد .

 ممکن است یک نوع بیهودگی به نظر برسد ، اما داشتن تواضع بسیار مهم است . زندگی سخت است ، زمان هایی در مسیر زندگی شما پیش می آید که مشکلات زیادی خواهید داشت . بحران های زندگی شما را از پای درآورده اند و ضعیف و آسیب پذیر شده اید . نداشتن تواضع در زمان ضعیف بودن شما ، سرزنش کردن یا تکبر از نشانه های زن ناسازگار است که شما می توانید در بحران های زندگی به وضوح مشاهده کنید .

۵. دیدگاه او نسبت به پول با شما متفاوت است .

شاید در زمان دوستی چندان مهم به نظر نرسد که دیدگاه شما نسبت به پول چگونه باشد . اما اگر شما شخصی هستید که اهل سرمایه گذاری باشید و زن مورد علاقه تان دوست دارد با پول هایش به مسافرت های گرانقیمت برود ، این یکی از نشانه های زن ناسازگار است و شما در زمان ازدواج به مشکلات مالی برخواهید خورد . حتی اگر شما هر دو مستقل هستید و درآمدهای جداگانه دارید ، برای داشتن یک ازدواج موفق ، همچنان نیاز است که دیدگاه های نسبتاً مشترکی در مورد پول داشته باشید .

۶. او همیشه شما را منتظر نگه می دارد .

این نوع نقص شخصیت می تواند خیلی زود بروز کند . داشتن هماهنگی ، نشانه ای است که می توانید با هم کار کنید و هم مسیر های زندگی خوبی باشید . یک مثال پیش پا افتاده این است که هنگام آماده شدن ، او همیشه شما را منتظر نگه می دارد .  برای انجام کارها همیشه انتظار می کشید . فعالیت های مشترک شما در اولویت او نیستند و این ها از نشانه های زن ناسازگار هستند .

۷. او به شما احساس ناامنی می دهد .

شاید احساس کنید که این مورد ، به نشانه های زن ناسازگار بی ربط است . اما یک رابطه سالم باعث می شود احساس امنیت داشته باشید ، نگران یا مشکوک نباشید . زن سازگار ، توجه دقیقی را که شما نیاز دارید به شما خواهد داد . و زمانی که شما در مرز ناامنی قرار دارید ، او با گذشت و سازگاری آن را رفع می کند . اما زن ناسازگار با لجبازی به احساس شما دامن می زند .  

نشانه های زن ناسازگار

۸. رژیم های غذایی شما بسیار متفاوت است .

اختلاف رژیم ممکن است برای بعضی ها مشکل ایجاد کند .  برای مثال این که همسر شما گیاه خوار باشد و گوشت خواری را منع کند ، در زندگی مشترک می تواند به رژیم غذایی شما بی توجهی یا توهین کند . و این موضوع برای شما ابدا خوشایند نیست و مشکل ساز خواهد شد .

۹. او نمی تواند راهی مشترک برای حرف زدن با شما پیدا کند .

وقتی دو نفر سازگار هستند ، می توانند هر گله ای را که می خواهند از راه درست و توافقی بگویند و اشکالی ندارد . حتی مشکلی ایجاد نمی شود و به بهتر شدن رابطه کمک می کند . اما از نشانه های زن ناسازگار این است که او برای پیدا کردن راه درست حرف زدن تلاش نمی کند . او در زمان مشکلات یا ناراحتی و عصبانیت ، فریاد می زند ، قهر می کند یا سکوت و بی محلی را انتخاب می کند .

۱۰. او در مسیری متفاوت از شما حرکت می کند .

یک مثال ساده وجود دارد ، شما از فلفل متنفر هستید و  زنی که دوستش دارید ، مدام در غذایتان فلفل می ریزد . اگر او مدام مسائل را از روش های خودش حل می کند ، آخر هفته ها به شکلی که او می خواهد برگزار می شود ، برای سفر ها فقط او برنامه ریزی می کند ، مبلمان خانه به سلیقه او است ، او یکی از مهمترین نشانه های زن ناسازگار را دارد که ممکن است ابتدا برای شما مشکلی نباشد ، اما به مرور زمان و هنگام اتفاقات بزرگ ، می تواند شما را آزرده کند .

۱۱. او احساسات متفاوتی با شما دارد .

گفته می شود که حس شوخ طبعی یکی از سه مهمترین ویژگی در رابطه است . اما هنگامی که زوج ها در شوخ طبعی ، در نقاط کاملا متفاوت و دور از هم ، قرار دارند ، می تواند مکالمه ای را کاملاً مرده ایجاد کند . زنی که بیش از اندازه جدی است یا حتی شوخ طبعی شما را سرکوب می کند ، نشانه های زن ناسازگار را در خود دارد . حس شوخ طبعی مشابه می تواند به بهترین وجه به رابطه شما سود برساند .

صحبت های مختلف می توانند مکالمات را بسیار ناامیدکننده جلوه دهند ، به خصوص اگر یکی از شرکاء حس شوخ طبعی طرف مقابل را توهین آمیز قلمداد کند .

۱۲. او برنامه های متفاوتی دارد .

اگر برنامه کاری شما کاملاً ناسازگار است ، می تواند در یک رابطه با هم بسیار مشکل باشد . تفاوت عمده در نحوه فعالیت دو نفر به صورت روزانه می تواند چالش های مهم برنامه ریزی را ایجاد كند . این موضوع کاملا دو طرفه است اما اگر انعطاف برنامه های همسرتان بیشتر از شماست و او از تغییر آن ها خودداری می کند ، بدانید که نشانه های زن ناسازگار را دارد .

۱۳. او نیازهای ناسازگار در طول رابطه جنسی دارد .

خواسته های جنسی ناسازگار به دلایل واضح می توانند منجر به مشکل و مشاجره در رابطه شوند . و این مسئله بیشتر به نشانه های زن ناسازگار نزدیک است ، زیرا اغلب خانم ها در مورد رابطه جنسی و نیازهایشان صحبت نمی کنند و اعتراض خود را با سردی در رابطه یا انتقادهای بی دلیل نشان می دهند . بهتر است با صحبت کردن با همسرتان ، به او نشان دهید که صحبت کردن و بیان نیازهای جنسی ، بی شرمانه نیست . با گشاده رویی و اهمیت دادن بیشتر به او ، کمک کنید تا دست از خجالت بردارد و با شما صحبت کند .

۱۴. روشی که او آرامش می خواهد با شما متفاوت است .

اگر دو نفر سبک آرامش کاملاً متفاوتی داشته باشند ، ایجاد یک رابطه بسیار چالش برانگیز خواهد بود . اگر شما می خواهید آخر هفته خود را در طبیعت و تجربه کردن مکان های جدید بگذرانید و زنی که دوستش دارید ، علاقه دارد آخر هفته را در خانه بماند و فیلم تماشا کند ، این موضوع می تواند در آینده به مشکلات جدی ختم شود . اگر شما آرامش یافتن را در سکوت می بینید و همسرتان در صحبت کردن ، شما یک ناسازگاری اساسی با یکدیگر خواهید داشت .

۱۵. او چشم اندازهای کاملا متفاوتی با شما دارد .

اگر زنی را ملاقات می کنید که چشم انداز و اهداف کاملا متفاوتی با شما دارد ، این نشانه های زن ناسازگار با زندگی شماست . شما نمی توانید او را مجبور به تغییر اهدافش کنید . او نیز نمی تواند از شما بخواهد که اهدافتان را تغییر دهید و در مدت زمان طولانی منجر به جدا شدن مسیرهای شما خواهد شد .

۱۶. سطح هوش او با شما متفاوت است .

سطوح مشابهی از اطلاعات می توانند بیان کنند که آیا این رابطه موفق خواهد شد یا خیر و نشانه های زن ناسازگار با شما را نشان دهد . هوش می تواند به معنای کنجکاوی عمومی یا علاقه به یادگیری بیشتر ، تحصیلات یا مدرک دانشگاهی یا هوش هیجانی باشد . اگر در قسمت های کاملاً متضادی از طیف قرار دارید ، این رابطه به هیچ وجه نتیجه نخواهد گرفت .

از دیدگاه کنجکاوی عمومی ، اگر یکی همسر شما انگیزه بسیاری برای دانش داشته باشد و به طور فعال به دنبال فرصت هایی برای یادگیری مهارت های جدید باشد ، و شما کاملاً از جایی که در زندگی هستید و آنچه می دانید راضی باشید ، ارتباط بسیار سخت است . تفاوت در هوش هیجانی همچنین می تواند شرکای زندگی را برای درک یا حتی برقراری ارتباط با یکدیگر دچار مشکل کند ، و تا زمانی که راهکارهای ارتباطی برای کمک به رفع این شکاف پیدا نشود ، ممکن است رابطه نتیجه ای نداشته باشد .

فراموش نشود که نشانه های زن ناسازگار ، دلیل بر بد بودن آن زن یا ضعف در او نیست . این موارد کلی تنها نشان دهنده این هستند که این زن با شما سازگار نیست و ممکن است هر کدام از شما در کنار شخصی دیگر ، کاملا سازگار باشید .

۱۷. روش ابراز احساسات او متفاوت است .

احتمال برقراری رابطه بین یک فرد عاطفی و یک فرد بی روح بسیار سخت است.  فرد عاطفی سرانجام احساس ناامنی خواهد کرد . اگر زنی که دوستش دارید ، به روشی کاملا متفاوت از آن چه که شما می خواهید به شما ابراز احساسات می کند ، او نشانه های زن ناسازگار با شما را دارد و در طولانی مدت موجب ناامیدی شما از رابطه خواهد شد . زنی که با شما سازگار است ، تمام تلاش خود را می کند تا همیشه شما را تحت تاثیر قرار دهد و خوشحال کند . 

 

این مقاله هم بخوانید  اختلاف سن مناسب در ازدواج

۱۸. او نسبت به وقت گذراندن با شما ، دیدگاه متفاوتی دارد .

همراه بودن به طور واضح بخش بزرگی از رابطه است و برخی از افراد می خواهند زمان بیشتری را نسبت به دیگران با کسی که دوستش دارند ، سپری کنند . افراد در مورد زمان سپری شده با شریک زندگی خود در یک رابطه ، نیازها و انتظارات متفاوتی دارند . کسی که علاقه دارد زمان بیشتری را در تنهایی بگذراند ، در رابطه احساس فشار و اجبار می کند و کسی که تمایل به وقت گذراندن بیشتری با شریک زندگی دارد ، احساس می کند که ارتباط با کیفیتی که باید ، برقرار نشده است . ” اگر مرزها در اوایل روابط برقرار نشوند ، احتمال موفقیت کمی وجود دارد .”

۱۹. عقاید او کاملا متفاوت است .

اگر دو نفر از نظر تمایل خود به خودسازی ، بیش از حد نا هماهنگ باشند ، آینده رابطه ، پر از تنش خواهد بود . اگر شما فردی کاملا مذهبی و معتقد هستید و زنی که انتخاب می کنید به مذهب اعتقادی ندارد ، او نشانه های زن ناسازگار با شما را دارد . اگر او اعتقاد به امور خیریه دارد و به نظر شما دلیلی برای خرج کردن پول در راه کمک به دیگران نیست ، شما با یکدیگر در اعتقادات متفاوت هستید . بهتر است خود را گول نزنید . در آینده تنش های بسیار زیادی را به دلیل تفاوت عقیده خواهید داشت .

۲۰. نظر او در مورد بچه دار شدن با شما فرق می کند .

یکی از مهمترین نشانه های زن ناسازگار با شرایط زندگی شما ، تصمیم او در مورد داشتن بچه است . اگر شما تمایلی به بچه دار شدن ندارید و همسرتان برعکس شما است ، شما به یکی از بزرگترین چالش های پس از ازدواج برخورد خواهید کرد . بهتر است به امید تغییر عقیده در زنی که دوستش دارید ، ازدواج را شروع نکنید . زیرا اگر او بر تصمیم خود بماند ، یا باید خلاف میلتان تصمیم او را بپذیرید یا به ازدواج خود خاتمه دهید .

 

داشتن سطح هوش مشابه چه تاثیری در رابطه دارد؟

سطوح مشابهی از اطلاعات می توانند بیان کنند که آیا این رابطه موفق خواهد شد یا خیر و نشانه های زن ناسازگار با شما را نشان دهد . هوش می تواند به معنای کنجکاوی عمومی یا علاقه به یادگیری بیشتر ، تحصیلات یا مدرک دانشگاهی یا هوش هیجانی باشد . اگر در قسمت های کاملاً متضادی از طیف قرار دارید ، این رابطه به هیچ وجه نتیجه نخواهد گرفت .

یکی از مهم ترین نشانه های ناسازگاری یک زن با مرد چیست؟

یکی از مهمترین نشانه های زن ناسازگار با شرایط زندگی شما ، تصمیم او در مورد داشتن بچه است . اگر شما تمایلی به بچه دار شدن ندارید و همسرتان برعکس شما است ، شما به یکی از بزرگترین چالش های پس از ازدواج برخورد خواهید کرد . بهتر است به امید تغییر عقیده در زنی که دوستش دارید ، ازدواج را شروع نکنید . زیرا اگر او بر تصمیم خود بماند ، یا باید خلاف میلتان تصمیم او را بپذیرید یا به ازدواج خود خاتمه دهید .

نشانه های دو فرد سازگار چیست؟

وقتی دو نفر سازگار هستند ، می توانند هر گله ای را که می خواهند از راه درست و توافقی بگویند و اشکالی ندارد . حتی مشکلی ایجاد نمی شود و به بهتر شدن رابطه کمک می کند . اما از نشانه های زن ناسازگار این است که او برای پیدا کردن راه درست حرف زدن تلاش نمی کند . او در زمان مشکلات یا ناراحتی و عصبانیت ، فریاد می زند ، قهر می کند یا سکوت و بی محلی را انتخاب می کند .

5/5 - (9 امتیاز)
6 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
رضا
2 ماه قبل

زندگی ام را دوس دارم اما زنم هیچ موقع دلیل ناراحتی من پی گیری نمی کند چرا

تیم محتوا روان آرام
2 ماه قبل
پاسخ به  رضا

سلام دوست عزیز تا به حال از همسرتون خواستید که وقتی ناراحت هستید دلیل ناراحتی شما را جویا شود؟

کاربر سایت
6 ماه قبل

سلام اصلا زن باید حسود باشه خودش یکی از نشونه های دوست داشتنه

لاله
3 ماه قبل
پاسخ به  کاربر سایت

به حدی که آسیب به زندگی خودش و شوهرش نزنه من زنداداشم یعنی دکتره آنقدر حسوده که همچین زندگیمونا پنهان باید کرد خدا این زن رو از سر راه زندگی داداشم برداره .شرش کم بشه انشالله

داریوش
8 ماه قبل

بر پدر زن ناسازگار لعنت

رضا
3 ماه قبل
پاسخ به  داریوش

برخود زن بد لعنت.
از خونه پدر پرت میشه عقده نداشته هایشان را از شوهر می خواهند

پاسخگوی شما 9 صبح الی 9 شب

phone 02188216100 formرزرو وقت