به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
نشانه های زن ناسازگار

نشانه های زن ناسازگار

برای شروع یک رابطه ، فقط « دوست داشتن» کافی نیست . در حقیقت ، ناسازگاری می تواند هر دوست داشتنی را نابود کند . بسیاری از مردان کنجکاوند تا از نشانه های زن ناسازگار بدانند . نشانه های مهمی وجود دارد که برخی از آن ها مانند نحوه ابراز احساسات یا برنامه های متفاوت در زندگی ، ممکن است در ابتدا نگران کننده یا مهم نباشند . اما توجه کنید که تمام نشانه هایی که در این مقاله ذکر شده است ، می توانند در گذر زمان پررنگ شده و به یک مشکل اساسی تبدیل شود .نشانه ها را بخوانید و نسبت به آن ها هشیار باشید.

 

نشانه های زن ناسازگار :

وقتی به زنی علاقه مند می شوید ، در اوایل آشنایی احتمالا مشترکات زیادی با یکدیگر دارید . هر دو موسیقی های یکسانی را دوست دارید ، یا از فیلم های مشترکی لذت می برید ، اما با این وجود این علاقه های مشترک ، بهترین راه اندازه گیری علائم سازگاری زن مورد علاقه شما نیست . در حالی که خیلی راحت است که درباره خیلی چیزها توافق کنید ، سازگاری چیزی بیش از داشتن موسیقی مورد علاقه یکسان است .  

” سازگاری ، ارتباط زیادی با نحوه برخورد هر شریک زندگی دارد .” بسیاری از اوقات مردم فکر می کنند که سازگاری با فعالیت ها یا شخصیت های ترجیحی ارتباط دارد . ما اغلب می بینیم که شرکایی با شخصیت های بسیار متفاوت و سرگرمی های بسیار متفاوت کاملاً سازگار هستند .” به دلیل پیچیدگی این موضوع ، بسیاری از مردان علاقه دارند پس از دانستن نشانه های زن وفادار ، نشانه های زن ناسازگار را نیز بدانند تا از انتخاب خود اطمینان کسب کنند . 

برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می شود مقاله نشانه های زنی که عاشق شماست را نیز مطالعه کنید.

اهمیت سازگاری در رابطه :

نشانه های زن ناسازگار به دلیل اهمیت سازگاری در رابطه ، بسیار مهم است . اگر به دنبال موفقیت در رابطه طولانی مدت هستید ، پیدا کردن شخصی که با او سازگار باشید مهم است . اگرچه کاملاً غیرممکن نیست ، اما در ارتباط بودن با کسی که از هر نظر کاملاً با شما متفاوت است ، می تواند اوضاع را کمی چالش برانگیزتر کند . مجموعه های خاصی از خصوصیات ناسازگار بین شرکا وجود دارد که به احتمال زیاد منجر به شکست رابطه می شوند تا موفقیت . برخی موارد بدیهی وجود دارد ، مانند عدم تمایل به موارد مشابه در زندگی ، انتخاب سبک زندگی از نظر مسافرت یا موقعیت مکانی و سبک روابط .

ناسازگاری های ظریف تر در ارزش های هر شخص مشاهده می شود . به عنوان مثال ، کسی که به صداقت اهمیت می دهد ، بعید است از کسی که دائماً دروغ می گوید خوشحال باشد . یا کسی که ذهنیت عدالت اجتماعی دارد ، احتمالاً از کسی که فوق العاده ماتریالیستی است ، خوشحال نخواهد شد . مهمترین چیزها برای موفقیت طولانی مدت رابطه ، این است که هر دو نفر چیزهای مشابهی را در زندگی می خواهند ، آنها دارای ارزش های عالی مشابه هستند و می توانند در همان سطح به روابط متعهد باشند . اما اگر دو نفر با خصوصیات ناسازگار حاضر به یادگیری مهارت های ارتباطی لازم برای بهبود رابطه نیستند ، باید بدانند که این رابطه در نهایت با شکست روبرو خواهد شد .

بسیاری از مردان علاقه دارند بدانند زنی که انتخاب کرده اند ، چه میزان با آن ها سازگاری دارند . در این مقاله به نشانه های زن ناسازگار اشاره خواهد شد :

نشانه های زنی که سازگار نیست :

 

۱. او نمی داند چگونه با شما بحث کند .

اختلاف نظرها در یک رابطه طبیعی است ، تا زمانی که شما هر دو شیوه مبارزاتی سالم داشته باشید . زنی که سازگار است ، استدلال را به صورت عقلانی و بدون فریاد زدن با شما حل می کند . گوش ندادن به صحبت های شما و داشتن یک مبارزه به جای صحبت منطقی بر  سر مشکلات ، از نشانه های زن ناسازگار است .

۲. او هرگز سمت شما نیست.

” شریک زندگی شما باید بهترین طرفدار شما و بزرگترین تشویق کننده شما باشد .” وقتی اینگونه نباشند ، می توانید نشانه های زن ناسازگار را مشاهده کنید .

۳. سلیقه کاملا متفاوتی با شما دارد .

اگر شما مینیمالیسم را ترجیح می دهید ، ممکن است زندگی با شخصی که زندگی را درهم و برهم می بیند ، دشوار باشد . ” این به نظر کوچک می رسد ، اما با گذشت زمان می تواند به یک ناامیدی بزرگ تبدیل شود .”

۴. او در برابر شما احساس تواضع ندارد .

 ممکن است یک نوع بیهودگی به نظر برسد ، اما داشتن تواضع بسیار مهم است . زندگی سخت است ، زمان هایی در مسیر زندگی شما پیش می آید که مشکلات زیادی خواهید داشت . بحران های زندگی شما را از پای درآورده اند و ضعیف و آسیب پذیر شده اید . نداشتن تواضع در زمان ضعیف بودن شما ، سرزنش کردن یا تکبر از نشانه های زن ناسازگار است که شما می توانید در بحران های زندگی به وضوح مشاهده کنید .

۵. دیدگاه او نسبت به پول با شما متفاوت است .

شاید در زمان دوستی چندان مهم به نظر نرسد که دیدگاه شما نسبت به پول چگونه باشد . اما اگر شما شخصی هستید که اهل سرمایه گذاری باشید و زن مورد علاقه تان دوست دارد با پول هایش به مسافرت های گرانقیمت برود ، این یکی از نشانه های زن ناسازگار است و شما در زمان ازدواج به مشکلات مالی برخواهید خورد . حتی اگر شما هر دو مستقل هستید و درآمدهای جداگانه دارید ، برای داشتن یک ازدواج موفق ، همچنان نیاز است که دیدگاه های نسبتاً مشترکی در مورد پول داشته باشید .

۶. او همیشه شما را منتظر نگه می دارد .

این نوع نقص شخصیت می تواند خیلی زود بروز کند . داشتن هماهنگی ، نشانه ای است که می توانید با هم کار کنید و هم مسیر های زندگی خوبی باشید . یک مثال پیش پا افتاده این است که هنگام آماده شدن ، او همیشه شما را منتظر نگه می دارد .  برای انجام کارها همیشه انتظار می کشید . فعالیت های مشترک شما در اولویت او نیستند و این ها از نشانه های زن ناسازگار هستند .

۷. او به شما احساس ناامنی می دهد .

شاید احساس کنید که این مورد ، به نشانه های زن ناسازگار بی ربط است . اما یک رابطه سالم باعث می شود احساس امنیت داشته باشید ، نگران یا مشکوک نباشید . زن سازگار ، توجه دقیقی را که شما نیاز دارید به شما خواهد داد . و زمانی که شما در مرز ناامنی قرار دارید ، او با گذشت و سازگاری آن را رفع می کند . اما زن ناسازگار با لجبازی به احساس شما دامن می زند .  

نشانه های زن ناسازگار

۸. رژیم های غذایی شما بسیار متفاوت است .

اختلاف رژیم ممکن است برای بعضی ها مشکل ایجاد کند .  برای مثال این که همسر شما گیاه خوار باشد و گوشت خواری را منع کند ، در زندگی مشترک می تواند به رژیم غذایی شما بی توجهی یا توهین کند . و این موضوع برای شما ابدا خوشایند نیست و مشکل ساز خواهد شد .

۹. او نمی تواند راهی مشترک برای حرف زدن با شما پیدا کند .

وقتی دو نفر سازگار هستند ، می توانند هر گله ای را که می خواهند از راه درست و توافقی بگویند و اشکالی ندارد . حتی مشکلی ایجاد نمی شود و به بهتر شدن رابطه کمک می کند . اما از نشانه های زن ناسازگار این است که او برای پیدا کردن راه درست حرف زدن تلاش نمی کند . او در زمان مشکلات یا ناراحتی و عصبانیت ، فریاد می زند ، قهر می کند یا سکوت و بی محلی را انتخاب می کند .

۱۰. او در مسیری متفاوت از شما حرکت می کند .

یک مثال ساده وجود دارد ، شما از فلفل متنفر هستید و  زنی که دوستش دارید ، مدام در غذایتان فلفل می ریزد . اگر او مدام مسائل را از روش های خودش حل می کند ، آخر هفته ها به شکلی که او می خواهد برگزار می شود ، برای سفر ها فقط او برنامه ریزی می کند ، مبلمان خانه به سلیقه او است ، او یکی از مهمترین نشانه های زن ناسازگار را دارد که ممکن است ابتدا برای شما مشکلی نباشد ، اما به مرور زمان و هنگام اتفاقات بزرگ ، می تواند شما را آزرده کند .

۱۱. او احساسات متفاوتی با شما دارد .

گفته می شود که حس شوخ طبعی یکی از سه مهمترین ویژگی در رابطه است . اما هنگامی که زوج ها در شوخ طبعی ، در نقاط کاملا متفاوت و دور از هم ، قرار دارند ، می تواند مکالمه ای را کاملاً مرده ایجاد کند . زنی که بیش از اندازه جدی است یا حتی شوخ طبعی شما را سرکوب می کند ، نشانه های زن ناسازگار را در خود دارد . حس شوخ طبعی مشابه می تواند به بهترین وجه به رابطه شما سود برساند .

این مقاله هم بخوانید  سوالات خواستگاری که پسرها باید بپرسند

صحبت های مختلف می توانند مکالمات را بسیار ناامیدکننده جلوه دهند ، به خصوص اگر یکی از شرکاء حس شوخ طبعی طرف مقابل را توهین آمیز قلمداد کند .

۱۲. او برنامه های متفاوتی دارد .

اگر برنامه کاری شما کاملاً ناسازگار است ، می تواند در یک رابطه با هم بسیار مشکل باشد . تفاوت عمده در نحوه فعالیت دو نفر به صورت روزانه می تواند چالش های مهم برنامه ریزی را ایجاد كند . این موضوع کاملا دو طرفه است اما اگر انعطاف برنامه های همسرتان بیشتر از شماست و او از تغییر آن ها خودداری می کند ، بدانید که نشانه های زن ناسازگار را دارد .

۱۳. او نیازهای ناسازگار در طول رابطه جنسی دارد .

خواسته های جنسی ناسازگار به دلایل واضح می توانند منجر به مشکل و مشاجره در رابطه شوند . و این مسئله بیشتر به نشانه های زن ناسازگار نزدیک است ، زیرا اغلب خانم ها در مورد رابطه جنسی و نیازهایشان صحبت نمی کنند و اعتراض خود را با سردی در رابطه یا انتقادهای بی دلیل نشان می دهند . بهتر است با صحبت کردن با همسرتان ، به او نشان دهید که صحبت کردن و بیان نیازهای جنسی ، بی شرمانه نیست . با گشاده رویی و اهمیت دادن بیشتر به او ، کمک کنید تا دست از خجالت بردارد و با شما صحبت کند .

۱۴. روشی که او آرامش می خواهد با شما متفاوت است .

اگر دو نفر سبک آرامش کاملاً متفاوتی داشته باشند ، ایجاد یک رابطه بسیار چالش برانگیز خواهد بود . اگر شما می خواهید آخر هفته خود را در طبیعت و تجربه کردن مکان های جدید بگذرانید و زنی که دوستش دارید ، علاقه دارد آخر هفته را در خانه بماند و فیلم تماشا کند ، این موضوع می تواند در آینده به مشکلات جدی ختم شود . اگر شما آرامش یافتن را در سکوت می بینید و همسرتان در صحبت کردن ، شما یک ناسازگاری اساسی با یکدیگر خواهید داشت .

۱۵. او چشم اندازهای کاملا متفاوتی با شما دارد .

اگر زنی را ملاقات می کنید که چشم انداز و اهداف کاملا متفاوتی با شما دارد ، این نشانه های زن ناسازگار با زندگی شماست . شما نمی توانید او را مجبور به تغییر اهدافش کنید . او نیز نمی تواند از شما بخواهد که اهدافتان را تغییر دهید و در مدت زمان طولانی منجر به جدا شدن مسیرهای شما خواهد شد .

۱۶. سطح هوش او با شما متفاوت است .

سطوح مشابهی از اطلاعات می توانند بیان کنند که آیا این رابطه موفق خواهد شد یا خیر و نشانه های زن ناسازگار با شما را نشان دهد . هوش می تواند به معنای کنجکاوی عمومی یا علاقه به یادگیری بیشتر ، تحصیلات یا مدرک دانشگاهی یا هوش هیجانی باشد . اگر در قسمت های کاملاً متضادی از طیف قرار دارید ، این رابطه به هیچ وجه نتیجه نخواهد گرفت .

از دیدگاه کنجکاوی عمومی ، اگر یکی همسر شما انگیزه بسیاری برای دانش داشته باشد و به طور فعال به دنبال فرصت هایی برای یادگیری مهارت های جدید باشد ، و شما کاملاً از جایی که در زندگی هستید و آنچه می دانید راضی باشید ، ارتباط بسیار سخت است . تفاوت در هوش هیجانی همچنین می تواند شرکای زندگی را برای درک یا حتی برقراری ارتباط با یکدیگر دچار مشکل کند ، و تا زمانی که راهکارهای ارتباطی برای کمک به رفع این شکاف پیدا نشود ، ممکن است رابطه نتیجه ای نداشته باشد .

فراموش نشود که نشانه های زن ناسازگار ، دلیل بر بد بودن آن زن یا ضعف در او نیست . این موارد کلی تنها نشان دهنده این هستند که این زن با شما سازگار نیست و ممکن است هر کدام از شما در کنار شخصی دیگر ، کاملا سازگار باشید .

۱۷. روش ابراز احساسات او متفاوت است .

احتمال برقراری رابطه بین یک فرد عاطفی و یک فرد بی روح بسیار سخت است.  فرد عاطفی سرانجام احساس ناامنی خواهد کرد . اگر زنی که دوستش دارید ، به روشی کاملا متفاوت از آن چه که شما می خواهید به شما ابراز احساسات می کند ، او نشانه های زن ناسازگار با شما را دارد و در طولانی مدت موجب ناامیدی شما از رابطه خواهد شد . زنی که با شما سازگار است ، تمام تلاش خود را می کند تا همیشه شما را تحت تاثیر قرار دهد و خوشحال کند . 

 

۱۸. او نسبت به وقت گذراندن با شما ، دیدگاه متفاوتی دارد .

همراه بودن به طور واضح بخش بزرگی از رابطه است و برخی از افراد می خواهند زمان بیشتری را نسبت به دیگران با کسی که دوستش دارند ، سپری کنند . افراد در مورد زمان سپری شده با شریک زندگی خود در یک رابطه ، نیازها و انتظارات متفاوتی دارند . کسی که علاقه دارد زمان بیشتری را در تنهایی بگذراند ، در رابطه احساس فشار و اجبار می کند و کسی که تمایل به وقت گذراندن بیشتری با شریک زندگی دارد ، احساس می کند که ارتباط با کیفیتی که باید ، برقرار نشده است . ” اگر مرزها در اوایل روابط برقرار نشوند ، احتمال موفقیت کمی وجود دارد .”

۱۹. عقاید او کاملا متفاوت است .

اگر دو نفر از نظر تمایل خود به خودسازی ، بیش از حد نا هماهنگ باشند ، آینده رابطه ، پر از تنش خواهد بود . اگر شما فردی کاملا مذهبی و معتقد هستید و زنی که انتخاب می کنید به مذهب اعتقادی ندارد ، او نشانه های زن ناسازگار با شما را دارد . اگر او اعتقاد به امور خیریه دارد و به نظر شما دلیلی برای خرج کردن پول در راه کمک به دیگران نیست ، شما با یکدیگر در اعتقادات متفاوت هستید . بهتر است خود را گول نزنید . در آینده تنش های بسیار زیادی را به دلیل تفاوت عقیده خواهید داشت .

۲۰. نظر او در مورد بچه دار شدن با شما فرق می کند .

یکی از مهمترین نشانه های زن ناسازگار با شرایط زندگی شما ، تصمیم او در مورد داشتن بچه است . اگر شما تمایلی به بچه دار شدن ندارید و همسرتان برعکس شما است ، شما به یکی از بزرگترین چالش های پس از ازدواج برخورد خواهید کرد . بهتر است به امید تغییر عقیده در زنی که دوستش دارید ، ازدواج را شروع نکنید . زیرا اگر او بر تصمیم خود بماند ، یا باید خلاف میلتان تصمیم او را بپذیرید یا به ازدواج خود خاتمه دهید .

 

داشتن سطح هوش مشابه چه تاثیری در رابطه دارد؟

سطوح مشابهی از اطلاعات می توانند بیان کنند که آیا این رابطه موفق خواهد شد یا خیر و نشانه های زن ناسازگار با شما را نشان دهد . هوش می تواند به معنای کنجکاوی عمومی یا علاقه به یادگیری بیشتر ، تحصیلات یا مدرک دانشگاهی یا هوش هیجانی باشد . اگر در قسمت های کاملاً متضادی از طیف قرار دارید ، این رابطه به هیچ وجه نتیجه نخواهد گرفت .

یکی از مهم ترین نشانه های ناسازگاری یک زن با مرد چیست؟

یکی از مهمترین نشانه های زن ناسازگار با شرایط زندگی شما ، تصمیم او در مورد داشتن بچه است . اگر شما تمایلی به بچه دار شدن ندارید و همسرتان برعکس شما است ، شما به یکی از بزرگترین چالش های پس از ازدواج برخورد خواهید کرد . بهتر است به امید تغییر عقیده در زنی که دوستش دارید ، ازدواج را شروع نکنید . زیرا اگر او بر تصمیم خود بماند ، یا باید خلاف میلتان تصمیم او را بپذیرید یا به ازدواج خود خاتمه دهید .

نشانه های دو فرد سازگار چیست؟

وقتی دو نفر سازگار هستند ، می توانند هر گله ای را که می خواهند از راه درست و توافقی بگویند و اشکالی ندارد . حتی مشکلی ایجاد نمی شود و به بهتر شدن رابطه کمک می کند . اما از نشانه های زن ناسازگار این است که او برای پیدا کردن راه درست حرف زدن تلاش نمی کند . او در زمان مشکلات یا ناراحتی و عصبانیت ، فریاد می زند ، قهر می کند یا سکوت و بی محلی را انتخاب می کند .

4.5/5 - (346 امتیاز)
بپیوندید
اطلاع از

32 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
حمید
4 روز قبل

من بعنوان زخم خورده از یک زن شیطان صفت فقط یک توصیه دوستانه میکنم. هیچوقت چیزی بنام زن نکنید. با اینکار خودتون را دارید خلع سلاح میکنید. در ضمن قراره فقط یکبار زندگی کنیم. پس دلیلی نداره توی یک زندگی سمی بمونیم و ادامه بدیم. من حاصل سالها تلاشم را دادم به زن خبیثم تا از شرش راحت بشم. به لطف خدا دوباره ازدواج کردم. اینبار با عقلم. و خدا را شکر زن خوبی نصیبم شد

بی نام
7 روز قبل

سلام،دنیای عجیبیه ،من ازدست شوهر مغروروعصبانی ولجبازبه انتهارسیدم ونمیدنم چی کارکنم هرمشکلی تو زندگی پیش بیادمقصرمنم همه ی کارها،خریدبیرون ،مهمونی ،درس بچه داری همشونم خوب باید باشه اگرباب میلشدنباشه فحشهای رکیک میده واذیت وتحقیرت می‌کنه بارهمهی مسولیتها گردن منه فقط شغلش که انجام میده اونم به خاطر تصمیمات اشتباهش ورشکست میشه جالبه که بازم من مقصرم همه چیزم بایددرحد عالی براش مهیا باشه والا فحش میده وتحقیرت می‌کنه جلوی بچه ها باهاش راه میام میگه آنقدر بدبختی که عذرخواهی میکنی و کوتاه میای ،دعوا میکنم وفحش میدم میگه زن ناسازگاری پل صراط نمی‌زارم ردبشی سرویس زیادمیدم محبت میکنم انگیزه بهش میدم تحویلش میگرم میگه بدبختی عزت نفس نداری فقط به خاطردوتاپسرم زندگی میکنم هیچ مشکل خانوادگی ،قیافه ،هیکل ،تحصیلات ازنظرنظافت خونه وخرید وهرچی که فکرشو بکنید ندارم ولی اگر تو حرفم یا کارهایی که گفتم یه ایرادکوچیک باشه روزگارم سیاهه هیچی هم برام نمیخره میگه به من چه بروخودت بخر ولی من براش دعا میکنم به امید روزی که به خودش بیاد.

فرهاد
2 ماه قبل

من 10سال ازدواج کردم قبلش 5سال با زنم آشنایی داشتم ولی بعد ازدواج زمین تا آسمون عوض شد یه آدمی که فقط از دهنش فحش وناسزا بیرون میاد من بدبخت نصف زندگیمو بخاطر بچه هام زدم به اسمش…دو خانواده ای که از 5تا دختر 4تاش طلاق گرفته ودوتاش دوبار گرفته …شوهر شده مثل لباس براشون…لعنت بهم که حرف پدر ومادرمو گوش ندادم

کیارش
2 ماه قبل

خدا لعنت کنه پدر و مادر و خود زن ناسازگار رو ، یکساله ازدواج کردم یک روز آب خوش از حلقومم پایین نرفته نفرت همه وجودمو گرفته ، خدایا این ازدواج چه غلطی بود کردم به داد همه برس.

کیوکوشین
27 روز قبل
پاسخ به  کیارش

منم دقیقا مثل خودتم
بدبخت شدیم

جمشيد اواره
5 ماه قبل

با سلام. من از سال ٨٦ كه ازدواج كردم روزگارم سياه شده. چه روزهاي سردي و گرمي كه تو ماشين سپري كردم و پيش هيچ كس هم نگفتم و تحمل كردم. خونه به إسم زنمه و هر ٦ روز دعوامون ميشه و ميگه گم شو بيرون. خلاصه با كارهاشو وحرفاش بد جور دلم رو اتيش زده . به خاطر پسرم ساكتم و منتظرم لال بميره. هر چند تمام تقصرهارو هم ميندازه گردن من.قيامت خدا بين ما قضاوت كنه.

وحید
3 ماه قبل
پاسخ به  جمشيد اواره

سلام منم مثل شما هستم با این تفاوت که زنم تمام فحش های موجود رو نثار پدر و مادر و خواهر و برادرم می‌کنه خدا ازم بگیرتش

امین
3 ماه قبل
پاسخ به  جمشيد اواره

دقیقا من هم مشکل شما رو دارم ولی خونه رو به نامش نزدم.بارها اصرار می‌کنه خونه به نامش باشه و بعضی وقتها گول میخورم که این اشتباهم بکنم ولی به خودم میام.متاسفم برای انتخابم.خدا کمکم کنه فقط از شرش راحت بشم

ناصر
24 روز قبل
پاسخ به  امین

کار خوبی می کنی
خانه به نام زن زدن کار احمقانه ای است

میرحمیدمدنی
11 ماه قبل

واقعا دلیل تفاوت قانون و شرع و عرف رو نمیدونم. وقتی زنی بی دلیل روزگار مردو سیاه میکنه و خسته کوفته از خونه میره بیرون تا مثل قبل خودزنی نکنه و …ولی وقتی پلیس میاد میگه حق نداری تا وقتی اجازه نداده وارد خونه بشی!
اگه خودزنی کرده باشه و تو پروپات بپیچه که دعوا درست کنه و مظلوم نمایی کنه چطور میخای و چیو چطور باید ثابت کنی،؟ و همینشکل مدام هرروز بد تر از قبل میشن و سیاست همسرداری براشون اینجور معنی شده.
صد رحمت به مردای قدیم یه دادی میزدن و یه چی قندونی بشقابی پرت میکردن و تمام.۲تا نادون کلا تو یه محل دست بلند میکردن رو زنشون ولی الان همه مردا دربدر و آواره شدن که کم‌کم از خوب بودن پشیمون شدن و بازم حاضر نیستن بهه ناموس کسی چشم بدوزن.
کسی هم نیست به داد مظلوم یا آرم خوب برسه جز خدا.

جیمی
9 ماه قبل
پاسخ به  میرحمیدمدنی

این یعنی همه رو به یک چشم دیدن…و‌تو همین قضیه چه مرد های شریف و آبرومند نابود میشن…به نظرم این قانون فعلی متناسب با اوضاع جامعه ی امروزی نیسنغت.. چون طرز فکر اکثر خانم ها و هدف شون از زندگی مشترک عوض شده و با این همه امتیازی که به زن داده شده به نوعی میشه گفت فرمان ماشین زندگی دست کسی که رانندگیش خوب نیست افتاده باشه..خدایا مردهای شریف و با وجدان رو حفظ کن

میرحمیدمدنی
11 ماه قبل

سلام.
الان که حالمو مینویسم یاد روزهایی میوفتم که چقدر تلاش کردن و میخواستم بهترینارو براشون کننم. همیشه به کار و رفتار خودم شک میکردم که شاید ایراد از من بوده و پیش قدم میشدم ولی درمونده از اینکه عمری بازیچه و مثل احمقا بودم.هربلایی هم سرم اورد و الان تنها امیدم خداست.قانون و شرع و عرف که هیچکدوم بهم نمیخورن.همینکه تحقیق کردم همیشه کار درستو کنم تا حدی بهم آرامش میده.برا همه آرزوهای خوب دارم.

R-N
1 سال قبل

از همه این نشونه ها بدتر هم هست زنی که از شوهر خودش دزدی کنه که ببره برا خانواده خودش خرج کنه و اصلانم فشاری که برای تهیه خرجو برج زندگی به شوهرش میاد مهم نباشه براش.من دیگه خیلی خیلی بدبختم.

مرتضی
16 روز قبل
پاسخ به  R-N

داداش فکر میکردم فقط من به این درد مبتلا هستم ولی انگار خیلیا این مشکلو دارن ،واقعا براخودم وشما متاسفم چه بدبختیم ما

رضا
2 سال قبل

زندگی ام را دوس دارم اما زنم هیچ موقع دلیل ناراحتی من پی گیری نمی کند چرا

تیم محتوا روان آرام
2 سال قبل
پاسخ به  رضا

سلام دوست عزیز تا به حال از همسرتون خواستید که وقتی ناراحت هستید دلیل ناراحتی شما را جویا شود؟

مهدی
1 سال قبل

سلام،۶ساله ازدواج کردم و یک بچه دارم،خودم کارمندم و خانمم خانه دار تمام موارد بالا رو درگیرشم به جز یکی که همون بچه دار شدن باشه،خیلی در عذابم،فقط به خاطر پسرم طلاق ندادم،خواهشا بگید چکار کنم،اصلا جدیدا میام خونه اخلاق بدم میاد بیرون،سرم درد میکنه تا میبینمش،نمیدونم چه کنم ؟من مرد آروم و مهربونی بودم ولی الان خیلی اخلاقم تغییر کرده با وجود ایشون ☹️
چندین جا مشاور رفتیم ولی هیچ فایده ای نداشته

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
1 سال قبل
پاسخ به  مهدی

سلام دوست عزیز؛ مشکلاتتون باید بطور دقیق و به جزییات بررسی بشه و اینکه چرا در مشاوره های قبلیتون به نتیجه نرسیدید هم باید بررسی بشه. پیشنهاد میشه با زوج درمانگر و خانواده درمانگری مجرب وقت بگیرید.

سعید
1 سال قبل
پاسخ به  مهدی

سلام منم در شرایط شما قرار دارم مدتی را نسبتا بی تفاوت بگذرانید تا بداند چه جواهر گرانبهایی را از دست داده

علی
2 ماه قبل
پاسخ به  مهدی

منم همینطور

دیشمج
9 ماه قبل
پاسخ به  رضا

چون در وجود او چیزی به اسم تعهد و وجدان وجود ندارد

مجتبی
7 ماه قبل
پاسخ به  رضا

چون براش مهم نیستی وابستگی داره یا به خانوادش یا مرد غریبه مشکلت رو حل کن نشد طلاق چون بعدا خودش رهات میکنه این بلا سر زندگی من اومد زمانی هم ولت میکنه که کیش مات بشی

ناصر
24 روز قبل
پاسخ به  رضا

قضیه مشکوکه

کاربر سایت
2 سال قبل

سلام اصلا زن باید حسود باشه خودش یکی از نشونه های دوست داشتنه

لاله
2 سال قبل
پاسخ به  کاربر سایت

به حدی که آسیب به زندگی خودش و شوهرش نزنه من زنداداشم یعنی دکتره آنقدر حسوده که همچین زندگیمونا پنهان باید کرد خدا این زن رو از سر راه زندگی داداشم برداره .شرش کم بشه انشالله

داریوش
2 سال قبل

بر پدر زن ناسازگار لعنت

رضا
2 سال قبل
پاسخ به  داریوش

برخود زن بد لعنت.
از خونه پدر پرت میشه عقده نداشته هایشان را از شوهر می خواهند

محمد
1 سال قبل
پاسخ به  رضا

دقیقا لعنت به هرچی زن حسود

علی
3 ماه قبل
پاسخ به  رضا

دقیقا هرچی که ک عقده داره از شوهر میخاد

علی. اقدم
5 روز قبل
پاسخ به  رضا

خدا هیچ کس رو با زن ناسازگار زن بی اصالت (زنان عقده ای گشنه پول و گشنه مهر و‌ محبت) به امتحان نکشه
مخصوصا اینکه با وی بچه و یا بچه هایی هم‌ داشته باشه ..
کم نيستند مردان با آبروی که به خاطر آبرو و هم احساس وظیفه در مقابل سرنوشت فرزند خود با درد خود می‌سوزند و می‌سازند

محمدرضا
6 ماه قبل
پاسخ به  داریوش

هم بر پدرش که درست تربیتش نکرده هم بر خودش

توحید
4 ماه قبل
پاسخ به  داریوش

واقعا لعنت فقط و فقط لعنت هزار بار لعنت
از وقتی پیدا شده اصلا آرامش ندارم خیلی خیلی بده خودش خانواده اش
دوتا بچه خیلی کوچیک دارم فقط و فقط تحمل میکنم

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره