به راحتی وقت مشاوره بگیرید

همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.

بی توجهی زن به مرد

نشانه هاي بي علاقگي زن به شوهر

بی توجهی زن به مرد و سردی در روابط چیست؟ خانم ها نیز مانند مردان احساسات خود را با صراحت بیان نمی کنند، به همین دلیل شناسایی احساسات آن ها دشوار و سخت است. شخصیت زن و مرد کاملا متفاوت است. چگونه می توان نشانه های بی توجهی زن به مرد را شناسایی کرد؟ نشانه های بی علاقگی زن به شوهر کدامند؟ زن و شوهر باید همیشه صادقانه مشکلات زندگی را برای هم بیان کرده و سعی در حل مشکلات کنند. زندگی به وسیله آن ها ساخته و اداره می شود. زن و شوهر نسبت به زندگی مسئول هستند و می توانند با هم زندگی را به بهترین نحو ممکن ساخته و مدیریت کنند. در این مقاله به نشانه های بی توجهی زن به مرد اشاره شده است:

بی توجهی زن به مرد

زندگی هرگز یک طرفه ساخته نمی شود بلکه با مشارکت هر دو طرف بر پایه های عشق بنا می شود. مشارکت هر دو نفر در اداره زندگی مهم است. برخی کارهای زنانه مربوط به زن ها بوده و برخی کارها نیز مردانه است. اصولا زن و شوهری که نسبت به هم علاقه ای نداشته باشند، نمی توانند با هم زندگی کنند. سردی روابط تدریجی بوده و باید به اولین نشانه های آن توجه کرد و نشانه های بی توجهی زن به مرد را جدی گرفت.

علائم بی علاقگی زن به شوهر

۱.بی تفاوتی

هیچ کس نسبت به زندگی خود بی تفاوت نیست، هر زنی که به زندگی خود علاقمند است به خیلی از موارد توجه کرده و دقت می کند. زنی که نسبت به زندگی خود بی تفاوت باشد، هرگز دست به کاری نخواهد زد و این بزرگترین خطر برای زندگی مشترک است. این یکی از نشانه های بی توجهی زن به مرد است و شوهر باید نسبت به رفع مشکل اقدام کند.

۲. عدم سازش

زندگی مشترک فراز و نشیب های بسیار زیادی دارد. همکاری زن و شوهر برای ادامه زندگی لازم و ضروری است. تطبیق خواسته های زن و شوهر در برخی مواقع کاری دشوار است. زن و مرد باید برای خواسته های یکدیگر احترام قائل شده و درصدد برآوردن آن ها باشند. در برخی مواقع باید برای ادامه زندگی باید کوتاه آمد. عدم سازش زن با مرد خوب نیست و باید با صحبت و همکاری مشکلات برطرف شود. عدم سازش یکی از بزرگ ترین علائم بی توجهی زن به مرد بوده و شوهر باید ریشه های آن را در رفتارهای خود جستجو کند.

۳. عدم احترام به شوهر

یک رابطه موفق، بویژه ازدواج، برپایه احترام دو طرفه بنا شده است و پایدار می ماند. عدم احترام زن به شوهر ناشی از بی علاقگی او است. اگر زن به شوهر خود بی احترامی می کند، نشان می دهد که به او علاقه ای ندارد و شوهر باید ریشه مشکل را پیدا کرده و آن را حل کند.

۴. فاصله فیزیکی

عوامل بسیار زیادی در ایجاد این عامل دخالت دارند. زن و شوهر باید همیشه در کنار هم باشند و فاصله فیزیکی بین زن و شوهر خطرناک بوده و باید هر چه زودتر این خلاء بی توجهی زن به مرد برطرف شود.

بی توجهی زن به مرد

۵. عدم تمایل به رابطه جسمی تا جنسی

یکی از نشانه های بی علاقگی زن به شوهر عدم تمایل به رابطه جنسی است. رابطه جسمی و جنسی باعث تقویت علاقه زن به شوهر می شود. زن ها دوست دارند که هر چند وقت یکبار با شوهر خود رابطه جنسی داشته باشند. در ابتدا باید مشکلات رابطه خود را شناسایی کرده و بعد از رفع مشکلات، به سراغ رابطه جنسی بروید.

۶. عدم توجه به شوهر و فرزندان

عدم توجه به همسر و فرزند، شاید بزرگترین زنگ خطر زندگی باشد. هر انسانی در زندگی خود به اولویت هایی پایبند است. شوهر باید احساسات زن خود را نسبت به خودش بشناسد. شما می توانید با روش های گوناگونی به زن خود محبت کنید و او را به خود خوش بین نمایید.

۷. لجاجت

لجاجت در زندگی زناشویی اصلا درست نیست و زن ها همیشه خواسته های خود را به طور غیر مستقیم بیان می کنند. زمانی که همسر شما با لجاجت پیامی را به شما منتقل می کنند، باید نگران نشانه های بی توجهی زن به مرد باشید. پس با زن خود راجع به خواسته های او حرف بزنید و در نهایت مشکلات ایجاد شده را حل کنید.

بی علاقگی زن به شوهر نسبت به چه مردانی است؟

همانطور که می دانید علاقه مندی زن و شوهر نسبت بهم برای ادامه زندگی مهم بوده و علاقه یک طرفه هرگز موفق نخواهد بود. زندگی مشترک و شاد و پایدار با علاقه دو طرف ساخته می شود.

۱. مردانی که بی توجه بوده و رمانتیک نیستند.

به طور معمول زنان به دلیل عدم برآورده شدن برخی نیازهایشان نسبت به مردان سرد می شوند و انتظاری که از همسرشان برای انجام دادن یا انجام ندادن برخی کارها دارند برآورده نشده و به تدریج نسبت به همسرشان سرد شده و علاقه خود را از دست می دهند.
اصولا زن ها به مردان رمانتیک علاقه بیشتری دارند.
مردانی که نمی توانند همسرشان را شگفت زده و خوشحال کنند توجه زنان را به دست نمی آورند. مردان رمانتیک که به علایق همسرشان توجه می کنند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا همسرشان را غافلگیر کنند و موجب خوشحالی او شوند، از نظر بسیاری از زنان دوست داشتنی هستند؛ زیرا نمی توان کارها و رفتارهای آن ها را پیش بینی کنند و هیجان و عشق را در زندگی حس می کنند. مردانی که این ویژگی را ندارند موجب بی توجهی زن به مرد می شوند.

۲. مردان سلطه جو

همچنین از نشانه های بی توجهی زن به مرد در مواقعی که مردان سلطه جو باشند، نمود پیدا می کنند. مردان سلطه جو باعث ایجاد رعب و وحشت در منزل شده و باعث ترس فرزندان نیز خواهند شد.

۳. مردان قابل پیش بینی

علاوه بر مردان سلطه جو، مردان قابل پیش بینی نیز هیجان و انگیزه را در زندگی زناشویی از بین برده و موجب کاستن علاقه خانم ها می شوند.

 ۴. مردانی که اعتماد به نفس کافی ندارند.

نشانه های بی توجهی زن به مرد ، هنگامی که مردان اعتماد به نفس کافی نداشته باشند نیز به وجود می آیند. زنان معمولا به همسران خود به چشم تکیه گاه محکم نگاه می کنند و مردانی که اعتماد به نفس کافی نداشته باشند، این ویژگی را در زنان از بین می برند. علاوه بر این مواردی که ذکر شد به طور کلی می توان گفت وجود خصوصیات اخلاقی منفی روانشانسی در مردان باعث به وجود آمدن نشانه های ی علاقگی زن به شوهر می شوند. وجود این خصوصیات منفی در هر شخصی پسندیده نیست و علاقه و دوستی را از بین می برد و به خصوص وجود آن ها در مردان بسیار منزجر کننده و غیرقابل تحمل است و باعث می شوند نشانه های بی توجهی زن به مرد در زندگی به وجود آید.

به طور کلی باید مردان تلاش کنند در طول زندگی رضایت زنان را به دست آورند تا بتوانند زندگی لبریز از عشق و آرامش را تجربه کنند.

بی توجهی زن به شوهر

پیامدهای وجود بی علاقگی زن به شوهر

وجود نشانه های بی توجهی زن به مرد در زندگی می تواند پیامدهای جبران ناپذیری داشته باشد. همیشه نمی توان گفت دلیل به وجود آمدن این نشانه ها از رفتار بد مردان است و می تواند به دلیل مشکلات خاص خود خانم ها باشد که در هر صورت می تواند پیامدهایی داشته باشد. یکی از پیامدهای بزرگ آن این است که زنان در این صورت ممکن است برای رابطه خودشان در ذهن خود به دنبال راه حل بگردند و بدون اطلاع نامزد یا همسرشان تصمیمی بگیرند و آن را اجرا کنند.

برخی زنان به این موضوع توجه ندارند که ممکن است همسرشان از نحوه رفتار خود و ناراحتی آن ها آگاه نباشد و در صورتی که مطلع شود ممکن است در صدد جبران برآید و مدام همسر خود را سرزنش می کنند و بهانه گیر شده و برای کوچک ترین مسائل پرخاشگری می کنند و زندگی را برای همسرشان سخت کرده و به تدریج هردو به فکر جدایی خواهند افتاد.

زنان اغلب در صورتی که علاقه خود را به همسرشان از دست بدهند، ممکن است بدون مطرح کردن صریح موضوع و حل سوتفاهم ها در غار تنهایی خود فرو رفته و ممکن است مردان علت رفتار را نتوانند پیدا کنند و منجر به اتمام رابطه شود.

زنان اغلب در صورتی که به همسر خود علاقه ای نداشته باشند به نیازهای جنسی همسرشان توجهی ندارند و از رابطه جنسی به شدت دوری می کنند و فقط به پایان رابطه می اندیشند و اگر این مشکل حل نشود این تصمیم عملی خواهد شد. در صورتی که رابطه را پایان ندهند ممکن است دیگر به همسر خود احترام نگذارند و به طور مکرر به او بی احترامی کنند.

ریشه یابی و علل بی علاقگی زن به شوهر

به طور معمول بسیاری از زنان به همسران خود علاقه مند بوده و بدون دلیل سردی بین زن و شوهر اتفاق نمی افتد. این شکایت از زبان برخی مردان شنیده می شود که همسرشان نسبت به آن ها سرد شده است و می توان گفت طبق آمار بی محبتی و بی توجهی مردان به زنان بیشتر از زنان به مردان گزارش شده است.  معمولا زنان رفتارهای ناپسندی را به صورت مکرر از همسر خود دریافت می کنند و به مرور نشانه های بی توجهی زن به مرد در زندگی به وجود می آید. با توجه به این که تاب و تحمل زنان در برابر بی مهری و بی توجهی همسرشان کمتر است، بیشتر از مردان به این موضوع واکنش نشان داده و سعی دارند به هر نحوی همسرشان را از نارضایتی خود آگاه کنند و در صدد اصلاح رفتار خود برآیند.

البته این نکته را نیز باید مد نظرتان داشته باشید که همیشه بی توجهی و بی محبتی زنان به همسرانشان صرفا به دلیل بی علاقگی آن ها نیست و ممکن است دلایل دیگری داشته باشد. به طور مثال می توان به خاطر فشارهای زندگی و یا شرایط سخت و موقتی که برای خانم ها پیش می آید، این رفتار ها در آن ها بروز کند. به طور کلی دلایل بی توجهی زن به مرد زیاد است و باید مردان توجه بسیاری به این موضوع داشته باشند تا علت را بیابند و در صدد حل مشکل بکوشند.

بی توجهی زن به مرد

از بین بردن بی علاقگی زن به مرد

نمی توان برای همه افراد از یک فرمول استفاده کرد. شما باید دلایل رفتارهای زن خود را بدانید، شاید با این رفتار خود سعی می کنند که شما را به مطلبی مهم متوجه کنند. گاهی اوقات زنان از برخی رفتارهای مردان ناراحت شده و واکنش نشان می دهند. در ابتدا آرام با او صحبت کنید و سعی کنید که دلیل رفتارهای او را جویا شوید. هرگز از قبل قضاوت نکنید و با صحبت و تصحیح رفتارهای خود می توانید از بدتر شدن اوضاع جلوگیری کنید.

به این نکته توجه داشته باشید که هنگامی که مشکلات و تعارضاتی در زندگی زناشویی به وجود می آید به هیچ عنوان نباید به فکر قطع رابطه و شروع رابطه جدید باشید، چرا که با این کار هدیه ای که دریافت کرده اید را با هدیه ای که اصلا نمی دانید چیست، عوض می کنید. شاید در ابتدا انگیزه ای برای بهبود رابطه خود نداشته باشید و شروع رابطه جدید برایتان هیجان انگیزتر باشد، اما باید در نظر داشته باشید که رابطه جدید می تواند از رابطه فعلی به مراتب بدتر باشد. زیرا طبق آمار میزان نارضایتی ها در ازدواج دوم بسیار بیشتر از ازدواج های اول است. بنابراین باید دقت کنید تا با تصمیم نادرست از چاله به چاه نیفتید. در ابتدا با تلاش و انگیزه فراوان سعی در بهبود ارتباط خود داشته باشید و در صدد حل مشکلات بیایید و در این راه صبور و با انرژی باشید.

بهترین راه حل می تواند عشق و محبت شما باشد که می تواند تاثیرات فوق العاده ای روی زنان داشته باشد و حس امنیت و شوق و شور و حمایت را در زن ایجاد می کند و می تواند برای از بین بردن بی توجهی زن به مرد بسیار کمک کننده باشد.

نتیجه گیری

زنان موجوداتی پیچیده هستند. شما فقط می توانید با صحبت صادقانه مشکلات بین خودتان را حل کنید. همیشه به دنبال راه حل باشید. به او محبت کنید و رضایت او را جلب کنید. با محبت می توانید نظر او را به خودتان جلب کنید. نشانه های بی توجهی زن به مرد به تدریج ایجاد شده و شما باید بتدریج اوضاع را آرام کنید.

زن و شوهر باید به حفظ زندگی خود کمک کنند، بی علاقگی در دوران قبل از ازدواج معنا دارد ولی در دوران تاهل شایسته و پسندیده نیست. بی علاقگی را می توان به تدریج و با رفتارهای رضایت آفرین از بین برد ولی مستلزم زمان بوده و باید رفتارهای رضایت آفرین در طول زمان تکرار شود.

می توانید در این زمینه از کمک های مشاوره مشکلات زناشویی بهره بگیرید.

1.آیا زنی که علاقه به همسرش را از دست داده می تواند دوباره به او علاقه مند شود

اگر زن و مرد به بازسازی رابطه بپردازند و با مشورت با راهنمای خانواده به درستی به نقش های خود عمل کنند امکان پذیر است.

2.نشانه های بی علاقگی مرد به زن هم مثل همین است؟

بله امان دارد این احساس ناشی از عدم توجه کافی خانم در رابطه به همسرشان وجود بیاید.

3.چگونه علاقه ی خودم را به همسرم ابراز کنم؟

با شناخت خصوصیات اخلاقی طرف مقابلتان می توانید علاقه یتان را به ایشان نشان دهید.

4.چگونه همسرم را به خود علاقه مند کنم؟

با راهنمایی های مشاوران در این زمینه و البته توجه کافی به همسر و شناخت ایشان این کار به سادگی انجام می گیرد.

جدیدترین ها قدیمی ها بیشتر رای
امیر

باسلام لطفا راهنمایی کنید اگر مردی در زندگی مشترک همه نکات یادشده را رعایت میکند وازجان مایع گذاشته ولی زنش کماکان نسبت به شوهر بی محبت وبی توجه وبی تفاوت باشد علتش چیست آیا راه حلی بجز جدایی وجود دارد؟ آیا امیدی هست؟ توروخدا راهنمایی کنید؟

تیم محتوا روان آرام

بله دوست عزیز حتما مشاور خانواده در این راه بسیار میتونه کمک بخش و موثر باشه ، میتونید از روانشناسان خانواده ما در کلینیک کمک بگیرید .

امیر

کسی که با زنش بحث کند وزنش او را ول کند برود خانه پدرش بعد به شوهرش بگوید من طلاق میخوام شوهر نمخواد طلاق دهد بعد شوهر ببیند که زنش چند بار رفته دادگاه بعد این مهاجرا شوهر او با خبر شه که زنش با یکی دیکه ارتباط داره بایک مرد متاهل دیگر از بعد زنش میخواد بیاد بر بگرده به زندگی اول خود شوهر از کجا باور کند که این زن با اون مرد رابتط جنسی نداشت خواهشن جواب منو بدید ولی زنم خودش میگه ۴ باری با ماشینش رفتم دور زدیم ولی ان مرد هم با زنش خوب… بیشتر بخوانید »

امیر

جواب منو بدید خواهشن خیلی زروری هست خواهش میکنم فقط سری باشید

علیرضا انصاری

دوست عزیر فکر شما الان دچار بیماری وافکار مخربو پوچ است شما زباله های فکرتو بریز دور ان زمان که همسر شما با اون اقا رابطه ی دوستی داشته شما ازش دور بودین و معاشرت نداشتین فکر شما بیمار شده چون منفی نگر هستید درصد این که همسر شما با اون اقا رابطه داشته است اما صددرصد نیست وشما اگر میخوای باهمسرت ادامه بدی وزندگی کنین فکرتان وذهنتان را درمان کنید چون امکان زیادی هست که همسرتان با اون اقا رابطه جنسی نداشته دیروز تمام شده رفته امروز را زندگی کن و بفکر بهبود رابطه برای فردا باش غیرت یعنی… بیشتر بخوانید »

غلام

اقایاخانم شمانظرخودتون اینه اصلاارتباط بانامحرم دلیل داره دوراشوزده حالا پشیمون شده برگرده مگه مردای بدبخت سطل آشغالن

تیم محتوا روان آرام

دوست عزیز راهی برای اینکه تشخیص بدید رابطه جنسی بوده یانه نداریم.

خودم

تابچه دارنشدین تلاقش بده بره این جورزن هایی به این کارعادت می کنند و درست بشو نیستند چندمورددیدم که میگم

جواد

فقط خدا صبر بده

فري

سلام ردش کن بره

امیر محمدی

سلام زن من به شدت خودخواه وزورگو هست دایما درحال انتقاد ازمن واین باعث شده من اعتمادبه نفسم ازدست بدم وکاملا نامید بشم از زندگی واحساس میکنم تلاشم بی فایدس ،دوس دادم برگردم عقب وپام میشکست وخواستگاری این زن نمیرفتم ،از طرفی یه پسر دارم وبه بچم خیلی وابستم و زندگیمون بجایی رسده که بخاطر بچه میگذرم ،دوس دارم همه چی تموم شه ،تنهایی بهتر از این نوع زندگی نیست؟

تیم محتوا روان آرام

خیر دوست عزیز ، همه ی آدم ها در زندگی دچار مشکل میشن ، اما راه حل گذر کردن نیست ، راه حل درست کردن و درمان این رابطه ست ، من به شما پیشنهاد میکنم حتما به مشاور خانواده مراجعه کنید ، تا بهتر مسئله بررسی بشه و همینطور رابطه شما بهبود پیدا کنه .

رعنا

مشاور خانواده گند زد به زندگی ما با راه حلهای غلط و خودخواهانه ش

تیم محتوا روان آرام

دوست عزیز مهمه که چه مشاوری رو انتخاب میکنید ،حتما قبل از انتخاب رزومه مشاور و زمینه های تخصصیش تحقیق کنید ، ضمننا یادتون باشه شما میتونید به هنگام ناکارآمدی یک مشاور ، مشاورتون رو عوض کنید.

غلام

هرچه عقل قبول کنه دین وزندگی هم همونومیگه

غلام

دندون دردبایدکشد

محمد

سلام ببخشید مزاحم شدم من یه مشکلی دارم من دوسال ازدواج کردم کارگرم ولی کم نزاشتم برای زندگی ام ولی خانمم همش یا جر و بحث میکنه باهام پیش اومده چند بار هم یا زده تو صورت ام یا برخورد فیزیکی کرده باهام اینم بگم اشنایمون از طریق اینترنت بوده خیلی بهم میگه پشیمونم زنت شدم در صورتیکه قبلا بهش گفتم خوب فکراتو بکن ببین منو میخوای یا نه الانم همش میگه از خدامه بمیری ایشالله مادرت داغت رو ببینه و ازین حرفا در ضمن سه سال ازمن بررگتره ترو خدا ترو امام حسین راهنمای م کنید چکار کنم؟ خواهش… بیشتر بخوانید »

تیم محتوا روان آرام

سلام دوست عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه متوجه احساس شما شدم بهتره که برای این موضوع حتما به روانشناس خانواده مراجعه بکنید روانشناس خانواده می‌تواند در این زمینه بسیار به شما کمک بکنه سبک های غلط رفتاری که ممکن است هم شما و هم همسرتان داشته باشید بررسی میشه و این سبکها تغییر پیدا میکنه و کمک می‌کنند که این رفتارها اصلاح بشه حتما بهتون پیشنهاد می کنم که به مشاوره خانواده یا روانشناس خانواده مراجعه بکنید که این مسئله هم دقیق تر و هم بهتر بررسی بشه هم از دیدگاه شما و هم از دیدگاه همسرتون و بهترین… بیشتر بخوانید »

غلام

گم شوطلاقش بده

محمد

سلام ببخشید مزاحم شدم من یه مشکلی دارم من دوسال ازدواج کردم کارگرم خانمم خیلی بددهن هست همش نفرین میکنه آرزوی مرگ من و خانواده ام رو میکنه حتی چندین بار توی صورت ام زده و برخورد فیزیکی کرده باهام چکار کنم ؟ ترو خدا راهنمایی ام کنید اینم بگم خانومم سه سال ازمن بزرگتران ممنون

شهین جوادی

شما با محبت کردن میتونین اخلاق همسرتون رودرست کنین

غلام

اصلان درخت کج راست نمیشه دندون دردوبکش

محمد رضا

همیشه طوری مقاله ستان را می‌نویسید که انگار مردها هیولا هستند و زنها فرشته و بی گناه . نه آقا اتفاقا همیشه برعکس است شما هیج وقت به مردها نگاه عادلانه ندارید همیشه مردها هستند که صبح تا شب باید جون بکنند و وقتی هم که به خانه برمیگردندد باید جنین رفتار کنند و جنون که ی وقت به تیر برای زنها برنخور جون زنها به قول شما روانشناسان حساسند و پیجیده و بی گناه .. خدا وکیلی مردها خواسته های زیادی دارند یا زنها. مردهای بی جاره کمترین خواسته رو دارند که اون هم زنها قادر به باشه گوییش… بیشتر بخوانید »

زهرا

سلام من خودم فرهنگی هستم و همسرم نظامی ، بین من و همسرم هیچ ارتباطی حتی کلامی وجود نداره 26 ساله باهم زندگی می کنیم همیشه سلطه جو بوده و در تمام کارها حتی امور شخصی من و بچه ها دخالت می کنه آخرین بار بد جوری به من درحضور بچه ها توهین کرد که تصمیم به قطع رابطه گرفتم البته کنار هم زندگی می کنیم کاملاً سردو بی تفاوت ایشون حاضر به حضور در جلسات مشاوره نیست و طلاق هم نمی ده زندگی برزخی داریم دوتا پسر 25 و 16 ساله دارم واقعا نمی دونم چه کار کنم هیچ… بیشتر بخوانید »

تیم محتوا روان آرام

سلام دوست خوبم امیدوارم که حالتون خوب باشه در این مورد پیشنهاد ما اینه که به مشاوره خانواده مراجعه کنید با توجه به چیزی که عنوان کردید که همسرتان به مشاور مراجعه نمی کنند مسئله‌ای نیست شما خودتان به تنهایی مراجعه کنید تا مشاور خیلی بهتر به شما کمک بکنه که بعد از مدتی این این اعتماد برای همسرتان هم ایجاد بشه که ایشون هم به مشاور مراجعه بکنند در هر صورت بررسی دقیق این موضوع باعث میشه که بهترین راهکار به شما ارائه داده بشه

علی

همش که نباید بگی مشاور خانواده از خودت چهار تا راهنمایی جهت استفاده خوانندگان بزار شاید خیلیها شرایط مشاور نداشته باشن ثبت نظر برا همینه دیگه

تیم محتوا روان آرام

دوست عزیز بدون بررسی دقیق مشکل ، دادن راهکار و خراب کردن زندگی یک فرد هم از نظر اخلاقی و هم عرفی درست نیست .

میلاد

من چند روز متوجه رفتار غیر طبیعی زنم شدم مدام گریه میکرد تا از اخر ازش شنیدم زمانی که مجرد بود با پسری دوست بوده هنوز نتونسته فراموشش کنه، 3 ماه عقد کردیم امروز با گفتن این حرفاش من همه احساسمو نسبت به اون از دست دادم، تو فکرم که طلاق بگیرم ازش چون سوزوند با حرفاش قلب و احساسات منو

تیم محتوا روان آرام

دوست عزیز بهتره قبل از هر تصمیمی به مشاور خانواده مراجعه کنید ، این مسائل با کمک روانشناس ، مسائلی هست که میشه حل بشه.

امینه

سلام . من نمیدونم مشکلم رو دقیقا باید تو کدوم بخش مطرح کنم . به خیلی موارد شبیه هست و هیچکدوم نیست من زن تنهایی هستم36 ساله که به دلایل منطقی و قطعی شرایط ازدواج ندارم . تجربه ی سالها زندگی مشترک دارم و از سن پایین ازدواج کرده بودم و با همه بالا و پایین ها موفق شده بودم به نوعی در قالب تاهل جا بگیرم . حالا دوسال هست که بعد فوت همسرم با مصائب رابطه با مردها درگیرم . انگار شخصیت جنسی و عاطفی من در رابطه با جنس مخالف فرم تاهل گرفته و نمیتونم مثل مجرد… بیشتر بخوانید »

تیم محتوا روان آرام

دوست عزیز ،سلام ، قبل از اینکه بخواید وارد رابطه بشید ، اون هم رابطه از این نوع که کاملا پر از پیچیدگی هست و افراد زیادی رو درگیر میکنه و حتی ممکنه صدمه روانی برسونه ، هم به شما هم به پارتنرتون و هم به همسر پارتنرتون ، ازتون خواهش میکنم برای ارزیابی حتما به یک مشاور خانواده مراجعه کنید ، اجازه ندید به دلیل آسیب هایی که ممکنه در گذشته براتون پیش اومده و حل نشده ، وارد رابطه هایی به این حد پیچیده بشید ‌.ازتون میخوام حتما به مشاور خانواده مراجعه کنید .

امینه

من دوست دارم برم مشاوره و ارزیابی … اگر روانشناسی پیدا کنم که اگر خانم باشه روی تعصب قدغن نکنه رابطه با مرد متاهل رو … جوری که انگار من میخوام با شوهر خودش رابطه بگیرم ! و اگر مرد باشه خودش رو بهم علاقه مند نشون نده و با ایراد گرفتن از مرد مورد نظرم خودش رو به عنوان گزینه جدید مطرح نکنه ! این هایی که گفتم در چهار مورد تلاش و هزینه برای مشاوره برام اتفاق افتاد … تست های خودشناسی دادم و کلی هزینه کردم و تهش یه پیشنهاد رابطه ی مخفیانه ی جدید نصیبم شد… بیشتر بخوانید »

زهرا

سلام من زن دوم پنهانی مردی هستم حاصل ازدواجمان یک فرزند دختر است .ما قبل از بچه دار شدن باهم سازش نداشتیم ب طوری ک قرار بود جدا بشویم .من تو این مدت خیلی به ایشان محبت میکنم اما ایشون یا زنشو میکوبه ب سرم یا دوست دخترای مجازیش .الان هم گ گفتم چاره ایی جز جدایی نیست خیلی خوشحاله . همسرم نیومدن را بهانه میکنه ب دلیل اینک زنم اجازه نمیده یا بدم میاد ازت یا کاردارم .ماهی دویست هزار اونم یارانه بچه رو فقط برامون واریز میکنه .اگ هم بیاید شاید در ماه در حد دوساعت لطفا راهنمایی… بیشتر بخوانید »

تیم محتوا روان آرام

سلام دوست عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه شاید بهتر باشه در این زمینه با یک مشاور حقوقی صحبت کنید و اینکه با توجه به شناختی که دارید از ایشون بهترین تصمیم را بگیرید

تماس با ما نوبت دهی سریع