به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
بی توجهی زن به مرد

بی توجهی زن به مرد

بی توجهی زن به مرد و سردی در روابط چیست؟ خانم ها نیز مانند مردان احساسات خود را با صراحت بیان نمی کنند، به همین دلیل شناسایی احساسات آن ها دشوار و سخت است. شخصیت زن و مرد کاملا متفاوت است. چگونه می توان نشانه های بی توجهی زن به مرد را شناسایی کرد؟ نشانه های بی علاقگی زن به شوهر کدامند؟ زن و شوهر باید همیشه صادقانه مشکلات زندگی را برای هم بیان کرده و سعی در حل مشکلات کنند. زندگی به وسیله آن ها ساخته و اداره می شود. زن و شوهر نسبت به زندگی مسئول هستند و می توانند با هم زندگی را به بهترین نحو ممکن ساخته و مدیریت کنند. در این مقاله به نشانه های بی توجهی زن به مرد اشاره شده است:

بی توجهی زن به مرد

زندگی هرگز یک طرفه ساخته نمی شود بلکه با مشارکت هر دو طرف بر پایه های عشق بنا می شود. مشارکت هر دو نفر در اداره زندگی مهم است. برخی کارهای زنانه مربوط به زن ها بوده و برخی کارها نیز مردانه است. اصولا زن و شوهری که نسبت به هم علاقه ای نداشته باشند، نمی توانند با هم زندگی کنند. سردی روابط تدریجی بوده و باید به اولین نشانه های آن توجه کرد و نشانه های بی توجهی زن به مرد را جدی گرفت.

 

علائم بی علاقگی زن به شوهر

 

۱.بی تفاوتی

هیچ کس نسبت به زندگی خود بی تفاوت نیست، هر زنی که به زندگی خود علاقمند است به خیلی از موارد توجه کرده و دقت می کند. زنی که نسبت به زندگی خود بی تفاوت باشد، هرگز دست به کاری نخواهد زد و این بزرگترین خطر برای زندگی مشترک است. این یکی از نشانه های بی توجهی زن به مرد است و شوهر باید نسبت به رفع مشکل اقدام کند که این کار با زوج درمانی ممکن است.

 

۲. عدم سازش

زندگی مشترک فراز و نشیب های بسیار زیادی دارد. همکاری زن و شوهر برای ادامه زندگی لازم و ضروری است. تطبیق خواسته های زن و شوهر در برخی مواقع کاری دشوار است. زن و مرد باید برای خواسته های یکدیگر احترام قائل شده و درصدد برآوردن آن ها باشند. در برخی مواقع باید برای ادامه زندگی باید کوتاه آمد. عدم سازش زن با مرد خوب نیست و باید با صحبت و همکاری مشکلات برطرف شود. عدم سازش یکی از بزرگ ترین علائم بی توجهی زن به مرد بوده و شوهر باید ریشه های آن را در رفتارهای خود جستجو کند.

 

۳. عدم احترام به شوهر

یک رابطه موفق، بویژه ازدواج، برپایه احترام دو طرفه بنا شده است و پایدار می ماند. عدم احترام زن به شوهر ناشی از بی علاقگی او است. اگر زن به شوهر خود بی احترامی می کند، نشان می دهد که به او علاقه ای ندارد و شوهر باید ریشه مشکل را پیدا کرده و آن را حل کند.

 

۴. فاصله فیزیکی

عوامل بسیار زیادی در ایجاد این عامل دخالت دارند. زن و شوهر باید همیشه در کنار هم باشند و فاصله فیزیکی بین زن و شوهر خطرناک بوده و باید هر چه زودتر این خلاء بی توجهی زن به مرد برطرف شود.

بی توجهی زن به مرد

۵. عدم تمایل به رابطه جسمی تا جنسی

یکی از نشانه های بی علاقگی زن به شوهر عدم تمایل به رابطه جنسی است. رابطه جسمی و جنسی باعث تقویت علاقه زن به شوهر می شود. زن ها دوست دارند که هر چند وقت یکبار با شوهر خود رابطه جنسی داشته باشند. در ابتدا باید مشکلات رابطه خود را شناسایی کرده و بعد از رفع مشکلات، به سراغ رابطه جنسی بروید.یا می توانید از مشاور رابطه جنسی کمک بگیرید.

 

۶. عدم توجه به شوهر و فرزندان

عدم توجه به همسر و فرزند، شاید بزرگترین زنگ خطر زندگی باشد. هر انسانی در زندگی خود به اولویت هایی پایبند است. شوهر باید احساسات زن خود را نسبت به خودش بشناسد. شما می توانید با روش های گوناگونی به زن خود محبت کنید و او را به خود خوش بین نمایید.

 

۷. لجاجت

لجاجت در زندگی زناشویی اصلا درست نیست و زن ها همیشه خواسته های خود را به طور غیر مستقیم بیان می کنند. زمانی که همسر شما با لجاجت پیامی را به شما منتقل می کنند، باید نگران نشانه های بی توجهی زن به مرد باشید. پس با زن خود راجع به خواسته های او حرف بزنید و در نهایت مشکلات ایجاد شده را حل کنید.

 

بی علاقگی زن به شوهر نسبت به چه مردانی است؟

همانطور که می دانید علاقه مندی زن و شوهر نسبت بهم برای ادامه زندگی مهم بوده و علاقه یک طرفه هرگز موفق نخواهد بود. زندگی مشترک و شاد و پایدار با علاقه دو طرف ساخته می شود.

 

۱. مردانی که بی توجه بوده و رمانتیک نیستند.

به طور معمول زنان به دلیل عدم برآورده شدن برخی نیازهایشان نسبت به مردان سرد می شوند و انتظاری که از همسرشان برای انجام دادن یا انجام ندادن برخی کارها دارند برآورده نشده و به تدریج نسبت به همسرشان سرد شده و علاقه خود را از دست می دهند.
اصولا زن ها به مردان رمانتیک علاقه بیشتری دارند.
مردانی که نمی توانند همسرشان را شگفت زده و خوشحال کنند توجه زنان را به دست نمی آورند. مردان رمانتیک که به علایق همسرشان توجه می کنند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا همسرشان را غافلگیر کنند و موجب خوشحالی او شوند، از نظر بسیاری از زنان دوست داشتنی هستند؛ زیرا نمی توان کارها و رفتارهای آن ها را پیش بینی کنند و هیجان و عشق را در زندگی حس می کنند. مردانی که این ویژگی را ندارند موجب بی توجهی زن به مرد می شوند.

 

۲. مردان سلطه جو

همچنین از نشانه های بی توجهی زن به مرد در مواقعی که مردان سلطه جو باشند، نمود پیدا می کنند. مردان سلطه جو باعث ایجاد رعب و وحشت در منزل شده و باعث ترس فرزندان نیز خواهند شد.

 

۳. مردان قابل پیش بینی

علاوه بر مردان سلطه جو، مردان قابل پیش بینی نیز هیجان و انگیزه را در زندگی زناشویی از بین برده و موجب کاستن علاقه خانم ها می شوند.

 

 ۴. مردانی که اعتماد به نفس کافی ندارند.

نشانه های بی توجهی زن به مرد ، هنگامی که مردان اعتماد به نفس کافی نداشته باشند نیز به وجود می آیند. زنان معمولا به همسران خود به چشم تکیه گاه محکم نگاه می کنند و مردانی که اعتماد به نفس کافی نداشته باشند، این ویژگی را در زنان از بین می برند. علاوه بر این مواردی که ذکر شد به طور کلی می توان گفت وجود خصوصیات اخلاقی منفی روانشانسی در مردان باعث به وجود آمدن نشانه های ی علاقگی زن به شوهر می شوند. وجود این خصوصیات منفی در هر شخصی پسندیده نیست و علاقه و دوستی را از بین می برد و به خصوص وجود آن ها در مردان بسیار منزجر کننده و غیرقابل تحمل است و باعث می شوند نشانه های بی توجهی زن به مرد در زندگی به وجود آید.

این مقاله هم بخوانید  مشاوره اختلاف زن و شوهر

به طور کلی باید مردان تلاش کنند در طول زندگی رضایت زنان را به دست آورند تا بتوانند زندگی لبریز از عشق و آرامش را تجربه کنند.

بی توجهی زن به مرد

پیامدهای وجود بی علاقگی زن به شوهر

وجود نشانه های بی توجهی زن به مرد در زندگی می تواند پیامدهای جبران ناپذیری داشته باشد. همیشه نمی توان گفت دلیل به وجود آمدن این نشانه ها از رفتار بد مردان است و می تواند به دلیل مشکلات خاص خود خانم ها باشد که در هر صورت می تواند پیامدهایی داشته باشد. یکی از پیامدهای بزرگ آن این است که زنان در این صورت ممکن است برای رابطه خودشان در ذهن خود به دنبال راه حل بگردند و بدون اطلاع نامزد یا همسرشان تصمیمی بگیرند و آن را اجرا کنند.

برخی زنان به این موضوع توجه ندارند که ممکن است همسرشان از نحوه رفتار خود و ناراحتی آن ها آگاه نباشد و در صورتی که مطلع شود ممکن است در صدد جبران برآید و مدام همسر خود را سرزنش می کنند و بهانه گیر شده و برای کوچک ترین مسائل پرخاشگری می کنند و زندگی را برای همسرشان سخت کرده و به تدریج هردو به فکر جدایی خواهند افتاد.

زنان اغلب در صورتی که علاقه خود را به همسرشان از دست بدهند، ممکن است بدون مطرح کردن صریح موضوع و حل سوتفاهم ها در غار تنهایی خود فرو رفته و ممکن است مردان علت رفتار را نتوانند پیدا کنند و منجر به اتمام رابطه شود.

زنان اغلب در صورتی که به همسر خود علاقه ای نداشته باشند به نیازهای جنسی همسرشان توجهی ندارند و از رابطه جنسی به شدت دوری می کنند و فقط به پایان رابطه می اندیشند و اگر این مشکل حل نشود این تصمیم عملی خواهد شد. در صورتی که رابطه را پایان ندهند ممکن است دیگر به همسر خود احترام نگذارند و به طور مکرر به او بی احترامی کنند.

 

ریشه یابی و علل بی علاقگی زن به شوهر

به طور معمول بسیاری از زنان به همسران خود علاقه مند بوده و بدون دلیل سردی بین زن و شوهر اتفاق نمی افتد. این شکایت از زبان برخی مردان شنیده می شود که همسرشان نسبت به آن ها سرد شده است و می توان گفت طبق آمار بی محبتی و بی توجهی مردان به زنان بیشتر از زنان به مردان گزارش شده است.  معمولا زنان رفتارهای ناپسندی را به صورت مکرر از همسر خود دریافت می کنند و به مرور نشانه های بی توجهی زن به مرد در زندگی به وجود می آید. با توجه به این که تاب و تحمل زنان در برابر بی مهری و بی توجهی همسرشان کمتر است، بیشتر از مردان به این موضوع واکنش نشان داده و سعی دارند به هر نحوی همسرشان را از نارضایتی خود آگاه کنند و در صدد اصلاح رفتار خود برآیند.

البته این نکته را نیز باید مد نظرتان داشته باشید که همیشه بی توجهی و بی محبتی زنان به همسرانشان صرفا به دلیل بی علاقگی آن ها نیست و ممکن است دلایل دیگری داشته باشد. به طور مثال می توان به خاطر فشارهای زندگی و یا شرایط سخت و موقتی که برای خانم ها پیش می آید، این رفتار ها در آن ها بروز کند. به طور کلی دلایل بی توجهی زن به مرد زیاد است و باید مردان توجه بسیاری به این موضوع داشته باشند تا علت را بیابند و در صدد حل مشکل بکوشند.

 

از بین بردن بی علاقگی زن به مرد

نمی توان برای همه افراد از یک فرمول استفاده کرد. شما باید دلایل رفتارهای زن خود را بدانید، شاید با این رفتار خود سعی می کنند که شما را به مطلبی مهم متوجه کنند. گاهی اوقات زنان از برخی رفتارهای مردان ناراحت شده و واکنش نشان می دهند. در ابتدا آرام با او صحبت کنید و سعی کنید که دلیل رفتارهای او را جویا شوید. هرگز از قبل قضاوت نکنید و با صحبت و تصحیح رفتارهای خود می توانید از بدتر شدن اوضاع جلوگیری کنید.

به این نکته توجه داشته باشید که هنگامی که مشکلات و تعارضاتی در زندگی زناشویی به وجود می آید به هیچ عنوان نباید به فکر قطع رابطه و شروع رابطه جدید باشید، چرا که با این کار هدیه ای که دریافت کرده اید را با هدیه ای که اصلا نمی دانید چیست، عوض می کنید. شاید در ابتدا انگیزه ای برای بهبود رابطه خود نداشته باشید و شروع رابطه جدید برایتان هیجان انگیزتر باشد، اما باید در نظر داشته باشید که رابطه جدید می تواند از رابطه فعلی به مراتب بدتر باشد. زیرا طبق آمار میزان نارضایتی ها در ازدواج دوم بسیار بیشتر از ازدواج های اول است. بنابراین باید دقت کنید تا با تصمیم نادرست از چاله به چاه نیفتید. در ابتدا با تلاش و انگیزه فراوان سعی در بهبود ارتباط خود داشته باشید و در صدد حل مشکلات بیایید و در این راه صبور و با انرژی باشید.

بهترین راه حل می تواند عشق و محبت شما باشد که می تواند تاثیرات فوق العاده ای روی زنان داشته باشد و حس امنیت و شوق و شور و حمایت را در زن ایجاد می کند و می تواند برای از بین بردن بی توجهی زن به مرد بسیار کمک کننده باشد.

نتیجه گیری

زنان موجوداتی پیچیده هستند. شما فقط می توانید با صحبت صادقانه مشکلات بین خودتان را حل کنید. همیشه به دنبال راه حل باشید. به او محبت کنید و رضایت او را جلب کنید. با محبت می توانید نظر او را به خودتان جلب کنید. نشانه های بی توجهی زن به مرد به تدریج ایجاد شده و شما باید بتدریج اوضاع را آرام کنید.

زن و شوهر باید به حفظ زندگی خود کمک کنند، بی علاقگی در دوران قبل از ازدواج معنا دارد ولی در دوران تاهل شایسته و پسندیده نیست. بی علاقگی را می توان به تدریج و با رفتارهای رضایت آفرین از بین برد ولی مستلزم زمان بوده و باید رفتارهای رضایت آفرین در طول زمان تکرار شود.

می توانید در این زمینه از کمک های مشاوره مشکلات زناشویی بهره بگیرید.

آیا زنی که علاقه به همسرش را از دست داده می تواند دوباره به او علاقه مند شود

اگر زن و مرد به بازسازی رابطه بپردازند و با مشورت با راهنمای خانواده به درستی به نقش های خود عمل کنند امکان پذیر است.

نشانه های بی علاقگی مرد به زن هم مثل همین است؟

بله امان دارد این احساس ناشی از عدم توجه کافی خانم در رابطه به همسرشان وجود بیاید.

چگونه علاقه ی خودم را به همسرم ابراز کنم؟

با شناخت خصوصیات اخلاقی طرف مقابلتان می توانید علاقه یتان را به ایشان نشان دهید.

چگونه همسرم را به خود علاقه مند کنم؟

با راهنمایی های مشاوران در این زمینه و البته توجه کافی به همسر و شناخت ایشان این کار به سادگی انجام می گیرد.

4.6/5 - (64 امتیاز)
250 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
رضا
14 ساعت قبل

راه‌های‌جلوگیری‌ازخیانت زن

کاوه محمدی
2 روز قبل

زنم شکم اول حاملس پنج ماهشه آیا نزدیکی با ایشون مشکلی داره ایشون درخواست جنسی دارن و خودمم میل جنسی بالایی دارم اما بخاطر بچم میترسم آیا به بچه و همسرم آسیبی میرسه ؟ روم نمیشه از کسی حتی پزشک به صورت مستقیم بپرسم

تیم محتوا روان آرام
11 ساعت قبل
پاسخ به  کاوه محمدی

سلام دوست عزیز؛ کاملا بستگی به شرایط مادر و وضعیت جنین داره. در این مورد حتما شفاف از متخصص زنان که مادر تحت نظر ایشون هستن سوال بشه. بدونید که این یک سوال طبیعی همه مادران باردار از متخصص خودشون هست که با توجه به شرایطشون باید جوابش رو بگیرن.

سیاوش سلطانی
2 روز قبل

زنم موقع نزدیکی درد داره میترسم کم کم سرد بشه اصلا دوست ندارم اذیت بشه پیش دکتر زنان و زایمان رفته البته ایشون زایمان هم نکرده اما دکتر گفتن مشکلی نداره پس کحا باید ببرمش که خوب بشه میشه راهنمایی کنید ؟

تیم محتوا روان آرام
11 ساعت قبل

سلام دوست عزیز؛ به روانشناسی که تخصص در مسایل جنسی خانواده (سکس تراپیست) دارند، مراجعه کنید.

آرش هاشمی
2 روز قبل

زن من موقع نزدیکی خیلی اذیت می‌کنه فقط میخواد زودتر تموم بشه اما من ۴۰دقیقه نیاز دارم تا بتونم کارما تموم کنم آیا راه درمانی هست که میل ایشون بره بالا گرمی جات زیاد گرفتم براش اما فایده ای نداشته متاسفانه منم از رابطه زیر ۴۰دقیقه بیزارم حداقل باید نیم ساعتی زمان ببره 😔🥺😥😢

مسیح رحیمی
9 روز قبل

من به شخصه اصلا نه توهینی به خانم ها میکنم نه حرف بدی میزنم خدایی نکرده کسی ناراحت بشه زن حرمت داره چون مادر دارم خواهر دارم زن دارم مادر زن دارم و واقعا کمال احترام را قائلم اما اون دسته خانومایی که فکر میکنند مردها در عمل جنسی ظالمن بخدا اینجور نیست آیا کسی که از عشق از علاقه از سر نیاز از سر محبت میخواد با زنش نزدیکی کنه میشه گفت بیمار جنسیه و زنش برده جنسی ؟!!!!!! واقعا خیلی ناراحت کننده که همچنین حرفی به آقایون زده بشه بنظر مم اصلا کسایی که نسبت به چیزی که یه غریزه طبیعیه چنین دیدگاهی دارند خودشون افکار بیماری دارند

Last edited 9 روز قبل by مسیح رحیمی
طاهره حسینی
9 روز قبل

هر گرم مزاجی بیمار جنسی نیست و هر کسی که نیاز جنسی بالایی داره هوس باز نیست هر سرکوبی جنسی دلیل بر روحیه شادو بشاش نیست هر چیزی در حد تعادل خوبه یکم واقع بین باشید و جبهه زن و مردی نگیرید چه زن چه مرد وظایف زناشویی مشخص شده ای دارند مردها حرف زور نزن و زنان جبهه نگیرند

مسیح رحیمی
8 روز قبل
پاسخ به  طاهره حسینی

🙏✌️👏👏👏👏👏👍🙏

فؤاد ریاحی مجد
8 روز قبل
پاسخ به  طاهره حسینی

والا ۹۰در صد خانوم ها به آقایی که میل بالای جنسی داره میگن بیمار جنسی کسی که سرده بیشتر به بیمار جنسی میخوره

آرش هاشمی
2 روز قبل

ایول دمت گرم واقعا همینطوره

آرش هاشمی
2 روز قبل
پاسخ به  طاهره حسینی

بنظر من سرد مزاج ها بدتر به بیمار جنسی میخورن

ناشناس
14 ساعت قبل
پاسخ به  طاهره حسینی

هیچ مردی زور نمیگه مگر بفهمد همسرش ادعایش بالا رفته

فؤاد ریاحی مجد
10 روز قبل

بعضی مشکلات را دنبال حل باشید نه جار زدن من که همه دنیام زنمه چه سرد باشه چه گرم باشه جاش وسط قلبمه ۶دنگ دلم به نامشه نمیگم خالی از مشکلم مشکلات را همه دارند اما زندگیم نفس کشیدن کنار زنمه شاید با تلفظ زن ذلیل یاد بشم اما من بهش میگم زن دوستی همه دنیامم به پاش بریزم کمه

کارن یزدانی
11 روز قبل

حالم بده هر کاری میکنم با این مسئله کنار بیاد قانع نمیشه و می‌ترسه دوسش دارم و نمی‌خوام زندگیم از هم بپاشد چیکار کنم روح و روانم بهم ریخته

کاوه پاک باز
10 روز قبل
پاسخ به  کارن یزدانی

یا خدا حتما برو پیگیر درمان باش حق داری بخدا

کارن یزدانی
11 روز قبل

من دوساله زن گرفتم و هنوز دختره نمیزاره کاری بکنم دارم روانی میشم از دخول هیولا ساخته رومم نمیشه با اطرافیام در میون بزارم چیکار کنم دارم داغون میشم 😭😭😭😭😭

Last edited 11 روز قبل by کارن یزدانی
تیم محتوا روان آرام
10 روز قبل
پاسخ به  کارن یزدانی

سلام دوست عزیز؛ با سکس تراپیست یا درمانگر مسایل جنسی وقت بگیرید. در مرکز مشاوره روان ارام هم مشاور خانم و هم مشاور آقا در این زمینه فعالیت دارند.

علی
13 روز قبل

سلام وقت شما بخیر خانم دکتر
من با همسرم حدود۸ سال هست که زیر یک سقفیم ی پسر ۵ ساله هم داریم اما متاسفانه همسرم خیلی وابسته به منزل پدری و خانوادشون هست در هفته حداقل ۴ روز منزل پدر یا یکی از اعضای خانوادش هست و معمولا شبها رو اونجا می‌خوابیم مورد بوده سه شب پشت سر هم یک جا خوابیدیم و این موضوع باعث آزار من میشه بارها و بارها این موضوع رو به همسرم گفتم همون لحظه قبول می‌کنه ولی بعد یادش می‌ره و باز تکرار میشه متاسفانه من هم بخاطر فوبیایی که از تنهایی دارم و اگه تنها باشم تو خواب. حالم بد میشه مجبورم من هم اونجاها بخوابم ولی اصلا راحت نیستم .وقتی هم روی این موضوع تاکید میکنم ایشون مسائل دیگه ای رو با این مسئله قاطی می‌کنه و از کاه کوه میسازه.
حتی چندین بار بهش گفتم اگه یکبار دیگه این اتفاق بیفته من هم کاری رو انجام میدم که تو روش حساس هستی
بنظرتون من چیکار کنم؟ایا کاری رو که روش حساس هست انجام بدم درست میشه

تیم محتوا روان آرام
10 روز قبل
پاسخ به  علی

سلام دوست عزیز؛ پیشنهاد میشه به زوج درمانگر مراجعه کنید.

سیدزین العابدین درخشان
21 روز قبل

من حدود ۲۴ سال است که تشکیل خانواده دادم ودرطول ابن ۲۴سال یک باربا خو شحالی پیش او نه خوابیدم وهروقت می خواستم با اونزدیکی کنم او عصبانی می شودوباید باناراحتی تمام شودخلاصه گفتم بهتر میشود ولی هر روز داره بدتر میشود و۵تابچه هم ازش دارم چکار کنم

تیم محتوا روان آرام
7 روز قبل

سلام دوست عزیز؛ نمیدونم تو این 24 سال چقدر برای بهبود روابط تون تلاش کردید اما هنوز هم دیر نیست. آرامش حق شماست و در هر سنی ارزش تلاش کردن داره . توصیه میکنم بازهم تلاش کنید و از یک مشاوره خانواده مجرب کمک بگیرید.

مجتبی
5 روز قبل

بخدا تو‌که بعد ۲۴سال زنت اینجوری شده من چی بگم که دوساله عروسی کردم که رابطه جنسی نرمال نداشتم لعنت به ابن زندگی

مصطفی ضیایی
4 روز قبل

زن تو‌ بعد ۲۴سال اینجوری باهات می‌کنه ولی من که ۴ساله زن گرفتم سن آنچنانی ام نداریم جونمو میاره بالا تا سه هفته به بار نزدیکی کنم چی بگم تازه خانومم وقتی قبول می‌کنه ام همون لحظه را زهرمارم میکنه عصبی میشم خورد میشم داغون میشم

آرش هاشمی
2 روز قبل

داداشم پس چجوری پنج تا بچه درست کردی حالا چه یک سال چه ۳۰سال رابطه جنسی و نزدیکی حق یه مردِ

مهدی توکلی
22 روز قبل

سلام ببخشید من دوساله ازدواج کردم و همسرم را خیلی دوست دارم میل جنسی بنده خیلی بالاس وهر باری که نیاز دارم یک ساعت و نیم عشق بازی میکنم تا همسرم آماده رابطه جنسی بشه اما به مرحله دخول که می رسه میگه زود تمومش کن بسه و ابزار ناراحتی می‌کنه آیا این مشکل قابل حل و قابل درمانه نمی‌دونم چیکار کنم خیلی اعصابم ریخته بهم داغونم لطفا راهنمایی کنید

تیم محتوا روان آرام
7 روز قبل
پاسخ به  مهدی توکلی

سلام دوست عزیز؛ در این زمینه میتونید از آقای دکتر امیر جلال حاتمی که تخصصی در زمینه سلامت جنسی خانواده فعالیت دارند، کمک بگیرید.

مطیع ولی
25 روز قبل

همسر من خیلی نسبت به زندگیمون بی تفاوته
انگار اصلاً زندگی خودش نمیدونه
خیال میکنه هنوز دختر خونه هست و پن جای پدر و مادر که باید تر و خشکش کنم و لقمه دهانش بگذارم و مثل یه بچه بهش محبت کنم.
۴ ساله باهم زندگی کردیم ولی تو این چهار سال یکبار نشدخودش از روی مهر و محبت قبل از اومدنم از سروار یه سفره ساده بندازه
همیشه باید هنه چیزو ریز و درشت بهش بگم
انگار تمام وزن زندگی رو دوش منه
تا حالا خیلی با احترام و عزت و صبوری و ان شاء الله ماشاء الله کردن باهم ساختیم به امید اینکه یه روز عوض بشه
اما واقعاً خسته شدم
همش به خودم امید میدم میگم شاید یه روزی دست تنهایی منو ببینه
اما هیچ وقت برای من یار نبوده
بلکه بار خودش رو هم خیلی وقت ها رو دوشم گذاشته
نمیگم منم فرشته بودم گاهی ناراحتیمو بایه پرخاش کوچیک نشون میدادم اما هیچوقت بدش رو جلوی کسی نگفتم
هرجا رفتم از خوبی هاش گفتم
گفتم پاکدامنه،بی شیله پیله است، اهل نمازه
اما هیچکدومه اینا برای زندگی مشترک کافی نیست
پژمرده شدم اما سعی کردم روحیه مو نبازم
چی بگم اینم قسمت ما بود شاید امتحان من این باشه فقط خدا صبرم بده
لباساشو نمیشوره ظرف هارو نمیشوره
خونه رو آب و جارو نمیزنه مگر وقتی هزار بار بهش بگم
دقیقاً عین بچه ها
خیلی نصیحتش میکنم میگم خانم بیا باهم زندگیمونو بسازیم پیشرفت کنیم خوش باشیم
چرا خودتو مالک زندگیت نمیدونی ؟
چرا دغدغه نداری
یعنی واقعاً زندگی براش مثل خاله بازی هست
یعنی گه گداری تفننی تفریحی غذا درست میکنه
اصلاً روتین و منظم نیست
عشقی کار میکنه
بعدش هم وقتی بهش میگم شما کمکاری میکنی اصلاً متوجه نمیشه
میگه یعنی من هیچکار نمیکنم؟!!
درواقع کارهای جزئی خودش رو بزرگ میبینه
درحالی که زن زندگی ده برابر این فعالیت مفید انجام میده
یکبار تو این چهارسال گوشت پاک نکرد
یکبار مرغ تمیز نکرد
یکبار سبزی خورد نکرد
یه گرد گیری ساده براش سخته
منم نمیرسم همه کار هارو انجام بدم
باتوجه به مشغله کاری و تحصیل نیبت به خیلی از مرد های دیگه بیشتر کمکش میکنم
اما اصلاً درک نمیکنه که چه فشاری رو منه

به تازگی فهمیدم مشکل دوقطبی داره
چندجلسه مشاوره هم رفتیم اما هیچ اثری نداشت فقط کلی پول دادیم
خلاصه دیگه نمیدونم چکار کنم
فقط دعا میکنم خدا شفاش بده
چندبار از شدت فشار خواستم بهش اهانت کنم یا دعوا کنم اما با خودم گفتم گناهه
تو خودم ریختم
خدایا صبرم بده
شمام برام دعاکنید😥

عباس بهرامی
24 روز قبل
پاسخ به  مطیع ولی

یا خدا برادر من تو دیگه چی میکشی زن من بعد چند سال باردار شد و بچم که مرده به دنیا اومد افسرده و سرد مزاج شد افسردگیش رو‌‌به بهبوده اما سردی مزاجش باید درمان بشه وگرنه همه کاری برام کرده

فرهادجوادی
23 روز قبل
پاسخ به  مطیع ولی

انشالله حل میشه مشکلت

ع م
20 روز قبل
پاسخ به  مطیع ولی

واقعا خدا صبرت بده دقیقا منم همبن مشکلو دارم شاید شدید تر به طوری که حتی تو رابطه جنسی هم اوضاع بدی داربم واقعا موندم کچار کنم خسته شدم از این زندگی سگی

مصطفی ضیایی
4 روز قبل
پاسخ به  ع م

منم اوضاع بدی دارم آرزو اینکه یه بار نق نزنه بخاطر دوست داشتنمون عشق بین مونم که شده بیست دقه را بزاره‌ به خوبی بگذره همیشه تصورم از سکس آرامش روحی و روان بود هر بار که نیاز دارم باید سرشکسته بشم

حرف حساب
17 روز قبل
پاسخ به  مطیع ولی

خب اهانت که حق نداری بکنی به هر حال. هیچ کسی حق اهانت به کس دیگری رو نداره ولی دو قطبی یک مورد روانی هست که نیاز به روانپزشک داره و دارو هم داره پس تقصیر فعلا تا اینجا مشخص شده که از این بوده که شمارو ارجاع ندادن به روانپزشک. بعدم کلا شاید همسر شما مدل خونه دار نیست. ببین آیا شاید مدل کاریه و می خواد کار کنه و احساس می کنه که بهش زور گفتن که توی خونه مونده. نمی شه که همه مثل روبوت باشن.

مجید
25 روز قبل

چرا این سایت اینجوریه اصلا نظرات ثبت میشه چطوری میشه ثبت کرد چرا آنقدر طول می‌کشه

مسعود
25 روز قبل

بی توجهی جنسی از طرف زن گناه کبیره س و فروپاشی زندگی را به دنبال داره هفته سه چهار بار که توقع زیادی نیست 😑😐

هادی
25 روز قبل

بی توجهی جنسی برای مرد مرگ خاموش است آتش زدن زندگیست

مرتضی
25 روز قبل

سرانجام بی توجهی از طرف زن فرو پاشی زندگی زوجین هستش چرا که ۷۰در صد آسایش زندگی به عمل زناشویی مربوط میشه

یاسر
14 روز قبل
پاسخ به  مرتضی

صد درصد

آشیل
25 روز قبل

خیلی بده نیاز جنسی مرد برطرف نشه و ریشه این مشکلات بیشتر به خانم ها برمیگرده چرا که ذات مرد گرمه و ذات زن سرده زن ها بیشتر باید رو این موضوع کارکنن

مهراب
26 روز قبل

زنی که نفهمه نیاز جنسی مردو هیچ وقت نباید تن به ازدواج بده در مقابل مهریه و خونه و ماشین و کار رفاهی که ایجاد میشه باید جسم زن در اختیار مرد باشه مرد هم باید از امانتی که بهش تعلق گرفته استفاده به موقع و درست بکنه زن نباید مردشو نیازشو سرکوب کنه زن و مرد مکمل هم ان زن اگه دوری کنه نزد خدا ارجی نداره و هیچ چیزی لذت بخش تر از عشق بازی و هم بستری نیست

عباس بهرامی
26 روز قبل

والا ما از خودمون که حرف در نمیاریم برید مطالعه کنید اگه اسلام و شعیه ایم خب بخونین که امام صادق (ع) می فرماید:” زنی خدمت پیامبر(ص) آمد و عرض کرد حق مرد بر زنش چیست؟ فرمود: به در خواست (نیازجنسی) مرد پاسخ دهد و اگر چه (زن) بر روی شتر باشد”. امام باقر(ع) نیز از پیامبر اسلام (ص) نقل می کند که حضرت به زنان فرمود: ” برای این که مردانتان را از زناشویی منع کنید، نماز تان را طولانی نکنید”.

در روایت دیگری امام صادق (ع) به این عمل زنان و عواقب آن اشاره می کند و می فرماید: ” زنی که شوهرش را در خوابگاهشان معطل کند و راضی به عمل زناشویی نشود تا این که مرد به خواب رود،تا وقتی که مرد در خواب است ملائک آن زن را لعنت می کنند – بازم بگید مردا حقی ندارند

مهدی توکلی
20 روز قبل
پاسخ به  عباس بهرامی

درود بر شرفت✌️

نیهان
17 روز قبل
پاسخ به  عباس بهرامی

ایول لاااااایک✌️👍

عباس بهرامی
26 روز قبل

چرا هر نظری می‌دیم خیلی دیر ثبت میشه چرا اینجوریه

عباس بهرامی
1 ماه قبل

آخه چرا به نیاز ما مردها باید بی توجهی بشه خانومی که تو خونه زندگی یه مرد میخوری می پوشی می‌گردی پای نیاز جنسی و اتاق خواب که میاد وسط توقع زیادی میشه چرا یه مرد باید سرکوب بست واقعا😔😔

مهراب
26 روز قبل
پاسخ به  عباس بهرامی

کسی که نیاز شوهرش را سرکوب کنه خدا یه جور دیگه سرکوبش می‌کنه مرد نباس برا زن کم بزاره اما زنم نباس تلافی را تو همبستری رونمایی کنه

صادق
1 ماه قبل

آخه چرا باید زن نسبت به شوهرش نیاز جنسیس بی تفاوت باشه خدا رو خوش میاد مرد کار می‌کنه زحمت می کشه تا زن تو آسایش باشه چرا گناه ما مردها چیه واقعا

سحر
29 روز قبل
پاسخ به  صادق

گناهتون اینه ک نمیدونید خانما قبل از نیاز جنسی احتیاج ب محبت دارن برید پارک ، کافه، ازش تعریف کنید هم بی خرجه هم پر ارج اما خوب درک نمیکنید محبت مرد ب زن از نون شب براش واجبتره
پولدار باش وقتی محبت نداری مفت نمی ارزه برادر من

صادق
27 روز قبل
پاسخ به  سحر

به والله قسم اگه از محبت کم بزارم‌‌ بقیه آقایون را نمی‌دونم ولی فکر میکنم سردی مزاج چه از طرف آقا چه از طرف خانم بیماری و باید برطرف بشه من قصد جسارت به همه خانوما را نداشتم خواهرمن

مهرداد رحمانی
23 روز قبل
پاسخ به  صادق

قسم نخور برادر من مگه میشه توی رابطه صد در صد یه طرف مقصر باشه مقصر خانومته که درخواست غیرمنطقی داره یه مرد وقتی زن میگیره همه ذوق و شوقش وقتیه که زنشو‌ بار دار کنه بفهمه پدر شده نه اینکه زنه نگران اندامش باشه این یعنی ناشکری یعنی کفر

Last edited 23 روز قبل by مهرداد رحمانی
صادق
27 روز قبل
پاسخ به  سحر

حالا اکه محبته کامله کامل باشه اما زنه کم بزاره باید چیکار کرد اگه خونه ماشین کار همه اونایی که گفتی پارک مهمونی عشق بازی همه اینا سر جاش باشه اما زنه کم بزاره اونوقت چی بگه نمی‌خوام اندامم با حاملگی بهم بریزه بریم از پرورشگاه بچه بیاریم تا اینکه اندام من طوری نشه وقتی دیدگاهس از رابطه جنسی و بارداری اینه باید چیکار کرد عندلاهی؟؟؟بگید خدایی ؟

عادل هدایتی
26 روز قبل
پاسخ به  سحر

خانوم محترم شما مطمئنی همه آقایان محبت و عشق بازی نمی‌کنند!!!!!!!!!!!!!؟

مسعود
25 روز قبل
پاسخ به  سحر

چرا فکر می کنید مردها آدم نیستن احساس ندارند پارک و سینما و تفریح نمی‌خوان چرا انقد مردها را شمر زمانه میکنید شما خانوما

فرهادجوادی
22 روز قبل
پاسخ به  مسعود

قربون زبونت حرفت طلا

مطیع ولی
25 روز قبل
پاسخ به  سحر

من به عنوان یک مرد اینو میگم :
بله درسته که مرد کم محبت یا بی درک وجود داره اما همه مردها اینطور نیستند
من خودم خیلی همسرمو تکریم کردم
خیلی اظهار محبت بهش کردم اما انگار نه انگار
میخوام بگم نمیشه قضاوت کرد
نمیشه گفت اگر زنی سرکوب گر شد لزوماً شوهر بی درکی داره
گاهی شوهر بی تقصیره

عباس بهرامی
24 روز قبل
پاسخ به  مطیع ولی

والا بخدا چجوری میشه به خانوما اینا فهموند؟!

آشیل
13 روز قبل
پاسخ به  سحر

میخوای ما مردها از زمین جمع کنیم بریم که یوقت کم محبتی ها بیشتر نشه یوقت

مرد تنها
5 روز قبل
پاسخ به  سحر

خواهرم من همجوره محبت میکنم طبق فرمایشات جنابعالی ولی متاسفانه بازم میگه تو چرا به من محبت نمیکنی و درکم نمیکنی

کیوان
26 روز قبل
پاسخ به  صادق

گناهمون‌ اینه که بهشت زیر پای مادران است و جهنم زیر پای پدران😂

سالار
1 ماه قبل

سلام .من یکسال بعدازدواج به هردلیلی رفتم سمت موادزنم فهمیدوخلاصه بعدکلی حرف وجنگ ودعوامن رفتم ۳ماه کمپ ترک کردم الان یکسال و۱۰روزشده امارفتارزنم هنوزبده.من بخاطرسرکوفتای زنم رفتم سمت موادکه فکرم ازادبشه.اون پرستاره من راننده ام وضع مالیم خوب بودالان دیگه نمیتانم کارکنم بخام مثل قدیم کارکنم بازموادمیادتوزندگیم الانم چون درامدی تدارم دهنموسرویس کرده.درامدندارم ولی پدرم داره ازهرنظرکمک میکنه خونه دارم ماشینم دارم ولی درامدندارم همین چوب شده هرچندروزمیخوره توسرم بخاطربچم نبودتاحالاده باری دستشوشکسته بودم ولی افسوس که نمیشه..من چکاربایدبکنم طلاق بدم به پسراسیب میرسه.خدایی خالی شدم ممنون..

تیم محتوا روان آرام
1 ماه قبل
پاسخ به  سالار

سلام دوست عزیز؛ به همسرتون پیشنهاد بدین و باهم از مشاور خانواده کمک بگیرید. قطعا به کمک روانشناس میتونید روابط و شرایط زندگیتون رو بهبود بدین.

عباس بهرامی
26 روز قبل
پاسخ به  سالار

نه برادر من طلاق خوب نیست هر چند خودت بهتر می‌دونی وقتی پای بچه در میون باید مدارا کنی سخته اما برو‌ مشاوره ام کمک بخواه دودل بزار کنار سیگارم زیادیه چه برسه به مواد…. نه بخاطر زن بچه ات بخاطر خودت میگم کارم پیدا میشه انشالله

آرش
2 ماه قبل

بی توجهی مرد به زن رو جستجو میکنی مردا رو مقصر نشون میده، بی توجهی زن به مرد رو جستجو میکنی باز مردا مقصرن، خیانت مرد به زن باز مرد مقصره، خیانت زن به مرد باز مرد مقصره
دوست دارین ما مردا جمع کنیم بریم مریخ شما اینجا راحت شین؟؟؟؟؟

صادق
27 روز قبل
پاسخ به  آرش

والا بخدا 😂😂😂

پاسخگوی شما 9 الی 21

02188216100 نوبت‌دهی مشاوره