به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
بی توجهی زن به مرد

بی توجهی زن به مرد

بی توجهی زن به مرد و سردی در روابط چیست؟ خانم ها نیز مانند مردان احساسات خود را با صراحت بیان نمی کنند، به همین دلیل شناسایی احساسات آن ها دشوار و سخت است. شخصیت زن و مرد کاملا متفاوت است. چگونه می توان نشانه های بی توجهی زن به مرد را شناسایی کرد؟ نشانه های بی علاقگی زن به شوهر کدامند؟ زن و شوهر باید همیشه صادقانه مشکلات زندگی را برای هم بیان کرده و سعی در حل مشکلات کنند. زندگی به وسیله آن ها ساخته و اداره می شود. زن و شوهر نسبت به زندگی مسئول هستند و می توانند با هم زندگی را به بهترین نحو ممکن ساخته و مدیریت کنند. در این مقاله به نشانه های بی توجهی زن به مرد اشاره شده است:

بی توجهی زن به مرد

زندگی هرگز یک طرفه ساخته نمی شود بلکه با مشارکت هر دو طرف بر پایه های عشق بنا می شود. مشارکت هر دو نفر در اداره زندگی مهم است. برخی کارهای زنانه مربوط به زن ها بوده و برخی کارها نیز مردانه است. اصولا زن و شوهری که نسبت به هم علاقه ای نداشته باشند، نمی توانند با هم زندگی کنند. سردی روابط تدریجی بوده و باید به اولین نشانه های آن توجه کرد و نشانه های بی توجهی زن به مرد را جدی گرفت.

 

علائم بی علاقگی زن به شوهر

 

۱.بی تفاوتی

هیچ کس نسبت به زندگی خود بی تفاوت نیست، هر زنی که به زندگی خود علاقمند است به خیلی از موارد توجه کرده و دقت می کند. زنی که نسبت به زندگی خود بی تفاوت باشد، هرگز دست به کاری نخواهد زد و این بزرگترین خطر برای زندگی مشترک است. این یکی از نشانه های بی توجهی زن به مرد است و شوهر باید نسبت به رفع مشکل اقدام کند که این کار با زوج درمانی ممکن است.

 

۲. عدم سازش

زندگی مشترک فراز و نشیب های بسیار زیادی دارد. همکاری زن و شوهر برای ادامه زندگی لازم و ضروری است. تطبیق خواسته های زن و شوهر در برخی مواقع کاری دشوار است. زن و مرد باید برای خواسته های یکدیگر احترام قائل شده و درصدد برآوردن آن ها باشند. در برخی مواقع باید برای ادامه زندگی باید کوتاه آمد. عدم سازش زن با مرد خوب نیست و باید با صحبت و همکاری مشکلات برطرف شود. عدم سازش یکی از بزرگ ترین علائم بی توجهی زن به مرد بوده و شوهر باید ریشه های آن را در رفتارهای خود جستجو کند.

 

۳. عدم احترام به شوهر

یک رابطه موفق، بویژه ازدواج، برپایه احترام دو طرفه بنا شده است و پایدار می ماند. عدم احترام زن به شوهر ناشی از بی علاقگی او است. اگر زن به شوهر خود بی احترامی می کند، نشان می دهد که به او علاقه ای ندارد و شوهر باید ریشه مشکل را پیدا کرده و آن را حل کند.

 

۴. فاصله فیزیکی

عوامل بسیار زیادی در ایجاد این عامل دخالت دارند. زن و شوهر باید همیشه در کنار هم باشند و فاصله فیزیکی بین زن و شوهر خطرناک بوده و باید هر چه زودتر این خلاء بی توجهی زن به مرد برطرف شود.

بی توجهی زن به مرد

۵. عدم تمایل به رابطه جسمی تا جنسی

یکی از نشانه های بی علاقگی زن به شوهر عدم تمایل به رابطه جنسی است. رابطه جسمی و جنسی باعث تقویت علاقه زن به شوهر می شود. زن ها دوست دارند که هر چند وقت یکبار با شوهر خود رابطه جنسی داشته باشند. در ابتدا باید مشکلات رابطه خود را شناسایی کرده و بعد از رفع مشکلات، به سراغ رابطه جنسی بروید.یا می توانید از مشاور رابطه جنسی کمک بگیرید.

 

۶. عدم توجه به شوهر و فرزندان

عدم توجه به همسر و فرزند، شاید بزرگترین زنگ خطر زندگی باشد. هر انسانی در زندگی خود به اولویت هایی پایبند است. شوهر باید احساسات زن خود را نسبت به خودش بشناسد. شما می توانید با روش های گوناگونی به زن خود محبت کنید و او را به خود خوش بین نمایید.

 

۷. لجاجت

لجاجت در زندگی زناشویی اصلا درست نیست و زن ها همیشه خواسته های خود را به طور غیر مستقیم بیان می کنند. زمانی که همسر شما با لجاجت پیامی را به شما منتقل می کنند، باید نگران نشانه های بی توجهی زن به مرد باشید. پس با زن خود راجع به خواسته های او حرف بزنید و در نهایت مشکلات ایجاد شده را حل کنید.

 

بی علاقگی زن به شوهر نسبت به چه مردانی است؟

همانطور که می دانید علاقه مندی زن و شوهر نسبت بهم برای ادامه زندگی مهم بوده و علاقه یک طرفه هرگز موفق نخواهد بود. زندگی مشترک و شاد و پایدار با علاقه دو طرف ساخته می شود.

 

۱. مردانی که بی توجه بوده و رمانتیک نیستند.

به طور معمول زنان به دلیل عدم برآورده شدن برخی نیازهایشان نسبت به مردان سرد می شوند و انتظاری که از همسرشان برای انجام دادن یا انجام ندادن برخی کارها دارند برآورده نشده و به تدریج نسبت به همسرشان سرد شده و علاقه خود را از دست می دهند.
اصولا زن ها به مردان رمانتیک علاقه بیشتری دارند.
مردانی که نمی توانند همسرشان را شگفت زده و خوشحال کنند توجه زنان را به دست نمی آورند. مردان رمانتیک که به علایق همسرشان توجه می کنند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا همسرشان را غافلگیر کنند و موجب خوشحالی او شوند، از نظر بسیاری از زنان دوست داشتنی هستند؛ زیرا نمی توان کارها و رفتارهای آن ها را پیش بینی کنند و هیجان و عشق را در زندگی حس می کنند. مردانی که این ویژگی را ندارند موجب بی توجهی زن به مرد می شوند.

 

۲. مردان سلطه جو

همچنین از نشانه های بی توجهی زن به مرد در مواقعی که مردان سلطه جو باشند، نمود پیدا می کنند. مردان سلطه جو باعث ایجاد رعب و وحشت در منزل شده و باعث ترس فرزندان نیز خواهند شد.

 

۳. مردان قابل پیش بینی

علاوه بر مردان سلطه جو، مردان قابل پیش بینی نیز هیجان و انگیزه را در زندگی زناشویی از بین برده و موجب کاستن علاقه خانم ها می شوند.

 

 ۴. مردانی که اعتماد به نفس کافی ندارند.

نشانه های بی توجهی زن به مرد ، هنگامی که مردان اعتماد به نفس کافی نداشته باشند نیز به وجود می آیند. زنان معمولا به همسران خود به چشم تکیه گاه محکم نگاه می کنند و مردانی که اعتماد به نفس کافی نداشته باشند، این ویژگی را در زنان از بین می برند. علاوه بر این مواردی که ذکر شد به طور کلی می توان گفت وجود خصوصیات اخلاقی منفی روانشانسی در مردان باعث به وجود آمدن نشانه های ی علاقگی زن به شوهر می شوند. وجود این خصوصیات منفی در هر شخصی پسندیده نیست و علاقه و دوستی را از بین می برد و به خصوص وجود آن ها در مردان بسیار منزجر کننده و غیرقابل تحمل است و باعث می شوند نشانه های بی توجهی زن به مرد در زندگی به وجود آید.

این مقاله هم بخوانید  نداشتن رابطه جنسی بعد از ازدواج

به طور کلی باید مردان تلاش کنند در طول زندگی رضایت زنان را به دست آورند تا بتوانند زندگی لبریز از عشق و آرامش را تجربه کنند.

بی توجهی زن به مرد

پیامدهای وجود بی علاقگی زن به شوهر

وجود نشانه های بی توجهی زن به مرد در زندگی می تواند پیامدهای جبران ناپذیری داشته باشد. همیشه نمی توان گفت دلیل به وجود آمدن این نشانه ها از رفتار بد مردان است و می تواند به دلیل مشکلات خاص خود خانم ها باشد که در هر صورت می تواند پیامدهایی داشته باشد. یکی از پیامدهای بزرگ آن این است که زنان در این صورت ممکن است برای رابطه خودشان در ذهن خود به دنبال راه حل بگردند و بدون اطلاع نامزد یا همسرشان تصمیمی بگیرند و آن را اجرا کنند.

برخی زنان به این موضوع توجه ندارند که ممکن است همسرشان از نحوه رفتار خود و ناراحتی آن ها آگاه نباشد و در صورتی که مطلع شود ممکن است در صدد جبران برآید و مدام همسر خود را سرزنش می کنند و بهانه گیر شده و برای کوچک ترین مسائل پرخاشگری می کنند و زندگی را برای همسرشان سخت کرده و به تدریج هردو به فکر جدایی خواهند افتاد.

زنان اغلب در صورتی که علاقه خود را به همسرشان از دست بدهند، ممکن است بدون مطرح کردن صریح موضوع و حل سوتفاهم ها در غار تنهایی خود فرو رفته و ممکن است مردان علت رفتار را نتوانند پیدا کنند و منجر به اتمام رابطه شود.

زنان اغلب در صورتی که به همسر خود علاقه ای نداشته باشند به نیازهای جنسی همسرشان توجهی ندارند و از رابطه جنسی به شدت دوری می کنند و فقط به پایان رابطه می اندیشند و اگر این مشکل حل نشود این تصمیم عملی خواهد شد. در صورتی که رابطه را پایان ندهند ممکن است دیگر به همسر خود احترام نگذارند و به طور مکرر به او بی احترامی کنند.

 

ریشه یابی و علل بی علاقگی زن به شوهر

به طور معمول بسیاری از زنان به همسران خود علاقه مند بوده و بدون دلیل سردی بین زن و شوهر اتفاق نمی افتد. این شکایت از زبان برخی مردان شنیده می شود که همسرشان نسبت به آن ها سرد شده است و می توان گفت طبق آمار بی محبتی و بی توجهی مردان به زنان بیشتر از زنان به مردان گزارش شده است.  معمولا زنان رفتارهای ناپسندی را به صورت مکرر از همسر خود دریافت می کنند و به مرور نشانه های بی توجهی زن به مرد در زندگی به وجود می آید. با توجه به این که تاب و تحمل زنان در برابر بی مهری و بی توجهی همسرشان کمتر است، بیشتر از مردان به این موضوع واکنش نشان داده و سعی دارند به هر نحوی همسرشان را از نارضایتی خود آگاه کنند و در صدد اصلاح رفتار خود برآیند.

البته این نکته را نیز باید مد نظرتان داشته باشید که همیشه بی توجهی و بی محبتی زنان به همسرانشان صرفا به دلیل بی علاقگی آن ها نیست و ممکن است دلایل دیگری داشته باشد. به طور مثال می توان به خاطر فشارهای زندگی و یا شرایط سخت و موقتی که برای خانم ها پیش می آید، این رفتار ها در آن ها بروز کند. به طور کلی دلایل بی توجهی زن به مرد زیاد است و باید مردان توجه بسیاری به این موضوع داشته باشند تا علت را بیابند و در صدد حل مشکل بکوشند.

 

از بین بردن بی علاقگی زن به مرد

نمی توان برای همه افراد از یک فرمول استفاده کرد. شما باید دلایل رفتارهای زن خود را بدانید، شاید با این رفتار خود سعی می کنند که شما را به مطلبی مهم متوجه کنند. گاهی اوقات زنان از برخی رفتارهای مردان ناراحت شده و واکنش نشان می دهند. در ابتدا آرام با او صحبت کنید و سعی کنید که دلیل رفتارهای او را جویا شوید. هرگز از قبل قضاوت نکنید و با صحبت و تصحیح رفتارهای خود می توانید از بدتر شدن اوضاع جلوگیری کنید.

به این نکته توجه داشته باشید که هنگامی که مشکلات و تعارضاتی در زندگی زناشویی به وجود می آید به هیچ عنوان نباید به فکر قطع رابطه و شروع رابطه جدید باشید، چرا که با این کار هدیه ای که دریافت کرده اید را با هدیه ای که اصلا نمی دانید چیست، عوض می کنید. شاید در ابتدا انگیزه ای برای بهبود رابطه خود نداشته باشید و شروع رابطه جدید برایتان هیجان انگیزتر باشد، اما باید در نظر داشته باشید که رابطه جدید می تواند از رابطه فعلی به مراتب بدتر باشد. زیرا طبق آمار میزان نارضایتی ها در ازدواج دوم بسیار بیشتر از ازدواج های اول است. بنابراین باید دقت کنید تا با تصمیم نادرست از چاله به چاه نیفتید. در ابتدا با تلاش و انگیزه فراوان سعی در بهبود ارتباط خود داشته باشید و در صدد حل مشکلات بیایید و در این راه صبور و با انرژی باشید.

بهترین راه حل می تواند عشق و محبت شما باشد که می تواند تاثیرات فوق العاده ای روی زنان داشته باشد و حس امنیت و شوق و شور و حمایت را در زن ایجاد می کند و می تواند برای از بین بردن بی توجهی زن به مرد بسیار کمک کننده باشد.

نتیجه گیری

زنان موجوداتی پیچیده هستند. شما فقط می توانید با صحبت صادقانه مشکلات بین خودتان را حل کنید. همیشه به دنبال راه حل باشید. به او محبت کنید و رضایت او را جلب کنید. با محبت می توانید نظر او را به خودتان جلب کنید. نشانه های بی توجهی زن به مرد به تدریج ایجاد شده و شما باید بتدریج اوضاع را آرام کنید.

زن و شوهر باید به حفظ زندگی خود کمک کنند، بی علاقگی در دوران قبل از ازدواج معنا دارد ولی در دوران تاهل شایسته و پسندیده نیست. بی علاقگی را می توان به تدریج و با رفتارهای رضایت آفرین از بین برد ولی مستلزم زمان بوده و باید رفتارهای رضایت آفرین در طول زمان تکرار شود.

می توانید در این زمینه از کمک های مشاوره مشکلات زناشویی بهره بگیرید.

آیا زنی که علاقه به همسرش را از دست داده می تواند دوباره به او علاقه مند شود

اگر زن و مرد به بازسازی رابطه بپردازند و با مشورت با راهنمای خانواده به درستی به نقش های خود عمل کنند امکان پذیر است.

نشانه های بی علاقگی مرد به زن هم مثل همین است؟

بله امان دارد این احساس ناشی از عدم توجه کافی خانم در رابطه به همسرشان وجود بیاید.

چگونه علاقه ی خودم را به همسرم ابراز کنم؟

با شناخت خصوصیات اخلاقی طرف مقابلتان می توانید علاقه یتان را به ایشان نشان دهید.

چگونه همسرم را به خود علاقه مند کنم؟

با راهنمایی های مشاوران در این زمینه و البته توجه کافی به همسر و شناخت ایشان این کار به سادگی انجام می گیرد.

4.5/5 - (356 امتیاز)
429 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
محمد
15 روز قبل

سلام‌ علیک ببخشید من خانومم تا به حال یه دفعه برای رابطه جنسی پیش قدم نشده انگار میل چندانی به رابطه نداره تورو خدا من چکار کنم

داود
18 روز قبل

سلام من مردی هستم ۴۳ ساله ۲۰ سال با همسرم مثلا زندگی کردم حالا ۵ ماه پیش گفت خونه نیا تو ارامش ما رو به هم میزنی دو پسر دارم نرفتم نه طلاق میگیره نه میزاره من برم منو اواره کرده تو رو به خدا چکار کنم ممنون

مسلم اشرفی
17 روز قبل
پاسخ به  داود

رابطه زناشویی هم مشکل دارید ؟برای چی میگه خونه نیاد دلیل باید داشته باشه

مسلم اشرفی
20 روز قبل

سلام من علاقه زیادی به سکس با همسرم دارم ولی خانمم اصلا راضی نیست نظرش این هست که هفته ای یک بار چه کار کنم حداقل در هفته باید سه بار نزدیکی کنم که راحت باشم غیر از این عصبی میشم از نظر پزشکی آیا راه حلی وجود دارد یا نه و آیا روابط این جوری برای هر دو نفر مضر است. ممنون از راهنمایی شما

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
10 روز قبل
پاسخ به  مسلم اشرفی

سلام دوست عزیز؛ مساله تون خیلی پیچیده و غیر قابل حل به نظر نمیرسه، اما لازمه که مساله تون رو با یک سکس تراپیست یا زوج درمانگر دقیق تر بررسی کنید و راه حل مناسب دریافت کنید.

داوود اقدسی
21 روز قبل

اوضاع خیلی خرابه یه دفتر حمایت از مردان بدبخت ایرانی که تو رفع نیاز جنسی شون که حق مسلم خودشونه موندن چرا انقد با اعصاب ما مردا بازی میکنید گناه داریم بخدا

محمد
23 روز قبل

سلام من ۱۹ سالم بود ازدواج کردم خانمم ۱۶ دوتا دختر دارم الان الان ۳۹ سالمه و خانمم ۳۶از وقتی کرونا آمد خانمم ترسید پرو دورا قاعدگیش اثر گذاشت خلاصه دکتر و دوا کردیم بهتر شد ۲سال که مریض بود و خون ریزی و خیلی مسایل حالا هم اصلا حوصله نزدیکی را نداره هر چی هم بهش میگم باخوبی من نیاز دارم اصلا توجه نمی کنه من هم از نظر مالی نیازش را برطرف کردم هم از هرچی که بگی محبت خرید هر چی اهل خیانت هم نیستم ودوست ندارم بالا خره هرکی یه اعتقادی داره خستم کرده ما شدیم ماشین پول سازی وبر طرف کردن نیازهای خانم اینم که اصلا بخوان طلاق بدم دلم برا بچه هام میسوزه اگر هم بخوام صیقه کنم هم مشکلی نیست اما نامردیه خلاصه با این سن سال افتادیم به جق زدن تازه همیشه هم تو مخمونه حالا به نظرتون چیکار باید بکنم تازه حرفم بزنم میگه تو فقط برا شهوت منو میخوای خوب خره چه کنم مهریه ۷۰۰سکه و۱۰۰مثقال طلا وغیره طلاقشم بدم ۵سال باید بدوم حسابام مسدود میشه والا ماشالله پس خفه خون میگرم همون جقو میزنم

ناشناس
6 روز قبل
پاسخ به  محمد

تغذیه خانوم را تغییر بده و چیزای گرم بهش بده میل را ببره بالا

حامد موسوی
27 روز قبل

گوه تو این گرونی و بدبختی که شبانه روز سگ دو می‌زنیم آخرش نه صاحب خونه میشیم نه کار درست و حسابی پیدا میشه تو مملکتی زندگی میکنیم که خط فقر رسیده به 18میلیون و ماهی 7تومنم در آمد نداریم نه میتونیم زن بگیریم که نیاز جنسیمون رفع بشه باید مث سگ به خودمون بپیچیم تا به گناهی ام آلوده نشیم خدایی نکرده تا حالا هم چپ به ناموس کسی نگاه نکردم بخدا فشار جنسی داریم 😭😭 توانایی رفع نیازهانونم نداریم سه تا پسر هم توی خونواده ایم همه تحصیل کرده ی بیکار متاسفم برای پسر بودنم خسته شدم وگرنه هر پسری میخواد زن بگیره و نیازش همه جوره برآورده بخدا خیلی سخته یکی ام به فکر جوونای جامعه نیست

مهدی اکبری
1 ماه قبل

سلام بنده ۲۶سالمه رفتم خواستگاری یه خانوم که واقعا به دلم نشست اما بعد از صحبت کردن با ایشون خانوم میگن من دوست ندارم هیچوقت باردار بشم و واقعا شوکه شدم دلیل خواستم میگه اندام و بکینی زن خراب میشه و لذت خودت میاد پایین بچه را میشه از پرورشگاه آورد من واقعا بهم ریختم آیا این خانوم را میشه افکار و اون چیزی که ذهنیت این شخص را خراب کرده را تغییر داد یعنی در واقع ازدواج با این خانوم درسته و یا دارم اشتباه میکنم خیلی فشار عصبی دارم هر پسری دوست داره پدر بشه _ باید به مشاور گفت شما میشه راهنمایی کنید ؟؟

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
1 ماه قبل
پاسخ به  مهدی اکبری

سلام دوست عزیز؛ توجه داشته باشید این مساله به حدی برای ایشان اهمیت داشته که در جلسه خواستگاری مطرح کردند و انتظار نداشته باشید که بعد از ازدواج نظرشون تغییر کنه. اگه مساله فرزنداوری جزو اولویت های زندگی مشترک شماست، لازمه که در انتخاب شریک زندگی تون دقت بیشتری داشته باشید که از نظر خواسته ها و نیازها، همسویی و هم فکری بیشتری داشته باشید.

مرتضی شفیع زاده
1 ماه قبل

پسری که هدفش از زن گرفتن فرزند آوری نباشه فکر میکنم رو این دنیا وجود نداره همه ی پسرها دوست دارند پدر بشن و از اولویت های زندگیشونه بنظرم آقای اکبری صد در صد باید تجدید نظر کننن اون خانوم مشکل داره کلا حرف به عمر زندگی زناشویه

فرهاد اسماعیلی
1 ماه قبل
پاسخ به  مهدی اکبری

جسارتااین دختر انگار مشکل روانی داره داداش
نهایت دیوانگی یه پسره بره این دخترا بگیره هر پسری آرزو داره پدر بشه غیر این نمیتونه باشه مگر پسره هم مشکل روانی داشته باشه عاقل باش عااااقل

مهدی اکبری
21 روز قبل

بله درسته متوجه هستم 👌

کامران ریاحی
1 ماه قبل
پاسخ به  مهدی اکبری

نکن این کارا برادر من این مسئله شوخی نیست زن منم وحشتناک در روابط جنسی اذیت میکرد چنان که آلتم در رابطه جنسی به سفتی عضلات لگن ایشون شکست و از حالت نعوذ برای همیشه افتاد باعث شد عمل جراحی پروتز آلت انجام بدم که چنان عمل سختی بود چندین ماه با عذاب برام رد شد با بدبختی شبایی صبح کردم خیلی زجر کشیدن حتی نمی‌تونستم بشینم و بلند شم سر لجو لجبازی رفت در خواست طلاق داد بعد از بررسی فهمیدن ایشون مشکل داره نه من با این حال من اقدام به جدایی نکردم ولی خودش از رابطه جنسی متنفر بود و بعد به مدتی دادگاه رای را به نفع من صادر کرد و مهریه به ایشون حتی تعلق نگرفت اما دیگه جایی تو دل من نداشت طلاقش دادم ولی پروتز آلت یعنی یه عمر با بدبختی زندگی کردن آدم می‌تونه رابطه جنسی داشته باشه ولی حالت گرفتن فقط با دست انجام میشه و برام سخته چشماتو باز کن حرف یه عمر زندگیه پس فردا میگه رابطه جنسی ام نمی‌خوام میخوای چیکار کنی میتونی اصلا !!!!!!؟

محسن مرادی
28 روز قبل

اوه یا خدا چقدر سخت خدا به دادت برسه چی کشیدی😞😞

مهدی اکبری
21 روز قبل

واقعا برای اتفاقی که پیش اومده متاسفم حق با شماست ممنون از نظراتتون🙏

حامد موسوی
27 روز قبل
پاسخ به  مهدی اکبری

اون دختر یه روانی بیش نیست مجبوری همچین کاری بکنی آدم میخواد یه بار زن بگیره مبادا اشتباهی بکنی یه عمر پشیمون بشی ما به اندازه کافی تو منجلاب بدبختی غرق هستیم پس چه بهتر بدترش نکنیم چشماتو کن

مرتضی شفیع زاده
1 ماه قبل

سلام بنده تازه زن گرفتم یه ماهی میشه بعد از زدن پرده بکارت ایشون خونریزی شدید ایجاد شد و تا سه روز ادامه داشت و خودمم ترسیدم در صورتی طبق شنیده ها میگفتن چند قطره خون میاد حال همسرم خیلی بد شد بردمش بیمارستان بعد از بررسی متوجه شدند که ایشون پرده بکارت حلقوی محکم داشته _الان معاشقه انجام میدم خوبه و احساس رضایت داره اما به محض اینکه می‌خوام آلتم را وارد واژن ایشون کنم عضله هاش بیش از حد سفت میشه و واقعا اجازه نمی‌دن خیلی عصبی ام علت چیه بهش میگم دیگه واژنت بسته نیست بازه اما خیلی استرس بالایی داره منم میل بالایی دارم و واقعا از این وضعیت خسته شدم باید چیکار کرد آیا طبیعیه یا غیر عادیه؟؟؟؟

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
1 ماه قبل

سلام دوست عزیز؛ مشکلات پیش اومده احتمالا به دلیل تجربه سخت ابتدایی بوده ولی برای بررسی بیشتر به سکس تراپیست مراجعه کنید که مساله از جهت شناختی بودن یا فیزیولوژیک بودن و یا نحوه برقرای ارتباط طرفین، مورد ارزیابی قرار بگیره و راهکار مناسب اتخاذ بشه.

مرتضی شفیع زاده
1 ماه قبل

سپاس 🙏

ناصر نصر اصفهانی
1 ماه قبل

سلام و عرض ادب
رابطه جنسی طولانی (دخول) بالای یک ساعت برای خانوم ضرر دارد یا ندارد؟؟؟؟

شهناز اصغری
1 ماه قبل

سلام آیا با در آوردن رحم امکان دخول و رابطه جنسی وجود داره و یا هیچ حسی نخواهد داشت طرف میشه راهنمایی کنید

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
1 ماه قبل
پاسخ به  شهناز اصغری

سلام دوست عزیز؛ طبق نتایج پزشکی مشکلی ایجاد نمی کنه. برای برطرف شدن نگرانی هاتون میتونید به متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید.

سعادت جلیلوند
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید من یک ساعتی دخولم طول می‌کشه تا ارضا بشم همسرم خیلی اذیت میشه میخواستم بدونم من مشکلی دارم یا آستانه تحمل زنم پایینه ؟؟

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
1 ماه قبل

سلام دوست عزیز؛ یک رابطه باید برای هر دو طرف لذت بخش و رضایت بخش باشه. وقتی یکی از زوجین رضایت نداشته باشند، فارغ از اینکه مشکل از کدوم طرف هست، بایستی بررسی بشه. توصیه می کنم به سکس تراپیست مراجعه کنید.

مهراد قاسمی
1 ماه قبل

عجب دنیایی شده
یا خانوما از سرد مزاجی شوهراشون می‌نالن یا آقایون از سرد مزاجی زناشون! چرا؟! چون صحبت کردن در مورد این مسائل قبل از ازدواج در پروسه خواستگاری از طرف هر دو نفر کنار گذاشته میشه و راجع به همه چی حرف میزنن بجز مسائل و نیازهای جنسی! البته حرفم بزنن شاید راستشو نگن چون معمولا قبل ازدواج شناختی از نیازهاشون ندارن! من فکر می کردم فقط من این مشکل رو دارم الان نظراتو خوندم فهمیدم تنها نیستم!!! من ۳ ساله ازدواج کردم چندین ماه اول که با زجر گذشت زنم تا یک ماه دختر بود دوست نداشتم اذیتش کنم و پرده بکارتش را بردارم نمیخواستم استرس بگیره و بیزار بشه تا اینکه آخرش شد اما کلا از رابطه بدش میاد چدشش میشه خودمم به درک نمیزاره لذت بهش بدم همیشه دوری کرده و از سکس هیولا ساخته منم میلم بالاس تنها راه اینکه خستگی کار و رنج زندگی از تنم بیاد بیرون هفته ای دو سه بار رابطه جنسیه تا خالی بشم اما مث بت میمونه با اکراه می‌خوابه بدونه هیچ احساسی خسته شدم پایه زندگی مشترک ۷۰ در صدش رابطه جنسیه بخدا مرد نمیتونه تحمل کنه که دارم روانی میشم

Last edited 1 ماه قبل by مهراد قاسمی
منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
1 ماه قبل
پاسخ به  مهراد قاسمی

سلام دوست عزیز؛ مشکلاتی که فرمودین تماما توسط سکس تراپیست بررسی میشه و تا حد قابل توجهی قابل بهبودی و درمان هست.

مهراد قاسمی
1 ماه قبل

سکس تراپیست تو بیمارستان هست ؟

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
1 ماه قبل
پاسخ به  مهراد قاسمی

معمولا در کلینیک های تخصصی روانشناسی، و روانشناس هایی که بطور تخصصی روی مسائل جنسی کار می کنند.

علی حیدری
1 ماه قبل

بخدا قسم من وقتی از سر کار میام جنازم میرسه خونه کارمم تو صنعته سرما و گرما را با هزار بدبختی تحمل میکنم تنها انتظار من از زنم اینه وقتی میام غذاشم پخته باشه هر کاری داره هم انجام داده باشه فقط بیاد نیم ساعت دراز بکشیم بخوابیم از راه نرسیده مگه کوه کندی ؛همه مردا میرن سرکار و هزار تا حرف دیگه عصری در خواست میدی حالا بیا تو اتاق خواب میگه چه وقت این کاره شب میشه درخواست میدی آخه حالا شبه یوقت بچه بیدار میشه خب پس کی زمان و درخواست من منطقی عصری نه شب نه نصف شب نه صبح تا عصری ام سرکار همه چی تو زندگی مهمه وقت و زمان براش ارزش قائل باشی بخدا خیلی به آدم فشار میاد خیلی ‌

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
1 ماه قبل
پاسخ به  علی حیدری

سلام دوست عزیز؛ مواردی که عنوان کردید، انتظارات شما از زندگی و از همسرتون بود. شما در شرایطی مناسب و بدون جانبداری و قضاوت، میتونید ضمن اینکه انتظاراتتون رو برای همسرتون بازگو کنید، انتظارات همسرتون رو هم از زندگی مشترکتون بشنوید. قطعا ایشون هم نیاز ها و انتظاراتی دارند که ممکنه در موردش گفتگو نشده و یا حل نشده باقی مونده. بعداز گفتگوی سازنده میتونید ابتدا روی نیازهای مشترک و یا نزدیک بهم که تقریبا مورد انتظار هر دوی شماست، تمرکز کنید و بعد کم کم به نیازها و انتظارات متفاوت همدیگه توجهِ منطقی نشون بدین. برای سهولت حتی میتونید از نوشتن روی کاغذ هم استفاده کنید.

ناشناس
1 ماه قبل
پاسخ به  علی حیدری

داداش به قران منم مشکلم صد برابر از تو بدتره زنم فقط خانوادشو دوس داره ارزشی برام قاعل نیست حتی کارهای خانه رد هم من انجام میدم زیاد بهش محبت میکنم فکر میکنه کسیه بی احترامی وحتی حرف زشت هم به پدرو مادرم میزم واقعا بریدم

محمد ابطحی
1 ماه قبل

مردها هوس بازن… دنبال ارضای خودشونن… رابطه جنسی می‌خوان چون شهوتی ان … مردها چندش اند… مرد شکم برای مهمه و زیر شکم …. مردها لیم اند.. مردها پست اند دنبال منافع خودشونن … بابا کم انگ بزنید بخدا پای پسر خودتون یا برادر خودتون که بیاد وسط پیامبرند شما گرسنه میشی غذا نمیخوری؟تشنه میشی چی آب نمیخوری؟ رابطه جنسی هم همینه -من نمیگم همه مردها هم خوبنا … نه ولی مردی که پاکه دود و دمی نیست رفیق باز نیست بد دهن و بد خونه نیست با هر بدبختی چشمش کور خونه ماشین تهیه کرده که اونم وظیفشه باید بکنه سر کار می‌ره برا یه لقمه نون حلال وقتی میاد سمات برا رفع نیاز جنسی که حقه توعه یه زن هم هست شمشیر از رو نبند بخدا خدا را خوش نمیاد چجوری بعضی زن ها از خدا نمی‌ترسند بزارید مردتون بین این همه زن فقط تو رو ببینه بخدا رابطه جنسی خواسته زیادی نیست هیولا نسازید

مهراد قاسمی
1 ماه قبل
پاسخ به  محمد ابطحی

عاااااالی ‌‌‌ درست و بحق گفتی ✌️👍👌

علی محمدی
26 روز قبل
پاسخ به  محمد ابطحی

زن من که هر دفه در خواست جنسی دارم حتما باید یه گرو کشی کنه 😭خدارو خوش نمیاد هر چی بخواد بخدا براش جور میکنم اما این خیلی بده که خواسته هاش قشنگ مقابل نیاز جنسی منه در مواقع عادی هی نمیگه قشنگ میگه حالا که الان میخوای فردا باید این کارو بکنی نمی‌دونم چیکار کنم که این رفتارش را تغییر بده دوسش دارم ولی قلبمو می‌شکنه با این کارش 😥

Last edited 26 روز قبل by علی محمدی
یاوران
1 ماه قبل

الهی خدا از سر زنی که همه چی رفاهیش تکمیله‌‌اکا برا یه ساعت نزدیکی با مردش بهونه الکی میاره نگذره مردنمیتونه تحمل کنه دست خودش نیست پس زن میگیره چیکار مث بت نگاش کنه بخدا خیلی ظلمه تو رو خدا چرا بعضی مردها و حتی زن ها انقد مظلوم واقع میشن طرف میشناسم والله در رفاهه خونه ماشین پول ماهیانه طلا و…. چرا برای شوهرت مردت حاضر نیست یک ساعت بابا اصلا نخواستیم نیم ساعت در اختیار قرار بدی مگه میشه زنا میل نداشته باشند!!!مکه میشه تنها مرد لذت ببره اصلا همچین چیزی وجود داره ؟!!!بابا من یه بابایی را می‌شناختم میگفت زنم بهم آویزوونه از کول من پایین نمیاد چرا آمار نافرمانی از همبستری از سمت خانوما زیاده سرم درد گرفت درد خودم یادم رفت

Bahar
2 ماه قبل

با سلام،۱۷ ساله ازدواج کردم،دو فرزند پسر دارم،سنتی ازدواج کردم و علاقه ای به همسرم نداشتم،ولی با این وجود به زندگی پایبند بودم و با وجود وضعیت مالی ضعیف ایشون کنار اومدم،،تا اینکه ایشون فکر خارج رفتن افتاد تو سرش و ب مدت ۴ سال من و بچه هامو تنها گذاشت و رفت پیش برادرش خارج از ایران،تو این مدت تماس داشتیم ولی ایشون پول خیلی کمی برامون میفرستاد،،من با سختی زندگی کردم و با فروختن وسایل خونه تونستم پول پیش یه خونه ی کوچیک رو تهیه کنم،ایشون بعد از چند سال با شکست مالی برگشته و انتظار داره من بپذیرمش،،در صورتیکه من دیگه هیچ حسی که به ایشون نداشتم،الآن ازش متنفرم که ما رو توی بدترین شرایط تنها گذاشت،،مسئولیت پذیر نیست،اصلا بی پول بودن ما براش اهمیت نداره،همه جا هم رفته پشت سرم حرف زده که همسرم زیر سرش بلند شده که بمن محل نمیذاره،شرایط خوبی ندارم،کمکم کنید

حمید
3 ماه قبل

باور داشته باشید الحمدالله از هیچ چیزی کم و کسری نداریم، خانومه مو واسه این مشکل بردم انواع دکتر، اما هیچ اثری نداشته، وبا هر فرمولی سکسو شروع کردیم انگار ن انگار؟؟؟؟

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
3 ماه قبل
پاسخ به  حمید

سلام دوست عزیز؛ با توجه به اینکه این مشکل از یک مقطعی به بعد ایجاد شده، بایستی این موضوع بررسی بشه که چه رویدادی شروع کننده و یا تداوم بخش این مشکل بوده؟ آیا با توجه به ماهیت مشکل قابل رفع هست یا خیر؟ یا درصورت لزوم چه امکانات و راهکارهای حمایتی وجود داره؟ در این زمینه خانم دکتر صادقی و آقای دکتر حاتمی در مرکز مشاوره روان آرام متخصص هستند و میتونن به خوبی راهنمایی کنند.

حمید
3 ماه قبل

سلام علیکم، ما دوازده ساله ازدواج کردیم الحمدالله دوتا بچه داریم به مدت 6ساله خانومم اصلا میل جنسی ندارد هربار رابطه جنسیمون یکطرفه است درضمن برای پیشگیری از آمپول سه ماهه استفاده می‌کند، خواهشن راحل؟؟؟

محمد
1 ماه قبل
پاسخ به  حمید

نزار زنت آمپول سه ماهه بزنه هزار تا روش هست خودتونا بدبخت نکنید خدا می‌دونه چقدر این آمپولا ضرر داره

مجید فدایی
1 ماه قبل
پاسخ به  حمید

دخالت نباشه خودت جلو گیری کن مشتی این آمپولا بدیختتون می‌کنه دور از جون بعد هی زنتو باید ببری دکترا دیدم که دارم میگم ببرش پیش یه عطار حرفه ای دارو گیاهی برا مزاجش میده خوب میشه انشالله

محمد
3 ماه قبل

سلام تو روخدا یه راهنمایی درست منطقی می‌خوام مکه نمیگن مردا اول زنشونا ارضا کنند که نهایت لذت را ببرند و از رابطه زده نشن خانم من اگه ارضا بشه دیگه باید رابطه همون قسمت تعطیل بشه چرا از ادامه متنفر میشه آخه نمیشه که 😭😥

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
3 ماه قبل
پاسخ به  محمد

سلام دوست عزیز؛ با توجه به مساله ای مطرح کردید احتمالا اطلاعات شما از بخش فیزیولوژیک رابطه دو جنس بسیار محدود هست و این شما رو دچار مشکل کرده.توصیه میکنم به یک سکس درمانگر مراجعه کنید و آموزش ها و مهارتهای لازم رو کسب کنید.

علی
3 ماه قبل

۱- آیا بیشتر وقتتان را دور از هم سپری می کنید؟
حداکثر ۲ ساعت در روز او را میبینم
۲- آیا صحبت ها و مکالمات شما معمولا به درگیری و دعوا ختم می شود؟
بله چون من فقط باید بگم چشم ، هیچ اشتباهی حتی کوچکترین آن به یک فاجعه ختم میشود
۳- آیا هر دوی شما خودخواه تر شده اید؟
۱۰۰٪
۴- کاری به کار هم ندارید؟
نه
۵- به هم اعتماد نمی کنید؟
هیچ اعتمادی به من ندارد ، ایمان دارد که قابلیت هیچ کاری را ندارم
۶- خواست او برایتان اهمیتی ندارد؟
به هیچ عنوان خواست من ارزشی ندارد
۷- روزهای خوب را به یاد نمی آورید؟
بعد از گذشت ۱۳ سال ازدواج‌ حتی یک خاطره یک ساعته مشترک نداریم ، هیچ وقت به گردش نرفتیم ، ماه عسل نداشتیم ، بیرون از خانه غذایی دو نفره نخوردیم ، اولویت او فامیل خودش بود حتی اگر طرف ۱۰ سال بیشتر نداشت
۸- انتظار دارید آدم دیگری شود؟
انتظار دارد من فقط یک ماشین باشم یک ربات که تنها دستورات را اجرا کنم
۹- فراموشتان کرده است؟
کاملا حتی زمانی که برای تولد و سالگرد ازدواج هدیه گرفتم بدون هیچ احساسی آن را گرفته البته در ۹۰٪ آن را تعویض میکند
۱۰- از شما سوءاستفاده می کند؟
بنا به شرایط خواص کار بیرون با ایشان و کار خانه با من است
تمام کارهای خانه ( غذا درست کردن ، تمیز کردن خانه ، نگهداری از بچه ها ، هم صحبتی با بچه ها ، گردش بچه ها ، رفت و برگشت به مدرسه بچه ها ) ، خرید ، کار بانکی با من است ، اگر نیاز به کمک داشته باشم حق ندارم حتی از برادر ایشان انتظار کمک داشته باشم اما برعکس هر کمکی برادرش بخواهد من باید انجام دهم

پرسش اصلی
چرا ادامه میدهم
تنها برای بچه ها ، من مقصر اصلی را خانواده خود میدانم که هیچ آموزشی به من برای زندگی و انتخاب شریک زندگی به من ندادند و خودم‌ چون نباید هیچ وقت ازدواج میکردم حالا میدانم که نباید بچه خود را قربانی این شرایط کنم و زمانی که زمان آن فرا برسد دیگر ادامه نمیدهم و فریاد میزنم آزاد شدم .

نازنین معینی
4 ماه قبل

شوهر من عاشق سکس خشنه و من ‌‌نمیتونم انتظارشو‌ برآورده کنم متنفرم و از هم خوابی بیزار 😭😔

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
4 ماه قبل

سلام دوست عزیز؛ به زوج درمانگر سکس تراپیست مراجعه کنید.

حامد بوکانی
4 ماه قبل

زن‌ من ده دقیقه ام‌ نمیتونه دخول را توی رابطه جنسی تحمل کنه من باید درد دلمو‌ به کی بگم ‌‌اخه😥😥😥😭😭😭

علی عباس زاده
4 ماه قبل
پاسخ به  حامد بوکانی

بیشتری زن ها همین بساط را دارند اعصاب نمیزارن که زن‌ باس کمر واسه شوهرش نزاره نه اعصاب ✌️🙂

مصطفی
2 ماه قبل
پاسخ به  حامد بوکانی

زنم منم علیرغم اینکه نیازهای عاطیفیش رو تا جایی که میتونم برطرف کردم عین مجسمه میمونه.
بارها باهاش صحبت کردم راجبه این قضیه ولی انگار نه انگار.

الی
4 ماه قبل

سلام من و شوهرم حدودا ۱ سال و نیمه سنتی ازدواج کردیم . شوهرم از اولش نسبت به من خیلی سرد و بی توجه بود مثلا به بهونه کار تو هیچ‌کدوم‌از هماهنگیای عقد و عروسی شرکت نمبکرد من خودم تنهایی میرفتم انجام میدادم و درکل هیچ اشتیاقی نداشت از همون اول . من اعتقاد داشتم به مرور همه چی بهتر میشه اگه تو زندگی احترام و عشق من باشه به مرور اونم یاد میگیره ولی سردی هاش ادامه پیدا کرد اینم بگم که اولش به من نگفته بود منو دوست نداره خودشون پیگیر خواستگاری بودن برای جواب کلی زنگ میزدن ولی خب اهل ابراز محبت نبود که من گفتم حالا درست میشه کم کم . بارها تو این مدت که ازدواج کردیم دعوا بین ما افتاده بعدش عذرخواهی میکنه و سعی میکنه برطرف کنه ازین جهت مرد خوبیه و صفات خوب دیگه هم داره ولی من دلم میخواست خودش به من علاقه داشت نه با دعوا و حرفای من کاری بکنه چون که من همش باید بهش بگم مثلا الان تو جمع بیا بشین کنار من یا ببین فلانی برای خانومش غذا تعارف میکنه توام انجام بده حتی این احترامای کوچیک هم انجام نمیده . چندماه پیش تو دعوا به من گفت من تورو نمیخواستم و اگه میشد با دختریگه دوسش داشتم ازدواج میکردم خیلی حرصمو دراورد. ازون روز به بعد دیگه برام مهم نیست کاراش خودمو ناراحت نمیکنم مثلا بجا اینکه بریم تو جمع و ببینم آقایون فامیل میشینن پیش همسرشون براشون غذا میکشن ولی شوهر من میپیچه میره اینوراونور ترجیح دادم زیاد باهاش تو جمع نرم و نمیرم در حدی میرم که ارتباط حفظ شه و باقی دفعات خودش تنها میگم بره . و جا خوابمم جدا کردم باهاش ارتباطی ندارم نه زنگ میزنم بهش نه میاد خونه باهم حرف میزنیم و نمیخوامش در کل . اما نگاه خانواده هامون به طلاق خوب نیست. مشاور هم دوست ندارم برم چون انگیزه ای برای مشاور رفتن ندارم حالا بخواد هزارتا راه حل بده ولی اینکه همسر من کس دیگه رو میخواسته و مجبور شده با من ازدواج کنه که حل نمیشه . به نظرتون چجوری کم کم خانواده هارو در جریان اینکه میخوام درخواست طلاق بدم بذارم ؟ شوهرم در جریان طلاق نیست چجوری بگم طلاق میخوام

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
3 ماه قبل
پاسخ به  الی

سلام دوست عزیز؛ با توجه به مشکلات عنوان شده شما بخواین هر تصمیمی در مورد زندگیتون بگیرید برای اجرایی شدن بهتر، نیازمند مشاوره هستین. اکیدا توصیه میکنم در هر صورت، پیش از اقدام به مطرح کردن طلاق و یا حتی ادامه زندگی با هرشرایطی، به روانشناس خانواده مراجعه کنید.

نیلا
5 ماه قبل

ب راهنمایی آقایون نیاز دارم
ما ۱۰ ساله ازدواج کردیم دوسال اول با خونواده شوهر ک ی اتاق ۹ متری بهمون داده بودن زندگی ک چ عرض کنم مردگی کردیم شوهرم شاگرد برادرش بود وماهی ۲۰۰هزارتومن بهش میدادن و من با خفت و خاری سر سفره مادرشوهرم میشستم مادرشوهرم ی خانم خودشیفته سلطه گره نمیدونم چرا ولی حتی خوشحالی بچه های خودشو میبینه مریض میشه و دائم درحال گریه کردنه ک بچه هام بفکرم نیستن درصورتی ک بچه هاش صبح و شب میرن دیدنش و مایحتاجشو میبرن واسش
ما با دعوا و فروختن طلاهای من خونه اجاره کردیم بعد از اون تا ۷ سال هیچ مشکلی نداشتیم هر ازگاهی خواهرشوهر و مادرشوهرم زخم زبونی و توهینی میکردن ک من ب دل نمیگرفتم
تااینکه شب یلدا تو مهمونی خونه جاریم خواهرشوهر۳۷ ساله من دختر۴ ساله منو برده تو اتاق زده و فوش داده دخترم انقد ترسیده بود ک فرداش بهم گفت البته همون لحظه بیرون اومدن از اتاق من حس کردم تو چهره دخترم پر ترسه ولی بروی خودم نیاوردم فرداش ک بهم گفت من ب شوهرم گفتم این موضوعو ب خواهرت بگم یا نه گفت بگو من هواتو دارم
شب ما رفتیم خونه مادرشوهرم ک همه بچه هاشم اونجان لحظه ورود دختر خواهرشوهرم ب دختر من نزدیک شد من ب دخترم گفتم ب مرسانا نزدیک نشو ک عمه نبره تو اتاق تورو بزنه
ناگهان مادرشوهرم و دختراش بمن حمله کردن و توهبن کردن و حتی گفتن ک بچتو با زنجیر ک نزده
بعدش شوهرم وسط داد بیداد خونوادش بهم گفت پاشو بریم مادرش گفت عرضه نداری جلوشو بگیری شوهرمم با وقاحت تمام گفت یکیتون پشتیبان من نیست ک اینو طلاق بدم
من شوکه شدم سرم گیج میرفت ک چرا باید بجای طرفداری از من و دختر۴ سالش این حرفو بزنه
بعدش ک اومدیم خونه با خنده گفت از عصبانیت یچیزی گفتم و…
من نتونستم ببخشمش و یهفته گریه میکردم و باهاش حرف نزدم
بعدش رفت با داداش مشهد یهفته موند حتی یزنگ بهم نزد
وقتی برگشت اومد کنارم ک من ازش چندشم شد واقعن حس کردم فقط از سر نیاز جنسی اومده وگر نه میتونست تو نبودش بهم زنگ بزنه،و از کنارش رفتم
یهفته بعدش داداش کوچیکترش اومد خونه و اصرار داشت ک شوهر من خیلی زحمت میکشه و … و منم گفتم تو این ده سال شوهرم هیچی نداشت ولی من انقد قناعت کردم و هواشو داشتم ک الان ب همه چی رسیده حتی من خیاطی میکردم و فروش آنلاین انجام میدادم
ایشون حتی یبار برای من لباس خوب نخرید همیشه خودم میدوختم یا مانتو خواهرامو میپوشیدم
خلاصه برادرشون رفته و حرفای منو اونجوری ک خودش دوس داشته ب شوهرم گفته
بعدش شوهرم اومد بهم گفت مشاورت واسه طلاق کیه من باز هاج و واج موندم ک چی میگه
شب بعدش رفته با داداشش خونه بابام ک دخترت طلاق میخاد و من برای اون خرج نمیکنم پس برای کی خرج میکنم و… بابامم گفته اگه خیلی بهت سخت میگذره دخترمو بیار و خودتو راحت کن
بعد ک شوهرم اومد خونه بمن گفت حق ندارم برم خونه بابا و خواهر برادرام اونام حق ندارن بیان اینجا
و منم چون فک میکردم عصبانی ی مدت نرفتم
بعد از اون یشب رفتم و بهش گفت عصبانیتم تموم شده هردومو زخم خوردیم بیا و این موضوعو تموم کنیم
ک ایشون گفت رفتی پیش رمال و دعا نویس و مشاوره گرفتی ک زندگی منو بگیری ازم و بازم من خنده م گرفت از حرفاش و هم کلی عصبانی شدم و سعی کردم بهش بگم من اهل این چیزا نیستم
چن روز بعد تو لباس خودش ی دعا پیدا کردم ک بازم منکر شد و گفت اینو تو مغازم پیدا کردم
اینو بگم ک ایشون از زمانی ک رفت خونه بابام واسه گله کردن از من شبا دیر میومد تا این اواخر ک بعضی شبا اصلن نمیاد و نمیدونم کجا میمونه
جای خوابشو چن ماهه ازم جدا کرده
باهام یک کلمه حرف نمیزنه
حتی واسه خونه خرید نمیکنه چون دعوامون شد و ی شب بهم گفت برو آزمایشای پیش از بارداریو انجام بده ک باید حامله شی و منم خون جلو چشامو گرفت گفتم تو حیوونی منو ک قبول نداری برو خواهر مادرتو ک قبولشون داری بگو واست بچه بیارن
نمیدونم باهاش چیکار کنم
خیلی بچه ننه س هر اتفاقی تو خونه میوفته ب مامانش و خونوادش میگه
تو این مدت خیلی درد کشیدم ولی الان حالم بهتره
ما واقعن ۷ سال بدون دعوا و بحث باهم زندگی کردیم هر بار رابطه خواست من نه نگفتم حتی شبایی ک تا دیروقت پیش دوستاش میموندولی انگار یادش نیست
دلم میخاد ازش جدا شم ولی دخترم خیلی بهش وابسته س و خودشم بابای خوبیه
آقایون راهنماییم کنید این مرد ممکنه درست شه و دوباره زندگیمون خوب شه یا ازش قطع امید کنم و واسه طلاق اقدام کنم

محمود
4 ماه قبل
پاسخ به  نیلا

سلام دخترت یک نقطه قوت هست برات

رسول
3 ماه قبل
پاسخ به  نیلا

اولین باری که به درخواست ش نه گفتی و اون شهوتش رو سرکوب کرده از تو ناراحته. باهاش صحبت کن و هر وقت خواست بهش اجازه بده زندگیت خوب میشه. اون شوهرته.

احمد باقری
1 ماه قبل
پاسخ به  رسول

شهوت مرد به طریق نادرست و کوبنده سرکوب بشه یعنی لهش کردی

دوست
3 ماه قبل
پاسخ به  نیلا

بجای شما همسرتون باید حرفا رو گوش میداد و اینکه روزی میرسه که ایشون عاشقتونه و شما دیگه حسی بهش ندارین

تنها
3 ماه قبل
پاسخ به  نیلا

جدابشید بهتره چون ااون دیگه ماهیت اخلاقیش همانطورشکل گرفته

احمد باقری
1 ماه قبل
پاسخ به  نیلا

نه طلاق نگیر خواهر من _من خودم یه مردم اما شاید یه جور دیگه قضاوت بشم درسته همیشه پشت سر ما مردا گفتن هوس پرور…شهوتی … شکم مهمه و زیر شکم ما مردا خیلی از این تیکه ها شنیدیم اما از همون راه نیاز جنسش با پنبه سر ببر مردا آروم میشن و تو راه میان هر چقدرم مردی بچه ننه باشه نیاز جنسیشو نه مادرش رفع می‌کنه نه خواهرش فقط زنش میتونه

Last edited 1 ماه قبل by احمد باقری
محمدخلخالی
5 ماه قبل

پسرا از زندگی نه ثروت آنچنانی می‌خوان نه خونه آنچنانی نه ماشین آنچنانی پسرا یه حق میخواناز زندگی کردن اونم رفع نیاز جنسی کنار عشقشون و پدر شدن همین بخدا

Bahar
2 ماه قبل
پاسخ به  محمدخلخالی

معلومه پسرا خونه و ماشین و ثروت نمیخان،چون خودشون باید تلاش کنند و بدستش بیارن،نه همسرشون،،در عوض خانمها وقتی نیاز جنسی همسرشون رو برطرف میکنن،هم پول میخان،هم ماشین،هم خونه،،پس آقایون بیعرضه از رفع نیاز جنسیشون حرف نزنند لطفا

محمدخلخالی
1 ماه قبل
پاسخ به  Bahar

بد نیست آدم قشنگ‌تر صحبت کنه ها حالا کی گفته همه آقایون بی عرضه ان ؟که میگی آقایون!!! والا من با وجود سن کمم عوض یه خونه دوتا خونه دارم و ماشینم دارم الحمدالله کار خوبی ام دارم میگم مردا همشون از سر شهوت سکس نمی‌خوان_؛ دوست دارند پدر بشن… اگه لذتی هم این وسط هست باید مساوی باشه نه یکی بیشتر باشه و یکی کمتر پس پیداس که شما فقط دنبال محکوم کردن آقایونی فقط !

Last edited 1 ماه قبل by محمدخلخالی
امیرخانی
1 ماه قبل
پاسخ به  Bahar

خیلی تند میریا معنی کلامو نفهمیدی

احمد باقری
1 ماه قبل
پاسخ به  محمدخلخالی

داداش قربونت دهنت ایوالا

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره