به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
بی توجهی زن به مرد

بی توجهی زن به مرد

بی توجهی زن به مرد و سردی در روابط چیست؟ خانم ها نیز مانند مردان احساسات خود را با صراحت بیان نمی کنند، به همین دلیل شناسایی احساسات آن ها دشوار و سخت است. شخصیت زن و مرد کاملا متفاوت است. چگونه می توان نشانه های بی توجهی زن به مرد را شناسایی کرد؟ نشانه های بی علاقگی زن به شوهر کدامند؟ زن و شوهر باید همیشه صادقانه مشکلات زندگی را برای هم بیان کرده و سعی در حل مشکلات کنند. زندگی به وسیله آن ها ساخته و اداره می شود. زن و شوهر نسبت به زندگی مسئول هستند و می توانند با هم زندگی را به بهترین نحو ممکن ساخته و مدیریت کنند. در این مقاله به نشانه های بی توجهی زن به مرد اشاره شده است:

بی توجهی زن به مرد

زندگی هرگز یک طرفه ساخته نمی شود بلکه با مشارکت هر دو طرف بر پایه های عشق بنا می شود. مشارکت هر دو نفر در اداره زندگی مهم است. برخی کارهای زنانه مربوط به زن ها بوده و برخی کارها نیز مردانه است. اصولا زن و شوهری که نسبت به هم علاقه ای نداشته باشند، نمی توانند با هم زندگی کنند. سردی روابط تدریجی بوده و باید به اولین نشانه های آن توجه کرد و نشانه های بی توجهی زن به مرد را جدی گرفت.

 

علائم بی علاقگی زن به شوهر

 

۱.بی تفاوتی

هیچ کس نسبت به زندگی خود بی تفاوت نیست، هر زنی که به زندگی خود علاقمند است به خیلی از موارد توجه کرده و دقت می کند. زنی که نسبت به زندگی خود بی تفاوت باشد، هرگز دست به کاری نخواهد زد و این بزرگترین خطر برای زندگی مشترک است. این یکی از نشانه های بی توجهی زن به مرد است و شوهر باید نسبت به رفع مشکل اقدام کند که این کار با زوج درمانی ممکن است.

 

۲. عدم سازش

زندگی مشترک فراز و نشیب های بسیار زیادی دارد. همکاری زن و شوهر برای ادامه زندگی لازم و ضروری است. تطبیق خواسته های زن و شوهر در برخی مواقع کاری دشوار است. زن و مرد باید برای خواسته های یکدیگر احترام قائل شده و درصدد برآوردن آن ها باشند. در برخی مواقع باید برای ادامه زندگی باید کوتاه آمد. عدم سازش زن با مرد خوب نیست و باید با صحبت و همکاری مشکلات برطرف شود. عدم سازش یکی از بزرگ ترین علائم بی توجهی زن به مرد بوده و شوهر باید ریشه های آن را در رفتارهای خود جستجو کند.

 

۳. عدم احترام به شوهر

یک رابطه موفق، بویژه ازدواج، برپایه احترام دو طرفه بنا شده است و پایدار می ماند. عدم احترام زن به شوهر ناشی از بی علاقگی او است. اگر زن به شوهر خود بی احترامی می کند، نشان می دهد که به او علاقه ای ندارد و شوهر باید ریشه مشکل را پیدا کرده و آن را حل کند.

 

۴. فاصله فیزیکی

عوامل بسیار زیادی در ایجاد این عامل دخالت دارند. زن و شوهر باید همیشه در کنار هم باشند و فاصله فیزیکی بین زن و شوهر خطرناک بوده و باید هر چه زودتر این خلاء بی توجهی زن به مرد برطرف شود.

بی توجهی زن به مرد

۵. عدم تمایل به رابطه جسمی تا جنسی

یکی از نشانه های بی علاقگی زن به شوهر عدم تمایل به رابطه جنسی است. رابطه جسمی و جنسی باعث تقویت علاقه زن به شوهر می شود. زن ها دوست دارند که هر چند وقت یکبار با شوهر خود رابطه جنسی داشته باشند. در ابتدا باید مشکلات رابطه خود را شناسایی کرده و بعد از رفع مشکلات، به سراغ رابطه جنسی بروید.یا می توانید از مشاور رابطه جنسی کمک بگیرید.

 

۶. عدم توجه به شوهر و فرزندان

عدم توجه به همسر و فرزند، شاید بزرگترین زنگ خطر زندگی باشد. هر انسانی در زندگی خود به اولویت هایی پایبند است. شوهر باید احساسات زن خود را نسبت به خودش بشناسد. شما می توانید با روش های گوناگونی به زن خود محبت کنید و او را به خود خوش بین نمایید.

 

۷. لجاجت

لجاجت در زندگی زناشویی اصلا درست نیست و زن ها همیشه خواسته های خود را به طور غیر مستقیم بیان می کنند. زمانی که همسر شما با لجاجت پیامی را به شما منتقل می کنند، باید نگران نشانه های بی توجهی زن به مرد باشید. پس با زن خود راجع به خواسته های او حرف بزنید و در نهایت مشکلات ایجاد شده را حل کنید.

 

بی علاقگی زن به شوهر نسبت به چه مردانی است؟

همانطور که می دانید علاقه مندی زن و شوهر نسبت بهم برای ادامه زندگی مهم بوده و علاقه یک طرفه هرگز موفق نخواهد بود. زندگی مشترک و شاد و پایدار با علاقه دو طرف ساخته می شود.

 

۱. مردانی که بی توجه بوده و رمانتیک نیستند.

به طور معمول زنان به دلیل عدم برآورده شدن برخی نیازهایشان نسبت به مردان سرد می شوند و انتظاری که از همسرشان برای انجام دادن یا انجام ندادن برخی کارها دارند برآورده نشده و به تدریج نسبت به همسرشان سرد شده و علاقه خود را از دست می دهند.
اصولا زن ها به مردان رمانتیک علاقه بیشتری دارند.
مردانی که نمی توانند همسرشان را شگفت زده و خوشحال کنند توجه زنان را به دست نمی آورند. مردان رمانتیک که به علایق همسرشان توجه می کنند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا همسرشان را غافلگیر کنند و موجب خوشحالی او شوند، از نظر بسیاری از زنان دوست داشتنی هستند؛ زیرا نمی توان کارها و رفتارهای آن ها را پیش بینی کنند و هیجان و عشق را در زندگی حس می کنند. مردانی که این ویژگی را ندارند موجب بی توجهی زن به مرد می شوند.

 

۲. مردان سلطه جو

همچنین از نشانه های بی توجهی زن به مرد در مواقعی که مردان سلطه جو باشند، نمود پیدا می کنند. مردان سلطه جو باعث ایجاد رعب و وحشت در منزل شده و باعث ترس فرزندان نیز خواهند شد.

 

۳. مردان قابل پیش بینی

علاوه بر مردان سلطه جو، مردان قابل پیش بینی نیز هیجان و انگیزه را در زندگی زناشویی از بین برده و موجب کاستن علاقه خانم ها می شوند.

 

 ۴. مردانی که اعتماد به نفس کافی ندارند.

نشانه های بی توجهی زن به مرد ، هنگامی که مردان اعتماد به نفس کافی نداشته باشند نیز به وجود می آیند. زنان معمولا به همسران خود به چشم تکیه گاه محکم نگاه می کنند و مردانی که اعتماد به نفس کافی نداشته باشند، این ویژگی را در زنان از بین می برند. علاوه بر این مواردی که ذکر شد به طور کلی می توان گفت وجود خصوصیات اخلاقی منفی روانشانسی در مردان باعث به وجود آمدن نشانه های ی علاقگی زن به شوهر می شوند. وجود این خصوصیات منفی در هر شخصی پسندیده نیست و علاقه و دوستی را از بین می برد و به خصوص وجود آن ها در مردان بسیار منزجر کننده و غیرقابل تحمل است و باعث می شوند نشانه های بی توجهی زن به مرد در زندگی به وجود آید.

این مقاله هم بخوانید  درمان اختلال نعوظ روانی

به طور کلی باید مردان تلاش کنند در طول زندگی رضایت زنان را به دست آورند تا بتوانند زندگی لبریز از عشق و آرامش را تجربه کنند.

بی توجهی زن به مرد

پیامدهای وجود بی علاقگی زن به شوهر

وجود نشانه های بی توجهی زن به مرد در زندگی می تواند پیامدهای جبران ناپذیری داشته باشد. همیشه نمی توان گفت دلیل به وجود آمدن این نشانه ها از رفتار بد مردان است و می تواند به دلیل مشکلات خاص خود خانم ها باشد که در هر صورت می تواند پیامدهایی داشته باشد. یکی از پیامدهای بزرگ آن این است که زنان در این صورت ممکن است برای رابطه خودشان در ذهن خود به دنبال راه حل بگردند و بدون اطلاع نامزد یا همسرشان تصمیمی بگیرند و آن را اجرا کنند.

برخی زنان به این موضوع توجه ندارند که ممکن است همسرشان از نحوه رفتار خود و ناراحتی آن ها آگاه نباشد و در صورتی که مطلع شود ممکن است در صدد جبران برآید و مدام همسر خود را سرزنش می کنند و بهانه گیر شده و برای کوچک ترین مسائل پرخاشگری می کنند و زندگی را برای همسرشان سخت کرده و به تدریج هردو به فکر جدایی خواهند افتاد.

زنان اغلب در صورتی که علاقه خود را به همسرشان از دست بدهند، ممکن است بدون مطرح کردن صریح موضوع و حل سوتفاهم ها در غار تنهایی خود فرو رفته و ممکن است مردان علت رفتار را نتوانند پیدا کنند و منجر به اتمام رابطه شود.

زنان اغلب در صورتی که به همسر خود علاقه ای نداشته باشند به نیازهای جنسی همسرشان توجهی ندارند و از رابطه جنسی به شدت دوری می کنند و فقط به پایان رابطه می اندیشند و اگر این مشکل حل نشود این تصمیم عملی خواهد شد. در صورتی که رابطه را پایان ندهند ممکن است دیگر به همسر خود احترام نگذارند و به طور مکرر به او بی احترامی کنند.

 

ریشه یابی و علل بی علاقگی زن به شوهر

به طور معمول بسیاری از زنان به همسران خود علاقه مند بوده و بدون دلیل سردی بین زن و شوهر اتفاق نمی افتد. این شکایت از زبان برخی مردان شنیده می شود که همسرشان نسبت به آن ها سرد شده است و می توان گفت طبق آمار بی محبتی و بی توجهی مردان به زنان بیشتر از زنان به مردان گزارش شده است.  معمولا زنان رفتارهای ناپسندی را به صورت مکرر از همسر خود دریافت می کنند و به مرور نشانه های بی توجهی زن به مرد در زندگی به وجود می آید. با توجه به این که تاب و تحمل زنان در برابر بی مهری و بی توجهی همسرشان کمتر است، بیشتر از مردان به این موضوع واکنش نشان داده و سعی دارند به هر نحوی همسرشان را از نارضایتی خود آگاه کنند و در صدد اصلاح رفتار خود برآیند.

البته این نکته را نیز باید مد نظرتان داشته باشید که همیشه بی توجهی و بی محبتی زنان به همسرانشان صرفا به دلیل بی علاقگی آن ها نیست و ممکن است دلایل دیگری داشته باشد. به طور مثال می توان به خاطر فشارهای زندگی و یا شرایط سخت و موقتی که برای خانم ها پیش می آید، این رفتار ها در آن ها بروز کند. به طور کلی دلایل بی توجهی زن به مرد زیاد است و باید مردان توجه بسیاری به این موضوع داشته باشند تا علت را بیابند و در صدد حل مشکل بکوشند.

 

از بین بردن بی علاقگی زن به مرد

نمی توان برای همه افراد از یک فرمول استفاده کرد. شما باید دلایل رفتارهای زن خود را بدانید، شاید با این رفتار خود سعی می کنند که شما را به مطلبی مهم متوجه کنند. گاهی اوقات زنان از برخی رفتارهای مردان ناراحت شده و واکنش نشان می دهند. در ابتدا آرام با او صحبت کنید و سعی کنید که دلیل رفتارهای او را جویا شوید. هرگز از قبل قضاوت نکنید و با صحبت و تصحیح رفتارهای خود می توانید از بدتر شدن اوضاع جلوگیری کنید.

به این نکته توجه داشته باشید که هنگامی که مشکلات و تعارضاتی در زندگی زناشویی به وجود می آید به هیچ عنوان نباید به فکر قطع رابطه و شروع رابطه جدید باشید، چرا که با این کار هدیه ای که دریافت کرده اید را با هدیه ای که اصلا نمی دانید چیست، عوض می کنید. شاید در ابتدا انگیزه ای برای بهبود رابطه خود نداشته باشید و شروع رابطه جدید برایتان هیجان انگیزتر باشد، اما باید در نظر داشته باشید که رابطه جدید می تواند از رابطه فعلی به مراتب بدتر باشد. زیرا طبق آمار میزان نارضایتی ها در ازدواج دوم بسیار بیشتر از ازدواج های اول است. بنابراین باید دقت کنید تا با تصمیم نادرست از چاله به چاه نیفتید. در ابتدا با تلاش و انگیزه فراوان سعی در بهبود ارتباط خود داشته باشید و در صدد حل مشکلات بیایید و در این راه صبور و با انرژی باشید.

بهترین راه حل می تواند عشق و محبت شما باشد که می تواند تاثیرات فوق العاده ای روی زنان داشته باشد و حس امنیت و شوق و شور و حمایت را در زن ایجاد می کند و می تواند برای از بین بردن بی توجهی زن به مرد بسیار کمک کننده باشد.

نتیجه گیری

زنان موجوداتی پیچیده هستند. شما فقط می توانید با صحبت صادقانه مشکلات بین خودتان را حل کنید. همیشه به دنبال راه حل باشید. به او محبت کنید و رضایت او را جلب کنید. با محبت می توانید نظر او را به خودتان جلب کنید. نشانه های بی توجهی زن به مرد به تدریج ایجاد شده و شما باید بتدریج اوضاع را آرام کنید.

زن و شوهر باید به حفظ زندگی خود کمک کنند، بی علاقگی در دوران قبل از ازدواج معنا دارد ولی در دوران تاهل شایسته و پسندیده نیست. بی علاقگی را می توان به تدریج و با رفتارهای رضایت آفرین از بین برد ولی مستلزم زمان بوده و باید رفتارهای رضایت آفرین در طول زمان تکرار شود.

می توانید در این زمینه از کمک های مشاوره مشکلات زناشویی بهره بگیرید.

آیا زنی که علاقه به همسرش را از دست داده می تواند دوباره به او علاقه مند شود

اگر زن و مرد به بازسازی رابطه بپردازند و با مشورت با راهنمای خانواده به درستی به نقش های خود عمل کنند امکان پذیر است.

نشانه های بی علاقگی مرد به زن هم مثل همین است؟

بله امان دارد این احساس ناشی از عدم توجه کافی خانم در رابطه به همسرشان وجود بیاید.

چگونه علاقه ی خودم را به همسرم ابراز کنم؟

با شناخت خصوصیات اخلاقی طرف مقابلتان می توانید علاقه یتان را به ایشان نشان دهید.

چگونه همسرم را به خود علاقه مند کنم؟

با راهنمایی های مشاوران در این زمینه و البته توجه کافی به همسر و شناخت ایشان این کار به سادگی انجام می گیرد.

4.6/5 - (368 امتیاز)
بپیوندید
اطلاع از

508 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
بهزاد محمدی
4 روز قبل

سلام من شوهر بدی نبودم پدر بدی هم نبودم اما از بی میلی خانمم در رابطه بی میلی جنسی خیلی رنج میبرم میترسم خدای ناکرده به راه دیگه ای رفته باشه برای همین خیلی شکاک شدم اعتمادم بهش روا دست دادم کمکم کنید ترس ازدست دادن زندگیم داره پ

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
1 ساعت قبل
پاسخ به  بهزاد محمدی

سلام دوست عزیز؛ اینکه برای مشکلتون درخواست کمک و راهنمایی دارید واقعا گام مثبتی در اثبات تمایل شما در برطرف کردن مشکل هست. از اونجایی که منطقیه که سراغ بهترین راهکار رو از متخصص همون مساله بگیرید، توصیه میکنم به زوج درمانگری در حیطه سکس تراپی هم تخصص دارند مراجعه بفرمایید. روزانه تعداد زیادی از افراد با مشکلاتی شبیه مسئله شما، به زوج درمانگران مرکز مراجعه میکنند و روند مشاوره شان بسیار اثربخش بوده است.

تاها
1 ماه قبل

بشنو از نی چون حکایت میکند.
از جدایی ها شکایت میکتد.
کز نیستان تا مرا ببریده اند.
از نفیرم مردوزن نالیده اند..

ع.ل
2 ماه قبل

۷ ساله ازدواج کردم یه پسر ۵ ساله دارم اوایل ازدواج متوجه شدم که تو رابطه خیلی سرده وقتی همبستر میشیم انگار که یه پشتی گرفتی تو بغلت هیچ حرکتی یا هیچ علاقه ای نشون نمیده .
از نظر مالی وضعم بد نیست و از نظر محبت هم بهش محبت میکنم چه قبل از رابطه چه بعدش
دیگه کلافه شدم نمیتونم این وضعو تحمل کنم
کلا قیدشو چند وقته زدم شدیم تو خونه مثل یه خواهر و برادر . از بس حرص خوردم کار نتونستم بکنم

یزدان
2 ماه قبل

متاسفم… این متن درباره بی توجهی زن به مرده و تمام کامنتها درباره ی کمبود رابطه جنسی!!!
آیا تنها نشانه بی توجهی زن به مرد، کمبود رابطه جنسیه؟؟؟
فکر میکنم ریشه مشکلات تمام افرادی که مشکلشون رو مطرح کردن همینه که مفهوم توجه رو فقط جسمی و جنسی میبینن. با همین دیدگاه هم با همسرشون رفتار میکنن و بهمین دلیل هم به مشکل میخورن…

یزدان
2 ماه قبل

متاسفم… این متن درباره بی توجهی زن به مرده و تمام کامنتها درباره ی کمبود رابطه جنسی!!!
آیا تنها نشانه بی توجهی زن به مرد، کمبود رابطه جنسیه؟؟؟
فکر میکنم ریشه مشکلات تمام افرادی که مشکلشون رو مطرح کردن همینه که مفهوم توجه رو فقط جسمی و جنسی میبینن. با همین دیدگاه هم با همسرشون رفتار میکنن و بهمین دلیل هم به مشکل میخورن…

بی نام
2 ماه قبل

سلام خانم اعتقادی به مشاوره نداره چکار کنم؟ به هر قیمت که برامون تموم بشه با تمام وجود تلاش میکنه هر چیز طبق نظر او باشه….

هادی جنگ
2 ماه قبل

سلام من شوهر بدی نبودم پدر بدی هم نبودم اما از بی میلی خانمم در رابطه بی میلی جنسی خیلی رنج میبرم میترسم خدای ناکرده به راه دیگه ای رفته باشه برای همین خیلی شکاک شدم اعتمادم بهش روا دست دادم کمکم کنید ترس ازدست دادن زندگیم داره دیوانم می‌کنه

ارمان
3 ماه قبل

سلام خانم من اصلآ تمایلی به سکس نداره و من دارم دیوانه میشم و تا الان تحمل کردم ایا هر مردی که مشکل منو داره به راه انحراف کشیده گناهش پای خانمشه یا خودش؟

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
3 ماه قبل
پاسخ به  ارمان

سلام دوست عزیز؛ مسئولیت رفتار هر شخصی متوجه خود شخص هست نه فرد دیگری. این مشکل فردی نیست و توصیه میشه هر دو به متخصص سکس تراپی مراجعه کنید و تلاش کنید مسئله رو برطرف کنید.

م ش
3 ماه قبل
پاسخ به  ارمان

سلام آقا آرمان عزیز ،گناه پای خودته ،اگر این کار ها رو انجام نمیدی ،به همسرت بگو دوسش داری ،کنارش بشین بغلش کن ،نوازشش کن ،درد دلش را گوش کن ،بعضی از مردان فقط موقع رابطه جنسی می خندند ،خ‌وش اخلاق می شوند خودتون رو بزارین جای زنتون ،بعد مردی خواسته های زنش رو بر ا‌رده نکنه ،زن احساس بی ارزشی میکنه ،ووقتی محبت نبینه ،فکر میکنه شما فقط برای رابطه جنسی اونو می خواهید ،محبت باید قبل از رابطه وهمیشه در جریان باشه تا زن برای سکس آماده باشه،

اشکان
1 ماه قبل
پاسخ به  م ش

یکم هم راجب ما مردان مطلب بنویسین.کل سایت ها و پیج ها شده علت بی میلی زن به مرد.والا. یکی نیست بگه ما مرد ها هم دل داریم.محبت می‌خوایم.توجه می‌خوایم.دیده بشیم.و‌و‌و .همش میگن نیاز های زن رو برآورده کنید.به زن آرامش بدین.بخندین.شادش کنین.انگار مرد ها آفریده شدن به زن خدمت کنند.و ما مرد ها نیازی نداریم؟!!!

حجت
30 روز قبل
پاسخ به  اشکان

دقیقا درسته

مجتبی
2 ماه قبل
پاسخ به  ارمان

سلام من درکت میکنم خیلی سخته بعضی از خانم‌ها اصلا درک ندارن فقط فکر خودشون هستن

محمد
3 روز قبل
پاسخ به  ارمان

سلام داداش،خانوم منم همینجوریه،،،ما الا بیشتر از چهار ماه دخول نداشتیم،،،و دیگه قید سکس رو زدم،،،چون خیلی خیلی بیمیله و انگار نه انگار،،خیلی تو روحیم تاثیر گذاشت و کار به جایی رسیده که خودش متوجه شده کم کاری میکنه،،و حتی اونقدر ناراحت شدم که حتی وقتی میاد دیست میبره اونجامو میگیره که ی رابطه داشته باشیم،بخاطر داشتن خاره ی تلخ پنج سالی که گذروندم کلا زده شدم،،و دستشو پس میزنم،،،میگم نمیخام،،،من فقط بعضی شبا تو خواب جنب میشم،،،ولی از خانومم هرگز تقاضا نمیکنم

جمالی فرد
3 ماه قبل

خانومه من خیلی سرده هر موقع در خواست عمل زناشویی دارم از زیرش در می‌ره چجوری میشه این حالاتی که داره را تغییر داد و عوض بشه تغذیه تاثیر چندانی نداشته واقعا اذیتم و بهم فشار میاد راهنمایی کنید ممنون

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
3 ماه قبل
پاسخ به  جمالی فرد

سلام دوست عزیز؛ متاسفانه در بسیاری از فضاهای مجازی، عده ای از افراد غیر متخصص برای تمام مشکلات جسمی و روانی و عاطفی و بیماری های مختلف، یک نسخه واحد (مصرف گرمی جات و سردیجات!) آن هم برای افراد مختلف با مشکلات مختلف تجویز میکنند. درصورتیکه مشکلات روابط زوجین، میتونه به دلایل بسیار متفاوت (و اختصاصی به اون زوج و رابطه شون ) بستگی داشته باشه. ریشه برخی از این مشکلات ممکنه جسمی و فیزیولوژیک باشه و یا منشاء عاطفی و روانی داشته باشه. پس ارزیابی کیفیت رابطه و تشخیص منشاء مشکل، همچنین بررسی اولویت نیازهای هر دو زوج ضرورت داره تا بتونید مشکل رو حل کنید. توصیه میشه به یک متخصص سکس تراپی مراجعه کنید.

م ش
3 ماه قبل
پاسخ به  جمالی فرد

زن ومرد یک بانک عشق دارن که اگر دراین بانک سرمایه‌گذاری نکنند ،بانک خالی که شود زن و مرد از هم سرد می شوند ،شما باید به همسرت هر ر‌وز وهرشب محبت ‌وتوجه کنی ،حتی اگر خسته باشید ۵دقیقه که می‌توانید همسر را بغل کنید یا دست به سرش بکشید بگ‌یی دوستت دارم .یا یه بوسه /یه قربونت برم / دیدید اینا وقت زیادی نمی خواد ،با این کارا بانک عشق همسرتون پر می‌شود، بعد اون خود به خود بانک شما رو پر می‌کند پس هیچگاه نگذارید بانک عشق خالی شود موفق باشید

امین رحیم پور
4 ماه قبل

چه شکایت هایی واقعا چرا خانوما آقایپن را اذیت میکنند ۹۰درصد تمکین ‌‌‌‌همی رابطه جنسیه خب پس شوهر میکنید چیکا؟!!!!!! فقط بره کار خرید کنه پول بیاره همین ؟!!! یه آقا نیازی نداره؟!!!! خب جواب بدید این عادلانه نیستا

افسانه
2 ماه قبل

خانم ها هم خونه دادی بچه داری و مشکلات مالی را تجربه میکنند ولی بنظرم سردی منشا عاطفی داری مردی که به زنش توجه کردن بلد نیست و مستبدانه زندگی میکنه زنش سرد میشه

احمدسهرابی زاده
5 ماه قبل

بعضی اززنان برای دریافت مهریه وتملک نصف دارایی مردنسبت به شوهرخود بی توجهی نشان میدهند

م ش
3 ماه قبل

آگاهی شما بسیار کمه ،کار مرد در بیرون = با کار زن در منزل ،حالا رفع نیاز جنسی مر د = رفع خواسته های زن ،مثل محبت به زن،رفع نیاز های مادی ،عشق ورزی به زن ،اما بعضی از مردها فکر میکنن نیاز جنسی آقا =نیاز جنسی خانمه که این اشتباهه ،وبسیاری از مردان این تفاوت را نمی شناسند بعد همیشه شاکی هستند ،آقای محترم شما در بیرون کار میکنی ،با خیال راحت میدونی که یکی هست که مواظب بچه ها در منزله ،غذا می پزه ،رفت وروب میکنه،به درس بچه ها میرسه، دوم اینکه زن ومرد شریک زندگی هم هستند شما با کسی در کاری شریک شی چگونه است؟باید هرچیزی که کار می‌کنید را نصف کنید ،چیزی از هم پنهان نداشته باشید ،به هم احترام بزارید و خیلی چیزهای دیگه ،زندگی مشترک هم همینه هرچیزی که به دست میارین باهم نصفه ،حالا قانع شدی،نیاز های همسرت رو رفع کن ،ببین زندگی شیرین می شود ،هر ماه برای همسرت یه هدیه کوچک بخر وسورپرایزش کن ،مثلا عطر ،گل ،شال ،یایک سنجاق ونتیجه اش را ببین

محمد
6 ماه قبل

دل بستن اشتباهه به زن باید به چشم کالا نگاه کرد .بعد از ده سال زندگی زنم منو‌دخترمو‌ول کرد رفت .البته وقتی دستش رو شدکه‌خیانت میکنه.به هرکی می‌رسیده می‌گفته بیا .ولی منه احمق دیر فهمیدم از بس بهش اعتماد داشتم .

م ش
3 ماه قبل
پاسخ به  محمد

برادر عزیز دیدگاه شما به یک زن واقعا اشتباه است بگرد مشکل را در خودت جستجو کن ،وبدان هیچ زنی بی دلیل فرزندانش را رها نمیکند

فواد
8 روز قبل
پاسخ به  محمد

منم دقیقا همین مشکل شمارو داشتم .

مریم
6 ماه قبل

سلام من از دست بعضی رفتارهای همسرم خسته شدم تو وسط پذیرایی خوابش می‌برد خسته شدم از بس گفتم آخرش خودم میشم غرغره چکار کنم به نظرتون

ایمان
5 ماه قبل
پاسخ به  مریم

بزار بخوابه چکارش داری؟! حواست هست که واقعا داری غر می زنی. همه آرزوشون خواب راحته ولی معمولا نصیب افراد پر تلاش میشه. خودتو اذیت نکن به جاش بگو الحمدلله

امین رحیم پور
4 ماه قبل
پاسخ به  مریم

خب بخوابه خواهر من تو با خواب شوهرت چیکار داری توأم برو کنارش بخواب برو‌ تو بغلش والا بخدا 😑

محمد
7 ماه قبل

سلام.به نظر من خانم ها به شدت سرد وبی روح هستند.به شدت پیشمان هستم که ازدواج کردم خواهش میکنم شما اشتباه من را تکرار نکنید به امید روزی که بتونم دل بکنم از این جاده یکطرفه سرد وبی روح….

ایمان
5 ماه قبل
پاسخ به  محمد

بعد از بچه دار شدن اینطوری شده؟ شاغل هست؟ راستش زن من هم همنطوری شده البته بعد از بچه دار شدن. نجی دونم شاید من هم باید هر روز مثل یک پسر هجده ساله به خودم برسم نمی دونم ولی ما همش یا سر کاریم و یا توی خونه کار می کنیم ریخت و پاش بچه و بازی بردن بچه و بچه داری و خستگی. به عنوان یک مرد بیرون کار و خانه دار و بچه دار و وقت ورزش ندار در اوایل میانسالی به پیری رسیدم

ناشناس
3 ماه قبل
پاسخ به  ایمان

😔😔😔😔😔

طیبه خانوم
7 ماه قبل

سلام و تشکر پیشاپیش از پاسخ به سوال اینجانب.
در مورد آداب انعقاد نطفه در کتب گوناگون مستحبات و مکروهات زیادی بیان شده. که رعایت بعضی بسیار مشکل است. مثلا بیان شده که سخن گفتن زن و شوهر هنگام امیزش باعث لال شدن یا نگاه کردن باعث کور شدن فرزند می شود. یا در مورد زمان نزدیکی، زمانهای زیادی منع شده است. می خواستم بدانم این روایات تا چه حد درست است آیا عدم رعایت این مسائل واقعا باعث چنینپیشامدهایی میشود؟ چون من فکر میکنم اکثریت جامعه این مسائل را رعایت نمی کنند پس چرا اکثرا فرزندان سالمی دارند؟

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
6 ماه قبل
پاسخ به  طیبه خانوم

سلام دوست عزیز؛ مواردی که ذکر کردین تاکنون با هیچ مبنای علمی بیان و اثبات نشده. همونطور که خودتون اشاره فرمودید اگه این مطالب پایه علمی و تجربی داشت حداقل باید در کل جهان نسل همه افرادی که با این روایات آشنایی ندارن که اتفاقا غالب جمعیت جهانه ، کر و کور و لال می شدند. بسیاری از این روایات نه تنها سندیت علمی ندارند بلکه از لحاظ روایتی و علم حدیث و روایت هم سندیت صحیحی ندارند.

رضا
3 ماه قبل

باسلام در این‌مورد باید یک کارشناس دینی نظر بدهد.
هنر در فهم حرف بخردان است
نه تعجیل سخن در رد آن است.

مهدی موسوی
4 ماه قبل
پاسخ به  طیبه خانوم

این چرت و پرتا چیه میگی خااااانوم اینا همه چرندیاته آخه مگه میشه حرف نزد ؟!!!!! یا چشمارو بست ۹۹درصد رابطه با نگاه و حرف زدنه 😑😑😑😑متاسفم واسه طرز تفکر بعضی ها

مهرداد
4 ماه قبل
پاسخ به  طیبه خانوم

چرت و پرت رو تاکی میخواهی یدک بکشید دست از خرافات بردارید به همه چیز با خرافات لجن مالیدم و تمسخر دنیا دنبالمون

جمالی فرد
3 ماه قبل
پاسخ به  طیبه خانوم

این چرت و پرتا چیه 🙄🙄🙄🙄

محمد
3 ماه قبل
پاسخ به  طیبه خانوم

خانم عزیز اول شما برو معنی خرافات رو بفهم

محمد
8 ماه قبل

سلام‌ علیک ببخشید من خانومم تا به حال یه دفعه برای رابطه جنسی پیش قدم نشده انگار میل چندانی به رابطه نداره تورو خدا من چکار کنم

ایمان
5 ماه قبل
پاسخ به  محمد

جسارتا با احترام و آرزوی نیک بختی یه سوال دارم. این تحفه رو ا کجا پیدا می کنید می رید خواستگاری شون؟!

داود
8 ماه قبل

سلام من مردی هستم ۴۳ ساله ۲۰ سال با همسرم مثلا زندگی کردم حالا ۵ ماه پیش گفت خونه نیا تو ارامش ما رو به هم میزنی دو پسر دارم نرفتم نه طلاق میگیره نه میزاره من برم منو اواره کرده تو رو به خدا چکار کنم ممنون

مسلم اشرفی
8 ماه قبل
پاسخ به  داود

رابطه زناشویی هم مشکل دارید ؟برای چی میگه خونه نیاد دلیل باید داشته باشه

مسلم اشرفی
8 ماه قبل

سلام من علاقه زیادی به سکس با همسرم دارم ولی خانمم اصلا راضی نیست نظرش این هست که هفته ای یک بار چه کار کنم حداقل در هفته باید سه بار نزدیکی کنم که راحت باشم غیر از این عصبی میشم از نظر پزشکی آیا راه حلی وجود دارد یا نه و آیا روابط این جوری برای هر دو نفر مضر است. ممنون از راهنمایی شما

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
8 ماه قبل
پاسخ به  مسلم اشرفی

سلام دوست عزیز؛ مساله تون خیلی پیچیده و غیر قابل حل به نظر نمیرسه، اما لازمه که مساله تون رو با یک سکس تراپیست یا زوج درمانگر دقیق تر بررسی کنید و راه حل مناسب دریافت کنید.

حجت
4 روز قبل
پاسخ به  مسلم اشرفی

مگه اسبی تو؟ چه خبره تو دلت چیزای زیادی میخواد

داوود اقدسی
8 ماه قبل

اوضاع خیلی خرابه یه دفتر حمایت از مردان بدبخت ایرانی که تو رفع نیاز جنسی شون که حق مسلم خودشونه موندن چرا انقد با اعصاب ما مردا بازی میکنید گناه داریم بخدا

Morfin
6 ماه قبل
پاسخ به  داوود اقدسی

خلقت بشر ناعادلانه بوده متاسفانه نیاز جنسی در مردان را بسیار بسیار بیشتر از زنان قرار داده و همین باعث شده ک مردان این همه اذیت بشن و التماس کنن

م ش
3 ماه قبل
پاسخ به  داوود اقدسی

سلام دوست عزیز اگهرفع نیاز جنسی برای مردان حق مسلم آنهاست، رفع خواسته های زنان هم حق مسلم آنهاست، ۱_ به همسرت بگو دوستش داری ،هر روز ،۲_خواسته هاشو در حد توانت انجام بده ،مثلا هرماه یه هدیه کوچک،بهش توجه کن ،واز همه مهمتر به حرفهایش گوش کن ششدانگ،عشق شما باید به او اثبات شود در ای زمان است کهزن احساساتش آشکار می شود شما را در آغوش مهر خودش می گیرد،همین تفاوت بین زن و مرد باعث سو تفاهم آقایون شده فکر می کنند که زنها پولکی هستند ،یا می خوان باج بگیرند والا به خدا این تفاوت زن ومرد است که اگر درک کنند وهر کس وظیفه خودش را بداند وانجام دهد دیگر این مشکلات پیش نخواهد امد

آسکاریس
23 روز قبل
پاسخ به  م ش

خیلی خیلی از چیزی که گفتید من براش انجام دادم حتی به میل خودم نصف مهریشو دادم بهش ولی بعدازبیست سال زندگی مشترک الان دوساله که جداشدیم، اکثر خانمهایه ایرانی جنبه محبت زیاد و ندارن و ازخود بیخود میشن

محمد
8 ماه قبل

سلام من ۱۹ سالم بود ازدواج کردم خانمم ۱۶ دوتا دختر دارم الان الان ۳۹ سالمه و خانمم ۳۶از وقتی کرونا آمد خانمم ترسید پرو دورا قاعدگیش اثر گذاشت خلاصه دکتر و دوا کردیم بهتر شد ۲سال که مریض بود و خون ریزی و خیلی مسایل حالا هم اصلا حوصله نزدیکی را نداره هر چی هم بهش میگم باخوبی من نیاز دارم اصلا توجه نمی کنه من هم از نظر مالی نیازش را برطرف کردم هم از هرچی که بگی محبت خرید هر چی اهل خیانت هم نیستم ودوست ندارم بالا خره هرکی یه اعتقادی داره خستم کرده ما شدیم ماشین پول سازی وبر طرف کردن نیازهای خانم اینم که اصلا بخوان طلاق بدم دلم برا بچه هام میسوزه اگر هم بخوام صیقه کنم هم مشکلی نیست اما نامردیه خلاصه با این سن سال افتادیم به جق زدن تازه همیشه هم تو مخمونه حالا به نظرتون چیکار باید بکنم تازه حرفم بزنم میگه تو فقط برا شهوت منو میخوای خوب خره چه کنم مهریه ۷۰۰سکه و۱۰۰مثقال طلا وغیره طلاقشم بدم ۵سال باید بدوم حسابام مسدود میشه والا ماشالله پس خفه خون میگرم همون جقو میزنم

ناشناس
8 ماه قبل
پاسخ به  محمد

تغذیه خانوم را تغییر بده و چیزای گرم بهش بده میل را ببره بالا

یه بنده خدا
8 ماه قبل
پاسخ به  محمد

😅😅😅😅😅😅

من هم مثلتوهستم،ولی جق نمیزنم
5 ماه قبل
پاسخ به  محمد

نه داداش،برومشاوره

جواد توتونچی
8 ماه قبل

سلام من 32سالمه میل بالایی دارم هفته ای دو یا سه بار را باید حتما رابطه داشته باشم همسرم از رابطه جنسی داشتن شانه خالی می‌کند به مدت 7سال است ازدواج کرده ایم و حاصل ازدواج مان یه فرزند پسر سه ساله است قبل از فرزندمان هفته ای یک بار را وبا نهایت خواهش و التماس دو بار را زیر بار می‌رفت هفته یک بار عالی بود ولی به دو بار می رسید اکراه داشت الان هفته ای یک بار هم نمیخواهد و ابراز درد میکند و میگوید دخول نکن رابطه سطحی باشد لازم به ذکر است که پسرم را سزارین بدنیا آورده طبیعی نبوده که بگویم مشکل واژینالی به وجود آمده اخه رابطه جنسی سطحی به چه دردی میخورد هیچ مردی زیر بار این خواسته نمی رود بخدا قسم – توروخدا راهنمایی کنید حالم خراب است

Last edited 8 ماه قبل by جواد توتونچی
طیبه بداوی
8 ماه قبل

سلام من خانمی 29ساله وهمسرم 34سال دارندو11سال ازدواج کردیم 2تابچه دارم خیلی سختی کشیدم راستش خیلی سردوبی میلم درسکس میدونم هورمونای بدنم بهم ریخته وخیلی ضعیفم وحساس وزودرنج راستش من درروزدوست دارم باشوهرم باشم ولی شب ازاینکه لمسم کنه اذیت میشم یادوست دارم زودتر تمومش کنه بره نمیدونم مشکلم چیه میگه حداقل چهل دقیقه زمان
می‌خوامتا ارضا بشم منم طاقت ندارم حالم
بهم میریزد لطفاکمکمم کنین شوهرم میلشبالاس راهنمایی کنین

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
6 ماه قبل
پاسخ به  طیبه بداوی

سلام دوست عزیز؛ به روانشناس متخصص بهداشت جنسی یا سکس تراپیست مراجعه کنید. ممکنه در کنار مشاوره نیاز به درمان دارویی هم داشته باشید که زیر نظر پزشک متخصص انجام میشه.

نریمان
8 ماه قبل

سلام من ۹سال پیش زنم ازمجدا شد و یه پسر ازش داشتم بعد یه سال ازدواج مجدد کردم و با یه دختر ازدواج کردم و بهم قول داد که از پسرم مراقبت کنه ولی بعد از چند روز بعد از ازدواجمون زد زیر قولش و نمیخاست اجازه بده پسرم پیشمون باشه و با من بحث میکرد و به قهر ب خونه پدرش میرفت الان هشت ساله سالی چهار بار به مدت یه ماه یا بیست روز به قهر میره و من با درخاست تمکین و خواهش اونو برمیگردونم و همیشه بهم میگه یا من یا پسرت الان دیگه خسته شدم از این وضعیت پول مهریه هم ندارم بهش بدم من چه کاری را باید انجام بدم که هم خدا رازی باشه هم پسرم و هم زنم

اکبر
5 ماه قبل
پاسخ به  نریمان

به نظر آدم عاقل از یه جا دوبار گزیده نمیشه

حامد موسوی
8 ماه قبل

گوه تو این گرونی و بدبختی که شبانه روز سگ دو می‌زنیم آخرش نه صاحب خونه میشیم نه کار درست و حسابی پیدا میشه تو مملکتی زندگی میکنیم که خط فقر رسیده به 18میلیون و ماهی 7تومنم در آمد نداریم نه میتونیم زن بگیریم که نیاز جنسیمون رفع بشه باید مث سگ به خودمون بپیچیم تا به گناهی ام آلوده نشیم خدایی نکرده تا حالا هم چپ به ناموس کسی نگاه نکردم بخدا فشار جنسی داریم 😭😭 توانایی رفع نیازهانونم نداریم سه تا پسر هم توی خونواده ایم همه تحصیل کرده ی بیکار متاسفم برای پسر بودنم خسته شدم وگرنه هر پسری میخواد زن بگیره و نیازش همه جوره برآورده بخدا خیلی سخته یکی ام به فکر جوونای جامعه نیست

م ش
3 ماه قبل
پاسخ به  حامد موسوی

سلام دوست عزیز شما دنبال کار برو هست نگو این کار در شان من نیست ،جوینده یابنده است حالا که جوان خوبی هستی ،سعی کن خوب بمانی ،واگر می خواهی زندگی خوبی داشته باشی با کسی دوست نشو ،وسنتی ازدواج کن دوست عزیز چه کسی به فکر شما باشد در صورتی که خدا رو داری ،دست پدر و مادرت را ببوس واز آنها بخواه که برایت دعا کنند ،فقط از خدا بخواه ببین چگونه راه‌ها برایت باز می ش‌د از شما حرکت از خدا برکت موفق وخوشبخت بشی انشااله،

آرش کاویانی
8 ماه قبل

سلام بنده یه چهار سالیه ازدواج کردم زنم تو رابطه سرده از سکس دوری می‌کنه بهونه میاره عمدا سرشو به کارای خونه گرم می‌کنه مبادا درخواست رابطه بشنوه واقعا خسته شدم

م ش
3 ماه قبل
پاسخ به  آرش کاویانی

آقای کاویانی عزیز ،اگر در سکس مشکل داری ،پشت بهانه های همسرت ،خواسته ای نهان است،یا ازش ایراد گرفتی ،یا خواسته هاشو انجام ندادی ،یا بهش توجه نمی کنی ،اگر به زن توجه نشه اون فکر میکنه شما اونو فقط به خاطر رفع نیاز جنسی خودتون می خوای ،آقایونی که می خونند بدونن شما اول باید عشق خود را به زن ثابت کنید ،یعنی به او بگویید که دوستش دارید هم زبانی ،هم عملی ،در آغوشش بگیرید ،نوازش ،بوسیدن ،نگویید پر رو می شود ،شما طی روزهای قبل از رابطه جنسی باید به او عشق زبانی وعملی نشان دهید تا او برای سکس آماده شود

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره