به راحتی وقت مشاوره بگیرید

همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.

مشاور کنکور تجربی 99

مشاور کنکور تجربی 99

مشاور کنکور تجربی 99

آزمون ورود به دانشگاه که در ایران تحت عنوان کنکور شناخته شده است یکی از مراحل تاثیر گذار و تعیین کننده در زندگی دانش آموزان محسوب می شود. گذر با موفقیت از این آزمون نیازمند برنامه ریزی دقیق و پشتکار بالاست اما آنچه که بیشتر افراد به آن توجه نمی کنند مدیریت استرسی است که در این شرایط گریبان گیر دانش آموزان است . در میان رشته های مختلفی که در دبیرستان تدریس می شود ، دروس رشته تجربی از اهمیت و پیچیدگی خاصی برخوردار است و به همین دلیل کمک گرفتن از متخصص برای گذر درست از این مرحله از اهمیت بالایی پیدا می کند. مشاور کنکور تجربی 99 فردی است که می تواند دانش آموز را هم در مسائل درسی و هم از لحاظ روحی پشتیبانی کرده و تا رسیدن به هدف همراه دانش آموز باشد. به همین دلیل آنچه که اهمیت پیدا میکند شناخت درست از مسئولیت های مشاور کنکور تجربی 99و پیدا کردن مشاور کنکور تجربی درست و مناسب دانش آموز است.

مشاور کنکور تجربی 99 ، مشاوری است که به والدین / دانش آموزان و سازمان ها در برنامه ریزی آموزشی کمک می کند.  مشاور آموزشی یک حرفه ای در زمینه آموزش است که از تجربه خود در تدریس برای کمک به برنامه درسی و سایر مواردی که مدارس ، سازمان ها و والدین ممکن است با آنها روبرو شود استفاده می کند.

شناخت درست از وظایف مشاور کنکور تجربی   به شما در پیدا کردن مشاور خوب کمک می کند. مشاور کنکور مجموعه مهارت های متنوعی دارندکه به آنها امکان همکاری با معلمان ، سرپرستان و والدین را در تمام سطوح آموزش می دهد. آنها دارای مهارت های ارتباطی کتبی و شفاهی فوق العاده با جزئیات و سازماندهی کاملی هستند. مشاور کنکور تجربی 99 مجریانی باتجربه هستند که می توانند پیام خود را ویژه هر مخاطب تنظیم کنند. آنها راه حل هایی ارائه می دهند و با دانش آموزان ، معلمان و مدارس ارتباط برقرار می کنند تا شانس موفقیت دانش آموزان را افزایش دهند.

مشاور کنکور تجربی 99

همانطور که گفتیم یکی از وظایف اصلی مشاور کنکور تجربی 99 پشتیبانی دانش آموز در مواجهه با مشکلات روحی و استرس و افسردگی ناشی از این دوران سخت است. احساس بیش از حد اضطراب می تواند باعث شود دانش آموز در آزمون ورودی دانشگاه ضعیف عمل کند، حتی اگر مطالب  را بداند اضطراب و استرس می تواند مانع از تسلط او در امتحان شود. در این مرحله کمک گرفتن از یک مشاور کنکور تجربی می تواند مانع بروز چنین مشکلاتی شود. در کنار تمام وظایفی که مشاور کنکور تجربی 99 در قبال خود دانش آموزان دارند بخشی از کار مشاور در برابر والدین دانش آموزان تعریف می شود .

از آنجایی که والدین می خواهند فرزندانشان عاشق یادگیری باشند و از آموزش خود برای موفقیت استفاده کنند. برخی از خانواده ها از خدمات یک مشاور کنکور تجربی 99 را برای مطابقت فرزندشان با محیط مناسب یادگیری به استفاده می کنند، که می تواند شامل مشاور مدرسه دولتی یا خصوصی  یا شامل خدمات درمانی کمکی برای کمک به دانش آموزان باشد. در کنار این موضوع خود والدین نیز برای عبور از شرایط بحرانی و موفقیت بیشتر در کمک به فرزندانشان در این مدت نیاز به استفاده از خدمات مشاور و در تماس بودن با وی دارند.

در این جا برای شناخت درست از روند مشاوره چند مورد از توصیه هایی که مشاور کنکور تجربی 99 برای دانش آموزان دارند را بررسی میکنیم :

  1. اهداف واقع بینانه تعیین کنید.

تعداد معدودی از افراد در امتحانات ورود دانشگاه نمره کاملی کسب می کنند … در واقع برای ورود به بهترین دانشگاه های کشور نیز کسب درصد های کامل  نیاز نیست . با این حال ، بسیاری از دانش آموزان احساس می کنند که باید نمره کامل کسب کنند. از قضا ، وسواس بیش از حد برای این نمره عالی می تواند شما را به یک انسان عصبی کامل تبدیل کند و همین موضوع سبب شود که در واقع نمره کمتری را نسبت به آنچه که نیاز است ، بدست آورید.

این مقاله هم بخوانید  مشاوره استرس تحصیلی

اشتباه نکنید  یک  مشاور کنکور تجربی 99 هرگز به شما نمی گوید که هر کسی به سادگی می تواند حداقل درصد مورد نیاز خود را بدست آورد ،بلکه شما باید چیزی بالاتر از حداقل نمره خود را به عنوان یک هدیه سرگرم کننده برای خود در نظر بگیرید ، نه به عنوان یک مبارزه جدی ، زندگی و مرگ. به دست آوردن درصد مورد نیاز دانشگاه هدفتان ،پیروزی واقعی است – هر امتیاز اضافی در بالای آن مطلوب است … اما به یاد داشته باشید که این ها فقط قاشق مربا خوری روی کیک هستند.

مشاور کنکور تجربی 99

 

  1. اعتماد به نفس را با یک برنامه مطالعه دقیق و در عین حال انعطاف پذیر ایجاد کنید.

هنگامی که با تنظیم یک نمره هدف واقعی ، اعصاب پیش آزمون خود را در کنترل خود قرار داده اید ، یک برنامه مطالعه منطقی برای کمک در راه رسیدن به آن هدف قرار دهید. همانطور که برنامه ریزی می کنید ، به این فکر کنید که چقدر سریع قادر خواهید بود مهارت های کنکور مانند سرعت در تست زنی و … را کسب کنید.

برنامه مطالعه ای را تنظیم نکنید که شما را مجبور کند خیلی سریع مراحل مقدماتی را طی کنید – تنظیم سرعت اشتباه می تواند باعث شود شما احساس افسردگی و دلسردی کنید. یک برنامه مطالعه ضعیف طراحی شده می تواند بدترین چیزی باشد که قبل از امتحان بر اعصاب شما تاثیر می گذارد.

شاید دقیقاً نتوانید بدانید که افزایش مهارت های لازم برای آزمون سراسری در شما چقدر طول خواهد کشید ، اما احتمالاً می توانید یک جدول زمانی را تصور کنید که درست به نظر می رسد و باعث می شود احساس اطمینان کنید و به این ترتیب  با ایجاد انعطاف پذیر برنامه مطالعه خود با اضطراب خود مبارزه کنید. برخی از مهارت های امتحان زمان بیشتر از حد انتظار برای تسلط نیاز دارند – این را در برنامه خود حساب کنید و برای  وقوع تأخیر آماده شوید. برای به حداقل رساندن استرس ، اطمینان حاصل کنید که در برنامه مطالعاتی شما ، اتفاقاتی مانند مریضی ، مسائل خانوادگی و مسئولیت های زندگی غیرقابل پیش بینی ، دیده شده و با وقوع هر کدام از آنها شما دچار استرس مضاعف نخواهید شد.

به توصیه مشاور کنکور تجربی 99 مهمتر از هر چیز دیگر ،  این است که از  میزان زمانی که برای آمادگی آزمون در یک هفته معین دارید ، آگاه باشید. ممکن است این ساعت از چهار یا پنج ساعت در روز تا دوازده ساعت متغیر باشد اما آنچه که از اهمیت زیادی برخوردار است در نظر گرفتن شرایط روحی و جسمانی شما در زمان برنامه ریزی است. انتخاب زمان بیش از ظرفیت شما موجب ایجاد اختلال در سیستم عصبی و در نتیجه نا کارآمدی شما می گردد.

  1. از خودتان خوب مراقبت کنید

برای به حداقل رساندن اضطراب و استرس در روزهای باقی مانده تا روز کنکور، مدتی را برای استراحت و لذت بردن خود قرار دهید. در طول جلسات طولانی مطالعه ، به خودتان استراحت دهید تا میان وعده بخورید ، یک نوشیدنی خنک و خوب بخورید و از جای خود بلند شوید و حرکت کنید و اطمینان حاصل کنید که هر هفته برای انجام کارهایی که از آن لذت می برید وقت دارید – با بودن در کنار خانواده و دوستان ، تماشای برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود ، پیاده روی خوب … همه این موارد اعصاب و آرامش شما را آرام کرده و روح شما را دوباره شاد می کند. اگر می خواهید اعصاب خود را تحت کنترل داشته باشید و تمرکز خود را حفظ کنید ، این کار به شدت ضروری است.

 

4.7/5 - (15 امتیاز)
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها

پاسخگوی شما 9 صبح الی 9 شب

phone 02188216100 formرزرو وقت