به راحتی وقت مشاوره بگیرید

همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.

مشاور کنکور ریاضی 99

مشاور کنکور ریاضی 99

مشاور کنکور ریاضی 99

آزمون ورود به دانشگاه در ایران یک آزمون است که به عنوان یکی از ابزارهای دریافت پذیرش در آموزش عالی در ایران استفاده می شود.  سالانه تعداد زیادی از دانش آموزان برای پذیرش در مؤسسات ممتاز در این آزمون شرکت می کنند. ماهیت کنکور و تاثیر بسزایی که در زندگی هر فرد دارد باعث شده که به بخش مهمی از زندگی دانش آموزان ایرانی تبدیل شود. موفقیت در آزمون سراسری نیازمند تلاش بسیار است و این موفقیت تنها با یک برنامه ریزی دقیق و کارآمد امکان پذیر است. اطلاع از همه ی مطالب و نکات مربوط به کنکور مانند نحوه مطالعه و برنامه ریزی درسی ، شناخت بهترین منابع و کتب، آشنایی با تکنیک های تست زنی ، مدیریت کردن درست زمان و … باعث می شود تا داوطلب نتیجه بهتری را در آزمون کسب کند. در میان رشته هایی که در دوره دبیرستان وجود دارد رشته ریاضی از پیچیدگی و سختی خاصی برخوردار است.  وجود دروس متنوع و سنگین و همچنین نیاز به تسلط بر تمام تکنیک ها و روش های یادگیری از حفظیات تا تحلیل در این رشته موجب شده است که برای موفقیت در کنکور ریاضی نیاز به افزایش مهارت های تحلیلی و تفکر پویا و برنامه ریزی دقیق و کارآمد و همچنین کنترل استرس و فشار ناشی از آن ، از اهمیت بسزایی برخوردار شود از این رو مراجعه به مشاور کنکور ریاضی 99 توصیه می شود.

مشاوره کنکور،  نوعی مشاور است که معمولاً در دوره دبیرستان و مخصوصا سال پیش دانشگاهی با دانش آموزان کار می کنند . مشاور کنکور ریاضی 99 به دانش آموز کمک می کند تا در درجه اول با در نظر گرفتن استعدادها و علایق خود رشته مناسب در زیر شاخه ریاضی و فیزیک را انتخاب کرده و با توجه به آن اهداف و برنامه های مناسب دانش آموز را در طول سال تحصیلی برنامه ریزی می کند.

مشاوره کنکور تلفنی

وظایف مشاور کنکور ریاضی 

یک سؤال متداول که دانش آموزان در مواجهه با مشاور کنکور ریاضی 99 دارند این است که یک مشاور کنکور در واقع چه کارهایی را انجام می دهد. این نوع مشاور باید مطابق با الزامات و دروس تعیین شده و سوابق تحصیلی هر دانش آموز به صورت جداگانه و با تحلیل های کارشناسی برنامه ای مختص به دانش آموز ارائه دهد.

آنچه که یک مشاور کنکور ریاضی 99 را از سایر مشاوران متمایز می کند داشتن احساس مسئولیت در قبال مسائلی فراتر از درس و نمرات دانش آموز است . دانش آموزان تجربه ای ندارند و بنابراین نمی توانند به طور مؤثر تحلیل کنند و با اطمینان انتخاب خود را برای قرار گرفتن در مسیری خاص انجام دهند. یک مشاور خوب باید به دانش آموز کمک کند تا نه تنها به درستی در مورد رشته و حرفه آینده خود تصمیم بگیرد ، بلکه در مقابل فشار ها و استرس ها و مشکلات دیگری که در این بازه زمانی برای دانش آموز به وجود می آید ، به او کمک کند.

بیشتر بخوانید : مشاوره تلفنی تحصیلی

استرس بیش از حد می تواند در زندگی روزمره عملکرد منفی داشته باشد و باعث ایجاد اختلال در زندگی روزمره دانش آموز شود که متاسفانه اجتناب از آن به تنهایی کار دشواری است به همین دلیل مشاور باید در این زمینه به دانش آموز کمک کند. همچنین جدا از نیازهای اصلی ،بعضی  از دانش آموزان ممکن است در برخی از موضوعات و مهارت ها (به عنوان مثال نوشتن ، ریاضیات ، تفکر خلاق) ضعیف تر باشند و یک مشاور باید این دانش آموزان را به سمت کلاس هایی سوق دهد که این نقاط ضعف را تقویت می کنند و این مهم  با توجه به دانش شخصی بیشتری که مشاور از دانشجو دارد شکل می گیرد. یک مشاور همچنین باید در جریان  تغییرات و ناهماهنگی های ناگهانی که در زندگی شخصی دانش آموزان رخ می دهد ، باشد.

از این رو پیدا کردن مشاور مناسب با توجه به روحیات و شرایط هر فرد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . از آنجایی که سال کنکور از تاثیرگذار ترین مقاطع زندگی هر فرد است پیدا کردن همراه و مشاور درست برای رد شدن موفقیت آمیز از این مرحله زندگی اهمیت به شدت بالایی دارد. از این توصیه می شود که برای انتخاب مشاور درست، زمان کافی و تحقیقات لازم انجام پذیرد.

در اینجا ما نکات ساده ای را که هر مشاور کنکور ریاضی 99  به شما توصیه خواهد کرد قرار داده ایم تا قبل از مراجعه به مشاور کنکور ریاضی 99  با فضای کاری و توصیه های مشاور بیشتر آشنا شوید.

  1. برنامه های درسی و الگوی خود را بشناسید :

دانش آموزان باید جزئیات کامل مربوط به الگوی امتحان و برنامه درسی آزمون ورودی را داشته باشند. تهیه هر موضوعی شانس شما برای واجد شرایط بودن آزمون را افزایش می دهد. دانش آموزان معمولاً از فصل های کم اهمیت تر می شروع به درس خواندن می کنند ، اما برای به دست آوردن نتایج خوب ، باید برنامه درسی کامل را تهیه کنید و با دقت بیشتری ترتیب مطالعه خود را بچینید که در این مود مشورت کردن با یک  مشاور کنکور ریاضی 99  می تواند بسیار کارساز باشد . زیرا هر سؤال مهم است. بخش های ضعیف خود را بفهمید – دانش آموزان هوشمند بخش های ضعیف خود را در اولویت قرار می دهند تا بتوانند حداکثر تعداد سؤالات را حل کنند. فقط به این دلیل که سخت است از هر مبحثی صرفنظر نکنید ، آنها را آماده کنید و زمان بیشتری برای شناخت مفاهیم اختصاص دهید. کتاب های کمتری را دنبال کنید- همیشه برای تهیه بهترین و کمترین کتاب ها آماده شوید. استفاده از تعداد بیش از اندازه ای از کتاب ها باعث سردرگمی می شود زیرا هر نویسنده برای توضیح یک موضوع ، زبان خاص خود را دارد. معمولاً دنبال کردن بیش از حد بسیاری از کتاب ها بیشتر وقت و کیفیت را درگیر می کند. برای جلوگیری از این امر ، همیشه از بهترین و کمترین کتاب ها را با کمک مشاور کنکور ریاضی 99  خود تهیه کنید .اطمینان حاصل کنید که کل برنامه درسی حداقل یک ماه قبل از زمان برنامه ریزی شده را تهیه خواهید کرد.

  1. یادداشت های دست نویس خود را بسازید .

به جای یادداشت برداری از دانشجویان دیگر ، پیشنهاد می شود یادداشت های دست نویس خود را بسازید. در انجام این کار دو مزیت وجود دارد ، در مرحله اول به شما کمک می کند تا موضوعات را به روشی بهتر به خاطر بسپارید. ثانیا ، وابستگی شما به دیگران را از بین می برد. یادداشت های خود نوشتار باعث روشن شدن مفهوم می شوند و باعث می گردد مطالب برای مدت طولانی تری در حافظه بماند.

این مقاله هم بخوانید  کنترل استرس کنکور

تیم مشاوره کنکور

  1. همیشه ساعاتی مشخص برای استراحت نگه دارید .

بسیاری از دانش آموزان مطالب  را در عجله تکمیل برنامه درسی فراموش می کنند. اما اگر می خواهید درست تست بزنید ، بایدبعد از اینکه هر مطلب و فرمول را حفظ کردید با مشورت مشاور کنکور ریاضی 99  زمانی را به استراحت ذهنی اختصاص دهید تا به درستی مطالب را به حافظه بسپارید. از این رو ، کارشناسان پیشنهاد می کنند که همیشه روزانه چند ساعت برای استراحت وقت بگذارید. هرچه بهتر استراحت کنید شانس شما برای حفظ اطلاعات بیشتر خواهد بود.

  1. حل سوالات سال های گذشته.

اگر فکر می کنید صرفا خواندن مطالب هر موضوع درسی برای موفقیت در آزمون سراسری کافی است ، دوباره فکر کنید. بعضی اوقات ، شما کاملاً آماده هستید اما امتحان شامل یک سؤال ساده و به شکلی تلنگر است و نبرد را از دست می دهید. برای دانستن نوع سؤال پرسیده شده و چگونگی مقابله با سوالات فریبنده ، حل نمونه مقالات و سوالات سال گذشته بهترین گزینه است. دانش آموزان باید پس از تهیه برنامه درسی کامل ، این سولات را حل کنند تا از سطح آمادگی آزمون خود مطلع شوند.

  1. دور ماندن از تلفن های همراه .

مهمترین کار در حین آماده شدن برای هر امتحان ، دوری از حواس پرتی است و امروزه ، تلفن های همراه بزرگترین حواس پرتی هستند. هر بار که مطالب شبکه های اجتماعی خود را چک می کنید ، وقت گرانبهای آماده سازی خود را از دست می دهید. بنابراین ، بدون هدر رفتن وقت با کیفیت ، شروع به آماده سازی با فداکاری و تمرکز کامل کنید.

آخر اینکه با مصرف رژیم غذایی مناسب و خواب کافی ، سالم بمانید. یک فرد سالم بهتر می تواند درصد شانس خود را برای موفقیت بالا ببرد.

4.7/5 - (12 امتیاز)
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها

پاسخگوی شما 9 صبح الی 9 شب

phone 02188216100 formرزرو وقت