به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
مشاوره رابطه با دوست پسر

مشاوره رابطه با دوست پسر

مشاوره پسری که رابطه میخواد

امروزه بسیاری از جوانان دیگر به ازدواج سنتی تن نمی‌دهند. و ترجیح می‌دهند طرف مقابل‌شان را خودشان بر پایه شناخت و آگاهی انتخاب کنند. این نوع روابط به خودی خود بد نیست و حتی می‌تواند موثر و سازنده باشد. به شرط اینکه افراد به خودشناسی و خودکنترل‌گری کافی رسیده باشند و بتوانند روابطشان را به خوبی مدیریت کنند. و بدانند که هر رفتاری در این زمینه چه نوع نتایجی در پی دارد. این نوع روابط چه در جوامع غربی و چه در جامعه اسلامی ما متداول و عرف است. اما باید دید که نظر مشاوره رابطه با دوست پسر و روانشناسان در این خصوص چیست. و چه تدابیری برای این دوران می‌اندیشند.

یکی از تبعاتی که این نوع روابط دارند، این است که معمولا با برقراری رابطه جنسی همراه هستند. درواقع شما وقتی با کسی که به او علاقه دارید، وقت بگذرانید داشتن کشش جنسی به او هم یک اتفاق طبیعی و قابل پیش‌بینی است. بنابراین اگر تصمیم می‌گیرید وارد روابط قبل از ازدواج شوید، باید این احتمال را هم بدهید که روابط جنسی را تجربه می‌کنید. درنتیجه لازم است بدانید که عواقب داشتن این نوع روابط چیست و چه تاثیراتی در زندگی شما می‌گذارند. در این مقاله قصد داریم در خصوص عواقب و تاثیرات روابط جنسی قبل از ازدواج و مشاوره رابطه با دوست پسر و همچنین رایج‌ترین دلایلی که باعث داشتن این نوع روابط می‌شود،  با شما صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

برخی از رایج‌ترین دلایلی که باعث داشتن روابط جنسی قبل از ازدواج می‌شوند

رابطه جنسی، تضمینی برای ادامه

بعضی از دختران فکر می‌کنند که با برقراری روابط جنسی می‌توانند طرف مقابل‌شان را به رابطه پایبند کنند. و آن‌ها را برای بودن و ماندن در کنارشان ترغیب کنند. این درحالی است که مردان همیشه این‌طور فکر نمی‌کنند. متاسفانه بعضی از پسران تنها در پی ارضا نیاز جنسی‌شان هستند. و به جز رابطه جنسی، انتظار دیگری ندارند. همچنین ممکن است بعضی از پسران کشش جنسی خود را به جای عشق تلقی کنند، و در پی احساسات زودگذر و هیجانی به یک دختر نزدیک شوند. و بعد از ارضا نیاز جنسی متوجه شوند که احساسات‌شان عمیق و واقعی نبوده است. درنتیجه باید بدانید که داشتن رابطه جنسی تضمینی برای ادامه نیست. بهترین کار این است که قبل از شروع این‌گونه روابط با یک مشاوره رابطه با دوست پسر صحبت کنید.

مشاوره رابطه با دوست پسر

تنها بار اول تحت کنترل شماست

بیشتر دختران و پسران بعد از اینکه تنها یک بار رابطه جنسی را تجربه کردند، دیگر نمی‌توانند جلو آن را بگیرند. و یا آن را کنار بگذارند. پس همه چیز به اولین رابطه جنسی بستگی دارد که با هم تجربه می‌کنید. باید به یاد داشته باشید که رابطه جنسی در دوران دوستی می‌تواند مانند جایگاهی که در روابط زناشویی دارد، به بهبود رابطه عاطفی شما کمک کند. همچنین می‌تواند به خاطر زمان و مکان غلطی که دارد، روی روابط شما تاثیر سوء بگذارد. پس بهتر است قبل از برقراری این نوع روابط خوب فکر کنید و یا حتی با یک مشاوره رابطه با دوست پسر صحبت کنید.

تاثیر محیط و شرایط

بعضی از افراد معتقدند که جو حاکم بر فضا آن‌ها را به سمت داشتن این نوع روابط سوق می‌دهد. درواقع رسانه‌ها، وضعیت جامعه، رفتار دوستان، تفکرات و رفتارهای اطرافیان و نگرش خانواده می‌تواند روی برخورد و تصمیم‌گیری افراد در خصوص این موضوع به ویژه در سن کم تاثیر بگذارد.

این مقاله هم بخوانید  مشکلات زناشویی

عواقب روابط جنسی قبل از ازدواج

از دست دادن بکارت دختران

در جامعه امروز ما بکارت برای خیلی از افراد مهم تلقی می‌شود. به اندازه‌ای که حتی بعضی از دخترانی که پرده بکارت ندارند، حاضر به گفتن حقیقت نبوده و به هر نحو سعی در پنهان کردن آن می‌کنند. این امر می‌تواند تاثیر بدی روی روحیه و رفتار دختر بگذارد. و به نوعی او را وادار به دروغ گفتن و دورویی کند. درحالی که داشتن صداقت هم برای او عواقب خوبی ندارد. دخترانی که قبل از ازدواج روابط جنسی را تجربه می‌کنند، و از طرف مقابل‌شان جدا می‌شوند، دچار این نوع مشکلات و دغدغه‌ها می‌شوند.

عقب‌نشینی پسران

بعضی از دختران داشتن روابط آزاد و راحت را نوعی حق امتیاز و حتی برتری برای خودشان می‌دانند . و تصور می‌کنند که دختری که خود را محدود نکند، برای پسران جذاب‌تر است. این درحالی است که پسران هم نگاه متفاوتی به این وضع دارند. آن‌ها درحالی که از پیشنهاد رابطه جنسی یا مساعد بودن اوضاع برای برقراری این نوع روابط ناراحت نمی‌شوند، اما نگاه خوبی هم درخصوص دختری که در جلسات اول آشنایی تن به روابط جنسی بدهد، ندارند. درواقع روابط جنسی باید به موقع و در مکان درست خود انجام شود. این روند بیشتر روی زندگی و آینده دختران تاثیر می‌گذارد. درنتیجه پسران هم انتظار دارند که خود دختران بیشتر در مورد این موضوع نگران باشند. در این خصوص و درمورد روحیات و برخورد با پسران بهتر است با یک مشاوره رابطه با دوست پسر صحبت کنید.

احتمال بارداری ناخواسته

یکی از احتمالاتی که بعد از رابطه با دوست پسر و روابط جنسی وجود دارد، بارداری است. درصورتی که در جامعه سنتی و مذهبی ایران بدون ازدواج صاحب فرزند شوید، باید منتظر رفتارها و برخوردهای بد و منفی زیادی از اطرافیان‌تان باشید. به همین دلیل است که بارداری در این ایام برای خیلی از افراد ترسناک و ناراحت‌کننده است. همچنین فرزندی که در این روابط به وجود بیاید، قانونا هیچ حقی ندارد. و به نوعی از طرف جامعه هم طرد می‌شود.

احتمال ابتلا به انواع بیماری‌های مقاربتی

رابطه با دوست پسر و روابط جنسی پرخطر چه قبل از ازدواج چه بعد از ازدواج خطرات خاص خود را دارد. و می‌تواند باعث ابتلای فرد به برخی از بیماری‌های جنسی شود. رابطه جنسی با کسی که شناخت کافی از او ندارید و از وضعیت سلامت و بهداشت او مطمئن نیستید، چندان عاقلانه نیست. در مورد زمانی که شما روابط جنسی متعدد با افراد مختلف داشته باشید، بیشتر صدق می‌کند.

تاثیرات منفی این گونه روابط روی روابط جنسی بعد از ازدواج

در دوستی‌های قبل از ازدواج فرد تعهد خاصی به کسی ندارد. و می‌تواند با افراد مختلف وقت بگذراند. این کار به نوعی باعث تنوع‌طلب و پرتوقع شدن او هم می‌شود. این عادت منفی می‌تواند بعد از ازدواج هم روی فرد تاثیر بگذارد. درواقع همسر شما شاید نتواند خصوصیت مثبت تمام پارتنرهای قبلی‌تان را در اختیار شما قرار دهد. همچنین در دوران زناشویی شما مسئولیت‌ها و در عین حال محدودیت‌هایی دارید که باعث می‌شوند نتوانید مانند قبل تفریح کنید و از زندگی لذت ببرید. هرچند این تعهد آرامش و آسایش روحی در پی دارد که درک ارزش آن به خود فرد برمی‌گردد.

 

4.6/5 - (358 امتیاز)
436 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
محمد رضا
11 روز قبل

من پسرم 17 سالمع دختر عمه ام را دوست دارم
اونم جوری رفتار میکنه که من رو دوست داره ولی وقتی نزدیکش میشم ازم دوری میکنه
چیکار کنم یکی بهم بگع؟

Last edited 11 روز قبل by محمد رضا
gbgb
11 روز قبل

سلام حال شما بنده 21 سالمه و با دوست پسرم قصد ازدواج داریم، ینی ایشون کلا خواستگار من هستن اما چون دستش پر نیست فعلا موکولش کردیم به چندماه بعد شاید عید هم نامزد کنیم
جفتمون هم اولین رابطة احساسی مونه اما مشکل من اینه که من میگم بعد عقد رابطه داشتیم ایشونم موافق بودن ولی الان دیگه داریم رد میدیم خیلی خطرناک شدیم و ایشون خیلی اصرار داره میکنه که منم به شدت خودم مایلم ولی نمیخام بخاطر شهوت عقایدم رو زیر پا بزارم میشه منو راهنمایی کنین

مهتاب
14 روز قبل

سلام وقتتون بخیر ، من ۲۱ سالمه و چند روزی هست با پسری حرف میزنم ، هنوز حضوری همو ندیدیم ولی تو فضای مجازی آشنا شدیم و خیلی تمایل داشت باهم بیشتر صمیمی بشیم ، بعد دوروز ازش پرسیدم معیارات برای یه رابطه چیه و چه توقعاتی داری ؟ تمام مواردی که گفت مثل درک و احترام و …. رو قبول داشتم و بهش گفتم اما سر یک موردی به مشکل برخوردیم و اونم رابطه ی جنسی بود ، بهش گفتم من قبل از ازدواج دوست ندارم همچین رابطه ای داشته باشم ، خیلی عصبانی شد و واقعا باهام بد حرف زد منم تنها کاری که به ذهنم رسید بلاک بود چون توان بحث کردن نداشتم ، بعد چند روز با یه اکانت دیگه پیام داد و خواست که دوباره باهام ارتباط برقرار کنه گفت خیلی ناراحتم کردی بلاک کردی اصلا اگه نمیخوای رابطه جنسی داشته باشیم اشکالی نداره فقط دیگه بلاک نکن بیا صحبت کنیم ، گفتم باشه هرچی شد دیگه بلاک نمیکنم شرایطمو واسش توضیح دادم که شب نمیتونم بیام بیرون و خانواده ی سختگیری دارم ، مسافرت نمیتونم بیام و برای رابطم هم باید یه حد و مرزی باشه ، قبول کرد و باهم اوکی شدیم . ممکنه این هفته همو ببینیم ، اما حس میکنم تقریبا یکی دوروزه که خیلی کمتر باهام حرف میزنه وقتی بهش گفتم گفت که درگیر بوده نمیدونم این روند ادامه داره یا نه؟ میخواستم بدونم اصلا تو شروع رابطه با همچین پسری چطوری باید برخورد کنم ؟ محبت کردن اشکالی داره یا نه ؟ و اینکه خودش خیلی مواقع شوخ طبع میشه ، بهم گفته بود که کمبود محبت داره و چند وقت پیش گریه کرده بود که چرا کسی نیست دوستم داشته باشه و دلش میخواد ما مراقب هم باشیم ، ممنون میشم راهنماییم کنید که طرز صحبت کردنم باهاش چه شکلی باشه ؟ بعضی وقتا یهو بداخلاق میشه 🙂 خودشم یه بار ازم پرسیده بود اگه سرت داد بزنم چیکار می‌کنی ؟ اصلا یه شخصیت عجیبی داره به نظرم ، هنوز بهش وابسته نشدم که اذیت بشم ، به خاطر همین ازتون می‌خوام لطفا کمکم کنید چه جوری باهاش حرف بزنم ؟ تا چه حد بهش محبت کنم ؟ و از کجا مطمئن بشم دروغ میگه یا نه؟ اصلا دیگه نمیدونم در مورد چی باید حرف بزنیم باهم ؟ بعضی وقتا حس میکنم همش من حرف میزنم :))

Nazghol
20 روز قبل

دخترم ۲۰ سالمه ۵ ساله با پسری دوست صمیمی بودم حالا ۶ ماهه رل زدیم جفتمون علاقه مند ب برقراری رابطه ایم ولی من میترسم اون منو ببینه و ازم خوشش نیاد اون همش میگه اگه نخوای هیچکاری نمیکنم ولی تو معاشقه تا یه جایی پیش میریم و من استپ میدم . بنظرتون چیکار کنم

Elaheh
27 روز قبل

سلام من یه دختر ۲۴ ساله هستم با یه پسر هم سن خودم ۴ ماه قبل اشنا شدم الانم باهم حرف میزنیم از کاراش رفتاراش مشخصه خیلی بهم علاقه داره ولی من اعتماد ندارم خیلیم بهم گفته ک بیا باهم رابطه داشته باشیم ولی من قبول نکردم اونم میگه نیاز دارم واقعا نمیتونم با هیچ دختر دیگه ام رابطه داشته باشم لطف میکنید ک راهنماییم کنید ک چکار کنم جدا بشم یا باهاش بمونم

مهندس مجتبی پاشا .
1 ماه قبل

جمع کنین این سادگی بودن هاتون رو

امیرمهدی
1 ماه قبل

سلام من یک پسر ۱۴ساله هستم یه دوست دختر ۱۵ساله دارم و ازم درخواست رابطه کرده به نظرتون بهش چی بگم قبول کنم یا نه چی کار کنم؟

Last edited 1 ماه قبل by امیرمهدی
Delaram
1 ماه قبل
پاسخ به  امیرمهدی

در این سن داشتن رابطه مجازی‌ نیست

ویدا
1 ماه قبل

سلام من یه دختر ۱۸ساله ام ۵ماه بود با یه پسری بودم خیلی عاشقش شدم اونم وابستم شده بود و کارایی میکرد که نشون میداد دوستم داره و ما به اسرار اون رابطه از پشت برقرار کردیم و چند ماه بعدش کات کردیم و دوباره بعد از پیگیری هاش باهم برگشتیم چون واقعا دوستش دارم و دوباره رابطه برقرار کردیم نمیدونم بعضی کاراش رفتاراش نشون دهنده اینه دوستم داره ولی اینکه ازم رابطه خواسته و میخواد فکر میکنم منو برا نیازش میخواد ولی من فقط بخاطر اینکه دوستش داشتم تن ب این کار دادم . الان حس افسردگی و مبهمی گرفتم نمیدونم چیکارکنم لطفا کمکم کنید ممنون.

Ziba
1 ماه قبل

سلام
دختر20ساله هستم ی ساله با ی پسر دوست شدم قصدش ازدواج بود خانوادش هم درجریان بودن ولی این آقا به بهانه نداشتن شغل جلونیامد الان ازمن رابطه میخاد از عقب میگم نه میگه مگه جنسی میخای بخری نمیبینی درز ودورزی نداشته باشه من بهت متعهد میشم
من دوسش دارم ولی میخام از این رابطه سمی کنار بکشم می‌شنوم نظراتتونو

Nooshin
1 ماه قبل
پاسخ به  Ziba

تو وقتي خودت راضي نيستي دليل نميشه فقط به خاطر خوشحالي اون كاري رو انجام بدي،نه تنها خوشحالي خودت بلكه به موقعيت اجتماعي هم كه هستي بستگي داره مثلا ميدوني اگر انجامش بدي مشكلي برات پيش نمياد يا احساس بدي نميگيري بعدش.
اول از كاري كه ميخواي بكني مطمئن بشو بعد دست به كاري بزني.

پاسخ
1 ماه قبل
پاسخ به  Ziba

عزیزم مگه شما جنس یا کالایی که درز و دورز داشته باشی؟! کسی به صرف داشتن رابطه جنسی متعهد نمیشه.

مهندس مجتبی پاشا .
1 ماه قبل
پاسخ به  Ziba

اونی دوستت دارع هیچ وقت ازت این کارو نمیخاد
رابططون اکع بخاه با این کارا پیش بره توی اینده به خیانت بر میخوری

مروه
2 ماه قبل

ببخشی من یه دختر 19ساله هستم یه ماهه با یکی دوست هستم خیلی میگه دوسم داره و اینا ولی بهم میگه من ازت رابطه جنسی نمیخام میگه فقط معاشقه داشته باشیم من تا الان قبول نکردم فقط یه شب دو ساعت باهاش بودم هیچ کاری نکردم با هم حرف زدیم سرم رو شونه اش بود تموم و بهم گفت اگر پیشنهاد ازدواج بدم قبول میکنی بهش گفتم فعلآ نه حالا میگه فقط در حد معاشقه رابطه داشته باشیم چکار کنم

عمو
1 ماه قبل
پاسخ به  مروه

ممکنه بخواد کلک بزنه و دنبال این باشه تو اون حال از کنترل خارج بشی و خودبخود سکس ادامش بیاد، اگه واقعا راست میگی و ادات نیست، معاشقه نکن چون از کنترل خارج میشی، و بعدشم براش مثل سیب گاز زده بی ارزش میشی، تامام

Nooshin
1 ماه قبل
پاسخ به  مروه

معاشقه اونقدرا هم بزرگ ني ولي بايد به اينم دقت كني احتمال داره بعدش به چيزاي بيشتري پيش بره، به نظر من تايم بيشتري بده و بيشتر بشناسش بعد دست به عمل شو.

مهندس مجتبی پاشا .
1 ماه قبل
پاسخ به  مروه

کاری نکن باهاش

F♡♡
2 ماه قبل

سلام من دختری ۱۶ ساله هستم و سه ماهه با ی پسر ۲۰ ساله وارد رابطه شدم اوایلش خوب بود اخلاق و رفتارش واقعا عالیه کارشم خیلی خوبه من دنبال همچین پسری بودم حتی با مامانش هم حرف زدم یعنی خانوادمون میدونن ولی تو این اوخر ازم رابطه جنسی میخواد ومیگه اگه داشته باشیم هیچوقت ولت نمیکنم من قبول نمیکنم و سر این موضوع زود قهر میکنه ولی بعدا بازم میاد میحرفه چون میگه شاید اين بار قبول کنی منم خیلی دوسش دارم ولی نمیتونم رابطه داشته باشم و واقعا نمیدونم باید چیکار کنم میشه شما راهنمایی کنید

Last edited 2 ماه قبل by F♡♡
منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
2 ماه قبل
پاسخ به  F♡♡

سلام دوست عزیز؛ به هیچ وجه در سنین پایین رابطه جنسی توصیه نمیشه. و مورد مهم دیگه ای که بایستی توجه کنید؛ داشتن رابطه جنسی، به هیچ وجه، به تنهایی تضمین کننده ی پایداری رابطه نیست.

مهندس مجتبی پاشا
2 ماه قبل
پاسخ به  F♡♡

کسی که دوستت داره این کارارو ازت نمیخاد بهترین کار اینه که ازش جدا شی

عسل
13 روز قبل

باسلام اتفاقا اصلا اینجوری نیس اصلا نمیدونم چرا بعضیا طرز فکرشون منفیه خدایی؟
آدم اگ یکیو دوس داشته باشه ایناهم هست تو رابطه… خواهشا ذهن مردمو خراب نکنید قربونتون برم

محمد
2 ماه قبل

سلام من پسری ۲۰ ساله هستم با یه دختری ۱۶ ساله مجازی اشنا شدم.نه من.نه اون باهیچکس نبودیم..اون هروز بهم زنگ میزنه..رابطمون خوبه.خیلی تفاهم داریم.ولی اون میگه تو بهترین رفیقمی..وبهترین دوستمی.بهم میگه گوگولی،گلکم،عزیزم..و….من قصدم ازدواجه اون ازیه شهر دیگس..یه استان دیگه..چیکار کنم..

مهندس مجتبی پاشا
2 ماه قبل
پاسخ به  محمد

سلام اقا محمد برو شهرشون در باره دختره تحقیق کن

رها
3 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر
من یه دختر 18 سالم
دوماهه با یه پسری وارد رابطه شدم که کورد سنی مذهب هست و اصلا حد و مرز ها رو رعایت نمیکنه
رابطمون درحد مجازیه و الان خیلی پشیمونم از کارم
و می‌خوام زودتر رابطمو باهاش بهم بزنم و تموم کنم چون قصدش ازدواجه ولی من اصلا نمی‌خوام باهاش ازدواج کنم و میترسم بعدا به زور بخواد باهام ازدواج کنه
لطفا راهنماییم کنید
بگید چجوری بهم بزنم راهکار بدین لطفاً
ازم عکس داره و شماره

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
3 ماه قبل
پاسخ به  رها

سلام دوست عزیز؛ اگه شما نخواین، کسی نمیتونه شما رو وادار به ازدواج کنه. خیلی ساده است از رابطه ای که مناسب و سالم نیست هرچی زودتر بایستی خارج بشید و از این رابطه بیهوده برای ایشون و خودتون ذهنیت اشتباه نسازید.

مهندس مجتبی پاشا
2 ماه قبل
پاسخ به  رها

سلام همیشع دنبال کسی باش که دوستت داره نه دنبال کسی که دوستش داری
دنبال بهونه نباش که کات کنی برو هم چیو بهش بگو

یا حضرت امام مهدی(عج) ادرکنی
4 ماه قبل

بسم الله الرحمن الرحیم
این ارتباط های حرام پسر و دختر چیزی جز گناه و پشیمانی ندارد
الله متعال خالق تمام انسان ها و تمام موجودات و تمام آسمان ها و زمین است قطعا و حتما صلاح ما را بهتر از هرکسی میداند که ارتباطات خارج از ازدواج حرام و گناه کرده است
این چرندیات هم که میگن دوستی خوب است همش باطل و چرند است اینها آموزه های شیطان ابلیس ملعون است که امروز به خورد شما میدهند
این ارتباط های خارج از ازدواج در هر سطحی باعث افسردگی سردرگمی در کار ها گیج شدن و ده ها هزار بلکه بیشتر دلیل و منطق از مضر بودن این ارتباط ها به ما میگوید
از ده ها هزار دلیل بلکه بیشتر برای مفید بودن ازدواج که از طرف الله متعال و دین بسیار کار پسندیده و دارای ثواب است این است که
طرفین نسبت به هم تعهد دارند و آرامش روحی روانی دارند
که اینها در ارتباط های حرام قطعا و حتما هیچوقت و هیج جا وجود دارد

سخنرانی های دکتر استاد علی غلامی درمورد روابط دختر و پسر گوش کنید دو یا سه جلسه بسیار مفید است

یاعلی(ع) مدد

الله اکبر
4 ماه قبل

بسم الله الرحمن الرحیم
این رابطه های حرام چیزی جز گناه و پشیمانی نخواهد داشت
الله متعال فرموده که ارتباط پسر و دختر در غیر از چارچوب ازدواج حرام و گناه است الله متعال خالق همه ما انسان ها و موجودات و تمام آسمان ها و زمین است لذا قطعا و حتما صلاح ما را خیلی بهتر میداند که ارتباط خارج از ازدواج را حرام و گناه کرده است
در ضمن این ارتباط حرام هیچکدام سالم نیست
به طور مثال افسردگی دارد سردرگمی دارد گیج شدن در کار ها را دارد
این چرندیات هم که میگن دوستی خوب است همش باطل و چرند است
اینها آموزه های شیطان ابلیس ملعون است که امروز به خورد شما میدهند

خداوند متعال ازدواج را حلال و دارای ثواب شمرده است از جمله هزاران بلکه ده ها هزار دلیل ازدواج تعهد طرفین نسبت به هم و آرامش روحی و روانی است
که در ارتباطات حرام هیچوقت و هیچ جا وجود ندارد

سخنرانی های دکتر استاد علی غلامی گوش کنید درباره روابط دختر و پسر دو یا سه جلسه است بسیار مفید

یاعلی(ع) مدد

کیومرث بهاروند
1 ماه قبل
پاسخ به  الله اکبر

باشه چشم امری دیگه نداری ،جناب گشت. ارشاد

ناشناس
4 ماه قبل

سلام من بایه پسری ۴ ساله وارد رابطه شدم خانوادهامونم درجریانند که همو میخوایم و یک ساله پیله کرده که من رابطه جنسی میخوام با اینکه من بهش گفتم خط قرمزمه و نمیتونم قبول کنم گفتم به خاطره نیازت بامنی؟؟ گفت اگه به خاطر این بود همون سال اول این کارو میکردم من میخوامت و فقط میخوام باتو تجربه کنم من تاحالا تجربه نکردم اونم همینطور بهش میگم برو با کسی که رابطه دوست داره این کارا بکن قبول نمیکنه میگه برم که بعد بگی تو با یکی دیگه رابطه داشتی و واسه ازدواج قبولم نکنی من از رابطه خوشم نمیاد باید چیکار کنم؟؟؟ قسم خوده که هیچ وقت ولم نکنه ولی من نمیتونم به خودم همچین اجازه ای رو بدم که این خواستشو قبول کنم.

Nooshin
1 ماه قبل
پاسخ به  ناشناس

به نظر من حق داره، بعد از ٤ سال اون خودشو رو به تو محدود كرده و فقط با تو بوده. به نظر من اگر رابطه جنسي نميتوني برقرار كني حداقل كاراي ديگه بكن براش كه بتوني اون نياز جنسيش رو يكم كنترل كني.

Ali
1 ماه قبل
پاسخ به  Nooshin

نوشین، تو زن زندگی واقعا

مهندس مجتبی پاشا .
1 ماه قبل
پاسخ به  ناشناس

ببین وقتی بخای رابطه داشته باشی باهاش از چشمش میوفتی بزار تشنه باشه تا اون موقعه که بهم برسین
ااز کجا معلوم شاید با یکی رابطه داشته ؟؟؟؟؟

Cima
4 ماه قبل

سلام دوستان عزیز من با پسری وارد رابطه شدم که گذشته ی خوبی نداره پدر و مادرش مطلقه ان و در حال حاضر با مادربزرگش زندگی میکنه یجورایی کمبود محبت داره یعنی خیلی زیاد نزدیکای سه هفته ‌‌‌س که باهاش رل زدم و قصد خودم توی این رابطه ازدواجه از قبل خط قرمزهامو بهش گفتم و یکیش رابطه ی جنسی هست خودم 17 سالمه و اون 20 اصلا ناراحت نشد و تازه خوشحالم شد چون قبل از من با چندتا دختر دیگه هم بوده که رابطه ی جنسی هم داشتن توی این سه هفته دوبار همو دیدیم که فقط در حد بغل و بوس بوده و من حدمو توی اینا رعایت میکنم لطفا بهم بگید توی این اوایل رابطه چیکار کنم که نه سرد بشه نه کمبود محبتی از طرف من احساس کنه و تقاضای چیز دیگه ای هم نداشته باشه و بگید کارم درسته که در حد بغل و بوس معاشقه داریم یا خیر ؟

علی
3 ماه قبل
پاسخ به  Cima

یادت باشه ، سکس از یه رابطه کوچیک شروع میشه ، سعی کن حد خودتون رو حفظ کنید و نزار رابطتون زیاد طول بکشه یا ازدواج کنید یا جدا بشید

مهندس مجتبی پاشا
2 ماه قبل
پاسخ به  Cima

مشکل شما دخترا اینه سادید اولش از بوس بقل شروع میشه و بعد

علی کرمی
4 ماه قبل

سلام ۲۵سالمه و با یه دختر ۲۷ ساله الان یک سال و نیم هستش که دوستم باهاش از پشت رابطه داشتم البته به اصرار من رازی شد ولی بعد از رابطه جنسی من نسبت بهش سرد میشدم.پیشنهاد ازدواج داد ولی چون من قبول نکردم تصمیم به جدایی گرفتیم ولی بعدش دوباره برگشتیم به رابطه.نتونستیم همدیگه رو فراموش کنیم .نمیتونم دختر دیگه ای رو تو زندگیم قبول کنم.اون خیلی دوسم داره منم عاشقشم. الان تصمیم گرفتیم دیگه باهم رابطه نداشته باشم و به ازدواج فکر کنیم.نظر شما چیه؟

Last edited 4 ماه قبل by علی کرمی
Nooshin
1 ماه قبل
پاسخ به  علی کرمی

به نظر من فكر خوبيه تا وقتي از در طرف فهم و شناخت كامل رو داشته باشيد چرا كه نه!

نیکو
4 ماه قبل

سلام.من دخترم ۱۹ سالمه ۵ ساله با ی پسری دوستم و واقعا عاشق هم هستیم وقصدمون ازدواجه.ایشون برای اینکه خیالش راحت بشه ک من در اینده ولش نمیکنم میگه بیا پردتو بزنم.اما من تویه ی خانواده مذهبی بزرگ شدم و نمازمیخونم و…و هیچوقت ب رابطه با نامحرم فکر نکردم و از گناهش میترسم خیلی و اینکه اگه ایشون بعدا جا زد چی …ممنون میشم کمکم کنین چون ایشون فک میکنه میخام جا بزنم ک نمیزارم پردمو بزنه🤦🏻‍♀️🥺

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
4 ماه قبل
پاسخ به  نیکو

سلام دوست عزیز؛ انجام دادن این کار نه ازدواج شما رو تضمین میکنه و نه تعهد 100 درصدی در رابطه ایجاد می کنه. ازدواج و یا تعهد ماندن در رابطه، مولفه های مهمتر دیگه ای داره که باید در نظر گرفت.

مهندس مجتبی پاشا
2 ماه قبل
پاسخ به  نیکو

حتی نزار بهت دست بزنه

مریم کاظمی
4 ماه قبل

سلام من دختر چهارده ساله ای دارم که خودم از رابطه با دوست پسرش اطلاع دارم اولش خیلی باهم رابطمون خوب بود ولی الان بعداز سه ماه دیگه همچی بین من ودختر م خیلی گنگ ونامفهوم شده بهش تاکید می‌کنم کمتر تو گوشی باشه ولی بازم تا ساعت یک شب باهم چت میکنن خیلی نگرانم تا باباش یا من به خاطر گوشی چیزی میگیم با دوستانش از خودکشی صحبت میکنه من واقعا کلافه ام نمیدونم چطور باهاش صحبت کنم .
یه سوال دیگه اینکه اگر با دوست پسرش صحبت کنم واز اون بخوام تا ساعت مشخصی رو تعیین کنه برای صحبت چی

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
3 ماه قبل
پاسخ به  مریم کاظمی

سلام دوست عزیز؛ زودرنجی و برانگیختگی سریع و برخی رفتارهای واکنشی از بحرانهای گذرای دوران بلوغ هست اما اگه احساس میکنید این شرایط بیش از علایم بلوغ است و ممکنه مساله جدی تری ایشون رو درگیر کرده، توصیه میشه به همراه او به روانشناس مراجعه کنید.

مهندس مجتبی پاشا .
1 ماه قبل
پاسخ به  مریم کاظمی

عقل خودت چی میگه ؟

🌸🌸Mh.mokarami🌸🌸
4 ماه قبل

سلام.دختر۲۱ساله هستم ۴ ماهه با پسری وارد رابطه شدم که ۲۶ سالشه. قبل از وارد رابطه شدن کلی حرف زدیم و گفتم که من رابطه جنسی برقرار نمیکنم قبول کرد و اوایل خیلی خوب بود این ماه آخر سرد شد. اذیت میشدم و ازش پرسیدم که دلیلش چیه بعد از کلی پیچوندن و جواب ندادم گفت من اصلا نمیخام بهت آسیب بزنم اما وقتش رسیده که بگم.. گفت من قبلا رابطه جنسی داشتم با هرکس وارد رابطه شدم و تو این موضوع کنترل زیاد دست خودم نیست و ترشح تستوسترون بدنم خیلیه دکتر هم رفتم دارو هم خوردم اما بازم نمیشه.. چون بهت قول دادم و قبول کردم سعی کردم کنترل کنم اما دیگه نمیشه بیا تموم کنیم.. چیکار کنم؟؟؟؟ خواهش میکنم جواب بدین

علی اکبر
4 ماه قبل

خوب است

ناشناس
4 ماه قبل

نباید تن به روابط جنسی قبل ازدواج بدید نتیجه خوبی نداره

Nooshin
1 ماه قبل
پاسخ به  ناشناس

زندگي هر كسي به خودش ربط داره!!

ناشناس
4 ماه قبل

از من به شما پسرا دخترا نصیحت لطفا خواهشا اصلا ابدا گوله دخترا پسرا سیاست مدار موزی نخورید قبل عقد هیچ رابطه جنسی باهاشون نرید بعدا ولشون میکنن باهاتون ازدواج نمیکنن اگر بحثتون بشه یا مشکلی پیش بیاد فرار میکنن یا بهانه میگیرن میرن خودم تجربه دارم سرم اومده دارم بهتون میگم

ناااااشناس
4 ماه قبل

سلام من ۱۴ سالمه و ۲ سال هست با ی پسر ۲۲ ساله هستم و اون دوستم داره و از من درخواست رابطه کرده و من دارم میبینم واقعا داره اذیت میشه لطفاً جواب بدید ک چیکار کنم

مهدی
2 ماه قبل
پاسخ به  ناااااشناس

من واقعا متوجه نمیشم بااین سنه پایین آیندتون رو چطور میزارین کف دستتون و تقدیم دیگران میکنین..پسری که دوستت داشته باشه واقعاا باتمام خط قرمزهای شما کنارمیاد.شمادر سن بلوغ هستیدوتصمیم هاتون چه قبول کنید چه نه با منطق پایینه ونتیجه پشیمونی درآیندس شما نه هنوز تجربه داری نه شناخت نسبت به پسرها با داشتن رابطه جنسی هیچ تضمینی برا هیچ چیزی نیس که هیچ تازه دربعضی موارد سردی هم همراهش داره،پسر زیاده روابط شماهم درآینده زیاده هر پسری رابطه خواست چون اذیت میشه شمارابطه داشته باشین؟من مخالف رابطه قبل ازدواج نیستم اما حداقل بعداز سنه ۱۹که هم آینده شغلیتون تعیین شده باشه وهم درک لازم وکافی از اطرافتون داشته باشین..بماند که چه بیماری هایی انتقال پیدا میکنه برحسب تجربه میگممم😬😖

شیدا
5 ماه قبل

سلام. من دختر ۱۹ساله هستم وپشت کنکوریم. یه سال پیش با یه پسر ۲۴ساله مجازی آشنا شدم هرموقع مشکل مالی داشته باشم برام حل میکنه ولی مجازی ازم رابطه میخواد.. راستش ازگناهش میترسم ک هیچ، بااین حال رو درسام تمرکزندارم.. واصلا بلدنیستم اولین بار که یکیودوس دارم

Last edited 5 ماه قبل by شیدا
یلدا
4 ماه قبل
پاسخ به  شیدا

منم دقیقادچاراین موضوع شدم بایدچیکارکنم

آرش..
2 ماه قبل
پاسخ به  یلدا

آینده شغلیتون باید از هرکس وهرچیز مهم ترباشه علل خصوص که چه میزان استقلال مالی درجامعه های الان برای یک خانم مهم هست،درستون از همه چیز مهم تره چون درایران این امن ترین راه وبهترین راه برای شغلتونه ،این اولش..ثانیا برطرف کردن مشکله مالی اگه منظورتون شارژو ایناس تا سقف ۱تومن چیزه شاخ داری نیس داره هزینه زمانتو پرداخت میکنه که براش گذاشتی من با هرکسی رابطه داشتم این کارو براش میکردم😐،واگه فقط درحدمجازی هستین که دوس داشتنو فقطوفقط درحد مجازی نگه دارنه بیشتر ..من نمی‌فهمم شما یا تجربه ندارین یاچه چیزه دیگه ای هس نمیدونم اون داره استفاده رو میبره و دوس داشتنی هم درکار نیس عین حسه خودشما اگه اون طرف رو واقعا دوس دارین اصلا به این مسائل فکرمیکنین !!اینا پرسش های ساده ایه که باید ازخودتون بپرسین،درنهایت اینک هیچ کس وهیچ چیز به اندازه آینده شما اهمیت نداره

مائده
3 ماه قبل
پاسخ به  شیدا

عزیزم ذهنت رو آروم کن، این زمان کنکور دیگه برات تکرار نمیشه روی درست تمرکز داشته باش و هرچی باعث میشه که هدفت رو ازت دور کنه، دورش کن، سعی کن هزینه هاترو کنترل کنی که نیاز مالیت کمتر بشه و این طور مستقل تر باشی عزیزم

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره