به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
مشاوره رابطه با دوست پسر

مشاوره رابطه با دوست پسر

مشاوره پسری که رابطه میخواد

امروزه بسیاری از جوانان دیگر به ازدواج سنتی تن نمی‌دهند. و ترجیح می‌دهند طرف مقابل‌شان را خودشان بر پایه شناخت و آگاهی انتخاب کنند. این نوع روابط به خودی خود بد نیست و حتی می‌تواند موثر و سازنده باشد. به شرط اینکه افراد به خودشناسی و خودکنترل‌گری کافی رسیده باشند و بتوانند روابطشان را به خوبی مدیریت کنند. و بدانند که هر رفتاری در این زمینه چه نوع نتایجی در پی دارد. این نوع روابط چه در جوامع غربی و چه در جامعه اسلامی ما متداول و عرف است. اما باید دید که نظر مشاوره رابطه با دوست پسر و روانشناسان در این خصوص چیست. و چه تدابیری برای این دوران می‌اندیشند.

یکی از تبعاتی که این نوع روابط دارند، این است که معمولا با برقراری رابطه جنسی همراه هستند. درواقع شما وقتی با کسی که به او علاقه دارید، وقت بگذرانید داشتن کشش جنسی به او هم یک اتفاق طبیعی و قابل پیش‌بینی است. بنابراین اگر تصمیم می‌گیرید وارد روابط قبل از ازدواج شوید، باید این احتمال را هم بدهید که روابط جنسی را تجربه می‌کنید. درنتیجه لازم است بدانید که عواقب داشتن این نوع روابط چیست و چه تاثیراتی در زندگی شما می‌گذارند. در این مقاله قصد داریم در خصوص عواقب و تاثیرات روابط جنسی قبل از ازدواج و مشاوره رابطه با دوست پسر و همچنین رایج‌ترین دلایلی که باعث داشتن این نوع روابط می‌شود،  با شما صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

برخی از رایج‌ترین دلایلی که باعث داشتن روابط جنسی قبل از ازدواج می‌شوند

رابطه جنسی، تضمینی برای ادامه

بعضی از دختران فکر می‌کنند که با برقراری روابط جنسی می‌توانند طرف مقابل‌شان را به رابطه پایبند کنند. و آن‌ها را برای بودن و ماندن در کنارشان ترغیب کنند. این درحالی است که مردان همیشه این‌طور فکر نمی‌کنند. متاسفانه بعضی از پسران تنها در پی ارضا نیاز جنسی‌شان هستند. و به جز رابطه جنسی، انتظار دیگری ندارند. همچنین ممکن است بعضی از پسران کشش جنسی خود را به جای عشق تلقی کنند، و در پی احساسات زودگذر و هیجانی به یک دختر نزدیک شوند. و بعد از ارضا نیاز جنسی متوجه شوند که احساسات‌شان عمیق و واقعی نبوده است. درنتیجه باید بدانید که داشتن رابطه جنسی تضمینی برای ادامه نیست. بهترین کار این است که قبل از شروع این‌گونه روابط با یک مشاوره رابطه با دوست پسر صحبت کنید.

مشاوره رابطه با دوست پسر

تنها بار اول تحت کنترل شماست

بیشتر دختران و پسران بعد از اینکه تنها یک بار رابطه جنسی را تجربه کردند، دیگر نمی‌توانند جلو آن را بگیرند. و یا آن را کنار بگذارند. پس همه چیز به اولین رابطه جنسی بستگی دارد که با هم تجربه می‌کنید. باید به یاد داشته باشید که رابطه جنسی در دوران دوستی می‌تواند مانند جایگاهی که در روابط زناشویی دارد، به بهبود رابطه عاطفی شما کمک کند. همچنین می‌تواند به خاطر زمان و مکان غلطی که دارد، روی روابط شما تاثیر سوء بگذارد. پس بهتر است قبل از برقراری این نوع روابط خوب فکر کنید و یا حتی با یک مشاوره رابطه با دوست پسر صحبت کنید.

تاثیر محیط و شرایط

بعضی از افراد معتقدند که جو حاکم بر فضا آن‌ها را به سمت داشتن این نوع روابط سوق می‌دهد. درواقع رسانه‌ها، وضعیت جامعه، رفتار دوستان، تفکرات و رفتارهای اطرافیان و نگرش خانواده می‌تواند روی برخورد و تصمیم‌گیری افراد در خصوص این موضوع به ویژه در سن کم تاثیر بگذارد.

این مقاله هم بخوانید  مشکلات ازدواج با زن شاغل

عواقب روابط جنسی قبل از ازدواج

از دست دادن بکارت دختران

در جامعه امروز ما بکارت برای خیلی از افراد مهم تلقی می‌شود. به اندازه‌ای که حتی بعضی از دخترانی که پرده بکارت ندارند، حاضر به گفتن حقیقت نبوده و به هر نحو سعی در پنهان کردن آن می‌کنند. این امر می‌تواند تاثیر بدی روی روحیه و رفتار دختر بگذارد. و به نوعی او را وادار به دروغ گفتن و دورویی کند. درحالی که داشتن صداقت هم برای او عواقب خوبی ندارد. دخترانی که قبل از ازدواج روابط جنسی را تجربه می‌کنند، و از طرف مقابل‌شان جدا می‌شوند، دچار این نوع مشکلات و دغدغه‌ها می‌شوند.

عقب‌نشینی پسران

بعضی از دختران داشتن روابط آزاد و راحت را نوعی حق امتیاز و حتی برتری برای خودشان می‌دانند . و تصور می‌کنند که دختری که خود را محدود نکند، برای پسران جذاب‌تر است. این درحالی است که پسران هم نگاه متفاوتی به این وضع دارند. آن‌ها درحالی که از پیشنهاد رابطه جنسی یا مساعد بودن اوضاع برای برقراری این نوع روابط ناراحت نمی‌شوند، اما نگاه خوبی هم درخصوص دختری که در جلسات اول آشنایی تن به روابط جنسی بدهد، ندارند. درواقع روابط جنسی باید به موقع و در مکان درست خود انجام شود. این روند بیشتر روی زندگی و آینده دختران تاثیر می‌گذارد. درنتیجه پسران هم انتظار دارند که خود دختران بیشتر در مورد این موضوع نگران باشند. در این خصوص و درمورد روحیات و برخورد با پسران بهتر است با یک مشاوره رابطه با دوست پسر صحبت کنید.

احتمال بارداری ناخواسته

یکی از احتمالاتی که بعد از رابطه با دوست پسر و روابط جنسی وجود دارد، بارداری است. درصورتی که در جامعه سنتی و مذهبی ایران بدون ازدواج صاحب فرزند شوید، باید منتظر رفتارها و برخوردهای بد و منفی زیادی از اطرافیان‌تان باشید. به همین دلیل است که بارداری در این ایام برای خیلی از افراد ترسناک و ناراحت‌کننده است. همچنین فرزندی که در این روابط به وجود بیاید، قانونا هیچ حقی ندارد. و به نوعی از طرف جامعه هم طرد می‌شود.

احتمال ابتلا به انواع بیماری‌های مقاربتی

رابطه با دوست پسر و روابط جنسی پرخطر چه قبل از ازدواج چه بعد از ازدواج خطرات خاص خود را دارد. و می‌تواند باعث ابتلای فرد به برخی از بیماری‌های جنسی شود. رابطه جنسی با کسی که شناخت کافی از او ندارید و از وضعیت سلامت و بهداشت او مطمئن نیستید، چندان عاقلانه نیست. در مورد زمانی که شما روابط جنسی متعدد با افراد مختلف داشته باشید، بیشتر صدق می‌کند.

تاثیرات منفی این گونه روابط روی روابط جنسی بعد از ازدواج

در دوستی‌های قبل از ازدواج فرد تعهد خاصی به کسی ندارد. و می‌تواند با افراد مختلف وقت بگذراند. این کار به نوعی باعث تنوع‌طلب و پرتوقع شدن او هم می‌شود. این عادت منفی می‌تواند بعد از ازدواج هم روی فرد تاثیر بگذارد. درواقع همسر شما شاید نتواند خصوصیت مثبت تمام پارتنرهای قبلی‌تان را در اختیار شما قرار دهد. همچنین در دوران زناشویی شما مسئولیت‌ها و در عین حال محدودیت‌هایی دارید که باعث می‌شوند نتوانید مانند قبل تفریح کنید و از زندگی لذت ببرید. هرچند این تعهد آرامش و آسایش روحی در پی دارد که درک ارزش آن به خود فرد برمی‌گردد.

 

4.6/5 - (373 امتیاز)
بپیوندید
اطلاع از

594 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
sheida
20 روز قبل

سلام من یه دختر ۱۶ ساله هستم

یه پسر بود که ۶ سال بهش چیزی نگفتم بعد هم که گفتم اونم بهم ابراز علاقه کرد و گفت دوسم داره ولی بعد از مدتی رفت دوساله که داره از این موضوع میگذره ولی من هنوز دوسش دارم الان هم هروقت همدیگرو میبینیم خیلی نگام میکنه فالوم کرده همه استوری هامو اولین نفر نگاه میکنه استوری های با معنا میزاره ایا هنوز دوسم داره؟

نیلوفر
14 روز قبل
پاسخ به  sheida

دوست داره عزیزم ولی از خودش اقتدار نداره یا خیلی بچه نه نه است یا مشکلی پیدا کرده در کل کسی که اقتدار نداره از خودش باید رهاش کنی تو دوستش نداری فقط وابسته شدی درضمن اول از همه خودت دوست داشته باش تا بهت آسیب نزده

هانیه
2 ماه قبل

سلام من ۱۹سالمه و مجردم ۵ ماهه تو رابطه ام و دوست پسرم از من انتظار رابطه داره ولی میترسم از اینکه اتفاقی بیوفته و مشکلی برام پیش بیاد یا شنیدم بارداری هم ممکنه اتفاق بیوفته باره اولمه و استرس همه چیز رو دارم مخصوصا خانواده ام با این همه نمیخام کسی که دوسش دارم هم از دست بدم چیکار کنم لطفا کمکم کنین

Last edited 2 ماه قبل by هانیه
نیلوفر
14 روز قبل
پاسخ به  هانیه

رابطه سکس خیلی قشنگه دنیای خیلی قشنگه نمیشه گفت نه ولی تو بعدا بابت این موضوع همش عذاب وجدان میگری چون الان سنت کمه راستی خودت دوست داشته باش به دوست پسرت راحت بگو من دخترم نمیخوام وارد رابطه بشم اگر دنبال سو استفاده کردن بودم خیلی از پسرها هستند که بگم بله اگر نگی فردا ولت میکنه میگه ریدم قلب شکسته است بدرک دختر نیستی ببین تو اولین نفری نیستی که دختری اون پسر چون تو دختری داره بهت حسادت میکنه خواهش میکنم قبول نکن چون ولت میکنه مطمن باش که میگم

Raha
2 ماه قبل

با سلام و وقت بخیر. بنده 20 سالمه، طی رابطه قبلیم که 3 سال طول کشید رابطه جنسی داشتم. و این اقا هم برای خواستگاری اومده بودن که باتوجه به شرایط خانوادم گفتن نه، و خب من 2 ماه پیش کات کردم خودم. اما حدودا یک ماه پیش با شخصی اشناشدم که ایشونم روانشناسن و حس میکنم در حالت کلی مناسب تر هستن. بهم پیشنهاد دادن. ایا درسته که من راجع به رابطه جنسی قبلیم باهاشون صحبت کنم یا خیر.
لطف میکنید اگر راهنماییم کنید باتشکر

fengheli
3 ماه قبل

سلام من چهار ماهی هست ک با پسری در رابطم و رابطمون کاملا جدیه خودم هجده سالمه و اون 23 سالشه از همون اوایل قصدمون برا ازدواج بود و بهم میگف درموردش و الانم داره همه تلاششو میکنه و صبح تا شب کار میکنه تا ایندمونو بسازع خونوادشم در جریانن
تا حدود یک ماه پیش ک هیچگونه صحبتی درمورد رابطه جنسی بینمون نبود تا این اخیر ک بحثش شد و میگفت تا زمانی ک صد در صد از خودمو اینکه میتونم ایندتو اوکی کنم مطمئن نشدم رابطه ای نمیخام حتی توام بگی میگم ن با اینکه خودشم داره اذیت میشه و بلاخره تاثیرات سنشم هست دیگه

تا الان میگه ک مطمئن شده و میگه ک اگ توام اوکی هستی ی فکری بکن در این مورد
بنظرتون من چیکار کنم اینکارو انجام بدم یا ن
و اینکه رابطه از جلو باشه چی؟ چون جفتمون با این موضوع اوکی تریم

Last edited 3 ماه قبل by fengheli
ناشناس
1 ماه قبل
پاسخ به  fengheli

قبول نکن پسری ک بخاد هیچ وقت هیچ وقت درخواست رابطه نمیده گول این حرفاش نخور🙏

نیلوفر
14 روز قبل
پاسخ به  fengheli

رابطه جنسی میخواد آبرو تو ببره ولت کنه بعدم ازت اخاذی کنه فیلم وعکس داشته باشی طبق قانون دو نفر مجازات میشید در ضمن اون سکس میخواد که مهریه تو بیاره پایین کار میکنه میکنه به تو چه کار میکنه برای خودش کار میکنه همه دارنند کار میکنند فقط اون نیست که منت میذاره درضمن به خودت احترام بذار رابطه تمام کن

محدثه
3 ماه قبل

سلام واقن به مشاورتون نیاز دارم خیلی از لحاظ روحی اسیب دیدم لطفا کمک کنید دختر ۱۸ ساله هستم یکسالی هست با یک پسر ۲۳ ساله اشناشدن و قصد ایشون واقعا جدیه و دوستم داره اما ما یکبار با هم رابطه از جلو داشتیم ک البته جفتمون بعدش خیلی پشیمون شدیم و من احساس میکنم پردم رو از دست دادم و خودم از اینکه میخام تا اخر عمر باهاش باشم و ازدواج کنم به دلایلی متمئن نیستم میخاستم بدونم اگر بخام رابطم رو تموم کنم در آینده میتونم با فرد دیگه ای بدون ایجاد مشکل ازدواج کنم؟ از بین رفتن پرده بکارت ک خون ریزی و درد هم نداشته و نمیدونم از بین رفته یا نه چقدر روی ایندم تاثیر گذاره؟ آیا من باید تا اخر عمر به این دلیل با ایشون باشم و راه دیگه ندارم؟ لطفا کمکم کنید خیلی فکرم درگیره🥺

Last edited 3 ماه قبل by محدثه
منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
3 ماه قبل
پاسخ به  محدثه

سلام دوست عزیز؛ شما تنها به این دلیل مجبور نیستید که خلاف میل و رضایتتون دست به انتخاب بزنید و زندگی کنید. موارد بسیار مهم تری وجود داره که با توجه به اونها شما میتونید شریک زندگیتون رو انتخاب کنید. توصیه میکنم از یک مشاور کمک بگیرید.

amir
3 ماه قبل

سلام من امیر چند روزی هست با یکی آشنا شدم ایشون تا چند روز پیش اوکی بودن بعد یک هو امروز گفتن دودل هستن نمیخوان دیگه رابطه دوستی باشه میشه کمک کنین نمیخوام از دستش بدم مرسی

ارشام
8 روز قبل
پاسخ به  amir

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد
خواهان کسی باش که خواهان تو باشد
هر چند شما گوش نخواهید کرد.غریزه جنسی قویه و شما رو ضربه فنی خواهد کرد..بعد هم گریه و پشیمانی و …

عسل
3 ماه قبل

سلام من 16 سالمه و با یه پسر 16 ساله دوست بودم کم کم دوستیمون به عشق تبدیل شد ما واقعا عاشق هم هستیم خونواده هامون هم باخبرن ولی ازم درخواست رابطه جنسی کرده منم گفتم ک میترسم، خودش میگ پس من مجبورم با کسای دیگ ای نیازمو برطرف کنم ولی در عین حال با ط هم هستم وچون جایگاه ط برای من ثابته میشه بگید چیکار کنم؟!

م زرقانی
3 ماه قبل
پاسخ به  عسل

سلام بر شما خواهر گلم.
بستگی داره به خودت.
اگه می خوای عاشق کسی باشی که عشقش رو با دیگران هم تقسیم می کنه.
ادامه بده.
ولی مطمئن باش ارزش خودت رو اینجوری از دست میدی.
آدمی که فقط تو رو برای رابطه ی جنسی بخواد و اگه خودت رو در اختیارش قرار ندی میره سراغ بقیه ، یعنی یک آدم بوالهوس و هیجانی.
عاشق سینه چاکی که نتونه احترام و شان شما رو حفظ کنه.
و به راحتی معاشقه با دیگران رو هم در کنار تو داشته باشه.
چه معنی میده.
عشقش همش تظاهره.
فقط می خواد فریبت بده.
و تا وقتی که باهاش رابطه نداشته باشی التماست می کنه. و تعریف و تمجید و حرفهای عاشقانه.
به محض اینکه خامش شدی .
خیلی زود ازت سیر مشه و باز میره دنبال بدبخت کردن یک دختر ساده ی دیگه.
عسل خانم دنبال کسی باشه که به خودت و شخصیتت احترام بزاره.
نه که به شما به عنوان یک دختر عیاش و هرزه نگاه کنه که فقط خواهشهای جنسی اون رو برطرف کنی.

موفق باشی

Nazanin
2 ماه قبل
پاسخ به  عسل

سلام . اگ گفته باید با کسای دیگ نیازمو برطرف کنم پس دوست داشتنش الکیه . حرفاش دروغه فقط میخواد ازت سواستفاده کنه چون خودم دخترم و فقد قصد راهنمایی دارم همچین کاری نکن لطفا

سحر
1 ماه قبل
پاسخ به  عسل

ولی اگه دوست داشته باشه نمیره با یه نفر دیگه واسه رفع نیازش،اون نه تورو دوست داره نه بدرد زندگی میخوره،تنها قصدش آینه ازت سواستفاده کنه

ناشناس
1 ماه قبل
پاسخ به  عسل

اون تورو برای نیازش مخاد ن عشق پسرا تواین سن دنبال رابطه هستن زرنگ باش گول حرفای عاشقونه ش نخور 😐🤫🤫🤫

علی
28 روز قبل
پاسخ به  عسل

بچه جون تو هنوز ۱۸ نشدی بعد چطور عاشق شدی اونم عاشقته و این ک کی ب اون پسر ۱۶ ساله میده ک گفته میرم با کسای دیگع هم اون بچه هست هم تو اون میخواد گولت بزنه تو این شرایط که یه پسر ۲۵ ساله هم ب زور دیگه حس مردی داره اون بچه هنوز مسعولیت داشتن سیم کارت هم نداره خخخ بیاد تورو مسعولیتت قبول کنه

ارشام
8 روز قبل
پاسخ به  عسل

اگه رابطه برقرار کنی کارت تمومه.پسرا رابطه که برقرار کنند عوض میشن.هر چند تو حتما رابطه برقرار خواهی کرد.شک ندارم..

Mahsa
3 ماه قبل

اغا سلام من با یه پسرو رفتم تو رابطه 18 سالمونه ای مرتیکه هنوز یک ماه نشده میگه باید رابطه جنسی داشته باشیم ولی اصلا من قبول نمیکنممم درسته دوسش دارم ولی تنه خدمو به ای ادمو. نمیفروشم بهم میگه برا اولین بار و آخرین باره دیگ هزت نمیخام تا وقتی خدت بخاییی الان چن روزههه دارم گولش میدم بدبخت دلش خوش میشه قراره اون کارو باهام انجام بده بعد میزنم تو ذوقش کارم درسته مگه نح؟ 👌🙂😂خیلی کثافتتته جیغغغغغغ

مجید ص
3 ماه قبل
پاسخ به  Mahsa

درود بر مهسا خانم.
مشخصه که قدر و ارزش خودت رو میدونی و خام دیگرون نمیشی.

ادامه بده.
انشاءالله موفق و خوشبخت بشی.

Nazanin
2 ماه قبل
پاسخ به  Mahsa

اره کارت درسته همینطوری برو جلو حلع

ی ناشناس
3 ماه قبل

سلام 19 ساله و طبق کامنت های تکراری ی دوست پسر دارم 2 سال باهاش بودم و این وسط دیگه خط قرمزی نبود و… الان خودش اصرار میکنه که من به خانوادم معرفیش کنم بعدم اون معرفی کنه اما من تا 6،7 ماه نمیتونم اینکار کنم… حالا نگرانم آیا طرف قصدش جدی هست یا نه فقط وانمود:/ کسی که از حساب کتاب و مسائل مالی و برنامه هاش میگه واقعا قصدش جدی هست یا سرگرمی

ناشناس
3 ماه قبل

سلام من ۸ ماه هست که با ی پسری رلم ۴ سال ازم بزرگ تره ۱۹ .۲۰ سالشه بعد ۵ ماه پیشنهاد رابطه داد که دعوامون شد و گفت داشتم امتحانت میکرد و تو همونی هستی که میخوام و گذشت دیروز دوباره گفت و اینکه من شروع دوستیمون گفتم که اگه رابطه میخای بگو که بیشتر پیش مریم و تمومش کنیم و گفت نه هیچ وقت نمیخام و دیروز که گفت دوباره باهاش دعوا کرد ولی اون هیچی نمیگفت و گفت که نمیدونم چرا اینو خاستم و ببخشید فقد گفتم ولی هیچ وقت انجامش نمیدم و واقعا نمیخام و اینکه وقتی قبول نکردم نگفت که کات حتی جلوم و گرفت که نرم و میگه قصدش ازدواج ام خوب بنظرم تو این سن نمیشه قصد ازدواج باشه و چند بارم گفته بیا خونمون و قرار نیست جیزی بشه و فقد دوس دارم بیا در حضور مادرش لطفا کمک کنید نمیدونم کات کنم یا نه

همینطوری
3 ماه قبل
پاسخ به  ناشناس

یه محبت در حق خودت کن و به هیچ وجه اجازه رابطه جنسی نده و خودتو تو موقعیتش قرار نده نمیخوام قضاوت کنم اما
پسرا اتش فتح دارن وقتی کامل بدستت اوردن دیگه میرن پسرا صبر زیادی دارن حواست باشه

رها.
3 ماه قبل
پاسخ به  ناشناس

احسنت به شما آبجی گلم.

وقتی چند بار این تقاضا رو تکرار کرده یعنی داره تلاش میکنه هر جور شده به خواستش برسه.
به نظر من کات کن.

البته اگه می خوای به سلامت بگذری.
دختر خوب زرنگه. دنبال کسی می گرده که حرمتش رو حفظ کنه.

دنیا
4 ماه قبل

من الان نزدیک پنج ماه با یکی داخل رابطم اون واقعا حس میکنم دوسم داره همه کارم برام می‌کنه
ولی الان نزدیک ی هفته هسته همش درمورد سکس اینا صحبت می‌کنه و ازم درخواست سکس کرده گفت که جلو نه گفت داخل هر رابطه ایی نیازه جلو هم واسه بعد عروسی بنظرتون قبول کنم یا آخه این یه هفته منو پیر کرده واقعا ذهنم خیلی درگیره

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
3 ماه قبل
پاسخ به  دنیا

سلام دوست عزیز؛ خودتون رو به چالشی دعوت کنید و چند سوال از خودتون بپرسید؛ 1.آیا پنج ماه زمان کافی هست،برای شناخت چند جانبه یک فردی که چنین خواسته جدی از شما داره؟ 2.این همه کاری که گفتین انجام داده چقدر نشان از تعهد و مسئولیت پذیری بوده؟ 3. اگه جواب شما منفی باشه اثری روی کیفیت دوست داشتن ایشون میگذاره؟ 4. آیا سن هردوی شما و شرایط زندگیتون برای ورود به روابط جدی تر و یا ازدواج ، مناسب هست؟ 5.اگه شما درخواست ایشون رو پذیرفتین و بعداز مدتی ایشون به هردلیلی، (از جمله عدم آمادگی برای ازدواج،یا شناخت بیشتر که مثلا مناسب هم نیستیم و… ) رابطه رو تموم کردند، شما چقدر آمادگی پذیرش این موضوع رو دارید؟

یک مشاور
3 ماه قبل
پاسخ به  دنیا

سلام بر شما دختر گل.
اینکه آیا نیازه هر رابطه ای به رابطه ی جنسی ختم بشه.
به هیچ عنوان.
اگه شما اجازه دادی ایشون با شما رابطه برقرار کرد چه جلو، چه عقب و ….
و بعدش که سیر شد و رفت و پشت سرشم نگه نکرد.
و بعد از مدتی که شما اسیرش شدی گفت عکس و فیلمهات رو منتشر میکنم.
چیکار می کنی؟
تنها ضمانت یک ارتباط، ازدواجه.
و گرنه در این مواقع پسرها چون عطش رابطه دارن،
به خدا و پیغمبر و هزارتا مقدسات قسم می خورن که می خوامت، اسیرتم، بدون تو می میرم، قصد خودکشی دارم. خونم به گردنته و …
خرشون که از پل گذشت.
به شما به عنوان یک دختر ساده لوح و فریب خورده نگاه می کنن .
بعدشم به شما کرکر خواهد خندید.
و شما رو در یک دنیای شکست خورده تنها و پر و بال شکسته و با حال خراب رها می کنند.

Last edited 3 ماه قبل by یک مشاور
Nazanin
2 ماه قبل
پاسخ به  دنیا

ن عزیزم . اینکه برات همه کار کرده بخاطر اینه ک خامت کنا کارش ک تموم شد خدافز

نرگس
4 ماه قبل

سلام من ۱۸ سالمه من روی یه پسر کراش زدم بعد رفتم بهش اس دادم با هم چت میکنیم ولی به عنوان رفیق حتی رابطه هم داشتیم ولی اومدیم خونه من گفتم میشه که رل بزنیم میگه نه ولی به عنوان رفیق دوستت دارم بعد میاد سر کوچمون دور میزنه ولی بهم نمیگه یکی بهم خبر میاره بعد اینم بگم خانواده اش خیلی دوست دارن که عروسیشون بشم بعد از پسره گفتم ازدواج کنیم گفت نه من شرایطشو ندارم میخام به هدف هام برسم بعد گف هر وقتم ازدواج کنم اولویت من تویی یعنی چی میشه راهنماییم کنیم خواهشا

امیرحسین
3 ماه قبل
پاسخ به  نرگس

اول این که خانواده های خودتون رو در جریان بذارین
همه چیز رو جدی پیش ببرین

مهسا
4 ماه قبل

سلام من ۱۴ سالمه
چند روزه با یه پسری آشنا شدم هم شهری هم هستیم ولی خب یکم خونه هامون دوره الان میگه خیلی دوست دارم ولی من هنوز باهاش تو رابطه نرفتم درمورد خودمون خیلی حرف زدیم کامل همدیگه رو می‌شناسیم
۱۸ سالشه حالا ۲ بار بهم گفت بیا باهم بریم تو رابطه ولی من قبول نکردم
دوسش دارم ها ولی خب میترسم بعد چند وقت ول کنه بره
تصمیم گرفتم یه بار ببینمش بعد اگه واقعا بهم میومدیم و من و شرایطمو کامل درک کنه قبول کنم
به نظرت این کار خوبع؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید

ساسان
3 ماه قبل
پاسخ به  مهسا

دنیای 14 سالگی دنیای پر از هیجانه.
سعی کن تصمی عاطفی و هیجانی نگیری.

بعد که بزرگتر بشی میبینی واقعا داشتی با احساسات زندگی خودت رو به بازی میدادی.
دقت کن هر تصمیمی که الآن بگیری میتونه آیندت رو تحت تاثیر خودش قرار بده.

فاطمه
4 ماه قبل

سلام من ۱۴سالمه با یه پسری ۶ماهه ک باهم هستیم ۱۸سالشه تو این ۶ماه چند بار رابطه از پشت داشتیم میترسم ولم کنه نمیدونم چیکار کنم اگ میشه راهنماییم کنید

مریم
3 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

اینکه حالا چرا تا اینجای رابطه پیش رفتی .
منطقت رو نمی دونم.
ولی معمولا روابط جنسی توی این سن باعث میشه نتونی درک صحیحی از دوست داشتن واقعی طرف مقابل داشته باشی.
چون اون طرف هر چی خواسته تو بهش دادی.
حالا چی مونده که مثلا شما بگی نه
طرف باز هم پای دوست داشتنش بمونه.

از این به بعد بهش بگو دیگه رابطه جنسی نمی خوام.
آسیب می بینم.
اون موقع عیار دوست داشتنش مشخص میشه.

بعدش هم شما معتاد مفنگی داغون که نیستی که بترسی یکی تو رو ولت کنه.
پسرا عاشق واقعی دخترای متین و باوقار میشن.
نه دخترایی که به همه ی خواسته هاشون جواب بدن.

fati
5 ماه قبل

سلام من ۱۶ سالمه یه اقا پسری چند وقت پیش اومد تو زندگیم و من خیلی وابسطش شدم و نمیتونم ازش دل بکنم با دختر های زیادی هم بوده و س.س هم خیلی داشته ولی من حس میکنم اون منو نمیخواد سر قرار هم که میرم هیچ حسی به من نداره ولی من عاشقش شدم نمیدونم چیکار کنم
راهنماییم کنید لطفا..؟؟؟

🌙dam
4 ماه قبل
پاسخ به  fati

ول کن بره ارزش نداره

نیما
3 ماه قبل
پاسخ به  fati

مشخصه دیگه عزیزم کات کن دوست داشتن یک طرفه و اینکه طرف هیچ حسی بهت نداره

امیرحسین
3 ماه قبل
پاسخ به  fati

هر کس رو دوست دارین مستقیم بهش بگین ولی این پسر از نظر من آدم مناسبی نیست

سحر
3 ماه قبل
پاسخ به  fati

شما دیگه کی هستی!!!!

عاشق کسی شدی که با 10 نفر دیگه هم هست.
و از همه بدتر کلی هم رابطه ی جنسی داشته با دیگران.

یه کم به سلامتی روحی و جسمی خودت فکر کن.

ثنا
1 ماه قبل
پاسخ به  fati

مشخصه بلاک کات بای
درسته اذیت میشی ولی فقط دوهفتس شایدم کمتر

fati
5 ماه قبل

سلام من ۱۶ سالمه یه اقا پسری چند وقت پیش اومد تو زندگیم و من خیلی وابسطش شدم و نمیتونم ازش دل بکنم با دختر های زیادی هم بوده و س.س هم خیلی داشته ولی من حس میکنم اون منو نمیخواد سر قرار هم که میرم هیچ حسی به من نداره ولی من عاشقش شدم نمیدونم چیکار کنم
راهنماییم کنید لطفا..؟؟؟

نرگس
4 ماه قبل
پاسخ به  fati

بهترین راه اینه که ولش کنی بره کسی که با آدمهای متعدد سکس داشته به بیماری روحی و روانی صد درصد دچار شده و نمیتونه گزینه خوبی باشه چون که همچین آدمی لیاقت ستایش و عشق نداره کسی که بتونه جرات داشته باشه با روحیه و دخترهای متعدد رابطه و بازی کنه پس نمیتونه آدم متعهد ی باشه خودت باید تهشو بگیری تو ۱۶ سالته تو اوج احساساتی پس نمیتونی درک داشته باشی و قضایا رو بفهمی پس اشتباه نکن

Wobilox
5 ماه قبل

سلام من دختری ۱۴ ساله هسم ک دوس پسرمم هم سنمع ولی س ماه بزرگ تر
من فوبیای جنس مخالف دارم و اون میگه خیلی دوست دارم ببینمت
نمیدونم چ کار کنم بهشم گفتم گفت مشکلی نیس باهم درستش میکنیم
منم خیلی دوست دارم ببینمش ولی میترسم ک بهم تجاوز بشه
خودش ک ت چت بهم میگه خیلی دوسم داره
منم واقا دوسش دارم
ولی میترسم از ی طرفم خودم خیلی دوس دارم ببینمش
امروزم فال گرفتم و فال گفت باهاش ارتباط دورادور داشتع باش ب دلایل جنسی..
نمیدونم الان این واقا واقعیع یا ن…
توی چت ما باهم رول میریم
رول اینطوریع ک من خودم بغلش میکنم چون واقا از بغل کردن خوشم میاد
اونم بغلم میکنع و خیلی اوقات کم خیلی خیلی کم می‌بوستم (توی رول پلی)
نمیدونم میترسم..
چ کار کنم کمک کنین
تشکر

امیرحسین
3 ماه قبل
پاسخ به  Wobilox

یه پسر سالم هیچ وقت به تجاوز فکر نمی‌کنه . فقط انسان های روانی به تجاوز فکر میکنن

حسام
3 ماه قبل
پاسخ به  Wobilox

شما نیاز نیست کار زیادی بکنی.

سعی کن احساساتت رو کنترل کنی و کم کم سعی کنی احساس و درک درست تر و دقیق تری از حال و فضای سن خودت و خواهشهای طرف مقابلت و عواقبش داشته باشی.

چون قدم زدن در این فضاها مثل قدم زدن روی نوک قله است.
یک قدم اشتباه باعث میشه از ارتفاع پرت بشی، سقوط کنی و دیگه نتونی درست و حسابی از زمین بلند شی.

ناشناس
5 ماه قبل

سلام من ۱۸ سالمه دوس پسرم ۲۱ سالشه
۱ ساله با هم هستیم تو این یه سال درمورد رابطه جنسی فقط یه دوبار حرف زده که اونم من مخالفت کردم گفته هرچی تو بگی از همون اول خانوادش در جریان بودن که پسرشون با من هست
خیلی دوستم داره هرچی بخوام برام فراهم میکنه همش درمورد ازواج حرف میزنه آیندشو با من تصور میکنه هیچ رفتار بدی هم باهام نداره
اما الان میگه من نیاز به رابطه دارم میگه اگر قبول نکنی هم ولت نمی‌کنم ولی دارم اذیت میشم
خیلی همو دوست داریم نمیدونم چیکار کنم قبول کنم یا نه؟

نرگس
4 ماه قبل
پاسخ به  ناشناس

کسی که بهت پیشنهاد رابطه داد و تهدیدات کردکه ولت می‌کنه قطعا دروغ میگه و تو رو برای ازدواج نمی‌خواد چون کسی که آدم و برای ازدواج بخواد اولا به خودش اجازه دادن پیشنهاد سکس و نمیده چون دنبال ازدواج مدت تعیین می‌کنه برای ازدواج و هیچ وقت به مدت رابطه هم نگاه نکن یارو هفت سال تو رابطست ولی هنوز ازدواج نکرده قول حرفم مردارو نخور دوست داشتن تو عمل معلوم میشه مرد دوست داشتنش و با ازدواج نشون میده

امیرحسین
3 ماه قبل
پاسخ به  ناشناس

رابطه ی جنسی رو قبول نکن
ولی هیچ وقت ولش نکن
همه چیز رو علنی کن که خانواده های شما برای ازدواج کمکتون کنن

ماهان
3 ماه قبل
پاسخ به  ناشناس

به نظر من تلاش کن خانوادت رو مطلع کنی
و بگی یک پسر هست که من رو دوست داره.

و اگه واقعا مرد زندگی و ازدواج هست
موضوع رابطه تون رو ببر به سمت ازدواج.

پیشنهاد رابطه جنسی بدون ازدواج،
یعنی من فقط می خوام عشق و حال خودم رو ببرم و برای تو هم هیچ ارزشی قائل نیستم.
می خواد هر بلایی سرت بیاد
می خواد آبروت هم بره. بره
فقط من عشق و حال خودم رو ببرم، مابقیش کشک.

خیلی حواست رو جمع کن.
غفت نکنی که بعدا پشیمانی سودی ندارد.

صدرا
5 ماه قبل

سلام من 16سالگی عاشق یه دختر خانومی شدم و الان 20سالمه و ذره ای حسم به ایشون کم نشده که هیچ بیشترم شده و توی این چهار سالم بصورت چت باهم در ارتباط بودیم ولی با هم رل نیستیم و فقط در حد اشنایی ارتباط داریم .ایشون غالبا با من فوق العاده خوب برخورد میکنن ولی کافیه فقط راجب اینده با ایشون صحبت کنم که مثلا این چت معمولی که الان با هم میکنیمو شناخت خیلی بالایی که از هم داریم ایا به رابطه ممکنه ختم بشه ؟ایشون سریعا رفتارشون عوض میشه و جبهه میگیرن خیلی عجیبه برام و واقا نمیتونم درکشون کنم چون میدونم ایشونم منو دوس دارن دلی دلیل تغییر رفتارشون رو نمیفهمم و مخالفتشون رو.

Last edited 5 ماه قبل by صدرا
elina
5 ماه قبل

سلام من ۱ ساله با ی پسر هستم هم سن خودمه ۱۷ سالمونه خیلی هم همو دوس داریم همیشه بهم میگ تا خودت نخوای من باهات کاری ندارم و میگ اگ ی وقت من بهت درخواست رابطه کنم و تو بگی ن تازه خوشحال هم میشم چون باهام راحتی و همه چیزو بهم میگی ب نظرتون قبول کردن درخواستش درسته؟

نرگس
4 ماه قبل
پاسخ به  elina

نه این ترفند پسراست برای شروع تا خودت نخوای یعنی چی کی هست که دوست داشته باشه بهش تجاوز شه اون یه غریبست پس هیچ نسبی با تو ندارن غریبس پس اولا دوست پسر معنی نداره دوما پاسخ دادن به درخواستش اشتباه و صدرصد به ضرر شما و روحیه ی شمایت

م زرقانی
3 ماه قبل
پاسخ به  elina

این یک جور گول زدن محترمانست.
یعنی ببین چقدر احترام می گزارم به شما.
هر موقع خودت گفتی.

یعنی یه جوری رفتار می کنن که شما به علت رابطه ی عاطفی که با هم دارین،
رابطه ی جنسی رو خودت پیشنهاد بدی.
یعنی سعی می کنن با پنبه سر ببرن.

خیلی خیلی باید شاخکهات تیز باشه.
تا با شمه ی تیزی که داری مفهوم حرف پسرها رو درک کنی.
یعنی اگه به هر نوعی اسم رابطه رو شنیدی یعنی این آقا یک گوشه ی ذهنش درگیر این موضوعه.
بعضی از دخترها این موضوع رو به شوخی میگیرن.
بستگی داره جدیت شما چه جوری باشه.
احساس کنن یه کم شل و ول هستی و نرم میشی.
تلاششون رو می کنن از درهای مختلف وارد بشن تا به خواسته شون برسن.
و وقتی به خواسته شون رسیدن.
تازه شما میشی یک خانم دست خورده، ساده لوح، بی ارزش و دستمالی.
دیگه از سکه میوفتی
و به راحتی آب خوردنی ترکت می کنه و خداحافظ.
تو می مونی و اتفاقی که نمیتونی به کسی بگی.
تو می مونی و خواستگارهایی که میان و ولی به دلیل همین اتفاق ردشون می کنی.
پس مواظب باش.

Last edited 3 ماه قبل by م زرقانی
Nazanin
2 ماه قبل
پاسخ به  elina

اول وابستت میکنه با این حرفا حالا ک وابسته شدی و نمتونی ولش کنی کارشو میکنه

...
5 ماه قبل

سلام من ۱۹سالمه حدود ۶ماه رل زدم
رلم خیلی خوبه خیلی دوسش دارم ما باهم رابطه داریم ولی داخل ماشین چون جایی نداریم برای این کار خودش ک میگه خیلی دوست دارم اینا ولی هیچ حرفی راجب ازدواج هنوز نزدیم خودمم حس میکنم خیلی خودمو کوچیک کردم ولی نمیدونم چیکار کنم وهمش منو با بقیه مقایسه می‌کنه موقع رابطه ممنون میشم کمکم کنید

امیرحسین
3 ماه قبل
پاسخ به  ...

🤦دختر آینده ی خودت رو خراب کردی

سارا
3 ماه قبل
پاسخ به  ...

بستگی داره هدف ایشون و شما از این رابطه چی باشه.
هدف ایشون که خوب مشخصه و به هدفش هم رسیده.
و به آینده و سرنوشت شما هم کاری نداره.

اما شما چی؟؟؟
قرار با این آقا به کجا برسی!!!

یک مشاور
3 ماه قبل
پاسخ به  ...

از نگاه پسرها اگه یک دختر به راحتی بهشون پا بده.
احترام به شخصیت دخترخانمها ، کم کم، کم میشه
و چیزی که در ذهن پسرها برجسته میشه رسیدن به جسم شماست و چیزی عطششون رو خاموش نمی کنه، جز رابطه ی جنسی.

بستگی داره جدیت شما چه جوری باشه.
احساس کنن یه کم شل و ول هستی و نرم میشی.
تلاششون رو می کنن از درهای مختلف وارد بشن تا به خواسته شون برسن.
و وقتی به خواسته شون رسیدن.
تازه شما میشی یک خانم دست خورده، ساده لوح، بی ارزش و دستمالی.
دیگه از سکه میوفتی
و به راحتی آب خوردنی ترکت می کنه و خداحافظ.
تو می مونی و اتفاقی که نمیتونی به کسی بگی.
تو می مونی و خواستگارهایی که میان و ولی به دلیل همین اتفاق ردشون می کنی.

پس مواظب باش.

مهسا
5 ماه قبل

من ۵ ساله با دوس پسرم در ارتباطم ینی از بچگی همو دوس داشتیم و الان به خاطر این نزدیک بودنمون میگ باهم رابطه داشته باشیم هیچ اجباری هم نیس ولی با هر بار مخالفت کردن من ازم دور تر میشه چیکار کنم بنظرتون:)

darya
4 ماه قبل
پاسخ به  مهسا

پس اگ میخاد با مخالفت کردن تو.
تو این شرایط ک هستی ازت دور تر بشه بهتره ک بره چون معلومه هدفش چیه☹️

انیس
3 ماه قبل
پاسخ به  مهسا

باید مواضب باشی در گرداب تعارفهای عاطفی قرار نگیری.

از نگاه پسرها اگه یک دختر به راحتی بهشون پا بده.
احترام به شخصیت دخترخانمها ، کم کم، کم میشه
و چیزی که در ذهن پسرها برجسته میشه رسیدن به جسم شماست و چیزی عطششون رو خاموش نمی کنه، جز رابطه ی جنسی.

دیگه تو ذهنشون، شما یک خانم ارزشمند و قابل احترام نیستی.
اگه احساس کنن یه کم شل و ول هستی و نرم میشی.
تلاششون رو می کنن از درهای مختلف وارد بشن تا به خواسته شون برسن.
و وقتی به خواسته شون رسیدن.
تازه شما میشی یک خانم دست خورده، ساده لوح، بی ارزش و دستمالی.
دیگه از سکه میوفتی
و به راحتی آب خوردنی ترکت می کنه و خداحافظ.
تو می مونی و اتفاقی که نمیتونی به کسی بگی.
تو می مونی و خواستگارهایی که میان و ولی به دلیل همین اتفاق ردشون می کنی.

پس مواظب باش.

هستی
5 ماه قبل

سلام ببخشید یه سوال داشتم
من با یه پسر ۲۳ ساله به تازگی آشنا شدم
خودم ۱۷ / ۱۸ سالمه
ایشون میگه بزار حداقل چند ماه بگذره و رابطمون جدی بشه بعد با خانواده در میون بزار به نظرتون چیکار کنم ؟ حرف ایشون درسته ؟
و یه سوال دیگه ایشون از ۶ عصر تا ۲ شب سرکاره و زیاد نیست صحبت کنیم حس میکنم خیلی سرد میشه اگه ادامه پیدا کنه ساعت شغلی ایشون ‌، چیکار کنم ؟

Zahra
5 ماه قبل
پاسخ به  هستی

واقعا به خاطر کارش ؟؟؟ متاسفم واسه فکرت😂

Nazanin
2 ماه قبل
پاسخ به  هستی

عزیزم اگ بخاطر کارش و اینکه زیاد باهات حرف نزنه سرد بشه پس عشق نیس
من با دوس پسرم ۲ هفته حرف نزدم بازم مث قبل دوسم داش اصن سرد نشد چه ربطی داره

Kimi
12 روز قبل
پاسخ به  هستی

عزیزم دوست پسر منم سر کار میره شاید چند روزم از هم خبر نداشته باشیم بازم مثل اول دوسش دادم تو عشق نیست هوسه و تو فقط برای سرگرمی میخوایش اون داره کار میکنه برای ایندش باید ب همچین پسری افتخار کنی حتی اگ بعد از کارش حالتو میپرسه

...
5 ماه قبل

سلام من دختری۱۷ساله هستم یسالی میشع رلم با ی پسری ک خیلی دوسش دارم بکارتمو اع دس دادم چن روزی میشه یبار میگ ازدواج میکنیم یبار میگ ن فکرشو ازسرت بیرون کن الانم باهام قهره بخاطر اخلاق بدی ک دارم وجروبحث های زیاد نمیدونم چیکارکنم من دیگ چیزی واسه ازدس دادن ندارم

لطفا راهنمایی کنید🙂💔

امیرحسین
3 ماه قبل
پاسخ به  ...

ایشون آدم نرمالی نیست
شما باید همه چیز رو با خانواده خودتون در میان بذارین

انیس
3 ماه قبل
پاسخ به  ...

به نظر من شما برای رفتارهای خودت حتما به یک مشاور یا روانشناس مشورت کن.

من احساس می کنم در این ناآرامی که داری نمیتونی تصمیم درست و حسابی بگیری و هی به خودت آسیب می زنی.

یه کم به فکر خودت باش.
سلامتی خودت رو دریاب.

هلیا
5 ماه قبل

سلام من ۱۸ هستم با آقایی ۲۸ ساله آشنا شدم ایشون میگه تا جایی که بتونه من رو تامین میکنه ولی من هم باید باهاش همراهی کنم ازم سکس کامل نمی‌خواهد ولی خب عشق بازی و..
میگه دوست دارم با تو این نیاز ها رو برطرف کنم وگرنه با دیدن فیلم و خودارضایی و افراد دیگه هم میشه حلش کرد ولی رابطمون به مرور سرد میشه
میگه تو ۱۸ هستی و نیاز هات کمه ولی من ۲۸ ساله نیاز هام زیاده و ممکنه تو الان درکش نکنی
چه کنم ؟

منصوره فرهادی (کارشناس تیم محتوای روان آرام)
5 ماه قبل
پاسخ به  هلیا

سلام دوست عزیز؛ایشون که ظاهرا انتظار و هدفشون رو بصورت شفاف، از ارتباط با شما بیان کرده، حالا این به تصمیم شما بستگی داره که تو این سن وارد رابطه با فردی 10سال بزرگتر از خودتون بشید که صرفا نیازهای جنسی یا معاشقه جنسی فردی رو براورده کنید که ظاهرا نیازها و انتظاراتشون کم هم نیست و به گفته خودشون رو به افزایش هست؟!
ایشون مطمئن هستند که اگه شما بپذیرید نیازهایی که حتی شما رو از درکش عاجز میدونه، براورده خواهد شد.
انتظارات و اهداف شما از این رابطه چی هست؟ آیا شما هم اطمینان دارید که پذیرفتن نیازهای ایشون، نیاز و انتظارات شما رو هم براورده خواهد کرد؟!
چقدر در برابر آسیب های احتمالی که ممکنه در رویارویی با نیازهای زیادی فرد 28 ساله ای که حتی ممکنه درکش نکرده باشید؛ (به گفته خودتون)پیش بیاد، آگاهی و تاب آوری دارید؟

هلیا
5 ماه قبل

ممنونم
لطف کردید راهنمایی کاملی بود

darya
4 ماه قبل
پاسخ به  هلیا

عزیزم به نظر من اگ نیاز داری تامین بشی باهاش کنار بیا خودت بهتر میدونی. ولی یه ادم ک 10سال ازت بزرگ تره 10سال دنیای تو از اون عقب تره.پس هیچ سر انجامی نداره اون رابطه.فکرش س.کس. ه دیگه چ کامل چ عشق بازی.
خودم تو شرایطش بودم میدونم.ب جات باشم برا خودم ارزش قائل میشم.صبر میکنم یه ادم مناسب من پیدا بشه♡

Last edited 4 ماه قبل by darya
صبا
3 ماه قبل
پاسخ به  هلیا

باید مواظب باشی در گرداب تعارفهای عاطفی قرار نگیری.

بستگی داره به خودت.
اگه احساس کنن یه کم شل و ول هستی و نرم میشی.
تلاششون رو می کنن از درهای مختلف وارد بشن تا به خواسته شون برسن.
و وقتی به خواسته شون رسیدن به راحتی آب خوردنی ترکت می کنه و خداحافظ.
تو می مونی و اتفاقی که نمیتونی به کسی بگی.

یعنی چی الان 28 سالشه و شما باید نیازهاشو برطرف کنی.
بعدش چی میشه؟
معلومه که هر پسری حاضره نیازهای یک دختر رو که به نیازهای جنسیش پاسخ بده، برطرف کنه
شما نیازهای هر کس دیگه ای رو هم که جواب بدی، حاضره برات خرج کنه.
ببخشید، مگه شما هرزه ی جنسی هست؟؟؟

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره