به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
مشاوره دوستی دختر و پسر

مشاوره دوستی دختر و پسر

مشاوره دوستی دختر و پسر

هر انسانی ذاتا به جنس مخالف کشش دارد. درواقع همین عامل است که باعث بقا و ادامه نسل بشر بوده است. زمانی که فرد با دیگران تعامل دارد، هورمونی در مغزش آزاد می‌شود که با بیشتر شدن این تعاملات و روابط، میزان آن هم بیشتر می‌شود. درواقع هم دختران و هم پسران چه از نظر روانی چه از نظر جسمی به هم کشش دارند. این موضوع درصورتی که تحت کنترل قرار نگیرد، می‌تواند دوستی و روابط دخترو پسر را تحت تاثیر قرار دهد. برای جلوگیری از این وضعیت باید با شناخت و آگاهی و حتی با حمایت و پشتیبانی مشاوره دوستی دختر و پسر رابطه را پیش برد.

از طرفی در جامعه امروزه ایران آمار ازدواج به دلایل زیادی کاهش یافته و افراد کمتر به ازدواج تمایل نشان می‌دهند. کمتر شدن ازدواج، در مقابل به بیشتر شدن روابط دوستی بی‌سرانجام و بی‌هدف منجر می‌شود. حتی بعضی از پسران با قول و قرارهای پوچ و بی‌سرانجام سعی در فریب دادن دختران و برقراری رابطه با آن‌ها را دارند. درحالی که هدفی برای ادامه زندگی با او ندارند. همچنین دختران نیز ممکن است با هدف قرار دادن نیاز جنسی پسران، در پی منافع خودشان با آن‌ها وارد رابطه شده و به‌نوعی به آن‌ها ضررهای مالی یا عاطفی وارد کنند.

به همین دلیل دختران و پسران باید بدانند که بعضی از وعده‌های پیش از ازدواج صرفا صادقانه و درست نیستند. و سرانجامی ندارند. آن‌ها باید با احتیاط وارد رابطه شده و حتی‌الامکان با مشاوره دوستی دختر و پسر صحبت کنند. اعتماد سریع و بی‌پایه و اساس خیلی زود به افراد صدمه زده و آن‌ها را از روند زندگی عادی‌شان دور می‌کند.

در این مقاله بهتر دیدیم با ارائه برخی توصیه‌ها دختران را برای شناخت بهتر پسران و تشخیص روابط بی‌پایه و اساس راهنمایی کنیم. خانم‌های جوان درصورتی که یاد بگیرند زود اعتماد نکنند و هر کسی را به زندگی خودشان راه ندهند، کمتر احتمال دارد که آسیب ببینند. همچنین آینده و زندگی روحی و روانی خودشان را به خطر نمی‌اندازند.

گاهی پسرانی که با شما وارد رابطه می‌شوند، واقعا صادق نیستند. و یا آن‌طور که به نظر می‌رسد با قصد و هدف ازدواج وارد رابطه با شما نشده‌اند. در ادامه قصد داریم نشانه‌های پسری که قصد ازدواج با شما را ندارد، را مطرح کنیم. این نکات معمولا گزیده‌ای از نظریات مشاوره دوستی دختر و پسر و محققان فعال در این زمینه می‌باشد.

نشانه های پسری که قصد ازدواج با شما را ندارد

او از شما تقاضای رابطه جنسی دارد

عموما برقراری رابطه جنسی خارج از ازدواج به هر دو طرف به خصوص دختران چه از نظر اجتماعی و چه از نظر شخصی و روحی آسیب می‌زند. به علاوه داشتن رابطه جنسی زودهنگام جلو شناخت کافی را می‌گیرد و اجازه نمی‌دهد شما متوجه شوید که دقیقا چه حسی به طرف مقابل دارید. یا حتی اجازه نمی‌دهد به شناخت درست و منطقی از او برسید. چرا که بعد از برقراری اولین رابطه جنسی، نگاه شما به طرف مقابل‌تان یک نگاه عاشقانه و احساسی است و بسیاری از برداشت‌های‌تان واقع‌گرایانه و منطقی نیستند. و این روند تا مدت‌ها بعد ادامه دارد. درنتیجه شما شانس کمتری برای شناخت پیدا کردن از طرف مقابل‌تان دارید.

حتی اگر تصمیم به برقراری رابطه جنسی دارید، بهتر است ابتدا با یک مشاوره دوستی دختر و پسر مشورت کنید. و از درست بودن این کار مطمئن شوید.

پسری که روابط خارج از عرف زیادی داشته است

اصولا افراد با هر مشخصه و ویژگی‌های رفتاری بیشتر از تعداد مشخص و منطقی وارد رابطه نمی‌شوند. داشتن روابط کوتاه‌مدت و بی‌پایه و اساس می‌تواند نشان‌دهنده یک نوع مشکل رفتاری یا اخلاقی در خود فرد باشد. اصولا پسری که روابط آزاد با دختران را به‌عنوان یک ویژگی مثبت برای خودش تلقی می‌کند. یا حتی آن را عادی و بی‌اهمیت می‌داند، چندان نرمال و قابل‌اعتماد نیست. از یک جایی به بعد شما تنها می‌توانید یکی از چندین دوست دختر او باشید. و هیچ شاخصه موثری در مورد شما وجود نخواهد داشت. به عبارتی تعدد روابط می‌تواند باعث تغییرات رفتاری و روحیات در فرد شود. به یاد داشته باشید که هر رابطه حجم زیادی از احساسات و عواطف و تنش‌های روحی را به همراه دارد. که تعدد آن‌ها می‌تواند به نوعی مشکل‌‌ساز باشد.

هیچ‌وقت مستقیما در مورد ازدواج صحبت نمی‌کند

پسری که شما را برای ازدواج بخواهد، بی‌قراری و رویاپردازی‌های زیادی دارد. و عموما نمی‌تواند برای مدت زیادی این مسئله را پیش خودش نگه دارد. اگر دوست پسرتان مدام با شوخی یا حتی گارد گرفتن و گفتن حرف‌های بی‌ربط مانند اینکه باید به او بدون هیچ قول و قراری اعتماد کنید، صحبت در مورد ازدواج را به تعویق می‌اندازد، قطعا تصمیم مشخصی برای ازدواج ندارد. ممکن است حتی شما را دوست داشته باشد اما نه به اندازه ای که شما را به عنوان همسرش انتخاب کند. اما از طرفی برای اینکه مجبور به ترک شما نباشد، این واقعیت را اقرار نمی‌کند. در این شرایط او سعی می‌کند هر طور که هست رابطه را ادامه دهد. اما بدانید که طولانی‌تر شدن رابطه باعث وابستگی بیشتر شما شده و عملا شما را بیشتر در معرض آسیب قرار می‌دهد. با مراجعه به مشاوره دوستی دختر و پسر می‌توانید در خصوص این موضوع آگاهی بیشتری به دست بیاورید.

این مقاله هم بخوانید  رهایی از رابطه اشتباه [ راهنمایی و راهکار ]

مشاوره دوستی دختر و پسر

شرایط اولیه ازدواج را ندارد

به فرض اینکه طرف مقابل‌تان بخواهد با شما ازدواج کند، تا وقتی شرایط و امکانات اولیه را نداشته باشد، شانسی برای این کار ندارد. پس نداشتن شرایط ازدواج می‌تواند بهانه‌ای باشد تا طرف مقابلتان بی‌میلی خودش به این ازدواج را پشت آن پنهان کند. حتی پسری که از ابتدا این شرایط را ندارد، برای فراهم کردن آن هرکاری می‌کند. چرا که خودش به خوبی می‌داند که چه وظایفی در قبال شما دارد.

او خواستگاری نمی‌کند

خواستگاری کردن بهترین راه برای اثبات صداقت پسر است. اگر واقعا شما را بخواهد، خیلی زود حداقل خودش را به خانواده‌تان نشان می‌دهد. درواقع اگر او شما را دوست داشته باشد، خودش باید برای خواستگاری کردن از شما عجله داشته باشد. اگر دوست پسرتان از شما خواستگاری نمی‌کند می‌توانید با مراجعه به مشاوره دوستی دختر و پسر در خصوص او با یک متخصص مشورت کنید. و در مورد ادامه رابطه از نو تصمیم بگیرید.

شما را به خانواده‌اش معرفی نمی‌کند

اگر او شما را به خانواده‌اش نشان نمی‌دهد، باید به او شک کنید. پسری که عاشق یک دختر باشد، او را از هیچ‌کس پنهان نمی‌کند. بلکه از نشان دادن شما به دیگران و معرفی‌تان به عنوان عشق زندگی‌اش دریغ نمی‌کند.

او برای آینده برنامه‌ای ندارد

اگر دوست پسرتان در خصوص برنامه‌هایی که برای آینده‌تان دارد، صحبت نمی‌کند، باید بدانید که شما جایی در آینده آن پسر ندارید. درواقع او آگاهانه یا ناخودآگاه می‌داند که رابطه شما یک رابطه زودگذر است. پسری که شور و شوقی برای آینده ندارد، یا شما را از دیگران پنهان می‌کند و برنامه‌ای برای با شما بودن ندارد، به احتمال زیاد شما را تنها برای یک رابطه زودگذر می‌خواهد.

زود ابراز علاقه می‌کند

هر مرد یا زنی که زود ابراز احساس کند، به نوعی قابل اعتماد نیست. درواقع به همان اندازه که فرد برای ابراز احساساتش عجله کند و بدون فکر صحبت کند، به همانم اندازه  هم حرف‌های پوچ و بی‌اساسی می‌زند. درواقع “آتشی تند زود به خاکستر می‌نشیند.” اگر طرف مقابل‌تان برای ابراز احساساتش عجله دارد و مدام بدون فکر و موقعیت سنجی به شما ابراز احساسات می‌کند، بهتر است به تداوم احساسات و قول و قرارهای او شک کنید.

برای شناخت کافی بین دختر و پسر، روانشناسان و مشاوره دوستی دختر و پسر توصیه می‌کنند که افراد حداقل 6 ماه بدون اینکه با هم هم‌خانه شوند و یا رابطه جنسی داشته باشند، روابط حساب شده و در چهارچوب خود را ادامه دهند. تا بتوانند نسبت به احساسی که به یکدیگر دارند و یا نسبت به شناختی که از همدیگر دارند، مطمئن شوند. بعد از این زمان درصورتی که باز هم برای ادامه رابطه تمایل داشتند، می‌توانند این کار را انجام دهند.

سخن آخر

شما لایق این هستید که بهترین فرد را برای ادامه زندگی در کنار خود داشته باشید. اما برای اینکه بتوانید به این هدف دست پیدا کنید، لازم است ابتدا بدانید که چه ارزش والایی دارید و نباید خودتان را در حد تمام کسانی که می‌خواهند در کنار شما باشند، بدانید.

درواقع شما باید با منطق و آگاهی افراد را بسنجید و به یاد داشته باشید که تصمیم برای زندگی‌تان، یک تصمیم بسیار مهم و حیاتی است. پس نباید در خصوص آن ریسک کنید. و نباید اجازه دهید که تصمیم اشتباهی بگیرید. پسری که شرایط ازدواج را ندارد، یا واقعا عاشق شما نیست و با شما صادقانه رفتار نمی‌کند، لیاقت این که با شما باشد را ندارد. به یاد داشته باشید که هر تصمیمی که بگیرید عواقب خاص خود را به دنبال خواهد داشت.

کوچک‌ترین عواقب یک رابطه غلط می‌تواند این باشد که وقت‌تان را در کنار فرد اشتباه تلف کنید. توصیه ما به شما این است که برای اینکه بتواند فرد مناسب را بشناسید و روابط درست و اصولی داشته باشید، قبل از هر تصمیم جدی به مشاوره دوستی دختر و پسر مراجعه کرده و با او مشورت کنید. مشاوره دوستی دختر و پسر می‌تواند راهکارهایی برای شناخت بهتر طرف مقابل و پیش‌بینی آینده رابطه‌تان به شما یاد بدهد. همچنین می‌تواند شما را برای پیدا کردن انتخاب تصمیم راهنمایی کند. به این ترتیب شما هم می‌توانید یک رابطه سالم و پایدار با کسی که واقعا لایق شماست داشته باشید.

ایا به رابطه ی دوستی می توانم اعتماد کنم؟

اطمینان یا عدم اطمینان به طرفین رابطه بستگی دارد. در این باره مشاوران می توانند کمک زیادی به شما کنند

ایا همیشه دوستی قبل از  ازدواج مشکل دارد؟

در برخی موارد دوستی ها به قصد ازدواج نیست ممکن است طرف مقابل با این حرف شما را فریب دهد.

داشتن روابط کوتاه‌مدت و بی‌پایه و اساس می‌تواند نشانه چه چیزی باشد؟

داشتن روابط کوتاه‌مدت و بی‌پایه و اساس می‌تواند نشان‌دهنده یک نوع مشکل رفتاری یا اخلاقی در خود فرد باشد.

4.6/5 - (57 امتیاز)
119 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
David
28 روز قبل

سلام پسری ۲۰ ساله هستم تا الان با دختری نه دوست بودم نه رابطه داشتم
تقریبا ۴ ماه با دختری ۱۸ ساله اشنا شدم که از نظر اخلاقی خیلی منو شیفته خودش کرده قبل دوستی با من چند تا رابطه داشته و از من پرسیده که برام مهم یا نه ولی خب من ازش خوشم اومده و بهش گفتم برام مهم نیست گذشتش ولی خب من سنم کمه دانشجو ام و شرایط ازدواج ندارم حتی فکر می کنم تو ی یسری از مسائل روابطم باید رو خودم کار کنم و با امادگی بیش تری وارد رابطه شم من این موضوع با خانوادم در جریان گذاشتم و بهم گفتن که باید رابط تو کامل با این ادم قطع کنی از اون جایی که سنمون کمه نه به حسم نسبت بهش کاملا مطمعنم و نه به حس ایشون از طرفی فکر می کنم قول دادن در رابطه با ازدواج به کسی تو سن پایین مسخرست ولی خب می دونم تو این مدت خیلی رابطمون نزدیک و تقریبا بهم وابسته شدیم
من یک بار خواستم رابطه قطع کنم ولی نتونستم
الانم ایشون مدتی پیام نمی ده حس اعذاب وجدان دارم و خودمو ادم بدی می دونم تقریبا نمی تونم به کارام برسم و همش غصه می خورم که به احساسات کسی ضربه زدم
و اینکه پیشنهادتون برای روابط دختر پسر تو این سن چیه من واقعا موندم احساس می کنم تنهایی بهم فشار میاره و نمی تونم به دوستی فکر نکنم ولی از ی حد که دوستی خارج می شه وارد رابطه احساسی شدید می شیم و برا ازدواج برنامه ریزی می کنن و منی که می دونم امادگیشو ندارم نمی تونم چیزی بگم
در ضمن من اخلاقیاتم جوری که اخرین چیزی که نسبت به دوستی با ی دختر جذبم می کنه رابطه جنسی و نیازی تا الان به این موضوع تو خودم ندیدم

تیم محتوا روان آرام
28 روز قبل
پاسخ به  David

سلام دوست عزیز؛ درحال حاضر شما برای بار اول وارد رابطه شدین و ممکنه دوره هیجان محور رابطه کمی بیشتراز کسانی که چند تجربه داشتند طول بکشه. و بعداز مدتی بخش منطقی رابطه تون (مثل واقعیتی که گفتین شرایط ازدواج ندارید) بیشتر بالا میاد. برای شناخت ابعاد رابطه و انتظارات و نیازهای خودتون از یک رابطه در این شرایط فعلی تون، میتونید از مشاوران کلینیک روان آرام بصورت حضوری یا غیرحضوری بهره بگیرید.

دنیا
1 ماه قبل

سلام من ۱۲ سالمه عاشق یک پسر ۱۳ ساله شدم خیلی دوسش دارم اونم دوسم داره یجورایی عشق دو طرف هست من میخوام بدونم چیکار کنم که رابط ما مهکم تر بشه و خیلی از دوستاش بهم گفته که اون واس یک کار میخوادت میشه راهنمایی کنید و این کار رو بهم بگین

علی
2 ماه قبل

سلام من الان 33 سالمه دوست دخترم نداشتم هیچوقت ازدواج نکردم چون شماره موبایل دوست دخترم ندارم اگر ازدواج کنم اذیت شون نمیکنم عصبانی نیستم باورم کن.

Last edited 2 ماه قبل by علی
سردار
2 ماه قبل

سلام دوستان من یه پسر ۲۲ ساله م نزدیک هفت ساله با یه دختری هستم و بهم تعهد داشتیم از اولش باهم هستیم ولی همشهری خودم نیس همزبونم هست مثلا یعنی شهرشون دو ساعت با ما فاصله داره و حتی رفتم از نزدیک هم دیدمشعرضم به خدمت من هیچ وقت نمیخواستم بهش حتی دست بزنم منظور دست زدن معمولی به دستاش ولی خودش دستشو دراز کرد و دیدم راحته و مشکلی نداره تاالان هم فقط لب بازی و بغل کردن و اینا بوده چیز خاصی نیس ولی همش عذاب وجدان دارم هروقت میخوام مثلا کار جدیدی بکنم مثلا به سینه ش دست بزنم حتی بااینکه خودشم میگه راحت باش من از کارات برداشت بدی نمیکنم و هیچ وقت درموردت فکر بدی نمیکنم با این حال من همیشه استرس دارم و نمیخوام کاری انجام بدم که تصور و ذهنیتش نسبت به من عوض بشه نمیدونم درک میکنین منو میفهمین جی میگم یا نه ولی از اونطرفم خودشم میگه راحت باش و فکر میکنه چون دست نمیزنم بهش یعنی نسبت بهش بی تفاوتم و مثل بقیه بهش نگاه میکنم و راحت نیستم باهاش ولی نمیتونم منظور واقعیمو بهش بفهمونم با حرفام که من دوست دارم بعد اینکه باهم ازدواج کردیم تمام و کمال باهات راحت باشم ولی باز اون میگه من تورو همین الانشم آقای خودم میدونم پس راحت باش و… نمیدونم چیکار کنم دوستان اگر تجربه ای اطلاعاتی دارن ممنون میشم در اختیارم بذارت و راهنماییم کنم دمتون گرم

تیم محتوا روان آرام
2 ماه قبل
پاسخ به  سردار

سلام دوست عزیز؛ مساله شما کیفیت و نوع ارتباط تون نیست. توصیه میکنم برای شناخت همدیگه و بررسی اولویتها، نیازها و انتظارات همدیگه از زندگی مشترک و یا یک رابطه پایدار، بیشتر تلاش کنید و شناخت و مهارت بیشتری کسب کنید. میتونید به کمک مشاوره پیش از ازدواج این مساله و مسایل دیگه ای که بسیار در رابطه شما محتمل هست رو مرتفع کنید.

Javidi
2 ماه قبل

سلام وقت بخیر من و دوست پسرم به مدت 4سالع باهمیم و قصد ازدواج داریم ولی هنوز به خانواده من نگفتیم چون مادرم سختگیره😑 میشه راهنماییم کنید؟ من چجوری نظر مادرمو جلب کنم؟ و پارتنرم راجب این موضوع بشدت نگران و عصبیه

تیم محتوا روان آرام
2 ماه قبل
پاسخ به  Javidi

سلام دوست عزیز؛ یکی از مسایلی که در مشاوره پیش از ازدواج بهش پرداخته میشه،مسایل خانوادگی و توافقات بین خانواده هاست.برای بررسی کامل و بیشتر جوانب،توصیه میشه به یک مشاور پیش از ازدواج مراجعه کنید.

دنیا
1 ماه قبل

سلام ی پسری هست من روش کراش زدم ولی پا نمیده میشه راهنمایی کنیدچیکارش کنم اون منو نگاه میکرد منم تو چشاش نگاه میکردم بعد خجالت میکشید نگاه کنه من به خواهرش گفتم بره بهش بگه که میخواد دوست شه ولی خواهرش ا ومد میگه متسفانه میگه نه نه نه میشه یکم راهنمایی کنید

ساحل
3 ماه قبل

سلام.من با یه پسری بودم که منو زود به خانوادش معرفی کرد، خودش رو به خانوادم ، خواستگاریم اومد خانواده ها مخالف بودن، ولی در مقابل تقاضای خونه و اینچیزا هم داشت،زودم ابراز علاقه کرد.بعد از نه ماه هم یکدفعه رابطه رو کات کرد رفت.رفتار این آقا چطور توجیح میشه؟

مونا
3 ماه قبل

سلام من دختر۱۶ ساله بایه پسر۱۹ ساله که از طریق دوستم تو محل کارش باهم اشنا شدیم تو رابطه خواهر و برادری ام و منو خیلی دوست داره و منم خیلی دوسش دارم .
الان یه هفتس که باهم رابطه خواهر و برادری داریم.
به من روز۵گفکه رل بزنیم منم گفتم که باید فک کنم و اون اصرلر کرد و گف به خدا برا ازدواج میخوام و یه ندت رل میشیم بااخلاق هم اشناشیم و بعدش باهم ازدواج میکنیم منم گفتم که باید فک کنم ولی فرداش به خاطر اینکه بابام بفهمه گف که نمیخواد ولی فردا همون روز ازم پرسید که نظرت چی منم گفتم که بعد کلی فک کردم راصی شده بود گف حالا می میخوای رل بزنیم گفتم اگه اوکیی اره گف هستم منم گفتم باشه اگه تاتهش هستی رل بزنیم ولی فرداش بین چت هاش گف که نمیخواد رل بزنه گفتم یعنی چی ماکه شب رل زدیم خودت تو چت بهم گفتی گف که بااوالته و نمیخواد.
اینم بگم ها بعد موافقت من بهم گف که یه جایی قرار بزاریم همو بببنیم منم گفتم که بریم کافه گف نمیخوام کافه باشه شلوعه بریم پارک گفتم ووکی گف که بریم پارک نزدیک محل کارم طهر ساعت ۲ شیف کاریش تموم میشه تا ۴ .
بهم گفت از ۲تا۴ بریم پارک گفتم باشهقرار گزاشتیم و بهم گف که تو رلمی و اجازت دست خودمه ببینمت هم نازت میکنم هم بوست میکنم منم گفتم تو نامحرمی گف چه اشکالی داره اینهمه دوس ریخته تو کوچه هر گوهی نیخورن .
منم گفتم نمیشه من بار اولمه رل میزنم گف باشه.
اون پسر سربزیریع ولی بهم گف که یه چیزی بگم گفتم بگو گف خجالت میکشم و باهات راحت نیستم گفتم که پنج روز از رابطه خواهر و برادری مون گدشته بگو بعد کلی اصرلر گف که من ۳سال میش بایکی لب گرفتم.
و اینکه چند روزهم قبل اینکه رل بزنیم بهم گف که میخواد بایه دختری رل بزنه و ازم اجازه میخواست منم گلتم نه گف که باشه و ازت اجازه میخواستم که ندادی نمیخوام.
حالا میخوام بدونم وایعا نطرش نسبت له من ازدواجه یانه؟؟؟
واقعا منو میخواد چون تو همون چند روز من هر نشکلی داشتم بهش میگفتم و ارومم نیکرد.

ایا اون واقعا منو میخواد قصدش نسبت به من ازدواجه؟؟؟؟

یا زهرا
3 ماه قبل

سلام من دختری هستم ۱۷ ساله و در خانواده مذهلی بزرگ شدم و خیلی خودهم مذهبی هستم من از شما یه سوال دارم من عاشق یه پسر هستم‌که هم سن و سال خودمه الان ۱ ساله در ارتباطیم و ایشونم کاملا مذهبی هستندو باایمان به خدا ما از اول رابطمه مون واقعا عاشق هم دیگر شدیم و از همون اولش فکرمون فقط ازدواج بود و هستش نه عشقی از روی هوس ما واقعا عاشق هم دیگر هستیم و تمام حدو حدومون رو رعایت میکنیم و خانواده من در اطلاع هستند و ایشون رو قبول کردند .آیا از نظر اسلام ما گناه کردیم ؟
که باهام در ارتباط هستیم ؟

تیم محتوا روان آرام
1 ماه قبل
پاسخ به  یا زهرا

سلام دوست عزیز؛ میتونید از مشاور مسایل شرعی و مذهبی سوال کنید.

mobinn
4 ماه قبل

سلام
من با پسری ۲۳دوستم نزدیک دو ساله همه میگن ولش کن باید بیاد باهات ازدواج کنه ولی من خیلی دوسش دارم اونم همینطور ولی یه مانعی هست بهم نمیگه فقط یه بار بهم گفت مادرش قبول نکرد ومیخواد دوباره باهاش حرف بزنه اولین بار که منو دید وباهم اشنا شده بودیمم گفت من قصد ازدواج دارم…..ولی الان هیچی نمیگه خانوادم تاحدودی درجریان هستن که دوسم داره ولی خانوادش نمیان خواستگاری لطفا کمکم کنید چکارکنم که بهم بگه چی شده که مانع ازدواجمون شده

ارش بش
5 ماه قبل

سلام ..من بادختری رابطه دارم که دوست پسرداره و همو هم خیلی دوست دارن وقرارازدواج دارن خانوادشونم میدونن….وحسمون به هم مثه خواهر داداشیم…حتی شمارشو ندارم فقط هفته ای یه بار یا دوهفته ای یه بار بهش اینترنت پیام میدم شب باهم شام بخوریم تو رستوران و دوساعت اونجا باهم باشیم…به نظرتون این رابطه ی ما به رابطه ی بین خودش و دوست پسرش ضرر داره؟چون من گاهی حس گناه میکنم که دوستش نمیدونه با من بیرون میاد..لطفا یه نظر بدین

Mobina
5 ماه قبل

سلام وقت بخیر
بنده ۱۷ سالمه و با پسری ک ۲۵ سالشه ب مدت ۶ ماه هست دوست هستم‌…..هستش‌ وقتایی که حرف از اینده میزنه‌ و گاهی‌ میگه که احتمالش‌ هست ب هم نرسیم …ایشون‌ بخاطر شکستی‌ ک از رابطه قبلی خوردم حرف از رابطه جنسی نمیزنه(شوخی های خودشو داره ولی میگه‌ من بهت‌ دست نمیزنم)…با این حال اون‌ اصلا تایم آزاد نداره و ب جرت میتونم بگم بخاطر همین ‌ماهی یکبار همو میبینیم و این امر باعث شده‌ که من نگران بشم که نکنه کسی وارد رابطمون‌ شده باشه… میخواستم شما راهنمایی کنید با توجه ب موارد ذکر شده هدفش‌ از دوستی با من چی هستش؟
از من پرسید ک هدفم‌ از اینکه باهاشم‌ چیه‌ گفتم‌ نمیدونم…گفت‌ پس داری تفریح میکنی باهام….بعد از چند دیقه گفت‌ اینارو پرسیدم ‌ ببینم‌ چرا با منی‌ و شوخی بود…ازتون میخوان بهم بگید دقیقا از من چی میخواد این بشر😩

مجید
6 ماه قبل

خسته نباشید پسری هستم ۱۵ سالو نیم سن دارم و از نظر همه همه چیم خوبه و احتیاج دارم با ی دختر دوست شم چیکار کنم من محصلم و دارمد ندارم این قضیه ذهنمو خیلی درگیر کرده من زبون گفتن دوست دارمو ندارم خجالتی هستم چیکار کنم ممنون میشم از شما

تیم محتوا روان آرام
5 ماه قبل
پاسخ به  مجید

سلام دوست عزیز بهتره تا ۱۸ سالگی صبر کنید.

ملیسا
6 ماه قبل

چطوری دوباره اعتمادش را جلب کنم فکر نکنه بهش خیانت کردم من واقعا دوسش دارم نمیدونم واقعا چیکار کنم

تیم محتوا روان آرام
5 ماه قبل
پاسخ به  ملیسا

دوست عزیز با گفتگو بسیاری از موارد حل میشه.

ملیسا
6 ماه قبل

یکی اومده بود خودشو به اسم رل سابقم معرفی کرد فکر کرده رل سابقمو دوسش دارم هنوز فراموش نکردمش همیشه سر رلای سابقم دعوامون میشه یکبار فکر کردم یکی دختر هست باهاش چت کردم بعد فهمیدم پسره سر این باهام بحس کرد الکی سر موضاعت چرت باهام بحس میکنه چیکار کنم لطفا بگید

ملیسا
6 ماه قبل

سلام ببخشید من چطوری میتونم اعتماد دوست پسرم را جلب کنم رابطمون را دوست دارم نمیخام خراب شه قبلا سه بار منو با یک پسر دید فکر کرده بهش خیانت جردم ولی کاملا در اشتباه هست

زهرا
6 ماه قبل

سلام من 16 سالمه دو ماه با یه پسر در ارتباط هستم اون منو خیلی دوست داره و وابسته هسته اما نمیدونم چرا رفتارش عوض شده تو این هفته با من خوب نیست من هم ازش خوشم نمیاد و چند روزپیش دوستاش پشت سرم حرف زدن هر چی از رلم سوال میکینم درست حسابی جواب نمیده 😔رلم 15 سالشه که میگه من سر کار میرم بعضی اوقات کارشم ساختمان کار میکنه اما بهش اعتماد ندارم نمیدنم راست میگه یا دروغ حقوق هم بهش 5میلیون میدن ولی واسم هم کارو کرد خونه خودش گرفت کاغذ دیواری کرده واسم ماشین گرفت اما نمیدونم چرا زیاد بهش علاقمند ندارم آیا درسته ازش جدا شم لطفا کمکم کنین

ابوالفضل
6 ماه قبل

سلام من با یه دختری که دوسش دارم دوست شدم ولی نمیدونم چند وقته که یه طوری شده جواب پیاممو نمیده حتی زنگ میزنم بازم جواب نمیده . میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

ابوالفضل
6 ماه قبل

سلام من با یه دختر ی دوست هستم که چون وقته نمیدونم چش شده اصلأ جواب پی امم و نمیده یا زنگ میزنم جواب نمیده . میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

ابوالفضل
6 ماه قبل

سلام من یکی رو دوست دارم ولی چند وقته که نمیدونم چش شده نه جواب پیاممو میده نه زنگ میزنم جوابمو میده. میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

...
7 ماه قبل

سلام من ی دوست دارم ک خانوادش بهش اعتماد ندارن این چند وقتی با ی پسر دوست شده خانوادش هم فهمیدن باهاش صحبت نمیکنن من هرچی بهش میگم با خانوادش دوست باشه و همه چیز رو بهش بگه میگه نمیگن میشه شما کمک کنین لطفاً سریع تر

تیم محتوا روان آرام
6 ماه قبل
پاسخ به  ...

بهتره از احساساتی که تجربه کردن صحبت کنن. با آرامش و صادقانه.

roya
8 ماه قبل

از عشقم پنج هفتس خبری نیس ن میزنگه ن پی میده به نظرتون دیروز زنگ زدم امروز زنگ بزنم بگم بیاببینمت نمیگع اویزونه با بگع نگا تا خطمو روسن کردم زندگید خطش خاووش بود رل نیستیم رفیقیم

محدثه
7 ماه قبل
پاسخ به  roya

عزیزم تو خودت بهتر میدونی تو رابطتت چخبره قلبتو بزار کنار با عقلت تصمیم بگیر از نظر من اون اگر عاشقت بود یه روزم بدونه تو نمیتونست

roya
8 ماه قبل

سلام من یکیو خیلی دوس دارم نمیدونه باهام عالی رفتار میکنه حتی میگه بیا ببینمت ولی. چهار هفتس سرد شده و اصلا پبام نمیده زنگ نمیزنه قبلا هرشب باهام میچتید دیروز بهش زنگ زدم به نظرتون امروز بهش بزنگم نمیگه چقد اویزونه؟؟؟؟؟؟ بد تازه خطشو روشن کردع خطش خاموش بود و تازه روشن کرده تروخدا کمکم کنید پسره خیلی دورش دختر زیاده و پولداره ولی میگه تو حق نداری با رفیقام صمیمی شی از رفیقاش ضربه خورده ولی بقیه دخترا اینجوری نیس براش مهم نیس

علی پناهی
8 ماه قبل

سلام وقت بخیر
یه سوال دارم آیا آدم با یک بار جواب ن شنیدن بیخیال طرف بشه یا نه ؟

محدثه
7 ماه قبل
پاسخ به  علی پناهی

نه

الی
8 ماه قبل

الی هستم 13 سالمه و یکی از همسایه هامون که اسمش کوروش هس روش کراش دارم خوب کوروش هم اینو میدونه ما نزدیک خونمون یه پارک هست هر روز با دوستام میریم اونجا و میبینمش دیروز یه لشگر پسر رو جمع کرده بود هر جا میرفتیم مراقبمون بودن و دوستام هم از علاقه من خبر دارن و کمکم میکنن
خوب من باید چطوری باهاش ار تباط برقرار کنم

محدثه
7 ماه قبل
پاسخ به  الی

زیاد نگاش نکن سر سنگین رفتار کن اگر نتونستی تحمل کنی بهش بگو

الی
8 ماه قبل

من الی هستم 13 سالمه خوب من توی اپارتمان زندگی میکنیم که 1400 واحدی هست و هر اپارتمان 16 واحد من عاشق پسرس شدم که اسمش کوروش هس خوب اونم میدونه روش کراش دارم از طریق رل دوستم که دوست کوروش هست بهش گفتم اونم فقط وقتی میرم توی محوطه دور بزنم نگام میکنه
برای اعتراف باید چکار کنم
لطفا همینجا پاسخ بدید

پاسخگوی شما 9 الی 21

02188216100 نوبت‌دهی مشاوره