به راحتی وقت مشاوره بگیرید

همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.

مرکز مشاوره در ونک

مرکز مشاوره در ونک

مرکز مشاوره در ونک

یکی از بهترین مراکز مشاوره در بخش های مختلف روانشناسی کلینیک روانشناسی روان آرام می باشد که در ونک واقع شده است . برای آشنایی بیشتر شما با این مرکز توضیحاتی در مورد بخش های مختلف این مرکز به شما ارائه می دهم .

این مرکز مشاوره در ونک از بخش های مختلفی تشکیل شده است که می توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره کودک و مشاوره نوجوان اشاره کرد . اکنون به معرفی بخش های مختلف آن می پردازیم تا کمی بیشتر با این مرکز مشاوره در ونک آشنا شوید .

 

مشاوره ازدواج :

مشاوره ازدواج برای زوج هایی که قصد ازدواج دارند به کار می رود . در این مشاوره شما می توانید به کمک بهترین مشاوران نکات لازم برای رسیدن به یک ازدواج موفق را دریابید . در مورد ازدواج باید به این نکته توجه کنید که اگر این مقوله از جوانب مختلف ( نظیر فرهنگ خانوادگی و سلیقه های زوجین و ) بررسی نشود ، ممکن است عواقب ناگواری به همراه خود داشته باشد که در نهایت می توان به مقوله طلاق اشاره کرد .

بنابراین شما می توانید با استفاده از این مرکز مشاوره در ونک در بخش مشاوره ازدواج امکان داشتن یک ازدواج موفق را برای خود به وجود آورید .

مشاوره خانواده :

خانواده یکی از مهمترین پایه های تشکیل یک جامعه محسوب می شود . از این رو هر معضلی که این بنیان رو تهدید به فروپاشی می کند باید بررسی شده و راه های مقابله با آن به کارگیری شود . از جمله این معضلات می توان به اعتیاد ، دوستان ناباب و سردی روابط بین اعضا اشاره کرد .

شما می توانید با بهره گیری از بهترین مشاوران در این مرکز مشاوره با انواع معضلاتی که بنیان خانواده شما را تهدید می کند آشنا شوید و راه های مقابله با آن ها را نیز یاد بگیرید . همچنین می توانید با مطرح کردن معضلات و مشکلات خانواده خود از توصیه ها و راهنمایی های مشاوران خبره ما استفاده کنید .

بنابراین شما می توانید با بهره گیری از مشاوره خانواده در کلینیک روانشناسی روان آرام بنیان و استحکام خانواده خود را بهبود بخشیده و شادابی و نشاط رو به خانواده خود هدیه دهید .

مشاوره کودک :

کودکان دنیای خاص خودشان را دارند و گاهی اوقات برای تربیت آن ها باید از شیوه های به خصوصی استفاده کرد تا به درستی رشد و پرورش یابند .

شما می توانید از تجربه و تخصص بهترین مشاوران در کلینیک روانشناسی روان آرام برای رشد و پرورش سالم فرزند خود بهره ببرید . همچنین می توانید مشکلات و معضلات کودک خود را از دیدگاه علم روانشناسی توسط مشاوران خبره بررسی کرده و راهکارهای مناسبی برای برطرف کردن آن ها بیابید .

بنابراین شما می توانید برای مقابله با مواردی از قبیل ترس ، اصطراب ، گوشه گیری ، شلختگی ، تنبلی و دروغ گویی در کودک خود از شیوه های درستی که توسط بهترین مشاوران در مرکز مشاوره در ونک به شما ارائه شده است استفاده کنید تا آینده بهتری را برای فرزند خود رقم بزنید .

مشاوره نوجوان :

دوره نوجوانی همواره یکی از دوره های پرمخاطره برای فرزندان دختر و پسر می باشد . از این رو آشنایی کامل با ویژگی های این دوران یکی از ملزومات هر خانواده می باشد تا آینده ای روشن برای فرزند شما ترسیم شود .

در دوره نوجوانی علائم بلوغ جنسی پسر و دختر فرا می رسد که شرایط خاصی را برای آن ها به وجود می آورد .

اگر خانواده به این شرایط پاسخ درستی ندهد ، ممکن است عواقب ناگواری برای فرزندان تازه به بلوغ رسیده به همراه داشته باشد .

پس بنابراین لازم است که خانواده ها در زمینه بلوغ فرزندان خود و خصوصیت های این دوران آگاهی کامل داشته باشند تا بتوانند آینده ای روشن برای فرزندان خود رقم بزنند .

سوالات رایج:

1.ایا مرکز مشاوره ای داریم که بصورت انلاین پاسخگو باشد؟

بله مرکزمشاوره ی روان ارام به صورت انلاین پاسخگوی مشکلاتتان می باشد.

2.مرکز مشاوره چه کمکی می کند ؟

مرکز مشاوره با توجه به مشکلات خانواده می تواند درحل مشکلاتتان کمک کند.

3.مرکز مشاوره روان ارام  مشاوره ی تحصیلی هم صورت می گیرد؟

بله انجام می شود.

کلینیک روان شناسی روان آرام یک مرکز مشاوره در ونک می باشد که از بهترین مشاوران برای حل مشکلات و معضلات شما استفاده می کند . شما می توانید برای بهره مندی از یک مشاوره خوب در زمینه های مختلف از این کلینیک استفاده کنید .

 

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها

پاسخگوی شما 9 صبح الی 12 شب

phone تماس با ما form نوبت دهی سریع