آیکون ماشین مسیریابی تا روان آرام با در نظر گرفتن ترافیک

روانشناس یوسف آباد

اگر از ساکنین منطقه یوسف آباد تهران باشید احتمالا پیدا کردن روانشناس یوسف آباد یکی از مشکلات شماست. کلینیک روانشناسی روان آرام با قرارگیری در خیابان ملاصدرا موقعیت خوبی نسبت به یوسف آباد دارا می باشد و قابلیت خدمات رسانی به ساکنین و شاغلین در این منطقه را دارد.

کلینیک روانشناسی روان آرام با دارا بودن مجوز از نظام روانشناسی مدت هاست که به عنوان یکی از کلینیک های معروف تهران در حال فعالیت است و تاکنون توانسته است به افراد زیادی در حوزه های مختلف روانشناسی کمک کند.

از جهتی کلینیک روانشناسی روان آرام به دلیل همکاری با تعداد زیادی از مشاوران مجرب و متخصص در حوزه های متنوع روانشناسی و روانپزشکی می تواند به شما کمک کند تا از پس مشکلات زندگی خود بر آئید. این کلینیک دارای دو شعبه کودک و بزرگسال می باشد و به صورت کاملا اختصاصی به ارائه خدمات برای این دو گروه سنی می پردازد.

خدمات این کلینیک شامل مشاوره رابطه دوستی، مشاوره قبل از ازدواج، زوج درمانی، مشاوره فردی و … می باشد.

روانشناس ملاصدرا

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

شماره تماس :88216100-021

آدرس : میدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی

نبش کوچه شهریار پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

کلینیک روانشناسی روان آرام با دارا بودن مجوز از نظام روانشناسی و مشاوره کار خود را مدت هاست که به عنوان یکی از مراکز ارائه دهنده مشاوره آغاز کرده است.

در این کلینیک روانشناس یوسف آباد به راحتی در دسترس شما هموطنان قرار می گیرد و به راحتی می توانید از منطقه یوسف آباد به این کلینیک دسترسی داشته باشید.

کلینیک روان آرام با بهره گیری از روانشناس یوسف آباد ، مشاوران و روانپزشکان مجرب و با سابقه توانسته است گام مثبتی در جهت یاری رساندن به مراجعین محترم بردارد. روانشناسان و مشاوران روان آرام در حوزه های مختلفی از جمله مشاوره فردی، خانوادگی، زوج درمانی، تحصیلی، انگیزشی، کودک و … در حال ارائه خدمات است.

روانشناس ملاصدرا

برای کسانی که به دنبال روانشناس یوسف آباد هستند، کلینیک روان آرام در موقعیت مناسبی قرار گرفته است که آماده خدمت رسانی به تمام افراد ساکن در این منطقه است و می تواند پاسخگوی نیازهای آنان باشد.

این کلینیک از جهت دسترسی بسیار مناسب بوده و افراد می توانند به راحتی با استفاده از وسیله نقلیه عمومی و یا از طریق شریان های اصلی شهر به این مرکز مشاوره روان آرام مراجعه کنند.

کلینیک روانشناسی روان آرام از تمامی نقاط شهر تهران قابل دسترس است . از طرفی این کلینیک از ساعت 9 صبح تا 9 شب و همچنین در تمامی روزهای هفته حتی جمعه در حال خدمت رسانی است، می توانید در ساعت مناسب به این کلینیک مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

پاسخگوی شما 9 صبح الی 9 شب

phone 02188216100 formرزرو وقت