به راحتی وقت مشاوره بگیرید

همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.

روانشناس ونک

روانشناس ونک

روانشناسی

روانشناسی علمی است که از روش های علمی برای شناخت روان و فرآیندهای رفتاری و روانی در موجودات زنده استفاده می کند . روان شامل موضوعاتی همچون احساس ، ادراک ، شخصیت ، هوش ، تفکر ، انگیزش و … می شوند . با پیشرفت بشر ، علیرغم توجه بیشتر به سلامتی روان در انسانها ، مشکلات سلامت روان رو به افزایش بوده است . داشتن آرامش و دوری از افسردگی از مهم ترین نیازهای بشر است که تمام زندگی خود را برای رسیدن به این آرامش تلاش می کند . روانشناس ونک نیز به شما کمک خواهد کرد که در این راه بهتر عمل کنید.

روان سالم

یک روان سالم ، ویژگی هایی داشته که با نبود آنها میتوان به سلامت آن شک کرد . در اینجا به مهم ترین ویژگی یک روان سالم میپردازیم .

یک شخص که به لحاظ روانی سالم است، نسبت به خود احساس خوبی دارد . این بدین معنا نیست که این فرد احساساتی چون ترس، خشم، حسادت و … را در خود ندارد ، بلکه این احساسات نمی تواند بر او غلبه کند. در نتیجه قادر به کنترل کردن افکار و احساسات منفی خود هستند . افراد با روان سالم، توانایی های خود را باور دارند و نسبت به خود اعتماد به نفس دارند.

لذت بردن از ساده ترین و پیش پا افتاده ترین لحظات و موقعیت های زندگی از مهارت هایی است که یک شخص با داشتن روان سالم آن را آموخته است. بر خلاف دیدگاه بسیاری از مردم ، توجه به منافع شخصی خود در کنار عشق ورزیدن در روابط، مشخصه ی یک شخص با سلامت روان است . این افراد نسبت به دیگران بی اعتماد نیستند ، روابط پایدار و رضایت بخش دارند . مسئولیت پذیر هستند . برای خود برنامه ریزی می کنند و به زندگی دید واقع بینانه دارند . در ادامه به معرفی یک روانشناس ونک مناسب کمک می کنیم . انتخاب روانشناس خوب به شما کمک می کند تا ویژگی های یک روان سلامت را به طور کامل به دست بیاورید .

 

اهمیت داشتن یک روان سالم  

بسیاری از ما در زندگی خود به ناکامی هایی می رسیم . در کار و زندگی احساس بی هدف بودن داریم ، سر خورده هستیم و انگیزه ای برای پیشرفت نداریم . در اغلب مواقع آن را به شرایط جامعه، نبود بستر مناسب برای پیشرفت ربط می دهیم . حال آنکه بی خبریم شاید دلیل این سرخوردگی و بی انگیزگی ، در درون خود ما باشد . روانی که سالم است برای رسیدن به آنچه برایش مطلوب است ، برنامه ریزی کرده و با کنترل احساسات و افکار منفی ، در خطی پایدار به سمت آن حرکت میکند .

اهمیت دادن به روان و روح وظیفه ی مهمی است که بر گردن همه انسان هاست چرا که برای آن آموزش ندیده ایم و امری فطری نیست . ناملایمات زندگی ، فقدان آنچه در زندگی دوست داریم ، شکست ها ، مهاجرت ، تحقیر شدگی در جامعه و بسیاری مسائل دیگر وجود دارند که همه ی انسان ها در زندگی با بخشی از آنها رو برو می شوند و به تنهایی نمی توانند آنها را کنترل کنند . در نتیجه ، برای داشتن زندگی موفق و سالم ، ابتدا باید روح و ذهن سالمی داشته  باشیم. این تفکر غلط که افرادی که مشکل روانی دارند یا به اصطلاح دیوانه اند باید به روانشناس ونک و مشاور مراجعه کنند ، نباید ما را از داشتن یک مشاور در مراحل زندگی منع کند .

این مقاله هم بخوانید  روانشناس بزرگسال

روانشناس کیست ؟

روانشناس شخصی است که عملکرد مغز و رفتار انسان ، ارتباط او با خود و ارتباط رفتار او با محیط را مورد بررسی قرار می دهد و به افراد در کنترل و غلبه به مشکلاتشان کمک می کند . روانشناس ونک به شما کمک می کند تا انتظارات شما از یک روان شناس خوب برآورده شود .

انتخاب روانشناس ونک

یکی از مهم ترین بخش داشتن سلامت روان ، انتخاب یک روانشناس مناسب است . چرا که یک روانشناس نامناسب ، در جایگاه یک شخص متخصص که شما به وی اعتماد می کنید ، میتواند تفکرات و روش های غلط را به زندگی شما وارد کند و حال و روح شما از آنچه که بود نیز بدتر شود . توجه به سلامت روان ، سرمایه گذاری پنهانی روی زندگی خودتان است . همه اتفاقات و مسیر زندگی شما به سمتی که میخواهید در صورتی سوق پیدا می کند که شما سرمایه گذاری مناسبی برای سلامت خود کنید .

 روانشناس ونک

مراکز روانشناسی متعددی در نقاط مختلف شهرها در حال فعالیت هستند که خدمات متفاوتی را به مراجعین خود ارائه می کنند . در زمینه های مختلفی همچون آزمون های روانشناختی ، برنامه ریزی های تحصیلی ، مشاوره در زمینه های مختلف به صورت تخصصی ، روانپزشکی و …

ما اینجا انتخاب روانشناس خوب ونک را به شما معرفی می کنیم.

اگر ساکن تهران باشید و تمایل داشته باشید که از قابل اطمینان ترین مراکز مشاوره ، خدمات دریافت کنید ، ونک و انتخاب روانشناس خوب ونک را در گزینه هایتان داشته باشید . زیرا پیدا کردن روانشناس در ونک ، یکی از پر تردد ترین و مهم ترین نواحی تهران ، کار مطمئن و راحتی است .

انتخاب روانشناس ونک

منطقه ونک ، دارای بهترین و مجهز ترین مراکز روانشناسی تهران است . مراکزی همچون حکمت ، مرکز مشاوره ی ونک ، مرکز مشاوره ی آتیه و … در این منطقه قرار دارند .

یکی از بهترین مراکز مشاوره با جمعی از بهترین روانشناس ها ، کلینیک روان آرام است که خدماتی مثل مشاوره ازدواج ، خانواده ، مشاوره فردی و افسرگی ، اضطراب ، مشاوره کودک و … را ارائه میکنند .

کافیست با مراکزی که در لیست بهترین مراکز مشاوه ای تهران نیزقرار دارند تماس بگیرید و در باره روانشناس ونک با آنها مشورت کنید . مطمئن باشید که در بهترین انتخاب شما را یاری می کنند .

داشتن یک مشاوره ی مناسب

یک مشاوره ی مناسب در اولین جلسه ، صحبت های ابتدایی در ارتباط با دلیل شما برای مراجعه را انجام می دهد . خود را معرفی می کند و تخصص و تحصیلاتش را برای شما توضیح می دهد . برای هر موضوعی به هر روانشناسی مراجعه نکنید . در قدم اول ، برای صرفه جویی در هزینه و زمان خود ، به روانشناسی که متخصص مشکل شماست مراجعه کنید . در صورت نیاز ، خود شخص ، شما را به مشاور دیگری معرفی می کند . در پروسه درمانی خود عجله نکنید . گاهی درمان اختلالات و مشکلات می تواند تا سال ها زمان بر باشد .  پس صبور باشید و با اعتماد به مشاور خود ، تمام مراحل را طی کنید .

 

5/5 - (11 امتیاز)
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها

پاسخگوی شما 9 صبح الی 9 شب

phone تماس با ما formنوبت دهی سریع