به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
مشاوران حرفه‌ای و با تجربه
بازگشت وجه در صورت نارضایتی
مشاوره حضوری،آنلاین و تلفنی
انتخاب بهترین مشاور برای شما
مرکز مشاوره روانشناسی نیاوران

مرکز مشاوره روان آرام

شماره تماس۸۸۲۱۶۱۰۰ - ۰۲۱
آدرسمیدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی نبش کوچه شهریار پلاک ۱۸۱، طبقه ۳، واحد ۱۶

مرکز مشاوره روانشناسی نیاوران

اگر در منطقه نیاوران ساکن باشید احتمالا یکی از خواسته های شما دسترسی به روانشناس نیاوران است. روانشناس نیاوران می تواند به لحاظ دسترسی و موقعیت مکانی برای شما شرایط بسیار مناسبی را فراهم آورد. در کنار این موضوع بایستی به کیفیت مشاوره و تجربه وی نیز دقت کنید تا بتوانید بیشترین کمک را از سوی ایشان دریافت کنید.

روانشناس نیاوران

کلینیک روانشناسی روان آرام با قرارگیری در نزدیکی منطقه نیاوران می تواند به بسیاری از ساکنین و شاغلین این منطقه کمک فراوانی کند تا بتوانند با روانشناس مورد نظر دیدار داشته باشند. این کلینیک دارای مجوز از نظام روانشناسی است. مدیریت این مرکز تلاش کرده است تا تمام امکانات لازم برای رفاه و رضایت مراجعین را فراهم نماید که از جمله آن می توان به تیم حرفه ای شامل روانشناسان و روانپزشکان با تجربه و متخصص اشاره کرد.

علاوه بر این کلینیک روانشناسی روان آرام با گسترش ساعات و روزهای ویزیت به روزهای تعطیل تلاش کرده است تا رضایت تمامی مراجعین را فراهم آورد.

کلینیک روانشناسی روان آرام با دارا بودن مجوز از نظام روانشناسی و مشاوره کار خود را مدت هاست که به عنوان یکی از مراکز ارائه دهنده مشاوره آغاز کرده است.

در این کلینیک روانشناس نیاوران به راحتی در دسترس شما هموطنان قرار می گیرد و به راحتی می توانید از منطقه نیاوران به این کلینیک دسترسی داشته باشید.

کلینیک روان آرام با بهره گیری از روانشناس نیاوران ، مشاوران و روانپزشکان مجرب و با سابقه توانسته است گام مثبتی در جهت یاری رساندن به مراجعین محترم بردارد. روانشناسان و مشاوران روان آرام در حوزه های مختلفی از جمله مشاوره فردی، خانوادگی، زوج درمانی، تحصیلی، انگیزشی، کودک و … در حال ارائه خدمات است.

روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره