آیکون ماشین مسیریابی تا روان آرام با در نظر گرفتن ترافیک

روانشناس نیاوران

اگر در منطقه نیاوران ساکن باشید احتمالا یکی از خواسته های شما دسترسی به روانشناس نیاوران است. روانشناس نیاوران می تواند به لحاظ دسترسی و موقعیت مکانی برای شما شرایط بسیار مناسبی را فراهم آورد. در کنار این موضوع بایستی به کیفیت مشاوره و تجربه وی نیز دقت کنید تا بتوانید بیشترین کمک را از سوی ایشان دریافت کنید.

کلینیک روانشناسی روان آرام با قرارگیری در نزدیکی منطقه نیاوران می تواند به بسیاری از ساکنین و شاغلین این منطقه کمک فراوانی کند تا بتوانند با روانشناس مورد نظر دیدار داشته باشند. این کلینیک دارای مجوز از نظام روانشناسی است. مدیریت این مرکز تلاش کرده است تا تمام امکانات لازم برای رفاه و رضایت مراجعین را فراهم نماید که از جمله آن می توان به تیم حرفه ای شامل روانشناسان و روانپزشکان با تجربه و متخصص اشاره کرد.

علاوه بر این کلینیک روانشناسی روان آرام با گسترش ساعات و روزهای ویزیت به روزهای تعطیل تلاش کرده است تا رضایت تمامی مراجعین را فراهم آورد.

روانشناس ملاصدرا

5/5 - (2 امتیاز)

شماره تماس :88216100-021

آدرس : میدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی

نبش کوچه شهریار پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

کلینیک روانشناسی روان آرام با دارا بودن مجوز از نظام روانشناسی و مشاوره کار خود را مدت هاست که به عنوان یکی از مراکز ارائه دهنده مشاوره آغاز کرده است.

در این کلینیک روانشناس نیاوران به راحتی در دسترس شما هموطنان قرار می گیرد و به راحتی می توانید از منطقه نیاوران به این کلینیک دسترسی داشته باشید.

کلینیک روان آرام با بهره گیری از روانشناس نیاوران ، مشاوران و روانپزشکان مجرب و با سابقه توانسته است گام مثبتی در جهت یاری رساندن به مراجعین محترم بردارد. روانشناسان و مشاوران روان آرام در حوزه های مختلفی از جمله مشاوره فردی، خانوادگی، زوج درمانی، تحصیلی، انگیزشی، کودک و … در حال ارائه خدمات است.

روانشناس ملاصدرا

برای کسانی که به دنبال روانشناس نیاوران هستند، کلینیک روان آرام در موقعیت مناسبی قرار گرفته است که آماده خدمت رسانی به تمام افراد ساکن در این منطقه است و می تواند پاسخگوی نیازهای آنان باشد.

این کلینیک از جهت دسترسی بسیار مناسب بوده و افراد می توانند به راحتی با استفاده از وسیله نقلیه عمومی و یا از طریق شریان های اصلی شهر به این مرکز مشاوره روان آرام مراجعه کنند.

کلینیک روانشناسی روان آرام از تمامی نقاط شهر تهران قابل دسترس است . از طرفی این کلینیک از ساعت 9 صبح تا 9 شب و همچنین در تمامی روزهای هفته حتی جمعه در حال خدمت رسانی است، می توانید در ساعت مناسب به این کلینیک مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

پاسخگوی شما 9 صبح الی 9 شب

phone تماس با ما formنوبت دهی سریع