به راحتی وقت مشاوره بگیرید

همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.

روانشناس نوجوان خوب در تهران

روانشناس نوجوان خوب در تهران

روانشناس نوجوان خوب در تهران

روانشناس نوجوان خوب در تهران: مشاوره روانشناسی به دلیل حساسیت‌هایی که این دوران دارد، در بعضی از موارد بسیار مهم و حیاتی به نظر می‌رسد. نوجوانی دوره‌ای از زندگی است که چالش‌ها و سختی‌های زیادی دارد. و به دقت و توجه بالایی از طرف نوجوان و والدین او نیاز دارد. چرا که نوجوانی تاثیر بالایی در تمام زندگی فرد می‌گذارد. روانشناسی نوجوان به والدین او کمک می‌کند تا با تغییرات و مسائل احتمالی این دوره آشنا شده و بتوانند تغییرات احتمالی که برای نوجوان رخ می‌دهد را حدس بزنند. به طور کلی روانشناسی نوجوان، تربیت فرزند و راه‌های برقراری ارتباط را به والدین یاد می‌دهد. کمک گرفتن از روانشناس نوجوان به والدین کمک می‌کند تا تمام مشکلات و مسائل این دوره را حل کنند.

از طرفی معمولا بهترین روانشناسان ما در تهران به عنوان پایتخت ایران مستقر شده‌اند. روانشناسانی با تحصیلات عالیه و مهارت و معروفیت بالا در این شهر هستند که گاهی حتی انتخاب هم از بین این افراد سخت می‌شود. در این مقاله از روان آرام کلینیک قصد داریم به شما برای پیدا کردن بهترین روانشناس نوجوان درتهران و به عبارتی پیدا کردن روانشناس نوجوان خوب در تهران کمک کنیم. با ما همراه باشید.

روانشناس نوجوان خوب در تهران

مشاوره نوجوان به والدین کمک می‌کند تا بتوانند ارتباط بهتر و موثری را با فرزند نوجوان خود داشته باشند. بهتر است والدین از علایق و ترجیحات فرزند خود آگاه باشند. و یاد بگیرند که به جای قضاوت کردن او با خودش صحبت کنند و او را بهتر بشناسند. نصیحت کردن یکی از کارهایی است که باعث دوری فرزند نوجوان شما می‌شد. تنها باعث می‌شود او جلو شما گارد بگیرد. به علاوه حل بعضی از مشکلات در دوران نوجوانی هم برای والدین راحت نیست. و بهتر است که با مشورت با یک فرد متخصص و آگاه این مسائل را حل کنند. روانشناس نوجوان در واقع به والدین کمک می کند تا بتوانند با فرزند نوجوان خودشان کنار آمده و مشکلاتشان را با هم حل کنند.

مشاوره روانشناسی بلوغ دختران / روانشناس نوجوان خوب در تهران

بلوغ در همه دنیا برای دختران کمی زودتر از پسران اتفاق می‌افتد. این دوران با تغییرات جسمی و روانی متعددی همراه است. که باعث ایجاد برخی از تغییرات در شخصیت و رفتار نوجوان می‌شود. نوجوانان در این دوران با سوالات و چالش هایی رو به رو هستند که اگر پاسخ و راه حل مناسبی برای آن‌ها دریافت نکنند مجبور به تحمل استرس و اضطراب بیشتری خواهند بود. همچنین در آخر ممکن است به خاطر همین مشکلات درگیر اعتیاد و افسردگی شوند. به علاوه والدین هم با انجام رفتارهای اشتباه باعث می‌شوند که ارتباطشان با فرزند نوجوانشان قطع شده و دیگر نتوانند با او ارتباط درستی ایجاد کنند. بلوغ زودرس یکی از شایع‌ترین مشکلات دختران است که باعث ایجاد مشکلات خلقی و رفتاری در دوران بلوغ می‌شود. اگر بلوغ قبل از هفت سالگی رخ بدهد و جدی گرفته نشود، ممکن است مشکلات روانی و اجتماعی زیادی برای او ایجاد شود. مراجعه به یک روانشناس نوجوان تا حد زیادی به حل این مسائل کمک می‌کند. درصورتی که در تهران زندگی می‌کنید با به برقراری مشاوره از راه دور علاقه دارید بهتر است به دنبال یک روانشناس نوجوان خوب در تهران گشته و برای حل مشکلات و مسائل دختر نوجوانتان به او مراجعه کنید.

روانشناس نوجوان خوب در تهران

مشاوره روانشناسی بلوغ پسران / روانشناس نوجوان خوب در تهران

دوران بلوغ برای پسران هم همراه با چالش‌ها و مشکلات متعددی است که باعث می‌شود نوجوان فشار زیادی را متحمل شود. معمولا پسرها به خاطر هیجانات بیشتری که دارند و همچنین به خاطر برخی شیطنت‌هایشان بیشتر هم با والدین‌شان درگیر می‌شوند و دچار تنش‌ها و مشکلات خانوادگی می‌شوند. برای حل این مشکلات بهتر است که پدر با پسرش صحبت کرده و از تجربیات خودش در این دوران برای او صحبت کند. اگر پدر توانایی برقراری این ارتباط را نداشت یا حضور نداشت می‌توان از فرد دیگری که با نوجوان رابطه خوبی دارد، کمک گرفت. همچنین با یک مشاوره روانشناس نوجوان صحبت کرد. در کل نوجوان در این دوره نیاز به راهنمایی و کمک دارد. اما نحوه کمک کردن و حتی صحبت کردن با او اهمیت بالایی دارد.

به علاوه یکی از مشکلات رایجی که بین پسران وجود دارد، بلوغ دیررس است. این عارضه می‌تواند باعث ایجاد مشکلات جدی مانند مشکلات خانوادگی، اجتماعی یا حتی منزوی شدن و افسردگی شود. مراجعه به یک روانشناس نوجوان در این مواقع حتی لازم و ضروری است تا او بتواند راهکارهای مفیدی برای حل مشکلاتتان در اختیارتان قرار دهد.

آموزش جنسی نوجوان / روانشناس نوجوان خوب در تهران

آموزش جنسی یکی از مهم‌ترین موارد در دوران نوجوانی است و نیاز به توجهات ویژه‌ای از طرف والدین دارد. دوران نوجوانی با افزایش میل جنسی و کنجکاوی نوجوانان همراه است. در صورتی که نوجوان پاسخ صحیح در این خصوص دریافت نکند، کنجکاوی خودش را با دوستانش یا حتی راه‌های نادرست برطرف می‌کند. برای مثال ممکن است برای پیدا کردن جواب سوالاتش فیلم پورن ببیند و به آن معتاد شود. حتی ممکن است دچار بلوغ زودرس و انحرافات جنسی شود. درصورتی که نمی‌دانید با کنجکاوی‌های جنسی فرزندتان چطور رفتار کنید، بهتر است همین الان به یک مشاور نوجوان مراجعه کرده و مسائل را با خود او در میان بگذارید. وی می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند و نحوه پاسخگویی و حد و مرزهای لازم در این دوران را به شما یاد بدهد.

مشکلات تحصیلی نوجوانان

نوجوانی یک دوره از زندگی است که همواره فشار زیادی را به فرد وارد می‌کند. چرا که تغییرات زیادی هم در این دوران اتفاق می‌افتند. این تغییرات جنبه‌های مختلفی از زندگی فرد را در بر می‌گیرد. مشکلات تحصیلی در این دوران یکی از شایع‌ترین مشکلات میان نوجوانان است. در صورتی که کنترل نشود و به موقع به آن‌ها رسیدگی نشود، ممکن است مشکلات بزرگ‌تری را ایجاد کند. لازم است که خانواده‌ها د راین دوران با فرزند خودشان همراه شوند تا چالش‌ها و نگرانی‌های او را درک کرده و بتوانند در حل مشکلات تحصیلی‌شان کمک کننده باشند. روانشناس نوجوان قادر است سرعت بیشتری به این کار بدهد و با ایجاد رابطه درست بین والدین و نوجوان به بهبود این وضعیت کمک کند.

مشاور روانشناسی نوجوان، افسردگی در نوجوانان

افسردگی یکی از مشکلات جدی دوران نوجوانی و بلوغ است. افسردگی در نوجوانان به سختی تشخیص داده می‌شود. چرا که این دوران همراه با تغییرات خلقی زیادی است که ممکن است با علائم بیماری اشتباه گرفته شوند. در صورتی که افسردگی در نوجوانان درمان نشود، باعث ایجاد مشکلات جدی‌تر مانند انحرافات جنسی، خودآزاری و خودکشی می‌شود. برای حل این مشکلات باید والدین بتوانند احساسات نوجوان را درک کرده و از او انتقاد نکنند. روانشناس نوجوان و روانشناس نوجوان خوب در تهران به شما کمک می‌کند تا بتوانید بهترین راه برای مقابله با فرزند نوجوان‌تان و تمایلات او را یاد بگیرید.

مهم‌ترین مشکلات نوجوانان که به خاطر آن‌ها باید به پزشک مراجعه کنید

همانطور که می‌دانید این دوره از زندگی با تنش‌ها مشکلات متعددی همراه است و طبیعی است نوجوان با مسائل تازه‌ای مواجه شود. بیشتر این مشکلات درمورد مدرسه، افسردگی یا تصوری که از ظاهرشان دارند و غرور و ناشکیبایی است. همچنین تعداد زیادی از نوجوانان هم به خاطر قلدری یا استرس و اضطراب به روانشناس مراجعه می‌کنند.

استرس‌های نوجوانی را جدی بگیرید

سال‌های نوجوانی سال‌های رشد و تغییر است و می‌تواند تاثیرات زیادی روی تمام زندگی فرد بگذارد. در این دوران فرد از نظر جسمی و ذهنی تغیر کرده و مسائل و دغدغه‌های جدیدی پیدا می‌کند. بعضی از مشکلاتی که این افراد دارد می‌تواند بسیار ترسناک و دلهره‌آور باشد. نوجوانی با دبیرستان و انتخاب رشته هم مصادف است که باعث می‌شود نوجوان تصور کند باید به تنهایی برای آینده و زندگی خودش تصمیم بگیرد. این تصمیم‌گیری و آگاهی از اینکه آینده شغلی و زندگی او در همین چند سال رقم می‌خورد، استرس و اضطراب زیادی را برای او به همراه دارد.

در صورتی که تغییرات اقتصادی و شرایط ساختاری جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنید، امنیت روانی و شغلی بالایی داشته باشد و وضعیت فرهنگ و بسیاری از موارد مهم دیگر در آن درست باشد، استرس نوجوان هم کمتر است. اما در غیر این صورت باید منتظر نگرانی‌ها و اضطراب‌های متعدی نوجوان هم بود. در این موارد بهترین راه مراجعه به مشاور و روانشناس است. اگر در تهران هستید با پیدا کردن روانشناس نوجوان خوب در تهران و مراجعه به او سعی کنید این استرس‌ها را شناخته و راه مقابله با آن‌ها را به نوجوان یاد بدهید.

مهم‌ترین مشکلات نوجوانی که نیاز به مراجعه به مشاور روانشناس دارد

نظرسنجی‌ها در مورد حادترین و سخت‌ترین مشکلی که نوجوانان در این دوران با آن مواجه هستند،  استرس و اضطراب و مشکلات تحصیلی، تصورشان از بدنشان و تعارضات خانوادگی و شکست در روابط عاطفی و افسردگی است. نوجوان باید بتواند راه مقابله با این نگرانی‌ها و مشکلات را پیدا کند. که در این موارد بهترین راه مراجعه به روانشناس است. همچنین خانواده و والدین نوجوان هم گاهی به راهنمایی نیاز دارند. چرا که رفتارهای غلط و برخوردهای نامناسب آن‌ها می‌تواند به ترس‌ها و نگرانی‌های نوجوانان دامن زده و آن‌ها را شدیدتر کند. به همین علت والدین باید توجه ویژه‌ای روی برخورد با فرزند نوجوان خود داشته باشند.

سه مورد زیر نشان‌دهنده اضطراب است و به مشاوره درمانی نیاز دارد / روانشناس نوجوان خوب در تهران

  1. نگرانی‌هایی که از بین نمی‌رود: این حالت مانند تصور خود روی یک لبه است. یا اینکه تصور زخمی که با مرور زمان هم خوب نمی‌شود. با این وضعیت نوجوان بدون هیچ دلیلی آرامش ندارد و نمی‌تواند خوشحال و راضی باشد.
  2. نگرانی که با گذر زمان بدتر و وخیم‌تر می‌شوند. در این مواقع نوجوان ترجیح می‌دهد که انزوا را انتخاب کند و کمتر در جمع باشد. به نوعی او سعی می‌کند از شرایط فرار کند. او افکار منفی کشدار در مغزش دارد که کنترلشان برایش سخت است. این موقعیت معمولا با نشانه‌های جسمی مانند معده‌درد، عرق کردن، ضربان قلب، سردرد، تنفس سریع و اسهال را به همراه دارد.
  3. نگرانی‌هایی که زندگی روزمره و روتین نوجوان را تحت شعاع قرار می‌دهد. در این مواقع نوجوان نمی‌تواند کارهایش را انجام دهد و از چیزی لذت ببرد.

مقالات پیشنهادی:

روانکاو خانم

مشاوره تلفنی گفتار درمانی

دکتر مشاوره فردی

جدیدترین ها قدیمی ها بیشتر رای
عرشیا

سلام من 18 سالمه ولی هنوز وقتی میخام با دوستام برم بیرون بهم تن تن گیر میدن
خیلی وقتا قایمکی میرم بعد ک میفهمن کلی بهم زنگ میزنن
خیلی اصرار دارن ب کلاس ها مختلف اموزشی مث زبان برم ولی من واقعا علاقه ندارم دوس دارم بیشتر وقتا با دوستام باشم چیکار کنم پدر ومادرم دیگه بهم گیر ندن لطفا بگین

یه نوجوان

باهاش خوب باش نزار احساس تنهایی بکنه نزار تو این سن از آزار روحی عذاب بکشه من تو نوجوانی زیاد سختی کشیدم دوسال بود که فقط میخواستم خود کشی کنم چون مادر و پردم زیاد به سن من اهمیت نمیدادن اگه به مشکلی که داره رسیدگی نکنی یه عقده براش میشه

مهيا

سلام دقيقا مامان و بابايه منم همينجورين؟

حسین

سلام پسرم14 سالشه هرشب تا دیر وقت بیداره نزدیکای صبح میخوابه صبحم بزور میره مدرسه چیکار کنم چجوری کمکش کنم چند بارم گفتم ناراحت شده چجوری بگم تاثیر گزار باشه

مهرسا

من خودم نوجوان هستم با پسرت دوست باش مثل رفیق نذار رفتارت باعث آزارش بشه

محمدعلی

سلام میخواستم در مورد موضو برادرم کمک بگیرم خیلی وقتا بعد اینه از مدرسه تعطیل میشه دیر میاد خونه همش دوس داره بیرون باشه تا اینکه خونه ما هممون دوسش داریم ولی باز نمیدونم چرا خوانواده دوس نیس دوستاشم چندتاشونو میشناسم اصلا موجه نیستن نمیخام بزارم مسیری ک میره اخرشش تو زندگی شکست بخوره خودشم بشدت اجتماعیه و راحت با دخترا و پسرا ارتباط برقرار میکنه همش پولاشو خرج دوساش میکنه ادم ساده ایم هست چجوری بهش بفهونم راهی میره اشتباهه

امیر محمد سررشته

نتیجه گرفتین؟؟

مهلا

سلام.
برادرتون چیزی در دوستاش دیده که درخانوادش ندیده.
شاید شما فکر کنید نیاز هاش را بر طری کردید.
اما در حقیقت نکردید.
شاید اون میخواد درک شه. این حس را با دوستاش پیدا میکنه.
شاید میخواد آرامشی میدا کنه که میش خانوادش نداره.
خودتون ببنید. دقت کنید.
اون جلوی شما خودش رو خوب و خوشحال نشون میده.
اما خودش خم راضی نیست.
من خم همین مشکل رو دارم. هرکی یه جوری باهاش روبه رو میشه. من با گریه اون با رفیق بازی

میلاد

چه تفاهمی‌منم با گریه حالم خوب میشه این همه دوستو اشنا فامیل هیچکدوم توجه نمیکنن و درک نمیکنن حتی خانواده☹این آخریا با یک روانشناس ارتباط برقرار کردم حالم کمی خوب شد ولی رابطمون انقدر نزدیک شده بود که برای اینکه کار به جاهای باریک نکشه توجهشو ازم کم کرد😔

سمیه

ببخشید به نظر من شما کمبود محبت دارین که حتی به پزشکتون اینقد وابستگی نگران کننده داشتین

امیر

سلام من ۱۶ سالمه و راستش نزدیک به یکی دو ساله که فکر کنم عاشق دختر عمه ام شدم،راستش قصدم واقعا باهاش ازدواجه و نمیخام باهاش یه رابطه دوستی و کوتاه داشته باشم،اون ۳ سال ازم کوچیک تره

سام

سنت رفت بالا تازه میفهمی ازدواج چیه درحال حاضر سن 16 سالگی عادیه این احساسات

سارا

نخیر

علی

کار درستی نیست

تانیا

به خاطر سنته که فعلا کشش داری به سمتش بزار 20سالت تموم بشه اگه اون موقع حسی بهش داشتی با خانوادت برو جلو

امیر

سلام. من ۱۵ سالمه و توی انتخاب هدف زندگیم خیلی گیجم. اصلاً نمیدونم که چه چیز رو انتخاب کنم برای شغل در آیندم. چند تا چیز هستن که دوستشون دارم مثل خوانندگی، برنامه نویسی و بازیگری که توش استعداد دارم. شایدم خیلی چیز های دیگه هستن که هنوز بهشون فکر نکردم. ازتون میخوام کمکم کنید.

زهرا

من خیلی دلم گرفته کمک کنید

ملیکا

سلام
منم همش دلم میگیره و میخام گریع کنم

تانیا

خوش به حالت که ممیتونی گریه کنی من خیلی وقته که وقتی حالم بد میشه هرکار می کنم نمیتونم گریه کنم

ملی

سلام ببخشید من یه دختر 19سالم که دانشجو هم هستم ولی اصلا اجازه تنها بیرون رفتن ندارم در حد سالی 2.3 بار اونم با کلی اعصاب خوردی اونم اگه خوش شانس باشم خواهرمو نفرستن بام که 8 سالشه رسما دارم دیونه میشم هیچ وقتم خطایی نکردم که بهم اعتماد نداشته باشن چون دختر خالم تنها بیرون نمیرن البته میرن جلو مامانم نمیگن منم اجازه ندارم و همش مامانم میگه من دوستاتو نمیشناسمو اینا و این کاملا بهونست توروخدا کمکم کنید خانواده مذهبی انچنانی هم ندارما

شیما

سلام و خسته نباشید. من ۱۶ سالمه. خواستم در مورد مشکلی که دارم ازتون کمک بگیرم… من خیلی خیلی به چیز ها عمیق نگاه میکنم. بیش از حد حس ها و اتفاقات و کلمات رو درک میکنم. “بیش از حد” و این من رو اذیت میکنه. وقتی صحبت میکنم با بقیه زیاد استعاره و تناسب به کار میبرم و همسن و سالام خوششون نمیاد و بهم لقب “فیلسوف” رو دادن. نمیدونم چطور منظورم رو برسونم ولی من اتفاق هایی رو میبینم و واقعا حسشون میکنم که در واقعیت اتفاق نیوفتادن. وقتی کسی باهام حرف میزنه و از دردش میگه حس… بیشتر بخوانید »

زهرا

خیالی است

Maryam

وای منم اینجوریم😔

مهدی

سلامم
من زندگیم لپ تابم هستش ولی پدرم هر هفته اونو سر یک مسئله میگیره . من دارم نقشه ی خودکشی میکشم خیلی از طرف پدر و مادر تحقیر میشم دائم بهم میگن دیوونه . روانی ولی من بهشون میگم آخه چرا این جوی میحرفین آخه فاصله ی سنی پدرم با من خیلی زیاده . راه حلتون چیه ؟؟

نرگس

خوب حق دارند. 🙂

ستایش

سعی کن تو آروم باشی.سعی کن تو کوتاه بیای.سعی کن تو ذهنت بزرگتر و بازتر از اونا باشه.سعی کن بخندی و با آرامش جوابشونو بدی.اگر تو طول روز 20ساعت مثلا میگیم،از لپ تابت استفاده میکنی هر روز 5دیقه کمترش کنی.خودکشی هم نکن.چون خودم تجربه‌ی خودکشی دارم بهت میگم.من خودم دخترم و 15سالم بیشتر نیست،همه‌جوره خودکشی‌هم کردم.قرص خوردم،از پله‌ها خودمو پرت کردم پایین،تیغ زدم،خودمو خفه کردم،سرنگ کردم تو دستم و خیلی چیزای دگ
ولی کو؟هنوزم زندم.به خودکشی فکر نکن
تو موفق میشی شک نکن

محمد دانشور

ی سوال چرا؟
چرا دختر به این کوچیکی باید خود کشی کنه؟

عسل

اگر مشکلات زیادی داشته باسی سن مهم نیست .

علی

منم همین مشکل رو داشتم ولی برام عادی شده .حتی راجب خودکشی ولی فهمیدم که انسان توی طول زندگشی باید چیزایی فراتر از اینا یاد بگیره .تا اگاهیش بالا بره اصلا به اینا فکر نکن به منم توهین میشه فقط سکوت کن و فراموش دنبال راه زندگیت برو و خودت رو بشناس

نئو

اینو بدون که مشکل از اوناس نه تو، سعی کن که باهاشون ریلکس رفتار کنی و خیلی به حرفاشون اهمیت ندی، میتونی جوابشونم ندی بعضی وقتا، این جواب ندادن و اهمیت ندادن جلو روشون باعث میشه که به فکر فرو برن
به دنبال یه راهی بگرد که کم کم از خونت بری و یه زندگی مستقل حالا یا مجرد یا متاهل داشته باشی

صبا

سلام من دختری حدودای۱۴سالمه به طور ناخودآگاه عاشق یکی از دوستام شدم اولاش با خودم فکر میکردم شوخیه ولی توی این تعطیلیا خیلی بهم ریختم و فهمیدم با تمام وجود دوسش دارم نمیتونم هم بهش بگم جوری که به خاطرش هر شب گریه میکنم و خوابش رو میبینم یه خاطره هایی از قدیما یادمه که برا اون یکی دوستم میگم تعجب میکنه که یادمه….نمیدونم باید چیکار کنم ممنون میشم کمکم کنید.

صبا

این رو هم مطمینم که خیلی دوسش دارم ولی ندیدنش برام عذابه و اینکه من کلی دارم به خاطرش عذاب میکشم ولی اون متوجه حال بده من نمیشه تمام خاطراتمون یا بغل کردنامون رو خیلی خوب یادمه بعضی موقع ها حس میکنم کنارمه ولی یادم میوفته که مدرسه ها تعطیله و امکان دیدنش نیست.

مهرسا

سلام خیلی خسته شدم مشکلات زیادی دارم عاشق هستم میترسم دوستم نداشته باشه تو سن کم سخته بزرگ شدن

Sama

سلام .خسته نباشید .من ی دختر 6ساله دارم.کاملا سالم وهیچ مشکلی نداره .فقط تنها موردی ک منو نگران کرده اینه ک خیلی حرف میزنه .موقع غذا خوردن .بازی کردن .خابیدن. پشت هم حرف میزنه. اصلا ساکت نمیمونه. میشه راهنماییم کنین.

بهار

با عرض سلام و خدا قوت من یه برادر زاده ی ۶ ساله دارم که هر دومون فوووق العاده به هم وابسته ایم متاسفانه مادر ایشون از وقتی با برادرم ازدواج کردن مدام به ما بی احترامی میکنن(البته جلوی بچه هاش و دیگران خودشو خیلی خوب و دلسوز نشون میده) و هربار یه جور موجب رنجش ما میشن ؛ خانوادم به خاطر برادرم و بچه هاش چیزی بهش نمیگن چون اگر چیزی بگیم سر اونا خالی میکنه و دعوا راه میندازه ، انگار بی ادبی عادتشه ،منم به خاطر برادر زاده هام چیزی نمیگم ولی ۵ ساله که باهاش کاری… بیشتر بخوانید »

الهه

سلام دخترم ۱۶ سالمع حوصله هیچ کاریو ندارم تا صبن خوابم نمیبره تا جایی که بابام پا میشه صبحونه بخوره میبینه هنوز بیدارم با گوشیم سروکله نمیزنم اصلا کا خوابن نبره تو جنع خیلی از حوصله میرم تازگیا حافظمم مختل شده مثلا گوشیم دستم باشه باز یادم میره دستمه دنبالش میگردم خیلی زود از هر چیز کوچیکی عصبانی یا ناراحت میشم و حرصمو تو خودم میریزم خط میندازم تا خالی شم نزدیکا ۳۰۰ تا چا خط تو دستم هس و چندباری با قرص خودکشی کردم حالم اصلا خوش نیس به این ه هم امیدم حذف شده افت تحصیلی دارم منی‌که… بیشتر بخوانید »

آیدا

سلام من 15 سالمه. واقعا خسته شدم. من وقتی خواسته هامو به مامانو بابام میگم برام انجام نمیدن. و به جاش یه کاره دیگه برام انجام میدن. مثلا من چند روز پیش از مامانم خواستم برام شال بگیره ولی برام جوراب خرید. در حالی که من اصلا به جوراب نیازی ندارم. آخرشم سرم منت میزارن. این باعث شده که من همیشه از دستشون ناراحت و عصبانی بشم. بعد اونا میگن تو از خانوادت متنفری. یه خواهرم دارم که اصلا باهام همکاری نمیکنه توی هیچ مسئله ای. همیشه اشکمو در میاره. کمکم کنید. در ضمن این بحث براورده کردن خواسته هام… بیشتر بخوانید »

غزل

سلام خواهش میکنم کمکم کنید من یه دختر ۱۶سالم ک یک سال بود با یه پسری دوست بودم که اسمش علی بود و واقعا عاشقش بودم ولی بعد یک سال دوست پسر قبلیم که اسمش محمد بود بهم پیام داد و گفت که علی و دوست داری؟منم چون عصبی بودم اون شب گفتم نه من هیچکسو دوست ندارم و اون پیامو برای علی فرستاد و اونم باهام رابطه رو تموم کرد الان نزدیک دو ماه که جداییم و من واقعا دارم عذاب میکشم و اون رفته با یه دختر دیگه ولی میدونم منو دوست داره ولی نمیتونه بهم اعتماد کنه… بیشتر بخوانید »

فاطمه

سلام منم ی دختر 15 ساله ام که کلا با دو نفر دوست شدم اولیش الکی بود ولی به دومی که اسمش امیر بود وابسته شدم بصورت شدید و متاسفانه مادر و پدرم از دوستیمون باخبر شدن و یه مدت همه چی به هم خورد من بعد از ارتباط دوباره با اون اسم علی ک دوست اولم بود رو آوردم و از امیر پرسیدم چرا فالوش کرده اونم عصبی شد و رفت به علی پیام داد علیم الکی گفته بود من باهاش درارتباطم امیرم اعتماد نکرد بهم و منو بلاک کرد ولی من به علی پیام دادم و شات از… بیشتر بخوانید »

غزل

و من واقعا عاشقشم و بدون اون نمیتونم هرشب گریه میکنم و از خدا میخام بهم دوباره بدش ولی روز به روز بدتر میشه خواهش میکنیم کمکم کنید برگرده افسردگی شدیدم پیدا کردم از اون موقع که جدا شدیم یه لبخند از ته دلم نزدم احساس خوشحالی نمیکنم فقط با مادرم و پدرم دعوا میکنم وسط جمع یهو میزنم زیر گریه مشت میکوبم تو دیوار با خودم حرف میزنم خوابای خوبی نمیبینم و احساس تنهایی دارم هیچکسو ندارم انگار شبا تا ساعت 6صبح بیدارم و گریه میکنم دو سه روز دیگ امتحاناتم شروع میشه و دل به درس خوندن نمیدم

مهدی

سلام
خسته نباشید
من 17سالمه و هدف تحصیلیمو مشخص کردم ولی متاسفانه خیلی تنبلیم میشه ب سمتش حرکت کنم
نه تنها در تحصیل بلکه دیگه کلا نسبت همه اهداف زندگیم حس تنبلی دارم و خیلی درگیر گوشی و تلگرام شدم
حالا سوالم از شما اینه چجوری بتونیم خودمو بکشم بالا و به سمت اهدافم حرکت کنم و تنبلی رو بذارم کنار؟

امیررحمانی

سلام من ۱۸ سالمه
دچار اختلالات روانی شدم تو زندگی استرس زیادی دارم
تو رابطم استرس دارم فیریک دارم به خودم و اطرافیانم
تو کارم همینطور
و بعضی از مواقع دچار توهم های بد و کابوس های مزخرف و دیدن اتفاقات بد میشم
من دیونه شدم!!!

reza

سلام.22سالمه.خونواده میتونه برام دوست دختر بگیره؟چون خودم توان همچین کاریو ندارم

زهرا

یلام یک پسر ۱۱ ساله دارم که مدتی هیت میگه دوس داره فلک بشه و اینقدر محکم بزنم که پاهاش کبود بشه میشه لطف کنید بگید باید چکار کنم؟

طناز

سلام من ۱۷ سالمه و با ی پسر ۱۸ سالع دوست هستم و دوست ندارم این موضوع از مادرم مخفی بمونه چون پنهان کاریه ولی میترسم ک بهش بگم منو بزنه یا گوشیمو بگیره نمیدونم مادرم یکمعصبیه و نمیتونه بپذیره ک من باید تو جامعه باشم و با ی پسر دوست باشم و ما همو خیلی دوست داریم میشع راهنماییم کنید چجوری ب مامانم بگم بدونه اینکه عصبی بشه و اینو بپذیره:(

sara

سلام . من یک دخترم و 16 سالمه ، علاقه ی شدیدی به بازیگری دارم ، ولی خانوادم اجازه ندادن رشته ی مورد علاقمو انتخاب کنم و بهم گفتن که توی کلاس های آزاد شرکت میکنی ، الان الان تقربا 9 ماه از اون قول گذشته و من هیچ کلاسی نرفتم ، از یک طرف هم صحبت های خانم های بازیگر رو میشنوم که میگن به خاطر گرفتن نقش مجبور به سکس با کارگردان یا تهیه کننده شدیم و این چیز ها منو شدیدا توی شرایط بدی قرار داده….
لطفا کمکم کنید….

افتخار

سلام من پسر ۱۸ ساله ای دارم که حدود ۶ماه است سر کار میرودوبهمن ماه رشته حقوق آزاد قبول شد که به خاطر شرایط قرنتینه هنوز نرفته ومتوجه شدم روابط جنسی دارد.چطور باید راهنمایی کنم وآیا مستقیم بگویم که فهمیده ام .علاقه زیادی به تجربه های تازه داره ومحیط کارش هم فروشگاه لباسه که بشدت ارتباط با افراد مختلف داره .البته فکر میکنم روابط عاشقانه ای در میان نیست
ممنون میشم از راهنماییتون بهره بگیرم

مهدی

سلام من دانش آموز دهم انسانی هستم که در برنامه ریزی مشکل دارم لطفا راهنمایی کنید

yalda

با سلام من یک دختر شانزده ساله ان که پدر و مادرم سال ها پیش از هم جدا شدن ، الان مادرم قصد ازدواج با فردی رو داره که در خارج از کشور اقامت داره ، چون تک فرزندم و توجه مادرم همیشه متمرکز روی من بوده روابطشون رو با اون آقا نمیتونم تحمل کنم ، دست خودم نیست ، قایمکی چت هاشون رو میخونم و روحم شکنجه میشه ، از طرفی اون آقا خودش سه فرزند داره ، یک دختر و دو پسر ، احتمالا مجبور به مهاجرت خواهیم شد ، در شرایط بدیم ، هیچ کنترلی روی خودم… بیشتر بخوانید »

محمدرضا

سلام به خداااا از رندگی خسته شدم جوونی ۱۷ سالم اسمم محمدرضا هست داستان زندگیم از اینجا شروع میشه که از بچگی وقتی یادم میاد یعنی حدود ۱۱ سال‌ پیش که ۶ سالم بود تو تمام عمر زندگیم چه تو فامیل چه تو اجتماع به خاطر زبون و حرف‌های بی‌ربطم فقط توهین شنیدمو تحقیر شدم میخوام خود کشی کنم دیگههه بصه فقط تو زندگی به شخصیتم توهین شده ۱۱ سال میگذره یکی دوسال به سربازیم مونده هنوز نتونستم خودمو پیدا کنم دیگه از زندگی خسته شدم و فکر میکنم خودکشی بهترین راهه از بچگی یاد نگرفتم حرف گوش کنم والان… بیشتر بخوانید »

سارا

سلام میشه گفت تقریبا شما رو درک میکنم من هم خیلی سرزنش شدم واقعا دردناکه مخصوصا اینکه نزدیک ترین آدمهای اطرافت با تحقیر بهت ضربه بزنن حتی سر یه چیزی مادرم جوری منو مسخره کرد که تا الان بابت اون مسئله ازش مشورت نمیگیرم… ولی اشتباهه خیلی اشتباهه به خاطر آدمهای دیگه خودتو عذاب بدی…هیچ کس حتی اگه از تو بدشم بیاد نمیخواد تو یه آدم اخمو و تنبل و بی حال باشی… به خودت بیا…مگه دنیا چند روزه این همه آدم دارن زندگی میکنن چرا تو هم بین بقیه نباشی؟حتما دلیلی داره که به دنیا اومدی دنبال دلیلت بگرد…… بیشتر بخوانید »

هادی

منم مشکلات زیادی دارم و 16 سالمه . شاید میانگین هر روز یه بار از برادر 21 سالم کتک میخورم و حتی امروز که تولدم بود…معمولا نضفشون هم بی دلیل هستن یا دلیل بدی دارن تا حدی که بعضی وقتا فکر میکنم شاید من اصلا ازین خانواده نیستم…. تحقیر و مسخره شدم کتک خوردم و خیلی چیزای دیگه شرایط مالی خوبی هم نداریم برم روانشناس از طرفی پدر مادرم درکم نمیکنن نه منو بلکه حتی برادرمو هم .اومدم اینجا خواستم چیزای خیلی زیادی بنویسیم و دلمو خالی کنم پیام شما رو دیدم انگار یه انرژی دیگه ای تو وجودم وارد… بیشتر بخوانید »

صدف

سلام من 18 سالمه و کنکوری هستم شرایط بوجود اومده و طولانی شدن کنکور خیلی حساسم کرده نسبت به واژه کنکوری وسواس گرفتم اگه یه مهمونی میرم یا تفریح یه نفر بهم بگه توچطوری کنکوری واقعا بهم میریزم از یه طرف به بیرون رفتن و دور هم بودن نیاز دارم از طرف دیگه وقتی هم میرم با این برخوردا عصبی میشم وحالم بد میشه خانواده ام به چیزای کوچیکی که حالمو خوب میکنه میخندن و مسخره ام میکنن مثلا فردا تولدمه دوست داشتم 18 سالگیمو خاص تر جشن بگیرم خونه رو تزیین کنم و خودم کیک بپزم ولی یه جوری… بیشتر بخوانید »

امین دلداری

سلام خسته نباشید من پسری ۲۱ساله هستم از زمانی که یادم هست استرس داشتم در کودکی لکنت زبان وهنوز هم بی وقفه استرس دارم همیشه درحال انتظار کشیدنم موقع بیرون رفتن سریع اماده میشم زودتر از موعد سرقرار میرسم و همچنین بسیار حساس نسبت پدر ومادر خود دارم اواخر سال قبل هم پدر هم مادر من عمل کردند که از همان روز ها پلک من شروع به زدن کرده و هنوز هم ادامه داره با شیوع ویروس کرونا هم عصب معده من شروع به درد کردن کرده که با قرص کلینیدیوم سی آروم میشه واقعا از این همه استرس خسته… بیشتر بخوانید »

فاطیما

سلام. خسته نباشید. یکی از دوستای صمیمیم مدتیه که با چند نفر دوسته و باهاشون بیرون میره وبعد سر کارشون میزاره. یعنی فک کنم الان کلی دشمن داره و من واقعا نمیدونم چیکار میتونم براش انجام بدم، کلی نصیحتش کردم. وقتی هم علت شو میپرسم میگه که میخام همجنسای کسی که دلمو سوزونده، بسوزونم تا دلم خنک شه، نمیدونم شاید یه جور انتقامه ولی اصلا بهم نمیگه که قضیه چی بوده، میگه کسایی که باهاشون بازی میکنه وسرکار میزاره، مثل اون هستن. به نظرم به یه مشکل جدی وعاطفی بر خورده ولی واقعا نمیدونم که از دست من به عنوان… بیشتر بخوانید »

نامعلوم

سلام
من یک دختر 16ساله دارم و اصلا نمیگذارم هیچ وقت تنها با دوستانش بره بیرون و همیشه مادرش باهاش میره و کنارش هست، اما دخترم مدام شاکی هست و میخواد خودش تنها با دوستاش بره بیرون. نظر شما چیه؟ بگزارم با دوستاش تنها بره بیرون یا نه؟

مهدیار

سلام پسری 17 ساله هستم در یک محله حاشیه شهر بزرگ شدم و از امکانات زیادی برخوردار نبودم پدر مادری میانسال دارم با بیماری های متعدد. پدرم بیماری اعصاب دارد و مادرم حس میکنم کمی افسرده است چون هیچگاه مرا در چیز های غیر مذهبی همراهی نمی‌کند و بیتشر لباس هایش هم مشکی است و زیاد گیر می‌دهد و غر می‌زند پدرم کمتر غر میزند ولی چیز های خیلی کوچک را زود به دل می‌گیرد و همش به یاد من می‌آورد بنده برای حل مشکلم متاسفانه به طرف سیگار رفتم ولی خوب طبیعتا حل نشد که نشد با خود گفتم… بیشتر بخوانید »

sarah

سلام و خسته نباشید به شما
من میخواستم بدونم که عروسک چه نقشی میتونه در تربیت کودک داشته باشه ، و آیا امکان داره کودک با عروسک ها رفتار های بد خودش رو نشون توجیح کنه ؟
آیا ممکنه که کمبود هاش رو روی عروسک هاش خالی بکنه و با استفاده از اون ها رفتار های بد خودش رو توجیه بکنه ؟
و در آخر اینکه چه عروسک هایی باید برای دختر بچه ها و پسر بچه های بین 5 تا 7 سال خرید؟

نگار فرخی

سلام من نوجوانم و ۱۴سالم و دخترم و خوانوادم به طور ازار دهنده ای روم حساسن و این من رو ازار میده به شدت و کمک میخوام تا توجیهشون کنم اگر من ازادانه برای خودم باشم قرار نیست اتفاقی بیفته

محدثه

لام من یه دختر 15 ساله هستم و تک فرزندم پدر و مادرم خیلی برام محدودیت میزارن اصن من تاحالا پیدا تا سوپرمارکت هم نرفتم همه جا مادرم باهام میاد درحالی که دوستام تنها میان حتی قلم چی هم که میرم واسه گرفتن کتاب باهام میاد داخل درحالی که بقیه تنها میان خودم دارم احساس میکنم که خیلی وابسته به مادرم شدم و این ممکنه در اینده که قراره خودم با مشکلات روبه رو بشم نتونم به تنهایی حلشون بکنم و خیلی خخجالتی شدم چکار کنم مامانم به من احترام بزاره و همش بهم نچسبه با اینکه خودش میگه من… بیشتر بخوانید »

محدثه

لام من یه دختر 15 ساله هستم و تک فرزندم پدر و مادرم خیلی برام محدودیت میزارن اصن من تاحالا پیدا تا سوپرمارکت هم نرفتم همه جا مادرم باهام میاد درحالی که دوستام تنها میان حتی قلم چی هم که میرم واسه گرفتن کتاب باهام میاد داخل درحالی که بقیه تنها میان خودم دارم احساس میکنم که خیلی وابسته به مادرم شدم و این ممکنه در اینده که قراره خودم با مشکلات روبه رو بشم نتونم به تنهایی حلشون بکنم و خیلی خخجالتی شدم چکار کنم مامانم به من احترام بزاره و همش بهم نچسبه با اینکه خودش میگه من… بیشتر بخوانید »

س.م.

سلام دوست عزیز من خودم ۱۴ سالم هست و دقیقا مثل تو زندگی میکنم.مامانم حتی نمیذاره تا سوپرمارکتی سرکوچه برم.تازگیا بهش نشون دادم ک قوی ام و خودم میتونم از خودم مراقبت کنم.
منم دقیقا مشکل تورو دارم

ناشناس

با سلام من دختری 14 ساله دارم که بسیار درسخوان است اما از موقع کرونا دایما به من حرف زشت می زند ولی بعد از چند دقیقه پشیمان میشه و خودش میگه وسواس فکری داره در ضمن عادت ناخن کندن هم داره لطفا من رو راهنمایی کنید ؟

س.م.

سلام
من خودم ۱۴ سالم هست و همش با پدر و مادرم پرخاشگری میکنم.نگران نباشید.فقط تا میتونید نازش رو بکشید.برای سنش هست.۱۴ سالگی سن بلوغ و حساسی ست.ممکنه دخترتون طرف پسر ها هم بره.چون توی این سن ب توجه خیلی نیاز داره.حتی اگر بگید ک خیلی کنترلش میکنید،دخترتون حریص تر میشه.حتی الان ک دوستی های مجازی روال پیدا کرده

شایان

سلام من شایان 18 ساله هستم نمیدونم چه اتفاقی برایمن افتاده نزدیکه 1ماه بوده که نخوابیدم از صبح تاشب احساس نگرانی دارم البته بیش فعالم هستم و تصمیم گرفتم به یک روانشناس بروم اما احساس میکنم این روان پزشک خوب نیست چون به من ریتالین دپاکین و سرتالین داده اخه من تو عمرم فقط ریتالین میخوردم الان سمت چپ سرم تیر میکشه و وقتی بهش زنگ زدم گفت قرصاتو قطع کن نمیدونم باید چی کار کنم البته احساس تنهایی هم میکنم اگه ممکنه به من راه حلی نشان دهید تا بتوانم سلامتی اولیه خودم را به دست اورم ممنون از… بیشتر بخوانید »

فاطمه

لام خسته نباشید من یک دختر 16 ساله هستم تا حدود6 ماه پیش هیچ دوست صمیمی نداشتم تاتوی مدرسه بین دوتا از همکلاسی هام که 10 سال دوست صمیمی بودن سر یک موضوع دعواشون شد یکی از اون ها اومد پیش من نشست حدود یک ماهگذشت باهم خیلی خوب شدیم بهش گفتم چی شده که با هم قهر کردین چرا دوست نمیشین باهم گفت خب تو مارو با هم آشتی بده من تمام تلاشمو کردم اما خودش نمی خواست آشتی کنه بالاخره بعد سه ماه تونستم آشتیشون بدم اما دوستی شون مثل سابق نبود من تو این مدت یه جورایی… بیشتر بخوانید »

سارا

سلام من سارا هستم ۲۰ساله ازدواج کردم دو خواهر هستیم؛
خواهر کوچکترم فاطمه ۱۱ساله بسیار حساس و زودرنج و حسادت میکند.دنبال بهانه برای گریه است،آنچنان گریه میکند که خون دماغ میشود.زود عصبانی میشود و پرخاش میکند اگر با لطافت هم اورا نصیحت کنیم بد دهنی میکند و عصبانی میشود وبه من میگوید الهی بمیری دیگه خونه ما نیا؛باوجود اینکه مادر و پدرم اورا خیلی لوس میکنن و دوستش دارن

محدثه

سلام من یه دختر 16 ساله هستم
راستش اصلا آرامش ندارم رشته ام تجربی هستش مشکل اساسی من اینه که خانواده ام منو درک نمی کنن هر چی بهشون میگم میخوام درس بخونم لطفا صدای تلویزیون رو کم کنید یا سر و صدا نکنید متوجه نمیشن در اتاقم رو میخوام ببندم میگن تو درس نمیخونی میخوای گوشی بازی کنی خلاصه اینکه اصلا آرامش ندارم و اینکه نه به من اعتماد دارن نه نه حرفامو قبول میکنن لطفا کمکم کنید من دو سال دیگه کنکور دارم و اصلا آمادگی ندارم

فاطمه

سلام من۱۵ سالمه هرگز پدرم راندید الان میخواد آزاد شه من خیلی استرس دارم که داره میاد لطفا کمک کنید

Nnnnn

سلام من یک دختر ۱۸ ساله هستم و حس میکنم عقده ای شدم درصورتی که افراد عقده ای رو سرزنش میکردم و میگفتم ادم دلیل نداره عقده چیزی رو داشته باشه در صورتی که به خودش و دیگران آسیب میزنه فقط ولی ۲ سال منتظر جایزه ای بودم که مادر و پدرم به من قول داده بودند ولی اون رو بعد از ۲ سال و نیم انتظار برای من نخریدند من هر وقت دست کسی میبینم یا کسی که اون رو داره یه آه از ته دل میکشم و واقعا ناراحت میشم در صورتی توان مالی ش رو داشتیم نمیخوام… بیشتر بخوانید »

سمیرا

سلام خسته نباشید من 30 سالمه دو دختر دارم دختر اولم 10 سالشه دخترم چند وقته تو خونه یکسره پشت پنجره رو نگاه میکنه وتو کوچه پر از پسر بچه‌های هم سن وبزرگتر از خودش هستند واونا هم مسخره بازی در میارن واین هم به اونا نگاه میکنه ومن هم خیلی بهش گیر میدم واو هم اصلا قبول نداره وگریه میکنه میگه من به اونا نگاه نمی‌کنم و عصر که میشه گیر میده میگه بریم تو کوچه به نظر شما چکار کنم که دست از این کارش برداره خیلی عذاب میکشم هم خودم هم شوهرم به خدااوقات مون همیشه تلخه

Fatemeh

سلام. من یه دختر ۱۶ ساله هستم. حدود یکسال است که با یک پسر دوست شدم باهم رابطه خیلی صمیمانه ای داریم و به همدیگر علاقمند شده ایم. مادرم از دوستی ما خبر داره و متاسفانه خیلی سر این موضوع من رو اذیت میکنه و برای قطع ارتباط ما هرکاری میکنه. برای مثال یکبار گوشیمو میگیره ، یکبار اینترنت رو قطع میکنه و … مادرم همه اینکار هارو به بهانه اینکه مادره و صلاح من رو میخواد انجام میده ولی واقعا باعث اذیت و رنجش من میشه و بعضی حرفاش واقعا قلب من رو میشکنه. خواهش میکنم بگید چکار کنم… بیشتر بخوانید »

نیاز

سلام من بعضی مواقع احساس میکنم که توی بدن خودم نیستم یعنی یعنی انگار این جسم جسم من نیست فکر ک میکنم به هیچ میرسم انگار که تو یه دریای پرعمق غرق شده باشی نمیتونم فکر کنم نمیدونم ولی درباره هیچ چیزی احساسی ندارم یا اگ داشته باشمم ثانیه بیشتر نیست نا امیدم هم برای تلاش کردن هم بر ای ادامه زندگی من اسکیزوفرنی هم دارم واس همین کلا شبا بیدارم همش ی چیزایی ازارم میدن صداهایی ک میشنوم چیزایی ک میبینم

س.م.

سلام من دختری ۱۴ ساله هستم.رفتار پدرم با مادرم خوب نیست.من بهش شک کردم ورفتم گوشی پدرم رو چک کردم.دیدم با چن تا زن رابطه داره ولی با یگیشون خیلی عمیقه.زنه هم بچه داره و هم شوهر.شماره زنرو برداشتم.تروخدا کمکم کنید.بهم ی راه حل بدید.این قضیه رو ب هیچکس نگفتم.خانواده ی مادرم خانواده آبروداری هستند.مامانم نمیتونه طلاق بگیره.ی داداش کوچیک هم دارم
تروخدا ی راه حل بدید

محمدرضا

سلام،یکی از والدینم اسکیزوفرنی داره و من چند وقته همش میترسم به ارث ببرم،چکار کنم؟

ملینا

سلام وقتتون بخیر من ۱۶سالمه من دختری هستم که اصلا به خودم اهمیت نمیدم بیشتر دوس دارم اطرافیانم رو خوشحال کنم که همیشه منو به چشم یه ادم خوب ببینند اما واقعا دارم از درون عذاب میکشم نمیتونم خودمو درک کنم که اول باید به خودم بیشتر از دیگران اهمیت بدم میشه کمکم کنید.

شیلا

سلام من ۱۳ سالمه ولی همش سردرگمم نمیدونم چمه همش گریم میاد در صورتی که خانواده‌ی شادی هم دارم حتی با وجود مذهبی بودنمون. زود ناراحت و خشمگین میشم ولی خودم همیشه به دوستام کمک میکنم و کاری میکنم که شاد باشن و در این زمینه موفق بودم. از ۵ سالگی به پسری علاقمند شدم که یک سال از خودم بزرگ تره 😬و از من خوشش نمیاد و از همون ۵ سالگی با دختر خالم که هم سنش هست یه بهونه ای پیدا میکردن تا منو مسخره یا اذیت کنن😢.من تو بچگی حماقت کردم و گفتم نسبت بهش چه حسی… بیشتر بخوانید »

هانیه

سلام من ۱۶ سالمه و رشته ام تجربی هست . کلاس دهم هستم . راستش توی خونه ما ، من نه اتاقی‌دارم که درس بخونم نه آرامش وقتی هم دارم درس میخونم همه ی خانواده ام هی میان بالاسرم میگن تو کنکور هیچی قبول نمیشی . هرروز بهم میگن روزی صدبار . واقعا دیگه خسته ام کردن . و اینکه نه منو کلاس میفرستن نه کتاب تست میخرن هیچی برام‌نمیگیرن اونوقت توقع هم دارن من دانشگاه پزشکی دولتی هم قبول بشم . من میبینم هیچ کاری وقتی برام نمیکنن حتی دارم کتاب درسی خودمو میخونم هی اذیت میکنن میگن هیچی… بیشتر بخوانید »

تماس با ما نوبت دهی سریع