به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
مشاوران حرفه‌ای و با تجربه
بازگشت وجه در صورت نارضایتی
مشاوره حضوری،آنلاین و تلفنی
انتخاب بهترین مشاور برای شما
مرکز مشاوره روانشناسی میرداماد

مرکز مشاوره روان آرام

شماره تماس۸۸۲۱۶۱۰۰ - ۰۲۱
آدرسمیدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی نبش کوچه شهریار پلاک ۱۸۱، طبقه ۳، واحد ۱۶

مرکز مشاوره روانشناسی میرداماد

اگر به دنبال روانشناس میرداماد هستید بهترین انتخاب برای شما می تواند کلینیک روانشناسی روان آرام باشد که با قرارگیری در محدوده میرداماد خدمات مورد نیازی که از روانشناس میرداماد انتظار دارید را به شما ارائه می دهد.

کلینیک روانشناسی روان آرام مدت زیادی است که با کسب مجوز نظام روانشناسی در حال ارائه خدمات به مردمی است که در منطقه میرداماد قرار دارند. کلینیک روان آرام دارای دو شعبه مجزا کودک و بزرگسال است که به ارائه تمامی خدمات مشاوره می پردازد.

روانشناس میرداماد

روانشناس میرداماد انواع خدمات روانشناسی از جمله مشاوره ازدواج، مشاوره فردی، مشاوره کودک و نوجوان، مشاوره اختلال روان و … است. کلینیک روانشناسی روان آرام علاوه بر آنکه از حضور روانشناس میرداماد بهره می گیرد بلکه متخصصین روانپزشکی نیز حضور دارند که به افراد دارای اختلالات و بیماری های روانی کمک کنند.

کلینیک روانشناسی روان آرام با دارا بودن مجوز از نظام روانشناسی و مشاوره کار خود را مدت هاست که به عنوان یکی از مراکز ارائه دهنده مشاوره آغاز کرده است.

در این کلینیک روانشناس میرداماد به راحتی در دسترس شما هموطنان قرار می گیرد و به راحتی می توانید از منطقه میرداماد به این کلینیک دسترسی داشته باشید.

کلینیک روان آرام با بهره گیری از روانشناس میرداماد، مشاوران و روانپزشکان مجرب و با سابقه توانسته است گام مثبتی در جهت یاری رساندن به مراجعین محترم بردارد. روانشناسان و مشاوران روان آرام در حوزه های مختلفی از جمله مشاوره فردی، خانوادگی، زوج درمانی، تحصیلی، انگیزشی، کودک و … در حال ارائه خدمات است.

روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره