آیکون ماشین مسیریابی تا روان آرام با در نظر گرفتن ترافیک

روانشناس میرداماد

اگر به دنبال روانشناس میرداماد هستید بهترین انتخاب برای شما می تواند کلینیک روانشناسی روان آرام باشد که با قرارگیری در محدوده میرداماد خدمات مورد نیازی که از روانشناس میرداماد انتظار دارید را به شما ارائه می دهد.

کلینیک روانشناسی روان آرام مدت زیادی است که با کسب مجوز نظام روانشناسی در حال ارائه خدمات به مردمی است که در منطقه میرداماد قرار دارند. کلینیک روان آرام دارای دو شعبه مجزا کودک و بزرگسال است که به ارائه تمامی خدمات مشاوره می پردازد.

روانشناس میرداماد انواع خدمات روانشناسی از جمله مشاوره ازدواج، مشاوره فردی، مشاوره کودک و نوجوان، مشاوره اختلال روان و … است. کلینیک روانشناسی روان آرام علاوه بر آنکه از حضور روانشناس میرداماد بهره می گیرد بلکه متخصصین روانپزشکی نیز حضور دارند که به افراد دارای اختلالات و بیماری های روانی کمک کنند.

روانشناس ملاصدرا

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

شماره تماس :88216100-021

آدرس : میدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی

نبش کوچه شهریار پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

کلینیک روانشناسی روان آرام با دارا بودن مجوز از نظام روانشناسی و مشاوره کار خود را مدت هاست که به عنوان یکی از مراکز ارائه دهنده مشاوره آغاز کرده است.

در این کلینیک روانشناس میرداماد به راحتی در دسترس شما هموطنان قرار می گیرد و به راحتی می توانید از منطقه میرداماد به این کلینیک دسترسی داشته باشید.

کلینیک روان آرام با بهره گیری از روانشناس میرداماد، مشاوران و روانپزشکان مجرب و با سابقه توانسته است گام مثبتی در جهت یاری رساندن به مراجعین محترم بردارد. روانشناسان و مشاوران روان آرام در حوزه های مختلفی از جمله مشاوره فردی، خانوادگی، زوج درمانی، تحصیلی، انگیزشی، کودک و … در حال ارائه خدمات است.

روانشناس ملاصدرا

برای کسانی که به دنبال روانشناس میرداماد هستند، کلینیک روان آرام در موقعیت مناسبی قرار گرفته است که آماده خدمت رسانی به تمام افراد ساکن در این منطقه است و می تواند پاسخگوی نیازهای آنان باشد.

این کلینیک از جهت دسترسی بسیار مناسب بوده و افراد می توانند به راحتی با استفاده از وسیله نقلیه عمومی و یا از طریق شریان های اصلی شهر به این مرکز مشاوره روان آرام مراجعه کنند.

کلینیک روانشناسی روان آرام از تمامی نقاط شهر تهران قابل دسترس است . از طرفی این کلینیک از ساعت 9 صبح تا 9 شب و همچنین در تمامی روزهای هفته حتی جمعه در حال خدمت رسانی است، می توانید در ساعت مناسب به این کلینیک مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

پاسخگوی شما 9 صبح الی 9 شب

phone 02188216100 formرزرو وقت