آیکون ماشین مسیریابی تا روان آرام با در نظر گرفتن ترافیک

دکتر روانشناس ملاصدرا

کلینیک مشاوره و روانشناسی روان آرام در محدوده ملاصدرا نیز فعالیت دارد و آماده خدمات رسانی در زمینه های مختلف روانشناسی، روانپزشکی و مشاوره است.

افرادی که در این محدوده زندگی میکنند میتوانند از دکتر روانشناس ملاصدرا بهره ببرند. همکاران کارشناس و متخصص این مجموعه سالهاست که سعی در بهبود زنگی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان با انواع روش ها را دارند، درطیفی گسترده مشکلات را بررسی میکنند، جهت بهبود مراجعان میکوشند. برای آرامش خاطر مراجعان این امکان فراهم شده که اگر در هر زمان لازم به برقراری ارتباط با درمانگر خود داشتند میتوانند با آنها تماس بگیرند.

روانشناس ملاصدرا

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

شماره تماس :88216100-021

آدرس : میدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی

نبش کوچه شهریار پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

کلینیک روانشناسی روان آرام با دارا بودن مجوز از نظام روانشناسی و مشاوره کار خود را مدت هاست که به عنوان یکی از مراکز ارائه دهنده مشاوره آغاز کرده است.

در این کلینیک روانشناس ملاصدرا به راحتی در دسترس شما هموطنان قرار می گیرد و به راحتی می توانید از منطقه ملاصدرا به این کلینیک دسترسی داشته باشید.

کلینیک روان آرام با بهره گیری از روانشناس ملاصدرا، مشاوران و روانپزشکان مجرب و با سابقه توانسته است گام مثبتی در جهت یاری رساندن به مراجعین محترم بردارد. روانشناسان و مشاوران روان آرام در حوزه های مختلفی از جمله مشاوره فردی، خانوادگی، زوج درمانی، تحصیلی، انگیزشی، کودک و … در حال ارائه خدمات است.

روانشناس ملاصدرا

برای کسانی که به دنبال روانشناس الهیه هستند، کلینیک روان آرام در موقعیت مناسبی قرار گرفته است که آماده خدمت رسانی به تمام افراد ساکن در این منطقه است و می تواند پاسخگوی نیازهای آنان باشد.

این کلینیک از جهت دسترسی بسیار مناسب بوده و افراد می توانند به راحتی با استفاده از وسیله نقلیه عمومی و یا از طریق شریان های اصلی شهر به این مرکز مشاوره روان آرام مراجعه کنند.

کلینیک روانشناسی روان آرام از تمامی نقاط شهر تهران قابل دسترس است . از طرفی این کلینیک از ساعت 9 صبح تا 9 شب و همچنین در تمامی روزهای هفته حتی جمعه در حال خدمت رسانی است، می توانید در ساعت مناسب به این کلینیک مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

پاسخگوی شما 9 صبح الی 9 شب

phone 02188216100 formرزرو وقت