به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
مشاوران حرفه‌ای و با تجربه
بازگشت وجه در صورت نارضایتی
مشاوره حضوری،آنلاین و تلفنی
انتخاب بهترین مشاور برای شما
مرکز مشاوره روانشناسی ملاصدرا

مرکز مشاوره روان آرام

شماره تماس۸۸۲۱۶۱۰۰ - ۰۲۱
آدرسمیدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی نبش کوچه شهریار پلاک ۱۸۱، طبقه ۳، واحد ۱۶

مرکز مشاوره روانشناسی ملاصدرا

کلینیک مشاوره و روانشناسی روان آرام در محدوده ملاصدرا نیز فعالیت دارد و آماده خدمات رسانی در زمینه های مختلف روانشناسی، روانپزشکی و مشاوره است.

افرادی که در این محدوده زندگی میکنند میتوانند از دکتر روانشناس ملاصدرا بهره ببرند. همکاران کارشناس و متخصص این مجموعه سالهاست که سعی در بهبود زنگی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان با انواع روش ها را دارند، درطیفی گسترده مشکلات را بررسی میکنند، جهت بهبود مراجعان میکوشند. برای آرامش خاطر مراجعان این امکان فراهم شده که اگر در هر زمان لازم به برقراری ارتباط با درمانگر خود داشتند میتوانند با آنها تماس بگیرند.

دکتر روانشناس ملاصدرا

کلینیک روانشناسی روان آرام با دارا بودن مجوز از نظام روانشناسی و مشاوره کار خود را مدت هاست که به عنوان یکی از مراکز ارائه دهنده مشاوره آغاز کرده است.

در این کلینیک روانشناس ملاصدرا به راحتی در دسترس شما هموطنان قرار می گیرد و به راحتی می توانید از منطقه ملاصدرا به این کلینیک دسترسی داشته باشید.

کلینیک روان آرام با بهره گیری از روانشناس ملاصدرا، مشاوران و روانپزشکان مجرب و با سابقه توانسته است گام مثبتی در جهت یاری رساندن به مراجعین محترم بردارد. روانشناسان و مشاوران روان آرام در حوزه های مختلفی از جمله مشاوره فردی، خانوادگی، زوج درمانی، تحصیلی، انگیزشی، کودک و … در حال ارائه خدمات است.

روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره