به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
مشاوران حرفه‌ای و با تجربه
بازگشت وجه در صورت نارضایتی
مشاوره حضوری،آنلاین و تلفنی
انتخاب بهترین مشاور برای شما
مرکز مشاوره روانشناسی قیطریه

مرکز مشاوره روان آرام

شماره تماس۸۸۲۱۶۱۰۰ - ۰۲۱
آدرسمیدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی نبش کوچه شهریار پلاک ۱۸۱، طبقه ۳، واحد ۱۶

مرکز مشاوره روانشناسی قیطریه

روانشناس قیطریه از جمله مواردی است که بسیاری از ساکنین این منطقه به حضور وی احتیاج دارند. فرقی نمی کند که از کدام روانشناس و در کجا بهره بگیرید بلکه اهمیت موضوع در توانایی روانشناس در کمک به شما برای حل مشکلاتتان است. از این رو تجربه و تخصص روانشناس می تواند در این امر بسیار تاثیر گذار باشد.

کلینیک روانشناسی روان آرام با قرارگیری در نزدیکی منطقه قیطریه می تواند کمک شایانی به ساکنین و شاغلین این منطقه در جهت دسترسی به روانشناس قیطریه داشته باشد. مرکز مشاوره روان آرام برای ارائه خدمات به مراجعین تمهیدات ویژه ای را در نظر گرفته است که در اولین گام می توان به تیم حرفه ای و مجرب آن اشاره کرد.

روانشناس قیطریه

این مرکز در ابتدا از حضور روانشناسان و روانپزشکان زبده بهره برده است و از این جهت توانسته است در سال های اخیر به عنوان یکی از کلینیک های برتر خود را معرفی کند. تمامی روانشناسان کلینیک روان آرام  در حوزه های مشخصی دارای تخصص هستند که می توانید با توجه به شرایط خود به هریک از آنان مراجعه کنید.

کلینیک روانشناسی روان آرام با دارا بودن مجوز از نظام روانشناسی و مشاوره کار خود را مدت هاست که به عنوان یکی از مراکز ارائه دهنده مشاوره آغاز کرده است.

در این کلینیک روانشناس قیطریه به راحتی در دسترس شما هموطنان قرار می گیرد و به راحتی می توانید از منطقه قیطریه به این کلینیک دسترسی داشته باشید.

کلینیک روان آرام با بهره گیری از روانشناس قیطریه ، مشاوران و روانپزشکان مجرب و با سابقه توانسته است گام مثبتی در جهت یاری رساندن به مراجعین محترم بردارد. روانشناسان و مشاوران روان آرام در حوزه های مختلفی از جمله مشاوره فردی، خانوادگی، زوج درمانی، تحصیلی، انگیزشی، کودک و … در حال ارائه خدمات است.

روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره