آیکون ماشین مسیریابی تا روان آرام با در نظر گرفتن ترافیک

روانشناس قیطریه

روانشناس قیطریه از جمله مواردی است که بسیاری از ساکنین این منطقه به حضور وی احتیاج دارند. فرقی نمی کند که از کدام روانشناس و در کجا بهره بگیرید بلکه اهمیت موضوع در توانایی روانشناس در کمک به شما برای حل مشکلاتتان است. از این رو تجربه و تخصص روانشناس می تواند در این امر بسیار تاثیر گذار باشد.

کلینیک روانشناسی روان آرام با قرارگیری در نزدیکی منطقه قیطریه می تواند کمک شایانی به ساکنین و شاغلین این منطقه در جهت دسترسی به روانشناس قیطریه داشته باشد. مرکز مشاوره روان آرام برای ارائه خدمات به مراجعین تمهیدات ویژه ای را در نظر گرفته است که در اولین گام می توان به تیم حرفه ای و مجرب آن اشاره کرد.

این مرکز در ابتدا از حضور روانشناسان و روانپزشکان زبده بهره برده است و از این جهت توانسته است در سال های اخیر به عنوان یکی از کلینیک های برتر خود را معرفی کند. تمامی روانشناسان کلینیک روان آرام  در حوزه های مشخصی دارای تخصص هستند که می توانید با توجه به شرایط خود به هریک از آنان مراجعه کنید.

روانشناس ملاصدرا

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

شماره تماس :88216100-021

آدرس : میدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی

نبش کوچه شهریار پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

کلینیک روانشناسی روان آرام با دارا بودن مجوز از نظام روانشناسی و مشاوره کار خود را مدت هاست که به عنوان یکی از مراکز ارائه دهنده مشاوره آغاز کرده است.

در این کلینیک روانشناس قیطریه به راحتی در دسترس شما هموطنان قرار می گیرد و به راحتی می توانید از منطقه قیطریه به این کلینیک دسترسی داشته باشید.

کلینیک روان آرام با بهره گیری از روانشناس قیطریه ، مشاوران و روانپزشکان مجرب و با سابقه توانسته است گام مثبتی در جهت یاری رساندن به مراجعین محترم بردارد. روانشناسان و مشاوران روان آرام در حوزه های مختلفی از جمله مشاوره فردی، خانوادگی، زوج درمانی، تحصیلی، انگیزشی، کودک و … در حال ارائه خدمات است.

روانشناس ملاصدرا

برای کسانی که به دنبال روانشناس قیطریه هستند، کلینیک روان آرام در موقعیت مناسبی قرار گرفته است که آماده خدمت رسانی به تمام افراد ساکن در این منطقه است و می تواند پاسخگوی نیازهای آنان باشد.

این کلینیک از جهت دسترسی بسیار مناسب بوده و افراد می توانند به راحتی با استفاده از وسیله نقلیه عمومی و یا از طریق شریان های اصلی شهر به این مرکز مشاوره روان آرام مراجعه کنند.

کلینیک روانشناسی روان آرام از تمامی نقاط شهر تهران قابل دسترس است . از طرفی این کلینیک از ساعت 9 صبح تا 9 شب و همچنین در تمامی روزهای هفته حتی جمعه در حال خدمت رسانی است، می توانید در ساعت مناسب به این کلینیک مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

پاسخگوی شما 9 صبح الی 9 شب

phone 02188216100 formرزرو وقت