به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
مشاوران حرفه‌ای و با تجربه
بازگشت وجه در صورت نارضایتی
مشاوره حضوری،آنلاین و تلفنی
انتخاب بهترین مشاور برای شما
مرکز مشاوره روانشناسی فرشته

مرکز مشاوره روان آرام

شماره تماس۸۸۲۱۶۱۰۰ - ۰۲۱
آدرسمیدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی نبش کوچه شهریار پلاک ۱۸۱، طبقه ۳، واحد ۱۶

مرکز مشاوره روانشناسی فرشته

برای ساکنین منطقه فرشته دسترسی به روانشناس فرشته می تواند یکی از مزیت ها برای آنان باشد. نزدیکی مرکز روانشناسی به محل زندگی و کار شما می تواند یکی از معیارهای اصلی برای انتخاب روانشناس باشد. اما انتخاب شما تنها نباید به این معیار شود. کیفیت ارائه خدمات مشاوره موضوع دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

روانشناس فرشته

کلینیک روانشناسی روان آرام با قرارگیری در نزدیکی منطقه فرشته از موقعیت مکانی خوبی برخوردار است و در کنار آن تلاش کرده است تا با تیمی متشکل از روانشناسان مجرب و با تجربه کیفیت ارائه خدمات خود را به حداکثر برساند و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است.

تیم روان آرام شامل روانشناسان و روانپزشکان حاذقی است که هر یک در زمینه های معینی تخصص داشته و می توانند افراد را در حوزه های مختلف یاری دهند.برای دیدن تیم روان آرام در اینجا کلیک کنید.

کلینیک روانشناسی روان آرام با دارا بودن مجوز از نظام روانشناسی و مشاوره کار خود را مدت هاست که به عنوان یکی از مراکز ارائه دهنده مشاوره آغاز کرده است.

در این کلینیک روانشناس فرشته به راحتی در دسترس شما هموطنان قرار می گیرد و به راحتی می توانید از منطقه فرشته به این کلینیک دسترسی داشته باشید.

کلینیک روان آرام با بهره گیری از روانشناس فرشته ، مشاوران و روانپزشکان مجرب و با سابقه توانسته است گام مثبتی در جهت یاری رساندن به مراجعین محترم بردارد. روانشناسان و مشاوران روان آرام در حوزه های مختلفی از جمله مشاوره فردی، خانوادگی، زوج درمانی، تحصیلی، انگیزشی، کودک و … در حال ارائه خدمات است.

روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره