آیکون ماشین مسیریابی تا روان آرام با در نظر گرفتن ترافیک

روانشناس فرشته

برای ساکنین منطقه فرشته دسترسی به روانشناس فرشته می تواند یکی از مزیت ها برای آنان باشد. نزدیکی مرکز روانشناسی به محل زندگی و کار شما می تواند یکی از معیارهای اصلی برای انتخاب روانشناس باشد. اما انتخاب شما تنها نباید به این معیار شود. کیفیت ارائه خدمات مشاوره موضوع دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

کلینیک روانشناسی روان آرام با قرارگیری در نزدیکی منطقه فرشته از موقعیت مکانی خوبی برخوردار است و در کنار آن تلاش کرده است تا با تیمی متشکل از روانشناسان مجرب و با تجربه کیفیت ارائه خدمات خود را به حداکثر برساند و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است.

تیم روان آرام شامل روانشناسان و روانپزشکان حاذقی است که هر یک در زمینه های معینی تخصص داشته و می توانند افراد را در حوزه های مختلف یاری دهند.برای دیدن تیم روان آرام در اینجا کلیک کنید.

ravanaram-slider2-1024x518-min

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

شماره تماس :88216100-021

آدرس : میدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی

نبش کوچه شهریار پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

کلینیک روانشناسی روان آرام با دارا بودن مجوز از نظام روانشناسی و مشاوره کار خود را مدت هاست که به عنوان یکی از مراکز ارائه دهنده مشاوره آغاز کرده است.

در این کلینیک روانشناس فرشته به راحتی در دسترس شما هموطنان قرار می گیرد و به راحتی می توانید از منطقه فرشته به این کلینیک دسترسی داشته باشید.

کلینیک روان آرام با بهره گیری از روانشناس فرشته ، مشاوران و روانپزشکان مجرب و با سابقه توانسته است گام مثبتی در جهت یاری رساندن به مراجعین محترم بردارد. روانشناسان و مشاوران روان آرام در حوزه های مختلفی از جمله مشاوره فردی، خانوادگی، زوج درمانی، تحصیلی، انگیزشی، کودک و … در حال ارائه خدمات است.

روانشناس ملاصدرا

برای کسانی که به دنبال روانشناس فرشته هستند، کلینیک روان آرام در موقعیت مناسبی قرار گرفته است که آماده خدمت رسانی به تمام افراد ساکن در این منطقه است و می تواند پاسخگوی نیازهای آنان باشد.

این کلینیک از جهت دسترسی بسیار مناسب بوده و افراد می توانند به راحتی با استفاده از وسیله نقلیه عمومی و یا از طریق شریان های اصلی شهر به این مرکز مشاوره روان آرام مراجعه کنند.

کلینیک روانشناسی روان آرام از تمامی نقاط شهر تهران قابل دسترس است . از طرفی این کلینیک از ساعت 9 صبح تا 9 شب و همچنین در تمامی روزهای هفته حتی جمعه در حال خدمت رسانی است، می توانید در ساعت مناسب به این کلینیک مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

پاسخگوی شما 9 صبح الی 9 شب

phone 02188216100 formرزرو وقت