به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
مشاوران حرفه‌ای و با تجربه
بازگشت وجه در صورت نارضایتی
مشاوره حضوری،آنلاین و تلفنی
انتخاب بهترین مشاور برای شما
مرکز مشاوره روانشناسی ظفر

مرکز مشاوره روان آرام

شماره تماس۸۸۲۱۶۱۰۰ - ۰۲۱
آدرسمیدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی نبش کوچه شهریار پلاک ۱۸۱، طبقه ۳، واحد ۱۶

مرکز مشاوره روانشناسی ظفر

این روزها تمامی افراد در تلاش هستند تا روانشناسی که انتخاب می کنند در نزدیکی محل زندگی و یا کار آن ها باشد. روانشناس ظفر نیز از نیازهای افراد ساکن این منطقه از تهران است. البته باید توجه داشت که تنها محل استقرار نباید اهمیت داشته باشد بلکه تخصص و علم روانشناس ظفر نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

کلینیک روان آرام با قرارگیری در نزدیکی منطقه ظفر انتخاب مناسبی برای تمامی افراد ساکن در این منطقه است. مرکز مشاوره روان آرام در انتخاب روانشناسان خود مراحل سختی را قرار داده است به صورتی که تنها روانشناسان زبده و با مهارت و دارای مدارک علمی با این کلینیک همکاری می کنند.

روانشناس ظفر

در صورتی که نیاز به هریک از انواع مشاوره داشتید می توانید با توجه به مشکلتان به روانشناسان کلینیک روان آرام و روانشناس ظفر مراجعه کنید. کلینیک روان آرام دارای دو شعبه کودک و بزرگسال است که در هر کدام از آن ها به صورت تخصصی در حال ارائه خدمات به مراجعین محترم است.

کلینیک روانشناسی روان آرام با دارا بودن مجوز از نظام روانشناسی و مشاوره کار خود را مدت هاست که به عنوان یکی از مراکز ارائه دهنده مشاوره آغاز کرده است.

در این کلینیک روانشناس ظفر به راحتی در دسترس شما هموطنان قرار می گیرد و به راحتی می توانید از منطقه ظفر به این کلینیک دسترسی داشته باشید.

کلینیک روان آرام با بهره گیری از روانشناس ظفر ، مشاوران و روانپزشکان مجرب و با سابقه توانسته است گام مثبتی در جهت یاری رساندن به مراجعین محترم بردارد. روانشناسان و مشاوران روان آرام در حوزه های مختلفی از جمله مشاوره فردی، خانوادگی، زوج درمانی، تحصیلی، انگیزشی، کودک و … در حال ارائه خدمات است.

روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره