آیکون ماشین مسیریابی تا روان آرام با در نظر گرفتن ترافیک

روانشناس ظفر

این روزها تمامی افراد در تلاش هستند تا روانشناسی که انتخاب می کنند در نزدیکی محل زندگی و یا کار آن ها باشد. روانشناس ظفر نیز از نیازهای افراد ساکن این منطقه از تهران است. البته باید توجه داشت که تنها محل استقرار نباید اهمیت داشته باشد بلکه تخصص و علم روانشناس ظفر نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

کلینیک روان آرام با قرارگیری در نزدیکی منطقه ظفر انتخاب مناسبی برای تمامی افراد ساکن در این منطقه است. مرکز مشاوره روان آرام در انتخاب روانشناسان خود مراحل سختی را قرار داده است به صورتی که تنها روانشناسان زبده و با مهارت و دارای مدارک علمی با این کلینیک همکاری می کنند.

در صورتی که نیاز به هریک از انواع مشاوره داشتید می توانید با توجه به مشکلتان به روانشناسان کلینیک روان آرام و روانشناس ظفر مراجعه کنید. کلینیک روان آرام دارای دو شعبه کودک و بزرگسال است که در هر کدام از آن ها به صورت تخصصی در حال ارائه خدمات به مراجعین محترم است.

روانشناس ملاصدرا

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

شماره تماس :88216100-021

آدرس : میدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی

نبش کوچه شهریار پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

کلینیک روانشناسی روان آرام با دارا بودن مجوز از نظام روانشناسی و مشاوره کار خود را مدت هاست که به عنوان یکی از مراکز ارائه دهنده مشاوره آغاز کرده است.

در این کلینیک روانشناس ظفر به راحتی در دسترس شما هموطنان قرار می گیرد و به راحتی می توانید از منطقه ظفر به این کلینیک دسترسی داشته باشید.

کلینیک روان آرام با بهره گیری از روانشناس ظفر ، مشاوران و روانپزشکان مجرب و با سابقه توانسته است گام مثبتی در جهت یاری رساندن به مراجعین محترم بردارد. روانشناسان و مشاوران روان آرام در حوزه های مختلفی از جمله مشاوره فردی، خانوادگی، زوج درمانی، تحصیلی، انگیزشی، کودک و … در حال ارائه خدمات است.

روانشناس ملاصدرا

برای کسانی که به دنبال روانشناس ظفر هستند، کلینیک روان آرام در موقعیت مناسبی قرار گرفته است که آماده خدمت رسانی به تمام افراد ساکن در این منطقه است و می تواند پاسخگوی نیازهای آنان باشد.

این کلینیک از جهت دسترسی بسیار مناسب بوده و افراد می توانند به راحتی با استفاده از وسیله نقلیه عمومی و یا از طریق شریان های اصلی شهر به این مرکز مشاوره روان آرام مراجعه کنند.

کلینیک روانشناسی روان آرام از تمامی نقاط شهر تهران قابل دسترس است . از طرفی این کلینیک از ساعت 9 صبح تا 9 شب و همچنین در تمامی روزهای هفته حتی جمعه در حال خدمت رسانی است، می توانید در ساعت مناسب به این کلینیک مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

پاسخگوی شما 9 صبح الی 9 شب

phone 02188216100 formرزرو وقت