آیکون ماشین مسیریابی تا روان آرام با در نظر گرفتن ترافیک

روانشناس شیخ بهایی

افرادی که می خواهند به روانشناس مراجعه کنند بایستی در ابتدا تجربه و علم روانشناسان را در نظر بگیرند و در مرحله بعدی محل استقرار کلینیک روانشناسی برای آن ها اهمیت می یابد. برای افرادی که در منطقه شیخ بهایی هستند حضور یک روانشناس شیخ بهایی امری است که باعث آسان تر شدن کار آن ها می شود.

کلینیک روانشناسی روان آرام با بهره گیری از روانشناسان و روانپزشکان متخصص مدت هاست که به افراد منطقه شیخ بهایی در حال ارائه خدمات روانشناسی و مشاوره است. روانشناس شیخ بهایی با حضور خود در این منطقه می تواند امر مشاوره را برای ساکنین و شاغلین  در این منطقه تسهیل کند.

در مرکز مشاوره روانشناسی روان آرام افراد با هر نوع مشکلی از جمله خانوادگی، فردی، تحصیلی و … مراجعه کنند و از انواع خدمات حضوری، تلفنی و آنلاین این مرکز بهره بگیرند.

ravanaram-image3-min

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

شماره تماس :88216100-021

آدرس : میدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی

نبش کوچه شهریار پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

کلینیک روانشناسی روان آرام با دارا بودن مجوز از نظام روانشناسی و مشاوره کار خود را مدت هاست که به عنوان یکی از مراکز ارائه دهنده مشاوره آغاز کرده است.

در این کلینیک روانشناس شیخ بهایی به راحتی در دسترس شما هموطنان قرار می گیرد و به راحتی می توانید از منطقه شیخ بهایی به این کلینیک دسترسی داشته باشید.

کلینیک روان آرام با بهره گیری از روانشناس شیخ بهایی، مشاوران و روانپزشکان مجرب و با سابقه توانسته است گام مثبتی در جهت یاری رساندن به مراجعین محترم بردارد. روانشناسان و مشاوران روان آرام در حوزه های مختلفی از جمله مشاوره فردی، خانوادگی، زوج درمانی، تحصیلی، انگیزشی، کودک و … در حال ارائه خدمات است.

روانشناس ملاصدرا

برای کسانی که به دنبال روانشناس شیخ بهایی هستند، کلینیک روان آرام در موقعیت مناسبی قرار گرفته است که آماده خدمت رسانی به تمام افراد ساکن در این منطقه است و می تواند پاسخگوی نیازهای آنان باشد.

این کلینیک از جهت دسترسی بسیار مناسب بوده و افراد می توانند به راحتی با استفاده از وسیله نقلیه عمومی و یا از طریق شریان های اصلی شهر به این مرکز مشاوره روان آرام مراجعه کنند.

کلینیک روانشناسی روان آرام از تمامی نقاط شهر تهران قابل دسترس است . از طرفی این کلینیک از ساعت 9 صبح تا 9 شب و همچنین در تمامی روزهای هفته حتی جمعه در حال خدمت رسانی است، می توانید در ساعت مناسب به این کلینیک مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

پاسخگوی شما 9 صبح الی 9 شب

phone 02188216100 formرزرو وقت