به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
مشاوران حرفه‌ای و با تجربه
بازگشت وجه در صورت نارضایتی
مشاوره حضوری،آنلاین و تلفنی
انتخاب بهترین مشاور برای شما
مرکز مشاوره روانشناسی شیخ بهایی

مرکز مشاوره روان آرام

شماره تماس۸۸۲۱۶۱۰۰ - ۰۲۱
آدرسمیدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی نبش کوچه شهریار پلاک ۱۸۱، طبقه ۳، واحد ۱۶

مرکز مشاوره روانشناسی شیخ بهایی

روانشناس شیخ بهایی

افرادی که می خواهند به روانشناس مراجعه کنند بایستی در ابتدا تجربه و علم روانشناسان را در نظر بگیرند و در مرحله بعدی محل استقرار کلینیک روانشناسی برای آن ها اهمیت می یابد. برای افرادی که در منطقه شیخ بهایی هستند حضور یک روانشناس شیخ بهایی امری است که باعث آسان تر شدن کار آن ها می شود.

کلینیک روانشناسی روان آرام با بهره گیری از روانشناسان و روانپزشکان متخصص مدت هاست که به افراد منطقه شیخ بهایی در حال ارائه خدمات روانشناسی و مشاوره است. روانشناس شیخ بهایی با حضور خود در این منطقه می تواند امر مشاوره را برای ساکنین و شاغلین  در این منطقه تسهیل کند.

در مرکز مشاوره روانشناسی روان آرام افراد با هر نوع مشکلی از جمله خانوادگی، فردی، تحصیلی و … مراجعه کنند و از انواع خدمات حضوری، تلفنی و آنلاین این مرکز بهره بگیرند.

کلینیک روانشناسی روان آرام با دارا بودن مجوز از نظام روانشناسی و مشاوره کار خود را مدت هاست که به عنوان یکی از مراکز ارائه دهنده مشاوره آغاز کرده است.

در این کلینیک روانشناس شیخ بهایی به راحتی در دسترس شما هموطنان قرار می گیرد و به راحتی می توانید از منطقه شیخ بهایی به این کلینیک دسترسی داشته باشید.

کلینیک روان آرام با بهره گیری از روانشناس شیخ بهایی، مشاوران و روانپزشکان مجرب و با سابقه توانسته است گام مثبتی در جهت یاری رساندن به مراجعین محترم بردارد. روانشناسان و مشاوران روان آرام در حوزه های مختلفی از جمله مشاوره فردی، خانوادگی، زوج درمانی، تحصیلی، انگیزشی، کودک و … در حال ارائه خدمات است.

روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره