به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
روانشناس خوب در تهران با قیمت مناسب

معرفی روانشناس خوب در تهران با قیمت مناسب

بسیاری از افراد در طول زندگی خود با مشکلاتی رو به رو می شوند که نیاز آن ها به روانشناس را افزایش می دهد. به همین دلیل نیاز به مراجعه به روانشناس خوب در تهران با قیمت مناسب افزایش پیدا می کند. سوالی که ممکن است برای مراجعه کنندگان مطرح شود این است که روانشناس خوب در تهران با قیمت مناسب را چگونه می توان یافت و چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ یک روانشناس خوب باید علاوه بر تحصیلات آکادمیک که لازمه این حرفه است تجربیات و رضایت های لازم را داشته باشد تا خیال افراد از بابت مراجعه به او آسوده باشد. افراد به دلایل مختلفی به روانشناس مراجعه می کنند که برخی از این دلایل شامل بیماری روانپزشکی، مشکلات خانوادگی، ازدواج، موفقیت تحصیلی و … می باشد. اگر شما نیز به دنبال روانشناس خوب در تهران با قیمت مناسب می باشید این مقاله را از دست ندهید.

هدف مشاوره روانشناسی چیست؟

ابتدا لازم است بدانید که در مشاوره هیچ گونه زور و اجبار از سوی روانشناس به مددجو اعمال نمی شود. بلکه روانشناس خوب در تهران با قیمت مناسب با به کار بردن تکنیک هایی سعی در ایجاد رغبت در افراد می کند تا آن ها با میل و خواسته خودشان کاری را انجام دهند. در واقع او تنها یک پیشنهاد را ارائه می کند و مددجو در انجام دادن یا ندادن آن مختار است. اما نحوه ارائه این پیشنهاد از اهمیت بالایی برخوردار است، در اینجاست که تفاوت یک روانشناس کاربلد و با تجربه مشخص می شود. تعداد جلسات مورد نیاز مشاوره در هر فردی با توجه به نیاز او و نظر روانشناس متفاوت است. در این جلسات به جای کمیت باید بیشتر بر روی کیفیت مشاوره ها تمرکز شود تا نتیجه نهایی مطلوب باشد.

ویژگی های روانشناس خوب

به نظر شما یک روانشناس خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ مشخص است یک روانشناس خوب ویژگی هایی دارد که او را از سایر روانشناسان متمایز می کند. از مهم ترین این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

داشتن مجوز

بسیاری از افرادی که بنا به دلایل مختلف به روانشناس خوب در تهران با قیمت مناسب مراجعه می کنند می خواهند که درباره ی مجوز و پروانه ی اشتغال او اطمینان حاصل کنند. یکی از واجبات هر روانشناسی که مشغول به کار است دارا بودن مجوز کار است. این مجوز نشان می دهد که روانشناس از اعتبار لازم برخوردار است و افراد نگرانی بابت مراجعه به وی ندارند. لازم به ذکر است که این مجوز از سوی سازمان نظام روانشناسی به روانشناس داده می شود.

گفتار و رفتار سنجیده

یکی دیگر از ویژگی هایی که موجب محبوبیت روانشناس می شود رفتار و گفتار او می باشد. او باید بداند که در هر شرایطی باید چه رفتاری داشته باشد و نسبت به گفتار مددجوی خود چه واکنشی داشته باشد، برای مثال برخی جا ها لازم است که سکوت کند و یا با مددجو همدلی کند، همچنین روانشناس خوب در تهران با قیمت مناسب به هیچ وجه نباید مددجو را مورد قضاوت و سرزنش قرار دهد.

پایبند به اصول اخلاقی

مسلما روانشناس همانند هر کادر درمان دیگر باید به یکسری اصول اخلاقی پایبند باشد که تمامی این اصول در منشور اخلاق روانشناسی درج شده است. این منشور شامل باید ها و نباید هایی است که یک روانشناس موظف به پیروی از آن ها می باشد.

روانشناس خوب در تهران با قیمت مناسب

انواع مشاوره روانشناسی

همان گونه که ذکر شد، روانشناس مشاوره در زمینه های مختلفی را ارائه می دهد. برخی از این مهم ترین مشاوره ها به صورت زیر می باشد:

این مقاله هم بخوانید  درمان طرحواره معیارهای سرسختانه

مشاوره تحصیلی

افت تحصیلی یکی از اتفاقات رایج در میان نوجوانان و جوانان به شمار می رود. روانشناس خوب در تهران با قیمت مناسب با ارائه راهکار های موثر و برگزاری جلسات مشاوره می تواند از افت تحصیلی جلوگیری کرده و یا در صورت بروز روند پیشرفت آن را متوقف کند. البته در این مسیر همکاری دو طرفه روانشناس و مددجو شرط است.

مشاوره ازدواج

ازدواج یکی از مهم ترین تصمیماتی است که هر فردی در طول زندگی خود با آن مواجه می شود. مسلما تمامی افراد تجربه لازم برای ازدواج و شروع زندگی را ندارد و از این رو لازم است که از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرند. البته مشاوره های روانشناسی در زمینه ازدواج تنها محدود به این مورد نمی شود. روانشناس خوب در تهران با قیمت مناسب می تواند درباره ی مسائل و مشکلات زناشویی نیز مشاوره های لازم را در اختیار مددجو قرار دهد.

مشاوره شغلی

پیشرفت و ارتقا شغلی برای هر فرد موثر در جامعه امری ضروری است، افراد شاغل و با هدف ممکن است به دنبال راه های برای افزایش مهارت و ارتقای شغلی باشند و خوشبختانه روانشناس یکی از بهترین افرادی است که می تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند.

دریافت مشاوره روانشناسی

ممکن است شما نیز پس از خواندن این مقاله نیاز به دریافت مشاوره روانشناسی را برای خود یا یکی از اعضای خانواده یا دوستان حس کرده باشید. خوشبختانه امروزه راه های متفاوتی برای دریافت مشاوره های روانشناسی وجود دارد. اگر شما نیز به دنبال روانشناس خوب در تهران با قیمت مناسب پیشنهاد ما به شما مرکز مشاوره تخصصی روان آرام است. کلینیک روان آرام با دارا بودن جمعی از روانشناسان خبره آماده کمک و ارائه مشاوره با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به شما عزیزان می باشد.

خبر خوب اینکه شما می توانید مشاوره ها را به صورت غیر حضوری نیز دریافت کنید و لزوما نیاز به مراجعه حضوری نمی باشد. خدمات مشاوره مرکز روان آرام هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری می باشد که شما بنا به شرایط خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. تعرفه مشاوره ها نیز به گونه ای در نظر گرفته شده است تا برای شما مناسب باشد و دغدغه ای بابت هزینه آن نداشته باشید. این مشاوره ها می تواند به صورت فردی و یا گروهی انجام شود. تمامی روانشناسان مرکز روان آرام الویت خود را بر روی کمک به مددجو به جای کسب درآمد گذاشته اند. البته از آنجایی که هر کدام از روانشناسان در زمینه تخصصی خود کار می کنند لازم است که متناسب با مشکلی که دارید روانشناس خوب در تهران با قیمت مناسب را انتخاب کنید.

آیا امکان دریافت مشاوره غیر حضوری روانشناسی نیز وجود دارد؟

بله، امروزه پیشرفت تکنولوژی سبب شده است تا علاوه بر مشاوره حضوری مشاوره غیر حضوری نیز راه اندازی شود.

تعرفه مشاوره روانشناس چقدر است؟

تعرفه مشاوره های روانشناسی با توجه به تعرفه رسمی کشور تعیین می گردد.

آیا امکان برگزاری جلسات مشاوره به صورت گروهی نیز وجود دارد؟

بله. امکان دریافت مشاوره به صورت فردی و گروهی وجود دارد.

4.5/5 - (382 امتیاز)
بپیوندید
اطلاع از

0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره