به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
مشاوران حرفه‌ای و با تجربه
بازگشت وجه در صورت نارضایتی
مشاوره حضوری،آنلاین و تلفنی
انتخاب بهترین مشاور برای شما
مرکز مشاوره روانشناسی حقانی

مرکز مشاوره روان آرام

شماره تماس۸۸۲۱۶۱۰۰ - ۰۲۱
آدرسمیدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی نبش کوچه شهریار پلاک ۱۸۱، طبقه ۳، واحد ۱۶

مرکز مشاوره روانشناسی حقانی

روانشناس حقانی

روانشناس حقانی از جمله نیازهایی است که افراد ساکن در منطقه ونک و حقانی به آن دارند. کلینیک روانشناسی روان آرام با قرارگیری در منطقه ونک و در نزدیکی منطقه حقانی می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای افرادی باشد که در این منطقه شاغل و ساکن هستند.

مرکز مشاوره روان آرام به عنوان یکی از کلینیک های برتر در حال ارائه خدمات است و افرادی که به دنبال روانشناس حقانی هستند می توانند با مراجعه به این کلینیک در جهت رفع مشکلات خود اقدام نمایند. مرکز مشاوره روان آرام دارای دو شعبه کودک و بزرگسال است. بدین ترتیب درصورتی که بخواهید از خدمات روانشناس کودک بهره ببرید می توانید به شعبه کودک ما مراجعه کنید و از خدمات تخصصی مشاوران ما استفاده کنید.

در کلینیک روانشناسی روان آرام انواع خدمات روانشناسی از جمله زوج درمانی، درمان اضطراب، مشاوره کودک، مشاوره خانواده، مشاوره فردی و … انجام می گیرد که می توانید برای دریافت این خدمات به ما مراجعه کنید.

 

کلینیک روانشناسی روان آرام با دارا بودن مجوز از نظام روانشناسی و مشاوره کار خود را مدت هاست که به عنوان یکی از مراکز ارائه دهنده مشاوره آغاز کرده است.

در این کلینیک روانشناس حقانی به راحتی در دسترس شما هموطنان قرار می گیرد و به راحتی می توانید از منطقه حقانی به این کلینیک دسترسی داشته باشید.

کلینیک روان آرام با بهره گیری از روانشناس حقانی ، مشاوران و روانپزشکان مجرب و با سابقه توانسته است گام مثبتی در جهت یاری رساندن به مراجعین محترم بردارد. روانشناسان و مشاوران روان آرام در حوزه های مختلفی از جمله مشاوره فردی، خانوادگی، زوج درمانی، تحصیلی، انگیزشی، کودک و … در حال ارائه خدمات است.

 

روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره