آیکون ماشین مسیریابی تا روان آرام با در نظر گرفتن ترافیک

روانشناس حقانی

روانشناس حقانی از جمله نیازهایی است که افراد ساکن در منطقه ونک و حقانی به آن دارند. کلینیک روانشناسی روان آرام با قرارگیری در منطقه ونک و در نزدیکی منطقه حقانی می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای افرادی باشد که در این منطقه شاغل و ساکن هستند.

مرکز مشاوره روان آرام به عنوان یکی از کلینیک های برتر در حال ارائه خدمات است و افرادی که به دنبال روانشناس حقانی هستند می توانند با مراجعه به این کلینیک در جهت رفع مشکلات خود اقدام نمایند. مرکز مشاوره روان آرام دارای دو شعبه کودک و بزرگسال است. بدین ترتیب درصورتی که بخواهید از خدمات روانشناس کودک بهره ببرید می توانید به شعبه کودک ما مراجعه کنید و از خدمات تخصصی مشاوران ما استفاده کنید.

در کلینیک روانشناسی روان آرام انواع خدمات روانشناسی از جمله زوج درمانی، درمان اضطراب، مشاوره کودک، مشاوره خانواده، مشاوره فردی و … انجام می گیرد که می توانید برای دریافت این خدمات به ما مراجعه کنید.

ravanaram-gallery3-min

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

شماره تماس :88216100-021

آدرس : میدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی

نبش کوچه شهریار پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

کلینیک روانشناسی روان آرام با دارا بودن مجوز از نظام روانشناسی و مشاوره کار خود را مدت هاست که به عنوان یکی از مراکز ارائه دهنده مشاوره آغاز کرده است.

در این کلینیک روانشناس حقانی به راحتی در دسترس شما هموطنان قرار می گیرد و به راحتی می توانید از منطقه حقانی به این کلینیک دسترسی داشته باشید.

کلینیک روان آرام با بهره گیری از روانشناس حقانی ، مشاوران و روانپزشکان مجرب و با سابقه توانسته است گام مثبتی در جهت یاری رساندن به مراجعین محترم بردارد. روانشناسان و مشاوران روان آرام در حوزه های مختلفی از جمله مشاوره فردی، خانوادگی، زوج درمانی، تحصیلی، انگیزشی، کودک و … در حال ارائه خدمات است.

روانشناس ملاصدرا

برای کسانی که به دنبال روانشناس حقانی هستند، کلینیک روان آرام در موقعیت مناسبی قرار گرفته است که آماده خدمت رسانی به تمام افراد ساکن در این منطقه است و می تواند پاسخگوی نیازهای آنان باشد.

این کلینیک از جهت دسترسی بسیار مناسب بوده و افراد می توانند به راحتی با استفاده از وسیله نقلیه عمومی و یا از طریق شریان های اصلی شهر به این مرکز مشاوره روان آرام مراجعه کنند.

کلینیک روانشناسی روان آرام از تمامی نقاط شهر تهران قابل دسترس است . از طرفی این کلینیک از ساعت 9 صبح تا 9 شب و همچنین در تمامی روزهای هفته حتی جمعه در حال خدمت رسانی است، می توانید در ساعت مناسب به این کلینیک مراجعه کنید.

0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها

پاسخگوی شما 9 صبح الی 9 شب

phone 02188216100 formرزرو وقت