به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
مشاوران حرفه‌ای و با تجربه
بازگشت وجه در صورت نارضایتی
مشاوره حضوری،آنلاین و تلفنی
انتخاب بهترین مشاور برای شما
مرکز مشاوره روانشناسی الهیه

مرکز مشاوره روان آرام

شماره تماس۸۸۲۱۶۱۰۰ - ۰۲۱
آدرسمیدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی نبش کوچه شهریار پلاک ۱۸۱، طبقه ۳، واحد ۱۶

مرکز مشاوره روانشناسی الهیه

کلینیک روانشناسی روان آرام با بهره گیری از مشاوران و متخصصان حوزه کودک و بزرگسال توانسته است به معرفی روانشناس الهیه بپردازد. کلینیک روان آرام به دلیل آن که از حضور روانشناسان و روانپزشکان مطرح برخوردار است، به خوبی توانسته با تکیه به تجربه و علم آنان به عنوان یکی از کلینیک های روانشناسی شمال شرق تهران فعالیت کند.

این در حالی است که این کلینیک روانشناسی با قرارگیری در نزدیکی مناطق شمالی تهران، نیاز مردم به روانشناس الهیه را رفع کند. یکی از مزیت های مراجعه به کلینیک روان آرام آن است که این کلینیک در روزهای جمعه و در روزهای تعطیل نیز در حال ارائه خدمات به مراجعین محترم است.

کلینیک روانشناسی روان آرام 

کلینیک روانشناسی روان آرام با دارا بودن مجوز از نظام روانشناسی و مشاوره کار خود را مدت هاست که به عنوان یکی از مراکز ارائه دهنده مشاوره آغاز کرده است.

در این کلینیک روانشناس الهیه به راحتی در دسترس شما هموطنان قرار می گیرد و به راحتی می توانید از منطقه الهیه به این کلینیک دسترسی داشته باشید.

کلینیک روان آرام با بهره گیری از روانشناس الهیه، مشاوران و روانپزشکان مجرب و با سابقه توانسته است گام مثبتی در جهت یاری رساندن به مراجعین محترم بردارد. روانشناسان و مشاوران روان آرام در حوزه های مختلفی از جمله مشاوره فردی، خانوادگی، زوج درمانی، تحصیلی، انگیزشی، کودک و … در حال ارائه خدمات است.

ی نیازهای آنان باشد

روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام روان ارام

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره