آیکون ماشین مسیریابی تا روان آرام با در نظر گرفتن ترافیک

کلینیک روانشناسی روان آرام 

کلینیک روانشناسی روان آرام با بهره گیری از مشاوران و متخصصان حوزه کودک و بزرگسال توانسته است به معرفی روانشناس الهیه بپردازد. کلینیک روان آرام به دلیل آن که از حضور روانشناسان و روانپزشکان مطرح برخوردار است، به خوبی توانسته با تکیه به تجربه و علم آنان به عنوان یکی از کلینیک های روانشناسی شمال شرق تهران فعالیت کند.

این در حالی است که این کلینیک روانشناسی با قرارگیری در نزدیکی مناطق شمالی تهران، نیاز مردم به روانشناس الهیه را رفع کند. یکی از مزیت های مراجعه به کلینیک روان آرام آن است که این کلینیک در روزهای جمعه و در روزهای تعطیل نیز در حال ارائه خدمات به مراجعین محترم است.

بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران

4.3/5 - (3 امتیاز)

شماره تماس :88216100-021

آدرس : میدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی

نبش کوچه شهریار پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

کلینیک روانشناسی روان آرام با دارا بودن مجوز از نظام روانشناسی و مشاوره کار خود را مدت هاست که به عنوان یکی از مراکز ارائه دهنده مشاوره آغاز کرده است.

در این کلینیک روانشناس الهیه به راحتی در دسترس شما هموطنان قرار می گیرد و به راحتی می توانید از منطقه الهیه به این کلینیک دسترسی داشته باشید.

کلینیک روان آرام با بهره گیری از روانشناس الهیه، مشاوران و روانپزشکان مجرب و با سابقه توانسته است گام مثبتی در جهت یاری رساندن به مراجعین محترم بردارد. روانشناسان و مشاوران روان آرام در حوزه های مختلفی از جمله مشاوره فردی، خانوادگی، زوج درمانی، تحصیلی، انگیزشی، کودک و … در حال ارائه خدمات است.

روانشناس ملاصدرا

برای کسانی که به دنبال روانشناس الهیه هستند، کلینیک روان آرام در موقعیت مناسبی قرار گرفته است که آماده خدمت رسانی به تمام افراد ساکن در این منطقه است و می تواند پاسخگوی نیازهای آنان باشد.

این کلینیک از جهت دسترسی بسیار مناسب بوده و افراد می توانند به راحتی با استفاده از وسیله نقلیه عمومی و یا از طریق شریان های اصلی شهر به این مرکز مشاوره روان آرام مراجعه کنند.

کلینیک روانشناسی روان آرام از تمامی نقاط شهر تهران قابل دسترس است . از طرفی این کلینیک از ساعت 9 صبح تا 9 شب و همچنین در تمامی روزهای هفته حتی جمعه در حال خدمت رسانی است، می توانید در ساعت مناسب به این کلینیک مراجعه کنید.

0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها

پاسخگوی شما 9 صبح الی 9 شب

phone تماس با ما formنوبت دهی سریع