به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
حرف هایی که دخترا دوست دارند

حرف هایی که دخترا دوست دارند

برای این که دل هر دختری را به دست آورید یا رابطه تان را قوی تر کنید لازم نیست حتما به او کادو بدهید یا کار شگفت انگیزی انجام دهید چون این کار ها هر چقدر به چشم خودتان فوق‌العاده باشند ممکن است بعد از چند بار انجام دادن آن برای طرف مقابل تکراری شود با این حال راهی وجود دارد که نیاز به هیچ خرجی ندارد و همچنین تاثیرش از سایر راه ها فوق‌العاده بیشتر است و مهمترین ویژگی این روش این است امکان ندارد تکراری شود. این روش چیزی نیست جز استفاده از کلمات و شما باید حرف هایی که دخترا دوست دارند را یاد بگیرید.

این حرف ها مهم نیست چندبار تکرار شوند زیرا هر بار تاثیر مثبت خود را بر روی طرف مقابل میگذارند و به عبارتی دیگر ممکن است معجزه کنند. شما می توانید با استفاده از حرف هایی که دخترا دوست دارند برای به دست آوردن دل دختر مورد علاقه تان، ترمیم و تقویت رابطه و … استفاده کنید. پس اگر از آن دسته از افرادی هستید که به استفاده از کلمات اعتقادی ندارید حتما به شما پیشنهاد می کنم که این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و بعد از اینکه این حرف ها را یاد گرفتید از آن ها استفاده کنید تا تاثیر آن ها را با چشمان خودتان ببینید.

در ادامه این مقاله به بررسی حرف هایی که دخترا دوست دارند می پردازیم و مهمترین حرف ها را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید از آن ها استفاده کنید.

حرف هایی که دخترا دوست دارند

چگونه باید از این کلمات استفاده کنیم؟

خانم ها علاقه ی بسیار زیادی به شنیدن حرف های عاشقانه، بازگو کردن خوبی هایشان، تعریف از چیزهایی که برای آن زحمت میکشن و … دارند و شما می تواند با گفتن این حرف ها، آن ها را بسیار خوشحال کنید و همچنین علاقه آن ها به شما بیشتر خواهد شد. شما باید از هر کلمه در مواقعی استفاد کنید که برای آن لحظه مناسب است و گفتن حرف هایی که دخترا دوست دارند در لحظات و تایم های بی جا ممکن است تاثیری نداشته باشد پس حتما قبل از به زبان آوردن آن ها مطمن شوید که زمان مناسبی برای گفتن آن حرف است.

خوب فکر کنم دیگه نیاز به توضیحات نداشته باشیم و بهتر است به اصل مطلب یعنی بررسی حرف هایی که دخترا دوست دارند بپردازیم. بنابراین در ادامه این مطلب لیستی از حرف هایی که دخترا دوست دارند را برای شما تهیه کرده ایم:

حرف هایی که دخترا دوست دارند

  • گفتن دوستت دارم

دوستت دارم یکی از ساده‌ترین و در عین حال جزو بهترین حرف هایی که دخترا دوست دارند می باشد. این حرف با وجود سادگی خود، می تواند معجزه کند و از آن دسته از کلماتی است که زمان و مکان خاصی برای استفاده ندارد و می توانید هر موقع که می خواهید علاقه و عشقی که به دختر مورد علاقه یا همسرتان دارید را به او یادآوری کنید.

با این یادآوری عشق و علاقه مندی او به شما  بیشتر  می شود و باعث مستحکم تر شدن رابطه شما می شود. با هر بار تکرار این حرف به او اطمینان بیشتری می دهید که دوستش دارید. به همین دلیل بود که این حرف را در صدر لیست حرف هایی که دخترا دوست دارند قرار دادم.

  • عذرخواهی کردن

اول از همه پیشنهاد می کنم که هیچوقت کاری نکنید که باعث شود نیاز به عذرخواهی داشته باشید اما خب هیچ رابطه ایی هم نمی تواند بدون مشکل باشد و بعضی مواقع همچین مشکلاتی در هر رابطه ایی پیش می آیند.

وقتی که با دختر مورد علاقه تان مشکلی پیدا می کنید یا بحثی بین شما پیش می آید که باعث می شود بین شما ناراحتی ایجاد شود هیچگاه مغرور نشوید. غرور می تواند به آفت هر رابطه ایی تبدیل شود و باعث از هم پاشیده شدن آن رابطه شود.

وقتی خانم ها با شما به مشکل می خورند و آن مشکل باعث ایجاد ناراحتی بین طرفین می شود برای آن ها مهم نیست که بیشتر تقصیر چه کسی بوده است و همیشه دوست دارند که مردشان بیاید و با یک عذرخواهی کوچک، همه چیز را بر طرف کند.

پس بعد از اینکه با همسر خود به مشکل خوردید به جای اینکه شروع به پیدا کردن بهانه و گفتن حرف هایی همچون تقصیر من نبوده و من چرا باید عذرخواهی کنم بروید و با گفتن یه عذرخواهی کوچک مشکل را برطرف کنید. به همین دلیل است که عذرخواهی کردن یکی از موثر ترین حرف هایی است که دخترا دوست دارند.

  • از نحوه پوشش او تعریف کنید

لباس و پوشش خانم ها برای آن ها بسیار مهم می باشد و همیشه دوست دارند وقت زیادی را صرف پوشش خود کنند تا پوشش آن ها خوب به نظر برسد و همیشه دوست دارند پوشش آن ها برای همسرشان نیز جذاب باشد.

به همین دلایل است که خانم ها در هنگام خریدن لباس دقت زیادی به خرج می دهند. وقتی می بینید که دختر مورد علاقه تان وقت زیادی را صرف پوشش خود کرده است این اتفاق را به هیچ وجه نادیده نگیرید و حتما به زبان بیاورید که پوشش او را دوست دارید زیرا اگر او ببیند که شما به پوششش علاقه ایی نشان نمی دهید ممکن است دلسرد شود.

حتی اگر پوشش خانمتان آنچنان مورد علاقه شما نبود باز هم از پوشش او تعریف کنید و به جای غر زدن می توانید برای او لباسی که دوست دارید بپوشد را بخرید. حرف هایی همچون ” چقدر این لباس بهت میاد، چه سلیقه ی خوبی در خرید لباس داری، با این لباس خیلی خوشگل شدی و … ”  جزء آن دسته از حرف هایی که دخترا دوست دارند هستند و نباید آن ها را فراموش کنید.

  • همیشه به ظاهر او توجه کنید 

وقتی که همسر شما صورت خود را اصلاح می کند، آرایش می کند و کارهایی از این قبیل را انجام می دهد دوست دارد بدون اینکه خودش به شما بگوید تغییرات را احساس کنید و به او بگویید.

این مقاله هم بخوانید  رفتار درمانی چیست؟ [انواع رفتار درمانی و رویکردهای آن]

به همین دلیل است که باید همیشه به ظاهر او توجه زیادی داشته باشید و بعد از اینکه تغییرات را دیدید شروع به تعریف کردن و گفتن حرف هایی که دخترا دوست دارند بکنید. حرف هایی مثل ” چه خوشگل شدی، این مدل ابرو خیلی بهت میاد و … می توانند تاثیر بسیار مثبتی بر روی دختر مورد علاقه تان بگذارند.

حرف هایی که دخترا دوست دارند

  • او را به صحبت کردن دعوت کنید

اگر متوجه شدید که همسر شما مدتی است کم حرف شده، رفتارش عوض شده و یا مشکوک هستید که چیزی ممکن است او را ناراحت کرده باشد حتما او را به صحبت کردن دعوت کنید و دلیل احوال او را جویا شوید.

شما می توانید تنها با گفتن حرفی همچون بیا صحبت کنیم  به همسر خود اطمینان دهید که نگران او هستید و دوست ندارید که همسر خود را ناراحت ببینید. اما کاربرد این حرف تنها به مواقع ناراحتی محدود نمی شود و در مواقعی که به نظرتان درست می رسد می توانید بی دلیل او را به حرف زدن دعوت کنید و در مورد چیز هایی که دوست دارد و … حرف بزنید.

  • تعریف کردن از همسرتان را هیچوقت فراموش نکنید

تا به اینجا موفق شدیم تعدادی از حرفایی که دخترا دوست دارند را بررسی کنیم و حال به حرف های مهم دیگری که می توانند حس بسیار خوبی به طرف مقابل بدهند رسیده ایم. این حرف ها هم می توانند در هر زمان و مکانی مورد استفاده قرار بگیرند و تاثیر مثبت خود را بگذارند. بنابراین می توان گفت که حرف هایی همچون (تو چقدر زیبایی، تو فوق‌العاده ایی، تو خیلی خاصی و …) جز مهمترین حرفایی که دخترا دوست دارند بشنوند می باشند.

استفاده از همچین کلماتی در مواقعی همچون مهمانی یا مکان های شلوغ که پر از خانم های دیگر است می تواند تاثیری فوق‌العاده داشته باشد.

  • از چیزهایی که برای آن ها زحمت می کشد حتما تعریف کنید

هیجوقت فراموش نکنید که به چیزهایی که دختر مورد علاقه تان برای آن زحمت می کشد دقت کنید و آن را تحسین کنید. مثلا ممکن است او مقداری اضافه وزن داشته باشد و سخت در حال تلاش باشد که اضافه وزن خود را از بین ببرد. در این مواقع شما می توانید با گفتن حرف هایی همچون  ” وزن کم کردی ” حس بسیار خوبی به او منتقل کنید.

  • اهمیت او در زندگی خودتان را یادآوری کنید

 چه خوب است به همسرتان یادآوری کنید که چقدر در زندگی شما اهمیت دارد. شما می توانید با گفتن حرف هایی همچون تو زندگی منو کامل کردی اهمیت او در زندگی خودتان را یادآوری کنید و این می تواند میزان تعهد و علاقه در رابطه تان را افزایش بدهد.

حرف هایی که دخترا دوست دارند

  • از کلمات دیگری هم استفاده کنید!

حرف هایی که دخترا دوست دارند تعداد زیادی دارند و نمی توان همه آن ها را در یک مقاله استفاده کرد. بنابراین ما مهمترین آن ها را به شما گفتیم و شما می توانید حرف هایی که به نظرتان دختر ها دوست دارند را به آنها بگویید و هیجوقت استفاده از کلمات را فراموش نکنید.

با این کلمات کوتاه و ساده ممکن است زندگی برای شما فوق‌العاده لذت بخش تر شود و باعث شود که رابطه ی بسیار خوبی داشته باشید. به همین دلیل است که روانشاسان همیشه استفاده از کلمات را پیشنهاد می کنند.

شما می توانید با استفاده از مشاوره رابطه عاشقانه برای بدست اوردن دل همسرتان اقدام نمایید.

بار کردن سر صحبت با همسر خود چه تاثیری دارد؟

شما می توانید تنها با گفتن حرفی همچون بیا صحبت کنیم  به همسر خود اطمینان دهید که نگران او هستید و دوست ندارید که همسر خود را ناراحت ببینید. اما کاربرد این حرف تنها به مواقع ناراحتی محدود نمی شود و در مواقعی که به نظرتان درست می رسد می توانید بی دلیل او را به حرف زدن دعوت کنید و در مورد چیز هایی که دوست دارد و ... حرف بزنید.

محبت کلامی چه تاثیری در رابطه دارد؟

با این یادآوری عشق و علاقه مندی او به شما  بیشتر  می شود و باعث مستحکم تر شدن رابطه شما می شود. با هر بار تکرار این حرف به او اطمینان بیشتری می دهید که دوستش دارید. به همین دلیل بود که این حرف را در صدر لیست حرف هایی که دخترا دوست دارند قرار دادم.

خانم ها بیشتر دوست دارند که چه حرف هایی را بشنوند؟

خانم ها علاقه ی بسیار زیادی به شنیدن حرف های عاشقانه، بازگو کردن خوبی هایشان، تعریف از چیزهایی که برای آن زحمت میکشن و ... دارند و شما می تواند با گفتن این حرف ها، آن ها را بسیار خوشحال کنید و همچنین علاقه آن ها به شما بیشتر خواهد شد.

4.5/5 - (334 امتیاز)
75 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
آرین
5 روز قبل

سلام من عاشق یه دختر شدم ولی هرچی بهش میگم آن هیچی حالیش نیست خعلی عاشقشم آن درکم نمیکنه چکار کنم مترسم از دستم نره چکار کنممم؟؟؟

آرین
5 روز قبل

سلام من عاشق یه دختر شدم ولی هرچی بهش میگم آن هیچی حالیش نیست خعلی عاشقشم آن درکم نمیکنه چکار کنم مترسم از دستم نره چکار کنممم؟؟؟

حسام
1 ماه قبل

من ٢٤ سال سن دارم دوست دوخترم ١٧سال سن دارد خیلی کم حرفه منم نمی دونم چیکار کنم که بحرفش بیارم اینجوری که دوسش دارم ولی با این کم حرفییش سرد شدم اگه راهکاری هستید بگید ممنون میشم

امیر
4 روز قبل
پاسخ به  حسام

بگو بیا میخوام راجب مسئله مهمی باهات صحبت کنم بگو عزیزم این کم حرفیت داره منو آزار میده وو جواب میده..‌

مهسا
1 ماه قبل

مهسا هستم من و اون عاشق هم هستیم اما خانواده ها ما رو از هم جذا کرده من 17 سالمه و اون 18 خانواده ها با هم مشکل دارن ما هارو بد بخت کردن اگه راه حلی دارین که به امیرعلی عشقم نزدیک بشم لطفا بگین

ماریا
1 ماه قبل
پاسخ به  مهسا

صبوری کنید و به پای هم بمونید هنوز هم که سن تون پایینه وقت برای ازدواج زیاده بذارید چند سال بگذره پای هم که بمونید بفهمن عشقتون واقعیه راضی میشن

نفس
2 ماه قبل

من خودم ب شخصه اگه کسیو دوس داشته باشم میرم بهش میگم نمیزارم رو دلم بمونه این جریان شاید طرفم خوشش بیاد ولی نگه اینجوری هم کار اون آسون تر میشه هم من رسیدم بهش

سپهر
2 ماه قبل
پاسخ به  نفس

افرین امید وارم کسی که بهش گفتین قدر تو بدونه

میلاد
1 ماه قبل
پاسخ به  نفس

تو محشری با این کارت

نفس
2 ماه قبل

من ب جانب همه ی دخترا دارم میگم اگه کسیو دوس ندارید یا قصدتون واقعا واسه رابطه جدی نیست و فقط واسه سرگرمیه ممنون میشم حتی به زبون هم نیارید البته الان دیگ نمیشه ب کسی اعتماد کرد

ستاره
1 ماه قبل
پاسخ به  نفس

😔دقیقا افرین حرف منم زدی ولی اینو باید به پسراهم گفت 😭

محمد
3 ماه قبل

سلام من یه سری حرفای نامناسب به خانواده همسرم زدم و خیلی پشیمونم و خیلی باعث شد که ناراحت بشه چیکار کنم راهی بهم بدین که فقط بتونم خوشحالش کنم سوپرایزای کوچیک هر کسی ایده ای داره بهم بگه ممنونم

نیما
3 ماه قبل

سلام. من هر وقت میخوام با نامزد خودم حرف بزنم نمیدونم چجوری سر حرف و باهاش باز کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

Darksun
3 ماه قبل

سلام دوستان اخیرا از ی دختر مدرسه ای(دبیرستان) خوشم اومده
خودم ۲۸ سالمه و دختره ۱۵ یا ۱۶
موقع سرکار رفتن میبینمش هرروز بنظرتون چی بهش بگم که نترسه یا احساس بدی نگیره؟
قیافه و تیپمم خوبه

Nasrullah
4 ماه قبل

سلام من مدت یک سال میشه احساس عجیبی نسبت به دختر خالم دارم فکر میکنم عاشقش هستم نمیدانم او چی نظر مورد من دارد وه نمیدانم چی کنم

امید
4 ماه قبل
پاسخ به  Nasrullah

بهش بگو اعتماد به نفس اینو داشته باش و بهش بگو خیلی سادره و راحت

یوسف
3 ماه قبل
پاسخ به  امید

مرسی

امیر
3 ماه قبل
پاسخ به  Nasrullah

اگر دختر حس کند شما «خیلی» از او خوشتان آمده، خصوصاً در ابتدای آشنایی، این را دلیل بر «ندید پدید بودن» شما می‌گذارد، نه عاشق‌پیشگی‌تان.

جاوید
5 ماه قبل

سلام
من عاشق ی دختری شدم دوماه باهم دوست بودیم از سر یسری مسائل من بهش حرف زدم باهم قهر کردیم بعد چندوقت بهش پیم دادم باش حرف زدم باز بهش پیشنهاد دادم گفت از چشمم افتادی دیگه ولی من واقعا دوسش دارم حالا چکار کنم باز برگرده

ایدا
3 ماه قبل
پاسخ به  جاوید

ببین من میگم احساساتت خیلی ارزشمندن ولی برای کسی که برای احساساتت ارزشی نمیبینه رابطه نداشته باش

یوسف
3 ماه قبل
پاسخ به  ایدا

آفرین احسنت آیدا خانم

حسین
6 ماه قبل

من چن وقت با یه دختری بودم بعد ولم کرد رفت با یکی دیگه منم حدود سه چهار ماه دنبالش بودم پیداش کنم پیداش کردم حدود ۲۰ روزه باهامه ولی احساس میکنم که دوسم نداره چیکار کنم کا دوستم داشته باسی چیکار کنم

فردین
4 ماه قبل
پاسخ به  حسین

داداش کسی که تو رو ول کرد بیخیالش شو با چشم خودت ببینی که با یکی دیگه هست چطور میتونی دوباره دوسس داشته باشی

ستاره
1 ماه قبل
پاسخ به  فردین

چون واقعاعاشق میشی ونمیتونی ولش کنی امیدوارم همچین روزی براتون اتفاق نیافته

ستاره
1 ماه قبل
پاسخ به  حسین

آقاحسین زندگی منوشمامثل همه منم عشقم ولم کردشبوروزم گریه اومدومعذرت خواهی کردبهش فرصت دادم ولی عشق مامثل قبل نمیشه😭

کیارش
7 ماه قبل

عالی هست ممنون

محسن
7 ماه قبل

سلام من عاشق یک دختری داخل روستامون شدم که خیلی خیلی دوسش دارم و میخوام بهش بگم که عاشقش هستم ولی میترسم ناراحت بشه من با اون دختر چند باری رفیتیم بیرون ولی هنوز نتونستم حسم را بهش بگم میشه به من کمک کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

عزت
6 ماه قبل
پاسخ به  محسن

قبل از اینکه دیر شده باشد برو راحت بهش بگو بگو من دوست دارم نیت من خیره

امیر
5 ماه قبل
پاسخ به  محسن

اگ نگی میپره برو بهش بگو دوست دارم داداش فوقش حسرتش توو دلت نمیمونه

Hesi
5 ماه قبل
پاسخ به  محسن

داداش یا میری بهش میگی عاشقش هستی یا میری بگی .من نگفتم چیز خاصی هم نشد 😂.ولی تو برو بهش بگو چون اگه دوست نداشت بات رفیق نمیشد حداقل شانستو امتحان کن بعدا پشیمون میشی

دانیال
4 ماه قبل
پاسخ به  محسن

اگه نمیتونی بهش بگی دوسش داری بهش بگو ازش خوشت میاد

دانیال
3 ماه قبل
پاسخ به  دانیال

منم مشکل ام همینه‌‌.بهش گفتم ازت خوشم میاد گفت چطور ب این نتیجه رسیدی.نتونستم چیزی بگم.چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

ماهر
2 ماه قبل
پاسخ به  محسن

سلام گل برو باهاش بازی جرعت وحقیقت کن شاید گفت یه چند تا سوال ازش بپرس جواب میده حالا برو امتحان کن خوبه😂😚

ستاره
1 ماه قبل
پاسخ به  ماهر

نه این کارو نکنه دختره واسه هر سوال ضایع اش مبکنه😐

مجید
8 ماه قبل

من یهردختر میخوام چطوری دلشو بدست بیاریم راهنمایی کنید منو

فری فایر
8 ماه قبل
پاسخ به  مجید

برو بهش بگو

حسین
9 ماه قبل

سلام من عاشق فامیلم شدم ۱۰سال بزرگ تره چجوری میتونم بهش بگم دوست دارم

Hesi
5 ماه قبل
پاسخ به  حسین

داداش شوکر مامی میخوای یا عشق 😐

خان
1 ماه قبل
پاسخ به  حسین

عاشقش نیستی بهش نظر سوء پیدا کردی با خودت رو راست نیستی خخخخ

Amir
10 ماه قبل

سلام من با دختری دوست بودم ولی یک شب دیگه بهم پیام نداد و .گفت باید کمی صبر کنم ولی من بعد یک هفته چندیدن بار بهش زنگ زدم وبعدش گفت که همه چی رو باید تموم چون داره حانوادش بهش شک میکنن ولی من حس میکنم که بهونه بوده کنیم الان گاهی بهم پیام میدیم ولی حس میکنم دارم وادارش میکنم ‌و اصلا دوست نداره بهم پیام بده حالا دونبال راهی هم واسه اینکه دوباره دلشو بدس بیارم

Emperor
6 ماه قبل
پاسخ به  Amir

ازش بپرس که هنوز دوستت داره یانه اگه گفت آره باهاش بمون اگه گفت نه ( ب ل ا ک ش) کن!!!!!!!

دانیال
4 ماه قبل
پاسخ به  Amir

خب اینکه چیزی نیست با یک دختر دیگه دوست شو

مجید
11 ماه قبل

سلام خسته نباشید ممنون بابت مقاله خوبتون یه دختتری هست که خیلی دوسش دارم چند بار همو دیدیم ولی نمیشناسم همو سنمون هم کمه در حد ۱۶سال چطوری بش بگم اول چی بگم لطفا راهنمایی کنین دارم دیوونه میشم از بس که فکرم درگیرشه

نیکو
9 ماه قبل
پاسخ به  مجید

تورو خدا بیخوردی به دختر ابراز احساسات نکنید
به خدا که نمیدونید با این کاراتون چقدر به ما دخترا لطمه میزنید

983
8 ماه قبل
پاسخ به  نیکو

هچی بیخودی نیست…بیا بریم…

گممم
7 ماه قبل
پاسخ به  نیکو

برو بابا 🥴🥴🥴

امیر حسین
6 ماه قبل
پاسخ به  نیکو

یعنی ما به شما دختر ها بگیم عاشقتم دوست دارم لطمه میخورید

ستاره
1 ماه قبل
پاسخ به  امیر حسین

😂😂نه منظورش این بود که اگه ما دخترارو ولمون کنید لطمه میخوریم الکی وابسته میشیم

Feri.shah
4 ماه قبل
پاسخ به  نیکو

چرا اینجوری فکر میکنی تقصیر خودتونم هست انقد همه رو بد نبینید بد قضاوت نکنین ناموسن .

ایدا
3 ماه قبل
پاسخ به  نیکو

فکر نمیکنم ربطی به لطمه داشته باشه

ستاره
1 ماه قبل
پاسخ به  ایدا

دقیقا😂

یوسف
3 ماه قبل
پاسخ به  نیکو

احسنت شما خیلی دوختر دانایی هستن

خان
1 ماه قبل
پاسخ به  نیکو

مشکل از زود باوریتونه همیشه گرگ واسه دریدن اماده است چرا چون تو ذاتشه شما زود اعتماد نکن !

دانیال
4 ماه قبل
پاسخ به  مجید

باهاش با یک بهانه سر صحبتو باز کن و حرفو تا جایی که میتونی کشش بده و از ظاهرش و تیپش بگو و از چهرش بعد که حرفتون تموم شد میتونی ازش درخواست شماره کنی یا بگی شنارتونو ثبت کنه اگه نه کرد چندبار ازش بخا تا قبول کنه

ستاره
1 ماه قبل
پاسخ به  دانیال

به همین سادگی؟؟

محمد
11 ماه قبل

درود . با تشکر از مطالب خوبتون
الف: جوانان عزیز حتما قبل رابطه ای ک به هدف ازدواج است ! مطمئن شوید به بلوغ عاطفی رسیده اید ( ادیتور محترم: لطفا اصلاح شود》》(بار کردن سر صحبت با همسر خود چه..) باز نقطه ندارد! سپاس

مراد
1 سال قبل

سلام دوست عزیز من۲۹سالمه اتفاقی داشتم از خیابانی با موتورسیکلت درحال عبور بودم، نگاهم به نگاه دختری افتاد، که نگاهش به من بود، حدون ۱۵یا۱۶سالشه، همان لحظه دل به او بسته ام ، منم واسه اینکه متمهن بشم ،آیا او حسی بهم داره یا نه، از خیابانشو رفت اومد کردم، خلاصش بگم درخونشونو آب پاشی میکرد ،چشمش که به من مییوفتاد،چشم ازم بر نمیذاشت تا لحظه آخرین که از خیابان ردشم،میشه لطف کنید راهنماییم کنید ممنون میشم بااشکرفراوان

دانیال
4 ماه قبل
پاسخ به  مراد

با یک بهانه سر صحبتو باهاش باز کن

عباس
3 ماه قبل
پاسخ به  مراد

خیلی از از دخترا برای جذب پسر ازاین روش استفاده میکنن .داداش منم مثل تو بودم دختره چشمش ازم کنده نمیشد تا اینکه بهش گفتم .گفت میخام ادامه تحصیل بدم .اینو بگم خیلیا از این روش برای مسخره بازی استفاده میکنن .یا علی

سامان
1 سال قبل

ببخشید من الان 3 ساله که دارم به این مقاله مراجعه میکنم که چیزی را فراموش نکرده باشم. من 10 بار بهش حلقه طلا دادم چی کار کنم دلشون ببرم

تیم محتوا روان آرام
1 سال قبل
پاسخ به  سامان

سلام دوست عزیز ازشون بپرسید که میخوان در رابطه باشن یا نه؟ شاید نخوان.

آرش
1 سال قبل

چه کلمات به کار برده شود که دختر خوشش بیاد از اون کلمات وه چه کلمات ره دختر ها دوست دارن

علی گودرزی
11 ماه قبل
پاسخ به  آرش

عشقم خودتو کنترل کن

سلمان حلغی
1 سال قبل

سلام دوست دخترم بهم گفت شبخیربدون استیکرگل ولی من گفتم شب شماهم بخیرعزیزم همراه استیکرواودرجواب سپاسگزارم گفت آیا خودش فهمیدبنظرتان که دوستش دارم

:)mA
1 سال قبل
پاسخ به  سلمان حلغی

چقد سرد😐💔

محمد
1 سال قبل

❤عالیه حرفتون❤ فقط کاش میگفتید که در اولین بار حالا زنگ زدن یا دیدن دختر مورد علاقه چه چیز هایی باید بگوییم تا دختره عاشق ما بشه؟

mhdi norozi
1 سال قبل
پاسخ به  محمد

عرض ادب عرضم ب حضورتون ک قرارنیس کسی با 2تا کلمه عاشق فردی بشه شما ب میزان علاقت تلاش و فعالیت کن طرف شما حتما ب این مسعله توجه کامل رو میکنه
سرافراز باشید ارادت یا علی

علی
1 سال قبل
پاسخ به  محمد

اره دسخوش عیکاش میگفت

ساس سان
1 سال قبل
پاسخ به  محمد

بگید من عاشقتم

abol
2 سال قبل

عالی دمتون گرم?????

آیلار
1 سال قبل
پاسخ به  abol

عکس عالی خوشم اومد

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره