به راحتی وقت مشاوره بگیرید

همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.

حرف هایی که دخترا دوست دارند

حرف هایی که دخترا دوست دارند

برای این که دل هر دختری را به دست آورید یا رابطه تان را قوی تر کنید لازم نیست حتما به او کادو بدهید یا کار شگفت انگیزی انجام دهید چون این کار ها هر چقدر به چشم خودتان فوق‌العاده باشند ممکن است بعد از چند بار انجام دادن آن برای طرف مقابل تکراری شود با این حال راهی وجود دارد که نیاز به هیچ خرجی ندارد و همچنین تاثیرش از سایر راه ها فوق‌العاده بیشتر است و مهمترین ویژگی این روش این است امکان ندارد تکراری شود. این روش چیزی نیست جز استفاده از کلمات و شما باید حرف هایی که دخترا دوست دارند را یاد بگیرید.

این حرف ها مهم نیست چندبار تکرار شوند زیرا هر بار تاثیر مثبت خود را بر روی طرف مقابل میگذارند و به عبارتی دیگر ممکن است معجزه کنند. شما می توانید با استفاده از حرف هایی که دخترا دوست دارند برای به دست آوردن دل دختر مورد علاقه تان، ترمیم و تقویت رابطه و … استفاده کنید. پس اگر از آن دسته از افرادی هستید که به استفاده از کلمات اعتقادی ندارید حتما به شما پیشنهاد می کنم که این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و بعد از اینکه این حرف ها را یاد گرفتید از آن ها استفاده کنید تا تاثیر آن ها را با چشمان خودتان ببینید.

در ادامه این مقاله به بررسی حرف هایی که دخترا دوست دارند می پردازیم و مهمترین حرف ها را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید از آن ها استفاده کنید.

حرف هایی که دخترا دوست دارند

چگونه باید از این کلمات استفاده کنیم؟

خانم ها علاقه ی بسیار زیادی به شنیدن حرف های عاشقانه، بازگو کردن خوبی هایشان، تعریف از چیزهایی که برای آن زحمت میکشن و … دارند و شما می تواند با گفتن این حرف ها، آن ها را بسیار خوشحال کنید و همچنین علاقه آن ها به شما بیشتر خواهد شد. شما باید از هر کلمه در مواقعی استفاد کنید که برای آن لحظه مناسب است و گفتن حرف هایی که دخترا دوست دارند در لحظات و تایم های بی جا ممکن است تاثیری نداشته باشد پس حتما قبل از به زبان آوردن آن ها مطمن شوید که زمان مناسبی برای گفتن آن حرف است.

خوب فکر کنم دیگه نیاز به توضیحات نداشته باشیم و بهتر است به اصل مطلب یعنی بررسی حرف هایی که دخترا دوست دارند بپردازیم. بنابراین در ادامه این مطلب لیستی از حرف هایی که دخترا دوست دارند را برای شما تهیه کرده ایم:

حرف هایی که دخترا دوست دارند

  • گفتن دوستت دارم

دوستت دارم یکی از ساده‌ترین و در عین حال جزو بهترین حرف هایی که دخترا دوست دارند می باشد. این حرف با وجود سادگی خود، می تواند معجزه کند و از آن دسته از کلماتی است که زمان و مکان خاصی برای استفاده ندارد و می توانید هر موقع که می خواهید علاقه و عشقی که به دختر مورد علاقه یا همسرتان دارید را به او یادآوری کنید.

با این یادآوری عشق و علاقه مندی او به شما  بیشتر  می شود و باعث مستحکم تر شدن رابطه شما می شود. با هر بار تکرار این حرف به او اطمینان بیشتری می دهید که دوستش دارید. به همین دلیل بود که این حرف را در صدر لیست حرف هایی که دخترا دوست دارند قرار دادم.

  • عذرخواهی کردن

اول از همه پیشنهاد می کنم که هیچوقت کاری نکنید که باعث شود نیاز به عذرخواهی داشته باشید اما خب هیچ رابطه ایی هم نمی تواند بدون مشکل باشد و بعضی مواقع همچین مشکلاتی در هر رابطه ایی پیش می آیند.

وقتی که با دختر مورد علاقه تان مشکلی پیدا می کنید یا بحثی بین شما پیش می آید که باعث می شود بین شما ناراحتی ایجاد شود هیچگاه مغرور نشوید. غرور می تواند به آفت هر رابطه ایی تبدیل شود و باعث از هم پاشیده شدن آن رابطه شود.

وقتی خانم ها با شما به مشکل می خورند و آن مشکل باعث ایجاد ناراحتی بین طرفین می شود برای آن ها مهم نیست که بیشتر تقصیر چه کسی بوده است و همیشه دوست دارند که مردشان بیاید و با یک عذرخواهی کوچک، همه چیز را بر طرف کند.

پس بعد از اینکه با همسر خود به مشکل خوردید به جای اینکه شروع به پیدا کردن بهانه و گفتن حرف هایی همچون تقصیر من نبوده و من چرا باید عذرخواهی کنم بروید و با گفتن یه عذرخواهی کوچک مشکل را برطرف کنید. به همین دلیل است که عذرخواهی کردن یکی از موثر ترین حرف هایی است که دخترا دوست دارند.

  • از نحوه پوشش او تعریف کنید

لباس و پوشش خانم ها برای آن ها بسیار مهم می باشد و همیشه دوست دارند وقت زیادی را صرف پوشش خود کنند تا پوشش آن ها خوب به نظر برسد و همیشه دوست دارند پوشش آن ها برای همسرشان نیز جذاب باشد.

به همین دلایل است که خانم ها در هنگام خریدن لباس دقت زیادی به خرج می دهند. وقتی می بینید که دختر مورد علاقه تان وقت زیادی را صرف پوشش خود کرده است این اتفاق را به هیچ وجه نادیده نگیرید و حتما به زبان بیاورید که پوشش او را دوست دارید زیرا اگر او ببیند که شما به پوششش علاقه ایی نشان نمی دهید ممکن است دلسرد شود.

این مقاله هم بخوانید  تست روانشناسی ازدواج موفق

حتی اگر پوشش خانمتان آنچنان مورد علاقه شما نبود باز هم از پوشش او تعریف کنید و به جای غر زدن می توانید برای او لباسی که دوست دارید بپوشد را بخرید. حرف هایی همچون ” چقدر این لباس بهت میاد، چه سلیقه ی خوبی در خرید لباس داری، با این لباس خیلی خوشگل شدی و … ”  جزء آن دسته از حرف هایی که دخترا دوست دارند هستند و نباید آن ها را فراموش کنید.

  • همیشه به ظاهر او توجه کنید 

وقتی که همسر شما صورت خود را اصلاح می کند، آرایش می کند و کارهایی از این قبیل را انجام می دهد دوست دارد بدون اینکه خودش به شما بگوید تغییرات را احساس کنید و به او بگویید.

به همین دلیل است که باید همیشه به ظاهر او توجه زیادی داشته باشید و بعد از اینکه تغییرات را دیدید شروع به تعریف کردن و گفتن حرف هایی که دخترا دوست دارند بکنید. حرف هایی مثل ” چه خوشگل شدی، این مدل ابرو خیلی بهت میاد و … می توانند تاثیر بسیار مثبتی بر روی دختر مورد علاقه تان بگذارند.

حرف هایی که دخترا دوست دارند

  • او را به صحبت کردن دعوت کنید

اگر متوجه شدید که همسر شما مدتی است کم حرف شده، رفتارش عوض شده و یا مشکوک هستید که چیزی ممکن است او را ناراحت کرده باشد حتما او را به صحبت کردن دعوت کنید و دلیل احوال او را جویا شوید.

شما می توانید تنها با گفتن حرفی همچون بیا صحبت کنیم  به همسر خود اطمینان دهید که نگران او هستید و دوست ندارید که همسر خود را ناراحت ببینید. اما کاربرد این حرف تنها به مواقع ناراحتی محدود نمی شود و در مواقعی که به نظرتان درست می رسد می توانید بی دلیل او را به حرف زدن دعوت کنید و در مورد چیز هایی که دوست دارد و … حرف بزنید.

  • تعریف کردن از همسرتان را هیچوقت فراموش نکنید

تا به اینجا موفق شدیم تعدادی از حرفایی که دخترا دوست دارند را بررسی کنیم و حال به حرف های مهم دیگری که می توانند حس بسیار خوبی به طرف مقابل بدهند رسیده ایم. این حرف ها هم می توانند در هر زمان و مکانی مورد استفاده قرار بگیرند و تاثیر مثبت خود را بگذارند. بنابراین می توان گفت که حرف هایی همچون (تو چقدر زیبایی، تو فوق‌العاده ایی، تو خیلی خاصی و …) جز مهمترین حرفایی که دخترا دوست دارند بشنوند می باشند.

استفاده از همچین کلماتی در مواقعی همچون مهمانی یا مکان های شلوغ که پر از خانم های دیگر است می تواند تاثیری فوق‌العاده داشته باشد.

  • از چیزهایی که برای آن ها زحمت می کشد حتما تعریف کنید

هیجوقت فراموش نکنید که به چیزهایی که دختر مورد علاقه تان برای آن زحمت می کشد دقت کنید و آن را تحسین کنید. مثلا ممکن است او مقداری اضافه وزن داشته باشد و سخت در حال تلاش باشد که اضافه وزن خود را از بین ببرد. در این مواقع شما می توانید با گفتن حرف هایی همچون  ” وزن کم کردی ” حس بسیار خوبی به او منتقل کنید.

  • اهمیت او در زندگی خودتان را یادآوری کنید

 چه خوب است به همسرتان یادآوری کنید که چقدر در زندگی شما اهمیت دارد. شما می توانید با گفتن حرف هایی همچون تو زندگی منو کامل کردی اهمیت او در زندگی خودتان را یادآوری کنید و این می تواند میزان تعهد و علاقه در رابطه تان را افزایش بدهد.

حرف هایی که دخترا دوست دارند

  • از کلمات دیگری هم استفاده کنید!

حرف هایی که دخترا دوست دارند تعداد زیادی دارند و نمی توان همه آن ها را در یک مقاله استفاده کرد. بنابراین ما مهمترین آن ها را به شما گفتیم و شما می توانید حرف هایی که به نظرتان دختر ها دوست دارند را به آنها بگویید و هیجوقت استفاده از کلمات را فراموش نکنید.

با این کلمات کوتاه و ساده ممکن است زندگی برای شما فوق‌العاده لذت بخش تر شود و باعث شود که رابطه ی بسیار خوبی داشته باشید. به همین دلیل است که روانشاسان همیشه استفاده از کلمات را پیشنهاد می کنند.

شما می توانید با استفاده از مشاوره رابطه عاشقانه برای بدست اوردن دل همسرتان اقدام نمایید.

بار کردن سر صحبت با همسر خود چه تاثیری دارد؟

شما می توانید تنها با گفتن حرفی همچون بیا صحبت کنیم  به همسر خود اطمینان دهید که نگران او هستید و دوست ندارید که همسر خود را ناراحت ببینید. اما کاربرد این حرف تنها به مواقع ناراحتی محدود نمی شود و در مواقعی که به نظرتان درست می رسد می توانید بی دلیل او را به حرف زدن دعوت کنید و در مورد چیز هایی که دوست دارد و ... حرف بزنید.

محبت کلامی چه تاثیری در رابطه دارد؟

با این یادآوری عشق و علاقه مندی او به شما  بیشتر  می شود و باعث مستحکم تر شدن رابطه شما می شود. با هر بار تکرار این حرف به او اطمینان بیشتری می دهید که دوستش دارید. به همین دلیل بود که این حرف را در صدر لیست حرف هایی که دخترا دوست دارند قرار دادم.

خانم ها بیشتر دوست دارند که چه حرف هایی را بشنوند؟

خانم ها علاقه ی بسیار زیادی به شنیدن حرف های عاشقانه، بازگو کردن خوبی هایشان، تعریف از چیزهایی که برای آن زحمت میکشن و ... دارند و شما می تواند با گفتن این حرف ها، آن ها را بسیار خوشحال کنید و همچنین علاقه آن ها به شما بیشتر خواهد شد.

3.9/5 - (40 امتیاز)
9 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
سلمان حلغی
21 روز قبل

سلام دوست دخترم بهم گفت شبخیربدون استیکرگل ولی من گفتم شب شماهم بخیرعزیزم همراه استیکرواودرجواب سپاسگزارم گفت آیا خودش فهمیدبنظرتان که دوستش دارم

محمد
4 ماه قبل

❤عالیه حرفتون❤ فقط کاش میگفتید که در اولین بار حالا زنگ زدن یا دیدن دختر مورد علاقه چه چیز هایی باید بگوییم تا دختره عاشق ما بشه؟

mhdi norozi
4 ماه قبل
پاسخ به  محمد

عرض ادب عرضم ب حضورتون ک قرارنیس کسی با 2تا کلمه عاشق فردی بشه شما ب میزان علاقت تلاش و فعالیت کن طرف شما حتما ب این مسعله توجه کامل رو میکنه
سرافراز باشید ارادت یا علی

علی
4 ماه قبل
پاسخ به  محمد

اره دسخوش عیکاش میگفت

abol
1 سال قبل

عالی دمتون گرم?????

آیلار
8 ماه قبل
پاسخ به  abol

عکس عالی خوشم اومد

چگونه دل یک دختر را ببریم | 10 راه برای دست آوردن دل دختران
1 سال قبل

[…] سایر مطالب :حرف هایی که دخترا دوست دارند […]

آیلار
8 ماه قبل

عالی خوشم اومد

علی
4 ماه قبل

خیلی عالی بود

پاسخگوی شما 9 صبح الی 9 شب

phone 02188216100 formرزرو وقت