به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
حرف هایی که دخترا دوست دارند

حرف هایی که دخترا دوست دارند

برای این که دل هر دختری را به دست آورید یا رابطه تان را قوی تر کنید لازم نیست حتما به او کادو بدهید یا کار شگفت انگیزی انجام دهید چون این کار ها هر چقدر به چشم خودتان فوق‌العاده باشند ممکن است بعد از چند بار انجام دادن آن برای طرف مقابل تکراری شود با این حال راهی وجود دارد که نیاز به هیچ خرجی ندارد و همچنین تاثیرش از سایر راه ها فوق‌العاده بیشتر است و مهمترین ویژگی این روش این است امکان ندارد تکراری شود. این روش چیزی نیست جز استفاده از کلمات و شما باید حرف هایی که دخترا دوست دارند را یاد بگیرید.

این حرف ها مهم نیست چندبار تکرار شوند زیرا هر بار تاثیر مثبت خود را بر روی طرف مقابل میگذارند و به عبارتی دیگر ممکن است معجزه کنند. شما می توانید با استفاده از حرف هایی که دخترا دوست دارند برای به دست آوردن دل دختر مورد علاقه تان، ترمیم و تقویت رابطه و … استفاده کنید. پس اگر از آن دسته از افرادی هستید که به استفاده از کلمات اعتقادی ندارید حتما به شما پیشنهاد می کنم که این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و بعد از اینکه این حرف ها را یاد گرفتید از آن ها استفاده کنید تا تاثیر آن ها را با چشمان خودتان ببینید.

در ادامه این مقاله به بررسی حرف هایی که دخترا دوست دارند می پردازیم و مهمترین حرف ها را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید از آن ها استفاده کنید.

حرف هایی که دخترا دوست دارند

چگونه باید از این کلمات استفاده کنیم؟

خانم ها علاقه ی بسیار زیادی به شنیدن حرف های عاشقانه، بازگو کردن خوبی هایشان، تعریف از چیزهایی که برای آن زحمت میکشن و … دارند و شما می تواند با گفتن این حرف ها، آن ها را بسیار خوشحال کنید و همچنین علاقه آن ها به شما بیشتر خواهد شد. شما باید از هر کلمه در مواقعی استفاد کنید که برای آن لحظه مناسب است و گفتن حرف هایی که دخترا دوست دارند در لحظات و تایم های بی جا ممکن است تاثیری نداشته باشد پس حتما قبل از به زبان آوردن آن ها مطمن شوید که زمان مناسبی برای گفتن آن حرف است.

خوب فکر کنم دیگه نیاز به توضیحات نداشته باشیم و بهتر است به اصل مطلب یعنی بررسی حرف هایی که دخترا دوست دارند بپردازیم. بنابراین در ادامه این مطلب لیستی از حرف هایی که دخترا دوست دارند را برای شما تهیه کرده ایم:

حرف هایی که دخترا دوست دارند

  • گفتن دوستت دارم

دوستت دارم یکی از ساده‌ترین و در عین حال جزو بهترین حرف هایی که دخترا دوست دارند می باشد. این حرف با وجود سادگی خود، می تواند معجزه کند و از آن دسته از کلماتی است که زمان و مکان خاصی برای استفاده ندارد و می توانید هر موقع که می خواهید علاقه و عشقی که به دختر مورد علاقه یا همسرتان دارید را به او یادآوری کنید.

با این یادآوری عشق و علاقه مندی او به شما  بیشتر  می شود و باعث مستحکم تر شدن رابطه شما می شود. با هر بار تکرار این حرف به او اطمینان بیشتری می دهید که دوستش دارید. به همین دلیل بود که این حرف را در صدر لیست حرف هایی که دخترا دوست دارند قرار دادم.

  • عذرخواهی کردن

اول از همه پیشنهاد می کنم که هیچوقت کاری نکنید که باعث شود نیاز به عذرخواهی داشته باشید اما خب هیچ رابطه ایی هم نمی تواند بدون مشکل باشد و بعضی مواقع همچین مشکلاتی در هر رابطه ایی پیش می آیند.

وقتی که با دختر مورد علاقه تان مشکلی پیدا می کنید یا بحثی بین شما پیش می آید که باعث می شود بین شما ناراحتی ایجاد شود هیچگاه مغرور نشوید. غرور می تواند به آفت هر رابطه ایی تبدیل شود و باعث از هم پاشیده شدن آن رابطه شود.

وقتی خانم ها با شما به مشکل می خورند و آن مشکل باعث ایجاد ناراحتی بین طرفین می شود برای آن ها مهم نیست که بیشتر تقصیر چه کسی بوده است و همیشه دوست دارند که مردشان بیاید و با یک عذرخواهی کوچک، همه چیز را بر طرف کند.

پس بعد از اینکه با همسر خود به مشکل خوردید به جای اینکه شروع به پیدا کردن بهانه و گفتن حرف هایی همچون تقصیر من نبوده و من چرا باید عذرخواهی کنم بروید و با گفتن یه عذرخواهی کوچک مشکل را برطرف کنید. به همین دلیل است که عذرخواهی کردن یکی از موثر ترین حرف هایی است که دخترا دوست دارند.

  • از نحوه پوشش او تعریف کنید

لباس و پوشش خانم ها برای آن ها بسیار مهم می باشد و همیشه دوست دارند وقت زیادی را صرف پوشش خود کنند تا پوشش آن ها خوب به نظر برسد و همیشه دوست دارند پوشش آن ها برای همسرشان نیز جذاب باشد.

به همین دلایل است که خانم ها در هنگام خریدن لباس دقت زیادی به خرج می دهند. وقتی می بینید که دختر مورد علاقه تان وقت زیادی را صرف پوشش خود کرده است این اتفاق را به هیچ وجه نادیده نگیرید و حتما به زبان بیاورید که پوشش او را دوست دارید زیرا اگر او ببیند که شما به پوششش علاقه ایی نشان نمی دهید ممکن است دلسرد شود.

حتی اگر پوشش خانمتان آنچنان مورد علاقه شما نبود باز هم از پوشش او تعریف کنید و به جای غر زدن می توانید برای او لباسی که دوست دارید بپوشد را بخرید. حرف هایی همچون ” چقدر این لباس بهت میاد، چه سلیقه ی خوبی در خرید لباس داری، با این لباس خیلی خوشگل شدی و … ”  جزء آن دسته از حرف هایی که دخترا دوست دارند هستند و نباید آن ها را فراموش کنید.

  • همیشه به ظاهر او توجه کنید 

وقتی که همسر شما صورت خود را اصلاح می کند، آرایش می کند و کارهایی از این قبیل را انجام می دهد دوست دارد بدون اینکه خودش به شما بگوید تغییرات را احساس کنید و به او بگویید.

این مقاله هم بخوانید  تراپیست آنلاین و حضوری

به همین دلیل است که باید همیشه به ظاهر او توجه زیادی داشته باشید و بعد از اینکه تغییرات را دیدید شروع به تعریف کردن و گفتن حرف هایی که دخترا دوست دارند بکنید. حرف هایی مثل ” چه خوشگل شدی، این مدل ابرو خیلی بهت میاد و … می توانند تاثیر بسیار مثبتی بر روی دختر مورد علاقه تان بگذارند.

حرف هایی که دخترا دوست دارند

  • او را به صحبت کردن دعوت کنید

اگر متوجه شدید که همسر شما مدتی است کم حرف شده، رفتارش عوض شده و یا مشکوک هستید که چیزی ممکن است او را ناراحت کرده باشد حتما او را به صحبت کردن دعوت کنید و دلیل احوال او را جویا شوید.

شما می توانید تنها با گفتن حرفی همچون بیا صحبت کنیم  به همسر خود اطمینان دهید که نگران او هستید و دوست ندارید که همسر خود را ناراحت ببینید. اما کاربرد این حرف تنها به مواقع ناراحتی محدود نمی شود و در مواقعی که به نظرتان درست می رسد می توانید بی دلیل او را به حرف زدن دعوت کنید و در مورد چیز هایی که دوست دارد و … حرف بزنید.

  • تعریف کردن از همسرتان را هیچوقت فراموش نکنید

تا به اینجا موفق شدیم تعدادی از حرفایی که دخترا دوست دارند را بررسی کنیم و حال به حرف های مهم دیگری که می توانند حس بسیار خوبی به طرف مقابل بدهند رسیده ایم. این حرف ها هم می توانند در هر زمان و مکانی مورد استفاده قرار بگیرند و تاثیر مثبت خود را بگذارند. بنابراین می توان گفت که حرف هایی همچون (تو چقدر زیبایی، تو فوق‌العاده ایی، تو خیلی خاصی و …) جز مهمترین حرفایی که دخترا دوست دارند بشنوند می باشند.

استفاده از همچین کلماتی در مواقعی همچون مهمانی یا مکان های شلوغ که پر از خانم های دیگر است می تواند تاثیری فوق‌العاده داشته باشد.

  • از چیزهایی که برای آن ها زحمت می کشد حتما تعریف کنید

هیجوقت فراموش نکنید که به چیزهایی که دختر مورد علاقه تان برای آن زحمت می کشد دقت کنید و آن را تحسین کنید. مثلا ممکن است او مقداری اضافه وزن داشته باشد و سخت در حال تلاش باشد که اضافه وزن خود را از بین ببرد. در این مواقع شما می توانید با گفتن حرف هایی همچون  ” وزن کم کردی ” حس بسیار خوبی به او منتقل کنید.

  • اهمیت او در زندگی خودتان را یادآوری کنید

 چه خوب است به همسرتان یادآوری کنید که چقدر در زندگی شما اهمیت دارد. شما می توانید با گفتن حرف هایی همچون تو زندگی منو کامل کردی اهمیت او در زندگی خودتان را یادآوری کنید و این می تواند میزان تعهد و علاقه در رابطه تان را افزایش بدهد.

حرف هایی که دخترا دوست دارند

  • از کلمات دیگری هم استفاده کنید!

حرف هایی که دخترا دوست دارند تعداد زیادی دارند و نمی توان همه آن ها را در یک مقاله استفاده کرد. بنابراین ما مهمترین آن ها را به شما گفتیم و شما می توانید حرف هایی که به نظرتان دختر ها دوست دارند را به آنها بگویید و هیجوقت استفاده از کلمات را فراموش نکنید.

با این کلمات کوتاه و ساده ممکن است زندگی برای شما فوق‌العاده لذت بخش تر شود و باعث شود که رابطه ی بسیار خوبی داشته باشید. به همین دلیل است که روانشاسان همیشه استفاده از کلمات را پیشنهاد می کنند.

شما می توانید با استفاده از مشاوره رابطه عاشقانه برای بدست اوردن دل همسرتان اقدام نمایید.

بار کردن سر صحبت با همسر خود چه تاثیری دارد؟

شما می توانید تنها با گفتن حرفی همچون بیا صحبت کنیم  به همسر خود اطمینان دهید که نگران او هستید و دوست ندارید که همسر خود را ناراحت ببینید. اما کاربرد این حرف تنها به مواقع ناراحتی محدود نمی شود و در مواقعی که به نظرتان درست می رسد می توانید بی دلیل او را به حرف زدن دعوت کنید و در مورد چیز هایی که دوست دارد و ... حرف بزنید.

محبت کلامی چه تاثیری در رابطه دارد؟

با این یادآوری عشق و علاقه مندی او به شما  بیشتر  می شود و باعث مستحکم تر شدن رابطه شما می شود. با هر بار تکرار این حرف به او اطمینان بیشتری می دهید که دوستش دارید. به همین دلیل بود که این حرف را در صدر لیست حرف هایی که دخترا دوست دارند قرار دادم.

خانم ها بیشتر دوست دارند که چه حرف هایی را بشنوند؟

خانم ها علاقه ی بسیار زیادی به شنیدن حرف های عاشقانه، بازگو کردن خوبی هایشان، تعریف از چیزهایی که برای آن زحمت میکشن و ... دارند و شما می تواند با گفتن این حرف ها، آن ها را بسیار خوشحال کنید و همچنین علاقه آن ها به شما بیشتر خواهد شد.

4.6/5 - (343 امتیاز)
بپیوندید
اطلاع از

161 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
باریش
19 روز قبل

اختلاف سنی تا ۱۳ سال ینظرتون مشکلی نداره

ناشناس
17 روز قبل
پاسخ به  باریش

دختره 13 سال بزرگتره 😳 دیونه ای مگه بیخیالش شو مگه مادر میخوای

علی منافی یل
11 روز قبل
پاسخ به  باریش

خیر ؟ منم یکی را می‌خوام ودوست هستیم باهاشون ۱۳ سال کوچیکتره و با حرفهای قشنگ و خرید خوشحالش میکنم

یونس زمانی
1 ماه قبل

از یه دختری خیلی خوشم میاد هر بار میخام بهش بگم ولی خجالت میکشم میشه بهم بگید چیکار کنم ممنون

ناشناس
17 روز قبل
پاسخ به  یونس زمانی

خجالتی که باعث بشه بین تو و عشقت جدایی بیفته بزار کنار برو بهش بگو هیچی نمیشه برو تو دلش صاف وایسا جلوش بگو ببین من خاطراتو میخوام دلم اسیرت شده بدجور هر چی تو دلته بریز بیرون بعدشم با خودت قرار بزار تا مال خودت نکردیش دست از سرش برنداری

یه پسری که نمیخام بشناسیش⁦:-)⁩
1 ماه قبل

بچه ها تروخدا کمکم کنید من ۱۵ ۱۶ سالمه از دختر فامیل خوشم اومده بدبختی چت. سال ازم بزرگتره از بچگی هم با هم خوب بودیم و همو دوست داشتیم خودشم میدونه

ولی الان ۲ ساله ندیدمش دیگه هم نمیشه ببینمش به نظرتون ۲ یا ۳ سال دیگه بهش سر بزنم بهش بگم دوستش دارم بخدا میترسم خیلی خیلی دوستش دارم باور کنید کمکم کنید با اینکه چند ساله همو ندیدیم ولی باهاش چت میکنم و حرف می‌زنیم بعد راستی

عاشق زبان انگلیسی هست الآنم بلده منم به خاطرش دارم یاد میگیرم چکار بکنم با زبان که دوست داره؟؟؟

ممد
1 ماه قبل

سلام من عاشق دختری شدم و بهش رسیدم اما هر وقت با هم قرار میزاریم من کم حرفی میکنم و فقط نگاهش میکنم نمیدونم چیکار کنم باهاش بحث کنم
لطفاً کمکم کنید

امیر
1 ماه قبل

کمک کنید دوست دخترم رو من دوست دارم ولی به نظر من اون منو دوست نداره لطفا راهنمایی کنید

رضا
26 روز قبل
پاسخ به  امیر

ولش کن پس

دیاکو
1 ماه قبل

تو زندگی فقط عاشق خودتون باشید چون هیچکس اندازه خودتون ارزش نداره
و هیچ دختریم پاتون نمیمونه👍😉

ناشناس
1 ماه قبل
پاسخ به  دیاکو

همه دخترا مثل هم نیستن شما هم شاید خودت مورد داری که پات نمونده اگرم مورد نداری که آدم درستی رو انتخاب نکردی ولی همه دخترا رو مثل هم نبین لطفا دختر خوبم هست که جونتم براش بدی می ارزه

Reza
1 ماه قبل
پاسخ به  دیاکو

پس چرا آمدی اینارو میخونی؟

امین
1 ماه قبل

من از یک دختری خوشم میاد و خانواده هامون هم راضی هستن فقط دختر وقتی بهش پیشنهاد میدم جوابمو نمیده بهانه چینی میکنه میگه دوست پسر دارم یا نمیخواهم دوست پسر بگیرم ممنون میشم کمکم کنید تا دلشو بدست بیارم

Last edited 1 ماه قبل by امین
ناشناس
1 ماه قبل
پاسخ به  امین

پیشنهاد ازدواج یا دوستی؟اگه دوستیه که چرا باید تو رو انتخاب کنه اگه ازدواجه دختره کم عقل باید یکی دیگه رو انتخاب کنی برادر

m.. o
3 ماه قبل

من با یکی نه ماهه توی رابطم ولی سر یه دلایلی سرد رفتار میکنم و این دست خودم نیست میشه بگیر چکاری انجام بدم تا سرد نباشم و یا چه جمله هایی بهش بگم؟

مهرداد
3 ماه قبل

سلام من عاشق دختری شدم بهش ابراز علاقه کردم ولی میگه دوست ندارم با پسرا حرف بزنم.
خانواده دختر منو دوست دارن مخصوصا مامانش ولی دختره قصد ازدواج نداره
مامانشم گفته که با من حرف بزن ولی قبول نمیکنه

ناشناس
2 ماه قبل
پاسخ به  مهرداد

خب بهش بگو من دوست دارم و اگر بدونم تو هم دوستم داری برات صبر می کنم تا وقتی که خودت بخوای ازدواج کنیم حتی اگرم دوست نداری صحبت کنیم حداقل چندوقت یکبار در حد احوالپرسی باهم ارتباط داشته باشیم
تو هم اگر واقعا دوسش داری یک مدتی صبر کن بهش فرصت بده به پاش بمون ببین چی میشه اگر بعد از مدتی متوجه شدی نمیخواد حتی در آینده هم باهات ازدواج کنه دیگه باید بری دنبال یکی دیگه

Last edited 2 ماه قبل by ناشناس
ممد
2 ماه قبل
پاسخ به  مهرداد

رل داره بدبخت

ارش
2 ماه قبل
پاسخ به  مهرداد

بهش نزدیک شوبوسش کن اون میگه دوستت ندارم چون خجالتی هست روش که بازبشه تمومه بهش کادوبده گل بده بهش محبت کن بترس بلرزاقدام کن

امیر
4 ماه قبل

من امیرم نیاز ندارم عاشق شم بقیه عاشقم میشن

ناشناس
3 ماه قبل
پاسخ به  امیر

معلومه کسی نگاتم نمیکنه چاخان

فرهاد
2 ماه قبل
پاسخ به  امیر

خخخخخ افرین بابا فهمیدم خیلی زرنگی

جانی...
4 ماه قبل

سلام من از دختری خوشم میاد فامیل نزدیک است .اول بهش پیشنهاد دادم با فوش وبد وبی راه جوابم ‌.‌کرد ولی ناگفته نماندکارهای زیادی براش انجام دادم الان مدتی اروم شده ولی هیچی نمیگه حالا به نطرتان من پیشنهاد بدم بهش یانه اوحتی شماره موبلم هم مسدود کرده ولی از روبی کا فقط پروفایلهامو چک میکنه چکار کنم لطفا راهنمایی کنی ‌‌ممنون💔😪

پیمان
3 ماه قبل
پاسخ به  جانی...

از فامیل دوری کن
ی چیزی میدونم که میگم

محمد
3 ماه قبل
پاسخ به  جانی...

به نظرم اگه خودش ازت خوشش بیاد میاد سمتت اگه ازت خوشش نیاد و تو مدام تو دست و پایش باشی اینطوری خودتو کوچک میکنی این نظر منه

مهدی
3 ماه قبل
پاسخ به  جانی...

اگه دوستش داری تسلیم نشو بازم برو جلو تر اما آروم و با ادب تر البته تیب بزن تماس چشمی هم قطع نکن

امیر
2 ماه قبل
پاسخ به  جانی...

داداش ازدواج فامیلی نکن …..
اصلا کلاً هر کاری با فامیل معامله و ‌…‌کلاً اشتباهه

Amin
4 ماه قبل

من دو ساله که تماما عاشق یک دختری شدم اما من فردی خجالتی هستم و اصلا نم تونم که برم جلوش و بهش بگم

میشه راهنماییم کنین

ناشناس
3 ماه قبل
پاسخ به  Amin

خجالتو بزار کنار بهش بگو شاید اونم حسش مثل تو باشه یبار شجاعتتو جمع کن برو مستقیم بهش بگو دوسش داری یا اصلا سنتی برو جلو خونوادت پاپیش بزارن برات دیگه خجالتم نمیکشی اینقد سختت نیست باش حرف بزنی بعد داخل خواستگاری رسمی حرفاتو بش بگو

بی اسم
3 ماه قبل
پاسخ به  Amin

ب خونوادت بگو برات پاپیش بزارن دیگه خجالتم نمیکشی سنتی برو جلو خلاص

ارش
2 ماه قبل
پاسخ به  Amin

این سادگیاتوبزارکناریکباربهش بگودوستتدارم یخت آب میشه بعدراه بازمیشه جاده درازمیشه

آشنا
2 ماه قبل
پاسخ به  Amin

ببین پسر خوب برو بهش بگو پیگیرش باش یا جوابش منفیه یا مثبت بهتر از اینه که بهش نگی بعد ببینی با یکی دیگس عشق یک طرفه آدم داغون میکنه

ناشناس
1 ماه قبل
پاسخ به  Amin

دقیقا مشکل منم همینه

ناشناس
17 روز قبل
پاسخ به  ناشناس

بیعرضگی موج میزنه تو هر دوتون داداشای گلم

علی
4 ماه قبل

من از یه دختری خوشم میاد و هر روز میبینمش و اونم از من خوشش میاد ولی به روش نمیاره و بخاطر اینکه من به موهام زیاد نمی‌رسم نذرش منفی هست واقعن نمی‌دونم چیکار کنم

امیر
4 ماه قبل
پاسخ به  علی

به موهات برس

ناشناس
3 ماه قبل
پاسخ به  علی

تو که میگی به رو خودش نمیاره پس اصلا ازش نپرسیدی از کجا میدونی نظرش منفی شاید اصلا موهات مهم نباشه براش خودت اینجوری فک میکنی برو باش حرف بزن حستو بگو نظرشو بپرس بجا حدس بزنی

محمد
3 ماه قبل
پاسخ به  علی

موهاتو بتراس

صادق
19 روز قبل
پاسخ به  محمد

صورت مسئله رو پاک کن

ماهان
1 ماه قبل
پاسخ به  علی

نذرت قبول حق برار

محمد
5 ماه قبل

من از یه دختری چند وقت هست که خوشم اومده ولی ۱ سال یک بار میبینمش 😕 من بهش پیشنهاد دادم ولی اون با خجالت گفتش که نمیدونه نظرش چیه و بعدش گفتم که اگه نظرت منفی بگو گفتش من نمی‌گم که تو پسر بدی هستی ولی من نمی‌دونم نظرم چیه ، رفتار های نشون میده که از من خوشش میاد ولی حتی به دوستش که از اونم به عنوان سوم شخص ازش پرسیده هم گفته که نمیدونه، واقعا جوابش منفی یا مثبت من واقعا نمیتونم تشخیص بدم

محسن
5 ماه قبل
پاسخ به  محمد

جوابش مثبت هست فقط محبت کردن یادت نره

حسین
4 ماه قبل
پاسخ به  محسن

من از یه دختر خوش امده بهش شیپنهادم گفتم باهم دوست میشن گفت نا از نظز شما باید چکار کرد

ماهان
1 ماه قبل
پاسخ به  حسین

از نظرم برو املاتو درست کو

نیما
5 ماه قبل

خدای من چجوری بهتون بگم بهم راهنمایی کنید
من ناشنوام گوشام مشگل داره دوست دخترم همینجوره مثل من است
ی سال از راه دور بحث میکنیم قبل دوست دخترم ترکیه بودم ب خاطره دوست دخترم برگشتم ی سال بحث کردیم باورم نمیشه کنارهم هیچ مشگلی نداره همش خوشحالیم اما از راه دور بخث میکنیم همش گیر میدم چجوری بهش اعتماد کنم البته ی هفته پیش اشتی کردیم ولی دوسش دارم اما متاسفانه خیلی ناراحتم که به من میگه نمیتونم باهات باشم و اینا منم درسش کردم با خوش اخلاق اروم شد قبول کرد البته به من میگ مثل قبل میخوام که بهت حس خوب داشته باشم
بازم چ کار کنم ای خدا
لطفا تروخدا بهم راهنمایی کنید

میثم باقرزاده
5 ماه قبل

سلام دوستان
من پسری هستم ۳۰ ساله عاشق دختری شدم که ۲۶ سالشه به عنوان کارآموز اومده بود محل کارم دیدمش بهش علاقه مند شدم اما گفت قصد ازدواج ندارم منم بهش گفتم که باید چند سال منو بشناسید با خونواده های هم آشنا شیم تا اون موقع ببینیم شرایط چجوریه یه خورده سردرگمه میگه که میخوام درس یخونم از یه طرفیم احتمال اینکه بره خارج واسه تحصیلات وجود داره اما هنوز تصمیم آنچنانی نگرفته همونطور که گفتم هنوز چیزیو قطعی نکرده که چیکار میخواد بکنه اینجوری که من شنیدم تقریبا ۶_۷ ساله پیش کسی میاد خواستگاریش که همدیگرو دوس داشتن طبق گفته دیگران اما مادر دختره قبول نمیکنه پسره واسه درس میره خارج همه چی تموم میشه از اون موقع خواستگارای زیادی واسش میاد اما کسیو قبول نمیکنه
من حتی ازش در این مورد سوال کردم اگه کسیو تو زندگیش داره بهم بگه تا خودمو کنار بکشم اما میگه کسی تو زندگیم نیست حالا به نظرتون چیکار باید بکنم
ممنون میشم راهنمایی کنید شرمنده طولانی شد

امیر
5 ماه قبل

اون ب همون پسره علاقه داره دلش پیش همون گیره شما اگر میخوای دلشو بدست بیاری کنارش باش ولی حرفی از ازدواج نزن فقط نقشه بریز کم کم دلشو بدست بیاری بعدا سروقت مناسب بحث ازدواج بیار ک خیالت راحت باشه

علی رضا
4 ماه قبل

سلام تا میتونی باهاش رفتار محمت آمیز جذبت بشه

Khaldi
4 ماه قبل

سلام دوست عزیز.شما ازعلم ودانش ومدرک ودرس ودانشگاه حرفهای اولیه راشروع کردی.این خانم محترمه میخواهد باعلم وسواد بیشتر خودش رابه ایده های شما نزدیکتر کند.
خانم ها اعتماد میخواهند .وتضمیین اولیه .شما ازشون سئوال بفرمائید شریک زندگی باید چه خصوصیاتی داشته باشد زن گرفتن یا شریک زندگی پیدا کردن آقایان یک طرف قضیه است آیا به انتخاب ومعیارهای شخص مقابل اهمیت .میدهیم؟این مهمه دونفرانسان باید بسازند یک زندگی بی شیله پیله وهمراه باارامش
طرف مقابل شما طفره میرود .وشما باصداقت وتضمیین داده شده جلو بروید .نتیجه100/

رضا
5 ماه قبل

من عاشق یه دختری ام یه سالو نیم ازم بزرگتره
ماهی یه بار هم بیشتر نمیبینمش اونم با مامانش اما پیج اینستاشو دارم بنظرتون چکار کنم

مهران
2 ماه قبل
پاسخ به  رضا

داداش اگه یه روز هم ازت بزرگ باشه دنبالش نرو بعدا پشیمون میشی

V:vik
2 ماه قبل
پاسخ به  مهران

یه سوالی اقا مهران
مگه چه بدی داره دختر از پسر یک سال بزرگتر باشه

سام
6 ماه قبل

من ۲ ساله که عاشق یه دخترم همیشه بهش میگم دوست دارم ولی بهم خیانت و دروغ میگه نمیدونم چرا؟

هیوا
6 ماه قبل

من۵ ساله عاشقم
الان ۲سال بیشتره ک باهم درازتباطیم و اونم ابراز کرده عاشقمه خونواده اون منو قبول دارن ولی مادر من زیاد از این خانوم خوشش نمیاد و اونم بخاطر اینه ک میگه من دوسدختر پسرم رو براش نمیگیرم و…از این حرفا
چیکار کنم ک مامانم دیدش رو نثبت ب اون عوض کنه !!

علی
6 ماه قبل

مرسی از همه و ایشالله به عشقتون برسید
اینو بگم که من خودم ۳ ساله که با یکی هستم
و اینو بگم رابطه نیاز به زمان داره
تو این ۳ سال کات کردیم دوباره رل زدیم قهر کردیم ولی هیچ وقت با کسی دیگه نبودیم
و باید صبور باشید ۱ سال همینجوری با هم دوست باشید و بعد اون با هم رل بزنید
اینو بگم که اگه دوسش ندارید و فقط نسخ دختر کردید یا پسر باهاش رل نزنید و دوست بمونید باهاش
اگه پسر هستید حتما ابراز علاقه کنید با استیکر با کلمه با هرچی ❤🖤

Hamed
6 ماه قبل

یه دختر خانمی رو خیلی دوسش دارم ، تو عکاسی کار می‌کنه بعضی موقعا تو مغازه تنهاس به چه بهونه ای برم و مخ شو بزنم؟ یا چجوری سره بحثو باز کنم؟ اصن بهش بگم یا چی ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید 💎

علی
6 ماه قبل
پاسخ به  Hamed

حامد داداش
بلاخره عکاسی کار میکنه عکاسی هم بلده به بهونه عکس گرفتن از یک دوستت که نمیتونه بیاد عکاسی و شخصا خودش بیاد ازش عکس بگیره با ماشین ببرش و برگردونش
تو راه با هاش حرف بزن ولی نگو عاشقشی و خوشت اومده ازش وقتی رفتی عکسارو ازش بگیری قراره کافه بزار باهاش و بعد اونجا صادقانه بگو دوسش داری یا میگه نه یا میگه آره🙂

Last edited 6 ماه قبل by علی
Mamad
6 ماه قبل

من حدود یک سالی میشه ک از ی دختر خانومی خوشم میاد اونم بعضی وقتا گوشه چشمی همو نگاه میکنیم
ولی میترسم بهش بگم دوست دارم
چون از دست مامانش
لطفا راهنمایی کنید

عرفان
7 ماه قبل

سلام من ی دختر دوسش دارم اما بلد نیستم رفتار کنم بلد نیستم چیکار کنم کسی دور و ورم نیست رفیقی ندارم دوست دارم مال خودم باشه افسرده شدم همش مرگ میاد تو زهنم شبی نیست ک اشک میریزم

دختر
3 ماه قبل
پاسخ به  عرفان

با دختره صحبت کن از علاقت بگو و پیگیرش باش یا کسی رو واسطه کن باهاش حرف بزنه از علاقت قدم اول اینه بهش بگی بعدش کم کم با رفتارت مثلا محبت کردن احترام گذاشتن توجه داشتن بهش کمک کردن حمایت کردن هر طور که امکانش برات هست و اینکه بهش بگو قصدم جدیه هر وقت اجازه بدی میام خواستگاری رسمی تا مطمعن بشه هدفت ازدواجه بهش بگو تو این دنیا فقط دلم گیر یک نفره اونم شمایید تنها کسی که میخوام همسرم باشه شمایید تاکید کردن رو این جمله ها به دختر این حسو میده که براش ارزش و احترام زیادی قائلی حتما ازین حرفا بهش بگو ولی مودبانه

آرین
8 ماه قبل

سلام من عاشق یه دختر شدم ولی هرچی بهش میگم آن هیچی حالیش نیست خعلی عاشقشم آن درکم نمیکنه چکار کنم مترسم از دستم نره چکار کنممم؟؟؟

نیازی نیس بدونی
6 ماه قبل
پاسخ به  آرین

سلم من دخترم نگاه کن
۱ شاید دوستت نداره
۲ به اینجور دخترا میگن لجبازی کردن
میخواد که ببینمتون اون و واقعا دوست داری یا نه به ثابت کن که دوستش داری

Natali
5 ماه قبل
پاسخ به  آرین

ببین منم زیاد ع کار دخترا سر در نمیارم
ولی ی بار ازش بپرس ک خو اونم دوست دارع یا ن خو اگ داش ک هعی بهش ابراز علاقه کن و اگه نداش دس ع سرش وردار

امیر
3 ماه قبل
پاسخ به  آرین

سلام ی نصیحت بهت بکنم به نود درصد دخترا بگی دوست دارما نم نم فاز رفتن میگیرن ولی تو کم محلی کنیا چنان عاشقت میشنا که شیرین عاشق فرهاد نشده.

دختر
3 ماه قبل
پاسخ به  امیر

بی‌محلی همیشه جواب نمیده مخصوصا اگر زیاد طولش بدی کلا دختر سرد میشه هیچ چیز مثل بی توجهی نمیتونه دختر سرد و بی علاقه کنه

فاطمه
3 ماه قبل
پاسخ به  امیر

نه اصلا هم اینطور نیست آدم باید به طرف مقابل بگه که دوسش داره و با رفتارش نشون بده جلو همه هوادارش باشه کلا بگم با بی توجه ای نمیتونی دل دختری رو ببرید باید بهشون نشون بدی که دوسش دارید

آرین
8 ماه قبل

سلام من عاشق یه دختر شدم ولی هرچی بهش میگم آن هیچی حالیش نیست خعلی عاشقشم آن درکم نمیکنه چکار کنم مترسم از دستم نره چکار کنممم؟؟؟

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره