بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران

بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران

بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران


بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران 

یافتن بهترین مرکز مشاوره قبل از ازدواج ،مخصوصا در کلان شهرهایی نظیر تهران ، دغدغه ی خاطر بسیاری از جوانانی است که به فکر شروع زندگی مشترکی توان با آرامش و بدون تنش هستند. زیرا نقش مشورت آن هم با که متخصص زبده در زمینه ی مسایل زناشویی برای ایجاد روندی آرامش بخش در زندگی مشترک،انکار ناپذیدر است.بنای صحیح پایه های زندگی مخصوصا در ماه های ابتدایی تشکیل آن و استحکام روابط زناشویی تنها با آگاهی نسبت به وظایف طرفین و رعایت نکات علمی امکان پذیر است.

بسیاری از مسایل مهمی که با ازدواج به زندگی افراد افزوده می شوند و گاها بی توجهی و عدم برخورد مناسب با این مسایل موجبات آسیب رسیدن به روابط فی مابین و در نتیجه سردی احساسات در بین زوجین می گردد. مسایلی از قبیل شناخت درست همسر و یا نحوه ی برخورد با خانواده ی همسر، همچنین روش های مواجهه با مشکلات و معضلات زندگی زناشویی و انتخاب بهترین روش برای حل کردن آنها تماما مواردی است که می توان با بهره گیری از مشاوره ای صحیح بر آنها غلبه کرد.

قطعا باید گفت که برای شروع یک زندگی زناشویی موفق و انتخاب همسر نیاز به آگاهی و شناخت از خود و همسر خود داریم که این شناخت باید طی یک دوره ی 6 تا 9 ماهه زیر نظر دکتر روانشناس باید صورت بگیرد. گاهی افراد ملاک های پیش از ازدواج و یا مشاوره ازدواج را نادیده می گیرند و به شناخت سطحی بدست آمده ی خود بسنده می کنند اما ازدواج از مهم ترین تصمیمات زندگی هر آدمی محسوب می شود که نیاز به سنجشی عمیق دارد شما از طریق کارگاه های زوج درمانی و خانواده درمانی در کلینیک روانشناسی می توانید به این سنجش عمیق دست پیدا کنید.

بی شک باید گفت یکی از مجهز ترین و بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران “مرکز مشاوره روان آرام” می باشد که با بهره گیری از مشاوران و متخصصین باتجربه می تواند ، برای زندگی بهتر شما راهنمایی جامعی را در زمینه ی ازدواج به شما ارایه دهد.

ارایه ی این خدمات از سوی مرکز روان آرام  شامل راهنمایی های لازم قبل و بعد از ازدواج می باشد ، که رعایت صحیح این موارد باعث ایجاد حس رضایت از زندگی نزد زوجین می گردد و زندگی گرمی را برای شما به ارمغان می آورد.

بی شک در دنیای امروزی هدف از ازدواج صرفا تشکیل خانواده نیست! بلکه ازدواج وسیله ایست که می تواند حس رضایت و لذت از زندگی را درون افراد بوجود آورد و این مساله ی مهم مستلزم برآورده کردن مقدماتی است که می تواند با بهره گیری از مشورت افرادی آگاه به سرعت به آن رسید. البته لازم بذکر است که ازدواج و تشکیل خانواده به ارتقاع سطح سلامت روان جامعه بسیار کمک می کند. تمامی قانون گذاران دنیا ازدواج را از ملاک های جامعه ای سالم می دانند زیرا ازدواج تداوم نسل نژاد را به همراه دارد و علاوه بر آن بی شک جامعه شناسان و مدیران به نسل جوان و کارآمد برای آینده ی مملکت خود نیاز دارند و تدبیرهایی را برای توازن سنی نسل قطعا دارند،طی پژوهش های اخیر ارتقاء سطح فرهنگی و اقتصادی جامعه همبستگی زیادی با ازدواج داشته است و حتی افزایش امید به زندگی را به همراه دارد که البته تمامی مباحث ذکر شده مستلزم وجود آگاهی و انتخاب صحیح و در نتیجه ازدواج هایی موفق است.

معرفی مرکز 

مرکز مشاوره و روانشناسی روان آرام با اخذ مجوز رسمی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره  در محیطی آرام و دل نشین در محله ونک تهران و با مدیریت سرکار خانم دکتر آزیتا امین الرعایا تاسیس گردیده است و با بهره گیری از جمعی از اساتید دانشگاه ،مشاورین خبره و با تجربه در صدد کمک رسانی به شما سروران می باشد تا بتوانند جامعه ای سالم و روبه رشد را با همراهی شما به ارمغان بیاورد. این مرکز که در واقع یکی از مجهزترین مرکز مشاوره شمال تهران بشمار می رود کلیه خدمات مرکز مشاوره و روانشناسی روان آرام توسط متخصصان با دانش و با تجربه در زمینه های مختلف روانشناسی از جمله مشاوره ازدواج عرضه می گردد.

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد معیارهای انتخاب و نحوه کنترل روابط همچنین مشاوره در زمینه های مختلف پیش ار ازدواج با مشاورین و متخصصان مجرب کلینیک روان آرام در تماس باشید.

سوالات رایج :

  • سلام من دختری 19 ساله هستم که با یکی از افراد فامیل که 32 سالشه نامزد کردم. چند ماه اول رابطمون خوب بود اما به مرور همه چیز تغییر کرد. چندین بار به من گفته که تو به حرف من گوش نمیدی تو اون چیزی که فکر می کردم نیستی. من خیلی سعی کردم تو این مدت بهش محبت کنم و اونو به خودم وابسته کنم ولی هیچ تغییری نکرد و بدتر شد و میگه باید جدا شیم. من باید چیکار کنم؟

به نظر میرسه در تنگنای شدیدی قرار گرفتید اما موضوع اصلی اینه که تفاوت سنی بسیار زیاده و به نظر می رسه همسر شما به دنبال این بوده که زنی تحت سلطه داشته باشه که خودش تربیتش کنه. این موضوع از جمله به حرف من گوش نمیدی مشخص هست. علاوه بر این رفتار شما در محبت کردن بیش از حد ممکنه نمونه ای از تحمیل کردن باشه. علاوه بر این شما در مرحله نامزدی هستید و این مرحله شناخت هست و اگر قراره ازدواجی موفق نباشه تو همین زمان شکل می گیره و باید به تصمیم طرف مقابلتون احترام بزارید. پیشنهاد ما این است که به پیش از هر عملی به روانشناس مراجعه کنید و تصمیمی مناسب اتخاد کنید.

  • سلام . من سه ماهه که با همسرم عقد کردم و متوجه شدم که با دخترهای دوران مجردیش دوست هست و با اون ها چت می کنه و ارتباط داره . من بسیار ناراحتم و به بن بست خوردم. بهش اعتراض کردم ولی از نظر اون اشکالی نداره و میگه با هم قرار بزاریم بریم بیرون. من بارها بهش گفتم که اینا دخترای مجرد هستند و برای زندگیمون مشکل دارن ولی گوش نمیکنه. نمیدونم واقعا چه کار کنم؟

به نظر میرسه شما و همسرتون در مسائل عقیده ای دچار مشکل هستید و خیلی خوبه که این موضوع رو در دوران نامزدی متوجه شدید. پیشنهاد اول این است که به نظر میرسه از این موضوع دارید فاجعه می سازید و این در حالیکه رفتار همسر شما تائید نمیشه. بهتره برای تصمیم گیری بهتر هردوی شما به مشاوره ازدواج مراجعه کنید.

  • با سلام . من دو سه ساله که با پسری دوست هستم و تقریبا سه ماهه که با هم نامزد کردیم. تو این مدت متوجه رفتارهای خشنش شدم حتی چند باری کتکم زده. دیگه نمیخام باهاش ازدواج کنم ولی ول نمیکنه میگه ابروتو میبرم. از طرفی چون رابطه جنسی داشتم میخام باهاش ازدواج کنم واقعا نمیدونم چیکار کنم.

مشکلاتی بیان کردید بسیار جدی هست و ایشون توانایی کنترل خشم ندارند. تصمیم به ازدواج به خاطر رابطه جنسی تصمیمی اشتباه هست. شما به این دلیل ازدواج می کنید که شادتر باشید نه اینکه باج بدید و خودتون رو تبدیل به آدمی کنید که خودش رو دوست نداره. شما بهتره به مشاوره مراجعه کنید تا بتونید راحت تر تصمیم بگیرید. حتما بعد از پشت سر گذاشتن این بحران احساس بهتری خواهید داشت.

سایر مطالب :
روانشناسی ازدواج
مشاوره ازدواج
مواجهه با شکست عشقی 
مشاوره درمان افسردگی 
مشاوره کودک
روانشناسی خانواده 
مشاوره خانواده 
دکتر مشاوره خانواده 
مشاوره زندگی مشترک 

 

راه های ارتباطی مرکز

تلفن:

88216100

88216200

آدرس:

تهران، میدان ونک ،خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی ،نبش کوچه شهریار  ،پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

 

ما را در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید

7663
7662
بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران | بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران | بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران | بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *