به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
افزایش اعتماد به نفس در مقابل دختر

افزایش اعتماد به نفس در مقابل دختر

شروع یک رابطه جدید همیشه هیجان انگیز است. اما وقتی اوضاع واقعاً خوب پیش می رود و شما می خواهید با دختری که به او علاقه دارید جدی تر شوید و رابطهٔ عاطفی شروع کنید، ممکن است بخشی از اعتماد به نفسی را که در اوایل آشنایی داشتید، از دست بدهید. یا به صورت کلی ممکن است مردی باشید که در مقابل دختران اعتماد به نفس پایینی دارد. در این مقاله به خصوصیات مردان با اعتماد به نفس بالا و راهکارهایی که می تواند به افزایش اعتماد به نفس در مقابل دختر کمک کند، اشاره شده است:

افزایش اعتماد به نفس در مقابل دختر

برای افزایش اعتماد به نفس در مقابل دختر، ویژگی‌های مردان با اعتماد به نفس را بخوانید که عبارتند از:‌

 

۱. برای افزایش اعتماد به نفس در مقابل دختر ، از نزدیک شدن به او نترسید.

مطمئناً، شما می توانید برای چند هفته با کسی قرار بگذارید و فقط در مورد آب و هوا ، فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود صحبت کنید، اما اگر می خواهید یک رابطه پایدار داشته باشید، در نهایت باید عمیق تر شوید. مردان با اعتماد به نفس از نشان دادن جنبه آسیب پذیرتر خود نمی ترسند  و آن ها زمان مناسب برای انجام این کار را می دانند.

نزدیک شدن به این معنی است که شما امیدها و رویاهای خود را برای آینده و همچنین ترس ها، ناامیدی ها و آسیب های گذشته خودتان را به اشتراک می گذارید، به گونه ای که به طرف مقابل اجازه می دهد تا شما را بشناسد. برای افزایش اعتماد به نفس در مقابل دختر، از خودتان و کسی که هستید صحبت کنید و سعی کنید به سمت تمجید و تعریف از خود نروید.

 

۲. فقط به دنبال رابطه جنسی نباشید.

برای افزایش اعتماد به نفس در مقابل دختر ، بدانید که ارزش شما و ارتباطتان به این نیست که آیا رابطه جنسی برقرار می کنید یا نه. مردان با اعتماد به نفس می فهمند که دلایل زیادی وجود دارد که چرا یک زن ممکن است رابطه جنسی برقرار نکند و با آن شخصی برخورد نمی کنند. آن ها اجازه می دهند که شخص مقابل هر زمان که آمادهٔ برقراری رابطه بود، اقدام کند.

 

۳. کارهایی را انجام دهید که از آنها لذت می برید.

روزهای ابتدایی رابطه سرگرم کننده است. بنابراین از گذراندن وقت با دختری که به او علاقه مند هستید، لذت ببرید. برای افزایش اعتماد به نفس در مقابل دختر، مانند افراد با اعتماد به نفس کارهایی را انجام دهید که هر دو دوست دارید. هرچه کارهای سرگرم کننده بیشتری با هم انجام دهید، راحت تر خواهید بود و بدون نگرانی خودتان خواهید بود. کاهش استرس به افزایش اعتماد به نفس کمک می کند.

افزایش اعتماد به نفس در مقابل دختر

۴. افزایش اعتماد به نفس در مقابل دختر ، خودتان باشید.

اگر می خواهید رابطه تان به یک مسئله جدی تر تبدیل شود و در افزایش اعتماد به نفس در کنار دختر موفق شوید ، مهم است که با دختری که به او علاقه دارید، صادقانه صحبت کنید که چه آدمی هستید، در چه موقعیتی قرار دارید و دوست دارید که زندگیتان به چه سمتی برود.

 

۵.برای افزایش اعتماد به نفس در مقابل دختر ، او را بخندانید.

اگر با چیزی روبرو شده اید که در واقع باعث لبخند شخص مقابلتان می شود، فرصت را از دست ندهید و به او احساس شادی دهید.بد نیست که گاهی رفتارتان با شوخ طبعی همراه باشد. در یک کلام، هر کاری که به راحت بودن شما در کنار یک دختر کمک کند، به افزایش اعتماد به نفستان هم کمک می کند.

افزایش اعتماد به نفس در مقابل دختر

۶. سوال بپرسید.

در مورد احساس شخص مقابل و آن چه در ذهن او می گذرد، سوالات غیرقضاوتی بپرسید. این کار در مرحله اول به شما کمک می کند تا دختری که به او علاقه دارید را بهتر بشناسید و در مرحله بعدی به شخص مقابل کمک می کند تا بهتر به شما اعتماد کند و رفتار خوشایندتری داشته باشد. در این زمینه می توانید مقاله چگونه دل یک دختر را ببریم؟ مطالعه کنید.

 

۷. تکلیف خودتان را با زندگی‌تان روشن کنید.

یک مرد با اعتماد به نفس، انگیزه و عزمی دارد که از طریق یک دید واضح و صریح پرورش یافته و رشد می کند. این توسعه به مهارت و زمان نیاز دارد اما برای همه یک واقعیت ملموس است. ممکن است از خودتان بپرسید چگونه می توانم چشم انداز زندگی ام را ببینم؟ پاسخ به این سوال دشوار است؛ زیرا هر شخصی مسیر متفاوتی برای زندگی خود دارد. شما برای افزایش اعتماد به نفس در مقابل دختر، ابتدا باید به خودتان و مسیری که در زندگیتان طی می کنید، اعتماد داشته باشید.

اگر تکلیفتان با زندگی خودتان معلوم نیست، این اقدامات به شما کمک می کند:

 • آنچه را برای آینده خود می خواهید، بنویسید.
 • در مورد رویاها و اهداف قدیمی فکر کنید و تعیین کنید که آیا باید آن ها را رها کنید یا ادامه دهید.
 • قدم های خود را به سمت چشم انداز / رویای خود بردارید.
 • از آن چه می خواهید خجالت نکشید.
 • رویاها / اهداف خود را هفتگی و روزانه بررسی کنید و ببینید چقدر به سمت آن ها حرکت کرده اید.

این نقطه شروع خوبی برای رشد اعتماد به نفس در زندگی شخصی و در مقابل دختری است که به او علاقه دارید.

این مقاله هم بخوانید  درمان اعتیاد به بازی های کامپیوتری

 

۸. خودتان را بشناسید.

اگر شناختی نسبت به خودتان ندارید، قاعدتا اعتماد به نفسی هم ندارید. برای شناخت بیشتر خود و افزایش اعتماد به نفس در مقابل دختران و در زندگی شخصی، راهکارهای زیر را امتحان کنید:

 • کارهایی که می خواهید را انجام دهید. هرچه بیشتر تکرار کنید، اعتماد به نفس و توانایی هایتان بیشتر می شود.
 • کمی وقت بگذارید تا در مورد نقاط قوت و ضعف شخصی خودتان تأمل کنید.این به شما توانایی ارزیابی واقعی خود را می دهد و به شما اعتماد به نفس می دهد.
 • از دوستان و همکاران خود بپرسید که نظرشان در مورد نقاط قوت و ضعف شما چیست.
 • چند تست شخصیت بزنید.این کار به شما می آموزد که چگونه فکر می کنید و چه روحیاتی دارید. با شناخت بیشتر نسبت به خودتان و ویژگی هایی که دارید، می توانید برای اصلاح نقاط ضعف و قوی کردن توانمندی هایتان تلاش کنید. شخصیت قوی تر داشتن، قطعا همراه با افزایش اعتماد به نفس در مقابل دختر و همچنین در ادامهٔ رابطه است.

 

۹. فقط حرف نزنید، عمل کنید.

برای افزایش اعتماد به نفس در کنار دختر مورد علاقه‌تان، به حرف هایتان عمل کنید. ممکن است احساس ترس، دلهره یا اضطراب را تجربه کنید. با این حال، برای افزایش اعتماد به نفس خود باید بر ترس ها غلبه کنید و عمل کنید. عمل کردن شما می تواند از مرتب کردن رخت خواب گرفته تا اقدامات جدی در رابطه تان با دختری که به او علاقه دارید، ادامه داشته باشد.

 

۱۰. از خودتان مراقبت کنید.

برای افزایش اعتماد به نفس در مقابل دختر، از خودتان مراقبت کنید؛ زیرا این کار نشان می دهد که شما دارای ارزش شخصی هستید. این کار اعتماد به نفس را تداوم و تحریک می کند. چند مرحله ساده که می توانید از امروز مراقبت از خود را شروع کنید، عبارتند از:

 • روی بهداشت شخصی کار کنید.دندان های خود را مسواک بزنید، دوش بگیرید، ناخن های خود را کوتاه کنید و موهای مرتبی داشته باشید.
 • غذای سالم تری بخورید.
 • ورزش و پیاده روی روزانه داشته باشید.
 • دنبال علاقه ها یا سرگرمی هایی باشید که باعث خوشحالی شما می شوند.
 • اگر در محل کار یا محل زندگی خود در یک محیط سمی هستید، نحوه برخورد با افراد سمی را بیاموزید و شروع به برنامه ریزی برای بیرون رفتن از این شرایط کنید.

 

۱۱. برای افزایش اعتماد به نفس در مقابل دختر مورد علاقه‌تان، سخاوتمند باشید.

مطمئناً همه مردان با اعتماد به نفس سخاوتمند نیستند، اما سخاوت ویژگی بسیاری از مردان با اعتماد به نفس است.  سخاوت خودتان را با حمایت کردن از دختری که به او علاقه دارید، زمان گذاشتن برای او، شنیدن صحبت ها یا خریدن هدیه های کوچک نشان دهید.

 

۱۲. مثبت فکر کنید.

برای افزایش اعتماد به نفس در مقابل دختر مورد علاقه‌تان، هیچ چیز به اندازهٔ مثبت بودن مهم نیست. یک مرد با اعتماد به نفس قادر به مثبت اندیشی و تمرکز است. این بدان معنا نیست که واقعیت های منفی را نادیده بگیرید.بلکه به این معنی است که شما قادر به شناسایی موارد مثبت و منفی هستید. مردی که نکات مثبت را می بیند و افکار مثبتی دارد، به دختری که مقابلش است، احساس قوی بودن و اعتماد به نفس می دهد.

 

نتیجه گیری

اعتماد به نفس این است که بپذیرید شما بی عیب نیستید و بدانید افزایش اعتماد به نفس به معنی مخفی کردن ضعف هایتان نیست. اعتماد به نفس این است که بدانید نقایص شما در نهایت ظاهر می شود، بنابراین بهتر است آن ها را از همان ابتدا داشته باشید و بسیاری از ویژگی های خود را به همان شکل نشان دهید؛ اما همچنان برای انسان بهتری بودن تلاش کنید. دختری که مناسب شماست، هر دو سمت را می بیند و برای آن چه هستید به شما علاقه مند می‌ شود. پس برای افزایش اعتماد به نفس در مقابل دختر مورد علاقه تان، خودتان باشید و تلاش کنید که توانمندی ها و نقاط قوتتان را تقویت کنید. هر زمان که در زندگی شخصی‌تان اعتماد به نفس بهتری داشته باشید، در رابطه نیز اعتماد به نفس خواهید داشت.

نزدیک شدن به یک دختر به چه معنی است؟

نزدیک شدن به این معنی است که شما امیدها و رویاهای خود را برای آینده و همچنین ترس ها، ناامیدی ها و آسیب های گذشته خودتان را به اشتراک می گذارید، به گونه ای که به طرف مقابل اجازه می دهد تا شما را بشناسد.

اگر می خواهید رابطه مان با یک دختر جدی تر شود چه کار کنیم؟

اگر می خواهید رابطه تان به یک مسئله جدی تر تبدیل شود و در افزایش اعتماد به نفس در کنار دختر موفق شوید ، مهم است که با دختری که به او علاقه دارید، صادقانه صحبت کنید که چه آدمی هستید، در چه موقعیتی قرار دارید و دوست دارید که زندگیتان به چه سمتی برود.

اعتماد به نفس به چه معنی است؟

اعتماد به نفس این است که بپذیرید شما بی عیب نیستید و بدانید افزایش اعتماد به نفس به معنی مخفی کردن ضعف هایتان نیست.

4.6/5 - (378 امتیاز)
بپیوندید
اطلاع از

0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره