به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
اختلاف قد در ازدواج

اختلاف قد در ازدواج

یکی از سوالاتی که بیشتر افراد مجرد علاقه زیادی به یافتن جواب آن دارند این است که آیا اختلاف قد در ازدواج فاکتور مهمی است و این فاکتور تا چه میزان حائز اهمیت می باشد؟ به این سوال نمی توان جواب دقیقی داد چون سلیقه افراد مختلف با هم یکسان نیست و ممکن است برخی از مردم اختلاف قد در ازدواج را یک موضوع بسیار مهم بدانند اما برای بعضی از مردم اینگونه نباشد.

کمتر پیش می آید که مشاهده کنیم قد خانمی از همسرش بلندتر باشد و این موضوع را در جامعه می توان به راحتی دید و به راحتی می توان گفت که در جامعه ایران، اکثر مردم بر این باورند که قد مرد باید از همسر خود بلندتر باشد و برای این حرف خود هم دلایل زیادی می آورند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

همین باعث می شود که دختر هایی که قد بلندی دارند دیرتر بتوانند ازدواج کنند. اما در مقابل افرادی هم وجود دارند که به قد آنچنان اهمیت نمی دهند و با دختری ازدواج می کنند که بلندتر از خودشان است و ازدواج هایی از این قبیل را دیده ایم که موفق بوده اند و نمی توان قد را به تنهایی فاکتور بسیار مهمی در ازدواج دانست و جنبه های دیگری همچون جنبه های رفتاری و اخلاقی و … نیز فوق‌العاده در ازدواج  اهمیت دارند و همچنین نمی شود قد را هم نادیده گرفت.

برای بررسی کامل تر این موضوع حتما تا انتهای این مقاله را به صورت کامل مطالعه کنید.

اختلاف قد در ازدواج

تاثیر قد در موفقیت ازدواج

طبق تحقیقاتی که توسط محققان در سرتاسر جهان انجام شده است به این نتیجه رسیده اند که خانم هایی که با فردی کوتاه تر از خودشان ازدواج کرده اند اکثرا دارای زندگی بهتری هستند و ازدواج آن ها کمتر ناموفق بوده است.

در این نوع ازدواج ها معمولا قد طرف مقابل برای خانم ها اهمیت چندانی ندارد و موضوع اختلاف قد در ازدواج را نادیده می گیرند و جنبه هایی مانند اخلاق را در اولویت بالاتری از قد قرار می دهند و شاید به همین دلیل است که ازدواج موفقی دارند و کمتر کارشان به طلاق می رسد.

یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود این نوع ازدواج ها موفقیت آمیز باشند این است که مردی که قد کوتاهی دارد تمام تلاش خود را می کند تا این کمبود را جبران کند. این افراد معمولا در زندگی خود تلاش بسیار زیادی می کنند که کوتاهی قد خود را جبران کنند و با تلاش برای کسب درآمد زیاد، خوش رفتاری با همسر خود و … سعی می کنند این کوتاهی قد را جبران کنند و همین دلایل باعث می شوند که رابطه شان با همسر خود بهتر شود و در نتیجه عشق و علاقه بین آن ها نیز بیشتر خواهد شد و ازدواج آن ها پایدار خواهد شد و تاثیر اختلاف قد در ازدواج را از بین می برند در مقابل محققان به این نتیجه رسیده اند که افرادی که قد بلندی دارند درصد موفقیت ازدواجشان پایینتر از افراد قد کوتاه است.

تاثیر اختلاف قد در ازدواج افراد مختلف

معمولا افرادی که قد کوتاهی دارند به دلیل کوتاهی قد خود، به مدت زمان بیشتری برای ازدواج نیاز دارند و همین دلیل باعث می شود که موفق نشوند زود ازدواج کنند اما در مقابل افراد قد بلند نهایت سعی خود را می کنند که با استفاده از قد بلند خود و جذابیتی که قد بلند به آن ها می دهد، ازدواج سریعی داشته باشند و معمولا هم در این امر موفق می شوند.

محققان تحقیقی در این مورد انجام دادند و به این نتیجه رسیدند که افراد قد بلند سریعتر از افراد کوتاه قد موفق به ازدواج می شوند اما همانطور که در مطلب قبلی ذکر کردیم، درصد موفقیت ازدواج افراد قد کوتاه بیشتر از قد بلند ها می باشد. مردان قد بلند بیشتر دوست دارند که همسرشان کوتاه تر از خودشان باشد و علاقه چندانی ندارند که همسرشان هم قد یا بلندتر از خودشان باشد در مقابل افرادی که قد کوتاه یا متوسطی دارند دوست دارند که تفاوت قدی زیادی با همسر خود نداشته باشند.

قد ایده آل مردان از دید خانم ها

بیشتر خانم ها به اختلاف قد در ازدواج بسیار اهمیت می دهند و محققان به این نتیجه رسیده اند که اغلب خانم ها دوست دارند که همسرشان 10 تا 15 سانتی‌متر از آن ها بلندتر باشند. این محققان با تحقیق بر روی بیش از هزار نفر خانم به نتایج جالبی دست  پیدا کردند که در ادامه می توانید آن ها را مشاهده کنید.

  • حدود 70 درصد از آن ها اختلاف قد در ازدواج را معیار مهمی برای ازدواج خود می‌دانستند و دوست داشتند که همسر آن ها از خودشان بلندتر باشد.
  • بیشتر خانم ها دوست داشتند که تفاوت قدی آن ها با همسر خود بیش از 10 تا 15 سانتی‌متر باشد.
  • اکتر آن ها قد 178 تا 184 سانتی‌متر را برای مردان ایده آل می‌دانستند.
  • حدودا 10 درصد از آن ها به بلندتر بودن همسرشان علاقه زیادی نداشتند و دوست داشتند که با همسر خود هم قد باشند.
  • تعدادی از آن ها هم دوست داشتند که همسرشان حدود 20 سانت از خودشان بلندتر باشد.

اختلاف قد در ازدواج

قد ایده آل خانم ها از دید آقایان

طبق تحقیقات انجام شده آقایان قد 163 تا 172 را برای همسرشان ایده آل می‌دانند و دوست دارند که قد همسرشان مقداری از آن ها کوچکتر باشد.

تا به اینجای مقاله به بررسی دلایل تاثیر اختلاف قد در ازدواج پرداختیم و این موضوع را از جهات گوناگون بررسی کردیم و در ادامه مقاله با بررسی ویژگی های افراد قد بلند و کوتاه قد مقاله را تکمیل خواهیم کرد.

این مقاله هم بخوانید  چگونه قدردان پدر و مادر باشیم

کوتاه قد ها خوش اخلاق تر هستند!

همانطور که در مطالب قبلی نیز این موضوع را بررسی کردیم افرادی که قد کوتاهی دارند تلاش زیادی می کنند تا تاثیر کوتاهی قد خود را به حداقل برسانند. محققان به این نتیجه رسیده اند که این افراد خوش اخلاق تر از قد بلند ها می باشند و از ملایمت بالایی برخوردارند. همچنین صبور بودن یکی از ویژگی های جالب افراد کوتاه قامت می باشد و این افراد نسبت به افراد قد بلند از صبر بیشتری برخوردارند.

در آمریکا تحقیقی در مورد همین موضوع انجام شد و تعدادی از افراد قد بلند و قد کوتاه را بر روی یک بازی ویدیوئی که به صبر زیادی نیاز داشت نشاندند و بعد از مدتی آن ها هم به همین نتیجه رسیدند. طی این تحقیق افرادی که قد بلند تری داشتند زود تر صبر خود را از دست دادند و با عصبانیت تصمیم به ترک بازی کردند در مقابل تعداد زیادی از افراد کوتاه قد موفق به تمام کردن بازی شدند و فقط تعداد کمی از آن ها صبر خود را از دست دادند.

همچین دلایلی می تواند به خوبی نشان دهد که اختلاف قد در ازدواج و قد بلند همسر همیشه نمی تواند زندگی خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد همچنین که کوتاهی قد نیز این قابلیت را ندارد و بیشتر به اخلاق و ویژگی های فرد بستگی دارد تا قد او و اختلاف قد در ازدواج.

افراد قد بلند بیشتر عمر می کنند یا افراد کوتاه قد؟

طبق تحقیق ها و آزمایشاتی که بر روی افراد مختلف انجام شده است، قد می تواند بر روی طول عمر انسان ها نیز تاثیر بگذارد. طبق این تحقیقات افرادی که دارای قدی کوتاه هستند، معمولا بیشتر از افراد قد بلند عمر می کنند.

موقعیت اجتماعی قد بلند ها بهتر است

افرادی که قد کوتاهی دارند به دلیل قامت خود معمولا اعتماد به نفس کمتری دارند و به همین دلیل ممکن است در اجتماع به مشکل بخورند. همچنین افراد قد بلند  از لحاظ موفقیت در گرفتن شغل و در نتیجه کسب درآمد، دارای موقعیت بهتری نسبت به افراد کوتاه قد هستند.

ابتلا به بیماری های روانی در افراد کوتاه قد!

احتمال اینکه افراد کوتاه قد به بیماری روانی دچار شوند بیشتر از افراد قد بلند می باشد. افرادی که قد کوتاهی دارند کمتر از سایر افراد احساس امنیت دارند و همچنین آن ها به دلیل کوتاهی قد خود، معمولا به افرادی که بلندتر از آن ها هستند حسادت می کنند و این دلایل باعث می شود که این افراد در معرض بیماری های روانی قرار بگیرند.

تاثیر قد بر روی صدا

بلندی و کوتاهی قد بر روی صدای افراد نیز تاثیر می گذارد. قاعدتا افرادی که قد بلندی دارند دارای ریه ها و مسیر های تنفسی بزرگ تری نیز می باشند و همین باعث می شود که صدای آن ها تاثیر گذارتر باشد و این موضوع می تواند تاثیر زیادی بر جذابیت صدای افراد و همچنین خود آنها بگذارد. خانم ها هم بیشتر به همچین صدا هایی علاقه دارند و این موضوع باعث جذب شدن خانم ها به مردان قد بلند می شود.

اختلاف قد در ازدواج

نظر خود را در اولویت قرار بدهید!

این مقاله و مقاله های مشابه برای کمک به افرادی نوشته می شوند که در مورد تاثیرات اختلاف قد در ازدواج اطلاعات زیادی ندارند و به آن ها نشان بدهند که تحقیقات، آزمایش‌ها و پرس و جوهای دانشمندان، محققان و … در مورد اختلاف قد در ازدواج چه نتایجی به دنبال داشته اند اما در نهایت همه چیز به نظر خود شما بر می گردد.

شاید شما  با قسمت هایی از مقاله مخالف باشید و یا کلا اختلاف قد در ازدواج را آنچنان موثر ندانید. در نهایت هر نظری که دارید، خوب به آن فکر کنید زیرا این موضوع توانایی این را دارد که در زندگی زوجین مشکل ایجاد کند.

شما می توانید با مراجعه به مشاوره حضوری ازدواج از به وجود امدن مشکلاتتان جوگیری کنید.

آیا اختلاف قد تاثیری در میزان موفقیت ازدواج دارد؟

طبق تحقیقاتی که توسط محققان در سرتاسر جهان انجام شده است به این نتیجه رسیده اند که خانم هایی که با فردی کوتاه تر از خودشان ازدواج کرده اند اکثرا دارای زندگی بهتری هستند و ازدواج آن ها کمتر ناموفق بوده است.

خانم ها چه میزان به قد اهمیت می دهند؟

بیشتر خانم ها به اختلاف قد در ازدواج بسیار اهمیت می دهند و محققان به این نتیجه رسیده اند که اغلب خانم ها دوست دارند که همسرشان 10 تا 15 سانتی‌متر از آن ها بلندتر باشند.

آیا قد تاثیری روی صدا نیز دارد؟

بلندی و کوتاهی قد بر روی صدای افراد نیز تاثیر می گذارد. قاعدتا افرادی که قد بلندی دارند دارای ریه ها و مسیر های تنفسی بزرگ تری نیز می باشند و همین باعث می شود که صدای آن ها تاثیر گذارتر باشد و این موضوع می تواند تاثیر زیادی بر جذابیت صدای افراد و همچنین خود آنها بگذارد. خانم ها هم بیشتر به همچین صدا هایی علاقه دارند و این موضوع باعث جذب شدن خانم ها به مردان قد بلند می شود.

4.6/5 - (342 امتیاز)
بپیوندید
اطلاع از

117 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
علی زارع
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید میگم من پسره 20هسم قدم 174هست برای ازدواج خوب هست

امیر
1 ماه قبل

من پسرم و تقریبا قدم دو متره ولی دختر مورد علاقم 163 قدش بنظرتون این اختلاف قد زیاد مشکل ساز میشه

علی رضا
2 ماه قبل

سلام من قدم 186سانتی متر است و نگم سبزه وروشن است. دختری سفید دیدم قدش 160یا 164میشه آیا مشکلی نمیشه جلو برم بخاطر قدم

حسین
2 ماه قبل

سلام منم یه پسرم با قد ۱۶۵ اخه دختری رو میخام که قدش ۱۵۸ ولی میترسم بعدن،پشیمون بشه بگه قدت کوتاست اخع تمام دخترا امروزی پسرای بالای ۱۷۰ میخان🥺🥺🥺🥺

مهربان
4 ماه قبل

سلام من دخترم ۲۲سالمه قدم ۱۷۰ خاستگار خیلی خوبی دارم قدشون ۱۶۴هست نمی دونم چیکار کنم ۲۸سالشونه به نظرتون بعدا مشکل ساز میشه ؟اینم بگم ایشون همه چیز تموم هستن

بنده خدا
3 ماه قبل
پاسخ به  مهربان

سلام
والا من بعنوان دختر احساسم اینه که فرد همه چیز تموم برای خود من اگه نگم نایاب، کمیابه. و در صورت پیدا شدن، ظاهر واقعا نباید مانعی باشه.
ولی این مسئله کاملاً شخصیه و ممکنه برای شما متفاوت باشه. پس در نهایت کسی نمی تونه به شما کمک کنه، تصمیم خودتونه. ولی باید در نظر بگیرید که مقبولیت ظاهری و به دل نشستن از فاکتورهای خیلی مهم برای ازدواجه. اگه به دلتون نمی شینه از نظر ظاهری، مراقب باشید چون بعد یه مدت احتمالا دلتو میزنه و تو رضایت جنسی تأثیر میذاره. ولی اگه به دل خودت میشینه، حرف دیگران به نظر من معیارتون نباشه.
ضمن اینکه از مشاوره و تست های روانشناسی هم غافل نشین.
ایشالا که خوشبخت بشی.

ارین
5 ماه قبل

سلام من پسری هستم ۱۸ ساله با قد ۱۶۸، هیکلم هم معمولیه، نه لاغرم و نه چاق، خب مشکل من اینه که من همیشه دوست داشتم قد و هیکل خوبی به عنوان یه مرد داشته باشم، خب دست من نبود و نیست و نشد که نشد تقصیر ژنتیکه دیگه، به هر حال … شاید این موضوع واسه بعضیاتون احمقانه به نظر میاد ولی من واقعا صبح تا شب بهش فکر میکنم و کسی هم نیست ک بتونم اینارو بهش بگم. ( میگن خیلی چیزه مسخره ای رو به خودت مسئله کردی ) پس خواهشاً تا آخر بخونید و راهنمایی کنید و البته نظر واقعیه خودتونو هم بگید
اولا که دقت میکنی آمار دخترهای قد بلند روز به روز در حال افزایشه، دیگه ۱۷۰ سانت برای دخترها شده معمولی، حالا من که پسرم …، خب شاید بگید که شما بعدا میری خواستگاری بالاخره بله رو میگیری و همچین کوتاه هم نیستی، خب درسته، ولی من اصلا طالب اون جور ازدواجی نیستم.

من میخوام دختر مورد علاقه م رو از میون اجتماع پیدا کنم، حالا هر جایی، دانشگاه و محل کار و… به هر حال اجتماع، خب این جوری من از کسی خوشم بیاد برم جلو پیشنهاد بدم رد میشم، یعنی احتمال رد شدنم بالاست، اینکه ازم خوشش نیاد، حالا اگه قد و هیکل درست حسابی داشتم، بعضی از دخترها جوابم رو میدادن و حس خوبی بهم پیدا میکردن.

از خودم راضی نیستم، چیزی هم نیست که با تلاش به دستش آورد، گیر افتادم توی این جسم، باید باهاش زندگی کنم، البته خدا رو شکر که سالمم، ناشکری نباشه ولی خب دیگه یه مرد نباید این مدلی باشه.

قیافه م هم یه وقت هایی میگم خوبه یه وقت هایی ازش بدم میاد، اینکه اون جوری نمیتونم خودی نشون بدم جلوی جنس مخالف اذیتم میکنه، حالا من دیدم دختره به ماشین میلیاردی جواب نداده ولی یه پسر خوش قد و هیکل بهش ابراز علاقه کنه جواب مثبت میگیره.

میدونی معمولا حس رو ظاهر به وجود میاره، شنیدین طرف اخلاقش مثل سگه، ولی طرف مقابلش دوسش داره، اینم شنیدین طرف اخلاق پیغمبری داره، یعنی خیلی خوبه، ولی زنش بهش حسی نداره …

اینکه میگن اخلاق و … درسته تاثیر داره ولی خب واقع گرا باشیم همه ش حرفه، اولین چیزی که حس رو به وجود میاره یا اصلا فرصت این رو میده به طرف که آشنا بشن با اخلاق هم ظاهره طرفه، نمیخوام معمولی باشم، نمیخوام کوتاه باشم، نمیخوام که دیده نشم، عصبانیم از اینکه نمیشه هیچ تلاشی براش کرد، قله اورست رو میشه با تلاش و تمرین فتح کرد، هر کاری رو میشه با تلاش به دست آورد ولی ظاهر رو چی؟، قیافه رو چی؟، هیچ راهی نداره باید بسوزی بسازی

لطفا جملاتی نظیر برو سمت دختر هم سطح خودت و… رو نگین، دردی از من دوا نمیکنه، آدم سمت کسی میره که ازش خوشش میاد نه بشینه ببینه کی در سطحشه.

مرسی ازتون نظر بدین شاید کسی چیزی گفت که روم تاثیری داشت.

۳اقگ
3 ماه قبل
پاسخ به  ارین

سلام دوست عزیزم کاملا با بخش زیادی از حرفات موافقم، اما تقریبا اکثریت ادما میدونن ک نباید کسیو بخاطر چیزی ک دسته خودش نبوده سرزنش کرد سختع اما واقعیته، شما فرمودین قد دخترا داره روز ب روز بلندتر میشه بهتون قول و تضمین میدم ک اصلا اینطور نیس بلکع روز ب روز قد اکثریت افراد جامعه رو به کوتاه شدنه اینو منی که دخترم و قدم۱۷۳ هس میگم چون دانشجوام و وارد هر مکانی از جامعه شدم خیییلی وسواس ب خرج دادم تا حالا و دیدم به ندرت دختریو دیدم ک هم قدای من باشه و اغلب کوتاهترن،ما پسرای قد کوتاه جذاب که به فرم بدنشون اهمیت میدن و لباس و استایل زیبایی دارن کم نداریم و خودتو دست کم نگیر تو همچنین با جایگاه اجتماعیی ک داری میتونی خیلیارو مجذوب خودت کنی ک بیان سمتت، به هرحال نگران نباش چون تو هیج عیبو نقصی نداری دوست عزیز و یکم بهش با وسواس و احساس داری میپردازی..

ارین
2 ماه قبل
پاسخ به  ۳اقگ

ممنونم بابت نظرتون

حسین
2 ماه قبل
پاسخ به  ارین

داش مثل خودمی منم این مشکل دارم. خیلی رنج میبرم

ارین
2 ماه قبل
پاسخ به  حسین

دیگه باید تا آخر عمر تنها بمونیم چاره ای نداریم هیچ کس با پسرایی مثل ما اوکی نمیشه…..

ارین
2 ماه قبل
پاسخ به  حسین

دیگه باید تا آخر عمر تنها بمونیم چاره ای نداریم هیچ کس با پسرایی مثل ما اوکی نمیشه……

راز
29 روز قبل
پاسخ به  ارین

سلام
اگر چه قد مهمه ولی استایل و تناسب اندام مهمتره ‌ در ضمن من ترجیحم یه پسر با قد متوسط ولی خوش هیکل و استایل شیک هست تا پسر قد بلند بد فرم یا نامتناسب

حاوید
8 ماه قبل

سلام من ی‌پسرم قدم۱۶۰ هست دختری که دوسش دارم اللن که هم قدیم ولی مطمئنم بلند تر از من میشه نمیدونم چیکا کنم لطفاً راهنمایی کنید ممنون میشم

مهسا
1 سال قبل

با مردی آشنا شدم که قدش حدود ۵ سانت از من کوتاه تره و از من ظریف تر هست، قد من ۱۶۹ هست و ایشون ۱۶۴_۱۶۵ هست، اخلاقی خیلی خوبه
یه دفعه سر این قضیه سرد شدم ازش ، چیکار کنم؟
نمیتونم نه هم بگم

نجم
1 سال قبل

سلام من یه پسر ۲۴سال که قدم ۱۷۰سانت هستش و نامزدم ۱۶ سال که قدش ۱۶۰سانت هستش به نظرتون به مشکل بر میخورییم یا اصلا رشدش دیگه تموم شده یا ادامه داره چون به فکر اینم زیاد نشه کمکم کنید خواهشا

امیررضا
1 سال قبل

سلام به نظرتون قد ۱۷۳ واسه پسر خوبه؟ یعنی دخترا با این قد اوکی میشن؟

Maryam
9 ماه قبل
پاسخ به  امیررضا

پدر من قدش دقیقا ۱۷۳ و من که دخترم بنظرم این قد واقعا خوبه ، راستش من به شخصه دوست ندارم کنار کسی که خیلی ازم بلند تره قرار بگیرم ، البته سلایق متفاوته و قد نباید چیزی باشه که اعتماد به نفستون رو بگیره

امیررضا
1 سال قبل

سلام به نظرتون قد ۱۷۳ واسه پسر خوبه؟ یعنی دخترا با این قد اوکی میشن؟

Game over
1 سال قبل

من بعداز چهار سال اشنایی به دختری دل بستم وپیشنهاد ازدواج دادم ولی ایشون جواب نه دادن و دلیلشون هم هم قد بودن من و لاغر بودنم گفتن …. الان دوساله هی به خودم دلداری می دم .

Najme
1 سال قبل
پاسخ به  Game over

دقیقا منم نامزدم همقد خودم هست خیلی بش فکر میکنم نمیتونم بپذیرم. ولی بعضیوقنت میگم عیب نداره نمیدونم چکار کنم

سیدرسول
1 سال قبل
پاسخ به  Game over

اگه واقعا تو رو میخواست و بعد از چهار سال اشنای قد اصلا دلیل نیست

آیلین
1 سال قبل

سلام من دخترم قدم162هستش نامزدم هم قدش167هستش ب نظرتون قدامون بهم میان، من همش دوست داشتم همسرم قد بلند باشه،من وقتی باهاشم اصن نمیتونم کفش پاشنه بلند بپوشم
میشه کمک کنید بگین چکار میشه کرد؟!

زهرا
1 سال قبل

سلام میشه راجب تفاوت سنی هم بگید.پسر باید چن ساله باشد ک بهتر باشد؟

الی
1 سال قبل

سلام ،دختری با قد 160 هستم خواستگاری دارم که قد ایشون هم 160 هست کار و موقعیت خوبی دارند و از لحاظ اخلاق هم بسیار خوش اخلاق هستند . اما یک موضوعی من رو نگران کرده ، و اینکه نکنه در اینده صاحب فرزندی بشم که مشکل کوتاهی قد داشته باشه و در این جامعه ای که کوتاه قدی مورد تمسخر قرار می گیره رنج ببره ودل نمی خواد فردا روز شاهد رنجش باشم . بارها بارها دیدم که این مردمی که ادعای روشن فکری می کنند در بر خورد با افراد قد کوتاه از چه کلمات و واژه های استفاده می کنند

امیر
1 سال قبل

سلام ،پسر ۱۶۸ سانت و دختر ۱۶۳ سانت باشه اوکی ه
؟؟؟

امیر
1 سال قبل

سلام، پسر ۱۶۸ سانت و دختر ۱۶۳ سانت باشه اوکی ه
؟؟

امیر
1 سال قبل

سلام، پسر ۱۶۸ و دختر ۱۶۳ اوکی ه؟

مهدی
1 سال قبل

من قد کوتاه نیستم .پر از عضله خشکم،یعنی هر کی قدش بلندتر باشه،موفقیتش بیشتره،مریض نمیشه.هر کس از کسی کوتاه تر باشه اختلالات روانی داره.صداشون جذابه،زودتر ازدواج میکنن.و دورازجونشون تمام عزیزانی که قدشون کوتاه مشکل اختلالات روانی دارن،،خیلی بد در مورد قد متوسط و کوتاه نوشتی

jafar
1 سال قبل

سلام پسری هستم با قد ۱۶۲ نامزدم یک سانت از من کوتاه تر هست. میخواستم ببینم بعداً مشکلی پیش نمیاد.

ایکس
8 ماه قبل
پاسخ به  jafar

نترس هیچ مشکلی پیش نمیاد مهم اخلاقیات و …. است
قد و قیافه و…. بعد یه مدت عادی میشه

ساسان
1 سال قبل

سلام دوستان وقت تون بخیر من 185 سانت قد دارم با وزن نرمال خانمی رو که بهشون علاقه مند شدم 160 سانته به نظرتون در اینده مشکلی پیش نمیاد برامون؟!

Nili
1 سال قبل
پاسخ به  ساسان

خیر چه مشکلی باید پیش بیاد! خیلی از زوج های معروف هم اختلاف قد زیادی دارن اما در کنار هم زیبا دیده میشن… مشکل فعلی شما همین شکی هس که دارین چون اگه واقعا به ایشون علاقه داشتین اصلا به این چیزا فکر نمیکردن!

ناشناس
1 سال قبل
پاسخ به  ساسان

اتفافن خیلی هم خوبه به نظرم زن قد بلند واس بچه دار هم خوبه بچه ات قد بلند و خوشتیب بشه

ناصرالدین شاه
2 سال قبل

دوستان قد در روابط جنسی مشکل ساز نمیشهً ؟
مثلا پسر ۱۸۵ دختر ۱۶۰

هدیع
2 سال قبل

سلام و وقتتون بخیر
به نظرم قد اصلا مهم نیس و مهم دل آدمه پس خودتون با اختلاف قدو این جور چیزا عذاب ندین

Last edited 2 سال قبل by هدیع
Zahra
2 سال قبل

سلام من خانمی هستم با قد ۱۷۳ و خاستگار بسیار خوبی دارم که قدشون ۱۷۷ هست متاسفانه این‌موضوع منو خیلی اذیت میکنه چون من دوست داشتم که همسرم بلند قدتر باشن به نظرتون این قضیه عادی میشه یا همینجور منو اذیت میکنه؟

ناشناس
2 سال قبل
پاسخ به  Zahra

خاک تو سرت.برو مغزتو عوض کن شوهر پیشکش

امیر
2 سال قبل

سلام من قدم 196 هستش😎
و با توجه به مطلبتون فکر نکنم کسی از اینقدر قد بلندی خوشش بیاد😐
حالا مهم نیست از قدم هم راضیم حس خوبیه همه پایین تر از خودت باشن😉

ناشناس
2 سال قبل
پاسخ به  امیر

امیر هستم یک عقده ای.

آسو
2 سال قبل
پاسخ به  امیر

🤤🤤🤤🤤😂

ممد
1 سال قبل
پاسخ به  امیر

بلند قد بودن چیز خوبیه پسر جون
اما عقده ای بودن نه

ali
7 ماه قبل
پاسخ به  امیر

دوست عزیز منم قدم ۱۹۰ نباید این حرف بزنیم. قد بلندی خوبه .مهم اخلاقیات انسان که همدیگرو درک کن درواقع .خداوند هر انسانی شیدانگ نافریده . ایشالا همگیتون زندگی پر عشق محبت ارامش داشته باشید . دل خوشی عشقم به همه این چیزا ترجیح مبدم

Sinister
4 ماه قبل
پاسخ به  امیر

ناموسا حس بدیه کلت بخوره به چارچوب در و دیوار 🤣

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره