به راحتی وقت مشاوره بگیرید همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.
اختلاف قد در ازدواج

اختلاف قد در ازدواج

یکی از سوالاتی که بیشتر افراد مجرد علاقه زیادی به یافتن جواب آن دارند این است که آیا اختلاف قد در ازدواج فاکتور مهمی است و این فاکتور تا چه میزان حائز اهمیت می باشد؟ به این سوال نمی توان جواب دقیقی داد چون سلیقه افراد مختلف با هم یکسان نیست و ممکن است برخی از مردم اختلاف قد در ازدواج را یک موضوع بسیار مهم بدانند اما برای بعضی از مردم اینگونه نباشد.

کمتر پیش می آید که مشاهده کنیم قد خانمی از همسرش بلندتر باشد و این موضوع را در جامعه می توان به راحتی دید و به راحتی می توان گفت که در جامعه ایران، اکثر مردم بر این باورند که قد مرد باید از همسر خود بلندتر باشد و برای این حرف خود هم دلایل زیادی می آورند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

همین باعث می شود که دختر هایی که قد بلندی دارند دیرتر بتوانند ازدواج کنند. اما در مقابل افرادی هم وجود دارند که به قد آنچنان اهمیت نمی دهند و با دختری ازدواج می کنند که بلندتر از خودشان است و ازدواج هایی از این قبیل را دیده ایم که موفق بوده اند و نمی توان قد را به تنهایی فاکتور بسیار مهمی در ازدواج دانست و جنبه های دیگری همچون جنبه های رفتاری و اخلاقی و … نیز فوق‌العاده در ازدواج  اهمیت دارند و همچنین نمی شود قد را هم نادیده گرفت.

برای بررسی کامل تر این موضوع حتما تا انتهای این مقاله را به صورت کامل مطالعه کنید.

اختلاف قد در ازدواج

تاثیر قد در موفقیت ازدواج

طبق تحقیقاتی که توسط محققان در سرتاسر جهان انجام شده است به این نتیجه رسیده اند که خانم هایی که با فردی کوتاه تر از خودشان ازدواج کرده اند اکثرا دارای زندگی بهتری هستند و ازدواج آن ها کمتر ناموفق بوده است.

در این نوع ازدواج ها معمولا قد طرف مقابل برای خانم ها اهمیت چندانی ندارد و موضوع اختلاف قد در ازدواج را نادیده می گیرند و جنبه هایی مانند اخلاق را در اولویت بالاتری از قد قرار می دهند و شاید به همین دلیل است که ازدواج موفقی دارند و کمتر کارشان به طلاق می رسد.

یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود این نوع ازدواج ها موفقیت آمیز باشند این است که مردی که قد کوتاهی دارد تمام تلاش خود را می کند تا این کمبود را جبران کند. این افراد معمولا در زندگی خود تلاش بسیار زیادی می کنند که کوتاهی قد خود را جبران کنند و با تلاش برای کسب درآمد زیاد، خوش رفتاری با همسر خود و … سعی می کنند این کوتاهی قد را جبران کنند و همین دلایل باعث می شوند که رابطه شان با همسر خود بهتر شود و در نتیجه عشق و علاقه بین آن ها نیز بیشتر خواهد شد و ازدواج آن ها پایدار خواهد شد و تاثیر اختلاف قد در ازدواج را از بین می برند در مقابل محققان به این نتیجه رسیده اند که افرادی که قد بلندی دارند درصد موفقیت ازدواجشان پایینتر از افراد قد کوتاه است.

تاثیر اختلاف قد در ازدواج افراد مختلف

معمولا افرادی که قد کوتاهی دارند به دلیل کوتاهی قد خود، به مدت زمان بیشتری برای ازدواج نیاز دارند و همین دلیل باعث می شود که موفق نشوند زود ازدواج کنند اما در مقابل افراد قد بلند نهایت سعی خود را می کنند که با استفاده از قد بلند خود و جذابیتی که قد بلند به آن ها می دهد، ازدواج سریعی داشته باشند و معمولا هم در این امر موفق می شوند.

محققان تحقیقی در این مورد انجام دادند و به این نتیجه رسیدند که افراد قد بلند سریعتر از افراد کوتاه قد موفق به ازدواج می شوند اما همانطور که در مطلب قبلی ذکر کردیم، درصد موفقیت ازدواج افراد قد کوتاه بیشتر از قد بلند ها می باشد. مردان قد بلند بیشتر دوست دارند که همسرشان کوتاه تر از خودشان باشد و علاقه چندانی ندارند که همسرشان هم قد یا بلندتر از خودشان باشد در مقابل افرادی که قد کوتاه یا متوسطی دارند دوست دارند که تفاوت قدی زیادی با همسر خود نداشته باشند.

قد ایده آل مردان از دید خانم ها

بیشتر خانم ها به اختلاف قد در ازدواج بسیار اهمیت می دهند و محققان به این نتیجه رسیده اند که اغلب خانم ها دوست دارند که همسرشان 10 تا 15 سانتی‌متر از آن ها بلندتر باشند. این محققان با تحقیق بر روی بیش از هزار نفر خانم به نتایج جالبی دست  پیدا کردند که در ادامه می توانید آن ها را مشاهده کنید.

  • حدود 70 درصد از آن ها اختلاف قد در ازدواج را معیار مهمی برای ازدواج خود می‌دانستند و دوست داشتند که همسر آن ها از خودشان بلندتر باشد.
  • بیشتر خانم ها دوست داشتند که تفاوت قدی آن ها با همسر خود بیش از 10 تا 15 سانتی‌متر باشد.
  • اکتر آن ها قد 178 تا 184 سانتی‌متر را برای مردان ایده آل می‌دانستند.
  • حدودا 10 درصد از آن ها به بلندتر بودن همسرشان علاقه زیادی نداشتند و دوست داشتند که با همسر خود هم قد باشند.
  • تعدادی از آن ها هم دوست داشتند که همسرشان حدود 20 سانت از خودشان بلندتر باشد.

اختلاف قد در ازدواج

قد ایده آل خانم ها از دید آقایان

طبق تحقیقات انجام شده آقایان قد 163 تا 172 را برای همسرشان ایده آل می‌دانند و دوست دارند که قد همسرشان مقداری از آن ها کوچکتر باشد.

تا به اینجای مقاله به بررسی دلایل تاثیر اختلاف قد در ازدواج پرداختیم و این موضوع را از جهات گوناگون بررسی کردیم و در ادامه مقاله با بررسی ویژگی های افراد قد بلند و کوتاه قد مقاله را تکمیل خواهیم کرد.

این مقاله هم بخوانید  مشاوره خیانت های زناشویی

کوتاه قد ها خوش اخلاق تر هستند!

همانطور که در مطالب قبلی نیز این موضوع را بررسی کردیم افرادی که قد کوتاهی دارند تلاش زیادی می کنند تا تاثیر کوتاهی قد خود را به حداقل برسانند. محققان به این نتیجه رسیده اند که این افراد خوش اخلاق تر از قد بلند ها می باشند و از ملایمت بالایی برخوردارند. همچنین صبور بودن یکی از ویژگی های جالب افراد کوتاه قامت می باشد و این افراد نسبت به افراد قد بلند از صبر بیشتری برخوردارند.

در آمریکا تحقیقی در مورد همین موضوع انجام شد و تعدادی از افراد قد بلند و قد کوتاه را بر روی یک بازی ویدیوئی که به صبر زیادی نیاز داشت نشاندند و بعد از مدتی آن ها هم به همین نتیجه رسیدند. طی این تحقیق افرادی که قد بلند تری داشتند زود تر صبر خود را از دست دادند و با عصبانیت تصمیم به ترک بازی کردند در مقابل تعداد زیادی از افراد کوتاه قد موفق به تمام کردن بازی شدند و فقط تعداد کمی از آن ها صبر خود را از دست دادند.

همچین دلایلی می تواند به خوبی نشان دهد که اختلاف قد در ازدواج و قد بلند همسر همیشه نمی تواند زندگی خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد همچنین که کوتاهی قد نیز این قابلیت را ندارد و بیشتر به اخلاق و ویژگی های فرد بستگی دارد تا قد او و اختلاف قد در ازدواج.

افراد قد بلند بیشتر عمر می کنند یا افراد کوتاه قد؟

طبق تحقیق ها و آزمایشاتی که بر روی افراد مختلف انجام شده است، قد می تواند بر روی طول عمر انسان ها نیز تاثیر بگذارد. طبق این تحقیقات افرادی که دارای قدی کوتاه هستند، معمولا بیشتر از افراد قد بلند عمر می کنند.

موقعیت اجتماعی قد بلند ها بهتر است

افرادی که قد کوتاهی دارند به دلیل قامت خود معمولا اعتماد به نفس کمتری دارند و به همین دلیل ممکن است در اجتماع به مشکل بخورند. همچنین افراد قد بلند  از لحاظ موفقیت در گرفتن شغل و در نتیجه کسب درآمد، دارای موقعیت بهتری نسبت به افراد کوتاه قد هستند.

ابتلا به بیماری های روانی در افراد کوتاه قد!

احتمال اینکه افراد کوتاه قد به بیماری روانی دچار شوند بیشتر از افراد قد بلند می باشد. افرادی که قد کوتاهی دارند کمتر از سایر افراد احساس امنیت دارند و همچنین آن ها به دلیل کوتاهی قد خود، معمولا به افرادی که بلندتر از آن ها هستند حسادت می کنند و این دلایل باعث می شود که این افراد در معرض بیماری های روانی قرار بگیرند.

تاثیر قد بر روی صدا

بلندی و کوتاهی قد بر روی صدای افراد نیز تاثیر می گذارد. قاعدتا افرادی که قد بلندی دارند دارای ریه ها و مسیر های تنفسی بزرگ تری نیز می باشند و همین باعث می شود که صدای آن ها تاثیر گذارتر باشد و این موضوع می تواند تاثیر زیادی بر جذابیت صدای افراد و همچنین خود آنها بگذارد. خانم ها هم بیشتر به همچین صدا هایی علاقه دارند و این موضوع باعث جذب شدن خانم ها به مردان قد بلند می شود.

اختلاف قد در ازدواج

نظر خود را در اولویت قرار بدهید!

این مقاله و مقاله های مشابه برای کمک به افرادی نوشته می شوند که در مورد تاثیرات اختلاف قد در ازدواج اطلاعات زیادی ندارند و به آن ها نشان بدهند که تحقیقات، آزمایش‌ها و پرس و جوهای دانشمندان، محققان و … در مورد اختلاف قد در ازدواج چه نتایجی به دنبال داشته اند اما در نهایت همه چیز به نظر خود شما بر می گردد.

شاید شما  با قسمت هایی از مقاله مخالف باشید و یا کلا اختلاف قد در ازدواج را آنچنان موثر ندانید. در نهایت هر نظری که دارید، خوب به آن فکر کنید زیرا این موضوع توانایی این را دارد که در زندگی زوجین مشکل ایجاد کند.

شما می توانید با مراجعه به مشاوره حضوری ازدواج از به وجود امدن مشکلاتتان جوگیری کنید.

آیا اختلاف قد تاثیری در میزان موفقیت ازدواج دارد؟

طبق تحقیقاتی که توسط محققان در سرتاسر جهان انجام شده است به این نتیجه رسیده اند که خانم هایی که با فردی کوتاه تر از خودشان ازدواج کرده اند اکثرا دارای زندگی بهتری هستند و ازدواج آن ها کمتر ناموفق بوده است.

خانم ها چه میزان به قد اهمیت می دهند؟

بیشتر خانم ها به اختلاف قد در ازدواج بسیار اهمیت می دهند و محققان به این نتیجه رسیده اند که اغلب خانم ها دوست دارند که همسرشان 10 تا 15 سانتی‌متر از آن ها بلندتر باشند.

آیا قد تاثیری روی صدا نیز دارد؟

بلندی و کوتاهی قد بر روی صدای افراد نیز تاثیر می گذارد. قاعدتا افرادی که قد بلندی دارند دارای ریه ها و مسیر های تنفسی بزرگ تری نیز می باشند و همین باعث می شود که صدای آن ها تاثیر گذارتر باشد و این موضوع می تواند تاثیر زیادی بر جذابیت صدای افراد و همچنین خود آنها بگذارد. خانم ها هم بیشتر به همچین صدا هایی علاقه دارند و این موضوع باعث جذب شدن خانم ها به مردان قد بلند می شود.

4.6/5 - (329 امتیاز)
100 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ها بیشتر رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
حاوید
4 روز قبل

سلام من ی‌پسرم قدم۱۶۰ هست دختری که دوسش دارم اللن که هم قدیم ولی مطمئنم بلند تر از من میشه نمیدونم چیکا کنم لطفاً راهنمایی کنید ممنون میشم

مهسا
5 ماه قبل

با مردی آشنا شدم که قدش حدود ۵ سانت از من کوتاه تره و از من ظریف تر هست، قد من ۱۶۹ هست و ایشون ۱۶۴_۱۶۵ هست، اخلاقی خیلی خوبه
یه دفعه سر این قضیه سرد شدم ازش ، چیکار کنم؟
نمیتونم نه هم بگم

نجم
5 ماه قبل

سلام من یه پسر ۲۴سال که قدم ۱۷۰سانت هستش و نامزدم ۱۶ سال که قدش ۱۶۰سانت هستش به نظرتون به مشکل بر میخورییم یا اصلا رشدش دیگه تموم شده یا ادامه داره چون به فکر اینم زیاد نشه کمکم کنید خواهشا

امیررضا
7 ماه قبل

سلام به نظرتون قد ۱۷۳ واسه پسر خوبه؟ یعنی دخترا با این قد اوکی میشن؟

Maryam
1 ماه قبل
پاسخ به  امیررضا

پدر من قدش دقیقا ۱۷۳ و من که دخترم بنظرم این قد واقعا خوبه ، راستش من به شخصه دوست ندارم کنار کسی که خیلی ازم بلند تره قرار بگیرم ، البته سلایق متفاوته و قد نباید چیزی باشه که اعتماد به نفستون رو بگیره

امیررضا
7 ماه قبل

سلام به نظرتون قد ۱۷۳ واسه پسر خوبه؟ یعنی دخترا با این قد اوکی میشن؟

Game over
8 ماه قبل

من بعداز چهار سال اشنایی به دختری دل بستم وپیشنهاد ازدواج دادم ولی ایشون جواب نه دادن و دلیلشون هم هم قد بودن من و لاغر بودنم گفتن …. الان دوساله هی به خودم دلداری می دم .

Najme
7 ماه قبل
پاسخ به  Game over

دقیقا منم نامزدم همقد خودم هست خیلی بش فکر میکنم نمیتونم بپذیرم. ولی بعضیوقنت میگم عیب نداره نمیدونم چکار کنم

سیدرسول
5 ماه قبل
پاسخ به  Game over

اگه واقعا تو رو میخواست و بعد از چهار سال اشنای قد اصلا دلیل نیست

آیلین
8 ماه قبل

سلام من دخترم قدم162هستش نامزدم هم قدش167هستش ب نظرتون قدامون بهم میان، من همش دوست داشتم همسرم قد بلند باشه،من وقتی باهاشم اصن نمیتونم کفش پاشنه بلند بپوشم
میشه کمک کنید بگین چکار میشه کرد؟!

زهرا
8 ماه قبل

سلام میشه راجب تفاوت سنی هم بگید.پسر باید چن ساله باشد ک بهتر باشد؟

الی
9 ماه قبل

سلام ،دختری با قد 160 هستم خواستگاری دارم که قد ایشون هم 160 هست کار و موقعیت خوبی دارند و از لحاظ اخلاق هم بسیار خوش اخلاق هستند . اما یک موضوعی من رو نگران کرده ، و اینکه نکنه در اینده صاحب فرزندی بشم که مشکل کوتاهی قد داشته باشه و در این جامعه ای که کوتاه قدی مورد تمسخر قرار می گیره رنج ببره ودل نمی خواد فردا روز شاهد رنجش باشم . بارها بارها دیدم که این مردمی که ادعای روشن فکری می کنند در بر خورد با افراد قد کوتاه از چه کلمات و واژه های استفاده می کنند

امیر
10 ماه قبل

سلام ،پسر ۱۶۸ سانت و دختر ۱۶۳ سانت باشه اوکی ه
؟؟؟

امیر
10 ماه قبل

سلام، پسر ۱۶۸ سانت و دختر ۱۶۳ سانت باشه اوکی ه
؟؟

امیر
10 ماه قبل

سلام، پسر ۱۶۸ و دختر ۱۶۳ اوکی ه؟

مهدی
1 سال قبل

من قد کوتاه نیستم .پر از عضله خشکم،یعنی هر کی قدش بلندتر باشه،موفقیتش بیشتره،مریض نمیشه.هر کس از کسی کوتاه تر باشه اختلالات روانی داره.صداشون جذابه،زودتر ازدواج میکنن.و دورازجونشون تمام عزیزانی که قدشون کوتاه مشکل اختلالات روانی دارن،،خیلی بد در مورد قد متوسط و کوتاه نوشتی

jafar
1 سال قبل

سلام پسری هستم با قد ۱۶۲ نامزدم یک سانت از من کوتاه تر هست. میخواستم ببینم بعداً مشکلی پیش نمیاد.

ایکس
18 روز قبل
پاسخ به  jafar

نترس هیچ مشکلی پیش نمیاد مهم اخلاقیات و …. است
قد و قیافه و…. بعد یه مدت عادی میشه

ساسان
1 سال قبل

سلام دوستان وقت تون بخیر من 185 سانت قد دارم با وزن نرمال خانمی رو که بهشون علاقه مند شدم 160 سانته به نظرتون در اینده مشکلی پیش نمیاد برامون؟!

Nili
1 سال قبل
پاسخ به  ساسان

خیر چه مشکلی باید پیش بیاد! خیلی از زوج های معروف هم اختلاف قد زیادی دارن اما در کنار هم زیبا دیده میشن… مشکل فعلی شما همین شکی هس که دارین چون اگه واقعا به ایشون علاقه داشتین اصلا به این چیزا فکر نمیکردن!

ناشناس
5 ماه قبل
پاسخ به  ساسان

اتفافن خیلی هم خوبه به نظرم زن قد بلند واس بچه دار هم خوبه بچه ات قد بلند و خوشتیب بشه

ناصرالدین شاه
1 سال قبل

دوستان قد در روابط جنسی مشکل ساز نمیشهً ؟
مثلا پسر ۱۸۵ دختر ۱۶۰

هدیع
1 سال قبل

سلام و وقتتون بخیر
به نظرم قد اصلا مهم نیس و مهم دل آدمه پس خودتون با اختلاف قدو این جور چیزا عذاب ندین

Last edited 1 سال قبل by هدیع
Zahra
1 سال قبل

سلام من خانمی هستم با قد ۱۷۳ و خاستگار بسیار خوبی دارم که قدشون ۱۷۷ هست متاسفانه این‌موضوع منو خیلی اذیت میکنه چون من دوست داشتم که همسرم بلند قدتر باشن به نظرتون این قضیه عادی میشه یا همینجور منو اذیت میکنه؟

ناشناس
1 سال قبل
پاسخ به  Zahra

خاک تو سرت.برو مغزتو عوض کن شوهر پیشکش

امیر
1 سال قبل

سلام من قدم 196 هستش😎
و با توجه به مطلبتون فکر نکنم کسی از اینقدر قد بلندی خوشش بیاد😐
حالا مهم نیست از قدم هم راضیم حس خوبیه همه پایین تر از خودت باشن😉

ناشناس
1 سال قبل
پاسخ به  امیر

امیر هستم یک عقده ای.

آسو
1 سال قبل
پاسخ به  امیر

🤤🤤🤤🤤😂

ممد
8 ماه قبل
پاسخ به  امیر

بلند قد بودن چیز خوبیه پسر جون
اما عقده ای بودن نه

رها
1 سال قبل

سلام و وقتتون بخیر یه سوالی داشتم ممنون میشم جوابمو بدیدمن یه مدتی با یه آقایی اشنا شدم ایشون قدشون ۱۸۸سانته و قد من ۱۵۶ از نظر اخلاقی باهم تفاهم داریم الانم یه مدتیه پیشنهاد ازدواج دادن به من ولی از نظرمن این اختلاف قد خیلی زیاده میشه منو یه راهنماییی کنید

تیم محتوا روان آرام
1 سال قبل
پاسخ به  رها

سلام دوست عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه مسئله ای که فرمودید نیاز به بررسی توسط مشاور ازدواج داره مشاوره ازدواج می تونه به شما کمک کنه تا بهترین تصمیم را برای زندگیتون بگیرید اگر مایل باشید می توانید با مشاورین کلینیک روان آرام به صورت حضوری تلفنی و آنلاین وقت بگیرید

Hasti
2 ماه قبل
پاسخ به  رها

لطفا منم راهنمایی کن این موضوع منم ناراحت میکنه

بیتا
2 سال قبل

من با فردی که دارم اشنا میشم هم قدیم و شایدم مقداری از من کوتاه تر باشد، از طرفی فردی بساری عالیست ولی فکر اینکه از بین دوستام باید مرد من کوتاه تر باشد و به خاطر ان باید قید کفش پاشنه بلند را بزنم مرا ازار میدهد
شما یگید چه کار کنم؟ در رابطه بمانم و ادامه دهم یا به اتمام برسانم؟؟؟

جهان
1 سال قبل
پاسخ به  بیتا

هم قد بودن اوکی ه

ناشناس
1 سال قبل
پاسخ به  بیتا

عقلت کمه. پس بهش لطف کن اتمام کن

ممد
8 ماه قبل
پاسخ به  بیتا

بنظر من وقتی مرد کوتاه تر باشه بیشتر برای بدست اوردنت تلاش میکنه و خیییلی مهربون تر و خوش اخلاق تر هستش
افراد بلند قد تر معمولا غرورشون خیلی بیشتره
البته اینم بگم که متاسفانه تو مملکت ما هنوز جا نیوفتاده که مرد کوتاه تر از زن باشه که واقعا باعث تاسفه

Nafas rad
2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر
من قدم ۱۵۸ سانته و خواستگاری دارم که خیلی به خواسته هام نزدیکن ولی قدشون ۱۶۸ سانته
البته ایشون تازه ۲۰ سالشون تموم شده
همش به این فکر میکنم که بعدا پشیمون نخواهم شد؟! چون ایشون در بین آقایون کوتاه قد هستن
به نظرتون چقدر امکان رشد قدشون هست؟! قراره برن دکتر

تیم محتوا روان آرام
2 سال قبل
پاسخ به  Nafas rad

دکتر غدد میتونه در این زمینه کمک کنه دوست خوبم

نگین
1 سال قبل
پاسخ به  Nafas rad

درسته قدشون در بین آقایون کوتاهه ولی اینو در نظر بگیرید از شما ۱۰ سانت بلندتر هستن و بیشتر از اون اگر بلند باشه برای شما بد می شه چون شما هم در بین خانم ها نسبتا کوتاهین

ناشناس
1 سال قبل
پاسخ به  Nafas rad

تو خودت کوتوله ای. تارزان میخوای؟

سید جواد
2 ماه قبل
پاسخ به  ناشناس

به نظرتون استفاده از الفاظ کوتوله یا تارزان قشنگه؟؟؟!!

امیر
2 سال قبل

من خودم یه پسر کوتاه قدم(160)به نظرم نباید افراد کوتاه نباید ازدواج کنن من خودم خودارضایی میکنم بهتر از اینه که یه خانوم رو بدبخت کنیم و همیشه حسرت داشته باشه

تیم محتوا روان آرام
2 سال قبل
پاسخ به  امیر

این نوع تفکر تفکر درستی نیست

امیر
2 سال قبل

جامعه آینده به انسان های قوی و قد بلند نیاز داره

حضور
1 سال قبل
پاسخ به  امیر

چرا اینقدر نا‌امیدی؟؟! اون خدای بزرگ و مهربونی که شما رو آفریده به فکر روزیتون هم بوده…
شما برید به زندگی مردای موفقی که اتفاقا قد کوتاهی داشتن نگاه کنید ( سیاستمدار، دانشمند،…)
اون چیزی که دنیای شما رو می سازه نحوه نگاه شما به زندگیه نه خود داشته هاتون.
همیشه شکر گزار باشید
و همیشه به دنبال راهی برای بهتر کردن کیفیت زندگی هم مادی و هم معنوی
و همیشه امید و توکُّلتون به خدای بزرگ و مهربون باشه.

امیر
1 سال قبل
پاسخ به  امیر

داداش داری اشتباه مزنی

Hana
1 سال قبل
پاسخ به  امیر

آل پاچینو قدش کوتاهه ولی بسیار جذاب و به بقیه ی سلبریتی های هالیوودی ترجیهش میدم

کامران
1 سال قبل
پاسخ به  امیر

جهنم میری ها مورد لعن خدا میشی ،ترک کن، دخترای زیادی هستن قبولت میکنن ،تواناییهاتو زیاد کن ،به خودت برس ورزش کن ،از عطرهای خوب استفاده کن ،قبول هم نکردن نکردن به درک از غذاهایی استفاده کن که شهوتت رو کم کنه این دخترایی که این همه ادعاشون میشه بعضا بعدا پشیمون میشن و کلی غلط میکنن خرومی و گناهی ولشون کن

ممد
8 ماه قبل
پاسخ به  امیر

عزیز کن درسته که قدت بلند نیست
اما همه چی که قد نیست
شوهر عمم هم قد خودته ولی چنان مرد خوش زبون و درجه یکی هست که نگو
بخدا همه چی قد نیست
لعنت به مملکتی که بخواطر دیدگاه مردم یه فرد نسبتا کوتاه قد باید همچین حرفی درباره خودش بزنه

Narin
2 سال قبل

بابا شما دیگه چه آدمایی هستین من دخترم قدم ۱۷۵سانته و دوس پسرم هم ۱۷۲
۱۶سال هم با هم اختلاف سن داریم
همو دوست داریم
خیلی هم خوشکلیم یکی از یکی بهتر?
آدم دلش خوش باشه ما واسه نظر مردم زندگی نمی کنیم
اصلا من با قد کوتاهش و سنش دوسش دارم❤️

Sanaz
1 سال قبل
پاسخ به  Narin

واقعا قد تو زندگی تاثیری نداره عزیزم؟

الهه
1 سال قبل
پاسخ به  Sanaz

قد برای ادمای کوته فکر داخل ایران اهمیت داره

سعید
2 ماه قبل
پاسخ به  Narin

👏👏👏👏👏👏👏👏

مهسا
2 سال قبل

با سلام خدمت شما و‌ تشکر بابت مطال مفیدتون،
عذر میخوام من حدود ۱۰ سال پیش با همسرم ازدواج کردم و من حدود ۲ سانت از شوهرم بلندتر هستم، ایشون از هر لحاظ با من تناسب داشته و این مسئله هنگام ازدواج برای من‌اهمیتی نداشت ولی حدود یکسالی هست که به خاطر حرف های اطرافیان حس خیلی بدی پیدا کرذم و همیشه در حال افسوس خوردن هستم و تصور میکنم همه در حال تجزیه و تحلیل ما هستن ، با توجه به این زندگی ۱۰!ساله و‌یک فرزند‌۵ ساله واقعا نمیدونم باید چیکار کنم!!

تیم محتوا روان آرام
2 سال قبل
پاسخ به  مهسا

سعی کنید بهوحرف دیگران اهمیت ندید ،اگر خیلی این‌مسئله بغرنج هست روانشناس مراجعه کنید اگر مایل باشید میتونید از مشاورین کلینیک روان آرام وقت بگیرید

دنی
1 سال قبل
پاسخ به  مهسا

به نظرم زندگی خیلی با ارزش تر از ۲ سانت اختلف قده🙂😉

سید جواد
2 ماه قبل
پاسخ به  مهسا

مردم ی سردرد معمولیشون از مرگ و زندگی من و شما واسشون مهم تره! حتی اگر بمیریمم دست از چرند گفتن راجب بد بودن ناهار مراسممون دست بر نمیدارن .دهن بین بودن زندگی رو به آتیش می‌کشه انقدر زندگیتو قشنگ بکن که همه حسرت عشقتون رو بهورن

پاسخگوی شما 9 الی 21

88216100 نوبت‌دهی مشاوره